NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Találtam egy elég komolyan összerakott 7 körös mockot kinn.
Raiders szempontból szerintem igen jó lett...1 tradet rakott bele a gyerek...Az Aaron Williams pickért 2012 2. kört és 2012 5. kört adott...

Oakland Raiders

[R2-P48] OG/T - Marcus Cannon - TCU
[R2-P72] CB - Aaron Williams - Texas
[R3-P81] WR - Leonard Hankerson - Miami, Fl
[R4-P112] CB - Rashad Carmichael - Virginia Tech
[R5-P145] C - Brandon Fusco - Slippery Rock
[R6-P176] RB - Allen Bradford - Southern Cal
[R7-P209] QB - Tyrod Taylor - Virginia Tech

Hankerson nem hinném, h benn lesz még 3.ban és Carmichael pick fölöslegesnek tűnik a Williams pick után, de nem sírnék, ha így alakulna.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Szerintem is jöhetne a TE, de csak úgy ahogy Rolni is írta, későbbi körben. Előbb a needekre kell vadászni playákat, aztán jöhet az upgrade.
Egyébként én is agyaltam már ezen, amit te írtál PBB, hogy ha esetleg megszereznénk (vagy vissza, ha úgy tetszik) a Patstől az egyik első körös választási jogot, ők úgy is 4× húznak első 2 körben... valamelyiket csak betudnánk szerválni, persze ez BBtől függ, hogy mik az elképzelései, na meg attól, hogy egyáltalán mit tudnánk adni cserébe. Asot, meg akiknek lejárt a szerződésük, ugye ha jól tudom, nem lehet tradebe bocsájtani, mivel FA-k, tehát ez lőve, pedig ha mindenképpen el akar menni, akkor így legalább kapnánk érte valamit (mondjuk én megőrülnék ha Asot Pats mezben látnám :S), na mindegy, Crazy Alt nem kell félteni, szerintem lesz meglepi az idei drafton, számunkra, és jó értelemben. Majd kiderül nemsokára, már csak alig 1 hónap, én már nagyon várom.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nekem tetszik ez a mock. A posztok el vannak találva. Persze az hogy ki lesz elérhető és ki nem az majd elválik. Amúgy nem lepődnék meg, ha Al elhozná a Pats által piacra dobott 1/28-as picket. Mostanában rágyúrtam az NCAA meccsekre, hogy jobban képben legyek pár játékossal kapcsolatban. Iowa meccsek után feltűnt az egyik végzős DT, Klug. Tetszett a játéka, futás ellen nagyon jó volt, Houston mögé sztem nagyon jó lenne a csapatba és ahogy olvasom a 6-7-UDFA kalapba tették így sokat nem is kellene rá áldozni. Nekünk úgyis inkább erre az oldalra kell ember mert a másikra ott van Shaughnessy, Scott, esetleg Moss ha marad és Wimbley vagy Groves is betehető időnként.


De ha őket be tudnánk húzni azt hiszem megint elégedettek lehetnénk. Cannon+Walker a jobb oldalon, nem semmi páros lenne, már ami a méreteket illeti.

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
TE minek? Myers nem Miller, de teszi a dolgát. Szerintem felesleges pick lenne.
Dowling szerintem többet is fog csúszni a sérülései miatt...BMG
Ha a WR corpon nem upgradelünk, mert bízunk a fiatalokba akkor azért nem árt legalább 1 catching TE. Myers eddig nem nagyon tett le semmit az asztalra, ha jobban belegondolok. 2TE felállásaink nem igazán veszélyesek így...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
TE minek? Myers nem Miller, de teszi a dolgát. Szerintem felesleges pick lenne.
Dowling szerintem többet is fog csúszni a sérülései miatt...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Annyira döglött a hangulat, hogy tolok egy mock-ot...

2. kör
Marcus Cannon OT\OG
Power sémába jól passzol a srác. RT poszt is kinéz neki, de OG poszton szinte biztos, hogy jó kezdő lehet belőle. Első évben LG vagy RG poszton juthatna szóhoz, majd 2012ben ki lehetne tolni esetleg RTbe...
Ha kiment: Orlando Franklin OT\OG,

3.kör
Ras-I Dowling CB
2. körben érzésem szerint reach lenne, de itt vinném simán. Sérülések miatt gondolom, hogy kis szerencsével csúszhat ekkorát.
Ha kiment: Chimid Chekwa CB vagy Jalil Bown CB

4.kör
Jake Kirkpatrick C
Satelel mögé jönnie kell egy fiatalnak aki 2011ben vszeg back up lesz, de 2012ben elengedhetővé teszi majd Samsont. Persze a pakliban az is benne van, hogy egy 4. körös C lenyomja Satelet TCben(ha lesz) hiszen tavaly egy 3. körös OT ezt megtette simán...
Ha kiment: Tim Barnes C vagy Brandon Fusco C

5.kör
Pierre Allen DE
Houston és Shaughnessy után csak situational pass rushernek használható inkább OLBjeink vannak rosteren, így egy rendes DE back up igencsak elférne.
Ha kiment: Greg Romeus DE

6.kör
Julius Thomas TE
Ex-kosaras aki TEnek állt nemrég. Igen ügyes elkapó hírében áll. Myers nem sokat mutatott eddig mint elkapó TE.
Ha kiment: Weslye Saunders TE

7.kör
Andrew Jackson OG
Kell a depth, mert Gallery után Coopernek s kinéz a lelécelés...
Ha kiment:Ray Domingues OG

Vélemények??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Haver mondta, hogy ismer egy melóst, aki egy L.A. Raiderses kabciba szokott melózni... Mondom neki, hogy biznicelje már le pár rakétáért, de erre nem szét baszta napokon belül????!!! ÁÁÁÁ! 😕 😀TST
😂 wááá. Én nemsokára megyek pestre, 1 ottani spannak van 1 ugyan olyasmi kabátja, csak sosem hordta, még mindig be van csomagolva és lentvan a pincében 😀 bebizniszelem vele valamire 😊 csak kérdés jó lesz e rám 😀Raider89
CÖHHHH!!!!!!!!! 😐 😂 Legalább akkor az 1ikünk járjon sikerrel! 😉
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Haver mondta, hogy ismer egy melóst, aki egy L.A. Raiderses kabciba szokott melózni... Mondom neki, hogy biznicelje már le pár rakétáért, de erre nem szét baszta napokon belül????!!! ÁÁÁÁ! 😕 😀TST
😂 wááá. Én nemsokára megyek pestre, 1 ottani spannak van 1 ugyan olyasmi kabátja, csak sosem hordta, még mindig be van csomagolva és lentvan a pincében 😀 bebizniszelem vele valamire 😊 csak kérdés jó lesz e rám 😀



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Haver mondta, hogy ismer egy melóst, aki egy L.A. Raiderses kabciba szokott melózni... Mondom neki, hogy biznicelje már le pár rakétáért, de erre nem szét baszta napokon belül????!!! ÁÁÁÁ! 😕 😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
😂 Fless.. 😀 Kiégtem a lovaskocsis Raideren 😀 Pécsen láttam csövesen Raiders sapkát. Mindenhol ott vagyunk, RAIDER NATION!!!!!!! 😀



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
ÉN VOLTAM AZ!!!!!!!!! 😂
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Na és vasárnap ki nyomult lovaskocsin Kerecsenden Raiderses pulóverben? Merthogy ilyet láttam. 😛
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Negatív 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én fél háromkor a Mammutnál voltam, de se szemüvegem, se Raiders jakóm (sajnos) 😛
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ma fél háromkor a Mammut mellett fiatal srác Raiders jackeyben, szemüveges.
Ha valaki magára ismer mondjon egy boot 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
http://www.rotoworld.com/player/nfl/3183/stanford-routt

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Henderson így vagy lapát vagy olcsóbbért marad...ő is kurva nagy keresztény meg minden aztán fegyverrel kocsikázik...gratulaRolni
Jó hát ha odaát valaki atomkeresztény, abból még nem következik hogy nem jámbor lélek is, álszentségben nincs hiány. Tavaly a 49ersből visszavonult Coffee hogy pap lehessen, rá pár hónapra őt is fegyverrel kapcsolták le. 😀Döme

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Henderson így vagy lapát vagy olcsóbbért marad...ő is kurva nagy keresztény meg minden aztán fegyverrel kocsikázik...gratulaRolni
Jó hát ha odaát valaki atomkeresztény, abból még nem következik hogy nem jámbor lélek is, álszentségben nincs hiány. Tavaly a 49ersből visszavonult Coffee hogy pap lehessen, rá pár hónapra őt is fegyverrel kapcsolták le. 😀Döme
Igen azon is jót röhögtem...

Amúgy Hendersont back up LTnek simán visszahzhatnánk, de csak back up pénzért...nem ilyen Hiram féle kezdő FS money, pedig valójában ST playa vagyok deal-ért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Henderson így vagy lapát vagy olcsóbbért marad...ő is kurva nagy keresztény meg minden aztán fegyverrel kocsikázik...gratulaRolni
Jó hát ha odaát valaki atomkeresztény, abból még nem következik hogy nem jámbor lélek is, álszentségben nincs hiány. Tavaly a 49ersből visszavonult Coffee hogy pap lehessen, rá pár hónapra őt is fegyverrel kapcsolták le. 😀Döme
Végülis az nem bűn, hogy fegyvered van. Legalábbis a Biblia szerint. 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Henderson így vagy lapát vagy olcsóbbért marad...ő is kurva nagy keresztény meg minden aztán fegyverrel kocsikázik...gratulaRolni
Jó hát ha odaát valaki atomkeresztény, abból még nem következik hogy nem jámbor lélek is, álszentségben nincs hiány. Tavaly a 49ersből visszavonult Coffee hogy pap lehessen, rá pár hónapra őt is fegyverrel kapcsolták le. 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Henderson így vagy lapát vagy olcsóbbért marad...ő is kurva nagy keresztény meg minden aztán fegyverrel kocsikázik...gratula

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Hendersont feljelentették csendháborításért, kimentek a yardok és találtak nála egy stukkert http://www.mercurynews.com/sports-headlines/ci_17638665?nclick_check=1Höri
Addig küzdött a yardokért, míg érte mentek? :o :o


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hendersont feljelentették csendháborításért, kimentek a yardok és találtak nála egy stukkert http://www.mercurynews.com/sports-headlines/ci_17638665?nclick_check=1

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Felmerült egyáltalán valakiben, hogy Boller kezdhet?!
Kaepernicknek meg a lába nem illik a Raidershez 😛 , főleg ha nem javul a fal...
Chekwa jöhet, Aso után szabadon 😀BMG
Hát DMC-nek sincsenek túl vaskos lábai, ez nem kizáró ok, de Al kedvence és Boller mellé nem fogunk elöl QB-t húzni.

Sztetek lesz TE draft vagy maradunk 2 TE-vel és majd beugrik valamelyik T ha kell?peterbadbone
Szerintem egy TE draft még beleférhet a dologba. Myers nem rossz, de maradandót nem mutatott semmilyen téren.
Ha a fal eleget fejlődik nem kell majd ilyen exT blokkoló TEnek mgoldás...egy későbbi körös jó elkapó TE elférne sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Felmerült egyáltalán valakiben, hogy Boller kezdhet?!
Kaepernicknek meg a lába nem illik a Raidershez 😛 , főleg ha nem javul a fal...
Chekwa jöhet, Aso után szabadon 😀BMG
Hát DMC-nek sincsenek túl vaskos lábai, ez nem kizáró ok, de Al kedvence és Boller mellé nem fogunk elöl QB-t húzni.

Sztetek lesz TE draft vagy maradunk 2 TE-vel és majd beugrik valamelyik T ha kell?