NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime az én meccs előzetesem a blackandteal nevű oldalon- gondoltam megosztom veletek (épitő jellegű kritikát szívesen veszek!):
http://blackandteal.com/2010/12/11/are-they-really-better-then-they-were-last-year-game-preview-against-the-raiders/
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
wow: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/11/the-week-13-all-pff-team/Rolni
Még mindig nem tudom hova tenni azt, hogy lelkes amatőrök osztályoznak OL-t egzakt számokkal, kizárólag tévéfelvételek alapján, nulla háttérismerettel.Döme
Hát igen...kiindulni nem lehet belőle, de az, hogy egyáltalán képbe kerültek a mieink wow 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
wow: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/11/the-week-13-all-pff-team/Rolni
Még mindig nem tudom hova tenni azt, hogy lelkes amatőrök osztályoznak OL-t egzakt számokkal, kizárólag tévéfelvételek alapján, nulla háttérismerettel.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
wow: http://www.profootballfocus.com/blog/2010/12/11/the-week-13-all-pff-team/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Úgy is van, isten éltessen Fa! 😊 Happy Birthday Tree! 😊

Persze a többieket is, de ők úgysem olvassák! 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Boldog születésnapot Fa és Branch! 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Sőt!Nem csak Zack-nek,de Tyvonnak és nekem is ma van a szülinapom 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ja, jó lenne ha Zach visszanyerné a formáját, nagyon hiányzik a játéka. Egyébként boldog születésnapot neki!



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Nos, McClain megint nem edzett és Questionable, de játszani fog várhatóan!

Zach Miller már teljes edzésen vett részt, így játszani fog ő is és reméljük a teljesítménye is javul a korábbi meccsekhez képest!


Raiders | Seven limited in practice Friday

Oakland Raiders CB Nnamdi Asomugha (ankle), S Tyvon Branch (shoulder), S Hiram Eugene (ribs), DL John Henderson (knee), CB Chris X. Johnson (groin), DL Jarvis Moss (hand) and WR Chaz Schilens (knee) were all limited in practice Friday, Dec. 10. Each player is questionable for Week 14 against the Jacksonville Jaguars. Asomugha, Branch and Henderson are expected to play, while Johnson might be also ready to go. Schilens is expected to play and his role continues to increase as he gets healthier. Moss is also likely to play, but he isn't much of a factor.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Satele és Alualu kapcsolata: “I can’t wait for Alualu,’’ Satele said. “My cousin is married to his sister so it should be a good match.’’

És akkor végre van valami B. Campbell-ről is:

– Rookie guard Bruce Campbell, the lone member of the rookie class who has yet to make his presence felt as a position player, was inactive against San Diego. Cable, however, feels good about Campbell’s progress.

“He needs a terrific offseason, but I think he’s going to be a dynamite player in the NFL,’’ Cable said. “I really like him, and the more I’m around him, and the more I get to work with him, he can learn, he gets it, and once he has it, it’s in there and it’s locked down, and I like it. I think his future is very bright.’’

Cable thinks Campbell could play tackle, but seems to be leaning toward leaving him at guard.

“When you watch that kid run and how powerful he is inside, sometimes anchoring down, he would give you some real stability inside there,’’ Cable said. “So, we’ll see what the future holds, but I like where he’s going.’’

Robert Gallery, like Campbell, was also a college tackle who was moved inside.

“I look at it like, if you have a small parking place and you’re going to try and put a big Cadillac in it and sometime it doesn’t quite fit,’’ Cable said. “And when guys don’t quite fit in there, for whatever reason, they’re not comfortable in space outside or they don’t handle the length of it, meaning they’re long but they don’t play long, there’s no business putting them out there because they’re going to get torn up.

“ So when you get big powerful guys like that guard, I think it really stabilizes your line.’’

Szóval valszeg idén nem látjuk játszani, de úgy néz ki, hogy hosszútávon tackle-ként számít rá Cable, ha megy ott neki, de egyelőre a guard szerepet szánja neki, mert még sok fejlődnivalója van és középen azért kap támogatást!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az előző meccsen Huff játszott CB poszton többet, mivel hiányzott C.Johnson, de mivel már edzett a héten, így változik a helyzet és Johnson lesz CB, Huff megy vissza FS-be többet és így nem nagyon láthatjuk Stevie Brown-t, aki ugye elég sokat volt benn a Chargers ellen FS poszton! (Pedig elég jól tolta...)

További hírek...

Darrius Heyward-Bey looks to get on track

Oakland Raiders head coach Tom Cable said Thursday, Dec. 9, that he would like to get WR Darrius Heyward-Bey the ball more, reports Jerry McDonald, of ANG Newspapers. "Certainly I'd like him to get more balls, but there hasn't been a lot of opportunity that way," Cable said. "He's doing everything else." Heyward-Bey has no receptions in his past three games.

Six limited Thursday

Oakland Raiders CB Nnamdi Asomugha (ankle), S Tyvon Branch (shoulder), DL John Henderson (knee), CB Chris X. Johnson (groin), WR Nick Miller (ankle), TE Zach Miller (foot) and WR Chaz Schilens (knee) were limited in practice Thursday, Dec. 9.

Three miss practice Thursday

Oakland Raiders S Hiram Eugene (ribs), LB Rolando McClain (foot) and DL Jarvis Moss (hand) did not practice Thursday, Dec. 9.

Jarvis Moss breaks hand

Oakland Raiders DL Jarvis Moss (hand) suffered a broken right hand during practice Thursday, Dec. 9, but head coach Tom Cable said Moss could be able to play in Week 14, reports Aaron Wilson, of NationalFootballPost.com.

Rolando McClain injury update

Oakland Raiders head coach Tom Cable said LB Rolando McClain (foot) is dealing with tendinitis in his left foot and not arthritis, as was previously reported, according to Jerry McDonald, of ANG Newspapers. "I think the correct term is tendinitis and I'm not a doctor," Cable said.

Chaz Schilens will be bigger part of offense

Oakland Raiders WR Chaz Schilens' (knee, foot) role in the team's offense will continue to expand as he keeps practicing, according to Jerry McDonald, of ANG Newspapers.

Michael Huff contract update

Oakland Raiders FS Michael Huff is in the void year of his contract, according to Jerry McDonald, of ANG Newspapers. "Yeah, this is it," Huff said of his deal.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nagyon örülök a Raidersnek,remélem meg lesz a playoff (meglehet még,ha nem is túl valószínű 😊).Meg persze annak is örülök,hogy Jacoby ilyen jól bevált,még én se hittem,hogy elkapóként ennyire hasznos lesz,a KR poszton nem nagy meglepetés,hogy állatkodik 😊

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
NFL csevegőben volt már, ide azért nyomom be mert 4 playánk is benne van, első kör redraft (needre tekintet nélkül) az eddigi teljesítmények alapján:
http://www.dallasnews.com/s/dws/nwsltr/sports/fromthe50/stories/120910dnspoinsidenfl.2cb2465.html

Tényleg fullosnak tűnik ez a draft, talán az összes ember közül csak az izomhegytől nem láttunk semmit egyelőre.Döme
Jaja, elég fajin draft, reméljük megtartják a jó szokásaikat a fiatal játékosok és továbbra is így teljesítenek! 😊Bruce
Hát szerintem néztek volna az emberek, ha a Colts behúzza Veldheert első körben 😊
Azért az a pick mutatja, hogy Cable mégiscsak ért valamit az OLinehoz...
Bruce Campbell meg még ráér. Mennyivel jobb így 4.körben. Ha behúzzuk 1.-ben mindenki rajtunk röhögne, hogy milyen nagy bust megint. Majd ha megért a feladatra, megmutatja mit tud. Jobban megéri 4. körös pickkel várni 3 évet az áttörésre, mint 1. körössel 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
NFL csevegőben volt már, ide azért nyomom be mert 4 playánk is benne van, első kör redraft (needre tekintet nélkül) az eddigi teljesítmények alapján:
http://www.dallasnews.com/s/dws/nwsltr/sports/fromthe50/stories/120910dnspoinsidenfl.2cb2465.html

Tényleg fullosnak tűnik ez a draft, talán az összes ember közül csak az izomhegytől nem láttunk semmit egyelőre.Döme
Jaja, elég fajin draft, reméljük megtartják a jó szokásaikat a fiatal játékosok és továbbra is így teljesítenek! 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
NFL csevegőben volt már, ide azért nyomom be mert 4 playánk is benne van, első kör redraft (needre tekintet nélkül) az eddigi teljesítmények alapján:
http://www.dallasnews.com/s/dws/nwsltr/sports/fromthe50/stories/120910dnspoinsidenfl.2cb2465.html

Tényleg fullosnak tűnik ez a draft, talán az összes ember közül csak az izomhegytől nem láttunk semmit egyelőre.
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A mostanin: 18/114
A 4. héten: 18/140

254yard bünti Vasalós-Holló összecsapásokban idén...

tavaly

első meccs: 14/139
második: 15/133

ez négy meccsre olyan 526yard 😊Collapo
Mondtam én! 😀

Amúgy jó hír, hogy mióta Shilens rendesen edzeni kezdett egy alkalmat sem hagyott ki. Remélem azért alkot még valamit idén (esetleg a playoffban 😛).
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A mostanin: 18/114
A 4. héten: 18/140

254yard bünti Vasalós-Holló összecsapásokban idén...

tavaly

első meccs: 14/139
második: 15/133

ez négy meccsre olyan 526yard 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Hmm, újabb érdekes statisztika arról, hogy az AFC West-es ellenfelek ellen hogy szerepeltünk:

* 36.2 pontos átlag szerzett pont
* 200.5 yardos futásteljesítmény meccsenként
* 72.7 yardot engedtünk az ellenfél futóinak meccsenként
* Ezen a négy meccsen 10 labdaszerzést harcolt ki az Oakland
* Cable ezeken a meccsekne bátrabban nyúlt a 4. kisérletekhez és jobban is bejött általában (7-ből 5-ször)
* A csapat 50szer volt büntetve 424 yardért a négy meccsen! Ami mint fentebb láttuk, előny! 😊Bruce
Végülis érthető, mert évente kétszer játszunk ezek ellen a csapatok ellen, jobban ismerjük az erősségeiket/gyengeségeiket.
A büntetésekben meg természetes, hogy megmutatkozik a csoportrivalizálás. Szerintem a Ravens-Stellers meccseken is több büntetés szokott születni...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hmm, újabb érdekes statisztika arról, hogy az AFC West-es ellenfelek ellen hogy szerepeltünk:

* 36.2 pontos átlag szerzett pont
* 200.5 yardos futásteljesítmény meccsenként
* 72.7 yardot engedtünk az ellenfél futóinak meccsenként
* Ezen a négy meccsen 10 labdaszerzést harcolt ki az Oakland
* Cable ezeken a meccsekne bátrabban nyúlt a 4. kisérletekhez és jobban is bejött általában (7-ből 5-ször)
* A csapat 50szer volt büntetve 424 yardért a négy meccsen! Ami mint fentebb láttuk, előny! 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt olvastam, hogy Jack Del Rio is Raiders fanként nőtt fel! 😊Bruce
Ő is; és MJD is az - volt.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Raiders | Three do not practice

Oakland Raiders CB Nnamdi Asomugha (ankle), S Hiram Eugene (ribs) and LB Rolando McClain (foot) were unable to practice Wednesday, Dec. 8.


Raiders | Five limited in practice

Oakland Raiders S Tyvon Branch (shoulder), DT John Henderson (knee), CB Chris X. Johnson (groin) and WR Chaz Schilens (knee), TE Zach Miller (foot) were limited in practice Wednesday, Dec. 8.


A szerdai edzést korábban kezdtük és korábban is fejeztük be, hogy a keleti időhöz jobban alkalmazkodjanak a játékosok. Ugye nekik ez olyan mintha reggel 10-kor kezdenék a meccset, ami azért elég korán van!
Azt olvastam, hogy Jack Del Rio is Raiders fanként nőtt fel! 😊

McClainnek az előző héten még azt írták a sérüléséhez hogy ízületi gyulladása (köszvénye) van, de már ezen a héten módosították íngyulladásra, ami azért csak enyhébb dolog!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek cikk Kirk Morrisonnal Oaklandi kötödéséről és arról milyen érzés lesz volt csapata ellen játszani- gondoltam hátha érdekli az itteni Raiders fanokat:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-12-08/story/raiders-roots-run-deep-jaguars-lb-kirk-morrison
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ilyen buziságot! Megnézték, hogy mennyi büntetésünk volt meccsenként és hogy azon hogy szerepeltünk, íme:

Ha 10nél kevesebb büntetést kaptunk, akkor: 0-4
Ha 10 vagy annál több büntetést kaptunk, akkor 6-2
Ha 100 yardnál több büntetést kaptunk: 3-1
Bruce
Ez esetben lobbizni fogunk a biróknál; hogy akkor se dobjanak rátok zászlót; ha facemask-et és DPI-tcsináltok (kivéve max 3rd down-oknál) 😀
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én sem azt mondtam, hogy ez a legégetőbb need, csak nem jönne rosszul szerintem. És ezennel be is fejeztem az LB sorral kapcsolatos problémázásom. 😊TST
Nem kell befejezni, az a jó, ha mindenki leírja a véleményét és abból kialakul egy jó kis beszélgetés!

Pl. előbb nem írtam fel, de a QB is továbbra is need nálunk, annak ellenére, hogy élete egyik meccsét játszotta JC! Mert ő egyáltalán nem konzisztensen hozza ezt a teljesítményt! Mondjuk egy ilyen 200 yard körüli, labdaeladás nélküli játék jó lenne tőle mindig! De hát láttuk már pár meccsét és valamikor semmit se tudott tenni :SBruce
Ezt már sokan és sokszor leírtuk itt, de ismétlés a tudás anyja: Alap esetben (ha van futás) JC tudja hozni azt a "minimumot" amit kell, ha elkapja a fonalat, akkor rá is rak picit -most futott szépeket- Most megvolt a futás, DMC és Bush is jól nyomták, tehát levették JC válláról a terhet. Mert tudjuk mivan ha nincs futás.. Persze KC elleni meccset is az ő passzaival nyertük meg, vagyis én inkább úgy fogalmaznék, hogy Ford emberfeletti játékával. De nagy köze volt JCnek is hozzá. Ő is ugyan olyan kétarcú, mint a csapat, de tény, ha nincs futás, akkor kb meghal ő is.Raiders89
ezert kell az oline erositeset folytatni...hogy barki ellen tudjunk jol futni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Oriási a staisztikád Bruce.Köszi 😊