Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Olvastam, hogy Asora ~27szer dobták rá, ebből kb 10 lett sikeres, és 150 valahány yard, nem emlékszem biztosan minden számra, de saccper ennyi. Kérdezném, hol lehet erre vonatkozó statisztikákat találni? Érdekelne pl más CBké, csak összehasonlításnak, bár tudom, h ez kb a legjobb. Ha valaki tudja, az beirhatná, thx.
Ja és békés, boldog, sikerekben és egészségben, és Wkben, illetve Ford féle draftpickekben gazdag új évet kívánok! Na meg estére 'metált mindenkinek! 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Jelenleg 1199 yard büntetésünk van, ha még 106-ot hozzáteszünk, akkor a miénk lesz ez a kétes értékű rekord az NFL-ben, amit eddig 1304 yarddal a KC tart!Bruce
És ez holnapután valószínűleg sikerülni is fog. Ezen a téren verni fogjuk a KC-t :/ 😛

Mindenkinek boldog új évet és playoffot a következő szezonra!
De először következő szezont!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
BUÉK minden kedves Raiders szurkolónak!

Egy hasonlóan sikeres új évet szeretnék, kezdésnek pl verjük meg a Chiefs-t

GO RAIDERS!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Csütörtöki edzésről

Nem edzett:
- Richard Seymour (game time decision)

Limitált edzésmunkát végzett:
- Langston Walker (saját bevallása szerint 95%-os az állapota!)
- Darren McFadden (game time decision lesz)
- Johnnie Lee Higgins
- Nick Miller
- Chris Johnson
- Mike Mitchell
- Nnamdi Asomugha (tegnap teljes munkát végzett, most meg csak limitáltat, lehet hogy kímélik kicsit)
- Zach Miller (tegnap ő is mindent csinált, de most őt is kímélték!)

A büntetésekről írnak egy kicsit részletesebben:
64 büntetés 448 yard az offense részéről (NFL 1.)
56 büntetés 575 yard a defense részéről (NFL 2.)
18 büntetés 176 yard a spec teamsben

55-ször volt false start, offside vagy delay of game büntetésünk, összehasonlításul az Atlanta, akiket a legkevesebbszer büntettek csak 54 szabálytalanságot követett el az egész szezon során 😀

18 holding büntetéssel holtversenyben 4. a Raiders, a csapaton belül pedig 5-tel Jared Veldheer vezet, szintén az újonc az első a false startokban is, itt 7 korai indulás szerepel a neve mellett!

Jelenleg 1199 yard büntetésünk van, ha még 106-ot hozzáteszünk, akkor a miénk lesz ez a kétes értékű rekord az NFL-ben, amit eddig 1304 yarddal a KC tart!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ahhoz hogy ne kelljen sokat WR-kednie, ahhoz az kellene, hogy Schilens, DHB és Murphy nagyon jók legyenek! De ugye ez azért elég nehéz dolog!

Inkább maradjon KR szerintem is, meg WR aztán menjen a jó kis reverse, end around playek vele, meg hát ugye azért elkapni is egész jól tud! De PR mindenképpen kell valóban, mert most abban visszaestünk nagyon!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Már írtam, hogy az AFC spec team játékosa Ford lett, de az hogy nincs ott a Pro bowl-on, ez azért fordulhatott elő, mivel nem ő hordja vissza a puntokat, így azt nyilatkozta Cable, hogy jövőre valszeg ez is a feladata lesz! Csak nehogy túl sok feladat miatt az elkapásainak száma essen vissza, bár tény, hogy fontos lenne, hogy punt returnből is veszélyesebbek legyünk. De ez azt jelenti, hogy JLH vagy Miller vagy mindkettő cut lesz!Bruce
Jó most azért hogy pro bowler legyen nem kéne még punt returnt is rálőcsölni, sok lenne már az szerintem. Nagyon ideális kombó az hogy KR-ben kb. minden 10-je nagy play, és offense-ben is 20 yardokat átlagol. Kéne jó PR, mert Higgins nagyon unhatékony lett 2008 óta, Miller meg nem tudja mikor kéne ferkeccset kérni meg mikor nem... De az valaki más legyen.

Meg kell nézni mindenhol a ligában max 2 dolgot csinálnak az ilyen emberek: Desean Jackson PR és WR, Mariani csak PR és KR, Hestert amikor berakták elkapónak, utána nem sokkal kivették KR-ből, mert már sok volt, és egymást gyöngítette a három cucc... Bár amíg CB volt bírta a def, PR, KR triót, de ez volt a kivétel.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Seymour azt nyilatkozta (mivel FA lesz a szezon végén), hogy szeretne itt maradni, vagyis reméli hogy folytatódik az ittléte! Ennek én is nagyon örülnék! Mert azért sokat jelent a jelenléte a pályán és az öltözőben is biztosan megvan a szava, kár hogy már öregszik és egyre többet sérült, de egy két jó éve még lehet simán!

Bár még csak 31 éves, de már ez a kor az, amikor már minden sokkal jobban fáj, sokkal lassabban gyógyul, nehezebb kipihenni a fáradalmakat (saját tapasztalat 😊 ). De még el lehet azért lavírozni azért a pályán, ha minden rendben van! 😊

Go Seymour
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."

Egy kis ráhangolódás a 6-0ra 😛Raiders89
ÚHHHA!!! Ez Igen! Ez már IGEN!!! EZ VALAMI!!!! HÍHHÍHHÍÍÍÍÍHÁHÁHHHH!!!!! 😂 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerdai edzésről

Nem edzett:
- Richard Seymour
- Langston Walker (de bemelegített!)
- Darren McFadden (lábujj sérülés ismét...)

Limitált edzésmunkát végzett:
- Johnnie Lee Higgins
- Nick Miller
- Chris Johnson
- Mike Mitchell

Sérülés után teljes edzést végzett:
- Nnamdi Asomugha
- Mario Henderson
- Zach Miller

Már írtam, hogy az AFC spec team játékosa Ford lett, de az hogy nincs ott a Pro bowl-on, ez azért fordulhatott elő, mivel nem ő hordja vissza a puntokat, így azt nyilatkozta Cable, hogy jövőre valszeg ez is a feladata lesz! Csak nehogy túl sok feladat miatt az elkapásainak száma essen vissza, bár tény, hogy fontos lenne, hogy punt returnből is veszélyesebbek legyünk. De ez azt jelenti, hogy JLH vagy Miller vagy mindkettő cut lesz!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc

Egy kis ráhangolódás a 6-0ra 😛



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Lakerst én régen imádtam, még Shaq-kel. Kis tökiként volt is ilyen LAL 'packom' amit amcsiból kaptam, nadrág + mez.. Mostanába nem nagyon szeretem őket, mert eléggé divatok lettek, de ha Boston vagy NY vagy olyan csapat ellen játszanak döntőkbe, amiket utálok, akkor nekik szurkolok -egyébként Bryantet nagyon bírom- amúgy meg én is Golden State, meg Clippers 😛 Na meg a Chicagot is nagyon csíptem, még a féreggel, meg Jordannel. Hokiból Kings nagyon rég óta, Gretzkyt nagyon imádtam, és alapból mindenbe Los Angelesieknek szurkolok én is, ahol nincs Oaklandi. Baseball meg kettő az egybe, ott van A's is meg Dodgers is. Bár utóbbit annyira nem követem már, de bele bele nézek 1-2 meccsbe, meg eredményekbe képbe voltam. A's idei szezonját meg majdnem végig követtem, pármeccses kihagyással, nagyon beléjük szerettem. 😊 Killa Cali 😛



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ez a Condo dolog az én agyszüleményem volt, de mivel így volt tavaly is, hogy mehetett Condo is, így most is evidensnek gondoltam, hogy mehet, de erről semmi infót nem találtam 😀
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Larionov-ot nagyon tisztelem, mert azt a hosszabbításos gólját, amit a Canes ellen ütött 42 évesen, 115 perc játék után, soha nem fogom elfelejteni! Annak ellenére, h soha nem kedveltem a Red Wings-t. Én a Legion of Doom (LeClaire-Lindros-Romberg) miatt lettem Flyers szurkoló. Na jó azért a fekete mez miatt is egy kicsit. Ez a Raiders-nél is bejátszott, de anno a Bulls-nak is nagyon tetszett a fekete meze, azóta viszont már nem kísérem figyelemmel az NBA-t, így kedvencem sincs. Az Új Zéland rögbisek viszont engem is megfogtak a fekete mezükkel meg a harci táncukkal... nagyon királyul nyomják.


Aso, Lechler és BigSey is megérdemli a ProBowl-t, bár utóbbit kicsit a neve is segítette, h újra beválasszák. Janót sajnálom, a többieknek nem nagyon volt esélyük bekerülni, de hátha mint tartalék eljutnak Hawaiira. Mariani nekem nagyon tetszett mint returner, nem lep meg h beelőzte Ford-ot, majd jövőre Ford is ott lesz. Örüljünk, h már nem csak Aso és Lechler jött szóba! Volt róla szó, h Condo is megy ha Lechler-t beválasztják,ez így lett?

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Még majd egy Új Zéland rögbi mez kell majd, mert az nagyon tetszik!

All Blacks 😊
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Fodorovról csak annyit,hogy mindenkit imádok aki Sergei 😀 Kár hogy Red Wingses volt 😊 Az A's és a Lakers pedig elfogadható egy Raidertől 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az Athletics pedig egyértelműen az Oakland miatt van, illetve anno volt A's sapkám! 😊Bruce
Nekem nemrég sikerült szert tennem egy zöld Athleticses jakóra, mostanában abban nyomulok. 😉Döme
Nekem abból is a fekete tetszik 😊

Egyébként mostanában nem veszek ilyesmi cuccokat, max egy baseball sapkát azt csá! Csak még nem tudom milyet! De csakis full cap-et 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az Athletics pedig egyértelműen az Oakland miatt van, illetve anno volt A's sapkám! 😊Bruce
Nekem nemrég sikerült szert tennem egy zöld Athleticses jakóra, mostanában abban nyomulok. 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nekem a Red Wings olyan mint a Patriots.Amikor az a sportág bejött a divatba,akkor az volt a top csapat.Nagyjából ennyi. 😊Fa
Én még a kilencvenes évek elején kezdtem el szurkolni a Red Wingsnek 92-93 környékén, igen akkor elég jók voltak, de nekem igazából Fedorov miatt lettek ők a kedvenceim, amikor meg elment Fedorov, akkor meg már megmaradtam szurkolónak! De úgy mostanában már nem követem a dolgokat!

A ruszki sor volt a kedvencem, az un Vörös Hadsereg: Fetisov - Konstantinov - Kozlov - Fedorov - Larionov

Szóval ezért szeretem őket! 😊

A mezszámom Fedorov tiszteletére azóta is minden sportban a 91-es!Bruce
Akkor kössünk bele a Lakersbe, az is divatcsapat 😛
Amúgy én is LA szimpatizáns vagyok 😊
Meg Golden State Warriors, mert ott van a stadion a Raiders-pálya mellett 😀BMG
A kosárlabda meg a baseball, az csak így kinn van, de igazából a Detroit miatt szeretem a Pistonst, kedvelem a Golden State Warriorst szerettem még Shawn Kemp miatt a Supersonicst is! De LA a kedvenc városom és amikor a Raiderst kedveltem meg akkor még LA volt! 😊

Az Athletics pedig egyértelműen az Oakland miatt van, illetve anno volt A's sapkám! 😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nekem a Red Wings olyan mint a Patriots.Amikor az a sportág bejött a divatba,akkor az volt a top csapat.Nagyjából ennyi. 😊Fa
Én még a kilencvenes évek elején kezdtem el szurkolni a Red Wingsnek 92-93 környékén, igen akkor elég jók voltak, de nekem igazából Fedorov miatt lettek ők a kedvenceim, amikor meg elment Fedorov, akkor meg már megmaradtam szurkolónak! De úgy mostanában már nem követem a dolgokat!

A ruszki sor volt a kedvencem, az un Vörös Hadsereg: Fetisov - Konstantinov - Kozlov - Fedorov - Larionov

Szóval ezért szeretem őket! 😊

A mezszámom Fedorov tiszteletére azóta is minden sportban a 91-es!Bruce
Akkor kössünk bele a Lakersbe, az is divatcsapat 😛
Amúgy én is LA szimpatizáns vagyok 😊
Meg Golden State Warriors, mert ott van a stadion a Raiders-pálya mellett 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nekem a Red Wings olyan mint a Patriots.Amikor az a sportág bejött a divatba,akkor az volt a top csapat.Nagyjából ennyi. 😊Fa
Én még a kilencvenes évek elején kezdtem el szurkolni a Red Wingsnek 92-93 környékén, igen akkor elég jók voltak, de nekem igazából Fedorov miatt lettek ők a kedvenceim, amikor meg elment Fedorov, akkor meg már megmaradtam szurkolónak! De úgy mostanában már nem követem a dolgokat!

A ruszki sor volt a kedvencem, az un Vörös Hadsereg: Fetisov - Konstantinov - Kozlov - Fedorov - Larionov

Szóval ezért szeretem őket! 😊

A mezszámom Fedorov tiszteletére azóta is minden sportban a 91-es!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nekem a Red Wings olyan mint a Patriots.Amikor az a sportág bejött a divatba,akkor az volt a top csapat.Nagyjából ennyi. 😊Fa
Az jégkorong? 😂 Azt valahogy sose csipáztam. Biztos megvan annak is a szépsége, csak én nem értékelem... 😐 😛
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Nekem a Red Wings olyan mint a Patriots.Amikor az a sportág bejött a divatba,akkor az volt a top csapat.Nagyjából ennyi. 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Oakland Raiders players are unanimous in their support for head coach Tom Cable returning in 2011, according to Jerry McDonald, of ANG Newspapers. Players feel managing general partner Al Davis needs to exercise the option he holds on Cable's contract. "It would be a huge setback," P Shane Lechler said. "We've invested so much of our time and there's been so much commitment starting from the day he took over. Not only this year. He had a plan. The plan is working. It would be a terrible disappointment if there was a change because he's the guy for this job. This job is for a blue-collar, hard-nosed coach. That's what we need."
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Rookie WR Jacoby Ford has been named the AFC Special Teams Player of the Week for Week 16.

Király 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Lechler és Aso alap volt,Big Sey-nek meg örülhetünk.

OFF
Bruce a Detroit Red Wingses aláírásodtól agyérgörcsöt kapok 😀Fa
Na miért?


Edzések majd csak ma lesznek, így még nincsenek hírek róla, hogy ki edzett és ki nem! Holnap már lesz hír! 😊