Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 14 éve
Azt olvastam, h elvileg a nyaksérülése miután 100% lesz nem ad okot további kockázatra...sérülékenyt úgy értettem, hogy volt tavaly egy elég brutális nyaksérülése, kérdés, hogy mennyire tudott felépülni. ha teljesen, akkor jól járunk vele.deyellnagy kockázatot nem vállaltunk ezzel, mert sajnos elég sérülékeny játékos, nyakproblémái voltak. viszont jó gyors, Al kedvence lenne.deyellmeg utana kell neznem, de fejbol nem remlik serulekenynek. mostani nyakserulese elott rendes mennyiseget jatszott...Rolni
Más téren meg nem volt sérülős fajta...
Gallery sztem kifújt. Seahawks (Cable) kibassza pedig azért az a fal sincs készen még...
Az vele a gond ami volt nálunk is az utcsó 2 évben, h sérült állandóan. Nem lehet rá alapozni...kora miatt vet min is 1M körül lenne...
Nem fogok örjöngeni, ha jön, de nem hiszem, hogy kéne vagy hogy érkezne...
LG és RT posztok kiadóak szerintem.
Van rá egy Barksdale-ünk aki tavaly beugróként játszott LG-t is már és RT-t rendszeresen. Sztem Joe alkalmas lehet az RT posztra, de talán még az LG-t is be lehet próbálni. Egyetemen volt LT is, szóval az oldalváltás nem okozna nagy gondot.
Van egy Bruce Campbellünk aki ugyebár fekete ló. Lehet, h még a rostert sem éli meg, de a lehetőség arra is megvan, h kezd. Sérült is volt, fejben sem rakta össze a dolgokat, de egy freak. ZBSben atletikussága nagyon kamatoztatható lenne sztem, persze kérdés, h fel tudja-e fogni a feladatát...
Most azt mondanám, h Joetól várok kezdő posztot BCtől csak back up szerepet.
3.4.5. körben egy ZBS LG-t sztem gond nélkül lehet találni vagy akár egy Heyert visszahozni 1 évre...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Szerintetek mennyi esélye van, hogy visszahozzuk Galériát valami veteránminimumért? Jared-Gallery-Wiz-Briesel-Bárki kezdőfal nem lenne olyan rossz...TSTMinimumért felőlem jöhet, de kérdés, mennyire volt jó Knapp rendszerében?
több mint 14 éve
Szerintetek mennyi esélye van, hogy visszahozzuk Galériát valami veteránminimumért? Jared-Gallery-Wiz-Briesel-Bárki kezdőfal nem lenne olyan rossz...
több mint 14 éve
sérülékenyt úgy értettem, hogy volt tavaly egy elég brutális nyaksérülése, kérdés, hogy mennyire tudott felépülni. ha teljesen, akkor jól járunk vele.meg utana kell neznem, de fejbol nem remlik serulekenynek. mostani nyakserulese elott rendes mennyiseget jatszott...RolniBartell meg egy évre írt alá 3 milláértBrucenagy kockázatot nem vállaltunk ezzel, mert sajnos elég sérülékeny játékos, nyakproblémái voltak. viszont jó gyors, Al kedvence lenne.deyell
built for this shit
több mint 14 éve
meg utana kell neznem, de fejbol nem remlik serulekenynek. mostani nyakserulese elott rendes mennyiseget jatszott...Bartell meg egy évre írt alá 3 milláértBrucenagy kockázatot nem vállaltunk ezzel, mert sajnos elég sérülékeny játékos, nyakproblémái voltak. viszont jó gyors, Al kedvence lenne.deyell
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bartell meg egy évre írt alá 3 milláértBrucenagy kockázatot nem vállaltunk ezzel, mert sajnos elég sérülékeny játékos, nyakproblémái voltak. viszont jó gyors, Al kedvence lenne.
built for this shit
több mint 14 éve
2 jo value deal sztem!ha egeszsegesek maradnak nagy fogas lehet
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bartell meg egy évre írt alá 3 milláért
több mint 14 éve
Megvan Brisiel....nagyon pöpec húzás....$20 millió, 5 évre. örülök ennek, ha jól tudom, a Texans támadófala egyik legjobb volt tavaly az AFC-ben, és Briesel is igen jól nyomta. csak így tovább
szerk. Bartell is....Bear
built for this shit
több mint 14 éve
Megvan Brisiel....nagyon pöpec húzás....szerk. Bartell is....

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
Hát csak így a védelem egy kicsit gyengült. Nagy az LB need és nagy a CB need de nem megoldhatatlan...
több mint 14 éve
Raiders just cut LB Kamerion Wimbley, his agent saidNa akkor spóroltunk idénre 4,5M-t illetve összesen 17M-t.
Ügyes srác Wimbley, de ennyit nem ér(t).
Kiváncsi leszek hol kap új deal-t és milyet...idénre 6,5M már zsebben...
Sztem kb 14M-val vagyunk így a cap alatt!
Ron Bartell állítólag már szerződésről egyezkedik...Brieselről nincs új hír, de a cut után sztem ő is befutó lehet...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
😀"Sources close to Kameron Wimbley tell me that the Raiders will release him today" (Michael Lombardi)GogoMár alig várom.... 😊 Sokadmagammal....Bear
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
"Sources close to Kameron Wimbley tell me that the Raiders will release him today" (Michael Lombardi)GogoMár alig várom.... 😊 Sokadmagammal....

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
"Sources close to Kameron Wimbley tell me that the Raiders will release him today" (Michael Lombardi)
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Adam Schefter @AdamSchefter Saints cornerback Tracy Porter is visiting the Bengals today, and also talking with the Raiders and Saints.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Trevor Scott a Patsnél vizitál...figyeld meg megszerzik bagóért...sérülés utáni 2. évében ismét visszatér a lendülete és tol pár 5-6 sackes évet náluk olcsón :mad:
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rock hírek szerint megy 49ers-hez ST vezérnek...őt sajnálom kicsit!
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/41323/raiders-to-host-ronald-bartellAccording to an NFL source, the Raiders will visit Thursday with former St. Louis cornerback Ronald Bartell. I think a fairly fast deal between Bartell and the Raiders is possible.
Jó lenne.
Ha még érkezne Briesel is azt mondom majd well done(persze a dealek milyensége fontos) utána még majd lehet ráúszni olyanra akiért nem nagyon van tülekedés, de szolid megoldás vagy depth lenne CB poszton, de akár NT, LB, OL poszton is.
S.Spencer, Kelvin Hayden, Zac Bowman, Chris Carr, Jarrett Bush, Cedric Griffin,
Brandon McKinney, Pat Simms, Marcus Thomas, Aubrayo Franklin
Keith Brooking, Wesley Woodyard, valamelyik ex-Indy LB, Jo-Lunn Dunbar,
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Pont két nap 😀Wimbley 17én kapná meg a garantált összeget idénre köv szezonokra (17M összesen)Köszi...akkor az még picit odébb van....Bear
Ezt nem fogja megkapni, így ha addig nem ír alá cut lesz...ez kb 98%.
Rolni
több mint 14 éve
Jaja, 3-4 napja már.
több mint 14 éve
Kevin Boss cut?
több mint 14 éve
Wimbley 17én kapná meg a garantált összeget idénre köv szezonokra (17M összesen)Köszi...akkor az még picit odébb van....
Ezt nem fogja megkapni, így ha addig nem ír alá cut lesz...ez kb 98%.
Rolni

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
Wimbley 17én kapná meg a garantált összeget idénre köv szezonokra (17M összesen)Ezt nem fogja megkapni, így ha addig nem ír alá cut lesz...ez kb 98%.
Sztem arra játszanak Reggie-ék, h adtak neki egy új ajánlatot amit aláírhat 17-e előtt és addig tartják vissza a piacról amíg tudják, így a pass rusher needes csapatok hátha bevásárolnak már és nem érdeklődnek annyira, nem adnának többet mint mi, így Wimbley marad itt 😊 Erre sztem minimális az esély, márminthogy bejön ez...
Ron Bartell sztem jó pick up lenne, ha olcsón jön!
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM