Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Jason Campbell | Quarterback
Team: Oakland Raiders

In addition to Peyton Manning and Chad Henne, the Kansas Star suggests free agent Jason Campbell as competition for Matt Cassel.
Connected to the Chiefs in a radio report Thursday, Manning would obviously be more than just competition for Cassel. Henne played under new OC Brian Daboll last season while Campbell has a history with QBs coach Jim Zorn. We've yet to see Campbell's name mentioned in connection with starting jobs this offseason.


Michael Bush-t hírbe hozták már a Tampa Bay-jel és a Cincinnati-val is. Meglátjuk, hogy mi lesz a sorsa, de sztem nem tudjuk megtartani ha van érdeklődés utána...
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Kellemetlenül fog érinteni az a hír mikor kiderül hogy C.Johnson lesz a CB1 😀Fa
Engem kevésbé 😀empty taxi
Engem meg nem érdekel, amíg jól játszik. (?)
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Kellemetlenül fog érinteni az a hír mikor kiderül hogy C.Johnson lesz a CB1 😀Fa
Engem kevésbé 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Kellemetlenül fog érinteni az a hír mikor kiderül hogy C.Johnson lesz a CB1 😀
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Wells ha rendes pénzt kér jó C lehet a ZBS szerű OLba...

DVD Chekwa-val azért le kell, h játsza a harcot. Elképzelhetőnek tartom, h vmelyik kezd, de nem izgulok emiatt túlzottan, mindkettőnek voltak jó pillanatai...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Oké Bruce, de akkor mond azt, hogy szted FA+drafton hozni fognak két azonnal kezdőszintű CBt.
Még egyet is nehéz lesz, ahogy a dolgok állnak. Akkor pedig DVD kezdeni fog, és fel kell nőnie a feladathoz.ulpianus
hát ha egyet hoznak akkor már lehet hogy csak harmadik számú lesz mert itt van még Chris Johnson, aki egyébként szar, de még mindig tapasztaltabb mint DVD, illetve a másik újonc Chekwa, aki felépítésben jobb és voltak is jó meccsei. Szóval még ő is megelőzheti. Tehát még ha nem is lesz FA és draft sem, akkor sem biztos hogy ő a kezdő.
De amúgy én úgy érzem, hogy ő meg tudja oldani a CB2 szerepkört hosszú távon egy mostani jó felkészüléssel.
De egy első számú CB mindenképpen kell. Ha ilyen nem lesz, akkor hozott anyagból (értsd: mostani emberekből) kell megoldani. Tehetség van, aztán hogy ez mire elég, majd kiderül 😊
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Oké Bruce, de akkor mond azt, hogy szted FA+drafton hozni fognak két azonnal kezdőszintű CBt.
Még egyet is nehéz lesz, ahogy a dolgok állnak. Akkor pedig DVD kezdeni fog, és fel kell nőnie a feladathoz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Most, hogy Routt távozott, DVD-nek milyen esélye van kezdővé válni?Stez
Attól függ, hogy mennyire leszünk aktívak az FA piacon CB-k tekintetében, ha sok változás nem lesz, akkor ő lesz az egyik kezdő szerintem, de hát még kurva sok minden változhat addig. De nem mozgott rosszul a srác amikor játszott, de még azért gyengusz, de most lesz egy offseasonja hogy erősödjön.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Most, hogy Routt távozott, DVD-nek milyen esélye van kezdővé válni?

több mint 14 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Persze én is csak álmodoztam, de hát ezért szurkoló az ember 😀


Schilens-t viszont nem fogjuk visszahozni. Nem meglepő ez sem, azért remélem még adnak neki valahol egy esélyt, nagyon jó játékos lehetett volna, ha nem lenne porcelánból.peterbadbone
Chaz-ről hol olvastál??

Gyanítható, h nem hozzuk vissza, de nem olvastam még tutit sehol...Rolni
Kicsit bedőltem a roto-nak, most már utána olvastam és tényleg semmi konkrétum... szóval sorry


Ettől függetlenül, sztem nem hozzuk vissza.


C Scott Wells-t valószínűleg elengedi a Packers. Nem tudom mennyire gondolják az OL-t hiányosnak, de sztem jó lenne nekünk 1-2 évre, Wiz meg maradhatna LG.

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Persze én is csak álmodoztam, de hát ezért szurkoló az ember 😀


Schilens-t viszont nem fogjuk visszahozni. Nem meglepő ez sem, azért remélem még adnak neki valahol egy esélyt, nagyon jó játékos lehetett volna, ha nem lenne porcelánból.peterbadbone
Chaz-ről hol olvastál??

Gyanítható, h nem hozzuk vissza, de nem olvastam még tutit sehol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Persze én is csak álmodoztam, de hát ezért szurkoló az ember 😀


Schilens-t viszont nem fogjuk visszahozni. Nem meglepő ez sem, azért remélem még adnak neki valahol egy esélyt, nagyon jó játékos lehetett volna, ha nem lenne porcelánból.

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Ezek szerint Brandon Carr-t tényleg elengedi a KC? Ha lenne elég cap space akkor jó lenne rástartolni, mert sztem a legjobb elérhető CB lesz a piacon, aki ráadásul az RB-től sem ijed meg. Routt meg egy nagyon jó secondarybe és D#-be kerül, sok sikert neki.peterbadbone
Routt rendben lesz ott. Ha a penalityken tudnak faragni (részben a nem Raider mez is fog 😊 ) akkor nagyon jó #2CB lesz ő.

Carr-ra kurva jó lenne rámenni, de neki ilyen 5év 50M lesz a piaci ára sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ezek szerint Brandon Carr-t tényleg elengedi a KC? Ha lenne elég cap space akkor jó lenne rástartolni, mert sztem a legjobb elérhető CB lesz a piacon, aki ráadásul az RB-től sem ijed meg. Routt meg egy nagyon jó secondarybe és D#-be kerül, sok sikert neki.

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Adam Schefter
Former Oakland CB Stanford Routt reached agreement with the Kansas City Chiefs

3év 20M...ennyit még érhet is 😊

Évente kétszer találkoznak vele DHB-ék...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Adam Schefter most azt "jelenti" hogy 11Mval vagyunk a cap felett...(igaz még nincs cap se 😊 )

Nagyon nem értem, h jön ez ki...összes szerződést megnéztem, persze annyira amennyire mi halandók hozzáférünk és nem ez jött ki. Fizuk, bonusok nekem együtt Routt kivágása utánra a tag-ek nélkül 121M köré jön ki.
Na erre mondja Adam, h inkább 136M(125M jelenleg az elfogadott 12-es cap becslés).
15Mnyi különbség miből van nem vágom. Ok, h a szerződésekben vannak olyan részek amiket egy rotoworld vagy spotrac nem ismer, de ekkora különbséget okozna???
Adja magát a válasz: dead money...de honnan a túróbol mikor most volt nemrég az uncapped szezon amikor elvileg mindenki kitakarította a cap-et.

Megoldja a vezetőség és lesz itt csapat, de jobban örülnék ha látnám rendesen a dolgokat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nos vélhetően az erősen túlfizetett játékosok kora letünt, normál pénzek lesznek, több jó játékost tudunk megszerezni ha.... Ha ide akarnak jönni normál pénzért játszani. Ám az átalakulásokkal rövid távon eredménytelenség is járhat, pick meg ugye szinte semmi.Delonso_
Örömteli változások ezek... Nem mondom, h Al nem volt jó tulaj, de a vége felé kicsúszott a kezéből a siker. Új irányelv van és átgondolt stratégia, legalábbis remélhetőleg 😀 Egy-egy túlfizetett játékost elbír egy csapat, de 3-4 már sok, ráadásul, ha ezek a játékosok nem is teljesítenek akkor láttuk mi lehet belőle, ezért is szimpatikus nekem egyenlőre McK terve. Akire szükség van megtartjuk akár durva pénzért is(Seymour) aki nem ér annyit a csapatnak mint amennyi $ járna neki akkor mehet. Wimbley kérdéses ilyen szempontból szerintem, mert nem teljesített rosszul amióta ide hoztuk. Igaz, hogy brutális fizetése van, de szerintem Allen/Tarver megtalálhatná a helyét a védelemben, mert pass rush nélkül nem lesz itt hatásos D#. Shaughnessyvel (ha visszatér) ketten voltak akik eddig kívülről megfelelő nyomást tudtak gyakorolni az ellenfél irányítójára és jó játékost erre a feladatra nem könnyű "kukázni".

Az eredménytelenség eddig sem volt fehér holló errefelé. Kell a változás, ha ezzel le kell mindent rombolni akkor hajrá!

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nos vélhetően az erősen túlfizetett játékosok kora letünt, normál pénzek lesznek, több jó játékost tudunk megszerezni ha.... Ha ide akarnak jönni normál pénzért játszani. Ám az átalakulásokkal rövid távon eredménytelenség is járhat, pick meg ugye szinte semmi.
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Még egy cikk Routtal kapcsolatban.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/19/stanford-routt-will-be-picking-his-next-team-soon/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Így már jó esély van a kivágására, mondjuk nem tudom ki lesz a pass rusher...
Rolni
Azért szerintem nem olyan nagy pass rusher ő sem, pl. Kelly, mint DT beelőzte (bár kérdés, hogy a rendszer miatt-e?)
Korábban sem voltak nagyon kiemelkedő számai, szerintem csak átlagos ezen a téren...

A vezetőség úgyis ért hozzá, ha kevesebb pénzből is meg tudják oldani a posztot, legyen.
Most pozitívan állok a változások elé.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2012/02/18/nfl-guarantees-are-occasionally-pipe-dreams/

Érdekes cikk.
Ennyit a garantált összegekről, amik mégsem azok.
Routt esetén is 5M-val jobban száltak ki és Wimbley esetén is nagy része eltűnne a garantált összegnek ha kivágjuk március 17ig. Ha addig elküldik idénre 6,5M ami neki jár meg a signing bonus része, de 2013tól már ő sem lesz a capben...a kivágással idén is spórolnánk kicsit, de a lényeg azon van, h 17,5M nem kerülne valóban garantált összeggéa köv 3 szezonra.

Így már jó esély van a kivágására, mondjuk nem tudom ki lesz a pass rusher...

Huff, Kelly is esélyesek, mondjuk lassan nem marad ember a Dbe...

azért az FA felhozatalt jelentősen javítanánk ha Routt után Wimbley, Kelly és\vagy Huff is repülne 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
The Oakland Raiders have signed free-agent CB Brandon Underwood (Packers). Terms of the contract were not disclosed.deyell
ST erősítés és talán megvan az 4. - 5. számú CB.

Bollerből úgy látszik ennyi elég volt, 2. számú QB-t keresgél McK, Garrardot emlegetik. Ha felépül rendesen a sérüléséből én szívesen látnám. Pryor meg csak padozzon/edzegessen akármilyen poszton is számítunk rá.


Bush nem szeretne taget kapni, Wimbley pedig nem igazán értékelné, ha paycut-ot emlegetnének vele kapcsolatban.

Bush reakciója érthető és sztem a csapat is úgy gondolkodik, hogy 3-4 évig még ezüst-feketében rohangál a gyepen.

Wimbley sztem egy kicsit előre védekezik, h ha beindul a nagy átstrukturálási / cut hullám, akkor ő biza nem nagyon szeretné, ha a szerződését piszkálnák. Érthető, de majd kiderül jó döntés-e ez a részéről, h így előre kijelentette, mert ugye igen durva szerződése van (10millió fölött van minden évben, 2015ig)peterbadbone
Brandon sztem is ST és depth lehet majd.

Garrard ha egészséges nem lenne rossz opció, bár lehet kezdő posztot\pénzt szeretne. Ha látja majd, h ilyet nem kap akkor megfelelő pénzért jó lenne back upnak, bár nem tudom mennyire ideáls Palmer mögé...mennyire tudná ugyanazt az O-t vinni mondjuk séülés esetén. Ennek majd utána kell nézni.

Bush sztem nem fog tag-et kapni. 7+M egy back up futóért nagyon erős, komoly trade ajánlat meg nem hiszem, h jön érte. Ha marad egy szolid 3-4 éves dealen akkor jó, de ha a pénzre megy és valahol esetleg kezdőnek szánják akkor menjen csak. Nem szabad túlfizetni. Elég mély az idei RB felhozatal FAn.

Wimbley nem akar paycuttot. Ki akarna? De komolyan...a gond akkor lehet, ha nem akar struktúrálni sem.
Fizuból bonusba átforgatással idei cap helyzeten könnyen lehetne javítani(igaz a köv éveket nem könnyítené a dolog). Vele kapcsolatban is olvastam vhol egy dátumot. Március valahanyadikán válik garantáltá az idei 11M-s fizetése.

Routt esetében sem tiszta a mai napig, hogy mi is történt valójában. Van aki 10M spórolásról beszél az option miatt, van aki 2-3M buktáról beszél 2012es cap tekintetében...érdekes

Kérdés az, h valóban van-e ilyen option a szerződésében és ha van mire szól?
Eredeti dealből még vagy 24M garantált neki elvileg. Ha az option dátum előtti kivágás miatt az összes garantált tétel megszűnne az lenne érdekes szitu. Akkor mondjuk nem tudom miért garantált az elnevezése, ha mégsem az 😊
Ha ilyen módon cut jönne akkor viszont nem tudom ki fog nyomást gyakorolni az ellenre...mert OK, h túlfizetett, de még is ő a top pass rusherünk.
Ráadásul ,ha DA rendesen használja majd, rendes Dben mozog hatékonyabb lehet mint a 2011es évben volt, ami már közelítené az értékét a szerződéséhez...nem egyszerű kérdés ez.

Ha Seymourral, Curryvel esetleg Palmerrel alakítanak valamint Huffot esetleg kibasszák akkor az övé lenne az egyetlen "out of whack" deal, ami elvileg managelhetővé tenné a dolgot, de ehhez azért sok HA kell...

Izgalmas lesz még ez az off-season az biztos.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
The Oakland Raiders have signed free-agent CB Brandon Underwood (Packers). Terms of the contract were not disclosed.deyell
ST erősítés és talán megvan az 4. - 5. számú CB.

Bollerből úgy látszik ennyi elég volt, 2. számú QB-t keresgél McK, Garrardot emlegetik. Ha felépül rendesen a sérüléséből én szívesen látnám. Pryor meg csak padozzon/edzegessen akármilyen poszton is számítunk rá.


Bush nem szeretne taget kapni, Wimbley pedig nem igazán értékelné, ha paycut-ot emlegetnének vele kapcsolatban.

Bush reakciója érthető és sztem a csapat is úgy gondolkodik, hogy 3-4 évig még ezüst-feketében rohangál a gyepen.

Wimbley sztem egy kicsit előre védekezik, h ha beindul a nagy átstrukturálási / cut hullám, akkor ő biza nem nagyon szeretné, ha a szerződését piszkálnák. Érthető, de majd kiderül jó döntés-e ez a részéről, h így előre kijelentette, mert ugye igen durva szerződése van (10millió fölött van minden évben, 2015ig)

több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
The Oakland Raiders have signed free-agent CB Brandon Underwood (Packers). Terms of the contract were not disclosed.

built for this shit

több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Én a védelemre leszek nagyon kíváncsi! Meg persze az offense-re (főleg a falra)

Az LB coach tetszik nekem nagyon! A DC is LB centrikus, szóval remélem egy fajin kis LB corp-ot összeraknak itt és jobbak leszünk a futás ellen.

Csak tényleg rakjuk szépen rendbe a szerződéseket. Amúgy gondolkodtam már olyanon is, mint a Moneyball c filmben, hogy ilyen nevenincs olcsó játékosokat kéne szerezni, aztán majd kiforrnák magukat mint játékosok. Bár ezt eléggé nehéz lehet kivitelezni amerikaifoci csapatnál, de lehet hogy nem lenne rossz nem túlfizetett játékosokkal telerakni a csapatot.