NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A falban viszont továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy a kölcsönös COOPERáció a legnagyobb probléma. 😊 Kispadon mikor ült észrevettétek mennyire kopaszodik már az öreg CoopÁfész???TST
Mario Henderson is eléggé kopaszodik, pedig még csak 26 éves 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
A falban viszont továbbra is fenntartom azt a véleményemet, hogy a kölcsönös COOPERáció a legnagyobb probléma. 😊 Kispadon mikor ült észrevettétek mennyire kopaszodik már az öreg CoopÁfész???
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Metál kép lett Bruce!!

Köcsög spori mindent visz 😀

Tényleg CC az...Satele akkor azért kapja a savat tőlem, hogy mi a büdös faszt ácsorgott ott egyedül ahelyett, hogy segítene csökkent munkaképességű kollégájának?! 😊Rolni
Úgy látszik 3 man rush volt, gondolom valamelyik ILB is rusht mutatott, csak aztán visszament coverage-be, Satele rá akart kiváltani, és aztán már nem tudott besegíteni Carlisle-nak duplázni a nose-t. Mondjuk persze ez nem menti fel az alól, hogy a levegőt blokkolja, nyugodtan teperhetett volna vissza...Döme
Asszem egy rá következő playnél is ugyanúgy állt Satele, mint bálám szamara, de ezt jól csinálta nagyon! 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Metál kép lett Bruce!!

Köcsög spori mindent visz 😀

Tényleg CC az...Satele akkor azért kapja a savat tőlem, hogy mi a büdös faszt ácsorgott ott egyedül ahelyett, hogy segítene csökkent munkaképességű kollégájának?! 😊Rolni
Úgy látszik 3 man rush volt, gondolom valamelyik ILB is rusht mutatott, csak aztán visszament coverage-be, Satele rá akart kiváltani, és aztán már nem tudott besegíteni Carlisle-nak duplázni a nose-t. Mondjuk persze ez nem menti fel az alól, hogy a levegőt blokkolja, nyugodtan teperhetett volna vissza...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Metál kép lett Bruce!!

Köcsög spori mindent visz 😀

Tényleg CC az...Satele akkor azért kapja a savat tőlem, hogy mi a büdös faszt ácsorgott ott egyedül ahelyett, hogy segítene csökkent munkaképességű kollégájának?! 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Danny Baughert igazoltuk le PS-be, aki a Las Vegas Locomotives Puntere volt és 44,6 yardos puntátlagával vezette az UFL-t ebben a statisztikában! Érdekesség hogy a Las Vegas edzője a Raiders ST koordinátorának apja, Jim Fassel!
Több NFL csapat TC-jén vett részt (Bengals, Pats, Falcons, Broncos)!

Ha nem javul Lechler hamstring sérülése, akkor a hét végén aktiválni fogják Baugher-t és ő fogja végezni a puntrúgásokat!Bruce
Szerintem meg simán Janót kéne berakni puntolni, eddig elég jó a mérlege. 😊

Az playelemzés a köcsög sporival meg zsírkirály. 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Danny Baughert igazoltuk le PS-be, aki a Las Vegas Locomotives Puntere volt és 44,6 yardos puntátlagával vezette az UFL-t ebben a statisztikában! Érdekesség hogy a Las Vegas edzője a Raiders ST koordinátorának apja, Jim Fassel!
Több NFL csapat TC-jén vett részt (Bengals, Pats, Falcons, Broncos)!

Ha nem javul Lechler hamstring sérülése, akkor a hét végén aktiválni fogják Baugher-t és ő fogja végezni a puntrúgásokat!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Na megnéztem azt az ominózus jelenetet, ahol Satele gyengesége mutatkozik meg!

A mérkőzés 3. negyedében volt, amikor valakit szinte rátoltak a QB-ra!

Nos a kép tanulsága alapján, az nem Satele, hanem Carlisle volt, valamint Veldheer volt a szabálytalan, bár sztem Carlisle is az volt elég szépen annál az esetnél Jamal Williams ellen!

Bruce
Köcsög spori 😂 mennyire adlak 😀
Am ja, Carlisle volt, én akkor is említettem, hogy 10 yardon keresztül tolták, csak nem találom azt a hszem. Én bedobnám már BC-t, kapna tőlem egy vagy két negyedet Colts ellen, azt ha beválik akkor oké, ha nem akkor ez van.. Csak upgrade lehet CChez képest..
Köcsög spori 😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Na megnéztem azt az ominózus jelenetet, ahol Satele gyengesége mutatkozik meg!

A mérkőzés 3. negyedében volt, amikor valakit szinte rátoltak a QB-ra!

Nos a kép tanulsága alapján, az nem Satele, hanem Carlisle volt, valamint Veldheer volt a szabálytalan, bár sztem Carlisle is az volt elég szépen annál az esetnél Jamal Williams ellen!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
én a 3. helyet arra értettem, hogy az AFC-ben ti lesztek a 3-ak 😊(tehát a 6-al játszanátok)Hurka
Ja hogy úgy 😀
Az azért elég korrekt lenne 😀
Akkor játszanánk mondjuk a Ravens-al vagy a Jets-el 😀Bruce
Igaz, ha negyedikek vagyunk, akkor is ezekkel játszunk! 😀 FAIL 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
én a 3. helyet arra értettem, hogy az AFC-ben ti lesztek a 3-ak 😊(tehát a 6-al játszanátok)Hurka
Ja hogy úgy 😀
Az azért elég korrekt lenne 😀
Akkor játszanánk mondjuk a Ravens-al vagy a Jets-el 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Monst néztem csak, hogy a KC-Tenn meccs előbb lesz mint a miénk.
Ez elsülhet jól is és rosszul is természetesen, de ha abból indulunk ki, hogy kell a KC bukta különben hiába nyerünk mi akkor viszont ha a POba jutást nézem jó, hogy előbb játszanak, mert ha kikapnak úgy fel lesz tüzelve a csapat mint állat. Persze ez önmagában kevés Manningék ellen, de pluszként jó.Rolni
a Jax is 7-kor kezd, szóval ha ők kikapnak akkor a Colts L is belefér, viszont ha nyernek akkor megint élet-halál meccs.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Monst néztem csak, hogy a KC-Tenn meccs előbb lesz mint a miénk.
Ez elsülhet jól is és rosszul is természetesen, de ha abból indulunk ki, hogy kell a KC bukta különben hiába nyerünk mi akkor viszont ha a POba jutást nézem jó, hogy előbb játszanak, mert ha kikapnak úgy fel lesz tüzelve a csapat mint állat. Persze ez önmagában kevés Manningék ellen, de pluszként jó.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
én a 3. helyet arra értettem, hogy az AFC-ben ti lesztek a 3-ak 😊(tehát a 6-al játszanátok)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mario Henderson could start at right tackle in the team's Week 16 game if OT Langston Walker (concussion) is unable to play
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
azért hihetetlen, hogy akár még 3-ak is lehettek majd 😀Hurka
Vagy 3. helyen végzünk, vagy bejutunk a PO-ba! Nincs más választás! Egyébként szerintem a legsanszosabb a 3. hely!

Le kéne verni a Coltsot, aztán majd meglátjuk!Bruce
2. hely is lehet. Mert például 8-8 esetén itt is meg a Doltsnak is, akkor a söprés miatt második hely. Bár igen valószínűtlen. De ha a Chiefs 10-6 (első) és két 9-7 akkor is második hely a söprés miatt.ulpianus
Tudom, hogy lehetséges a második hely, csak úgy gondolom, hogy a kikapunk a Coltstól, akkor már a Chiefs ellen úgyis mindegy lesz és akkor 3. helyen leszünk! Ha netán megverjük a Coltsot is és a Chiefset is akkor már úgyis megteszi azt a szívességet a Chargers, hogy egyszer kikap 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
azért hihetetlen, hogy akár még 3-ak is lehettek majd 😀Hurka
Vagy 3. helyen végzünk, vagy bejutunk a PO-ba! Nincs más választás! Egyébként szerintem a legsanszosabb a 3. hely!

Le kéne verni a Coltsot, aztán majd meglátjuk!Bruce
2. hely is lehet. Mert például 8-8 esetén itt is meg a Doltsnak is, akkor a söprés miatt második hely. Bár igen valószínűtlen. De ha a Chiefs 10-6 (első) és két 9-7 akkor is második hely a söprés miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
azért hihetetlen, hogy akár még 3-ak is lehettek majd 😀Hurka
Vagy 3. helyen végzünk, vagy bejutunk a PO-ba! Nincs más választás! Egyébként szerintem a legsanszosabb a 3. hely!

Le kéne verni a Coltsot, aztán majd meglátjuk!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
azért hihetetlen, hogy akár még 3-ak is lehettek majd 😀
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha már Lechler nem játszhat akkor remélem Waters lesz aki pályára lép, mert az előszezonban nagyon bíztató volt! Walker is remélem h játszani fog mert Hendo nem volt meggyőző, bár ha játszik lehet kevesebbszer veri majd meg a Colt villámgyors DE párosa, mint Langston-t. A D# meg jobb ha összeszedi magát pass ellen, mert sok futásra nem számolhatunk! A DL nagyot kell h játszon, mert ha ők nem tesznek nagy nyomást Manning-re és be kell segítenie Huff-nak vagy Branch-nek vagy az LB sorból valakinek akkor ott Peyton büntetni fog! BigSey szerintem játszani fog egy ilyen fontos meccsen.

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Lechler helyett új puntert kell keresnünk, mert sajnos súlyosabb a sérülése! A szerencse a szerencsétlenségben, hogy ahhoz elég egészséges, hogy holderkedjen, így legalább azon nem változtatunk, ami nagyobb gond lenne mint maga a punterség!

A szóba jöhető jelöltek így hirtelen: Glenn Pakulak és Swayze Waters

Langstonnak pedig agyrászkódása lett, így várhatóan kivizsgálják, hogy játszhat e, ha nem akkor Mario játszik a helyén!

Seymour questionable besorolást kapott a Colts elleni meccsen!


Most ennyi egyelőre!Bruce
Waters az PSba K nem? Talán előszezonba játszott is, úgy emlékszem.
Sey meg biztos fogja vállalni a játékot, szerintem.
szerk. Ja nem practice squados, hanem valóban nálunk volt, csak elengedtük.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Lechler helyett új puntert kell keresnünk, mert sajnos súlyosabb a sérülése! A szerencse a szerencsétlenségben, hogy ahhoz elég egészséges, hogy holderkedjen, így legalább azon nem változtatunk, ami nagyobb gond lenne mint maga a punterség!

A szóba jöhető jelöltek így hirtelen: Glenn Pakulak és Swayze Waters

Langstonnak pedig agyrászkódása lett, így várhatóan kivizsgálják, hogy játszhat e, ha nem akkor Mario játszik a helyén!

Seymour questionable besorolást kapott a Colts elleni meccsen!


Most ennyi egyelőre!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Bruce te mekkora Satele homer vagy 😊
Majd megnezem, sztem nem ugyanarrol a playrol beszelunk...vagy rosszul lattam. Egyedul a Ford futasnal volt jo...ennyi.
Ugyis Cable dont majd nem mi 😊
Siman lehet,h egy eros RG mellett jol teljesitene.Rolni
Szeretem az ilyen óceániai arcokat naa 😀
Én is megnézem majd, mert kivi vagyok!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Bruce te mekkora Satele homer vagy 😊
Majd megnezem, sztem nem ugyanarrol a playrol beszelunk...vagy rosszul lattam. Egyedul a Ford futasnal volt jo...ennyi.
Ugyis Cable dont majd nem mi 😊
Siman lehet,h egy eros RG mellett jol teljesitene.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A legszembetűnőbb idén, hogy szar a passD. De az a legnagyobb baj, hogy eddig is szar volt, csak a runD gyengesége miatt eddig nem vettük észre. Az viszont jó, hogy futás ellen ennyit javultunk!

PO idén biztos nem lesz, de igaza van Dömének, mennyivel jobb ez, mint 10. hét után a draftra készülni.
A botlásokat nézve, szerintem a Cardinals és a 49ers elleni meccseket kellett volna nyerni, mi voltunk az esélyesebbek. Még a Miamit is ide lehetne sorolni, a Jags ellen nyertünk is volna, csak kifutottunk az időből...

Az a lényeg, hogy ilyen szezon után valószínűleg maradni fog az edzői keret és az offseasonben tovább lehet csiszolni a dolgokat, és jövőre vár a 46. Superbowl! 😀