Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Raiders inactives: WR Johnnie Lee Higgins, CBs Jeremy Ware and Walter McFadden, LB Bruce Davis, T Langston Walker, G Bruce Campbell, DT Richard Seymour - JT O'Sullivan is the 3rd QB
Seyért nagyon kár, kellene a nyomás PMre.
szerk.Ja most látom h eremdénykövetőbe már benyomta Bruce,sorry, na mindegy azér ittisjó. 😀Raiders89
Seymour hiánya nem jó jel :/
PM-et hibázásra kell kényszeríteni,+ rengeteg pontot kell szereznünk és akkor nyerhetünk is...
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Raiders inactives: WR Johnnie Lee Higgins, CBs Jeremy Ware and Walter McFadden, LB Bruce Davis, T Langston Walker, G Bruce Campbell, DT Richard Seymour - JT O'Sullivan is the 3rd QB
Seyért nagyon kár, kellene a nyomás PMre.
szerk.Ja most látom h eremdénykövetőbe már benyomta Bruce,sorry, na mindegy azér ittisjó. 😀



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na akkor a KC szopás máris nem jött be 😀
31-7 a félidőben, de még bízhatunk a nagy feltámadásban!

De attól még meg kell verni a Coltsot is és a Chiefset is, mert a söprés az kell! 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem bejutunk a playoffba! Most a KC szopik majd ki, jövő héten meg az SD, mi meg megnyerünk minden meccsünket...! 😊 Csak figyeljétek meg! SB lesz ebből! 😂

WR kell a meglátásom szerint, ráadásul egy 1. számú! Murphy nem rossz, Ford brutál arc, és van néhány jó meccse amiért igazán hálás lehet a csapat! Ki tudja mi lesz belőle, de ennyi. EGYENLŐRE!
Visszatérve, ha BC rohadt jó lesz RG-be akkor lehetne egy C-t is akár beszerezni vagy T-t.
CB-ből valami idősebb playa is jöhetne, akár nagyobb pénzért is (persze nem a csillagos ég a határ) aki Aso-val 1idős és akkor majd pár év múlva 1ütt kuka...! 😊 Bár Aso-nak is van 3-4 akár 5 éve (ha nem több, ki tudja addigra mit ki nem talál az orvostudomány 😊 ) is ha elkerülik a sérülések... Azért távol állunk attól, hogy ő még "öregedne"!

Nagyon sok tehetséges ifjú kecske legeli a zöld sztyeppéinket, de kellene néhány igazán rutinos kos (1-2 esetleg 3) a tajgára is!! Nem mellékesen jó nagy szarvakkal! 😊
több mint 13 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Már itt is a draft a téma? Pedig még nem szállt el minden esélyetek, addig talán inkább az esti meccsel kellene foglalkozni.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
CB-ből 2 rookie van, akik közül azért mindkettő mutatott olyat hogy akár lehet belőlük kezdő is (vagy lófasz se), szerintem nem ez az első. Olyan brutál nagy needet én se tudnék mondani, DHB jövőre robbant ahogy nálunk szokás, és akkor DHB-Murphy-Ford trióval már el lehet lenni. Talán G az ami minél jobb kell, mert Gallery öregszik, Cooper fos. De ott meg Campbell van.

Mindenesetre ma este még van egy meccs, egyelőre engem az jobban érdekel. 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hát CB posztra kellene egy kezdő szintű ember.

OL posztra kellene depth mindenképpen. Én örülnék egy korai C\G picknek aki vagy Satelet vagy Brucet szorítja meg, ki.

WR poszton én azt mondom, hogy kéne egy jókezű veterán akiért nem kell bankot robbantani.

Nekem FAn CB, WR
Drafton OL depth, CB és BPA depth

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
WR ben azért nem értek egyet továbbra sem.
Illetve sérült nem nagyon volt idén kulcsember, de ha lett volna azért néhol elég vékony a depth.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát én nem tudom, de agyaltam egy kicsit a drafton és arra jutottam, hogy igazából nem is kell idén nagyon sok ember a csapatba, ha marad ez az összeállítás! És ez nagyon durva!

HA (tehát ez csak feltételezés és játék a szavakkal)

B. Campbell mint RG beválik jövőre, akkor még RG sem kell, de ugye ez csak a pre seasonban derül ki, tehát egy RG mindenképpen jöhetne az offseasonban!
Egy CornerBack kellene még aztán ki is fújt részemről a dolog! Egy jó kis blokkolós TE persze még elkélne, de Khalif jól megoldja ezt a dolgot!

A futó részleg rendben van!

Az elkapók fiatalok, bár javulniuk kell, de van bennük potenciál! (Murphy a legjobb, aztán Ford, aztán ha egészséges akkor Schilens is jó nagyon, utána jön DHB, JLH és Nick Miller)
TE fronton Z. Miller kikezdhetetlen, csak maradjon egészséges, Myers meg kiváló backup! A 3. TE kérdéses, de ha egészséges Miller akkor nincs gond, ha sérült akkor azért kell a 3. TE aki el is tud kapni (tudom tudom Khalifa is elkapó 😀)

Egyelőre úgy néz ki Campbell nálam jövőre simán kezdő QB vagy mögé kell egy project QB vagy még hagyni teljesen szabadon játszani egy évet!

A falról beszéltem már több soron, nálam a kezdő: Veldheer - Gallery - Satele - Új RG (B. Cambell) - Walker (Henderson)

Szal az offense részleg nem igazán kell hogy változzon!

A D-ben a fal nagyon rendben van és még ott van Scott bácsi is ha egészséges lesz! Itt a hosszabbításokkal kell okosan bánni! Igaz a DT fronton a fiatalítás tényleg ránk férne, de Bryant azért ígéretes!

Az LB corps eddig jó ahogy van, talán kicsit Groves kilóg a sorból, de ha tud olyat mint a múlt meccsen, akkor azért nem lehet szavunk sem, néha előhúzza a kalapjából az ilyen játékot, akkor nincs baj! backupnak ott van Scott is akár és Goethel is, meg persze T. Howardról se feledkezzünk el és R.Brown is jól tette a dolgát többnyire ha nem volt McClain!

A safetyk nagyon jók, sztem a liga egyik legerősebb depthje van itt! Branch - Huff és az első számú csere Mitchell, mind mind kiválóak és akkor még ott vannak a többiek: Brown és Eugene (aki inkább most ST játékos, de annak kiváló)

A CB-knél van gond, mivel öregszik Aso, de még azért mindig a régi nagyjából, de mellette az élet nem könnyű, így megégette magát már CJ és Routt is valamint McFadden is. Egyedül talán Ware teljesített jól, de kb egy félidőnyit játszott csak. Szóval itt is az van, hogy vagy McFadden vagy Ware előlép valami nagyobb dobással vagy igazolni kell magasabb drafthellyel egy jó CB-t

A rúgókról nem ejtenék szót, mert felesleges!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
McClain-en mi van? Felépült?iktriad
Jó kérdés. Nem nagyon láttam infot, de sztem játszikRolni
Felépült teljesen! Valamelyik cikkben olvastam hogy Cable azt nyilatkozta hogy minden rendben van vele!

Íme:
Q: McClain over the hurdle?
A: Yeah.

Q: How did he get over it?
A: It's kind of like a tissue bruise, so when you really got down to it it was just a matter of time and he's OK.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
McClain-en mi van? Felépült?iktriad
Jó kérdés. Nem nagyon láttam infot, de sztem játszik

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McClain-el mi van? Felépült?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jó kis story Al papáról: http://nfl.fanhouse.com/2010/12/24/colts-coach-jim-caldwell-learned-valuable-lesson-from-al-davis/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Pénteki edzésen:

Nem edzett:
-Langston Walker (questionable, game-time decision)
-Richard Seymour (questionable, game-time decision)

Limitált edzés:
-Shane Lechler (questionable)
-Johnnie Lee Higgins (questionable, nem játszik valószínűleg, megint Nick Miller lesz a PR)

Sérülés után már teljes edzésmunkát végzett:
-Nnamdi Asomugha (probable)
-Michael Huff (nincs a sérültlistán)
-Chris Johnson (probable)
-Nick Miller (probable)
-Zach Miller (probable)
-Michael Mitchell (probable)

Azért elég nagy szerencsénk van idén a sérülésekkel! Azt kell hogy mondjam, olyan túl nagy hiányzóink nem voltak, talán DMC és Murphy, akiknek a hiánya kicsit jobban fájt, de egész jól alakultak a dolgok ezen a téren!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Boldog mindent!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Kelly durva lenne télapóként 😀
Nagy fekete szakáll, ébenfekete bőr, mondjuk megy hozzá a piros szó se róla! 😊 de inkább megijednék tőle! Ajándék sem kéne inkább... 😀
több mint 13 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Jó volna elkapni a Coltsot, ha menni fog a Mc-Bush-Reece kombó akkor lehet esélyünk..
Kicsit off de megnéznék egy csapatkarácsonyt ki öltözne télapónak: Gallery? Cable? Kelly? Al? 😊
Bár ha így belegondolok nálam a Cable télapó-Al krampusz- Gallery inkább Jézus(ka) lehetne


több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mindenkinek Boldog Ezüst Fekete Karácsonyt. Remélem Al már kért a Jézuskától egy Colts elleni győzelmet, vagyis követelt. 😊Raiders89
Ő minden évben SB-t kér, csak ugye hát ő rossz kis öregifjú, oszt egyedül virgácsot kap minden évben... 😊
Apropó! Kívánok Nektek Békés, Örömteli Karácsonyt amolyan fosztogatós módon! 😂
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Mindenkinek Boldog Ezüst Fekete Karácsonyt. Remélem Al már kért a Jézuskától egy Colts elleni győzelmet, vagyis követelt. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jah és hogy el ne felejtsem!

Boldog karácsonyt kívánok minden Raiders szurkolónak!

Silver&Black Christmas!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Néhány érdekesség a meccsről:

- Peyton Manning 2-2re áll a Raiders ellen 9 TD dobott és 6 INT-et ezen a négy meccsen! A legutóbbi oaklandi vendégszereplésénél 2007-ben 21-14-es győzelmet aratott Manning és csapata!

- A Coltsnak van az 1999-es szezon óta a legjobb regular season mérlege (136-54), ők az egyetlen csapat, akik a 11 szezonból 10szer bejutottak a PO-ba, ebben benne van a liga legjobbnak számító 8-szor egymás után való bejutásuk

- A Colts és a Raiders eleddig 11-szer találkoztak! 7-szer a Raiders, míg négyszer a Colts győzött. A PO-ban kétszer találkoztak és döntetlen az állás a két csapat között!

- A 2010-es évben Jason Cambpell, ha kezdőként lépett a hazai pályára akkor minden meccsét megnyerte (4-0)

- A Raiders 17 futott TD-jével holtversenyben vezeti ezt a statisztikát az NFL-ben (Pats és Eagles is 17-17 TD-vel rendelkezik)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Kicsit készülve a mérkőzésre:

Csütörtöki edzésen:

Nem edzett:
-Shane Lechler (saját elmondása szerint játszani fog mindenképpen)
-Langsotn Walker (pénteken elvégeznek rajta egy agyrászkódás tesztet, aszerint játszhat vagy nem, helyettese Hendo)
-Richard Seymour (Desmond Bryant játszik a helyén, ha neki nem megy, de nem tudnak semmi értelmeset mondani)

Limitált edzés:
-Nnamdi Asomugha
-Johnnie Lee Higgins

Sérülés után már teljes edzésmunkát végzett:
-Michael Huff
-Chris Johnson
-Nick Miller
-Zach Miller
-Michael Mitchell

Szokás szerint Blackout van a meccsen, bár hát karikor azért nem csoda, de most azért még ha hangyafasznyi is az esélyünk, azért a PO-ért harcolunk! Ugye ez az utolsó meccsünk otthon, így idén 7szer fordult elő ez az eset!
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
😂 😂 😂 Ezek az utolsó hsz-ek nagyon kemények!

Én meg azért - is - kopaszodom, mert vashiányom van. Úgy tűnik marad is egy ideig, mert ebben a szezonban sajnos nagyon úgy tűnik, hogy már nem játszik a Jax a Steelers-el 😀

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jó. Raiders fanok hamar kopaszodnak, mer tépik a hajukat. 😀Raiders89
Jaja! Én is pont ezt akartam írni. Nálunk ez genetikai rendellenesség! Annyival helyesbítenék, hogy mi nem tépkedjük, vagyis én nem tépkedem a hajam (Hohohohóóó!! Nekem nincs rá szükségem öcsém!!! 😂 ), mert a gamedayeken nekem rendszerint forrás közeli hőmérsékleten fortyog az agyvizem, és ennek az ok-okozati viszonya, következménye a kopaszodás! 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
A falban viszont továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy a kölcsönös COOPERáció a legnagyobb probléma. 😊 Kispadon mikor ült észrevettétek mennyire kopaszodik már az öreg CoopÁfész???TST
Mario Henderson is eléggé kopaszodik, pedig még csak 26 éves 😀BMG
Én 17 évesen is kopaszodtam már elöl kétoldalt. 😀Döme
Jó. Raiders fanok hamar kopaszodnak, mer tépik a hajukat. 😀



Just Win Baby!