Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 14 éve
Lehet megen köcsög vagyok, de én ezen nem vagyok meglepődve... :/ 😊Secondaryba nem nagyon várok picket, hacsak nincs vmi nagy csúszás.Allen on secondary: "Cornerback is a position we knew we had to upgrade. I think we did."
Igazoltunk 2 veteránt, akik kezdeni is tudnak...van két tavalyi rookie akik mutattak azért jót is tavaly...illetve van most még rosteren pár arc akik ilyen UDFA kategóriások most. Melléjük várok még ,ajd UDFA-t, de jelenleg az első 4 CB poszt sztem nagyjából megvan...Rolni
ezek szerint nem volt megelégedve Routtal.deyell
több mint 14 éve
Secondaryba nem nagyon várok picket, hacsak nincs vmi nagy csúszás.Allen on secondary: "Cornerback is a position we knew we had to upgrade. I think we did."
Igazoltunk 2 veteránt, akik kezdeni is tudnak...van két tavalyi rookie akik mutattak azért jót is tavaly...illetve van most még rosteren pár arc akik ilyen UDFA kategóriások most. Melléjük várok még ,ajd UDFA-t, de jelenleg az első 4 CB poszt sztem nagyjából megvan...Rolni
ezek szerint nem volt megelégedve Routtal.
built for this shit
több mint 14 éve
Szomorú voltam reggel, hogy nincs egy friss Rolni mock a komphírek után. 😕 Najazér!Menj a fenébe 😀
Annyi kérdésem volna, hogy semmi secondary pick? Egy nyamvadt CB legalább?ulpianus
Secondaryba nem nagyon várok picket, hacsak nincs vmi nagy csúszás.
Igazoltunk 2 veteránt, akik kezdeni is tudnak...van két tavalyi rookie akik mutattak azért jót is tavaly...illetve van most még rosteren pár arc akik ilyen UDFA kategóriások most. Melléjük várok még ,ajd UDFA-t, de jelenleg az első 4 CB poszt sztem nagyjából megvan...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Szomorú voltam reggel, hogy nincs egy friss Rolni mock a komphírek után. 😕 Najazér!Annyi kérdésem volna, hogy semmi secondary pick? Egy nyamvadt CB legalább?

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Sokat nem változik elméletileg az OL, Veldheer - Carlisle - Wiz - Brisiel - Barnes a árható kezdő. Nem vagyok biztos abban, hogy ez lenne a legmegfelelőbb felállás, de meglátjuk mit hoz a jövő.Ebben az OLban Cooper és Barnes helye azért még nem tuti. Barnes számára Barksdale ott van mint (sztem) komoly konkurencia, Coopernek meg sztem még érkezik majd versenytárs...
Amióta követem a draftot, nekem eddig minden évben volt egy játékos akit "megéreztem", hogy behúzzuk. Veldheer, Shaughnessy, DVD és Wiz is ilyen játékosok voltak, idén én Nate Potter-ben ézem, hogy Raider lesz.
Milyen posztra húznátok/kiket húznátok ezzel az 5 pick-el a drafton, ha addig már nem érkezne más játékos addig a piacról?peterbadbone
Ha marad is ez a fal akkor sincs sztem gond, sőt. Cooper technikailag nagyon rendben vana ZBSben és itt az erő hiány sem jön majd ki vszeg hangsúlyosan. Tovább javít majd helyzetén, h Wiz személyében kimondottan erős C lesz mellette. Nála egyedül az a kérdés, h milyen gyorsan, jól megy a váltás bal oldalra.
Barnes tavaly futásnál kimondottan jó volt. Gond a passz esetén volt a gyorsak ellen, illetve bünti volt azért pár...Nála kiderül majd mennyire megy a ZBS...
Nate Potter jó ZBS OT prospect, de sztem inkább LT prospect. Veldheer mögé jöhet persze LT, de amíg az OLB, NT ekkora need addig luxusnak érezném Potter behúzását a 3. körben, 4.ben meg sztem nem lesz ott, de ha van még ott sem őt hoznám...
Ha már prospectekről van szó:
OLB prospects:
Sean Spencer vagy Mychal Kendricks nagy fogás lenne a 3. végén, de főleg Mychal sztem nem lesz már ott.
Audie Cole, Keenan Robinson, Terrell Manning, Kyle Wilber, Josh Kaddu, Brandon Lindsey, Miles Burris, Sammy Brown, Jerrell Harris.
NT prospects:
Ta'amu, Poe, Thomson vagy Worthy nem lesz benn mire jövünk, így maradnak ők:
Josh Chapman, Mike Martin, Akiem Hicks, Nicolas Jean-Baptiste, Hebron Fangupo, Chigbo Anunoby, Damon Harrison
RDE prospect:
Jack Crawford, Jake Baquette, Julian Miller, Jaquies Smith
OL prospects:
Markus Zusevics, Zebrie Sanders, Tom Compton, James Brown, Jeff Allen, Lucas Nix, Senio Kelemete, Johnnie Troutman, Philip Blake, Garth Gerhart
Mock draft:
3: Josh Chapman NT 6'1 316 Alabama. Sérülten is a Saban 3-4 alapköve volt. Nagyon erős játékos aki 3-4 NT is lehet idővel. Hosszútávra remek megoldás lehetne és már idén is segítség lehetne run Dben.
4: Terrell Manning OLB 6'2 237 NCS. Cover WLB lehet a srác NFLben. Persze több szempontból is érdekes lehet az idei OLB pick. Ha a jövőre nézve a 3-4 a terv akkor tök fölösleges lenne az ő behúzása, de ha 4-3 marad hosszútávon akkor megérhet egy próbát a dolog.
5: Jake Baquette DE 6'5 274 Arkansas. Jó rotációs RDE lehetne sztem. Jó a motorja és keményen dolgozik. Pass rush terén is hasznos és futás ellen is megállja a helyét.
5: Jacquies Smith OLB\DE 6'3 255 Missouri. Nagyon kell a pass rush nekünk Wimbley után. Smith előtt még sok a munka, de ha sikerül kihozni a potenciált belőle nagy fogás lehet. 3-4 OLBként is bevethető lenne később, de akár a Von Miller\Wimbley szerepkör is passzolhat hozzá idővel...
6: Brandon Bolden RB 5'11 221 Mississippi. Erős, belső futó aki ideális change of pace back lehet DMC\Jones mögött.
Sok UDFA emberkét várok majd, hiszen Reggienek aranyat kéne találnia idén a hiányzó 1.2. körök helyére 😊
UDFA jelöltek:
Garth Gerhart OC 6'1 305 Arizona State. ZBS csere Cnek rendben lenne a srác és mivel Wiz mögött senki nincs...
Chigbo Anunoby NT 6'4 328.
Barquell Rivers ILB 5'11 250.
Sammy Brown OLB 6'2 243
Will Blackwell OG 6'4 314
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Zsírostészta!3.kör (95),4.kör (129), 5.kör (168) komp 😊 sztem jóóóóóóóBarbMetál. Ezt vártam!Rolni


Just Win Baby!
több mint 14 éve
Nagyon jó! Végre, úgy történik valami ahogy várni lehetett! Nagy durranásra nem lehet számítani a draft alatt, de így talán még izgalmasabb lesz, mint ezelőtt. Pryor azt nyilatkozta, hogy QB-ként számítunk rá és azon dolgozik, hogy a legjobb QB legyen.
McK azt nyilatkozta, hogy kicsit vékony a TE poszt, mindenképp meg lesz erősítve. Myers nem rossz, de nem első számú TE, Ausberry és Gordon még igencsak kiforratlan... ezzel is csak egyet lehet érteni.
Sokat nem változik elméletileg az OL, Veldheer - Carlisle - Wiz - Brisiel - Barnes a árható kezdő. Nem vagyok biztos abban, hogy ez lenne a legmegfelelőbb felállás, de meglátjuk mit hoz a jövő.
Amióta követem a draftot, nekem eddig minden évben volt egy játékos akit "megéreztem", hogy behúzzuk. Veldheer, Shaughnessy, DVD és Wiz is ilyen játékosok voltak, idén én Nate Potter-ben ézem, hogy Raider lesz.
Milyen posztra húznátok/kiket húznátok ezzel az 5 pick-el a drafton, ha addig már nem érkezne más játékos addig a piacról?
több mint 14 éve
3.kör (95),4.kör (129), 5.kör (168) komp 😊 sztem jóóóóóóóBarbMetál. Ezt vártam!
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Csiniiiiii
több mint 14 éve
Ez a neve, hogy Will Kiss? Nem szokásom mások nevén nevetgélni, de ez óriási! Az igazi csókos. 😀ulpianusaz IndyCarban van egy versenyző, akinek az a neve, hogy Will Power. az sem semmi azért
built for this shit
több mint 14 éve
Ez a neve, hogy Will Kiss? Nem szokásom mások nevén nevetgélni, de ez óriási! Az igazi csókos. 😀ulpianusJaja! Meggyűlhet vele a baja! 😀
több mint 14 éve
Ez a neve, hogy Will Kiss? Nem szokásom mások nevén nevetgélni, de ez óriási! Az igazi csókos. 😀

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Eddig nem az a magyar származású tag volt ezért a posztért a felelős? Az a Will Kiss? Belőle szerettem volna megcsinálni a szakdogám, csak akkor volt a Palmer trade, oszt kisebb dolga is nagyobb volt mint elolvasni (már ha megkapta) a szaros méljeimet... 😕 Ezek szerint ő repült vagy maradt még a csapatnál?
több mint 14 éve
Oakland reached into Green Bay for another smart hire: Raiders hired Zak Gilbert as their new director of media relations.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Manny Lawson iránt is érdeklődünk!Brucemar egy ideje 😊 sztem tul draga lenne o...
A whisky sor combo is azt mondatja velem,h Gooo Raiders!!!
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Manny Lawson iránt is érdeklődünk!
több mint 14 éve
Ha Jakobsz ide jönne akk elég multi O lenne itt... Nehogy teret nyerjen bennem az optimizmus (eléggé küzdök pedig ellene), mert a végén megen elkezdek bizakodni és jön a szokásos pofára esés (ami már nem is az igazából)! :/ 😐 😊
több mint 14 éve
Ja John Henderson visszavonult!
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Jano 😊Jacobs sztem drága lenne...persze ha nincs kérője és annyiért jön amit RM hajlandó adni akkor nagy Welcome járna a nagy embernek 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
http://blog.sfgate.com/raiders/2012/03/23/janikowski-bares-almost-all-for-espn-photoshoot/Jano > all.
Nem sokat lehet ehhez hozzáfűzni.Döme
szóba került Brandon Jacobs neve, hogy őt hoznánk DMC mögé power backnek. nem hangzik rosszul, de lenne rá elég keret vajon?
built for this shit
több mint 14 éve
http://blog.sfgate.com/raiders/2012/03/23/janikowski-bares-almost-all-for-espn-photoshoot/Nem sokat lehet ehhez hozzáfűzni.
több mint 14 éve
Elég lesz.Raiders have "less" than $4 mil in cap spaceRolniNem túl sok...
Szimpatikus ez a Reggie, megmondja a frankót.BMG
Már csak 1-2 FA és rookiek jönnek
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Raiders have "less" than $4 mil in cap spaceRolniNem túl sok...
Szimpatikus ez a Reggie, megmondja a frankót.
több mint 14 éve
McKenzie said he really liked LB Kam Wimbley but knew right off the Raiders couldn't afford to keep him ...McKenzie: "We solidified our offensive line and cornerback situation." When 49ers waived CB Spencer, Raiders knew they wanted him
GM Reggie McKenzie said #Raiders have "less" than $4 mil in cap space, and pleased with how offseason has gone thus far
McKenzie: "If we kept Wimbley we wouldn't have been able to sign all the guys we did"
McKenzie also knew no shot at re-signing Mike Bush; he is very confident they can find another RB in late free agency or draft
McKenzie: "I need to find a starting outside linebacker. Other than that, we could field a team and compete right now"
McKenzie confident enough in his scouting abilities that he thinks he could find a potential starting LB in undrafted rookie after draft ...
Ideally, it wouldn't come to that and McKenzie would get a OLB in late free agency or in draft
If they need more money, Reggie said they could always restructure/redo deals, mentioned Tyvon Branch
Also, McKenzie said getting a backup QB now, just like adding a backup RB now, is "low priority". He's not worried about it
Re Wisniewski, McKenzie said he's moving to center (w/ Carlisle @ LG, Brisiel @ RG) but that could change if they find C they can't pass up
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
