NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azért megy el Huff, mert akinek a mezét én megveszem, az távozik a csapattól!

Van egy Moss mezem és van egy Huff mezem...
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Ezt mi értjük a legkevésbé hidd el.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Srácok, Huff miért megy ilyen könnyen el? Csak jókat ovasok róla, azt gondolná az ember egy ilyet megtartanak a csapatok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Érdekes ez az Eugene szerződés, én nem vártam tőle ST-nél többet, de így...
Nem is nagyon volt pályán a D-ben.
több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tanulságos írás ez JMR-ről, nagyjából borítékolható volt, h záros határidőn belül anyagi csőd közelébe fog kerülni.


Huff Oakland-i pályafutásának vége, mert Hiram Eugene kapott egy 4 éves, 10.25 millió $-os szerződést, hogy mire azt nem tudom, de Al nem szórakozik, ha valakit vissza akar igazolni. Állítólag kinéz neki a kezdő FS poszt, mondjuk én jobban örülnék neki, ha Branch-et nevelné meg egy kicsit Woodson és Mike egy kicsit többet lenne pályán.

Közben megvan a backup QB is a köv szezonra, mert Boller is aláírt egy $1,25M-os szerződést. Ő Hue "embere" így nem csoda, ha inkább őt marasztalják, mint Grad-ot. Ricky Brown is marad mert kapott egy 2.körös tendert.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Gsn nagyon fasza írása Jamarcusról, illetve hogy mibe került a csapatnak:
http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/03/jamarcus-ara.html

Ha már saját maga nem reklámozza magát. 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Közben Satele RFA tendert kapott.Döme
Jupíííí 😀Bruce
Jó hír. Még egy évig biztos itt lesz és ha jön jobb rookie ha nem nem kell túlzottan izgulni a C poszt miatt...

Al nagyon bízik a szezonban



Daniel Loper - G - Raiders

Raiders re-signed OG Daniel Loper to a two-year, $4.2 million contract.
The deal includes $300K in bonuses and a first-year salary of $1.9 million. Loper, 29, started four games last year at left guard in place of an injured Rob Gallery. Loper performed poorly and typically has whenever given an opportunity, but he is currently considered the favorite to replace Gallery in 2011.


Michael Bennett - RB - Raiders

Raiders re-signed RB Michael Bennett to a one-year, $890,000 contract.
We don't see what the Raiders like about Bennett, but the 33-year-old to be received just two carries in seven appearances last season, and dating back to 2006 is averaging 3.54 yards per attempt. It would probably be in Oakland's best interest to move on, but perhaps owner Al Davis envisions Bennett as insurance in the event he's unable to re-sign free agent Michael Bush.Delonso_
Loper visszahozatala jó húzás. Igen jó volt Gallery helyett LGben. Szerintem 2011ben akár kezdőként is szóhoz juthat és sztem nem lesz gond vele. Büntiket nem csinált, jól játszott...

Bennett nem tudom minek, de nem vészes a deal...

Szerintem Bresnahan sem lesz szar. Legalább attól nem kell félni hogy valami gyökeresen új rendszert vezet be. 😀

Döme
Nem egy fantasztikus DC választás, de azért nem volt ő anno olyan rossz DC itt, és ahhoz képest lényegesen jobb kerete lesz most, illetve igen komoly assistant csapat van a keze alatt...Bízzunk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Al nagyon bízik a szezonban



Daniel Loper - G - Raiders

Raiders re-signed OG Daniel Loper to a two-year, $4.2 million contract.
The deal includes $300K in bonuses and a first-year salary of $1.9 million. Loper, 29, started four games last year at left guard in place of an injured Rob Gallery. Loper performed poorly and typically has whenever given an opportunity, but he is currently considered the favorite to replace Gallery in 2011.


Michael Bennett - RB - Raiders

Raiders re-signed RB Michael Bennett to a one-year, $890,000 contract.
We don't see what the Raiders like about Bennett, but the 33-year-old to be received just two carries in seven appearances last season, and dating back to 2006 is averaging 3.54 yards per attempt. It would probably be in Oakland's best interest to move on, but perhaps owner Al Davis envisions Bennett as insurance in the event he's unable to re-sign free agent Michael Bush.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Közben Satele RFA tendert kapott.Döme
Jupíííí 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Szerintem Bresnahan sem lesz szar. Legalább attól nem kell félni hogy valami gyökeresen új rendszert vezet be. 😀

Közben Satele RFA tendert kapott.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
MArshall az utóbbi idők legjobb DC je volt, pótolhatatlan
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én is így gondolom, hogy Marshall jobb lett volna ha marad. De hát ez van, ezt kell szeretni most! Reméljük nem lesz rossz ő sem!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
ismét Chuck Bresnahan a DC akárcsak 2000 és 2003 között voltHöri
Hát én nem repesek az örömtől...Marshallt jobb DCnek tartom...

Félek, hogy ő inkább Al bábja mint igazi DC és jön megint a 0 blitz és a vanilla D...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ismét Chuck Bresnahan a DC akárcsak 2000 és 2003 között volt

több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ez az egyik legfőbb oka, hogy megtanuljak angoluk fajinul, hogy ilyen könyveket olvasgathassak kedvemre 😊

Tök jó így a régi időkről infókat szerezni 😊 KösziBruce
Hát akkor hajrá! 😊 Nem akarlak kínozni, de ez a könyv kész aranybánya, millió sztorit hoz a temérdek színes egyéniség életéből, aki a Madden-érában a csapatot erősítette.Szabler
Hozzáférhető esetleg az interneten valahol?BMG
sajnos tudtommal még nem.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ez az egyik legfőbb oka, hogy megtanuljak angoluk fajinul, hogy ilyen könyveket olvasgathassak kedvemre 😊

Tök jó így a régi időkről infókat szerezni 😊 KösziBruce
Hát akkor hajrá! 😊 Nem akarlak kínozni, de ez a könyv kész aranybánya, millió sztorit hoz a temérdek színes egyéniség életéből, aki a Madden-érában a csapatot erősítette.Szabler
Hozzáférhető esetleg az interneten valahol?
Nem kicsit kedvelem a Madden-féle Raiderst!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ez az egyik legfőbb oka, hogy megtanuljak angoluk fajinul, hogy ilyen könyveket olvasgathassak kedvemre 😊

Tök jó így a régi időkről infókat szerezni 😊 KösziBruce
Hát akkor hajrá! 😊 Nem akarlak kínozni, de ez a könyv kész aranybánya, millió sztorit hoz a temérdek színes egyéniség életéből, aki a Madden-érában a csapatot erősítette.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ez az egyik legfőbb oka, hogy megtanuljak angoluk fajinul, hogy ilyen könyveket olvasgathassak kedvemre 😊

Tök jó így a régi időkről infókat szerezni 😊 Köszi
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Most olvasom Peter Richmond remek könyvét az 1970-es évek Raiders-éről. Egy apró érdekesség.

Stablerék egyik törzshelye a belvárosi Al's Cactus Room volt, és a vendéglátópari létesítményben a szurkolók akár együtt is iszogathattak kedvenceikkel. A hely persze nem Al Davis tulajdona volt. A névben szereplő Al egy magyar emigránsra, Al Punzakra utal, aki - mondani sem kell - hatalmas Raiders drukker volt.


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nézegettem potenciális célpontokat...

OL szempontból a 2. körben tudnék örülni Wiz-nek, Cannonnak és Danny Watkinsnak. Ha mindkét G benn lenne még(amit kétlek) attól függene, hogy BC LG vagy RG lesz sztem.
LG posztra Watkinst hoznám, de RG\RT szerepkörbe inkább Cannont.
Orlando Franklin lehetne egy jónak tűnő 3. körös pick up, ha 2.ban sikerül a C pick vagy más irányba megyünk...
Ha a C posztot nem bolygatjuk az elején akkor oda szóba jöhet (R. Bartholomew vagy) Brandon Fusco 5., 6. körben...

CB posztra azért várható egy húzás ugyebár...
Ha ez 2. körös pick akkor C. Brown jöhet szerintem leginkább szóba, mert a top CBk kimennek mire ránk kerül a sor és neki a combine-on volt pár jó teljesítménye, valamint man-be van tapasztalata. Mellette C.Chekwa lehet még 2. körben jelölt, bár nála a 3. a reálisabb, de Al végülis húzott már 2. körben 6'+-os speedster CB-t...

Aki még szóba jöhet egész biztosan az szerintem D. Van Dyke. Akár 5. körben mint tavaly WMC. 6'1 a srác, top 40 idővel. A 176 az ami kevés lehet az öregnek, de végülis WMC is csak 181 volt a 5'10hez.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gradkowski nem kapott tendert.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/03/06/raiders-dont-tender-bruce-gradkowski/tenorx
nem meglepő

Cable embere volt inább...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gradkowski nem kapott tendert.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/03/06/raiders-dont-tender-bruce-gradkowski/
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát jó lett volna, ha szülinapomra megkapom tutkóra a következő szezont, de hát ez van! Majd legközelebb! 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Na, jó hír hogy Bush és Miller végre tendert kaptak. Veldheer sztem maradjon LT, B.G. jólesz RGnek, Loper meg idén is megoldotta az LG posztot, rá lehet szerintem is számítani. Walker se volt annyira szar RTbe, de mögötte ott van Henderson. Ahogy írod, lehet hozni újoncokat mögéjük, és akkor jó kis versenyhelyzet lesz. Lényeg, hogy a legjobbak kezdjenek. C-be én behúznám Wiz-t mindenféleképpen. Ha nem, akkor jó lesz Satele is. Ha mellette jól teljesítenek, ő is jól fogja nyomni.
Huffért kár, nagyon kár, nagyon csipázom, de ha menni akar akkor menjen. S.Brown majd robbantani fog. Mitchell meg egy állat.
CBkkel sztem nem lesz para. Ha Aso elmegy 😕 akkor kicsit kiegyensúlyozottabb lesz talán az ellenfelek passzjátéka, nem annyira egysíkú, és bár Routt így sem produkált csúnya számokat...sőt, mint kiderült.... ha mellette mondjuk egy WMC, CJ, Ware, vagy rookie lenne, nem lenne az hogy egész meccsen csak felé felé felé passz, és mindenki jobban megmutathatná mit tud. Ahogy azt valaki írta, új korszak kezdődik. Ehhez az új korszakhoz adott egy jó edzői stáb, egy fiatal tehetséges keret, mixelve rutinos rókákkal, és ugye az örök plussz... a szurkolók.
Csak hát ehhez az is kell, hogy legyen szezon. 😛
Szar lenne, ha pont most lenne lockout, amikor SB-ba jutnánk 😂 😂



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Most, hogy kicsit bíztatóbb a helyzet a 2011-es szezont nézve nézzük, hogy állunk:

Offense:

QB poszton a kezdő nem kérdéses, egyedül az a kérdés ki marad vagy érkezik back upnak. Grad, Boller, Frye közül kellene 1et vagy 2t megtartani. Új embert nem hoznék.

RB poszton nyugalom és vidámság van miután Bush megkapta a tenderét. DMC és Bush maradnak, így remélhetőleg a jó futójáték is, bár majd OL résznél látjuk, hogy van kérdés bőven.

FB poszton Reece sztem vissza lesz hozva, de ha mégsem akkor jöhet Tonga a PSből mint lead blocker.

TE poszton szintén minden rendben a Miller tendert követően.

WR poszton koránt sincs minden rendben. DHB, Murphy, Ford ugye adott. Nick Millert visszaigazoltuk a napokban. Chaz még szerződés alatt van, h jól emlékszem, így ha offseasonban nem szerez vmi sérülést sztem tuti marad. Higgins sztem kuka. Ha Chaz egy esetleges új edzésmódszerrel egészséges tudna maradni akkor azért nincs pánik hangulat ezen a poszton, de megnyugtató lenne egy rutinos veterán vagy egy jó kezű posession WR újonc. Ami a WR posztal kapcsolatban pozitív, hogy aprópénzért játszanak a srácok. DHB miután tavaly megkapta a garantált pénzt szolid fizuval van, míg a többiek mindig is azzal voltak.

OL esetében nagy a homály jelenleg. Gallery ugyebár nem jön vissza, amit én nem bánok főleg annak fényében, hogy Herrera szerint 8M-t kért. Al állítólag 2,5 körül lett volna hajlandó fizetni...Barnes, Walker, Henderson, Satele és asszem Loper is szerződés nélkül van, így Hue-nak igen nagy mozgás tere van az új PBS OL összerakásában. 2 emberke van akinek fix helye van a kialakuló OLben. Veldheer és Campbell. Jared szerintem simán maradhat kezdő LT. Nézzük meg mekkorát fejlődik így a 2. szezonjában a bíztató első után. Campbell esetében a nagy kérdés szerintem, hogy egyáltalán T vagy G legyen. Világ életében LT volt ugye, de Cable RG-t kezdett faragni belőle. Látni kéne hol tart, mi lehet belőle. LG poszt mellett az szólhat, hogy a számára talán természetesebb bal oldalon lenne, míg RG poszt mellett az szól, hogy 1 éve erre gyúr. Persze a pakliban benne van, hogy RTként próbáljuk majd meg (kinti fóromokon LT posztra is kívánják sokan, de sztem az igen necces lenne). Igazából nem aggódom, mert offseasonban Hue-éknak lesz ideje, hogy helyet találjanak neki. Jelenlegi helyzetben azt mondom RG poszton látnám legszívesebben talán. A lényeg, hogy LT poszt nálam Veldheer-é és Satelet vissza kellene hozni Cnek (tenderrel?), mert csak draftra hagyatkozni meredek lenne, persze remélhetőleg érkezik a helyettese (Wiz)...
LT és C poszton kívül pedig komoly verseny kéne. Először RT posztra, majd a G posztokra. A kalapba én bedobnék mindenkit. Henderson, Walker, Campbell, Barnes küzdjön az RT posztért. A következő körben a G posztokért az RT-t megnyerő helyére be kell rakni Lopert is.
Veldheer-Loper-Satele-Campbell-Walker\Henderson fal azért annyira nem néz ki rosszul. Persze nagyon komoly OL draft kell szerintem majd. 2. és 3. kört is erre tenném. Legalább 1 C\G és még 1 G\T kellene. Így TCben LG,C,RT posztokat újra meg lehet versenyeztetni.

Defense:

DL nagyon rendben van nálam. Seymour, Kelly, Henderson, Bryant nagyon korrekt DT 4es. A Houston Shaughnessy duo nagyon rendben van és mögöttük mint depth, rotáció ott lehet Scott, Moss ami nekem bőven megfelelne, főleg úgy, hogy Wimbley és Groves is bevethető azért.

LB sorban is pozitívak a kilátásaink. Rolando jövőre remélhetőleg már elejétől kezdve vezér és top MLB lesz. Év vége felé nagyon bíztató jelek voltak már a játékában. Wimbley nagyon jó fogásnak bizonyult és marad is ami nagyon fontos. Sztem liga szinten top 4-3 SLBk között van a srác. WLB poszt az egyedüli kérdés, de izgulni itt sem kell. Groves ahhoz képest, hogy első idénye volt felállva egész jól belejött a végére. Sose lesz top WLB, de akár még egy évig simán megoldás lehet. Ne felejtsük el, hogy Scott is bármikor felállítható erre a posztra, bár lehet több hasznát vesszük neki nickel, dime pass rushing DEként. A játékos aki miatt viszont bizakodhatunk az Goethel. Ügyes gyerek. Ha nincs a TC környéki sérülése, lehet már idén ő lett volna a kezdő. Én nagyon drukkolok neki, hogy egy jó offseason után akár mint kezdő WLB beérjen. Depth szempontjából Brown és Sam Williams megtartása kellhet, persze kései körös pickel lehet őket helyettesíteni.

CB poszt nagyon érdekes kérdés. Van ugyebár 1 nagyon jól megfizetett Routt-unk aki, ha nem történik vmi csoda Aso ügyben #1 CB lesz. Ügyes gyerek tavalyi éve volt a legjobb, statisztikailag a legjobb CBk között van és a Rod Woodson álltal említett (remélhetőleg tényleg érkező) új def. look-ok kihozzák belőle a playmakert. Chris Johnson '10-es éve nagyon gyenge volt, de ne feledjük, hogy Hall elküldése után volt neki egy nagyon jó éve is már. Kérdéses mit tud hozni jövőre. Walter McFadden-el kapcsolatban én optimista vagyok. Tavaly a sérülések miatt TCből sok kimaradt neki és mint rookie a Raiders CB play igen kemény dió. Valahol olvastam, hogy Aso elismerően nyilatkozott róla. Rod keze alatt remélhetőleg kezdő CBvé növi ki magát 1-2 év alatt. Wareben arra megvan a potenciál, hogy akár 4. számú CBként elmuzsikáljon. Persze drafton várható legalább 1 CB pick majd. Érdekes lesz majd a helyzet. Kicsit egyszerűbb sémában egy McFadden és a rookie akár még CJ-t is elküldhetővé teszi.

S poszt Huff miatt érdekes. Ő a legjobb FSünk nem vitás. Coverageban ő a legjobb. De az is igaz, hogy Tyvon után nem véletlenül jött Mitchell. Persze tavaly sajnos pl Branch volt aki alul teljesítette magát. Stevie Brown is itt van mint ügyes fiatal srác és úgy tűnik neki pl igen jó érzéke van a labdához. Ha Huff marad erős csapatrész lehet, de ha Huff lelép akkor sincs ok pánikra szerintem. Mike-Branch-Brown trio jó lehet ha pass rush megmarad és az új def. lookok(Rod) nekik is kedvezhetnek. És persze S-t is lehet még draftolni(bár nem kéne)...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!