Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 14 éve
Na nekialltam kicsit olvasgatni Tony-rol...erdekes,h draft elott nem nagyon figyeltem fel ra pedig tobben mint az egyik legjobb ZBS OGkent emlegettek...a draft cetli bizonyitja, h a vezetoseg is OGnek szanja...most nekem ugy tunik,h kezdo helyert lesz harcba Coop-al...azert is erkezhetett o, mert igy egy "3 down-os" kezdo erkezhet szemben egy rotacios NT vagy DEvel akiknek a kihasznalhatosaga ilyen szempontbol kisebb...Ha bevalik a srac azert komoly fal alakul itt a jovore nezve...Veldheer-Bergstrom-Wiz-Brisiel-Barksdale...
Innentol viszont mar tenyleg def heavy draftot varnek, persze BPA alapon siman erkezhet meg O playa is.
NT, OLB, Edge rusher, DB johet...
Ta'amu, Chapman, Hebron, NJB benn van meg NTnek...
Manning, Lewis, Bradham, Kaddu, Wilber, Burris, Brown benn van meg OLBnek...
Jackson, Crawford, Guyton, Smith, Massaquoi, Alexander, Hamilton, Nzegwu benn van mint DE...
Hayward, Dennard, Judie, Jackson, Prater, Johnson, Fletcher, Greenwood, Thomas, Sean, Duke, Winston mit DBk...
van meg anyag boven benn 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Most olvasom hogy már 26 éves...Bruce8-10 jo eve meg lehet mint OG 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Most olvasom hogy már 26 éves...BruceJa, mert vallási misszión volt 2 évig.
Kaufmannal jól ellesznek.
több mint 14 éve
Most olvasom hogy már 26 éves...
több mint 14 éve
Legalább már van egy vegyészmérnök a csapatban 😊
több mint 14 éve
OTként bent volt Massie vagy Sanders. Mi a vélemény erről?ulpianusAz, h inkabb OG kellett mint OT...OG depth nagy need...Cooperrel lesz harcban az LG posztert vszeg, illetve legkesobb jovore kezdo kene,h legyen...meg utana kell neznem a sracnak, de elvileg BPA OL volt nalunk...
NTnek jobban orultem volna en is,de talan majd 4.ben jon az is...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
OTként bent volt Massie vagy Sanders. Mi a vélemény erről?

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Tony Bergstrom, OT, UtahJosh Chapmannek jobban örültem volna.
built for this shit
több mint 14 éve
Csak kérdés, hogy mire használnánk?Von Miller szerepkor szeru...
Szerintem nem lesz trade.BMG
szinte kizart...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Valami iszonyat "belső ember" azt állítja, hogy Upsaw nagyon érdekel minket és mennénk 2. körbe érte...még ez a "forrás" is hozzáteszi, hogy minimális az esély rá valójában...RM nyilatkozta, h a köv évek draftcetlijeinek eladásában nem hisz, a comp pickeket nem lehet tradelni, így maradna valamilyen játékos(ok)+168. vagyqés 189. draft pickek...nem nagyon hiszem, h ebből 2. kör elejét lehet csinálni 😊Chiefs és Chargers jól draftolt első körben, míg a Denver pickeket gyűjt...eddig nem tudunk kárörvendeni 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
The Oakland Raiders could pursue Boise State FS George Iloka if he is still available when the team picks at No. 95 overall in the NFL Draft.meglepne, ha addig bennmaradna.
built for this shit
több mint 14 éve
skacok, közületek tegnap valaki nem rohangált a Moszkva téren fehér McFadden mezben? 😀StezNekem se McFadden mezem, se nem rohangáltam, de a Moszkva téren még te sem lehettél ott. 😛
több mint 14 éve
én nem 😊http://espn.go.com/new-york/nfl/story/_/id/7851145/2012-nfl-draft-new-york-jets-draft-exec-joey-clinkscales-likely-part-soon-sources-say
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
skacok, közületek tegnap valaki nem rohangált a Moszkva téren fehér McFadden mezben? 😀
több mint 14 éve
Dennis Allen interjú: http://www.knbr.com/portals/3/podcasts/murphmac/042412dennisallen.mp3
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82883bd6/article/mark-davis-says-hed-like-to-keep-raiders-in-oakland?module=HP11_headline_stackOaklandban szeretnénk maradni elsőkörben...de tény, h jobb körülmények kellenek a meglévő stadionban vagy új stadionban
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82883246/article/raiders-rolando-mcclain-stemcell-therapy-worked-well?module=HP11_headline_stack
Ezekszerint Rolando az elmúlt 2 szezonban végig térdfájdalmakkal, gondokkal küzdött, tavaly pedig a bokája is sok gondot okozott...az új eljárásnak köszönhetően sokkal jobban érzi magát...lehet ennek köszönhetően jobban tud edzeni, ezért nézett ki jobban az edzőtáboros képeken jobban már...nagyon fontos lenne, ha egészségesen az új sémában végre dobbantana!
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Leigazoltunk egy WR-t, Duke Calhoun személyében a Giants-től. Megy a rejtett tehetségek utáni kutatás ezerrel. Először Hardy, most ez a Calhoun srác... tetszik ez a kukázósdi... lehet egyszer jól választunk.
több mint 14 éve
http://blog.sfgate.com/raiders/2012/04/19/a-rundownanalysis-of-the-raiders-draft-visits/viziten járt leendő rookiek...drafthelyünknek megfelelően sok kései körös, UDFA prospect akad köztük...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
De ebből kb. 5 még változhat!szerk.:
Már a Miami ellen is 7-kor játszunk.
több mint 14 éve
Nézegettem itt a sorsolást, hát elég sokszor leszek fáradt hétfőnként a munkában! 😊Még az első hét el is megy, mert mondjuk felkelek négykor. 😊
Aztán lesz 10 meccsünk még ami este 10 után kezdődik és egy ami hajnali 2:20kor. Ergo marad 4 ami 19 órás kezdésű (amiből az egyik pont karácsony előtt van, szóval az teljesen mindegy lenne, bár a Jaguars meccs is hosszú hétvégén lesz, tehát nem fáradtan megyek munkába és 22 után kezdődik)
Egy szó mint száz, 9 héten leszek álmost hétfőnként a munkahelyemen. 😀
több mint 14 éve
The Oakland Raiders brought in Vanderbilt defensive end Tim Fugger for a visit, according to a league source.OLB lenne sztem...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Pár hír:
Raiders | Looking to use Darren McFadden in new ways
Oakland Raiders head coach Dennis Allen said he is planning to use RB Darren McFadden a little differently this season to get the most production out of him. "We're looking forward to finding different ways of using him and kind of exploiting his talents," Allen said.
Sztem több elkapás, slotba kihelyezés lesz...
David Ausberry - TE - Raiders
Raiders TE David Ausberry is expected to get a "long look" from the coaching staff this summer.
The 2011 seventh-rounder is an ex-wideout who impressed the old coaching staff in training camp last season. With a strong preseason, Ausberry could earn a rotational role with Brandon Myers, who is a much better blocker.
Myers, Ausberry sztem renbden lesz...
Darrius Heyward-Bey - WR - Raiders
The Contra Costa Times' Steve Corkran "fully expects" Darrius Heyward-Bey to break out with his first 1,000-yard season in 2012.
Corkran has done a 180 on his DHB prediction from February after the Raiders failed to address the position in free agency. We noticed tangible improvement in Heyward-Bey's hands, route running, and run-after-catch explosion down the stretch. He closed out the season as a top-10 fantasy receiver over the final five games, averaging 5.8 receptions and 91.2 yards. Corkran also believes Carson Palmer will be "much, much better" and Denarius Moore will "live up to the hype" this season, leaving Jacoby Ford as the third option in the passing game.
Palmer DHB mellett sztem is tovább fejlődik szépen...1000 yard? majd kiderül
Terrelle Pryor - QB - Raiders
GM Reggie McKenzie indicated that Terrelle Pryor is "absolutely" a viable candidate to open the season as the Raiders' No. 2 quarterback.
"Hopefully, our quarterback coach and offensive coordinator, the staff, can work him starting (in) next week's voluntary minicamp," said McKenzie. "And see if we can get him rolling." If the coaches determine during workouts that Pryor isn't ready, a veteran such as Matt Leinart could be added after the draft.
Kiváncsi leszek mire képes Pryor...ha 2. számú QBnak elég jó lenne az azért remek hír lenne a jövőre nézve...nem hiszem, h RM vagy DA nem hozna veteránt, ha TP nincs kész...Bruce
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Pár hír:Raiders | Looking to use Darren McFadden in new ways
Oakland Raiders head coach Dennis Allen said he is planning to use RB Darren McFadden a little differently this season to get the most production out of him. "We're looking forward to finding different ways of using him and kind of exploiting his talents," Allen said.
David Ausberry - TE - Raiders
Raiders TE David Ausberry is expected to get a "long look" from the coaching staff this summer.
The 2011 seventh-rounder is an ex-wideout who impressed the old coaching staff in training camp last season. With a strong preseason, Ausberry could earn a rotational role with Brandon Myers, who is a much better blocker.
Darrius Heyward-Bey - WR - Raiders
The Contra Costa Times' Steve Corkran "fully expects" Darrius Heyward-Bey to break out with his first 1,000-yard season in 2012.
Corkran has done a 180 on his DHB prediction from February after the Raiders failed to address the position in free agency. We noticed tangible improvement in Heyward-Bey's hands, route running, and run-after-catch explosion down the stretch. He closed out the season as a top-10 fantasy receiver over the final five games, averaging 5.8 receptions and 91.2 yards. Corkran also believes Carson Palmer will be "much, much better" and Denarius Moore will "live up to the hype" this season, leaving Jacoby Ford as the third option in the passing game.
Terrelle Pryor - QB - Raiders
GM Reggie McKenzie indicated that Terrelle Pryor is "absolutely" a viable candidate to open the season as the Raiders' No. 2 quarterback.
"Hopefully, our quarterback coach and offensive coordinator, the staff, can work him starting (in) next week's voluntary minicamp," said McKenzie. "And see if we can get him rolling." If the coaches determine during workouts that Pryor isn't ready, a veteran such as Matt Leinart could be added after the draft.