NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Miller és Bush biztonságban...
http://www.ibabuzz.com/oaklandraiders/2011/03/04/bush-miller-get-highest-tenders/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sajnos tényleg várható volt h Gallery is megy. Úgy néz ki Huff, Aso és Gallery is távozik és ezzel szép lassan lezárul egy korszak. Reméljük egy sikeresebb korszak kezdetét is jelzik ezek a változások.

Kicsit aggaszt a dolog, hogy Miller-ről nem sok mindent hallani. Semmilyen tendert nem kapott, a tag sem rá lett téve. Ha őt is elveszítjük, akkor elég nagy szarban leszünk.

Az OL mint olyan már nem létezik nálunk. Nálam már csak egy játékos van akire jövőre is biztos pontként lehet tekinteni és az Veldheer. Walker még szóba jöhet, de hogy meg tudja-e tartani a kezdő helyét abban nem vagyok biztos. Nagyon kíváncsian várom, h végre helyre lesz-e rakva a társaság.

Én valahogy így csinálnám:

FA-ról be kell húzni egy igazi LT-t, Gaither ideális lenne, Hue ismeri és ő is ezen a poszton akar játszani, ha ezt a Ravens-ben nem teheti, akkor nem fog aláírni egy új szerződést Baltimore-ban. Nincs első körös pick-ünk így őt lehetne annak venni. LG posztra be kell tenni Campbell-t, mögé vissza kell hozni Loper-t, ha mégsem válna be. C-nek be kell húzni Wisniewski-t. A legnagyobb kérdőjel az az RG poszt. Ide jöhetne egy 3. körös pick vagy egy rutinos FA és egy későbbi pick, de akár Walkert is ki lehetne próbálni. RT-nek pedig Veldheer-t átrakni. A srácból pár edzés alatt C-t faragtak, az idény közepén meg már kezdő LT lett, nem hiszem h gondot okozna neki ha át kellene mennie a másik oldalra. Így kapnánk egy igen fiatal, de közel sem tehetségtelen falat. Satele, Henderson FA, Carlisle cut, Barnes esetleg maradhatna is. FA-ról meg fel lehetne tölteni a keretet, lesz választék bőven.

Hue-tól igazából azt várom inkább, h DHB-t rendbe tegye. Jó lenne ha kicsit ránézne néha és elmagyarázná neki, hogy mit és hogyan kellene csinálnia, hogy végre olyan teljesítményt nyújtson amit elvárnak tőle.peterbadbone
Aso tavozasa igen biztosnak tunik, de pl Huff esete korant sem lefutott sztem. Gallery lelepese rendben van sztem. Orulok,h egy oregedo serulekeny playat nem fizettunk tul. Amikor Loper szerepelt a helyen nem volt erezheto kulonbseg...nem lesz tul nehez potolni. OL helyzete valoban erdekes, mert 2 dolog tuti csak.
1.Veldheer kezdo OT
2.Campbell kezdo OL

Veldheer nalam maradna LT, de ha vmi miatt RTnek atvisszuk akkor ott meg jobb lehet. Campbell eseteben az a fontos mit lat tole a mostani staff, mentalisan hol tart. Fizikailag ugyebar LT, RT es OG is lehetne siman. Ami fontos lenne sztem,h a draftrol hozzunk OL embereket. Most tenyleg at lehet alakitani a falat. Gallo utan kell kuldeni Coopert is...

Miller miatt nem aggodom. Vagy megy a 1st and 3rd tender vagy egy long term deal. A srac tuti marad.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
http://blogs.nfl.com/2011/03/03/pick-six-raiders-all-time-draft-busts/?module=HP_spotlight
Érdekes, hogy kikről maradtunk le...
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sajnos tényleg várható volt h Gallery is megy. Úgy néz ki Huff, Aso és Gallery is távozik és ezzel szép lassan lezárul egy korszak. Reméljük egy sikeresebb korszak kezdetét is jelzik ezek a változások.

Kicsit aggaszt a dolog, hogy Miller-ről nem sok mindent hallani. Semmilyen tendert nem kapott, a tag sem rá lett téve. Ha őt is elveszítjük, akkor elég nagy szarban leszünk.

Az OL mint olyan már nem létezik nálunk. Nálam már csak egy játékos van akire jövőre is biztos pontként lehet tekinteni és az Veldheer. Walker még szóba jöhet, de hogy meg tudja-e tartani a kezdő helyét abban nem vagyok biztos. Nagyon kíváncsian várom, h végre helyre lesz-e rakva a társaság.

Én valahogy így csinálnám:

FA-ról be kell húzni egy igazi LT-t, Gaither ideális lenne, Hue ismeri és ő is ezen a poszton akar játszani, ha ezt a Ravens-ben nem teheti, akkor nem fog aláírni egy új szerződést Baltimore-ban. Nincs első körös pick-ünk így őt lehetne annak venni. LG posztra be kell tenni Campbell-t, mögé vissza kell hozni Loper-t, ha mégsem válna be. C-nek be kell húzni Wisniewski-t. A legnagyobb kérdőjel az az RG poszt. Ide jöhetne egy 3. körös pick vagy egy rutinos FA és egy későbbi pick, de akár Walkert is ki lehetne próbálni. RT-nek pedig Veldheer-t átrakni. A srácból pár edzés alatt C-t faragtak, az idény közepén meg már kezdő LT lett, nem hiszem h gondot okozna neki ha át kellene mennie a másik oldalra. Így kapnánk egy igen fiatal, de közel sem tehetségtelen falat. Satele, Henderson FA, Carlisle cut, Barnes esetleg maradhatna is. FA-ról meg fel lehetne tölteni a keretet, lesz választék bőven.

Hue-tól igazából azt várom inkább, h DHB-t rendbe tegye. Jó lenne ha kicsit ránézne néha és elmagyarázná neki, hogy mit és hogyan kellene csinálnia, hogy végre olyan teljesítményt nyújtson amit elvárnak tőle.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
After speaking with Raiders owner Al Davis, Gallery has decided to sign somewhere else whenever free agency begins.

http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6178205

Campbell time!!Newman
Hát várható volt, hogy Gallery nem marad...kiváncsi vagyok, hogy Seattle-be megy-e?


Campbell eddig RGben edzett, így érdekes lehet az LG spot. Campbell vagy persze Loper adja magát, de érdekes lehet a draft is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Nagyon nagy szükség volna már Oaklandben egy igazán gyors emberre. 😛 Milyen hülye hírek vannak, mindig meglep.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
After speaking with Raiders owner Al Davis, Gallery has decided to sign somewhere else whenever free agency begins.

http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6178205

Campbell time!!

több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Ez a srác egy Routt 2.0?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
" Skrine clocked a 4.29 in the 40-yard dash, and Oakland has taken four of the previous nine sub-4.30 performers at the combine since 1999 (Fabian Washington, Stanford Routt, Darrius Heyward-Bey, Jacoby Ford), according to the National Football Post."

?BMG
Ha Al nem alszik el, vagy ilyesmi, akkor szerintem boritékolható. Néztem videót a srácról, egész ügyes, bár egy NCAA-t erősen követőt kellene megkérdezni a skilljeivel kapcsolatban.
Továbbá gondolom későbbi körös a srác, szóval lehetséges.Raider89
nem hiszem,hogy túl sok ember látott volna Chattanooga meccset 😀
ha mégis volt ilyen,akkor ossza meg tudását,mert én is kiváncsi vagyok rá :rolleyes:

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
" Skrine clocked a 4.29 in the 40-yard dash, and Oakland has taken four of the previous nine sub-4.30 performers at the combine since 1999 (Fabian Washington, Stanford Routt, Darrius Heyward-Bey, Jacoby Ford), according to the National Football Post."

?BMG
Ha Al nem alszik el, vagy ilyesmi, akkor szerintem boritékolható. Néztem videót a srácról, egész ügyes, bár egy NCAA-t erősen követőt kellene megkérdezni a skilljeivel kapcsolatban.
Továbbá gondolom későbbi körös a srác, szóval lehetséges.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
" Skrine clocked a 4.29 in the 40-yard dash, and Oakland has taken four of the previous nine sub-4.30 performers at the combine since 1999 (Fabian Washington, Stanford Routt, Darrius Heyward-Bey, Jacoby Ford), according to the National Football Post."

?
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Még nem linkelte senki:
"Oakland Raiders linebacker Kamerion Wimbley will sign his franchise tag after being unable to reach a long-term agreement with the team.

Agent Joe Linta said Wimbley will sign the tag that will guarantee him $11,312,000 next season. Linta says the two sides will continue to talk about a long-term deal after the NFL’s labor dispute is resolved.

Wimbley’s decision to sign the tag was first reported by Fox Sports."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
The Raiders have made more than $80 million in commitments to five of their players, but none of those deals include any signing bonuses.

"When you're signing these players to contracts the way we signed them, these contracts are all for the future," senior executive John Herrera said Monday. "These guys will have to come in and play and earn their money before they get paid. The Raiders have not paid out a dime at this point in time."

Legalább ebben profik vagyunk. 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Persze ott van Mike,csak nekem Huff a kedvenc játékosom.Ez nekem olyan mint Bruce-nak Satele 😊
Mike nem SS inkább?Fa
Nekem nem kedvencem Satele, csak szimpatizálok vele erősen!

Huff nekem is az egyik nagy kedvencem, még Huff mezem is van.
Trevor Scott-ot szeretem még nagyon. A 91-es száma miatt. 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Először azt lehetett olvasni vele kapcsolatban, h főleg zone block-ra alkalmas, combine előtt azért már sok helyen lehetett azt is olvasni, h bizony megállná a helyét power block-ban is. Ezen változtatott valamit a combine? A hype hiánya inkább csak más játékos feltűnése okozza, vagy csak ő nem villantott akkorát, h reflektorfénybe kerüljön?peterbadbone
Ma vannak a felmérők.Bazzani
jaja...eddig a merlegelesen pozitiv volt a 313as suly...40 5.2x, de ez OLnel tok 8...bench press 30 ami rendben van...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Először azt lehetett olvasni vele kapcsolatban, h főleg zone block-ra alkalmas, combine előtt azért már sok helyen lehetett azt is olvasni, h bizony megállná a helyét power block-ban is. Ezen változtatott valamit a combine? A hype hiánya inkább csak más játékos feltűnése okozza, vagy csak ő nem villantott akkorát, h reflektorfénybe kerüljön?peterbadbone
Ma vannak a felmérők.

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Először azt lehetett olvasni vele kapcsolatban, h főleg zone block-ra alkalmas, combine előtt azért már sok helyen lehetett azt is olvasni, h bizony megállná a helyét power block-ban is. Ezen változtatott valamit a combine? A hype hiánya inkább csak más játékos feltűnése okozza, vagy csak ő nem villantott akkorát, h reflektorfénybe kerüljön?

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Számomra kicsit érdekes, de egyben örömteli is, hogy Wiz nem kap hype-ot...
Mike Mayocknál nem top 5 G/C prospect és nem sokat foglalkoznak vele...Jópár C/G prospect viszont mozog fölfele...2. körben én tudnék neki örülni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Huff "elengedése" nem annyira meglepő. Branch és Mitchell lesz a kezdő és tavaly jött Brown backup-nak és ott van még jelenleg Eugene is aki ST-ben jól zúz és vész esetén be lehet tenni S-nek is. Persze, ha aláírna cseppet sem búslakodnék, de azt hiszem nélküle is megleszünk. Routt megtartása kötelező feladat volt, de az ár egy cseppet magas. Aso így viszont egyre biztosabban más mezben fut majd ki a pályára a következő idényben. Nagy kérdés kivel fogjuk pótolni. Ott van Ware akinek volt pár jó húzása, WMC vagy marad CJ, esetleg hozunk egy 2.körös ígéretet? Routtnak meg sok sikert, h tényleg érje meg a pénzt amit Al megelőlegezett neki.

A múltkor igencsak kiröhögtem egy mock-ot ahol a 2.körben Rudolph-ot írta nekünk a szaki. Nincs gondom a sráccal mert nagyon jó kis TE lesz belőle is, de nekünk megvan az emberünk. Remélem hamarosan bejelentik h Miller is megkapta a maga kis 5-6 éves szerződését.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Wiz 2.0 6'3 316-al mérlegelt és 30at nyomott a bench press-en...

Ha benn lenne 2. körben mire jövünk......

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Persze ott van Mike,csak nekem Huff a kedvenc játékosom.Ez nekem olyan mint Bruce-nak Satele 😊
Mike nem SS inkább?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ezek után már Gallerybe se bízom. Jaj istenem ha elmegy Huff összetörik a szívem 😕
Miller meg elképzelhetetlen számomra hogy más csapat mezébe lássam.Fa
Miller tuti, hogy marad.

Gallo és Huff viszont elképzelhető, hogy elmennek.
Huff helyén ott lesz Mitchell...majd kiderül mit tud, míg Gallo helyén Loper vagy draft pick jöhet szóba sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Ezek után már Gallerybe se bízom. Jaj istenem ha elmegy Huff összetörik a szívem 😕
Miller meg elképzelhetetlen számomra hogy más csapat mezébe lássam.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Rászakadt az OTP! Még jó, hogy Lockout van kinézőben nem (ilyen szerződések bazzeg)????!
Gallery fizujára leszek kíváncsi! Na majd ott, hogy fogunk nézni öcsém...!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Biztos nyert a lottón az öreg, mert nagyon szórja a milliókat...
Szerintem ésszerűbb szerződésekkel is meg lehetett volna oldani.