Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 14 éve
A remény hal meg utoljára 😊én csak olyan híreket láttam mostanában, hogy Wimbley cutolva lesz, nem megy bele az átstrukturálásba, nem megy bele a pay cutba, stb. már elkönyveltem, hogy kivágjuk, ehhez képest ez a hír még adott reményt.deyellOakland Raiders LB Kamerion Wimbley is open to restructuring his contract in order to stay with the team. (espn)Volt már ilyen hír...várjuk meg amíg tényleg történik vmi...Rolni
éljen!deyell
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
én csak olyan híreket láttam mostanában, hogy Wimbley cutolva lesz, nem megy bele az átstrukturálásba, nem megy bele a pay cutba, stb. már elkönyveltem, hogy kivágjuk, ehhez képest ez a hír még adott reményt.Oakland Raiders LB Kamerion Wimbley is open to restructuring his contract in order to stay with the team. (espn)Volt már ilyen hír...várjuk meg amíg tényleg történik vmi...Rolni
éljen!deyell
built for this shit
több mint 14 éve
Oakland Raiders LB Kamerion Wimbley is open to restructuring his contract in order to stay with the team. (espn)Volt már ilyen hír...várjuk meg amíg tényleg történik vmi...
éljen!deyell
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Oakland Raiders LB Kamerion Wimbley is open to restructuring his contract in order to stay with the team. (espn)éljen!
built for this shit
több mint 14 éve
Curry-ről roto azt írja, h vszeg a fizetését úgy alakították át, h incentives lett a base salary nagy része, ami teljesítményhez van\lesz kötve...nem tudom így mennyi a spórolás 2012re...ez az info azért még nem tuti...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Allitolag Curry is tulvan a modositason, de nincs infom a szerzodesrol...gyanithatolag par eves hosszabbitas...CB a legegeto. kerdes, de ez nem a CJ cut oka...CJnek vege...oreg, serult es a csaladi gondok...
DVD es Chekwa ami van meg Underwood. Ehhez sztem jon 2 FA, 2 rookie/udfa...
Tafur okfejtese alapjan zona lesz foleg...kerdes arra mennyire jo dvd es chekwa...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Ezek várhatóak (vagyis annyira nem meglepőek) voltak.... bár a CB kérdés így már egyre égetőbb!
több mint 14 éve
Hiram Eugene is követte.http://profootball.scout.com/a.z?s=127&p=9&c=2&cid=1166123&nid=5789220&fhn=1

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Kivágtátok Chris Johnsont (CB). gsn-t idézve twitterről "Nem tudom kik lesznek a CBk jövőre ..."

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Mediaval aktivabb a viszony 😊RolniNekem is feltűnt. Szinte mindenről azonnal hivatalos bejelentés, nincs hetekig találgatás...
A nagy nevű-nagy szerződésű játékosok belementek a módosításba, ha Wimbley ezek után sem tér jobb belátásra, akkor isten vele!
több mint 14 éve
Palmer varhato volt. jo hir. a szerzodesben tovabbra is keves a garantalt, sza rossz szereples eseten siman cut, restructure, jo eseten meg akar uj deal...Wimbley sztem kuka.
Curry, Kelly esetleg meg Hendo johet hamar...aztan par cut...
Mediaval aktivabb a viszony 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
7,717 millió spórolást írnak Palmernél.A 12.5 millás szerződéséből csináltak annyit, hogy megkapja a veterán minimumot: 925 ezret, a többi meg signing bonus (11,575 milla) és mivel 3 éves szerződése van, így ennek egy harmad része számít bele az idei cap-be: 3,858 milla, tehát összesen: 4,783 milla a 12,5 helyett. Spórolás: 7,717
Viszont ez azt jelenti hogy 2013-ban: 16,858 milla lesz (13+3,858), 2014-ben pedig: 18,858 milla lesz (15+3,858)
több mint 14 éve
Erről majd ha lesznek részletek az érdekelne. Mert ha igaz volt hogy olyan 10-20 millióval vagyunk a cap fölött, akkor a tegnapi 11 millás spórolással már alatta is lehetünk akár.Valamint most Curry-t és Wimbley-t írják hogy át kéne strukturálniuk még.
Jah és még ott van Branch hosszútávúja is. Azzal is lehet spórolni.
több mint 14 éve
Fb-ra kirakta a csapat hogy Carson is át van struktúrálva.Zsír

több mint 14 éve
Mondjuk image-be ti álltok legközelebb a bounty hunterekhez 😀empty taxiMinket nem kell büntetni hogy ne legyen első körünk, mi büntetjük magunkat 😀
több mint 14 éve
Mondjuk image-be ti álltok legközelebb a bounty hunterekhez 😀😀RolniRendes draft = van első körös pick! 😊BMGMost még... 😀Bruce

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
😀Rendes draft = van első körös pick! 😊BMGMost még... 😀Bruce
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rendes draft = van első körös pick! 😊BMGMost még... 😀
több mint 14 éve
Rendes draft = van első körös pick! 😊
több mint 14 éve
Ezek szerint újra nekimennek a rájátszásnak teljes menetfelszerelésben. Szó nincs újjáépítésről. Én azt mondtam eddig is, hogy most már ez a helyes döntés. A jövőt már eladták, nincs visszaút idén. A csoport nyerhető, 10 év után illene is nyerni. Kipréselik amit lehet. Jövőre pedig oldja meg aki itt lesz egyáltalán.Seymour esetében idén nem volt sok mozgásterük, mert tavaly kötöttek még AL-ék egy 5éves hosszabbítást. Ebből nem tudtak kifarolni, majd talán jövőre vagy azután.
Az érdekes számomra, hogy Seymour lassan 40 éves koráig kellene játsszon nagy pénzért elit szinten. Nehezen tudom elképzelni, hogy ezt bárki komolyan gondolja.
Ahogy a Huff cornerbak projectet is. Ha rossz safety, rúgják ki. De nem az. Ha kell egy 10 milliós corner, igazoljanak azt. Annyiért lehet kapni olyat, aki nem "talán jó lesz ott is". Sztem safety lesz Huff.
(Rolni! A "jövőre rendes draft"on hiányzik a második (Palmer) és ötödik (Curry) kör, nem?)ulpianus
Huff sztem is FS marad, de továbbra is lesz vszeg CB feladata is. Majd meglátjuk.
Egyedül a jövőre oldja meg aki itt lesz egyáltalán kijelentéseddel nem tudok egyetérteni. McKenzie MD-től türelmet, éveket kapott és Allen szintén ezt kapott Reggietől. Nem hinném, h köv szezon végén, ha nincs csoportgyőzelem itt repkednek a fejek.
A rendes draft is relatív fogalom 😊 idei, tavalyi után az már rendes draft lesz...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
http://www.kffl.com/gnews.php?id=773676-raiders-kamerion-wimbley-likely-gone#ixzz1oX4JidMRmég le se írtam szinte,h roto paycutról beszél itt egy ellen hír 😀
Amúgy sztem jó eséllyel lelép Wimbley, h tisztuljon a cap helyzet hosszabbtávon is.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Ezek szerint újra nekimennek a rájátszásnak teljes menetfelszerelésben. Szó nincs újjáépítésről. Én azt mondtam eddig is, hogy most már ez a helyes döntés. A jövőt már eladták, nincs visszaút idén. A csoport nyerhető, 10 év után illene is nyerni. Kipréselik amit lehet. Jövőre pedig oldja meg aki itt lesz egyáltalán.Az érdekes számomra, hogy Seymour lassan 40 éves koráig kellene játsszon nagy pénzért elit szinten. Nehezen tudom elképzelni, hogy ezt bárki komolyan gondolja.
Ahogy a Huff cornerbak projectet is. Ha rossz safety, rúgják ki. De nem az. Ha kell egy 10 milliós corner, igazoljanak azt. Annyiért lehet kapni olyat, aki nem "talán jó lesz ott is". Sztem safety lesz Huff.
(Rolni! A "jövőre rendes draft"on hiányzik a második (Palmer) és ötödik (Curry) kör, nem?)

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Már tavaly meg volt kötve az az 5 éves, csak nem volt nyilvános, szerintem.Igen valószínűleg ez történhetett. Így akkor sajnos még egy darabig megnyúlik egy brutál Al Davis kontrakt...
2011. február 17.: Seymour aláírja a 2 év/30 milliós szerződést.
2011. augusztus 4.: A Raiders cap felett van és az utolsó pillanatban átalakítják Seymour szerződését, kb. 11 milliót spórolva. A részleteket nem publikáálják. Nehéz azért úgy 11 milliót spórolni, hogy megmaradjon a kétéves struktúra.
2012. március 7.: Újabb átstrukturálás, 5,98 millió spórolás +1 év hozzáadásával.gsn
2013-ra 19.133M lesz a capben foglalt helye és ha jól számolok 13.714M cap hittel járna a kivágása, így még jövőre is benn lesz a pakliban a kuka lehetősége, persze kurva drága buli lenne akkor is, de jövőre lesz rendes draft, így lehet jobban kivitelezhető és végül is a 2013-as sapi alatt 5.419M spórolás is lenne az ügylettel.
Vagy ez vagy ismételt átalakítás, tologatás következhet.
Mindenesetre az 5 éves 83,454M-s szerződés amiről itt beszélgetünk vmi kibaszott durva ám, még úgy is, hogy a garantált összeg vszeg nem annyira magas!!
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
gsn
3 548
Már tavaly meg volt kötve az az 5 éves, csak nem volt nyilvános, szerintem.2011. február 17.: Seymour aláírja a 2 év/30 milliós szerződést.
2011. augusztus 4.: A Raiders cap felett van és az utolsó pillanatban átalakítják Seymour szerződését, kb. 11 milliót spórolva. A részleteket nem publikáálják. Nehéz azért úgy 11 milliót spórolni, hogy megmaradjon a kétéves struktúra.
2012. március 7.: Újabb átstrukturálás, 5,98 millió spórolás +1 év hozzáadásával.
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
Biztosabb helyről, mint a rotoworld. 😀Gondoltam, h jobb a forrásod 😀
Alapvetően itt el van felejtve, hogy már volt ezelőtt egy újrastrukturálás, mert az eredeti 2 év 30 milliósat alakították át 5 évesre, abban a szerződésben is kellett lennie aláírási bónusszá alakításnak. Ez a második átstrukturálás, és nem is 7,5 milliós az utolsó év, amit hozzáadtak, hanem 7,5 millió bér + 7,5 millió roster bónusz.
According to a league source, Seymour lowered his $7.5 million fully guaranteed base salary to the league minimum ($925,000) with the remaining $6.575 million converted to a guaranteed roster bonus that will be treated as a signing bonus for salary cap purposes. Seymour's adjusted base salary is fully guaranteed and another season was tacked onto Seymour's contract to allow the roster bonus to be prorated over the maximum allowable number of years (five).
The restructure, which is a one-year, $15 million extension, reduces Seymour's cap number from $14.068 million to $8.808 million, a cap savings of $5.98 million for the 2012 season. Seymour's cap numbers in 2013-15 will increase from $17.818 million to $19.133 million and the extension year, 2016, Seymour has a $7.5 million base salary and $7.5 million roster bonus with a cap number of $16.315 million.
Szerintem így néz ki a történet a további években:
2013 7,5 millió alapfizetés + 7,5 millió roster bónusz + 4,133 millió aláírási bónusz
2014 7,5 millió alapfizetés + 7,5 millió roster bónusz + 4,133 millió aláírási bónusz
2015 7,5 millió alapfizetés + 7,5 millió roster bónusz + 4,133 millió aláírási bónusz
2016 7,5 millió alapfizetés + 7,5 millió roster bónusz + 1,315 millió aláírási bónuszgsn
Én is olvastam amit beraktál azóta máshol is...
Remélem majd kiderül a dolog. Ebben amit leírsz\írnak azért kételkedek, mert nem nagyon hiszem, h Reggie McKenzie ennyit invesztálna Seymourba. Maximum akkor látom ezt, ha ugye az 5 éves már tavaly meg lett kötve és abból nem tudott idén kifarolni...Ez a Seymour ügylet még marad egy ideig minden offseasonban probléma...
Igen, a Huff dealt jól számoltad. Én véletlen elfelejtettem az utolsó két évben kivenni a már kifutó tételt. 😊Zsír 😊 !
Tehát a cut költség 2013-ban 9.497.500 $.gsn
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM