Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Továbbra is tartom, h ilyen draftmentes offseasonban nincs értelme szétpüfölni az egész csapatot. Huet sincs értelme elküldeni sztem. D oldalon kell ügyködni és aszerződéseket rendezni.

Moss jöhet DCnek!

Go Tim!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Tim Brown meg bekerült a 15 játékos közé akit beválasztanak idén a halhatatlanok közé! Hajrá Tim! 😊Bruce
erről jut eszembe, szerettem volna már kérdezni, hogy Al bekerült már a HoF-be? Bekerülhet nem?Amadeus91
Jaja lassan 20éve bent van ha jól emlékszem mint csapat és ligavezető


több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Tim Brown meg bekerült a 15 játékos közé akit beválasztanak idén a halhatatlanok közé! Hajrá Tim! 😊Bruce
erről jut eszembe, szerettem volna már kérdezni, hogy Al bekerült már a HoF-be? Bekerülhet nem?
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Tim Brown meg bekerült a 15 játékos közé akit beválasztanak idén a halhatatlanok közé! Hajrá Tim! 😊
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Winston Moss is játszott a Raidersben, szóval jó is lehet, bár inkább annak örülnék ha DC lenne és Hue maradna HC.
több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
Packers asst. coach Winston Moss being mentioned as possible coaching replacement for Hue Jackson. If anything, defensive coordinator.

built for this shit

több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
Reggie McKenzie-nek örülök, remek szeme van a tehetségekhez. szvsz jól jártunk vele.

built for this shit

több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Szerintem az emberanyaggal nincs probléma, se offense, se defense oldalon, csak jó irányítás kell nekik.
Védelemben, edzői körökben biztos lesz változás, meg néhány szerződést (Seymour, Routt, Wimbley, Huff, Eugene...) nem ártana módosítani. FA-k közül Branch, Bush, Reece megtartása a fontos.

De elvileg kedden lesz sajtótájékoztató, akkor minden kiderül - legalább, hogy milyen elképzelései vannak GM úrnak.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Nem lehet tudni mi az elképzelése Reggie-nek! Lehet hogy idén a cap gondokat akarja rendbe tenni, jövőre pedig majd drafton elkezdi szedegetni a fiatalokat.

De nekem az az elképzelésem, hogy nem nagyon fog az offense részhez nyúlni, inkább majd a def-et változtatja, de ott is inkább egy edzői kar jön aztán meglátjuk hogy ők tudnak e valamit tenni ezzel a kerettel. Aztán meglátjuk.

Én csak azért írtam fel ezt, mint lehetőséget, mert benne van a pakliban, még ha annyira nem is alkalmas ez az off-season az újraépítésre. De ugye ha új kakas jön a szemétdombra, változásokra kell számítani!
több mint 14 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
szerintem kifejezetten jót tenne, ha szétvernék most ezt a csapatot, megtartva Run DMC-t meg 1-2 fiatalt és felépítenének egy teljesen újat.Amadeus91
Az jó ha néhány veterán repül, de így hogy a CP trade miatt nincs pickünk miből építenétek fel új csapatot???
Szóval majd ha lesz elsőkörösünk (2.-3.) akkor kéne elküldeni a fél csapatot, arról nem is beszélve bármennyire imádjuk Run-t jövőre ha nem bizonyít, hogy workhorse módban végigbír egy idényt 16 teljesített meccsel akkor rá sem lehet építeni egy franchiset akármekkora tehetség.

Hue szerintem jó úton jár, a 2 évvel ezelőtti 0 offense-ből csinált egy alulról is erős közepest, a D sztem sokkal nagyobb prioritás most. Ha jövőre se lesz eredmény akkor el lehet kezdeni a nagytakarítást, de nem látom miért lenne értelmes idén ekezdeniBarb
cap?Amadeus91
Mindig kicentiztük a dolgokat, az öreg nagy mágus volt ilyen téren, ha Branchet meg akarjuk tartani sok nagyigényű FA nehezen fog beférni


több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Na igen, tegnap ezt akartam leírni, hogy kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba megyünk el most. A következő szezonban megpróbálja e a saját képére formálni a csapatot az új GM és akkor teljes váltás lesz minden téren. Vagy az amit Rolni is ír, hogy még egy évet hagyja a Hue-érát, dolgozni és esetlegesen utána kezdi az átalakítást.
Én azt gondolom, hogy a mostani csapat jó és egy fajin/okos off-seasonnal még kicsit javíthatunk is rajta. De persze ehhez szerencsésnek is kell lennünk.

De ha szétveri a csapatot teljesen Reggie, akkor sem leszek bánatos, mert egy elég jó szakemberről van szó, aki úgy gondolom az egyik legjobb franchise-ban tanulta meg az alapokat és ha azt a mentalitást hozza ide, akkor hosszú távon nagyon jól járhatunk. Annyi a lényeg, hogy türelmesnek kell lenni vele szemben a szurkolóknak is és magának a franchise-nak is. Mert semmit sem utálok jobban annál, mint amikor egy edzőt, aki mondjuk kicsit távolabbra néz és nem a következő év eredményeit tartja szem előtt, még idő előtt eltávolítanak, mert mondjuk az első szezonja nem úgy sikerült. Remélem ez nem esik meg majd Reggie-vel. (Egyébként külsőre egyáltalán nem szimpatikus nekem ez az ember :rolleyes: )Bruce
szerintem kifejezetten jót tenne, ha szétvernék most ezt a csapatot, megtartva Run DMC-t meg 1-2 fiatalt és felépítenének egy teljesen újat.Amadeus91
Az jó ha néhány veterán repül, de így hogy a CP trade miatt nincs pickünk miből építenétek fel új csapatot???
Szóval majd ha lesz elsőkörösünk (2.-3.) akkor kéne elküldeni a fél csapatot, arról nem is beszélve bármennyire imádjuk Run-t jövőre ha nem bizonyít, hogy workhorse módban végigbír egy idényt 16 teljesített meccsel akkor rá sem lehet építeni egy franchiset akármekkora tehetség.

Hue szerintem jó úton jár, a 2 évvel ezelőtti 0 offense-ből csinált egy alulról is erős közepest, a D sztem sokkal nagyobb prioritás most. Ha jövőre se lesz eredmény akkor el lehet kezdeni a nagytakarítást, de nem látom miért lenne értelmes idén ekezdeniBarb
cap?
több mint 14 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Na igen, tegnap ezt akartam leírni, hogy kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba megyünk el most. A következő szezonban megpróbálja e a saját képére formálni a csapatot az új GM és akkor teljes váltás lesz minden téren. Vagy az amit Rolni is ír, hogy még egy évet hagyja a Hue-érát, dolgozni és esetlegesen utána kezdi az átalakítást.
Én azt gondolom, hogy a mostani csapat jó és egy fajin/okos off-seasonnal még kicsit javíthatunk is rajta. De persze ehhez szerencsésnek is kell lennünk.

De ha szétveri a csapatot teljesen Reggie, akkor sem leszek bánatos, mert egy elég jó szakemberről van szó, aki úgy gondolom az egyik legjobb franchise-ban tanulta meg az alapokat és ha azt a mentalitást hozza ide, akkor hosszú távon nagyon jól járhatunk. Annyi a lényeg, hogy türelmesnek kell lenni vele szemben a szurkolóknak is és magának a franchise-nak is. Mert semmit sem utálok jobban annál, mint amikor egy edzőt, aki mondjuk kicsit távolabbra néz és nem a következő év eredményeit tartja szem előtt, még idő előtt eltávolítanak, mert mondjuk az első szezonja nem úgy sikerült. Remélem ez nem esik meg majd Reggie-vel. (Egyébként külsőre egyáltalán nem szimpatikus nekem ez az ember :rolleyes: )Bruce
szerintem kifejezetten jót tenne, ha szétvernék most ezt a csapatot, megtartva Run DMC-t meg 1-2 fiatalt és felépítenének egy teljesen újat.Amadeus91
Az jó ha néhány veterán repül, de így hogy a CP trade miatt nincs pickünk miből építenétek fel új csapatot???
Szóval majd ha lesz elsőkörösünk (2.-3.) akkor kéne elküldeni a fél csapatot, arról nem is beszélve bármennyire imádjuk Run-t jövőre ha nem bizonyít, hogy workhorse módban végigbír egy idényt 16 teljesített meccsel akkor rá sem lehet építeni egy franchiset akármekkora tehetség.

Hue szerintem jó úton jár, a 2 évvel ezelőtti 0 offense-ből csinált egy alulról is erős közepest, a D sztem sokkal nagyobb prioritás most. Ha jövőre se lesz eredmény akkor el lehet kezdeni a nagytakarítást, de nem látom miért lenne értelmes idén ekezdeni


több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Na igen, tegnap ezt akartam leírni, hogy kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba megyünk el most. A következő szezonban megpróbálja e a saját képére formálni a csapatot az új GM és akkor teljes váltás lesz minden téren. Vagy az amit Rolni is ír, hogy még egy évet hagyja a Hue-érát, dolgozni és esetlegesen utána kezdi az átalakítást.
Én azt gondolom, hogy a mostani csapat jó és egy fajin/okos off-seasonnal még kicsit javíthatunk is rajta. De persze ehhez szerencsésnek is kell lennünk.

De ha szétveri a csapatot teljesen Reggie, akkor sem leszek bánatos, mert egy elég jó szakemberről van szó, aki úgy gondolom az egyik legjobb franchise-ban tanulta meg az alapokat és ha azt a mentalitást hozza ide, akkor hosszú távon nagyon jól járhatunk. Annyi a lényeg, hogy türelmesnek kell lenni vele szemben a szurkolóknak is és magának a franchise-nak is. Mert semmit sem utálok jobban annál, mint amikor egy edzőt, aki mondjuk kicsit távolabbra néz és nem a következő év eredményeit tartja szem előtt, még idő előtt eltávolítanak, mert mondjuk az első szezonja nem úgy sikerült. Remélem ez nem esik meg majd Reggie-vel. (Egyébként külsőre egyáltalán nem szimpatikus nekem ez az ember :rolleyes: )Bruce
szerintem kifejezetten jót tenne, ha szétvernék most ezt a csapatot, megtartva Run DMC-t meg 1-2 fiatalt és felépítenének egy teljesen újat.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Na igen, tegnap ezt akartam leírni, hogy kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba megyünk el most. A következő szezonban megpróbálja e a saját képére formálni a csapatot az új GM és akkor teljes váltás lesz minden téren. Vagy az amit Rolni is ír, hogy még egy évet hagyja a Hue-érát, dolgozni és esetlegesen utána kezdi az átalakítást.
Én azt gondolom, hogy a mostani csapat jó és egy fajin/okos off-seasonnal még kicsit javíthatunk is rajta. De persze ehhez szerencsésnek is kell lennünk.

De ha szétveri a csapatot teljesen Reggie, akkor sem leszek bánatos, mert egy elég jó szakemberről van szó, aki úgy gondolom az egyik legjobb franchise-ban tanulta meg az alapokat és ha azt a mentalitást hozza ide, akkor hosszú távon nagyon jól járhatunk. Annyi a lényeg, hogy türelmesnek kell lenni vele szemben a szurkolóknak is és magának a franchise-nak is. Mert semmit sem utálok jobban annál, mint amikor egy edzőt, aki mondjuk kicsit távolabbra néz és nem a következő év eredményeit tartja szem előtt, még idő előtt eltávolítanak, mert mondjuk az első szezonja nem úgy sikerült. Remélem ez nem esik meg majd Reggie-vel. (Egyébként külsőre egyáltalán nem szimpatikus nekem ez az ember :rolleyes: )
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Raiders | Hue Jackson on the way out?

The arrival of Reggie McKenzie as the Oakland Raiders' new general manager could signal the end of the tenure for head coach Hue Jackson. There are indications that Jackson wasn't fully on board with the decision to hire McKenzie. Every general manager wants to hire his own head coach, and McKenzie could have some real misgivings about moving forward with Jackson.Bruce
Ez nem biztos h hiányzik nektek.empty taxi
Biztos nem hiányzik, de sztem kamu...kint már jó egy hete mennek ezek a hülyeségek...

Először azzal indokolták, h Hue idén akkora hatalmat kapott,h nem akar GMet vagy a "saját" GMét akarja csak...Hue lenyilatkozta, h neki teljesen rendben van a GMes felállás és csak a győzelem számít...Reggievel kapcsolatban azt mondta,h örül, h olyan jött aki osztja a vision-ját...

Az új GMnek idén nem lesz iszonyat mozgástere draft FA tekintetében és Hue elég jó O szaki, jó O-t rakott össze miért váltanád le. Sztem Hue még 1 évig tuti itt van és ha CPvel nem tudnak vmi jót alkotni jövőre akkor jöhet sztem a váltás, de akkor nem csak HC, hanem QB poszton is.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Raiders | Hue Jackson on the way out?

The arrival of Reggie McKenzie as the Oakland Raiders' new general manager could signal the end of the tenure for head coach Hue Jackson. There are indications that Jackson wasn't fully on board with the decision to hire McKenzie. Every general manager wants to hire his own head coach, and McKenzie could have some real misgivings about moving forward with Jackson.Bruce
Ez nem biztos h hiányzik nektek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Raiders | Hue Jackson on the way out?

The arrival of Reggie McKenzie as the Oakland Raiders' new general manager could signal the end of the tenure for head coach Hue Jackson. There are indications that Jackson wasn't fully on board with the decision to hire McKenzie. Every general manager wants to hire his own head coach, and McKenzie could have some real misgivings about moving forward with Jackson.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Na örülök, nagyon ennek a hírnek, végre lesz normális vezetőségünk, remélhetőleg, bár azért Big Al mindig is ott lesz a legfelső székben! (csak a draftba ne szóljon bele a mennyből 😀)
Kis segítséget kérnék a hozzáértőktől. Ha jól értem, egy NFL franchise felépítése a következő:
Owner
Chairmen\Ceo\President
GM
Namost nekünk ez most hogy fog kinézni? Illetőleg a GMnek mik a feladatai? Mert Al azért egy különleges eset volt, ha jól tudom ő GM is volt, meg Owner is, meg úgy minden..
Szóval a "hivatalos tulajdonos"(ok) gondolom Mark és Carol Davis maradnak, alájuk(?) kerül McKenzie mint General Manager.
Ő fog mindenben döntést hozni? Persze gondolom Mark és Carolnak mindenre rá kell bólintania. Előre is köszi, bár szerintem vannak még így, akik ezt nem vágják, és a nevükben is köszi! 😀Raider89
Bruce jól szólt 😊
http://wiki.answers.com/Q/What_does_a_general_manager_of_a_NFL_team_do itt egy elég jó, rövid leírás sztem.
Nálunk Amy a "pénzügyes" és Mark bár ért a dolgok egy részéhez nem lesz vszeg túl aktív owner.
Volt arról hír,h Reggie hozza majd Elliot Wolfot vmi president of player personal szerű munkakörbe...meglátjuk.



Lehet hülye kérdés egy ilyen trade után de jövőre JC vagy CP? Vagy positional battle?JayB
JC FA lesz, így az is kérdéses, h marad-e. Ha marad akkor is csak CP sérülése esetén kerülhet kezdő posztra. CP azért jóval jobb QB JCnél. Jövőre teljes offseason után ez majd mégjobban látszik.

Más:
Mckenzie állítólag rögtön kezd nálunk mint GM a GB ugyanis elengedte. Korrekt lépés tőlük.

Remélem rögtön nekiesnek a keret kiértékelésének, szerződések átnézésének és persze a D staff összeállításának.
Van D oldalon jó pár olyan szerződés amit muszály lenne átalakítani vagy megszüntetni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Lehet hülye kérdés egy ilyen trade után de jövőre JC vagy CP? Vagy positional battle?JayB
Lehet hogy hülye válasz, de nem tudom 😊
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Lehet hülye kérdés egy ilyen trade után de jövőre JC vagy CP? Vagy positional battle?
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Hát szerintem Mark meg Carol csak a nevük miatt vannak ott, meg hogy a család örökölte a tulajdonát Al Davisnek, ami ugye a Raiders volt. Azért kellett nekik egy GM, mert ők szart se tudnak 😀 Szóval lehet hogy egy két döntésben kellenek ők is, de azért a GM feladata lesz a franchise irányítása. Meg ugye ott van Amy Trask mint CEO, de ő inkább a gazdasági ügyekkel foglalkozik, mintsem a játékos politikával, meg a csapat szakmai dolgaival. Tehát ami a csapattal kapcsolatos dolog és a szurkolókat legjobban érinti, azt a GM fogja eldönteni. Eddig ez volt Al Davis, csak ő speciálisan tulajdonos is volt. Vagyis hát ő volt a Keresztapa! 😊

Amúgy meg akartam írni valamit a csapatról de miközben a fenti gondolatsort fogalmaztam, elfelejtettem... :S
több mint 14 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 889 — C-lver'N'Blacc
Na örülök, nagyon ennek a hírnek, végre lesz normális vezetőségünk, remélhetőleg, bár azért Big Al mindig is ott lesz a legfelső székben! (csak a draftba ne szóljon bele a mennyből 😀)
Kis segítséget kérnék a hozzáértőktől. Ha jól értem, egy NFL franchise felépítése a következő:
Owner
Chairmen\Ceo\President
GM
Namost nekünk ez most hogy fog kinézni? Illetőleg a GMnek mik a feladatai? Mert Al azért egy különleges eset volt, ha jól tudom ő GM is volt, meg Owner is, meg úgy minden..
Szóval a "hivatalos tulajdonos"(ok) gondolom Mark és Carol Davis maradnak, alájuk(?) kerül McKenzie mint General Manager.
Ő fog mindenben döntést hozni? Persze gondolom Mark és Carolnak mindenre rá kell bólintania. Előre is köszi, bár szerintem vannak még így, akik ezt nem vágják, és a nevükben is köszi! 😀



Just Win Baby!
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Gratula McKenzie GM-mé történő kinevezéséhez! Remélem, sok siker rész-kovácsa lesz a Raiders Nation számára. Szurkolok nektek.Gergőbácsi
szerintem is nagyon jól jártok vele, bár nem indul könnyű helyzetből 😊Szobi22
annyira rossz helyzetből sem...ne csak a mainstream Raider hater mediából indulj ki

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Gratula McKenzie GM-mé történő kinevezéséhez! Remélem, sok siker rész-kovácsa lesz a Raiders Nation számára. Szurkolok nektek.Gergőbácsi
szerintem is nagyon jól jártok vele, bár nem indul könnyű helyzetből 😊

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
úgy néz ki officiál lesz 😊

Just traded texts with Reggie McKenzie, who confirmed @AdamSchefter's report that he'll be the new Raiders GM but declined further comment.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM