NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Igaz nem láttam minden NE meccset,de párhoz volt szerencsém és nekem az volt a benyomásom, h Logan-nal magasan jobb volt a futás. Nem is akarok azon vitatkozni, hogy amíg nem volt, megfelelő volt-e a helyettesítése. Amúgy jobb is lenne ha meglenne az utódja, mert így könnyebben elengedi majd a Pats! 😀


Van valami újabb hír HC ügyben? Én most keresgettem, de semmi konkrétra nem találtam. Olyan mintha Al kivárna, h lesz-e CBA, mert ha nem akkor ő hagyja az egészet a francba, és ő ugyan nem költ senkire! De komolyra fordítva a szót, se arról nem találtam hírt, h Hue-val lenne megbeszélése, vagy esetleg felhívott volna bárkit. Lehet GM-et keres??? Na jó ez csak poén volt! De mi lehet a terve az öregnek? Lehet egy még PO-ban küzdő csapat egyik edzőjét szeretné, aki úgysem jönne míg a csapata versenyben van a gyűrűért? Mondjuk ez sem vallana Al-re. Szeret(ett) ő az újságokban szerepelni.peterbadbone
Mankins k*rva jó G és valóban jobb lett a falunk a visszatértével. Arra szerettem volna rámutatni, hogy míg nem volt sem volt a gond. Ha van cap /márpedig van nálatok van ahogy olvasgattam/ mindenképp megéri szerződtetni persze jutányos áron. Ahogy mondtam remek futásblokkoló és pass protection terén is jól működik a csávó.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ezt írta róla Höri most előbb amikor rákérdeztem:

Dowling egész évben sérült volt.

jó atléta, rosszabb focista.
a felmérőkön felküzdheti magát 2. körig, de jelenleg ez szinte esélytelenHöri
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Dowling 6'2 210. CB aki úgy szerel mint egy S...eddig Aso klón a srác 😊 ...kicsit kezdek majd utána nézni neki is...Rolni
Az nfldraftscout-prospect leírásban úgy is szerepel h POS1: CB, POS2 FS. Amúgy is szerettem volna, ha Aso pótlására valami fizikális CB jönne, azt hiszem ő pont ilyen lehet.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Igaz nem láttam minden NE meccset,de párhoz volt szerencsém és nekem az volt a benyomásom, h Logan-nal magasan jobb volt a futás. Nem is akarok azon vitatkozni, hogy amíg nem volt, megfelelő volt-e a helyettesítése. Amúgy jobb is lenne ha meglenne az utódja, mert így könnyebben elengedi majd a Pats! 😀


Van valami újabb hír HC ügyben? Én most keresgettem, de semmi konkrétra nem találtam. Olyan mintha Al kivárna, h lesz-e CBA, mert ha nem akkor ő hagyja az egészet a francba, és ő ugyan nem költ senkire! De komolyra fordítva a szót, se arról nem találtam hírt, h Hue-val lenne megbeszélése, vagy esetleg felhívott volna bárkit. Lehet GM-et keres??? Na jó ez csak poén volt! De mi lehet a terve az öregnek? Lehet egy még PO-ban küzdő csapat egyik edzőjét szeretné, aki úgysem jönne míg a csapata versenyben van a gyűrűért? Mondjuk ez sem vallana Al-re. Szeret(ett) ő az újságokban szerepelni.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Dowling 6'2 210. CB aki úgy szerel mint egy S...eddig Aso klón a srác 😊 ...kicsit kezdek majd utána nézni neki is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Aso elvesztése sztem nagyon nagy érvágás lesz. Ha ez a Dowling gyerek tényleg olyan jó és bent lesz akkor egy 2. kört megérne egy CB pick, feltéve ha FA-n szerzünk egy C-G-t. Anno mondtam, h jó lenne Mankins-t elhozni a Pats-től, akár még Gallery helyére is, mert annak ellenére, h ő az egyik kedvenc játékosom, nagyon porcelán. Mankins meg ahogy beállt a Pats-be magasan jobb lett az OL teljesítménye, kb azóta van futás NE-ben. Gallery sztem csak akkor maradhat, ha olyan szerződést fogad el ami csak akkor garantál nagyobb összeget, ha pályán is van. Ha Aso el is hagyja a Raiders-t remélem a pályafutása végén még visszaigazol és innen vonul vissza, mert a 2000-es évek lagnagyobb Raider-e! Az Ijalana pick is tetszene, mert őt is hasonlóan elismeri az összes elemző, h nagyon jó kis playa lesz egy kis tanulóidő után, mint anno Vleldheer-t. DHB fizuja... durva, h már zsebrevágta a teljes összeg 70%-át! Most aztán küzdhet az újabb nagy lóvéért! Van 1 éve h sztárrá váljon és még 2 h tartsa a szintet és akkor jön az újabb pénzeszsák a zsebbe! 😀peterbadbone
Ez nem igaz így ebben a formában. Míg Mankins távol volt Neal játszott RG-t és Conolly játszott LG-t és tökéletesen pótolta, sőt még csak sack-et sem kaptunk róla. Jól lehet futásblokkolásban nem olyan erős, de ilyen téren is tökéletesen megállta a helyét. Neal valószínűleg visszavonul, ha Mankins távozik, amire azért bőven meg van az esély, akkor Conolly marad az egyetlen kezdő szintű G-unk. Mikor Conolly is sérült volt Ryan Wendell helyettesítette, ő sem játszott rosszul, de azért ő még elég nagy lutri.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Aso elvesztése sztem nagyon nagy érvágás lesz. Ha ez a Dowling gyerek tényleg olyan jó és bent lesz akkor egy 2. kört megérne egy CB pick, feltéve ha FA-n szerzünk egy C-G-t. Anno mondtam, h jó lenne Mankins-t elhozni a Pats-től, akár még Gallery helyére is, mert annak ellenére, h ő az egyik kedvenc játékosom, nagyon porcelán. Mankins meg ahogy beállt a Pats-be magasan jobb lett az OL teljesítménye, kb azóta van futás NE-ben. Gallery sztem csak akkor maradhat, ha olyan szerződést fogad el ami csak akkor garantál nagyobb összeget, ha pályán is van. Ha Aso el is hagyja a Raiders-t remélem a pályafutása végén még visszaigazol és innen vonul vissza, mert a 2000-es évek lagnagyobb Raider-e! Az Ijalana pick is tetszene, mert őt is hasonlóan elismeri az összes elemző, h nagyon jó kis playa lesz egy kis tanulóidő után, mint anno Vleldheer-t. DHB fizuja... durva, h már zsebrevágta a teljes összeg 70%-át! Most aztán küzdhet az újabb nagy lóvéért! Van 1 éve h sztárrá váljon és még 2 h tartsa a szintet és akkor jön az újabb pénzeszsák a zsebbe! 😀

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Csak mi rendszeresen szopunk az első köröseinkkel.Nem kis pénzért.
Na akkor ide jegyzem meg.McClain más rendszerbe jobb évet zárt volna,vagy ez a Def rendszer inkább csak a DB-ekkel van nagyobb kihatással?(Woodson stat)
Ha a mi egyszerű rendszerünket Davis szablya meg,(sokkal jobban beleszól,mint az offense-be)akkor Marshall mit tud hozzá tenni a csapathoz?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az első körös játékosoknak miért ilyen nagy a fizetésük,mikor még semmit se tettek le az NFL-ben?Az ilyenekből lesz aztán a lockoutFa
Sztenderd válasz: Mer' buzik!!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Az első körös játékosoknak miért ilyen nagy a fizetésük,mikor még semmit se tettek le az NFL-ben?Az ilyenekből lesz aztán a lockout

2. körtől sokat várok, elmúlt évek:Houston,Mike és Miller
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ez a Ras-i Dowling kölök nem lenne rossz húzás..



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
De most akkor ilyenkor már ne basszuk ki,mert már úgyse kap olyan sok zsét?Mert a lé nagy részét akkor már ezek szerint megkaptaFa
Na jó, akkor maradhat, megengedem neki! 😉
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
De most akkor ilyenkor már ne basszuk ki,mert már úgyse kap olyan sok zsét?Mert a lé nagy részét akkor már ezek szerint megkapta
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Most nézem a szerződését, azért nem is olyan durva:

Signed a five-year, $38.250 million contract.
The deal includes $23.5 million guaranteed.
Another $15.75 million is available through incentives. (Na ez az amit soha nem fog elérni 😀 )
2011: $1 million, 2012: $1.605 million, 2013: $2.21 million, 2014: Free Agent

De sztem 2010-ben ő sokat keresett mert valahol fel is volt írva, hogy neki 2010-re rakták a nagy lóvét, pont az uccsó év miatt!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Miért nem tudtuk helyette húzni Crabtree-t nem értem még mindig 😀

Jó de JMR legalább érthető volt.Csak aztán lehúzta Davist lével azt csá

80 körül ennyi pénzt kibaszkod feleslegesen JMR-re meg DHB-re és nem kap szívinfartust... minden tiszteletem az övé 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
ha anno jamarcus helyett Megatront választjátok, vagy DHB helyett Crabtreet akkor más dimenzióban lenne a támadó játékotok. Sokat elmond, h Zach Millernek 60 és runDMCnek 47 az nagyon jó, csak nincs előttük egy első számú WR 70-80 elkapással. Kb az hiányzott a divíziógyőzelmetekhez...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egyedül DHB-nek durva a fizetése, viszont neki ezzel szemben kurvára nagyon az! Egyedül annyit keres mint az összes többi elkapó jóformán 😀

Azért ezt nem kéne 😀
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Köszi Black Adder,pont most jutottam el a fizetésekig én is 😊 Máskor inkább csöndbe összegyűjtöm az adatokat és leírom,ne okozzak másnak fejtörést az ötleteimmel.Még egyszer nagyon köszönöm.

kieg.: DHB-nek 25M a garantált.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Lehet csak 4. lesz,Chaz,Murphy,Ford után 😊 Nekem se tetszik a szerződése.Most hogy a nagy értékű embereink mennek el,szerintem DHB jövőjén is nekiállnak gondolkodni.Vagyis nagyon remélem.Kéne egy ilyen stat a WR játékosainkról,hogy idei keresetük/elkapott labdáik száma.Elég vicces dolgokat látnánk azt hiszem.Fa
Louis Murphy: 4év $2,198m / 41 elkapás 609 yard 2TD //14G 9GS
DHB: 5év $38,250m / 26 elkapás 366 yard 1TD //15G 14GS
Nick Miller: 2év $395e / 3 elkapás 40 yard 0TD //9G 0GS
Johnnie Lee Higgins: ? / 10 elkapás 103 yard 0TD //13G 1GS
Chaz Schilens: 4év $1,755m / 5 elkpás 40yard 1 TD //5G 0GS
Jacoby Ford: 4év 2.225m / 25 elkapás 470 yard 2TD //16G 9GS

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Lehet csak 4. lesz,Chaz,Murphy,Ford után 😊 Nekem se tetszik a szerződése.Most hogy a nagy értékű embereink mennek el,szerintem DHB jövőjén is nekiállnak gondolkodni.Vagyis nagyon remélem.Kéne egy ilyen stat a WR játékosainkról,hogy idei keresetük/elkapott labdáik száma.Elég vicces dolgokat látnánk azt hiszem.

Miller 60
DMC 47
Murphy 41
DHB 26
Ford 25
Reece 25

Ford pedig a szezon első felébe alig volt fenn WR-nek.Reece-szel idén nem tudom mit etettünk 😊
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Salas is fehér, de legalábbis világos 😛

DHB-nak szerintem módosítani kéne a szerződését, mert 3. WR-nek kicsit sokat keres. Idén azért, ha mindent nem is kapott el, voltak szép megoldásai.
Barnes meg a legjobb elkapónk, 100%-os teljesítménnyel 😀
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Nekem bejön Barnes 3. TE-nek még akkor is ha tudom h nem épp egy T-nek kéne ott játszani,de mindig mosolyt csal arcomra és elég jól tolja ott 😊 De persze 7. körbe már nyugodtan jöhet TE.G meg persze hogy fontosabb mint a C, a mock is elöbb írja nem hiába,mondtam is hogy azzal egyet értek.Persze hogy ki fog bevállni és ki nem az a jövő zenéje,én se akarom első meccsre betenni a 4. körös C-t,de azért remélem szezon közbe leváltja Satele-t.

Az hogy Aso meg Gallery jövőre nem lesz Raider az elég valószínű már szerintem.

Jeff Maehl ha jönne lenne megint Fehér elkapónk 😊

Ennek a Ras-I Dowling gyereknek kicsit utána néztem.Jó atléta, jó futásoknál, és a Raiders Def sémába is illene.Lehet nagyon jól járnánk vele.1.88 m magas és 95kg.Azok a méretei mint Aso-nak.Lehet ő lesz a következő Aso-nk? 😮
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
C lehetne starter is 😊
Amúgy nekem is tetszik majdnem az egész.Clemens nem kell.Edwards nehogy jöjjön.Tehát ez az FA rész annyira nem tetszik leszámítva S. Moss-t.
Annyira azért nem kell TE,Myers tud elkapni is már csak ha a statját nézzük 😊
Ezeket leszámítva maximálisan tetszik az összes többi része.Fa
Azért kell TE, mert Barnes a 3. TE ami azért nem teljesen egészséges megoldás!
Edwardst vagy Mosst arra írta, ha nem jönne össze Vincent Jackson!
Kezdő C nem kell, mert itt van Satele! Sokkal fontosabb a G, ha elmegy Gallery, márpedig el fog szerintem!
Ha Frye felépül, akkor idénre sztem se kell QB, ellesznek ők ott!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
C lehetne starter is 😊
Amúgy nekem is tetszik majdnem az egész.Clemens még ötletnek is rossz,nem tudom hogy juthatott ez az eszébe.Edwards nehogy jöjjön,van elég lyukas kező WR itt.Tehát ez az FA rész annyira nem tetszik leszámítva S. Moss-t.
Annyira azért nem kell TE,Myers tud elkapni is már csak ha a statját nézzük 😊
Ezeket leszámítva maximálisan tetszik az összes többi része.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Sztem elég jó mock offseason...
http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=431417Rolni
Ebből a legjobb a Santana Moss opció lenne a WR-ek terén, mivel tényleg ismeri Campbell és ez nem lenne baj!

De én nem érzem továbbra sem annyira létkérdésnek a WR-t!

De egyébként teljesen kiegyeznék én is ezzel! A draft sztem kurva jó!
TE kell
RB kell, ha megy Bush
G kell, ha megy Gallery! Ha nem megy akkor is kellhet Carlisle helyett vagy depthnek
C kell depthnek!
CB kell, ha nem lesz Aso
WR-t itt azért nem értem, mert ha még FA-n is szerzünk egyet, akkor minek még egy? (Ford, Murphy, Schilens, DHB (bár lehet őt ki kellene vágni!))