Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 14 éve
A következő emberkékkel fognak sztem hosszasan beszélgetni a következőekben:-Richard Seymour
-Carson Palmer
-Michael Huff
-Tommy Kelly
-Kamerion Wimbley
-John Henderson
-Hiram Eugene
-Chris Johnson
-Carlislie Cooper
Különböző beszélgetések lesznek ezek.
Cooper, Henderson, Johnson esetében utolsó éves deal-ekről van szó. Itt az a kérdés, h maradnak-e csökkentett béren vagy elküldik őket. Egyik sincs abban a korban, szinten, hogy a mostani deal-el maradjon vagy hosszabbtávú dealben nagyon érdekelt lehessen a csapat. Mind3 ember elküldhető és ezáltal cap hely növelhető simán.
Seymour idén 15M-ért nem fog nálunk játszani ez sztem egyértelmű a Routt cut után. Nála a kérdés a cut(esetleg trade) vagy a hosszabbítás. Nála azért jöhet szóba a hosszabbítás, mert egészségesen még mindig elég magas szinten játszik és 4-3hoz valamint 3-4hez is remekül használható. Itt a kérdés sztem az, h vmi elfogadható deal-en akar-e itt játszani vagy elretten a rebuilding szagától és lelépne inkább. Egy cut nála 7,5M cap space-t jelenthetne és sztem új szerződés esetén is hasonló spórolás tervezhető.
Mike Huff helyzete azért szintén necces, mert a tavalyi sérült évével abszolút nem szolgál rá a nagy fizetésre. Neki is komoly roster bonus néz ki. Nem tudni az ő deal-ébe is van-e a Routt dealhez hasonló option...Huff esetében egy átalakítás lenne sztem a megfelelő, ugyanis egészséges állapotában egy jó, használható nem 1000éves FS, akire azért szükség lenne. Ha nem hajlandó alakítani akkor viszont neki is kinézhet a cut, ha az pénzügyileg előnyös idénre\köv évekre.
Tommy Kelly egy sztem jó DT, de ő is túl van fizetve. Rajta ahogy én néztem cut-al minimális mennyiséget lehetne megtakarítani idén és ha Henderson és esetleg Seymour is megy akkor azért már nagyon necces őt is elküldeni a kis nyereséggel. Ideális lenne egy új deal számára. Olyan ami a piaci értékéhez mért. Jelenleg jobban keres mint Vince Wilfork és azért van különbség a 2 játékos meccsekre gyakorolt hatása között. Kelly idén még maradhat átalakítás nélkül is sztem, mert kell azért az ember, nem rossz playa ő és cut esetén nem lenne nagy a spórolás.
Carson Palmer neve is fel kell, hogy merüljön. Nem tudjuk mi a terv vele kapcsolatban hosszabb távon. Az biztos, h ő a legjobb rosteren lévő QBnk és sztem egész offseasonnal jó kezdő szintet hozhat. A 12,5M viszont nem kevés pénz. Az előző fél szezon alapján lehet, h tudnak faragni rajta, de az is lehet, h idén még marad és majd köv offseasonban kerül lapátra, lévén, h a mostani deal értelmében idén kifizetésre kerül az összes garantált összege.
Hiram Eugene sztem tuti cut várományos. Hosszú távú dealt kapott, de én cap barátnak látom. Signing bonusról, garantált összegről nem nagyon van hír, de rögtön spórolnánk az elküldéssel és hosszabb távon is.
Kamerion Wimbley sztem külön eset. Az ő szerződése is piaci ár felett van, de nála azért kicsit speciális a helyzet. Ő elég jó passz rusher és gyakorlatilag az egyetlen rusherünk. Nagyon drága lenne megszabadulni tőle és nem sok jót szülne, lévén lyukas drafttal nehéz lenne a pass rush tudását pótolni. Dennis Allen a hozzá hasonló Von Millert elég sok sikerrel használta Denverben, így sztem ő lényeges eleme lesz a védelemnek. Vele a 4 éves dealre újat kidolgozni a mostaninál olcsóbbat elég nehéz lenne sztem, hiszen neki is van ügynöke, nem hülyék. Vele inkább azt tudom elképzelni restructure címszó alatt, h cap szempontjából teszik a dealt barátságossá idén is és akár a jövőben is. Ilyenkor fizetést lehet átforgatni bonussá és ilyen módon a deal hátralévő éveire szétosztani az összeget. Adott év cap helyzetén sokat lehet így javítani. 11M fizuja van idén, ha ebből mondjuk 6M-t átforgatnak a hátralévő 4 évre az évi 1,5M-t számít a capbe, így idénre 5m(fizu)+1,5M(bonus éves része)=6,5M számítana, vagyis 4,5M-t spóroltunk 2012-re.
Érdekes lesz nézni Reggie-ék kivel mit kezdenek, illetve utána, h milyen csapat épül fel mondjuk TC-re...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Huhh! Elég komolyan gondolják a fejesek a változást nálatok!Remélem, hogy 2013/2014-ben PO csapat lesz a Raiders!
Go Raiders!
több mint 14 éve
Ez itt off. De vicceltem, nem sok esélye van, hogy Huff eljöjjön. Mert azt tudja amit Lewis. Így túl sokba kerülne, ahhoz képest, hogy mit nyújtana mint upgrade.Az jutott eszembe, hogy a Raiders termeli a zseni CBket. Másoknak. Woodson, majd Aso, és most Routt. Sztem ilyen alapon tuti ,hogy elit CB lesz, és még szabálytalankodni sem fog annyit.Mi a baj Lewis-zal? 😊nDRo
Ami jó hír ebben, hogy valóban az Al elv "nálunk vannak a legjobban fizetett emberek=nálunk vannak a legjobb játékosok" hirtelen aktualitását vesztette.
Mit gondoltok, Berry jól tudna együttműködni Huffal? 😛 (Mármint nem a Raidersben).ulpianus
Komolyra fordítva. Sem Lewisnak, sem Berrynek nincs cseréje. A Safetyre nehéz feladat hárul a Chiefsben.
Egy értelmes back up (főleg drafton) nagyjából a negyedik legfontosabb hiány a csapatnál. Esetleg ha elit FS elérhető, azzal már javulna a db sor, mert Lewis azért nincs a többiek szintjén (Carr-Flowers-Berry), így a super4-es már megérné a nagyobb befektetést, és a minőségi csere egyúttal = Lewis.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Az jutott eszembe, hogy a Raiders termeli a zseni CBket. Másoknak. Woodson, majd Aso, és most Routt. Sztem ilyen alapon tuti ,hogy elit CB lesz, és még szabálytalankodni sem fog annyit.Mi a baj Lewis-zal? 😊
Ami jó hír ebben, hogy valóban az Al elv "nálunk vannak a legjobban fizetett emberek=nálunk vannak a legjobb játékosok" hirtelen aktualitását vesztette.
Mit gondoltok, Berry jól tudna együttműködni Huffal? 😛 (Mármint nem a Raidersben).ulpianus
több mint 14 éve
Így Wimbley is veszélyben lehet...
több mint 14 éve
Raiders | Tim Krumrie candidate for DL coaching jobThe Oakland Raiders are considering former Kansas City Chiefs defensive line coach Tim Krumrie for their defensive line coaching position.
több mint 14 éve
Az jutott eszembe, hogy a Raiders termeli a zseni CBket. Másoknak. Woodson, majd Aso, és most Routt. Sztem ilyen alapon tuti ,hogy elit CB lesz, és még szabálytalankodni sem fog annyit.Ami jó hír ebben, hogy valóban az Al elv "nálunk vannak a legjobban fizetett emberek=nálunk vannak a legjobb játékosok" hirtelen aktualitását vesztette.
Mit gondoltok, Berry jól tudna együttműködni Huffal? 😛 (Mármint nem a Raidersben).

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
caplannfl Adam Caplan Routt's free to sign with another team. The transaction was turned into the league office. No waivers for him.
Official.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Huff is kezdhet parázni, restructurálni 😊caplannfl Adam Caplan
We'll see what happens with S Michael Huff. $9.8+ milion cap number. $4 million RB due on 3/16. Now we see what McKenzie was saying
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
caplannfl Adam Caplan Stanford Routt's $5 million base salary was guaranteed if he was still on the roster as of Friday, a source confirmed.
ezek szerint lehet mégse volt olyan rossz az a deal és péntek előtt kifarolhattunk belőle...érdekes
ez alapján is option lehet a dologban:
http://www.csnbayarea.com/blog/raiders-talk/post/Raiders-release-CB-Stanford-Routt?blockID=648376&feedID=5885
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Lehet aktívak leszünk az FA piacon!Lehet ez kicsit üzenet is a többi túlfizetettnek...
meg hát most azt is jelzi Reggie, hogy senki nincs biztonságban...Bruce
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Lehet aktívak leszünk az FA piacon! meg hát most azt is jelzi Reggie, hogy senki nincs biztonságban...
több mint 14 éve
szerintem is a nagy deal hosszútávon és a sok bünti az ok, DE sok dolog várható, mert ez a lépés a 2012es cap spaceből most pont helyet vesz el sztem, nem teremt...lesz itt cut bőven...Ha nem volt még egy restructure amiről senki nem tud akkor ezt nem értem. 2012ben 5M a fizuja(garantált) és 5M signing bonusa van. Ez a kibaszás után is mind bennmarad idénre...
CB igen komoly need lett 😊
és azért Routt a top CB FAk között lesz sztem idén...
A jó a dologban, h ennek az idénynek a végén Routt off the books.
RM nem szarozik, Hue csak a bemelegítés volt.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Kibasztuk Routt-ot!RolniEz kicsit meglep!!!! Most olvastam én is.
Sokat szabálytalankodott meg sokat is keresett, na de azért csak a legjobb CB volt.
Nincs szarozás úgy látom 😀
több mint 14 éve
Kibasztuk Routt-ot!Rolnicap probléma megoldva 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Kibasztuk Routt-ot!Azért nagyon érdekes, mert sztem cap szempontból ez rosszabb mintha maradt volna játszani...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Alakul a staff...Tracy Porter sztem ügyes CB a gond vele az, h sérülékeny baromira...nem kéne sztem se...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Meg egy másik ilyen pletyka szintű dolog, hogy az Ole Miss corners coach-a Keith Burns csatlakozik a Raiders edzői stábjához
több mint 14 éve
Meg nem erősített hírek szerint Johnny Holland lesz az LB coach nálunk.1995-1999 a Green Bay-nél volt edző (def. quality control, spec. team, LB coach)
2000-ben a Seahawksnál volt assistant special teams/assistant strength and conditioning coach, majd 2001-2002-ben LB coach
2003-2005-ig defensive assistant és LB coach volt a Lionsnál
2006-2011-ig pedig a Texansnál volt LB coach
Igazából ez megint olyan edző, aki tudja a 4-3-at és a 3-4-et is. Én örülnék neki ha hivatalos lenne.
több mint 14 éve
The Oakland Raiders could show interest in New Orleans Saints impending free-agent CB Tracy Porter this offseason because he was coached by head coach Dennis Allen in New Orleans and would fill one of the Raiders' top needs.nagyon remélem, hogy nem jön ide, mert igen gyenge CB. volt egy jó postseasonja, pár híres int, és annyi, kb. hasonló kategória, mint T. Williams a Packersből. Finnegan kellene ide, de hát rá nincs pénzünk.
built for this shit
több mint 14 éve
Az, h JMRből nem hozott ki semmit nem jelent valóban sokat. Knapp ismeri, bízik benne...ennyiDefilipo lesz a QB coachSaundersnek azért örülök, azért ő legalább valami állandóságot képvisel. A tanácsai jól fognak jönni.
Saunders pedig visszater mint vmi senior assistantRolni
Defilippo meg sztem nem olyan jó igazolás, bár ugye a Kiffin era alatt ő is itt volt nálunk és azt nehéz érdemben értékelni...Bruce
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Defilipo lesz a QB coachSaundersnek azért örülök, azért ő legalább valami állandóságot képvisel. A tanácsai jól fognak jönni.
Saunders pedig visszater mint vmi senior assistantRolni
Defilippo meg sztem nem olyan jó igazolás, bár ugye a Kiffin era alatt ő is itt volt nálunk és azt nehéz érdemben értékelni...
több mint 14 éve
Defilipo lesz a QB coachSaunders pedig visszater mint vmi senior assistant
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Na persze az csak játék amit odaát művelünk, de azért lehet titeket is szórakoztat...kis beszámoló:
Curry kapott egy, új deal-t ami cap friendly és megoldja az egyik LB posztot évekre.
Chris Johnsont tradeltük a Macikkal Mansfield Wrotto-ért és Nathan Enderle-ért...capnek jót tett és főleg Wrotto solid depth.
Tyvon Branch franchise tag-et kap miután nem fogadták el a 5év\29M hosszabbítását.
Seymour trade GBhez. 5. kört és AJ Hawk-ot kapjuk, úgy, h Hawk fizetésének közel felét még 2012re átveszi a GB.
Hát eddig ennyi 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Most még minden mindent alá tud támasztani 😊Hát de ezt még a DC felvétele előtt nyilatkozta!Itt van a jelenlegi edzőhelyzet a házunk táján. Az látszik, hogy a def-ben még nincs eldöntve hogy milyen séma lesz az alap, mert akkor ugye olyan segédedzőket kell felvenni. De lehetséges, hogy olyan segítők jönnek, amelyek mindkét sémában otthon vannak, úgy mint a DC.BruceAllen azt nyilatkozta vhol, h 4-3 lesz a base, de lesz 3-4 look, meg minden...Rolni
De most hogy olyan DC lett, aki szinte a legtöbb időt 3-4-es védelmeknél töltötte, lehet hogy mégis 3-4 lesz az alap. Ugyancsak ezt támasztja alá, hogy még nincsenek segédedzők sem. Vagyis igazából ez utóbbi semmit sem támaszt alá, de remélhetőleg a napokban felgyorsul a defensive segédek felvétele és tisztábban fogunk látni.Bruce
Bízom benne vmi modern hybrid dolog lesz a vége...4-3, 3-4 nekem 8 csak eredményes legyen.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM