Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Igen erről már volt szó korábban, hogy amire átállunk normálisan, addigra Seymour már nem lesz. Kelly talán még igen. De ugye ha már úgyis átépítünk mindent, akkor Seymourt most lehet elküldeni, mert 15 millát keres jövőre is. Kelly is elég nagy pénzt vág zsebre. Szóval rendesen tisztogatni kell, mese nincs.Bruce
Igen, bár a tisztogatást is ésszel lehet csak csinálni a cap helyzet miatt. Seymour mondjuk cap szempontból megtakarítás lenne egy trade vagy cut esetén, de pont ő aki pl nagyon hasznos lehet a 3-4 beindításához...nem könnyű kérdés ez sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Igen erről már volt szó korábban, hogy amire átállunk normálisan, addigra Seymour már nem lesz. Kelly talán még igen. De ugye ha már úgyis átépítünk mindent, akkor Seymourt most lehet elküldeni, mert 15 millát keres jövőre is. Kelly is elég nagy pénzt vág zsebre. Szóval rendesen tisztogatni kell, mese nincs.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Amugy mivel hosszutavra eputkezunk, Mark turelmet hirdetett ha vmikor most lehet 3-4re valtani sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Nem tudom volt-e már.

New Raiders GM Reggie McKenzie indicated at Wednesday's introductory presser that the team will likely move to a 3-4 defense.
"That's what I'm familiar with," said McKenzie, who came from Green Bay. McKenzie has yet to select a head coach, but his choice figures to have a 3-4 background. Current Raiders who've played in the scheme before include DL Richard Seymour (Patriots), OLB Kamerion Wimbley (Browns), and ILB Rolando McClain (Alabama). DT Tommy Kelly and OLB Aaron Curry may be tougher fits.Delonso_
Wimbley nem volt nagy ász 3-4-ben. A rookie szezonját leszámítva.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem tudom volt-e már.

New Raiders GM Reggie McKenzie indicated at Wednesday's introductory presser that the team will likely move to a 3-4 defense.
"That's what I'm familiar with," said McKenzie, who came from Green Bay. McKenzie has yet to select a head coach, but his choice figures to have a 3-4 background. Current Raiders who've played in the scheme before include DL Richard Seymour (Patriots), OLB Kamerion Wimbley (Browns), and ILB Rolando McClain (Alabama). DT Tommy Kelly and OLB Aaron Curry may be tougher fits.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Egy erdekes dolog jutott eszembe.
Tavaly jatekosok reszerol volt Cable elkuldesekor nagy nem ertes, beszolas most vuszont semmi.
Lehet tenyleg nem volt veluk joba, elvesztette oket?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Willie Brown kb. 2 éve visszavonult 😀 Őt nem lehet elküldeni!
Amúgy milyen feladatkört takar a "squad development" pozíció?
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Emberek, nagyon fordulatos már a offseasonötök eleje. Bízom benne, hogy jól jártok, és remélem (nem bántva CP-t), hogy a korábban leírt Flynn szerződés is létrejöhet...
Szvsz Perry és Clements is nagyon jó coordinatorokká válhatnak rövid időn belül, együtt fejlődve a csapattal.
Csak egy kérés maradt: ha lehet, ne raboljatok le minket teljesen!!! 😀 😉Gergőbácsi
Mi számít teljes lerablásnak 😊 ?
Moss, Perry, Clements? 😊

Amúgy ha esetleg megtörténne akkor Flynn érkezését csak akkor tudom majd pozitívan értékelni, ha Clements vagy Philbin is itt lesz és épít egy GB rendszerű O-t hozzá, mellé.

CP szerződése bár 4 év 43M, elvileg 2012ben van már "csak" 5M garantált összege, így mozdítható sztem, de necces lenne...Rolni
Igen, Moss, Perry és Clements 😊 Szerencsétlen Philbin lenne a hab a tortán...
Nem tudom, hogy a GB mennyire klasszikus WCO, de természetesen az általad leírtak alapján gondoltam Flynn érkezését.
Lehet hogy egy jó kapcsolat lesz itt? Anno Hasselbeck Seattle-be tradejének és a Seahox - viszonylagos - sikerének TT is lehetett az oka, aki előtte a Seattle VP-je volt, felelősen a scoutingért és a draftért.
Meg mintha az előbb olvastam volna, hogy Ron Wolffal is konzutált? Nagy riszpektje van az öregnek GB-ben.Gergőbácsi
Ron Wolf és John Madden ajánlották Reggiet.

A GB staff 2 ilyen sikeres év után(főleg ha PO menetelés is lesz) törvényszerűen elindul a szétkapkodás útján...és akkor már miért ne egy barát (McKenzie) rabolja el egybe egy jó részét 😊


Amúgy állítólag Waufle Huetól kapott csöndben egy assistant HC kinevezést...kíváncsi leszek ki marad a mostani staffból...

Új HC helyében az OL staffot mindenképpen megtartanám. RB és WR coach is rendben van sztem, de itt nem aggódok akkor se, ha lelépnek. Ha marad a 4-3 akkor Waufle is maradhatna, de ez a assistant HC gig nem hiszem, h segít neki...Perry nevéhez olvastam DC assistant HC megoldást...
Nagyon remélem, h Williet nem küldik el...A többi D coach nem hoz lázba...Rod érdekes lesz a Woodson kapcsolatb miatt 😊

Fontos mozzanat volt, h Mark magát türelmesnek írta le. Reggie is 5 éves dealt kapott. Ő is stabil építkezésről beszél.

Na ebbe belefér a fire sale, 3-4 váltás is minden. Az is,h jövőre ne legyünk PO harcba.
Ha totál rebuild van akkor viszont a most agyonfizetett veteránoknak nincs értelme...trade, kuka bármi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Emberek, nagyon fordulatos már a offseasonötök eleje. Bízom benne, hogy jól jártok, és remélem (nem bántva CP-t), hogy a korábban leírt Flynn szerződés is létrejöhet...
Szvsz Perry és Clements is nagyon jó coordinatorokká válhatnak rövid időn belül, együtt fejlődve a csapattal.
Csak egy kérés maradt: ha lehet, ne raboljatok le minket teljesen!!! 😀 😉Gergőbácsi
Mi számít teljes lerablásnak 😊 ?
Moss, Perry, Clements? 😊

Amúgy ha esetleg megtörténne akkor Flynn érkezését csak akkor tudom majd pozitívan értékelni, ha Clements vagy Philbin is itt lesz és épít egy GB rendszerű O-t hozzá, mellé.

CP szerződése bár 4 év 43M, elvileg 2012ben van már "csak" 5M garantált összege, így mozdítható sztem, de necces lenne...Rolni
Igen, Moss, Perry és Clements 😊 Szerencsétlen Philbin lenne a hab a tortán...
Nem tudom, hogy a GB mennyire klasszikus WCO, de természetesen az általad leírtak alapján gondoltam Flynn érkezését.
Lehet hogy egy jó kapcsolat lesz itt? Anno Hasselbeck Seattle-be tradejének és a Seahox - viszonylagos - sikerének TT is lehetett az oka, aki előtte a Seattle VP-je volt, felelősen a scoutingért és a draftért.
Meg mintha az előbb olvastam volna, hogy Ron Wolffal is konzutált? Nagy riszpektje van az öregnek GB-ben.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Emberek, nagyon fordulatos már a offseasonötök eleje. Bízom benne, hogy jól jártok, és remélem (nem bántva CP-t), hogy a korábban leírt Flynn szerződés is létrejöhet...
Szvsz Perry és Clements is nagyon jó coordinatorokká válhatnak rövid időn belül, együtt fejlődve a csapattal.
Csak egy kérés maradt: ha lehet, ne raboljatok le minket teljesen!!! 😀 😉Gergőbácsi
Mi számít teljes lerablásnak 😊 ?
Moss, Perry, Clements? 😊

Amúgy ha esetleg megtörténne akkor Flynn érkezését csak akkor tudom majd pozitívan értékelni, ha Clements vagy Philbin is itt lesz és épít egy GB rendszerű O-t hozzá, mellé.

CP szerződése bár 4 év 43M, elvileg 2012ben van már "csak" 5M garantált összege, így mozdítható sztem, de necces lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Emberek, nagyon fordulatos már a offseasonötök eleje. Bízom benne, hogy jól jártok, és remélem (nem bántva CP-t), hogy a korábban leírt Flynn szerződés is létrejöhet...
Szvsz Perry és Clements is nagyon jó coordinatorokká válhatnak rövid időn belül, együtt fejlődve a csapattal.
Csak egy kérés maradt: ha lehet, ne raboljatok le minket teljesen!!! 😀 😉

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 14 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Rolni mindig jó olvasni a hosszú írásaid 😊 kifejezetten pozitív irányba változott a kialakult kép bennem a vezetésről, bár sajnálom Hue-t , továbbra is jó edzőnek tartom, a d kártyavára őt is ledöntötte, az ő emberei nem tudtak ebből az anyagból rendes rendszert összegyűrni. Kiváncsian várom most hogy alakítjuk a keretet, mert ha reálisan nézzük a kulcsjátékosokban most van potenciál nem 3-4 év múlva. Ha meg még egy Qb - ért adunk vmi 2056-os elsőkörös picket csinálok magamnak egy vödrös long islandet és lehúzom mielőtt megszólalok 😊 itt egy cp, egy jc, egy wannabe cam, legyen legalább az egyik szimpatikus a vezetésnek 😀


több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nagyon úgy néz ki relocation lesz, eléggé ezt érezteti a "kis" Davis.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Nem tudom, de nekem is megfordult a fejemben hogy megyünk vissza LA-be, ha már így belefogtunk a rebuildingbe. Elkezdik most építeni a csapatot ahogy tudják, aztán amikorra odakerülük hogy mehetünk, már egy jó csapatunk lehet, ha minden jól megy. És akkor mindenki boldog!
több mint 14 éve
hum 49
A lépés teljesen logikus és jogos. Egy új éra így kell kezdődjön. Mindegy, hogy mit tett Hue Jackson vagy mások ebben a szezonban. Ez sportüzlet, kevés az érzelem, győzni kell. Felesleges lenne elpazarolni akár még egy idényt is, ha az új tulajdonos és a GM elképzelései mások. Gondolom Back in LA a cél, és egy teljes image- és egyéb-rebuild, amilyen gyorsan csak lehet. Persze ezek évek (vagy nem).

Egyébként úgy tűnik mostanra - manapság nem dicsekszik vele senki - én maradtam az egyetlen CP fanatikus. Nagyon örültem, hogy idén mégis játszott (respect JC), köszönet ezért a Raidersnek. Képtelenség, hogy maradjon, lehetetlen.
több mint 14 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Flynn college karrierje nagyságrenddel kimagaslóbb, mint Cassel-é. (Mondjuk, ez nem nagy dolog, Cassel hátulgombolós korában volt utoljára kezdő QB.) Cassel viszont egy egész idényt lenyomott kezdőként és ért el 11-5-öt. Flynn csak két meccsen kezdett (1-1) és játszott nagyon jól. Flynn-t nagy reményűnek gondolják, Cassel-ről soha nem gondolták, hogy HoF várományos lenne.
Szvsz ember nincs, aki pontosan be tudná lőni Flynn jövőbeni várható teljesítményét. De lesznek rá jelentkezők.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 14 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát én nem annyira... Szidtam én itt CP-t meg minden, de tény, hogy azért szezon felétől beugorva szépen feljött a híg fosból! Adott pár olyan passzt amire JC még az álmaiban sem képes...
Flynn lehet jó QB meg minden de ne itt! 😛 Okké, hogy 6 TD-t passzolt nemrég meg minden, de ez nem olyan kicsit mint amikor Cassel beállt 1 olajozottan jól működő O-ba (azért kérdezem, mert hiányos és homályos az infóm Flynnről) az ÚJ angliai HAZAFIAKNÁL?! (boccs, de ez a csapatnév mindig kikészít! 😀 ) Aztán meg jött ugye a nagy pofára esés!
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Na vége a bemutatós konferenciának!!

Csináltam róla némi jegyzetet, megosztom hátha érdekes számotokra is, nem kell angol cikkeket kukázni holnap annyira...
Először mindketten beszéltek kicsit majd jöttek a kérdések. Igyekszem érthető lenni!

Mark:
short term cél volt AL halála után, h menjen továbba a szezon, csapat, érjünk POba, nyerjünk SB-t
John Madden+Mark+Hue leültek megbeszélni, h menjen az év.
JC+DMC lement szívás, de
7-4ből 8-8ra végezni csalódás volt.
long term célja volt megtalálni a megfelelő GMet, aki a jövőbe vezeti a Raiderst.
Ron Wolf-al konzultált és Maddennel. Reggie volt a jelölt és 3 hónap várakozás után(szezon közben nem kereshették meg) megbeszélték az interjút vele. Madden és Mark tartotta az interjút ami 6órás!! volt...végén ő és Madden is azt mondta, h megvan az ember a feladatra.

Reggie:
Köszönt mindenkinek (isten, család, GB, Mark) mindent...
Legacy folytatása lesz! Új éra jön, olyan ami tiszteli a múltat!
Hue-t ma első hivatali napján elküldte. Ő döntése, tiszteli Hue-t és sok sikert kíván neki.
Commitment to excellence marad!
Ő egy old school, keményen dolgozós, korán kelős fazon. Alig várja, h elkezdhesse a munkát.
Mindenki egy célért fog dolgozni a szervezetbe, így lehet nyerni!

Kérdések:
Hue megtartása 2012re megfontolás tárgyát képezte?
R: Pár napja meghozta a döntést már.

Miért megy Hue?
R: Új éra, új vezetés kell. Ideje váltani, ideje továbblépni. Legfontosabb ok az, h saját emberét akarja HCnek. Marktól pedig olyan GM jogosítványt kapott amiben benne van HC hire\fire.

Marktól...Mit szól Hue-hoz?
M: Tiszteli stb. Neki a megfelelő GM-et kellett megtalálnia és onnantól övé a call.

Hue meglepődötten nyilatkozott, nem lett-e félrevezetve?
R: Hue nem lett félretájékoztatva, hiszen ma első napján rögtön beszélt vele és elmondta mi a helyzet. az, h Hue a médiából innen onnan azt érezhette visszatér nem számít, nem releváns

Edző keresésre van terv?
R: Van. Rögtön nekiállnak keresni, interjúzni. Van short listája. Győztes kell nem az a lényeg, h off vagy def beállítottságú vagy, h volt-e már HC vagy sem. Olyan lesz akit mindenki támogat a szervezeten belül, aki tudja a játékosokat vezetni, motiválni a győzelemhez.

Volt egy kérdés ami Palmerhez, pickekhez kapcsolódott
R: Personal guy, tehát szereti a saját pickjeit, de a jó játékosokat méginkább szereti. CP trade akkor megfelelő lépés volt, de persze Bengals kurva jól járt...CP jó QB period.

Mark volt-e más GM interjú?
M: Nem

Mi volt az utóbbi 9 évben a gond?
R: Talán a túl sok csere, bizonytalanság, de Mark hoszzútávban gondolkodik ez most változik.

HC csapatfejlesztő kérdés volt
R: Nem nevez meg most HC jelöltet. Nincs elég draftcetlink, de nem csak drafton lehet csapatot erősíteni. FA, UDFA!
Cap managelve lesz. Ez az ő dolguk.

Kérdés a edzői stábra vonatkozóan
R: HC fogja összeállítani a saját staffját! így kell. Reggie ledogozza a farkát 😊(szép tükörfordítás),h a megfelelő HCt megszerezze.

Mennyire gondolkodott\gondolkodik apja fejével?
M: Nagyon sokat beszéltek fociról, szervezet irányításról AL-al. Nem ért úgy a focihoz, talenthez mint apja ezért kell a
Reggie! Amikor Alról volt szó elment a lámpa és mögöttük a projector magától leereszkedett. weird pillanat volt!

Mennyire GB way lesz?
R: nagyon, hiszen ebbe tanult bele és ez nagyon sikeres. Fentről kiindulva kell jó kapcsolat, kommunikáció. GM-HC!!

Mennyire volt Hue ellen faktor a sok bünti?
R: Nem egy dolgon múlt

3-4 v. 4-3 ember?
R: Mindkettő, bármelyik. Jó játékosok kellenek ez a lényeg.

Owner-GM kapcsolat milyen lesz?
M: Reggie will run the show! De természetesen konzultálnak majd rendszeresen.

3-4, WCO múlt hatással lesz-e a HC választásban?
R: Igen persze, de nem ezen van a hangsúly

Milyen ownernek tartja magát?
M: Megfigyelő, türelmes.

Miért fogadta el a munkát?
R: Miért ne tette volna? Back home! Innen indult, amikor Mark először mondta, h akarják örült, izgatott volt. Dream job!

Kérdést nem hallottam vagy nem írtam fel 😊
R: Nem akarnak kapkodni player vagy personal kiértékelésnél sem. Megnézik mi van, ahol lehet fejlesztenek. FO is ki lesz értékelve.

Mark el akarod adni a csapatot? számíthatunk-e rá?
M: Nem! This is my life! sok dolog lesz amire így, h van GM majd ráfeküdhet.

stadion?
M: az is olyan dolog amivel már foglalkozik és most még jobban fog tudni.

Mark szerinted a mostani keret PO csapat? Hunak volt esélye a POra?
M: Igen. Igen.

Milyen lesz a szervezeti kultúra?
R: Keményen dolgozó, elkötelezett, elszánt. Egy célért dolgozó. Mindenhol remek kommunikációval.

Kérdés nincs meg
R: Personal staff összerakása a legfontosabb most, aztán elemzés, senior bowl, combine stb. Best group of people kell mindenhol!!

CP-JC helyzet?
R: Mindenhol versenyhelyzet lesz. Senkinek nincs adott poszt, szerep. Meglévő jó playák mellé hozunk még jókat.

nincs meg a kérdés
R: Nem tudatosan lett scout. Először edzősködött egyetemen. Jött Ron Wolf és aztán megdumálta, vitte magával, azóta scout.

Mi a csapat legnagyobb erőssége, legnagyobb gyengepontja?
R: Ma írt alá, nem volt ideje kiértékelni kellőképpen a dolgokat ehhez. Mindekit értékelnek majd nemcsak játékosként emberként is.

Mark csak John Madden segített az interjúban?
M: Igen csak ő. 6órás volt.

Játékos kori tapasztalata miben segít? Mit jelent?
R: Sok szép emlék a régi csapattal. Most is üdvözölték, gratuláltak aminek nagyon örül. (ott volt jópár ex-csapattársa a konferencián) Akkor Raiders részének lenni nagyon ngy dolog volt. mindenki róluk beszélt.

Milyen a csapat (fel)építési filozófiád?
R: Produktív, jó focisták kellenek. Nem csak talent. Odaadás, szív, kemény játék!
Will to compete! Like big, strong, speed!! de jó football playerek kellenek.

Volt egy kérdés Hue évzáró kifakadós nyilatkozatával kapcsolatban Mark felé, de nem akart rá reagálni. Sokat sejtető sztem

Volt kérdés Mark felé a játékosokkal folytatott beszélgetéseiről, reakciókról
M: ami az öltözőben történik ott is marad.

Végén 3 dolog kérdések nélkül
M: Van türelem, építjük a jövőt!
R: Hue elküldése főleg Reggie saját embere miatt volt.
R: Defense láthatóan szenvedett. Mindenhol fejlesztünk, Oban is sok volt a TO, bünti.

Ennyi.

Összegzésként annyi, hogy Mark nagyon szimpatikus volt. Sztem remek tulaj lehet belőle.
Reggie az elején kicsit döcögve beszélt, de lehet lámpaláz volt, mert bele lendült. Nem szarozik, nem köntörfalazik. Old school, nekem szimpatikus. tettszik az irányvonal. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz itt.
Az, h saját emberéről beszélünk sztem szinte tuti azt jelenti, h GB assistant érkezik HCnek. Mindenki Moss-t mondja, ő a favorit. Moss azonos "iskolából" jön mint ő teljesen, így érthető lenne. Mossról volt már amúgy is Raiders házatáján szó még Al idején. Ha Moss ugyebár követi a metódust a staff kiválasztásánál akkor sztem komoly GB staff lerablás következhet.
Én valami ilyesmit mondanék most: Perry DC, Clements OC.
Reggie szívbaj nélkül lecserélte a HCt ezt láttuk, így ne lepődjünk meg azon se, ha esetleg QBt is ugyanilyen simán vált. Matt Flynn lesz majd akire figyelni kell élénken sztem. Ha ő jön borulhat a bili CP alól.
Érdekes lesz az is, hogyan csinálják azt a cap-et...
Lesz-e fire sale a mostani keretből...

Kurva izgatott vagyok!! 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Próbálom pozitívan értékelni a dolgokat, de amíg Chuck nem repül (és Hue igen) addig megmaradok szkeptikus :cool:


több mint 14 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nah, csak nem bírta ki Reggie. Már a kinevezése után felröppent ugye a hír, de akkor mindenhol cáfolgatták, de én azóta vártam a bejelentést. Sajnálom Hue-t mert kedveltem, de már Cable-nél is így voltam... meglátjuk mi lesz.

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Az ok, h barátok és egy a managerük én arra írtam, h nyilatkozták, h együtt képzelik el...olyat nem olvastam tőlük...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Ezt én is olvastam, meg azt is hogy egy volt a menedzserük vagy mi a faszom...
több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
Mert a múlthéten arról nyilatkoztak ők milyen jó barátok és együtt képzelik el a dolgokat.

Nekünk a lényeg annyi, hogy innentől konzisztens és építő munka menjen.Delonso_
Azok nem ők voltak stem, vagy legalábbis én olyat nem olvastam...ugyanolyan blogokról, újságíróktól jött az is sztem...Rolni
Jackson nemrég nyilatkozta, hogy sokkolta, hogy a barátja rúgta ki.

built for this shit

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Mert a múlthéten arról nyilatkoztak ők milyen jó barátok és együtt képzelik el a dolgokat.

Nekünk a lényeg annyi, hogy innentől konzisztens és építő munka menjen.Delonso_
Azok nem ők voltak stem, vagy legalábbis én olyat nem olvastam...ugyanolyan blogokról, újságíróktól jött az is sztem...


Abban igazad van, h jöjjön az építőmunka...


Palmer helyzetére leszek kurva kíváncsi...mert ha teljesen új alapokon akarsz építkezni akkor kell egy új fr QB is...Palmer Hue embere ez is egyértelmű...trade vhova jóval kevesebbért mint amennyiért jött?
Sima cut? mondván nem ő hozta? Marad őa QB? Akkor Hue minek ment? Ha váltunk akkor gondolom a GB féle O felé megyünk ami ha jók az infóim nem a Palmer-Hue féle vertical attack...inkább WCO...ahhoz Palmer??

Izgalmas a szitu az biztos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mert a múlthéten arról nyilatkoztak ők milyen jó barátok és együtt képzelik el a dolgokat.

Nekünk a lényeg annyi, hogy innentől konzisztens és építő munka menjen.