Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
több mint 14 éve
Köszi a válaszokat és az információkat!Jönnek majd még compenzációs pickek is...
Most, h Bush is off, nagyon kíváncsi leszek Jonesra, mint backup akár.. Ügyes gyors fiatal, igazi Al pick volt, remélem bizonyít majd felfelé a mennybe a Don-nak hogy jó választás volt.😀
drafton akkor hány körünk lesz? 5.,6.kör? Kéne vadászni egy pass rushert FAról, mert hátsó körben nem hiszem h találunk egy beastet.. Bár most elég ügyes jószemű staffunk van.Raider89
Nem kell beast, elég lenne egy hátsó körös rotációs QB vadász...Tervor Scott féle...alap RDE megvan
Azt meg, h mennyire jó szemű a staff majd meglátjuk...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Köszi a válaszokat és az információkat!Most, h Bush is off, nagyon kíváncsi leszek Jonesra, mint backup akár.. Ügyes gyors fiatal, igazi Al pick volt, remélem bizonyít majd felfelé a mennybe a Don-nak hogy jó választás volt.😀
drafton akkor hány körünk lesz? 5.,6.kör? Kéne vadászni egy pass rushert FAról, mert hátsó körben nem hiszem h találunk egy beastet.. Bár most elég ügyes jószemű staffunk van.


Just Win Baby!
több mint 14 éve
A szerződése max 2M...gondolom ha eleget kezd akkor lesz 2M...ha padozik akkor kevesebb...Khalif Barnes visszatér...1 év max 2M...kicsit sok, lehet kezdőnek akarjuk? Én annak örülnék, h Barksdale mögött back up lenneRolni2 millió sok ahhoz, hogy a padon ücsörögjön, szerintem kezdő lesz.deyell
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
utolsó offom: húzódjunk el ebből a topicból, nem ide való....várunk a mienkben, vagy ott, ahol ezt megbeszélnéd....igen már látom lelki szemeimmel ahogy megtáltosodnak az elkapók, az o-line, a secondary és közben Cutler is kifogja élete évét + a Packers és a Detroit is összeomlik a Vikes meg szar marad. A többi ellenfélről nem is beszélve. Mindezektől eltekintve sima Championship.jelenleg abban a csoportban csoda lesz, ha a 2. helyre odaérnek.Amadeus91Nagy összeget ne tegyél rá...főleg akkor ha továbbra is ilyen lesz detroiti futójáték és green bay-i védelem...majd visszatérünk rá szezon végén... 😀Bear
offAmadeus91

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
Cutler kieséséig 7-3-mal álltunk, utána a maradék QB-kal csináltunk egy 1-5 szezonzárást.igen már látom lelki szemeimmel ahogy megtáltosodnak az elkapók, az o-line, a secondary és közben Cutler is kifogja élete évét + a Packers és a Detroit is összeomlik a Vikes meg szar marad. A többi ellenfélről nem is beszélve. Mindezektől eltekintve sima Championship.jelenleg abban a csoportban csoda lesz, ha a 2. helyre odaérnek.Amadeus91Nagy összeget ne tegyél rá...főleg akkor ha továbbra is ilyen lesz detroiti futójáték és green bay-i védelem...majd visszatérünk rá szezon végén... 😀Bear
offAmadeus91
több mint 14 éve
igen már látom lelki szemeimmel ahogy megtáltosodnak az elkapók, az o-line, a secondary és közben Cutler is kifogja élete évét + a Packers és a Detroit is összeomlik a Vikes meg szar marad. A többi ellenfélről nem is beszélve. Mindezektől eltekintve sima Championship.Nagy összeget ne tegyél rá...főleg akkor ha továbbra is ilyen lesz detroiti futójáték és green bay-i védelem...majd visszatérünk rá szezon végén... 😀BearRinyagép kieséséig elég jól álltak, sztem simán annak számitanak ( én 7-8 csapatot veszek ide, psze teljesen szubjektív dolog ) + ugye forte sem biztos hogy marad, ezzel a lépéssel elég jó tárgyalási pozícióba került a bears, lehet ez is benne van a döntésébenBarbjelenleg abban a csoportban csoda lesz, ha a 2. helyre odaérnek.Amadeus91
off
több mint 14 éve
Nagy összeget ne tegyél rá...főleg akkor ha továbbra is ilyen lesz detroiti futójáték és green bay-i védelem...majd visszatérünk rá szezon végén... 😀jelenleg abban a csoportban csoda lesz, ha a 2. helyre odaérnek.Amadeus91akkor miért a Bears?Amadeus91Rinyagép kieséséig elég jól álltak, sztem simán annak számitanak ( én 7-8 csapatot veszek ide, psze teljesen szubjektív dolog ) + ugye forte sem biztos hogy marad, ezzel a lépéssel elég jó tárgyalási pozícióba került a bears, lehet ez is benne van a döntésébenBarb

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
jelenleg abban a csoportban csoda lesz, ha a 2. helyre odaérnek.Rinyagép kieséséig elég jól álltak, sztem simán annak számitanak ( én 7-8 csapatot veszek ide, psze teljesen szubjektív dolog ) + ugye forte sem biztos hogy marad, ezzel a lépéssel elég jó tárgyalási pozícióba került a bears, lehet ez is benne van a döntésébenBarbSzurkoltam neki h bengalsba menjen ha már hozzánk nem, ott kezdő is lehetett volna, vszínű a pénz ahogy írtátok meg hogy bajnokesélyeshez akart lépniBarbakkor miért a Bears?Amadeus91
több mint 14 éve
Nem vagy képben, ha kérdezed.... 😀Szurkoltam neki h bengalsba menjen ha már hozzánk nem, ott kezdő is lehetett volna, vszínű a pénz ahogy írtátok meg hogy bajnokesélyeshez akart lépniBarbakkor miért a Bears?Amadeus91

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
Rinyagép kieséséig elég jól álltak, sztem simán annak számitanak ( én 7-8 csapatot veszek ide, psze teljesen szubjektív dolog ) + ugye forte sem biztos hogy marad, ezzel a lépéssel elég jó tárgyalási pozícióba került a bears, lehet ez is benne van a döntésébenSzurkoltam neki h bengalsba menjen ha már hozzánk nem, ott kezdő is lehetett volna, vszínű a pénz ahogy írtátok meg hogy bajnokesélyeshez akart lépniBarbakkor miért a Bears?Amadeus91

több mint 14 éve
Khalif Barnes visszatér...1 év max 2M...kicsit sok, lehet kezdőnek akarjuk? Én annak örülnék, h Barksdale mögött back up lenneRolni2 millió sok ahhoz, hogy a padon ücsörögjön, szerintem kezdő lesz.
built for this shit
több mint 14 éve
Szurkoltam neki h bengalsba menjen ha már hozzánk nem, ott kezdő is lehetett volna, vszínű a pénz ahogy írtátok meg hogy bajnokesélyeshez akart lépniBarbakkor miért a Bears?
több mint 14 éve
Szurkoltam neki h bengalsba menjen ha már hozzánk nem, ott kezdő is lehetett volna, vszínű a pénz ahogy írtátok meg hogy bajnokesélyeshez akart lépni

több mint 14 éve
Bush maci lett...4év 14M 7 garantált...ott is back up lesz...sztem lehet kevesebb szereppel, mert Forte nem sérülékeny...gondolom pénz volt a döntő...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Barnes idén nem volt akkora szar azért. Én tavaly megutáltam és most se csípem, de ha megembereli magát akkor játszon, leszarom. -Barnes jó futásblokkoló RT, aki pass prot terén is nagyjából megállja a helyét. az igazi speed rusherekkel szemben szenved és akkor jönnek a büntik is. Ideális esetben csere kellene, h legyen Joe mögött sztem, de akkor sincs vész, ha kezd.
ez a Lee Packer volt? Nem igazán láttam játszani..meg nem is hallottam róla. pedig ott nem 1 noname under the radar playa berobbant.
Cb corp akkor alakul, persze kész vicc ha ránézünk most, 2010 után...Aso, Routt. Bár Bartell azért jó kis playa, Ramsbe number one c'back volt nem? Meg úgy top 15-20ba kb bennvan azt olvasgattam. De várom a jobban értesültek véleményét.Raider89
Lee Packer volt, főleg ST playa. Itt lehet több szerepet kap CB poszton is, de sztem főleg ST lesz...
Bartell nagyon jó kezdő CB volt a Ramsben sérüléséig. Ha egészséges és visszatér a formájához akkor top 15-20 sztem is reális lehet. Az igaz, h Aso kaliberű CBnk nincs, de talán végre lesz egy kiegyensúlyozott mély CB corp ami összességében stabilabb, eredményesebb lesz. Nálunk még Aso-Routt közös jó évében is gond volt, h akkor a #3 WR-el szopattak minket.
Inkább legyen sztem 4 szolid CB-d, mint egy ász és 3 gyökér 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Barnes idén nem volt akkora szar azért. Én tavaly megutáltam és most se csípem, de ha megembereli magát akkor játszon, leszarom. -
ez a Lee Packer volt? Nem igazán láttam játszani..meg nem is hallottam róla. pedig ott nem 1 noname under the radar playa berobbant.
Cb corp akkor alakul, persze kész vicc ha ránézünk most, 2010 után...Aso, Routt. Bár Bartell azért jó kis playa, Ramsbe number one c'back volt nem? Meg úgy top 15-20ba kb bennvan azt olvasgattam. De várom a jobban értesültek véleményét.Raider89
Bartell jó magas, gyors corner. Jó hús.. 😊 A kezei nem a legjobbak, egyszóval nem egy nagy labdavadász.
több mint 14 éve
Barnes idén nem volt akkora szar azért. Én tavaly megutáltam és most se csípem, de ha megembereli magát akkor játszon, leszarom. -ez a Lee Packer volt? Nem igazán láttam játszani..meg nem is hallottam róla. pedig ott nem 1 noname under the radar playa berobbant.
Cb corp akkor alakul, persze kész vicc ha ránézünk most, 2010 után...Aso, Routt. Bár Bartell azért jó kis playa, Ramsbe number one c'back volt nem? Meg úgy top 15-20ba kb bennvan azt olvasgattam. De várom a jobban értesültek véleményét.


Just Win Baby!
több mint 14 éve
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2013coverMekkora lenne már, ha Janikowski lenne a Madden borítóján! 😂
Csak az "átok" ne lenne...
több mint 14 éve
Khalif Barnes visszatér...1 év max 2M...kicsit sok, lehet kezdőnek akarjuk? Én annak örülnék, h Barksdale mögött back up lenneSatele Colt lett.
Leigazoltuk 1 évre Patrick Lee-t. 6'0 196. McKenzie-ék 2008-as 2. körös pickje...Porter vszeg túl drága lett volna. Ő fiatal is...CB group sztem sokat erősödött...bár Lee inkább 4., 5. számú CB STplaya lesz\lehet.
Dave Tollefson iránt érdeklődünk.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Manny Lawson nem DL hanem LB. 4-3 SLB akinek a cover képessége elég limitált ahogy én tudom. Nem nagyon van érte tolongás, így lehet olcsón jönne. 27 éves sok tapasztalattal...3-4ben isHa jönne gondolom kezdő SLBnek, így Curry maradna WLB. Ezzel a run D javulhatna, de a LB cover képesség nem igazán fejlődne a tavalyihoz képest...amennyivel Manny jobb mint Wimbley coverben és kész...
Cooper elvileg azt nyilatkozta, h jó eséllyel LG poszt lesz az övé, de a beatwriterek azt valószínüsítik, h ha minden szépen összeáll terv szerint akkor Cooper mindkét G poszton inkább back up lenne. Draftról érkezhet esetleg az új LG vagy Barksdale\Campbell közül kerül ki, esetleg Heyer tér vissza???
Edit:
Manny-ért mégis van némi kereslet: GB, Colts, Bengals és mi is
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
The Oakland Raiders are interested in free-agent DL Manny Lawson (Bengals), according to a league source.The Oakland Raiders re-signed free-agent OG Cooper Carlisle (Raiders) to a one-year deal Tuesday, March 20, worth up to $1 million, $275,000 of his $925,000 base is fully guaranteed.
több mint 14 éve
Az eddigi roster műveletek igen jól sikerültek.... szerintem. Persze a szerződés hosszabbítások majd meglátjuk, h fognak hatni a következő szezonokra. De a csapatépítési stratégia eddig remekül ötvözi a pillanatnyi javulást és az előretekintést.Bartell és Spencer CB posztra rövid távon nagyon jó igazolások lehetnek, ráadásul ezzel DVD és Chekwa kap időt a fejlődésre. Brisiel szerződtetése megfelelő áron és Carlisle visszahozása is jó húzásnak bizonyulhat. Satele és Bush esetleges visszahozása tehetné fel erre az FA szezonra a koronát.
Drafton aztán lehetne húzni LB-t, NT-t, OL-t, WR-t, DB-t stb...
több mint 14 éve
Wimbley állítólag 5 év 35M-ért megy a Titanshoz RDE-nek...ezt a pénzt meg is érheti, bár kérdés full time DEként milyen lesz futás ellen... Ennyit sztem simán ajánlottunk mi is neki csak gondolom a fizetéscsökkentés derogált volna...Ehhez ugye idénre még tőlünk is kap 6,5M-t...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Cooper olcsoert rendben van. kerdes,h rg csere(sztem igen) vagy Brisiel es o lesz a ket og es vmelyik megy at lgbe...mindket cb 1 eves dealt kapott, ami azert a fiatalok elott megtartja a lehetoseget a jovore nezve, de aztan az is lehet,h ennyie rossz a velemenyuk roluk. DVD vegulis eleg nagy reach volt es igen raw...Chekwa meg 4. kor...mindketto meg a mantoman semaba jott most pedig valtas van eteren is...
lb kene...woodyard sajnos hosszabbitott denverben...dunbar, henderson
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
A Titans meg lehet leigazolja Wimbley-t. Carlilse valszeg a veterán minimumért jött vissza, amiért viszont szerintem jó üzlet.
Viszont azon gondolkoztam, hogy ha Spencer és Bartell érkezése után is terítéken van még egy veterán CB, akkor mennyire bízhatnak a két fiatalban... Bár én úgy vagyok vele, hogy szeretem a versenyhelyzetet, mert akkor valószínűleg a legjobb kerül a kezdőbe, de nem tudom hogy a fiataloknak ez milyen lelki stresszt okoz.
LB-t kéne néznünk, de nem nagyon hallottam még csak érdeklődést sem senki iránt...