Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 14 éve
De azért tud ő jobb teljesítményt is, nem jött ki rögtön, azonban láttuk már jól játszani.
több mint 14 éve
Semmi maradandot nem alkotott sajna...agyrazkodas nagy kerdojel nala...2M roster bonus sok volt...Ausberry-Myers duo vagy erekzik meg ember??
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Mára ... sajnálom ...Kevin Boss - TE - Raiders
Raiders released TE Kevin Boss.
It's a surprising move barely six months after the Raiders handed Boss a four-year, $16 million deal, but hardly unwarranted after he caught just 28 passes for 368 yards his first season in Oakland. New GM Reggie McKenzie appears committed to cutting away the waste of the final days of the Al Davis era. A natural landing spot for Boss would be his former Giants, who are in danger of being without both Jake Ballard and Travis Beckum next season as they recover from torn ACLs.
több mint 14 éve
Kevin Boss (TE) lehet a következő áldozat. Holnapra valószínűleg repül is.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Just got off phone with Kamerion Wimbley's people. "As quiet as quiet can be," Looks like he will be free agent Tuesday #RaidersTafur
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
JaMarcus leírása, gondolom.gsnÉn is erre tippelnék
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
gyorsíró vagy?JaMarcus leírása, gondolom.gsnÉn Jamarcust elég hamar leírtam. Remélem nem büntetnek meg.ulpianus

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
holnap majd kapod sárga csekken 😛JaMarcus leírása, gondolom.gsnÉn Jamarcust elég hamar leírtam. Remélem nem büntetnek meg.ulpianus
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
JaMarcus leírása, gondolom.gsnÉn Jamarcust elég hamar leírtam. Remélem nem büntetnek meg.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
gsn
3 548
JaMarcus leírása, gondolom.
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
sztem nálunk is a cap mentes évben volt vmi kavarás csak kevesebb mint a két említett csapatnál...edit: látom Bruce is erre gondol 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
A raiders is biztosan manipulált a szerződésekkel abban a cap mentes évben! Én erre gondolok, de nem olyan mértékben, hogy büntetést kapjanak és így "csak" elvették ezt a pluszt tőlük.
több mint 14 éve
Ha jól értem, ezt kapjátok ki!A 2010es "cap no limit" kedvezménnyel történő visszaélésért két csapatot büntettek. Cowboys 10, illetve Skins 36 millió (2012 és 2013-as cap) salary helyet veszített. Jó kis divízió, de lépjünk túl itt ezen.
Az elvont cap helyet a büntetett csapaton kívüli gárdák kapják meg, fejenként 1.6 millió$. Azért ennyi, mert további két csapat nem részesül a jóból. A Saints (gondolom a bounty miatt), és a Raiders. De miért a Raiders?
Gondolom hamarosan megtudjuk.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Én megvárnám Manning hova igazol... Ha Denverbe akk lehet hagynám az egészet a picsába és mindenkit akit lehet cutolnék, mert most okké, hogy a cap alatt vagyunk/leszünk mittomén, de laikus szemmel ezek a számok a játékosokkal kapcsolatban iszonyatosan durvának tűnnek nekem a jövőt illetően! 😕Jah és az a kurvanagy takarítás hol van? Elmondom! SEHOL! 😉 😂
több mint 14 éve
Palmerről ezt találtam:2012: $825,000 (+ $11.675 million "signing" bonus), 2013: $13 million, 2014: $15 million, 2015-2016: Voidable Years
Ez alapján így nézhet ki:
2012: 825K salary + 3891667 signing bonus= 4.716.667
2013: 13M salary + 3891667 signing bonus= 16.891.667
2014: 15M salary + 3891667 signing bonus= 18.891.667
Amúgy Hendo(2,5M), Cooper(3M) és Wimbley(4,5M) elküldése 10M-t szabadíthatna még fel. Egy Kelly restructure további 3M körüli összeget jelenthetne. 13Mból már ki lehet tölteni a rostert úgy, hogy 1 max. 2 jó, kezdő is érkezik sztem.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Én is azt olvastam mielőtt beleszórták a Curryt a cap levesbe, hogy nulla közeli, ha tavalyi cap mérettel számolunk. Wimbley dokumentumain akkor is kell faragni.Hát igen kell embert hozni CB posztra...sztem kizárt, h a DVD-Chekwa duo legyen a kezdő páros.
Az a gond, hogy ilyen CB állományra kell a jó pass rush. DVD+Chekwa duóra nem lehet ráengedni Tebow passzait sem, nemhogy Riverst.ulpianus
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Én is azt olvastam mielőtt beleszórták a Curryt a cap levesbe, hogy nulla közeli, ha tavalyi cap mérettel számolunk. Wimbley dokumentumain akkor is kell faragni.Az a gond, hogy ilyen CB állományra kell a jó pass rush. DVD+Chekwa duóra nem lehet ráengedni Tebow passzait sem, nemhogy Riverst.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Most hogy álltok cap spaceben?ulpianusElvileg épp alatta vagyunk.
A Curry átalakítás\hosszabbítás miatt olyan 1-2Mval alá kerültünk, ha minden igaz. Ez már a Branch tag-et is tartalmazza.
Henderson, Cooper még cut (vagy alakítás esélyesek) Kelly lehet még alakítás előtt és ugye Wimbley.
Wimbley cut további 4,5M-t javítana a cap helyzeten, átstruktúrálás akár 8-9M-t is javíthatna, de egy új deal lenne a legjobb(amiről most legutoljára lehetett olvasni), mert ugye akkor a köv évek sem szállnának el...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Most hogy álltok cap spaceben?ulpianusOlyasmi hírek keringenek, hogy most vagyunk kicsivel a 120 milla alatt...
több mint 14 éve
Most hogy álltok cap spaceben?

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Na most először olvasok olyat, h Wimbley új szerződést kaphat...http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/40943/raiders-continue-to-clear-cap-space
Az lenne az ideális.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Jah 😊Akkor gondolom az 1+1 az 😊StezCurry új, egy éves szerződést kapott.Pont most olvastam, h Curry plusz egy évet kapott a mostanihoz és a 5,7M-t szétosztották a 2 évre...érdekes...lassan jó lenne tudni mi az igazság...Rolni
Wimbley mondjuk eléggé sodródik a cut felé..Stez
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Akkor gondolom az 1+1 az 😊Curry új, egy éves szerződést kapott.Pont most olvastam, h Curry plusz egy évet kapott a mostanihoz és a 5,7M-t szétosztották a 2 évre...érdekes...lassan jó lenne tudni mi az igazság...Rolni
Wimbley mondjuk eléggé sodródik a cut felé..Stez
több mint 14 éve
Curry új, egy éves szerződést kapott.Pont most olvastam, h Curry plusz egy évet kapott a mostanihoz és a 5,7M-t szétosztották a 2 évre...érdekes...lassan jó lenne tudni mi az igazság...
Wimbley mondjuk eléggé sodródik a cut felé..Stez
Raiders signed WLB Aaron Curry to a one-year contract extension.
It's purely a cap maneuver, as Curry's $5.76 million 2012 salary will now be split over the next two seasons. Curry would have been released were he not open to an "extension." Mar 10 - 2:22 PM
2év 5.76M korrekt szám sztem.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Curry új, egy éves szerződést kapott.Wimbley mondjuk eléggé sodródik a cut felé..