NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Én sem azt mondtam, hogy ez a legégetőbb need, csak nem jönne rosszul szerintem. És ezennel be is fejeztem az LB sorral kapcsolatos problémázásom. 😊TST
Nem kell befejezni, az a jó, ha mindenki leírja a véleményét és abból kialakul egy jó kis beszélgetés!

Pl. előbb nem írtam fel, de a QB is továbbra is need nálunk, annak ellenére, hogy élete egyik meccsét játszotta JC! Mert ő egyáltalán nem konzisztensen hozza ezt a teljesítményt! Mondjuk egy ilyen 200 yard körüli, labdaeladás nélküli játék jó lenne tőle mindig! De hát láttuk már pár meccsét és valamikor semmit se tudott tenni :SBruce
Ezt már sokan és sokszor leírtuk itt, de ismétlés a tudás anyja: Alap esetben (ha van futás) JC tudja hozni azt a "minimumot" amit kell, ha elkapja a fonalat, akkor rá is rak picit -most futott szépeket- Most megvolt a futás, DMC és Bush is jól nyomták, tehát levették JC válláról a terhet. Mert tudjuk mivan ha nincs futás.. Persze KC elleni meccset is az ő passzaival nyertük meg, vagyis én inkább úgy fogalmaznék, hogy Ford emberfeletti játékával. De nagy köze volt JCnek is hozzá. Ő is ugyan olyan kétarcú, mint a csapat, de tény, ha nincs futás, akkor kb meghal ő is.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ilyen buziságot! Megnézték, hogy mennyi büntetésünk volt meccsenként és hogy azon hogy szerepeltünk, íme:

Ha 10nél kevesebb büntetést kaptunk, akkor: 0-4
Ha 10 vagy annál több büntetést kaptunk, akkor 6-2
Ha 100 yardnál több büntetést kaptunk: 3-1

Tehát akkor játszunk legjobban, ha legalább 11 büntetést kapunk eszerint:

Titans 10-77 L (Titans 8-81)
Rams 12-90 W (Rams 8-92)
Cardinals 11-123 L (Cardinals 7-104)
Texans 2-23 L (Texans 5-26)
Chargers 12-85 W (Chargers 7-53)
49er’s 8-60 L (49er’s 11-143)
Broncos 10-94 W (Broncos 5-64)
Seahawks 11-105 W (Seahawks 7-55)
Chiefs 15-140 W (Chiefs 12-100)

Steelers 7-55 L (Steelers 14-163)
Dolphins 4-20 L (Dolphins 5-35)
Chargers 13-105 W (Chargers 3-19)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én sem azt mondtam, hogy ez a legégetőbb need, csak nem jönne rosszul szerintem. És ezennel be is fejeztem az LB sorral kapcsolatos problémázásom. 😊TST
Nem kell befejezni, az a jó, ha mindenki leírja a véleményét és abból kialakul egy jó kis beszélgetés!

Pl. előbb nem írtam fel, de a QB is továbbra is need nálunk, annak ellenére, hogy élete egyik meccsét játszotta JC! Mert ő egyáltalán nem konzisztensen hozza ezt a teljesítményt! Mondjuk egy ilyen 200 yard körüli, labdaeladás nélküli játék jó lenne tőle mindig! De hát láttuk már pár meccsét és valamikor semmit se tudott tenni :S
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én sem azt mondtam, hogy ez a legégetőbb need, csak nem jönne rosszul szerintem. És ezennel be is fejeztem az LB sorral kapcsolatos problémázásom. 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jah és azt írták, hogy "most is inkább a falra bízták a pass rusht és a többiek emberfogásos védekezést alkalmaztak, úgy mint a régi szép időkben és úgy látszik ez még mindig hatásos, ha jól van végrehajtva!"

Szóval ugyanaz volt mint eddig, de most mindenkinek tetszik a védekezés, mert nyertünk! Ha majd megint ugyanígy védekezve kikapunk, mert ugye benne van, hogy egy két ember lemarad és kapunk nagy playeket és emiatt kikapunk. Akkor meg majd az lesz mondva, hogy szar Marshall, szar védekezés!

Érdekesek azért a szurkolók! Na de nem baj, most örvendezni kell!
Jah és az is érdekes, hogy múlt héten ilyenkor még a draftról beszéltünk, meg hogy ki kell a falba! Most meg hogy talán csak egy C kell 😀Bruce
vettem a celzast 😊

Teljesen igazad van, bar tovabbra is azt mondom, h RT es C is kellene, valamint Routt helyere egy uj #2CB...Rolni
Jólvan persze, mindenki ilyen, én is! 😊

Ha valami működik, akkor mindegy hogy hogy működik, ha meg nem működik, akkor meg egyből minden baj! Ezt tudják ott is, és sajnos ez ellen semmit nem lehet tenni!

RT vagy RG szerintem is kellene, attól függően, hogy mennyire válik majd be Bruce Campbell!
Én a C-ben továbbra is elfogult vagyok, fiatal még Satele, hosszú időre jó lehet, ha úgy tolja mint a mostani meccsen. De ebben úgysem vergődünk zöldágra 😀

LB szerintem sem kell, mert tényleg ott van Goethel és Howard is illetve ha nagyon béna mindenki, akkor Scott is bevethető és elég jól tud ott is játszani szerintem!

CB mindenképpen kell, de szerintem is inkább FA-ról, de azért emlékezhetünk, hogy a mi védekezési struktúránkban DeAngelo is szenvedett! Bár a Washingtonnál is egy jó meccse volt, de akkor is, nehéz Aso mellett érvényesülni. Szerintem ha Revis itt lenne, akkor is csúnyán beszopatnák vagy őt, vagy ha inkább Aso-ra dobálnának akkor őt. Nincs olyan ember, akit nem lehet megverni!
De Routt sajnos nem hozza magát mostanában nagyon, pedig voltak jó meccsei, amikor elkezdtem benne bízni. Illetve CJ sem jó már annyira! Sőt!
Ware és McFadden pedig egyelőre nem nőttek még fel a feladathoz, de sokkal rosszabbak ők sem lennének mint Routt!

Igazából szerencsére ezzel most ráérünk, mert most a Jags meccs a legfontosabb! Ha kikapunk, akkor tervezgethetjük a draftot, de addig inkább örvendezzünk! HALLÉLUJJÁ 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ja azért említsük már meg, hogy a Denverben HC menesztés történt...

Miután JMD kicsit leamortizálta a csapat rosterét és bebizonyította, h (még) nem HCnak való elküldték.

Érdekes az időzítés, remélem ez inkább segít minket a Denver ellen itthon...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Továbbá Groves helyére 1 upgrade! Nem Pro Bowler csak egy iciri piciri upgrade! 😊TST
Sztem OLB posztra nem kell új ember...

Wimbley abszolút rendben van másik oldalon...

Groves szerintem fejlődést mutat...azért ne felejtsük el, h eddig DE volt...

Goethel személyében van egy jó rookie LBnk, aki jövőre nagyobb szerepet is kaphat OLB poszton Groves-al rotálva és akár azt követően már kezdő is lehetne...Rolni
Nekem az se lenne baj, ha maradna, csak fejlődjön, mert az LB sorba ő a leggyengébb láncszem szerintem...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Továbbá Groves helyére 1 upgrade! Nem Pro Bowler csak egy iciri piciri upgrade! 😊TST
Sztem OLB posztra nem kell új ember...

Wimbley abszolút rendben van másik oldalon...

Groves szerintem fejlődést mutat...azért ne felejtsük el, h eddig DE volt...

Goethel személyében van egy jó rookie LBnk, aki jövőre nagyobb szerepet is kaphat OLB poszton Groves-al rotálva és akár azt követően már kezdő is lehetne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Továbbá Groves helyére 1 upgrade! Nem Pro Bowler csak egy iciri piciri upgrade! 😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jah és azt írták, hogy "most is inkább a falra bízták a pass rusht és a többiek emberfogásos védekezést alkalmaztak, úgy mint a régi szép időkben és úgy látszik ez még mindig hatásos, ha jól van végrehajtva!"

Szóval ugyanaz volt mint eddig, de most mindenkinek tetszik a védekezés, mert nyertünk! Ha majd megint ugyanígy védekezve kikapunk, mert ugye benne van, hogy egy két ember lemarad és kapunk nagy playeket és emiatt kikapunk. Akkor meg majd az lesz mondva, hogy szar Marshall, szar védekezés!

Érdekesek azért a szurkolók! Na de nem baj, most örvendezni kell!
Jah és az is érdekes, hogy múlt héten ilyenkor még a draftról beszéltünk, meg hogy ki kell a falba! Most meg hogy talán csak egy C kell 😀Bruce
vettem a celzast 😊

Teljesen igazad van, bar tovabbra is azt mondom, h RT es C is kellene, valamint Routt helyere egy uj #2CB...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Hát azért nem most volt, én még emlékszek erre a zöldes hátterű nfl.hu-ra, aztán jött a jó régi nfl.hu, aztán meg most ez!

De neked régebben más volt a neved is, nem? adibabba 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Természetesen nem büntették meg McClaint a Sproles hitért, nem volt védtelen már Sproles, meg lehetett sisak a sisaknak ütni.Döme
Hát igazából sztem azért nem büntették meg, mert elsőként vállal ütközött és utána ment a feje a fejének, ami szándékosnak ugyan szándékos lehetett (mivel meg akarta csinálni a tackle-t), de mégsem ilyen orvul ment rá! Bár szépnek akkor sem volt szép!

Egyébként nézd meg Döme, nemsokára jubilálsz Te (10 000 hsz) is és Én (7 000 hsz) is! 😊Bruce
A helmet to helmet teljesen szabályos, az nem szabályos, ha úgy ütöd a sisakját a labdásnak, hogy még védtelen, ekkor viszont mindegy hogy sisakkal ütöd, vagy vállvédővel, vagy akár csak alkarral. Itt Sproles már az elkapás után lépett hármat, meg tudta - volna, ha nem pöttöm 😀 - védeni magát.

Ja, én is látom, szép jubileumaink lesznek. Milyen kemény hogy neked 6, nekem is már 5 éve hogy itt lepünk. Mintha tegnap regisztráltam volna. 😊
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Egyébként nézd meg Döme, nemsokára jubilálsz Te (10 000 hsz) is és Én (7 000 hsz) is! 😊Bruce
Mivel kb. csak ide írok be, én meg akkor érem el ezeket a számokat, ha az OAK SB-t nyer! 😊 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Természetesen nem büntették meg McClaint a Sproles hitért, nem volt védtelen már Sproles, meg lehetett sisak a sisaknak ütni.Döme
Hát igazából sztem azért nem büntették meg, mert elsőként vállal ütközött és utána ment a feje a fejének, ami szándékosnak ugyan szándékos lehetett (mivel meg akarta csinálni a tackle-t), de mégsem ilyen orvul ment rá! Bár szépnek akkor sem volt szép!

Egyébként nézd meg Döme, nemsokára jubilálsz Te (10 000 hsz) is és Én (7 000 hsz) is! 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Természetesen nem büntették meg McClaint a Sproles hitért, nem volt védtelen már Sproles, meg lehetett sisak a sisaknak ütni.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jah és ugye 7 szezont folyamatosan 11 vagy annál több vereséggel zártuk, de ezt idén megszakítottuk, mert maximum már csak 10 vereségünk lehet! De azért remélem ez nem teszi elégedetté a csapatot! A következő meccsen legyen az a cél, hogy ne legyen doubledigit vereség, azutáni meccsen, hogy 50%-osak legyünk, aztán a pozitív szezon, aztán meg a duobledigit win és PO!

Ollé! 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az SB Report-on található csapatrészek osztályozásáról szóló cikk!

http://www.sbreport.net/raider_news/008/5534.html
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Jah és azt írták, hogy "most is inkább a falra bízták a pass rusht és a többiek emberfogásos védekezést alkalmaztak, úgy mint a régi szép időkben és úgy látszik ez még mindig hatásos, ha jól van végrehajtva!"

Szóval ugyanaz volt mint eddig, de most mindenkinek tetszik a védekezés, mert nyertünk! Ha majd megint ugyanígy védekezve kikapunk, mert ugye benne van, hogy egy két ember lemarad és kapunk nagy playeket és emiatt kikapunk. Akkor meg majd az lesz mondva, hogy szar Marshall, szar védekezés!

Érdekesek azért a szurkolók! Na de nem baj, most örvendezni kell!
Jah és az is érdekes, hogy múlt héten ilyenkor még a draftról beszéltünk, meg hogy ki kell a falba! Most meg hogy talán csak egy C kell 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Chaz Schilens összességében 8 play-t kapott és minden fájdalom nélkül sikerült neki teljesíteni! Remélem a következő meccsen már további playeket is kap és sikerül idén passzt is elkapnia!

Úgy gondolom, hogy egy kicsivel jobb pass offense kell majd a Jags ellen, mivel abban azért gyengébbek mint futás ellen!

Ha minden jól megy, akkor azért lesz elég célpontja Campbellnek!

Ott van Ford és Murphy alapból, aztán én ugye javulást várok Millertől és DHB-től valamint Chaz-től is kellene egy két elkapás! Aztán ott vannak még a futók (DMC, Bush, Reece)! Ez 8 potenciális célpont és mindegyiknek volt már nagy meccse, szóval kijöhet egyszer egy jó kis pass heavy offense!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Routt mostmár igazán villanthatna valami jót is, tehetséges srác, kurva gyors, de minden meccsen szarrá szopatják...Persze, Aso van a másikon, neki csak elvétve dobnak, de ilyenkor kellene megmutatnia hogy így sem jár jobban a QB, ha hozzá dobja. Én csípem de mostmár kicsit faszkivan hogy szanaszéjjel szopatják.Raiders89
Nekem már évekkel ezelőtt tele volt a tököm vele, most már nem is tudok a jó ízlés határain belül róla nyilatkozni... De második CB-nek sajnos jobb nincs a keretben perpillanat. 😕 Nekem mintha az tűnne fel nála, hogy nagyon magasan van a súlypontja, és könnyen kibillentik az egyensúlyából még a "ZS" kategóriás WR-ek is.. :/TST
Ezt nagyon jól látod. Soha nem süllyeszt rendesen, emiatt hiába a 4.2-es 40-e, ha képtelen gyorsan irányt váltani. Még mindig mindent puszta atletizmusból próbál megoldani, ez a hiba. Meg a kurva nagy arca. Szétszopatják, aztán egyszer megcsinál egy playt, és úgy arcozik, mintha előtte 2 perccel nem engedett be volna egy 50 yardos elkapást...Döme
Én nagyon bízom benne, h nem hosszabbítunk vele...

McFaddenből még lehet vmi, (nickel CJ helyett?) és kellene egy FA pick up sztem Routt helyére.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Routt mostmár igazán villanthatna valami jót is, tehetséges srác, kurva gyors, de minden meccsen szarrá szopatják...Persze, Aso van a másikon, neki csak elvétve dobnak, de ilyenkor kellene megmutatnia hogy így sem jár jobban a QB, ha hozzá dobja. Én csípem de mostmár kicsit faszkivan hogy szanaszéjjel szopatják.Raiders89
Nekem már évekkel ezelőtt tele volt a tököm vele, most már nem is tudok a jó ízlés határain belül róla nyilatkozni... De második CB-nek sajnos jobb nincs a keretben perpillanat. 😕 Nekem mintha az tűnne fel nála, hogy nagyon magasan van a súlypontja, és könnyen kibillentik az egyensúlyából még a "ZS" kategóriás WR-ek is.. :/TST
Ezt nagyon jól látod. Soha nem süllyeszt rendesen, emiatt hiába a 4.2-es 40-e, ha képtelen gyorsan irányt váltani. Még mindig mindent puszta atletizmusból próbál megoldani, ez a hiba. Meg a kurva nagy arca. Szétszopatják, aztán egyszer megcsinál egy playt, és úgy arcozik, mintha előtte 2 perccel nem engedett be volna egy 50 yardos elkapást...Döme
Az unszimpátiámat meg még az is növeli vele szemben, hogy tényleg akkora arca van, hogy az valami hihetetlen... Cortland mellé kiváló volna CB2-nek... 😊 Jól megértenék egymást a szájuk alapján, csak ő tud is játszani ha akar... 😊
Igazából CJ botránkoztat meg, vagyis ő jobban... Tavaly azért a mostani Routt-nál jobban ment neki, de sikerült annyira lejátszani magát, hogy az mindennek a legalja... :o :/ 😕
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 357 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lenne pár kérdésem a Raidersről (sosincs korán feltérképezni a leendő ellenfelet)
Pár hete kérdeztem hogy játszik Henderson és Groves (Kb 5.-6- hét környékén) Azóta milyen teljesítményt nyújtanak - mennyire vagytok velük megelégedve?
Gradkowski sérüléséről és IR-jéről tudok; rajta kivül ki bajlódik fontos játékos jelenleg sérülésekkel- illetve szedett-e össze valaki valami új sérülést tegnap?
A futás nektek (is) remekül megy- de milyen mostanság a passzjáték? Zach Milleren(amúgy nálunk is van egy ilyen nevű; és egyre fontosabbá váló TE) és Jacoby Fordon kivül kire lesz érdemes figyelni?
És végül láttam; hogy a futás elleni védekezésben 23. az Oakland- mi vagy ki a fő probléma ezen a téren?iktriad
Henderson csak futások ellen van benn, szóval főként 1st down-oknál és rövidebb szituációknál! Nagyobb porbléma nincs vele, de nem is kiemelkedő! Ugyanez a véleményem Groves-ról is, hogy nem rossz, de semmi kiemelkedőt nem nyújt!

Tegnap nem szedett senki össze komolyabb sérülést, talán Stalele és Kelly akit le kellett meccs közben cserélni, de visszatértek hamar!

A futás nem ment két meccsig, most megint újra a régi fényében tündökölt! Kérdés hogy melyik arcunkat mutatjuk! A futás elleni védekezésre is ez igaz! Ha a jobb arcunkat vesszük elő, akkor nem nagyon tud futni egy csapat sem ellenünk, ha a szarabbikat, akkor szanaszét szopatnak futással, de általában azért egy-két nagy futás nyomta meg a meccseken a futás elleni védekezést, szóval annyira azért nem szar az mint ahogy a stat mutatja. De sajnos a MoJo féle futókkal szoktak gondjaink támadni, illetve a futós irányítókkal! :S

A passzjátékunk akkor megy ha a futással alá tudjuk támasztani, viszont akkor ugye nem kell passzolni nagyon, de ha rákényszerülünk a passzra, akkor azért tudnak szép játékokat csinálni a WReink és Miller is, de nagyon benne van a hiba a játékban!

Annyira nem ismerem a Jags-t, de olyan szürkeeminenciás, fekete ló csapatnak mondanám őket, akik bárkit bármikor megverhetnek és bárkitől ki is kaphatnak. Szóval érdekes csata lesz, hogy a két kétarcú csapat melyik arcát mutatja.
Bár sok minden ellenünk szól (19.00 órai kezdés 😀, Nem csoportmeccs 😀 )Bruce
Nagyon köszi a válaszokat!
(Még 1 érv -ahogy néztem eddig- ellenetek - nem Kaliforniában rendezik a meccset- ott nagyon jól megy a Raidernek; de Kalifornián kivül asszem csak a Denvert vertétek el idén)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Lenne pár kérdésem a Raidersről (sosincs korán feltérképezni a leendő ellenfelet)
Pár hete kérdeztem hogy játszik Henderson és Groves (Kb 5.-6- hét környékén) Azóta milyen teljesítményt nyújtanak - mennyire vagytok velük megelégedve?
Gradkowski sérüléséről és IR-jéről tudok; rajta kivül ki bajlódik fontos játékos jelenleg sérülésekkel- illetve szedett-e össze valaki valami új sérülést tegnap?
A futás nektek (is) remekül megy- de milyen mostanság a passzjáték? Zach Milleren(amúgy nálunk is van egy ilyen nevű; és egyre fontosabbá váló TE) és Jacoby Fordon kivül kire lesz érdemes figyelni?
És végül láttam; hogy a futás elleni védekezésben 23. az Oakland- mi vagy ki a fő probléma ezen a téren?iktriad
Henderson csak futások ellen van benn, szóval főként 1st down-oknál és rövidebb szituációknál! Nagyobb porbléma nincs vele, de nem is kiemelkedő! Ugyanez a véleményem Groves-ról is, hogy nem rossz, de semmi kiemelkedőt nem nyújt!

Tegnap nem szedett senki össze komolyabb sérülést, talán Stalele és Kelly akit le kellett meccs közben cserélni, de visszatértek hamar!

A futás nem ment két meccsig, most megint újra a régi fényében tündökölt! Kérdés hogy melyik arcunkat mutatjuk! A futás elleni védekezésre is ez igaz! Ha a jobb arcunkat vesszük elő, akkor nem nagyon tud futni egy csapat sem ellenünk, ha a szarabbikat, akkor szanaszét szopatnak futással, de általában azért egy-két nagy futás nyomta meg a meccseken a futás elleni védekezést, szóval annyira azért nem szar az mint ahogy a stat mutatja. De sajnos a MoJo féle futókkal szoktak gondjaink támadni, illetve a futós irányítókkal! :S

A passzjátékunk akkor megy ha a futással alá tudjuk támasztani, viszont akkor ugye nem kell passzolni nagyon, de ha rákényszerülünk a passzra, akkor azért tudnak szép játékokat csinálni a WReink és Miller is, de nagyon benne van a hiba a játékban!

Annyira nem ismerem a Jags-t, de olyan szürkeeminenciás, fekete ló csapatnak mondanám őket, akik bárkit bármikor megverhetnek és bárkitől ki is kaphatnak. Szóval érdekes csata lesz, hogy a két kétarcú csapat melyik arcát mutatja.
Bár sok minden ellenünk szól (19.00 órai kezdés 😀, Nem csoportmeccs 😀 )
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Routt mostmár igazán villanthatna valami jót is, tehetséges srác, kurva gyors, de minden meccsen szarrá szopatják...Persze, Aso van a másikon, neki csak elvétve dobnak, de ilyenkor kellene megmutatnia hogy így sem jár jobban a QB, ha hozzá dobja. Én csípem de mostmár kicsit faszkivan hogy szanaszéjjel szopatják.Raiders89
Nekem már évekkel ezelőtt tele volt a tököm vele, most már nem is tudok a jó ízlés határain belül róla nyilatkozni... De második CB-nek sajnos jobb nincs a keretben perpillanat. 😕 Nekem mintha az tűnne fel nála, hogy nagyon magasan van a súlypontja, és könnyen kibillentik az egyensúlyából még a "ZS" kategóriás WR-ek is.. :/TST
Ezt nagyon jól látod. Soha nem süllyeszt rendesen, emiatt hiába a 4.2-es 40-e, ha képtelen gyorsan irányt váltani. Még mindig mindent puszta atletizmusból próbál megoldani, ez a hiba. Meg a kurva nagy arca. Szétszopatják, aztán egyszer megcsinál egy playt, és úgy arcozik, mintha előtte 2 perccel nem engedett be volna egy 50 yardos elkapást...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem a Jags és a Colts ellen veszteni fogunk, de a csoportmeccsek hozhatóak.
Nem kell még ide playoff, majd ha kiegyensúlyozottan tudnak játszani, akkor lehet, de én már elégedett vagyok, mert több győzelmünk van, mint tavaly 😀