Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Igen Wiz marad Jerry szerint...jo hir.

Joe Whitt Jr. GB CB coach-hoz kertunk engedelyt...DCnek...letiltasrol meg nincs hir...

Saunders sztem Chief lesz.

Hoffman ex-Chiefs, relative sok tapaszralattal, Allent talan Atlantabol ismeri

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
A Dallas megtiltotta DeCamillisnek (ST Coach) hogy leüljön velünk tárgyalni, ő már a második edző, akit a csapata nem enged. Ugye az a szabály hogy aki szerződésben van az aktuális csapatával, azt nem kell elengedni, csak abban az esetben, ha HC-nek hívják máshová. De erről már a mi esetünkben nincs szó.
Sőt azóta olvasom hogy a Saints def line coach-át sem engedték hozzánk tárgyalni...

Mellesleg Steve Hoffman lett a ST coach-unk a tegnapi nap során. Semmit nem tudok egyelőre róla!

Al Saunders pedig a KC-vel tárgyal az OC posztról, de ha oda nem kell, akkor esetlegesen kisebb szereppel visszatérhet hozzánk. Assistant OC vagy valami ilyesmi.

Wizről azt írják, hogy marad mint assistant OL coach.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Állítólag Frank Pollack (Houston ass OL coach) érkezik OL edzőnek hozzánk...na akkor sanszos a ZBS, aminek személy szerint annyira nem örülök, persze ha Houston szerű OL lesz akkor majd fogok.
http://blog.sfgate.com/raiders/2012/02/01/allen-hires-new-offensive-line-coach/

Azért az legalább nem aggaszt, h Jared és Stefen rendben lesznek ZBSben is...Satele maradhat C?

Barksdale kérdéses illetve BC is, de ő sémától függetlenül...

A nagy kérdés így ismét DMC...ő nem villogott a ZBSbe, illetve ZBSbe nem kell nagy nevű RB, oda egy Fargas is elég az 1000+ yardhoz...ami így mondjuk olcsóbbá teszi a posztot 😊

Érdekes lesz ez még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Kicsit utána mentem Knappnak, annak, h hol mit tett, mire lehet képes itt...

Jó emberanyagból tud dolgozni. 49ers O top 10 volt alatta jó ideig. Futójáték nálunk is szépen működött, pedig JMR volt a QB, nem volt WR. Atlantában top futójáték volt, bár ez nagyban Vick érdeme ugyebár. Houston fanoktól jókat olvastam. Úgy vettem ki, h az idei szezonban nagyon sokat tulajdonítanak neki abban, h a csapat a sok sérülés ellenére végig jól haladt O oldalon is. Yates szereplése miatt nagyon elismerik.

Az idei Houston O-t kell majd szépen elkezdeni tanulmányoznunk, mert várható némi ctrlC,ctrlV és ami bíztató sztem az, h lesz\lehet hozzá emberanyag is.

Számítani lehet sokkal több TE használatra...ez Knapp sajátja is és Houstonban is jól működött, így vszeg marad, főleg, h van rá emberünk. Boss, Myers, Ausberry és Gordon 4esből sztem Gordon kihullik, de a többi nagyon hasznos lehet jövőre. Bossnál jöhet komoly javulás sztem és Davidnél is. Myers marad megbízható back up...

WRek szempontjából marad vszeg bőven deep próbálkozás, veszély amihez megvan Moore és Ford főleg, illetve a move the chain rövidebb passzokhoz is megvan sztem mostanra az ember. Aki alaposan figyelte DHB-t neki leginkább ez megy. Nem a nagy deep playek, hanem a rövidebb curl, hitch route-ok amikből jól dolgozik és egyre jobb a YAC is...Chaz eddig is possession WR volt és ha marad, adott a feladat. Hosszú passzokat megelőzi, felépíti a Houston(jövőre reméljük mi is) a rövidebb passzokkal TE, WR irányba és persze a futással RB passzokkal, amikhez kevés csapatnak van jobb emberanyagja mint nekünk. DMC sztem (amikor egészséges...ebben segíthet az új strength&cond. edzői gárda) Fosterrel pariban van. Mellé van egy Jones-unk és Reece!

Falba remélhetőleg még érkezik erősítés, depth FAról, draftról és így ilyen szempontból sem lehet gond.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Na elmegyek 4 napra csúszni és beindul az élet? 😊

Allen PC-t este nézem majd meg arról csak annyi infom van amit gyorsan összeolvastam róla.

Ball controll, agresszív támadás és agresszív QB kergető, futás ellen acélos védelem. 4-3 base 3-4 betétekkel. Ez jól hangzik, tervnek remek 😊

Ehhez jön a Knapp-Saunders csere, ami elsőre nekem sem egyértelmű lépés. Knapp annó nálunk nem muzsikált túl jól, de azért azzal az emberanyaggal senki nem brillírozott volna. Knapp elvileg WC emberke és elég konzervatívnak tartják. Ez a konzervativizmus nem annyira jön össze az agresszív támadó felfogással amiről DA beszélt, de mindenki változik és a Texansos idejében jó embertől tanulhatott Kubiak személyében sztem. Schaub-al már Atlantában is foglalkozott és összességében elég jó QB lett belőle, ami persze csak részben Knapp érdeme. Yates idei produkciója is részben neki köszönhető mint QB coachnak. Ez alapján fiatal QB mellé jó választásnak tűnhet. Kérdés azért, h ez a fiatal QB Pryor-e? Dolgozott ő ugye egy Vick nevű QBval is...
Én remélem nem állunk vissza ZBS OL rendszerre. Az volt itt Knapp idején, az van Texansban, de pl DMC azóta fut jól mióta PBS-t nyomunk...Veldheer, Wiz sztem ZBSben is sima fit, de pl. Barksdale nem biztos már...

Vele kapcsolatban a play-calling érdekes lesz majd azért. Futás orientált csapat voltunk alatta, ami nem lenne baj most sem DMC, Jones, Reece és a jobb OL mellett. CP nem az a tipikus WC QB, de ha ésszel rakják össze a playbookot sztem CP-re bőven össze lehet rakni egy jó O-t, főleg az erős futástámogatással. Itt jegyezném még, h Skipper visszatérése jó hír és nagyon várom\várnám a Wylie\Wiz visszaigazolásokat.

DC posztra Denver nem engedi Smith-et interjúzni, így most Greg Manusky neve merült fel. Ő ugye tavaly mint Chargers DC bukott és a SF D feljavulása se vet rá túl jó fényt, bár hozzátenném, h az SF D azért vele is a jobbak közé tartozott. Ő 3-4 szaki elvileg és róla is a konzervatív jelzőt olvasom sok helyen. Ez érdekes annak fényében, h DA 4-3 attacking base Dről beszélt. Azért az tuti, h DA nagy beleszólással lesz a Dbe. Érdekes lesz mennyi lesz a 3-4 elem és milyen sűrűn használjuk. Az is érdekes lehet majd, h esetleg azért marad idénre a 4-3, mert nincs egész draft alakítani, de elindul az átállás...idén pár pick, kicsit hybrid D, aztán jövőre még több 3-4 fit playa és váltás??

Egyik név sem "sexy" pick, de ez mondjuk engem nem zavar. Új GM, Új HC alá amúgy sem volt várható nagynevű staff.

A strength and conditioning edzői páros nekem egyértelműen pozitív hír viszont.
Al Miller lesz az edző és John Grieco a segédje. Miller mindent tud a szakmáról, rutinos róka, John meg feltörekvő fiatal...jónak tűnik a csapat...sok sérültünk volt idén, kellett a váltás.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Sztem nem olyan nagyon jó szakember, de lehet hogy így a fiatalok ha összefognak akkor kisülhet jó is belőle.

Saunders-t én is nagyon sajnálom.

De ki lesz a DC?
több mint 14 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Skipper marad.BMG
Na ez már igen jó hír!

Most jöhet Wylie és Wiz is vissza, hogy az OL is hasonlóan fejlődhessen tovább!


Saunders-t sajnálom, de várható volt, hogy nem tartjuk meg, mert ő aztán teljes mértékben Hue embere volt. Knapp-ről mi a véleményetek? Jó, h visszahoztuk vagy ti is kicsit vegyes érzelmekkel fogadtátok a visszatérését?

több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Skipper marad.
több mint 14 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Knapp visszatért... ennek nem nagyon örülök. Én nem kedveltem a csávót, de meglátjuk, hátha fejlődött valamit Houstonban és talán a Seahawksban?

Remélem azért maradnak páran a régi staff-ből. Wyle és Wiz mellett én még Skipper-t látnám szívesen. Nagyon jó munkát végzett anno a TE coach-ként és amikor átkerült RB coack-nak akkor lett Reece és DMC-ből valaki. Neki annyi előnye lehet, hogy Knapp-pal is dolgozott együtt.

Manusky neve nekem nem sokat mond, elfogadom majd a mások véleményét róla. Mindenesetre az feltűnt, hogy 3-4-es védelmeket edzett... mellette számomra az szól, hogy van DC tapasztalata. Kíváncsi leszek ki lesz a befutó.

több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Felmerült még, hogy Greg Knapp visszajöjjön OC-nek.BMG
meg is egyeztünk vele.
deyell
Kíváncsi leszek rá.
Annak idején nem volt túl eredményes az O, bár akkor még JMR szórta (el) a labdákat, viszont a futás egész jól ment még Fargas-szal 😊

Yates-szel egész jó munkát végzett, bár ott volt egy elég erős védelem is...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Felmerült még, hogy Greg Knapp visszajöjjön OC-nek.BMG
meg is egyeztünk vele.

Denver pedig megtiltotta, hogy Richard Smith idejöjjön interjúra.

Allen azt nyilatkozta, hogy a roster elég jó a Super Bowl megnyerésére is akár. főleg a védelmet dicsérte. szerintem is tehetségesek, de kérdéses, hogy sikerül-e megfegyelmezni őket végre (elmúlt szezonban rekordot döntöttek penalty-kben és penalty yardokban)deyell
:rolleyes:
több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
Felmerült még, hogy Greg Knapp visszajöjjön OC-nek.BMG
meg is egyeztünk vele.

Denver pedig megtiltotta, hogy Richard Smith idejöjjön interjúra.

Allen azt nyilatkozta, hogy a roster elég jó a Super Bowl megnyerésére is akár. főleg a védelmet dicsérte. szerintem is tehetségesek, de kérdéses, hogy sikerül-e megfegyelmezni őket végre (elmúlt szezonban rekordot döntöttek penalty-kben és penalty yardokban)

built for this shit

több mint 14 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Fassel is ment a Rams-be.

Felmerült még, hogy Greg Knapp visszajöjjön OC-nek.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Allen kijelentette, hogy Palmer tuti kezdő... jeah, enni picket adni valakiért és következő éven kidobni, még az új team-nek sem lehet.

Arról is szót ejtett, hogy marad a 4-3 de aggresszív és támadó felfogásban egy kis 3-4-el vegyítve... ez sem rossz, mert megnézik mikor jobb a társaság és akár maradhat majd a 4-3 vagy 1-2 év alatt mehet a 3-4. Jó ez így sztem.peterbadbone
Az egyetlen normális megoldás, hisz pickek nélkül nem lehet átállni.
Eddig jó.
De az se lesz baj, ha Palmer ha így játszik továbbra is, akkor jön Pryor.
több mint 14 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Allen kijelentette, hogy Palmer tuti kezdő... jeah, enni picket adni valakiért és következő éven kidobni, még az új team-nek sem lehet.

Arról is szót ejtett, hogy marad a 4-3 de aggresszív és támadó felfogásban egy kis 3-4-el vegyítve... ez sem rossz, mert megnézik mikor jobb a társaság és akár maradhat majd a 4-3 vagy 1-2 év alatt mehet a 3-4. Jó ez így sztem.

több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
két új név merült fel

New Orleans Saints defensive line coach Bill Johnson
San Francisco 49ers secondary coach Ed Donatell

mindegyik dolgozott Allennel korábban. utóbbinak örülnék, jó volt a Frisco secondary-ja (is).

built for this shit

több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Emmitt Thomasra tényleg nincs esély, csak Richard Smith van képben egyelőre, mint lehetséges DC.deyell
Emmit Smithről megkérdezték Piolit. Azt nyilatkozta, hogy Emmit marad Kansas Cityben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
Bowles DC és Samurai Mike mint LB coach... jól hangzik 😀peterbadbone
én el tudnám képzelni Bill Romanowskit is, mint LB coach 😀

Emmitt Thomasra tényleg nincs esély, csak Richard Smith van képben egyelőre, mint lehetséges DC.

built for this shit

több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Huffot csak Hue akarta CB-nek.
Az egyik oldalon az volt hogy FS-ként számít rá az új HC. De hát addig még sok víz lefolyik a dunán.
több mint 14 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Érdekes dolog, h felvetődött DMC elcserélése. Amint Bush aláírta az új szerződését tőlem mehetne. Nagyon-nagyon jó RB Darren, de nem lehet számítani rá, mert porcelán. Ha valaki beáldozna érte egy 2. kört és egy teljesítmény függő 2013as picket én már adnám is! De csak akkor ha Bush visszatér! Nekem tetszett ahogy Jones futott nagyon hasonlított DMC-re és legalább annyira sérülékeny is, sztem megfelelően tudná pótolni DMC-t.

Ha Bush mellett Branch is visszatérne már megérné felforgatni kicsit a keretet. Most már igen jó lenne megtudni, h milyen D felállásban gondolkodnak. Mert akármelyiket is választják, a D# playák között is kell tisztogatást végezni.

Hue az idény végén olyat nyilatkozott, h Huff jövőre CB lesz, kíváncsi lennék rá, hogy ez a dolog változik-e vagy tényleg megpróbálkoznak vele.

Bowles DC és Samurai Mike mint LB coach... jól hangzik 😀

több mint 14 éve
TST Las Vegas Raiders 1 488 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Samurai Mike kellene Minesotából! Seggbe rugdosná itt az LB corpot asszem! 😊
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Bowlesnek én is örülnék, mert fiatal még ő is, de mondjuk egy jó rutinos DC is jó lenne! 😊
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Koszi Ulpi!

4 evet remelem boven tolti...RM ugye 5 eves dealen van. Idealis esetben 3 ev mulva mind2vel hosszabbitunk 😊

Miami eelvileg Bowles helyett mast igazol DCnek...en orulnek neki ha itt kotne ki mint DC...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
4 éves szerződést írt alá Dennis Allen. Remélem sikerül is kitöltenie ezt a 4 évet és nem lesz folytatásos edzőkeringő most egy ideig. Persze ne azért ne küldjék el, hogy ne legyen edzőkeringő, hanem azért mert jól teljesít! 😊
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Emmit Thomas.

Pro
- Allen nagy haverja. A Falconsban jól kijöttek pár évig.
- 15 évig volt DC az NFLben (néha megbízott HC)
- 30 éve az NFLben edző, DB főleg.
- Játékosként (Chiefs) és DB+WR edzőként kétszer (Skins) nyert SBt. HOF tag.
- Berryvel szerencséje volt? Rookie volt Berry, de fél szezon alatt a D vezére lett. K. Lewis egy ötödik körös volt. Jelenleg egy Ballhawk+hard hitter, aki bejátssza Berry helyét is. Carr azóta elit csak ,mióta ő itt van. Flowers is, bár ő jó volt mindig, de nem ennyire. Arenas egy returner volt és blitzer. senki nem hitte, hogy Cb lehet a profik közt. Igaz nickelback, de annak jó. Ennyi szerencse van a világon? Vagy az öreg ért hozzá.

Kontra
- Júniusban 69 lesz. Nem hiszem, hogy sokat fog edzősködni még.
- az ő védelme nem korszerű, a DB edzőség más eset.
- Akar-e új védelmet felépíteni? 2001 óta nem volt DC. Lehet nem kérték fel. Lehet nem vállalta.

Nem tudom. Lehet van az a pénz. Szereti a Chiefst, lehet Rolninak van igaza, nem akar ő már sehova menni. Meglátjuk. Én nem látom úgy mint sokan, hogy XY csak piros (más) mezben vagy semmiben ne menjen a pálya közelébe. Felőlem, ha akar menjen. Az ő élete. Nem hiszem, hogy el lehet felejteni, amit a Chiefsben tett, de nem is felejti senki, csak mert a Raidersben vonulna vissza. Már visszavonultatták a mezét egyébként is (#18). 😊
Én sajnlánám, mert pokoli jó DB edző sztem. De Haley is szuper WR edző volt meg olyan playeket rajzolt, mint senki. De elküldték. Sok sikert neki! Itt bárki repülhet bármikor, nem kell elnézést kérni, ha egy jó ajánlatra igent mond.

Az biztos, hogy DVDnek és pár srácnak itt nagyot dobna a teljesítményén. hogy DCként milyen lenne afelől már komoly fenntartásaim vannak. De Allen tudja mit csinál, ő ismeri.


Állat vagyok, ami enni kér...