Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 14 éve
de az hülyeség...kérdezd meg Ulpit.Eddig egyetlen név került ki a netre (illetve én egyet találtam 😊 ) mint potenciális DC jelölt. Richard Smith aki most denver LB edző volt Allen alatt...korábban volt Miami, Texans DC és Panthers LB coach...Chiefs DB edzője, Emmitt Thomas neve is felmerültdeyell
Allen rendszerét ugyebár jól ismeri és jól ért az LBhez ami jól jönne...Rolni
Thomas "hazatért" a Chiefshez, nem hiszem, h nagyon elmegy már onnan...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Eddig egyetlen név került ki a netre (illetve én egyet találtam 😊 ) mint potenciális DC jelölt. Richard Smith aki most denver LB edző volt Allen alatt...korábban volt Miami, Texans DC és Panthers LB coach...Chiefs DB edzője, Emmitt Thomas neve is felmerült
Allen rendszerét ugyebár jól ismeri és jól ért az LBhez ami jól jönne...Rolni
built for this shit
több mint 14 éve
Eddig egyetlen név került ki a netre (illetve én egyet találtam 😊 ) mint potenciális DC jelölt. Richard Smith aki most denver LB edző volt Allen alatt...korábban volt Miami, Texans DC és Panthers LB coach...Allen rendszerét ugyebár jól ismeri és jól ért az LBhez ami jól jönne...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Na nézzük az eddigi senior bowl prospecteket akik után érdeklődünk...Isaiah Pead RB http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=36095
Chris Polk RB http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=37315
RB nézegetés egyértelműnek tűnik Bush FA státusza miatt, illetve a sérülékeny DMC, Jones miatt is.
Jack Crawford DE http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=37387
Jake Bequette DE http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=37591
Vinny Curry DE http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=38505
Mindegyik 4-3 DEnek tűnik leginkább. Curry vszeg nem nagyon elérhető számunkra, hacsak nem jönnek pickek pluszba.
Michael Egnew TE http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=38450
Elkapó TE...nem igazán értem minek nézegetjük Boss-al, Myers-el, Ausberry-vel rosteren.
Kendall Reyes DT http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=36368
Alameda Ta'amu DT http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=37466
Brandon Thomson DT http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=36032
Reyes 3-4 DE vagy 4-3 UT lehet. Ta'amu 3-4 vagy 4-3 NT lehet, hozzá is kellene plusz pick. Ő kezdő NT is lehetne sztem nálunk rögtön. Thomsont 4-3NTnek mondják, abból jófajtának. Kezdő lehetne ő is sztem rookieként is.
Lavonte David LB http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=49892
Sean Spence LB http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=36609
Davis kicsi, de ennek ellenére jókat írnak róla. 4-3 WLB lehet belőle. Sean elég hasonló Davishez. Kicsi, de jó, gyors érzékekkel. tampa 2 LBnek mondogatják őket, de bármi lehet még ebből.
A WLB nézegetés 2 dolog miatt lehet érdekes, amellett, h depth építés is lehet simán. 1. Curry kuka fizu miatt, 2. Curry megy át SLB posztra
Juron Criner WR http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=38482
Brian Quick WR http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=100005
Dwight Jones WR http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=36685
Méreteik alapján Chaz utódját keresik.
James Brown OT http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=43021
Matt McCants OT http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=42483
Mindkettő project OTnek, depthnek jó lehet.
Antonio Allen S http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=39067
In-the-box SS a srác. Max back up\STer. Boyd kikukázására elég lehet.
Casey Hayward CB http://www.nationalfootballpost.com/college_player_scouting_report.html&player=37107
Inkább zone CB, nickel CB lehet belőle idővel.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Kicsit elkezdtem nézegetni a Denver def DC-t...LDE: Ayers 6'3 274...Shaughnessy 6'5 275 és sztem jobb playa
UT: Bunkley 6'2 306...Houston 6'3 305 előny még Bunkleynél, de Houstonban komoly potenciál van és DT az igazi posztja sztem...
NT: Thomas 6'3 316...NT még nincs, mert Hendo nem full time playa már és amúgy is cap áldozat sztem. Ide kellene igazolni vkit vagy\és drafton megfelelő embört húzni...
RDE: Dumervil 5'11 260...Wimbley 6'4 255 előny Doom-é, de Wimbley is elég jó pass rusher DE...ha full timeba le forgatnánk akkor kellene még sztem némi súly rá, de amúgy run Dben sztem jobb lehetne Doomnál
Amúgy mindkét Denver DT FA lesz...
UT posztnál persze nagy kérdés Kelly\Seymour helyzete...
A Chiefs jól futó csapat aki visszakapja a top RB-ét, a Denver Tebow-al elég jó futógép lett és SD se teljesen veszélytelen, bár náluk a passzon van a hangsúly...a lényeg, h ha bármit akarunk a divizioban ahhoz sokkal jobb run D kell...
LB sorunkban is akad bőven kérdés, főleg ha Wimbley esetleg DE lesz(ez csak az én agyalásom, sehol semmi erre utaló hír nincs)...Kam mondjuk Miller módon is használható lenne...meglátjuk.
Nélküle is érdekes egyszer Curry...mit gondol róla az új brigád...ha nem látják benne a future startert akkor sanszos a cut, mert elég sokat keres majd idén...
McClain bírósági ügyétől függetlenül is komoly kérdés...eddig nem nagyon mutatta meg, h lesz belőle jó 4-3 MLB...sztem neki kedvezne a 3-4es váltás nagyon, de pl a DLnak meg nem, sza érdekes kérdés ez is...
Most mindenki 100ra veszi a 4-3-at ugyanúgy ahogy pár nappal ezelőttig tutira mondták a 3-4et. Amíg nincs HC nyilatkozat erre vonatkozóan, vagy nagyon egyértelmű DC igazolás pl sztem bármi lehet még.
CB poszton a staffnak Routtot a giga szerződés miatt kell jól felmérni, míg a fiatalokat azért, hogy látják-e bennük azt amit tavaly az előző brigád belelátott...ennek tükrében alakulhat CB draft\UDFA\FA...
S poszton minden lóg most még a levegőben. Hiram sztem tuti cut fizu miatt, Branch FA, Gio szintén, asszem Boyd is. Mitchell és Huff van deal-en, de Huff ugye túlzott dealen, míg Mitchell még várat a domborítással...
Kurva sok dolgot kell itt D oldalon kitalálniuk, lesakkozniuk...
Az O oldalon én örülnék Saunders, Wylie, Wiz megtartásának nagyon. Fontos lenne, h amíg a FO, HC a D helyreállításán ügyködik ne essen szét az O...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
DMC-t nem kéne eltradelni szerintem. első körös picket úgysem kapunk érte, maximum másodikat a legutóbbi szezonja után. ha meg egészséges, akkor Bush-sal remek párost alkotnak, és Taiwan Jones is gyakran sérült sajnos. Bush akkor megkapja a franchise taget, ha jól sejtem.btw.
Denver Broncos linebackers coach Richard Smith could be someone Oakland Raiders head coach Dennis Allen looks to hire as his new defensive coordinator.
én nem éreztem ilyen jónak a Denver védelmét, hogy akkor szinte mindenkit idehozzunk tőlük. sackekben jók voltak, de egyébként minden másban a bottom 10 körül, kapott pontok tekintetében 24.-ek. azt tudom, hogy ez előrelépés nekik, mert 2010-es szezonban utolsóak voltak engedett yardok és pontok tekintetében, de azért nem vagyok meggyőzve. még mindig annak örültem volna, ha Hue marad, és új DC jön, aki lehetett volna Moss akár.
built for this shit
több mint 14 éve
Ha cserélni akarjuk Mekit azt egy egészséges év után érné meg mert akkor tényleg lenne valaki aki jó felárral elvinné ( bár akkor meg úgyse cserélnénk el ), szóval nekem ez egy ördögi kör. Ha odaadjuk és utána végigtol full potenciálon 3 évet máshol akkor hiába kapunk érte pl. 1.+3. kört is akár akkor is basztatni fog a dolog, ha meg sérült lesz megint fél szezonokat azt kívánjuk ment volna el kevesebbért is. Nem fogok örülni ha megy, inkább Busht kéne visszaigazolni mjuk 2 évre és az egység fasza lesz egy ideig

több mint 14 éve
Bush FADMC hírt sehol máshol nem látom...érdekes lenne, mert mint opció valóban foglalkozni kell vele, de sztem nem kapunk érte annyit amennyiért megérje elcserélni...
Sérülékeny nagyon így nem hiszem, h bárki sokat adna érte, ugyanakkor egészségesen top 5 RBben van, így bagóért elengedni se okos dolog...
Sok érdekes helyzet, kérdés lesz itt még...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bushnak van egyáltalán szerződése? Nem tagelve lett tavaly? Vagy rosszul emlékszem?Bush FA ha minden igaz.
DC Allenről nekem az ugrott be ,hogy Denverben is szerette nagyon a blitz alapú védelmet. Most mindegy, hogy 4-3, 3-4 vagy nem pozíciós játékban. De ez alapjaiban változtathatja meg a defense működését, ha itt is így tesz. Ami attól füg, hogy talál-e elegendő pass rushert? Mert Wimbley 4-3as endnek jó, de vannak jobbak. Viszont 3-4ben gyenge volt. ÉS ha ennyi, abból nehéz kihozni egy rohamozós taktikát draft közepi pickekkel.
DMC iránti kereslet érdekes lesz. Akár jó játékost is érhet. De sztem elsőre picket akar a Raiders.ulpianus
több mint 14 éve
Bushnak van egyáltalán szerződése? Nem tagelve lett tavaly? Vagy rosszul emlékszem?DC Allenről nekem az ugrott be ,hogy Denverben is szerette nagyon a blitz alapú védelmet. Most mindegy, hogy 4-3, 3-4 vagy nem pozíciós játékban. De ez alapjaiban változtathatja meg a defense működését, ha itt is így tesz. Ami attól füg, hogy talál-e elegendő pass rushert? Mert Wimbley 4-3as endnek jó, de vannak jobbak. Viszont 3-4ben gyenge volt. ÉS ha ennyi, abból nehéz kihozni egy rohamozós taktikát draft közepi pickekkel.
DMC iránti kereslet érdekes lesz. Akár jó játékost is érhet. De sztem elsőre picket akar a Raiders.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Úgyis sérülékeny!Bush bár nincs elhasználva, nem fiatal már, Jones meg baromi sérülékeny.
Bush meg kitűnően pótolja! 😊Bruce
több mint 14 éve
Úgyis sérülékeny! Bush meg kitűnően pótolja! 😊
több mint 14 éve
Öhm...WTF?!
Darren McFadden - RB - Raiders
Steve Corkran of the Contra Costa Times suggests new GM Reggie McKenzie could use Darren McFadden as a trade chip this offseason.
Corkran calls McFadden the Raiders' "best bargaining chip" in an effort to regain the slew of draft picks lost under Al Davis and Hue Jackson. McFadden has two more years left on his rookie contract at $5.65 million in 2012 and $5.86 million in 2013. NFL teams don't typically surrender a passel of picks for running backs -- especially those prone to injury. McFadden may be dangled, but he's unlikely to depart.Delonso_

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Öhm...Darren McFadden - RB - Raiders
Steve Corkran of the Contra Costa Times suggests new GM Reggie McKenzie could use Darren McFadden as a trade chip this offseason.
Corkran calls McFadden the Raiders' "best bargaining chip" in an effort to regain the slew of draft picks lost under Al Davis and Hue Jackson. McFadden has two more years left on his rookie contract at $5.65 million in 2012 and $5.86 million in 2013. NFL teams don't typically surrender a passel of picks for running backs -- especially those prone to injury. McFadden may be dangled, but he's unlikely to depart.
több mint 14 éve
Sémaváltás sztem DCtől is függhet majd...Allen volt 3-4ben is korábban Wade Phillips alatt...twitter szerint official:
Quote:
Now official: Oakland Raiders are hiring former Broncos defensive coordinator Dennis Allen as head coach. Deal done.
Schefter's twitter
JayGlazer
The Oakland Raiders have agreed to hire Dennis Allen as their new head coach. He has already informed the broncos
Pár cikk:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8264cc12/article/bailey-allens-departure-just-means-more-change-for-broncos?module=HP11_headline_stack
http://www.denverpost.com/broncos/ci_18875430
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Ha marad Al Saunders akkor végre már jobban meg tudják tanulni a 700 oldalas playbookját, most legalább lesz rá idő 😀De az se biztos hogy marad még Saunders az OC.
Várom hogy kik lesznek a többi edzői poszton.
Apropó ST coach-ról van szó, hogy marad vagy lesz váltás ott is?
Jah és ennek a kinevezésnek a fényében, Waufle elmenetele komoly érvágás lehet... Bár Allen ért a falakhoz is, de Waufle meg már egy ideje ugyanazokkal az emberekkel dolgozott, szóval ő jól ismerte őket, hogy mit tudnak...
több mint 14 éve
Na sikerült kiválasztani azt akit legkevésbé vártam...Elvileg az van, hogy amelyik jobban működik az lesz.
De akkor marad a 4-3? meg akkor marad Saunders is elvileg.Bruce
Szóval ki tudja...
több mint 14 éve
Na sikerült kiválasztani azt akit legkevésbé vártam...De akkor marad a 4-3? meg akkor marad Saunders is elvileg.
több mint 14 éve
Now official: Oakland Raiders are hiring former Broncos defensive coordinator Dennis Allen as head coach. Deal done. Good hire?
több mint 14 éve
Elvileg ma este van Allen final interjuja, ha azon is jol sserepel akkor jon az ajanlat RMtol...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Milwaukee Journal-Sentinel says Winston Moss and Dom Capers no longer candidates for Raiders coaching vacancy.Dennis Allen lesz a befutó, nagyon úgy tűnik.
built for this shit
több mint 14 éve
PGutierrezCSN Paul GutierrezMornhingweg, Carmichael Jr. no longer candidates for @Raiders job. Csncalifornia.com
Eszerint még a többi D coach is benne van a pakliban...Moss és Bowles talán...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Adam Schefter @AdamSchefterQuote:
Raiders have identified Broncos DC Dennis Allen as the leading candidate to become their next HC. Raiders told other candidates they're out.
Érdekes, ha így marad...annak mondjuk örülök, h nem csak autómatán kinevezte Moss-t, hanem valóban keresett...aztán majd kiderül jól döntött-e...
PGutierrezCSN Paul Gutierrez
Plenty of @raiders coaches here @seniorbowl - Ross, Bresnahan, Skipper, Hunley, Saunders..
Akkor Bres még sincs lapáton eddig...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Chuck nincs már a csapattal BMG...RolniVégre egy jó hír! 😀
Amúgy csak én nem látom sehol az edzőket a raiders.com-on?
