NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Seymour, Wimbley, Huff, Routt, Gallery, Miller marad Aso-ért cserébe,akkor nehogy már sírjunk,hanem örüljünk neki.Mert ez így még elő is fordulhat.Ahogy az is simán jó lehet h Cable helyett lesz Hue HC aki könnyen lehet hogy idén többet dobott a csapaton mint Cable.

Szóval én nem értem hogy miért van mindenki ennyire lehangolva,ezek egyáltalán nem ésszerűtlen és hibás döntések.Sőt szerintem jók.

Routt meg idén ha fele annyit dobnak rá,megmutathatja hogy milyen CB,nem voltak rosszak a statjai,de ha a másik oldalra nem dobnak persze hogy ő szopja az összes yardot.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha nem menne itt a csapatnál a szokásos szarrágás, akkor nem kellene/kellett volna ennyit dellázni neki, hogy maradjon és pont. Ebből látszik, hogy sokan nem szeretnek játszani nálunk, és ezt a lóvéval kell kompenzálnunk már akinél tudjuk.
Tehát akkor az idei döntések sorozata pozitív hatást gyakorolnak a csapatra (Max AL tárcájára nézve, de nem tudom, hogy igazából ezek jó döntések-e)?
Személy szerint úgy gondolom, hogy nem! Okké persze ilyen irreálisan nagy gempát nem kell adni Asoért, csak nem értem az egész üzletpolitikánknak a lényegét! Lehet kurva jól fog elsülni minden, de az is lehet (és erre nagyobb rációt látok, mert miért ne?? ), hogy olyan hulladékok leszünk megen mint a lófasz! Miért akarunk majdnem minden évben nagytakarítást csinálni?

Aso csak azért bánt, mert a legjobb playánktól úgy válunk meg, hogy semmit nem kapunk érte, a másik, hogy számunkra 1 normális CB-t nehéz lett volna találni az offseasonban, nemhogy most kettőt (Routtot én még mindig ki nem állhatom)!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Azért ne pánikoljunk már amiatt, hogy egy nem QB-nak nem kell kifizetni QB taget. Az meg egy külön elemzés tárgya hogy mennyi haszna volt Asonak így hogy lényegében 10 a 10 ellenire redukálta a meccseinket:

Only his defensive coaches truly know what impact Asomugha was having on the rest of the defense. But the fact is the Raiders gave up 29 touchdown passes this season even with Asomugha in the secondary for 14 games.

Over the last three years, the Raiders were 18-30 and were 2-1 in the games Asomugha did not play due to injury.

Szóval attól még hogy ott volt, lehetett másnak passzolni, ezt persze mindig is tudtuk. Az is persze a mi fasságunk hogy nem használtuk kreatívabban soha blitzelni egy évben háromszor láttam kb. Ez ugyanaz mint Woodsonnal volt. Ok nálunk is blitzelt néha meg ilyesmi, de a Green Bayben pl. tegnap ő volt Vicknek a spy-a egy csomószor. Ilyet nálunk el se tudok képzelni.

Nekem is az egyik kedvenc Raiderem, de ne vigye már el a cap 20 %-át azért hogy meccsenként egyszer labdába érjen. Valószínűleg pont a Raiders erőltette a szerződésben, hogyha nem ér el bizonyos számokat (INT, deflection, stb.), akkor nem kell a 3. év. Nyilván lehetett volna 5-6 éves szerződést is csinálni 2 éve, de ne felejtsük el, hogy egy hullaszar állapotban lévő Raidersről volt szó, csoda volt hogy vissza tudtuk igazolni. Illetve nem, mert 40 millát kapott két évre, nyilván aláírta. De ez elbaszottul sok pénz, ennyit senki nem keresett az egész NFL-ben.Döme
Igen a lényeg szerintem is az, hogy Aso egyedül nem nyer nekünk meccset. Amúgy se nyerne egy CB egyedül, de ráadásul a mi konzervatív Dnkkel meg pláne. Az a pénz horribilis lett volna, eszetlenség lett volna kifizetni. Aso-val jobb a D, de kérdés, h mennyivel. Az idei 2-1 nélküle azért okot adhat a gondolkodásra mindenkinek ott fenn. Nélküle is maradhat itt egy fiatal jó D, amihez persze azért fontos lenne Seymour, Wimbley visszahozatala, mert Asoval ellentétben őket nem tudják a csapatok elkerülni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Azért ne pánikoljunk már amiatt, hogy egy nem QB-nak nem kell kifizetni QB taget. Az meg egy külön elemzés tárgya hogy mennyi haszna volt Asonak így hogy lényegében 10 a 10 ellenire redukálta a meccseinket:

Only his defensive coaches truly know what impact Asomugha was having on the rest of the defense. But the fact is the Raiders gave up 29 touchdown passes this season even with Asomugha in the secondary for 14 games.

Over the last three years, the Raiders were 18-30 and were 2-1 in the games Asomugha did not play due to injury.

Szóval attól még hogy ott volt, lehetett másnak passzolni, ezt persze mindig is tudtuk. Az is persze a mi fasságunk hogy nem használtuk kreatívabban soha blitzelni egy évben háromszor láttam kb. Ez ugyanaz mint Woodsonnal volt. Ok nálunk is blitzelt néha meg ilyesmi, de a Green Bayben pl. tegnap ő volt Vicknek a spy-a egy csomószor. Ilyet nálunk el se tudok képzelni.

Nekem is az egyik kedvenc Raiderem, de ne vigye már el a cap 20 %-át azért hogy meccsenként egyszer labdába érjen. Valószínűleg pont a Raiders erőltette a szerződésben, hogyha nem ér el bizonyos számokat (INT, deflection, stb.), akkor nem kell a 3. év. Nyilván lehetett volna 5-6 éves szerződést is csinálni 2 éve, de ne felejtsük el, hogy egy hullaszar állapotban lévő Raidersről volt szó, csoda volt hogy vissza tudtuk igazolni. Illetve nem, mert 40 millát kapott két évre, nyilván aláírta. De ez elbaszottul sok pénz, ennyit senki nem keresett az egész NFL-ben.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos, magam sem írhattam volna jobban... agyrém. Asot persze megértem itt az ő életében nem lesz már normális csapat.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát gyerekek... Az utóbbi 10 napban ha érti valaki, hogy mi történik nálunk akkor én lemegyek hídba bazmeg! 😐 :/
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mondjuk ha tényleg elmegy akkor tele leszünk zsével a FA szezonra...Rolni
Ja ezt kell mérlegelni. Valamit valamiért... Ha nagyon itt akarjàk tartani itt fogják, csak rohadtul túl kellene fizetni, annak meg nem sok értelme lenne a nagyobb képet nèzve.Döme
Hát igen.
Azért azt is mérlegelni kell, h azzal a pénzzel minden Aso-n kívüli key FA-t vissza lehetne hozni és vszeg egy kezdő szintű FA embert is lehetne hozni mondjuk az OLba, majd drafton lehet korán CB-t hozni Routt, CJ, McFadden mellé, és esetleg Al enged a man-ből is CB nélkül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mondjuk cash kell is majd, mert van pár fontos játékos akit marasztalni kellene: Seymour, Wimbley, Huff, Routt, Gallery, Miller és Bush.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Mondjuk ha tényleg elmegy akkor tele leszünk zsével a FA szezonra...Rolni
Ja ezt kell mérlegelni. Valamit valamiért... Ha nagyon itt akarjàk tartani itt fogják, csak rohadtul túl kellene fizetni, annak meg nem sok értelme lenne a nagyobb képet nèzve.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az is eszembe jutott mondjuk, hogy Aso-ék rakták bele azt is, h ne lehessen tag-elni...ha tehát el akar menni el fog menni, hizsen pénze van bőven, simán lehet, hogy inkább a PO, title után ered most...


Mondjuk ha tényleg elmegy akkor tele leszünk zsével a FA szezonra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Azt írják hogy magától voidolódott a szerződés mert bizonyos statisztikákat el kellett volna érnie hogy egyáltalán lehessen ezt az évet érvényesíteni a qb taggel. Szóval nem Al nem akarta marasztalni.
Akkor van szar ha Routt is lép mert akármennyit is szarozzuk, csak ő a második legjobb CB-nk...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hacsak nem az van itt a háttérben, h Al már tudja, h nem lesz szezon akkor csak azt tudom elképzelni, h azért nem vettük fel ezt az optiont, h egy ettől olcsóbb, de még mindig giga szerződéssel lock-oljuk Aso-t...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nagyon durva ez az Aso hír...

Titkon remélem, hogy egy long term contract van a háttérben 😊

Amúgy nem értem miért nem kerestünk trade partnert...trade and sign sztem működhetett volna...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Legyen Lockout 😛 😀
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nem ingyen engedtük el, hanem olyan opciója volt hogy idén QB franchise taget kell neki fizetni ha meg akarjuk tartani. Ezt már 2 éve tudni lehetett hogy nem fogjuk felvállalni. Mindenesetre kurvára fog hiányozni, de megérdemel egy Po csapatot ő is.Döme
De a Raiders-szel lett volna szép PO-ba jutnia...
Újraszerződésre meg gondolom nincs esély, mert az FA piac megdobja az árát, és akkor a régivel is maradhatott volna... 😕
Csak a Pats-be ne menjen 😛
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Nem ingyen engedtük el, hanem olyan opciója volt hogy idén QB franchise taget kell neki fizetni ha meg akarjuk tartani. Ezt már 2 éve tudni lehetett hogy nem fogjuk felvállalni. Mindenesetre kurvára fog hiányozni, de megérdemel egy Po csapatot ő is.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Valakinek nagyon elment az esze az öbölben 😐
A legjobb védőjátékost kirakni a piacra?! 😐
Ezek után ki fog idejönni?! :mad:
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Passz ellen lehet nem lesz akkora a hiánya, mert esetlegesen mindkét oldalról egyformán szívjuk be a yardokat, de futás ellen szerintem ő a legjobb CB, szélső futásoknál nagyon keményen szedte le az arra kóricáló RB-t. Emellett az intelligenciája is nagyon fog hiányozni a pályáról. Ingyen elengedni hatalmas faszság volt, főleg h nincs első körös pick-ünk.


Veldheer-nek meg nagy grat! Megérdemelte, mert nagyon nagyot fejlődött és 2 poszton is megállta a helyét!

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
The National Football Post named tackle Jared Veldheer to its All-rookie team along with Pittsburgh center Maurkice Pouncey, St. Louis tackle Roger Saffold, 49ers guard Mike Iupati and Seattle tackle Russell Okung.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Akkor valszeg ez az évünk volt a kiugró és most megint el kell kezdeni építkezni, mert így tuti hogy Gallery is menni fog, meg több ikonikusabb játékos is el fog menni.

Amúgy Aso hiánya nem is lenne olyan nagy gond, hiszen kisebb terhelést kapna mondjuk Routt mivel a másik oldalon is egy hasonló képességű játékos állna, így eloszlana a teher, de azért jó lett volna ellenértéket kapni érte, de így baszhatjuk!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha ez igaz...

először Cable, most Aso... ki jöhet még?

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ez a kemény nem a faszom!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
ESPN's Adam Schefter is reporting that Nnamdi Asomugha's contract has voided, making him an unrestricted free agent.

WowImitheking
az rock'n'roll...
több mint 13 éve
Imitheking New England Patriots 1 878
ESPN's Adam Schefter is reporting that Nnamdi Asomugha's contract has voided, making him an unrestricted free agent.

Wow
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Elbaszott egy liga ez. Az a Seahawks, akinek 500+ yardot basztunk be, és 80-szor sackeltük a QB-jukat, nem elég hogy ott vannak a PO-ban, leverik a címvédőt...