Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nekem most az jutott eszembe, hogy Al Davis azért is kirúghatta Cable-t, mert ugye a szezon elején Davis nagyon szerette volna ha Campbell a kezdő! Aztán ő is lett a kezdő, de le kellett szedni a második meccsen, mert bűn szar volt. És utána volt ugye a nagy hadakozás, hogy ki legyen a kezdő és Cable Gradko mellett tette le a voksát! Nyíltan szembeszállva a Keresztapával!
A sors furcsa fintora, hogy újra be kellett dobnia Campbellt és elég jól helyt állt, sőt már ott járunk, hogy nem rövidtávú cél megoldani a QB kérdést
Ezzel mintegy a saját sírját ásta meg Cable, ha kitartott volna Davis akarata mellett, akkor maradhatott volna edző (??), bár szerintem ő erre nem annyira alkalmas!
De ez amúgy szomorú, hogy ha igaza van Davisnek akkor így reagál, ha meg nincs igaza akkor meg semmit nem tesz 😀
Pl elég sokáig erőltette JMR-t is Davis és a végén csak ki kellett baszni a picsába, aztán nem is kért elnézést a szurkolóktól 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gallery-t sajnálnám mint állat. mióta követem az nfl-t nálam ő a raiders egyik arca. else tudom képzelni máshol, remélem idehúzza még a szíve (vagy bármilye).
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Seymour nem megy a Pro Bowlra így helyette Kyle Williams lesz ott, de ha a Baltimore vagy a New England bejut a Super bowlba, akkor Kelly a következő aki mehet!

Valamint úgy néz ki, hogy ugye a sérüléssel bajlódó Gates (aki ugyan még nem jelentette be, hogy nem megy a Pro Bowlra, de minden esély megvan rá) helyett Zach Miller megy Hawaii-ra
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja meg még azt is írták, hogy Wimbley megtartása élvez prioritást! Valamint Bush-t annyira nem akarják erőltetni, ha menni akar, mert Reece megnövekedett szerepvállalásával és DMC every-down backként való alkalmazásával esetleg egy draftolt játékossal pótolnák Busht!Bruce
Wimbley kurvajó volt, ő mindenképp kell, Groves viszont egy fos, helyette Scott nyugodtan visszamehetne LB-be.

Bush meg egyénileg jobban járna ha máshova kerülne, sima elsőszámú RB lehet csomó csapatnál.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hue nem kapott ajanlatot 49ersto, igy sztem meg nemi idohuzas, idegborzolas utan kinevezi az oreg

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Raiders | No head coaching interviews scheduled

Thu, 06 Jan 2011 07:29:33 -0800

Oakland Raiders senior executive John Herrera said the team does not have any meetings scheduled at this point with prospective head coaching candidates, including offensive coordinator Hue Jackson, according to Steve Corkran, of the Oakland Tribune. "We haven't talked to anybody about the head coaching position," Herrera said, "and we haven't offered the job to anybody."

Ja meg még azt is írták, hogy Wimbley megtartása élvez prioritást! Valamint Bush-t annyira nem akarják erőltetni, ha menni akar, mert Reece megnövekedett szerepvállalásával és DMC every-down backként való alkalmazásával esetleg egy draftolt játékossal pótolnák Busht!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Persze hogy Carlislie gyengébb,azért írtam zárójelbe a C-t,mert Satele mögött nem áll egy Campbell aki megoldhatja a posztot.
Huffal kapcsolatba még tavaly év vége felé emlékszem mikor CB volt és jól tolta,onnan jutott eszembe.De persze Huff-ot nem szeretném nem FS-en látni mert ott írtó jó.Inkább Brown jutott eszembe de akkor hagyjuk és jöjjön valami más CB.Vagy ahogy Bruce mondja lehet más rendszer.Routtnak olyan rendszer kell ahol csak egyenesen kell futni és fordulni nem 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nincs bocsánat 😀

Szerintem a fal leggyengébb láncszeme Cooper Carlisle volt! Satele a második leggyengébb, aztán Walker és Veldheer és Gallery!

Amúgy tény, hogy nagyon dicsérték Route-ot, csak igazán nem értem hogy miért, de biztos hogy jó volt, ha azt mondják! Remélem tudja tartani ezt a teljesítményét! Csak nálam az ütött szöget a fejembe, amit Woodsonról írtak valahol, hogy kevesebb meccs alatt egy másik védelmi rendszerben sokkal de sokkal hatékonyabban tudott teljesíteni. Mi lenne Aso-ból vagy Routtból akkor ott, ha őket is halomra dicsérik csak hát olyan a védelmi rendszerünk, hogy nem INT barát! 😊
De mégis jól működik, mert kevés yardot kapunk passzból (a ligában a második legkevesebbet!!!!), amire azt lehet mondani hogy ELIT! Jó persze ha a futás ellen is sikerülne összerakni, akkor biztos több passzolt yard lenne, de azt most hagyjuk! Majdnem TOP 10 védelmünk van és ahogy írja Fa még fiatalok és sok sok potenciál van bennük, tehát fejlődnek és jobbak lesznek!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az jutott eszembe hogy nem lehetne valamelyik safety-t kipróbálni jövőre CB poszton?Erre légyszíves majd írjatok,mert ez nagyon érdekelne.
Fa
Nem nézted azt a meccset amikor Huff folyton CB volt?

És szoptunk róla TD-t, yardot, mindent?

Pedig ő a legjobb cover gyerek köztük.

Sztem nem menne és kár is erőltetni.

Tyvon még SS poszton is necces coverageban. Mike nickelben idén villantott néha, de őt se szeretném túl sokat CB poszton látni...ő nickelben inkább cover LBként lehet érdekes...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Az nektek feltűnt hogy tavaly év végén csak Galleryvel voltunk megelégedve az O falba,idén év végére meg Walker elérte h ne legyen need az RT poszt!?

Tavaly óta szinte minden poszton fejlődtünk.

Offense:
QB:Campbell talán megoldás lehet egy ideig a QB posztra.
RB:McFadden jobb mint tavaly
WR:Hát ugyan az mint tavaly csak plusz van egy Fordunk.
Oline:Tavaly kellett volna LG-n kívül szinte minden. Most már azóta van LT és RT is a csapatba akivel elégedettek lehetünk.
FB:Reece óriási.
TE:Myers idén nagyon hasznos volt.Miller király.

D#:
A legfontosabb változás,hogy az LB sor teljesen ki lett cserélve.McClain folyamatosan fejlődni fog továbbra is.Wimbley nagyon jó.Groves... ő kicsit kérdőjel.
Dline:Houstont a külföldi oldalak eléggé dicsérték, az hogy én nem látom annyira jónak mint mondják,ez valószínűleg akkor az én hibám.Viszont Shaughnessy nekem nagyon bejön.Seymour meg Kelly szokás szerint állatok.Dline coach munkája látható volt.
CB:Aso nem tudott extrát mutatni mert nem dobnak felé.Routt-ot én bírom,CJ-t utálom.Ware meg McFaddenbe van potenciál.
Safety:Huff nekem az idei év legnagyobb pozitívuma volt RUNDMC mellett.Branch meg Mitchell is király.Brown meg csendesen végezte a dolgát.Nagyon fiatal ez a hátsó alakzat és nagyon rendben van.

ST:
Jani,Lechler szokásos.Ford révén végre van megint Returner.Puntot meg nem tudom ki fogja visszahordani.


Az jutott eszembe hogy nem lehetne valamelyik safety-t kipróbálni jövőre CB poszton?Erre légyszíves majd írjatok,mert ez nagyon érdekelne.

Jövőre ami kell ez alapján szerintem:C,RG,OLB,CB persze ha mindenki maradna aki számít.

Sőt ha beválik Campbell,amit nem hiszek,akkor már RG se kell.Groves meg Scott ha megoldja az OLB-t,mert Houston meg Shaughnessy elég lesz DE-nek akkor az se kell.Tulajdonképpen lehet túlértékelem a dolgokat,de elég erősnek tartom a csapatot ez alapján. 😊
És még a CB poszton is ki tudja mit robbant jövőre Ware meg McFadden.

Bocs Bruce de Satele (C poszt) a leggyengébb láncszem 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Best WR who is not a WR:

Marcel Reece, FB

3 TD-t is elért elkapásból, nagyon jól futja meg a routeokat, ami nem csoda, hiszen WR-ből képezték át! Szerencsére a blokkolási képességei is fejlődnek, így egy nagyon sokoldalú fegyverként számíthatunk rá!

Honorable Mention:

Khalif Barnes, OL

2 passzból, 2 elkapás és egy TD, kell ennél jobb egy falembertől? big_smile


Bruce ebbe Zack Miller miért nincs benn?Fa
Nem tom, én csak lefordítottam a dolgot! 😊
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Best WR who is not a WR:

Marcel Reece, FB

3 TD-t is elért elkapásból, nagyon jól futja meg a routeokat, ami nem csoda, hiszen WR-ből képezték át! Szerencsére a blokkolási képességei is fejlődnek, így egy nagyon sokoldalú fegyverként számíthatunk rá!

Honorable Mention:

Khalif Barnes, OL

2 passzból, 2 elkapás és egy TD, kell ennél jobb egy falembertől? big_smile


Bruce ebbe Zack Miller miért nincs benn?
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Imádom Lechlert 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Azért az edzők közül mindenképpen illik kiemelni Waufle munkáját is, hiszen megcsinálta azt amit a Giantsnál, hogy mindenki kurva jól tolta!Bruce
Igen, Wimbley, vagy Kelly nyilatkozta is hogy az volt a cél, hogy lenyomják a Giantset sack számokban és ez a KC elleni 7-tel sikerült is.

Közben Lechler nyomja tovább, azt mondja akkor volt utoljára ilyen csalódott amikor Grudent eladta Al. Karácsonykor dumáltak és akkor eléggé ki volt akadva a Jax elleni vereség miatt, lehet hogy az volt a fordulópont. Állítása szerint próbálta elérni a főnökséget, de nem beszélnek vele, azt mondja meg tudja érteni a nyilatkozata után. 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Azért az edzők közül mindenképpen illik kiemelni Waufle munkáját is, hiszen megcsinálta azt amit a Giantsnál, hogy mindenki kurva jól tolta!Bruce
Igen igen...

Még egy ilyen év és ő lehet aki váltja Marshallt DC poszton...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Azért az edzők közül mindenképpen illik kiemelni Waufle munkáját is, hiszen megcsinálta azt amit a Giantsnál, hogy mindenki kurva jól tolta!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A szituációs statisztikák szerint a mi pass rushunk volt a legjobb az NFL-ben idén, a passzkísérletek 9,5 %-ban sackeltük az irányítókat. A ligaátlag olyan 6,0 körül van.

Először furcsának tűnt mert igazán egy sztár pass rusherünk sincs, de belegondolva pl. a két safetynek együtt 8 van, a kezdő DL-ben mindenkinek legalább van 5, Wimbleynek meg ugye 9. Így már érthetőbb.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gallery azért azt is hozzátette akkor, hogy szereti a Raiderst és maradna szívesen...persze most lehet más a leányzó fekvése.

Amíg nincs HCnk és nincs meg a nagy egyezség liga szinten kár túl sokat elemezgetni az FAk helyzetét...persze én is ezt fogom tenni, de nincs sok értelme 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Az utóbbi évek FA igazolásait nézve nem nagyon jött ide senki, akiért más csapat is érdeklődött. :/
A jó játékosokat szinte mindig trade keretében szereztük (tehát nem önszántából jött).
Ez most változhatott volna, de ezek a hülye döntések szerintem sok embernek elveszik a kedvét Oaklandtől...
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Majd úgyis kiderül mijafaszt akarnak az okosok!
Hue-t tartsák meg az a lényeg, ha már kábelt kivágták, mint a szart. Ez van. Nem akkora probléma, csak érthetetlen... Ezt meg már megszoktuk szerintem! 😊 Hue legyen a felelős az O-ért, OC vagy HC szerepkörben. Igazából nekem tökmindegy, de jobb volna, ha maradna OC, de úgysem fog.
Kicsit le kell nyugtatni a kedélyeket az öltözőben és kész! Gallery-t meg tudnánk tartani, ha igazolnánk mellé egy faintos C-t vagy egy másik G-t a jobb oldalra társnak (de inkább C-t nem azért mer szerintem szar Satele csak ott amúgy is kell depth. Ezt csak miattad mondom, írom Bruce 😊 )!

Ha Hue lesz a HC, akkor az első dolgai közt kellene, hogy szerepeljen a játékosok megnyugtatása, és a vezetőség baromságairól való figyelemelterelés a játékosok felé! És ebben marha jó volt Tom Cable (másban nem!!!!!!!)! Csak akkor legyen minél hamarabb leigazolva Hue és akkor a kedélyek is csillapodnak! Ezzel a fajta taktikázással a csapat részéről az a baj, hogy a játékosaikat alapvetően ingatják meg a feléjük irányuló bizalomban. Okké, hogy üzlet meg minden, meg ez az NFL, meg a Raiders 😊 de itt majdnem ez megy egy évtizede ÉVRŐL ÉVRE (még akkor is ha elindul felfelé a csapat)!!!

Nem csodálom, hogy sokan kiakadnak! Én is kiakadnék! Mer addig okké, ameddig szarok vagyunk, de most már annyira nem... 😊 Ki tudja, mennyire van ebben benne a keze Hue-nak, mármint a fejlődésben. De ha nagyon, akkor a játékosok miért állnak így ki Cable-ért?

Majd elválik itt minden bakker, de az tuti, hogy szerintem buta dolog volt, és a rosszabbik, hogy lehet ez majd a FA playáinkon is meglátszik! Sőt!!!! És akit mi akarunk leigazolni a piacról??? Az csak azért jönne ide mert szimpatikus a Raiders címer?? Kíváncsi vagyok a FA piacon lévő playák mit gondolnak majd a csapatról úgy cak um pakk. Ha valami FA playát akarunk és több csapat is tárgyal az adott játékossal, kíváncsi vagyok melyik csapatot választja! A Raiders-t vagy bármelyik másikat!?
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Gallery valamikor a közelmúltban azt nyilatkozta, hogy szeretné kipróbálni magát a FA piacon.
Bush szerintem marad. Lechler a harcias nyilatkozatai miatt veszélybe kerülhet, de ha őt elengedik/elküldik akkor tényleg hatalmas fejetlenség uralkodik a vezetésben...
Ezek döntések rányomhatják a bélyegüket a csapatra, mert ki dolgozna szívesen ott, ahonnan elküldik ha jól teljesít, de nem elég jól...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mivel nemigen követtem az Oakland teljesítményét, elmondanátok, hogyan sikerült elérni ezt a mutatót? Csak Campbell kapta össze magát, vagy az egész csapat a helyén volt, esetleg csak a defense működött?
Kíváncsi vagyok, miért kellett mennie az edzőnek, és miért ekkora barmok dolgoznak nálatok.berger90
Úgy sikerült elérni ezt a mutatót, hogy söpörtük a csoportot, ami alapból 6 győzelem, valamint az NFC Westből, ami szintén egy harmatgyenge csoport, sikerült elverni a két legjobbat, a Ramst és a Seahawkst és ennyi!
Viszont olyan csapatoktól kaptunk ki, akiket illett volna megverni!

Szerencsétlenek voltunk a Titansal, mert ők egy nagyon jó napot fogtak ki, mi meg csak egy szokásosat és így simán győztek! Állítom, ha egy hónappal később játszunk velük, simán nyerünk! De mindenkit akkor kell megverni amikor szembe jön! Szóval nincs ha!
Aztán jött az Arizona elleni mérkőzés, ahol jobbak voltunk de a legvégén kimarad az FG!
Majd ennek folyományaként a Texans is megvert, pedig nem voltak sokkal jobbak ők sem!
A nyeretlen 49erst megverhettük volna egy picivel jobb játékkal, de akkor impotensek voltunk teljesen.

Azt is hozzá kell tenni, hogy a Rams ellen is ugyanúgy benne volt a pakliban a vereség és a Chargers ellen is szerencsések voltunk teljesen, de ha úgy vesszük egy 3-3 reálisabb lett volna mint a 2-4, de amiatt hogy az ezután következő 3 meccsen mit műveltünk, végülis megérte. Két divízió győzelem és egy régi nagy rivális (Seahawks) legyőzése. 5 győzelemmel mentünk bye weekre
Az első meccsen (Titans) még Campbell játszott, de nem igazán tudott jó teljesítményt mutatni és ugyanígy folytatta a Rams ellen, ahol le is cserélték és így Gradkowski vezette győzelemre a csapatot, de ezek után ugye nem tudott győzni Gradkó többet, mivel a következő győztes meccsen (Chargers) korán megsérült így bejött újra Campbell és győztünk. A 49ers ellen már Jason volt a kezdő, de megint kritikán alul mérkőzést produkált (10.7-es QB rating!!!), de Cable újra őt jelölte kezdőnek a Denver ellen, ahol pedig egy szenzációs teljesítménnyel rukkolt ki (127,9) majd bebiztosítva a helyét a Seahawks ellen szinte lemásolta ezt (120,9), majd a Chiefs ellen nem az ő irányítási képességei miatt nyertünk, de stabilan ő maradt a kezdő!
Aztán bye week, majd jött a rémálom!
Első meccsen vereség a Steelerstől, ami várható volt, Jasonre nem lehetett ráismerni, bár ebben elég nagy szerepe volt a Steelers defensnek, semmi nem sikerült és így lecserélték, majd a Miami elleni meccsen már nem ő volt a kezdő, hanem Gradkowski, akivel le kellett volna győzni a Dolphinst, de sajnos ez nem sikerült és meg is sérült Gradkó, aztán így a Chargers ellen már megint Jason Campbell irányított és megint jó teljesítménnyel sikerült legyőzni a San Diegoiakat!
Aztán jött a legfontosabb meccsünk az idényben, a Jaguars ellen, ha ott nyerünk, akkor még a PO is meg lehetett volna, de sajnos kikaptunk, pedig kétszer is vezettünk 10 ponttal! A Denver legyőzésével még harcban maradtunk, de aztán a Colts még nagy falatnak bizonyult és így elszálltak az esélyeink! Az utolsó fordulóban még sikerült legyőzni a Chiefset, így megvolt a csoport söprése, de már nem osztott nem szorzott!

Így utólag azt mondom, hogy reális ez a 8-8, bár győzhettünk volna az Arizona ellen, a Miami ellen és a Jags ellen is, de ugyanígy kikaphattunk volna az első Chiefs meccsen, a Chargers elleni első meccsen és a Rams ellen is, ha kicsit szerencsétlenebbül alakulnak a dolgok, szóval ez így volt most jó!

Úgy gondolom, hogy volt mikor a Támadók tették a dolgukat jobban, volt mikor a Def és volt hogy a spec team alkotott felejthetetlent! Szóval nem lehet mondani, hogy csak egy valakin múlott! A futásaink jók voltak többnyire, néha a passzjáték is mutatott jeleket! A védekezésnél néha egészen jól működött a futás ellen, de mindig benyeltünk nagy playeket, amelyek nagyon rombolóak tudnak lenni!

Az hogy miért küldték el Cable-t és hogy hülyék e a vezetők, azt majd a jövő eldönti, lehet hogy most hülye döntésnek tűnik, de lehet hogy ezzel tesznek jót a csapatnak, egyelőre hülye döntésnek tűnik, de tényleg nem lehet tudni a háttérdolgokat, mi is csak a sajtóból értesülünk, ami mint tudjuk, egész gyakran szokta megkavarni a szarosbödönt!

Ha magát a játékosállományt sikerül együtt tartani és Hue Jackson marad az edző (HC vagy OC), akkor olyan nagy visszalépés nem lesz, sőt fejlődés is várható, de ha ezek valamelyike nem sikerül, akkor sztem visszalépés várható!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Azok is.

De ez a CBA-Final Year lófasz nagyon megkavarta a dolgokat UFA-RFA szempontból.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Szeretnék egy listát azokról a játékosokról, akik FA-k lesznek, legjobb lenne ha ott lenne hogy RFA vagy UFA! Köszi előre is!Bruce
http://www.rotoworld.com/content/clubhouse_contracts.aspx?sport=NFL&majteam=OAKempty taxi
Köszi!!

Amúgy ezt megtaláltam én is, de nem tartom jónak, mivel Gallery ezen úgy szerepel mint akinek nem jár le a szerződése! 😮

Gallery: 8/2/2004: Signed a seven-year, $60 million contract. The deal includes $18.5 million guaranteed. 2010: $625,000, 2011: $1,029,500, 2012: $1.424 million, 2013: $1,818,500, 2014: 2.213 million, 2015: Free Agent

Ha viszont a 2004-es szezontól számolom a 7 évet akkor valóban most jár le, csak nem értem mit keres ott a 2015ös év!

De akkor eszerint megcsinálom! Talán jó!

Íme a lista:
Khalif Barnes FA
Michael Bennett FA
Kyle Boller FA
Ricky Brown FA
Michael Bush FA
Rock Cartwright FA
Jon Condo FA
Hiram Eugene FA
Bruce Gradkowski FA
Robert Gallery FA
John Henderson FA
Johnnie Lee Higgins FA
Thomas Howard FA
Michael Huff FA
Daniel Loper FA
Nick Miller FA
Zach Miller FA
Stanford Routt FA
Richard Seymour FA
Langston Walker FA
Sam Williams FA
Kamerion Wimbley FA
Mario Henderson RFA
Marcel Reece RFA
Samson Satele RFA

Hát ebben nem egy olyan játékos van aki kulcspozícióban van! :S
Sok jót nem sejtet :SBruce
Sztem Zach és Bush tuti RFA kellene hogy legyen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Mivel nemigen követtem az Oakland teljesítményét, elmondanátok, hogyan sikerült elérni ezt a mutatót? Csak Campbell kapta össze magát, vagy az egész csapat a helyén volt, esetleg csak a defense működött?
Kíváncsi vagyok, miért kellett mennie az edzőnek, és miért ekkora barmok dolgoznak nálatok.

Mindig jövőre