NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Seymourra ismételten tag-et fogunk rakni, kb 20%-kal fog többet keresni mint az előző szezonban ($12.4 millió)
Attól hogy elég jó játékos, azért kicsit sokallom, de ha beleférünk a cap-be és nem gyengülünk számottevően, akkor végülis megéri, mert maga a személyiségének haszna pénzben nem kifejezhető!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na Eagles szerzett DC-t magának, így a "Perry futamban" egyel kevesebb az ellenfél 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.youtube.com/watch?v=7YaslZQO3ew

Azért nem lenne tragédia, ha mégis Stefen lenne a 2. körben a pick, bár nagyon kétlem, hogy benn lesz mire mi jövünk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Chuck Bresnahan lett nagy valószínűség szerint az LB coach-unk! Ő korábban a Bengals DC-je volt!Bruce
Még korábban pedig az eddigi utolsó igazán jó Raiders DC-je 2000 és 2003 között. Egyelőre szerintem még nézelődnek, és ha nem Al olyat aki jobban bejön neki, akkor Breshanan lesz a DC, ha talál, akkor valamilyen pozíciós coach lesz.Döme
Ez lehet a valóság...LB coach lesz vszeg ha jön jobb DC, de simán lehet DC is ha mondjuk pl.😛erry nem akar jönni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Chuck Bresnahan lett nagy valószínűség szerint az LB coach-unk! Ő korábban a Bengals DC-je volt!Bruce
Még korábban pedig az eddigi utolsó igazán jó Raiders DC-je 2000 és 2003 között. Egyelőre szerintem még nézelődnek, és ha nem Al olyat aki jobban bejön neki, akkor Breshanan lesz a DC, ha talál, akkor valamilyen pozíciós coach lesz.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
OL coach már van http://www.raiders.com/news/article-1/Raiders-Add-Wylie-to-Coaching-Staff/0c5bbc23-df40-4300-9117-f1992f97ccb7 és Bresnahan mindenhol LB coachként van említve ahogy Bruce említette...továbbra is Perry a befutó...DCnek

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Chuck Bresnahan lett nagy valószínűség szerint az LB coach-unk! Ő korábban a Bengals DC-je volt!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
LBkkel kapcsolatban: Bruce Davis is rosteren van, őt valaki valahol látta már játszani valaha?
2008 óta Mi vagyunk az 5. csapata, mondjuk ebből 3nál csak psen volt, vagy tc után kipöckölték.Raider89
Valakinek a sérülése után érkezett, tölteléknek gondolom...
---

Valószínűleg Bob Wylie lesz az OL coach. A Broncosnál volt előző szezonban.BMG
Egyetemen egész jó PR volt, mi is próbálkoztunk vele, de TC után repült. Ahogy mondtad rostertöltelék offseasonra.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
LBkkel kapcsolatban: Bruce Davis is rosteren van, őt valaki valahol látta már játszani valaha?
2008 óta Mi vagyunk az 5. csapata, mondjuk ebből 3nál csak psen volt, vagy tc után kipöckölték.Raider89
Valakinek a sérülése után érkezett, tölteléknek gondolom...
---

Valószínűleg Bob Wylie lesz az OL coach. A Broncosnál volt előző szezonban.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
LBkkel kapcsolatban: Bruce Davis is rosteren van, őt valaki valahol látta már játszani valaha?
2008 óta Mi vagyunk az 5. csapata, mondjuk ebből 3nál csak psen volt, vagy tc után kipöckölték.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Branch jobb mint Polamaulu 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem Goethel nagyon jó lesz idővel, de igazából backup szinten lesz nagyon jó, én úgy gondolom!
Wimbley megtartása az egyik kulcs idén, ezt lenyilatkozták a csapattól is már!

Groves-t elengedhetjük, bár az év vége felé elég jó volt azért! De sztem igazából sok változtatni való nincs az LB poszton!

A védelmünkben leginkább a secondary az ami változtatásra szorul, de csak akkor ha elmegy valamelyik kezdő CB! Ha nem akkor én igazából a védelemhez nem nagyon nyúlnék!

Kezdő DL: Houston - Kelly - Seymour - Shaughnessy Csere: Bryant, Henderson, egy DE backup azért kell ide!

Kezdő LB: Wimbley (SLB) - McClain (MLB) - Groves (WLB) Csere: Scott, Goethel (WLBs), Howard (SLB/WLB), Brown (MLB)

Sec. kezdő: Asomugha - Branch - Huff - Routt Csere: Ware, McFadden (CBs), Mitchell (FS/SS) Brown (SS/FS), Eugene (FS)

Jó-jó, lehetne minden poszton szinte fejleszteni, de sztem elég kompakt a def részünk!
Egy Lance Briggs WLB-be biztos erősítés lenne, meg egy Polamalu SS-be, meg még sorolhatnám, de a realitások talaján maradva sztem inkább elsősorban az Offense-t kellene erősíteni meg max a secondaryt, a többi nem életbevágó, csak ha elmegy valaki!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Goethel jó backupnak, Williams is maradhat, ST-be azért jó. Brown jó lehet McClain cseréjének, csak futás ellen nem túl eredményes.
Scott-tal WLB-t kéne játszatni, szerintem ott hatékonyabb és sokkal feltűnőbb a pályán, mint Groves, aki a safety-től eltekintve nem alkotott túl kiemelkedőt.
Szerintem Wimbley mögé kéne egy jó játékost szerezni, aki idővel kezdő lehet és akár a többi poszton is be tud segíteni.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hue lenyilatkozta, h Bush-t jövőre is ezüst-feketébe szeretné látni. Nagyon örülök, h így vélekedik, mert ha marad a futás-orientált felfogás, akkor kell a 2 minőségi RB. Cartwrigth-al kiegészülve aki ugye az ST miatt nagyon fontos lenne h maradjon az RB depth ki is lenne pipálva, főleg ha Reece-re is többet számítanának futásban és esetleg Tongát is kipróbálhatnánk, mint power back.


Darren Perry állítólag hozzánk és a Cards-hoz hivatalos már csak interjúra DC szempontból, de ugye csak a SB után. Érdekes, h egyre több volt Raiders playa/edző vállal újra szerepet Oakland-ben.

Rolni, nagyon jó, h így összefoglaltad az OL-el kapcsolatos kérdéseket. Nekem is az a véleményem, h mindenképp kell 2 új playa. Sztem nem lesz olyan csapat aki Gallery-t komoly pénzért elvinné, mert a sérülékenysége ijesztő lehet. Ha maradni akar és nem kínálnak neki máshol sem nagy pénzt akkor Al itt fogja tartani, persze ha Hue is akarja. Én most úgy látom, h kulcs az ő visszaigazolása, még ha Loper jól is helyettesítette. Sok lenne ha 3 poszton is rookie lenne a kezdőben, még ha Campbell is lenne az egyikük. Persze az sem lényegtelen, h milyen poszton számolunk vele. Mondjuk, ha egyenlőre RG-RT backup lenne már az is haladás lenne vele kapcsolatban. A jelenlegi keretből Veldheer, Gallery, Loper, Satele, Walker és Campbell az akit jövőre még szeretnék a csapatban látni, ha nem is mindegyiküket a kezdőben.

A CB kérdés sztem akkor kérdés ha Aso és/vagy Routt nem marad. Ha viszont visszajönnek akkor maradhat az Aso-Routt kezdő páros, Ware, WMC mögöttük.

Amiről viszont nem nagyon van szó az az LB sor. McClain és Wimbley alap, de Groves-tól nem vagyon elájulva. Scott-al sem világos, h milyen szerepkörben számolunk. Jó volt DE-ként, jó volt OLB-ként, de amikor itt is ott is játszatták egy meccsen belül akkor azért nem volt olyan hatékony. Nekem így az OLB poszt is hiányposztnak tűnik. Howard, Williams és talán még Brown is kuka lesz szerintem. Goethel mutatott néha jó dolgokat, de ő szerintem nem lesz kezdő szint. 4-5. kör környékén ide is lehetne nézelődni, vagy megint körülnézni a FA piacon.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na nézzünk némi draftra felvezető elemzést...


A legfontosabb terület ahol javulni kell az az OL. Erre kellene a legnagyobb hangsúlyt fektetni.
A kezdő OL ami év végére kialakult ugye a következő volt:
Veldheer-Gallery-Satele-Cooper-Walker.
Az 5 kezdőből 3 FA lesz.

Emellett még azt is figyelembe kell vennünk, hogy az idei ZBS PBS mixből, teljesen átállunk a PBS-re Hue vezetésével. Ez egyértelműen kiírja Coopert a kezdő sorból, sőt sztem akár a rosterről is. Egyszerűen gyenge hozzá. Satele esete is kérdéses, hiszen bár idén láttunk tőle jó dolgokat, meccseket, főleg év vége felé, Ő alapvetően ZBS C inkább. Miami is ZBS-be draftolta és el is tradelték az első PBS év után. Érdekes lesz figyelni mi lesz a sorsa. Ma olvastam azt is, hogy az idei C felhozatal elég gyengus, így simán lehet, hogy Satele még egy évet marad mint kezdő és utána érkezik majd a helyettese, vagy az idei draftról esetlegesen érkező későbbi körös prospect felnő addigra a feladathoz.

Na de térjünk vissza a FA kérdésre. Bár gsn cikkét végig olvasva elég borúsan látom a köv. évi szezont, így lehet nincs értelme FA játékosok helyzetének elemezgetésének, de most tegyük ezt félre kicsit.

Langston Walker szerintem marad. Nem hiszem, hogy máshonnan nagyon kapkodnának érte, több pénzt adnának neki vagy nagyobb eséllyel indulna a kezdő RT posztért harcba. Nálunk azért az idén mutatott teljesítményével jó sansza lehet még egy kezdő évre, vagy legalább egy jó pár kezdő meccsre. Walker abszolút PBS fit, szóval ez is stimmel.

Samson Satele helyzetét fentebb leírtam már részben. Véleményem szerint őt megtartjuk, hogy kezdjen jövőre vagy, hogy rutinos stabil back up legyen. Ez abban az esetben valósulhat meg ha korán hozunk C-t. Bár írtam, hogy nem túl acélos a C felhozatal, de ne feledjük, hogy tavaly egy 3. körös OT kitúrta Satele-t a kezdőből...

Robert Gallery helyzete is érdekes lehet. Jó kis playa és régi motoros itt nálunk, de szerintem nem szabadna túlfizetni semmi képpen. Főleg azért nem, mert az elmúlt 2 évben folyamatosan voltak sérüléssel gondjai és ez korral nem hiszem, hogy javulna. Ugyanakkor az is igaz, hogy a Veldheer-Gallery duó igen szépen kezdett működni és Gallerynek megvan a mérete, ereje és képessége ahhoz, hogy a full PBSben is jó LG legyen.

Daniel Loper szerintem megérne egy visszahozást. Amit LGben csinált az teljesen rendben volt. Nagyon jó back up lenne sztem.

Barnes és Mario helyzete lesz még irányadó szerintem. Ha mindkettő visszajön a kezdőkkel együtt akkor sajnos nem lesz komoly OL draft várható. Emiatt én annak drukkolok, hogy ne nagyon hozzuk vissza őket. Barnes se G se T poszton nem tudott 2 év alatt kezdő közelébe kerülni és amit 3.Teként produkál az meg inkább szánalmas szerintem. Leszámítva a TD elkapást többnyire csak penality-t kaptunk róla. Mario meg amúgy is inkább ZBS ember és Cable fogadott fia(valójában Hendo mondta, h Cable kb. apja) nameg eddig nem villantott. Unom már, hogy mindig azt mondjuk vele kapcsolatban, hogy majd jövőre. Lehetne mondani, hogy maradjon LT vagy RT back up és ha back up pénzért marad akkor rendben is lehet a dolog, de akkor a korosodó Barnes legyen elküldve...

Beszélni kell még Bruce Campbellről is. A sráctól idén nem láthattunk semmit és érdekes kérdés mi is lehet belőle egyáltalán. Hue-éknak kell eldönteni mennyire bíznak benne. A lényeg, hogy én biztos hoznék 3., 4. körben fejére vmi versenytársat. Ne ő legyen már az egyetlen opció.

A lényeg, hogy én szeretnék draftról legalább egy G\T prospektet és egy C/G prospektet. Az, hogy az esetleges FA piacon mi legyen az azon múlik szerintem mi lesz a saját FA-inkkel.


Na akkor kezdjük el draftra jelentkezők nézegetését.


Gabe Carimi , Nate Solder és Anthony Castonzo lesz vszeg az első 3 OT\OL akit elvisznek így róluk mi szinte biztos, hogy lemaradunk, de nem vészes hiszen az eddig összeszedett infók alapján elég mély az idei OL class. Pouncey vszeg szintén nem lesz mire odakerülünk.

Marcus Cannon:
6'6 350-es méretével igen tekintélyes darab. NFL szinten valószínűleg G lesz, de RT poszton is elképzelhető, bár súllya miatt vszeg speed rusherek ellen gondban lenne. Neki én nagyon tudnék örülni 2. körben. RG poszton rögtön kezdő lehetne és méretei alapján nagyon is illene a PBSbe. Walker mellett nagyon kemény jobb oldalt alkothatna. Abban az esetben ha Ő jönne Bruce Campbellről vagy lemondtunk mint starter(Al sztem nem menne bele) vagy RTben próbálnánk megy Bruce-t.

DeMarcus Love:
6'4 318. T és G poszton is mogott Senior Bowl-on és Pat Kirwan szerint inkább G lehet, de akkor vszeg az első Gk között megy ki. Felmenni nem kéne érte, mert nem kiemelkedő a mezőnyből, de mondjuk 2. körben benn van még nálunk akkor el kéne gondolkozni rajta. Többnyire azt írják róla, hogy futásban is jó és passzoknál is jól teszi a dolgát. Első évben RG Walker mellett Campbell előtt aztán kicsúszik RTnek Walker utódjának és Bruce beáll mellé RGnek?

Marcus Gilbert:
Pat Kirwan jókat írt róla és más Senior Bowl-os beszámolók is jókat írtak. 3.körben nagyon jó húzás lehetne. 6'6 329el mérlegelt ami már szép méret. Legtöbb helyen Tként írják, de Bowon is játszatták Gként és jól ment neki. Tipikus RG\RT prospect szerintem. A DeMarcus Love-nál említett először RG majd RT elképzelés itt is működhetne.

Benjamin Ijalana:
6'4 320-al van legtöbb helyen. OG lehet vszeg NFL szinten bár LTként tolta egyetemen. Jó futásnál is és passz rush ellen is igen jókat írnak róla. LG posztra lehetne akár Gallery utódja ha Gallo nem akar maradni. 2. körös picknek tartják számon. Loper és Ijalana kettős megnyugtatóan pótolná szerintem Galleryt. Ha Gallo marad akkor akár mögé back upnak, potenciális utódnak is jó lehetne, bár a 2. kör kicsit erős a mi helyzetünkben ilyen szerepkörre.

Danny Watkins:
Danny Watkins looks like he's ready to play right now. Then again, that better be the case because he's 27 years old. Watkins looked great Tuesday in the one-on-one matchups. Danny Watkins would be a high second-round pick if he weren't 27 years old. He looks great. A team ready to win now may take him in the third round.
Az angol nyelvű véleményekhez gondolom nem kell fűznöm semmit. G poszton azért komoly erősítés lehetne a srác. 6'3 312-vel mérlegelt a Senior Bowlon és nagyon jókat írnak róla. Akár Gallery mögé mellé, akár Bruce mögé mellé el tudnám képzelni. Ha a kora miatt a 3. körben benn van sztem el kell hozni.

James Brewer:
6'6 323-al mérlegelt és elég jókat írnak róla a Senior Bowlon nyújtottak alapján. Ő szerintem jó kis RG\RT prospect lehetne. Azért ő inkább depth embernek tűnik most, főleg, hogy sérülései miatt komoly ! van mellette. Bruce mellé lehet nem kellene még egy olyan fiatal OL emberke akinek egészségügyi gondjai lehetnek, bár 4.körre láttam sorolva több helyen ott ha Ő a legjobb bennmaradt és előtte nem húztunk senkit jöhetne.

James Carpenter:
James Carpenter has looked better than expected at the Senior Bowl, showing improved footwork during the practices. 6'4 313 és több cout-ot is állítólag meglepett a teljesítményével. Ő is inkább a 3. körben kerülhet szóba szerintem. Egy helyen azt olvastam inkább ZBSbe való, így lehet nekünk nem pálya.

John Moffitt:
6'4 314-el mérlegelt. Azért lehet ő érdekes prospect számunkra, mert C\G a srác. 2009 előtt C-t játszott. Satele mögé lehetne C back up és még valamelyik G posztra is besegíthet. 25évesen kicsit öreg rookie lesz majd, de nem lenne rossz húzás sztem a 4. körben.

Stefen Wisniewski:
Ő az első számú C prospect, de inkább ZBSbe való a srác. Nagybátyó ugyebár nálunk OL assistant már, de ettől még ne gondoljuk, hogy egyértelműen jön. Márcsak azért se, mert vszeg fel kéne érte tradelni és nekünk meg inkább minél több jó, fiatal playa kellene.

Jake Kirkpatrick, Tim Barnes és Alex Linnenkohl lehetnek olyan késöbbi körös C prospectek akik egyértelműen Satele mögé érkeznének és egy fejlesztési szakasz után kerülhetnének akár kezdő posztra is.


Egy Cannon\Love\Ijalana 2.körnek, Gilbert\Watkins 3.körnek és Moffit\Kirkpatrick\Barnes\Linnenkohl 4. körnek nagyon tudnék örülni, de persze irreális ennyi OL embert várni.
Legfontosabb az lesz, hogy Gallery visszatér-e és Al erőlteti-e Bruce-t.
Veldheer-Gallery-Satele-Campbell-Walker OL is felállhat, de ez esetben nagyon fontos, hogy legyen jó depth.
Mario-----Loper--M\K\B\L-Gilbert\Watkins-Mario
Ehhez a falhoz kéne egy sikeres FA visszaigazolás(vagy lock out) és a draft vszeg 3. 4. körös pickje(amit szerintem a tavalyi után idén is OLre kell fordítani).

Így azért 2. körben lehetne akár egy CB-t húzni, még akkor is ha Aso és Routt is marad, ugyanis CJ szerintem összejátszotta magának az elsétálhatsz innen messzire kártyát és McFadden\Ware nem virított túl sokat.
A 2. körben elérhető potenciális jelöltek a következőek:
Aaron Williams (6'1 195), Jimmy Smith (6'2 205), Davon House (6'0 184), Brandon Burton (6'0 185), Curtis Brown (6'0 185),
Ras-I Dowling (6'2 200).

Williams és Smith valószínűleg inkább 1. kör vége 2. kör eleje, így ők inkább Aso távozása esetén jöhetnek képbe egy feltrade keretében. Ha ez így lesz akkor Jimmy Smith lenne a jobb szerintem nekünk, mert Ő tűnik a jobb man-to-man CBnek.

A mi sémánknak a bennmaradók közül House, Curtin Brown és Dowling felelne meg leginkább szerintem, bár Burton is ügyes. A 3 említett srác az olvasottak alapján sok man-t játszik és jók is benne. Köztük vszeg a 40 yard dash dönt majd 😊
Az pedig vszeg Curtis Brownnak kedvez majd. Senior Bowlon róla egyébként igen jókat írnak.

Ha viszont csak a 40-t nézi az öreg akkor Rashard Carmichael lehet a befutó aki bár inkább 3.-4. körös prospect, de kb az egyetlen 4.40 alá várható...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Kár hogy Aso visszamondta a PB-t, így már annyira nem is érdekel. Lechleren kívül ki az még aki lesz? Big Sey?Raider89
Seymour sem megy sérülés miatt(?).
Csak Lechler, meg Miller lesz ott.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Őt Isten verte meg, hogy ilyen barom lett 😀Bruce
Ha egyszer megmurdálok (mivel sanszos, hogy csak úgy találkozhatok vele), akkor majd a túlvilágon nem csak Isten lesz az aki, elveri! Úgy megcipőzőm mint a ... 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Kár hogy Aso visszamondta a PB-t, így már annyira nem is érdekel. Lechleren kívül ki az még aki lesz? Big Sey?



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na DC vonalon hírek:

Chuck Brensnahan mint LB coach van megfontolás alatt...

Darren Perry tűnik komoly esélyesnek...Packers S coach-a, de volt nálunk már DB coach...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Őt Isten verte meg, hogy ilyen barom lett 😀
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jó hely Oakland....Delonso_
Először én is azt hittem, de Decatur,Alabama volt a helyszín...
Helyi csapat játékosára csak nem lőnek rá 😀
Javon Walkert is csak megverték 😛BMG
JMR-nak bezzeg soha nem kenték el a száját...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Jó hely Oakland....Delonso_
Először én is azt hittem, de Decatur,Alabama volt a helyszín...
Helyi csapat játékosára csak nem lőnek rá 😀
Javon Walkert is csak megverték 😛
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jó hely Oakland....
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Asomougha kihagyja a Pro Bowlt, Champ Bailey megy helyette.

És rálőttek McClain kocsijára, sérülés nem történt...BMG
Vmi kis sérülés miatt, ha jól olvastam...

X és Y utca sarkánál egy pár arc álldogált akik rálőttek, mikor elment mellettük...a verda hátuljába mentek a golyók...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Asomougha kihagyja a Pro Bowlt, Champ Bailey megy helyette.

És rálőttek McClain kocsijára, sérülés nem történt...