Las Vegas Raiders
40 feliratkozó
4 hónapja
Nem akarom ezt de en sztem is Kubiak a ti emberetek.szóval az van, hogy Webb, Daboll offos, a Rams OC frontrunner Arizonában. Szóval vagy Kubiak vagy lófasz lesz itt esti fénnyel.szerintem megvan a deal kubiakkal csak várjátok a sb végét. annó quinnel ugyanígy volt nálunk
Túl sok tökölés van. Várok egy meglepetés Kliff interjút.
resistance is futile
peach
4 hónapja
szóval az van, hogy Webb, Daboll offos, a Rams OC frontrunner Arizonában. Szóval vagy Kubiak vagy lófasz lesz itt esti fénnyel.szerintem megvan a deal kubiakkal csak várjátok a sb végét. annó quinnel ugyanígy volt nálunk
Túl sok tökölés van. Várok egy meglepetés Kliff interjút.
resistance is futile
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
4 hónapja
szóval az van, hogy Webb, Daboll offos, a Rams OC frontrunner Arizonában. Szóval vagy Kubiak vagy lófasz lesz itt esti fénnyel.Amiatt írod, mert a Denver kivágta Lombardit és várhatóan Webb lesz az OC náluk?
Túl sok tökölés van. Várok egy meglepetés Kliff interjút.
resistance is futile
Kubiak lesz ez!
Ha nem akkor meg elképzelésem sincs, de mindegy is lesz már 😊
Evero lesz a HC és Matt Nagy az OC 😊
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
szóval az van, hogy Webb, Daboll offos, a Rams OC frontrunner Arizonában. Szóval vagy Kubiak vagy lófasz lesz itt esti fénnyel. Túl sok tökölés van. Várok egy meglepetés Kliff interjút.
4 hónapja
Daboll titans oc lesz, ha itt nem nevezik ki hc-nakMárpedig nem fogják!
resistance is futile
(fingers crossed)
Ez inkább az ügynöke lehet, aki több fizut akar neki 😉
Szerintem ez all in Kubiak-ért ahol Webb a fall back option
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Daboll titans oc lesz, ha itt nem nevezik ki hc-nak
4 hónapja
Joe Brady BillsKurva jó!!
resistance is futile
Akkor vagy Klint Kubiak vagy Davis Webb a házban 😉
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Joe Brady Bills
4 hónapja
Ezért mondtam én azt, hogy várjuk már meg ki a faszom lesz az edző...Mendózát ígyis úgyis kihúzzuk. A kérdés, hogy tönkre veretjük vagy esélyt adunk neki 😀
Utána még ráérünk eldönteni, hogy tönkre verjük e Mendozát.
Bruce
Közben X-en van ilyen is:
Obi@3THWENT
99% sure Klint Kubiak will be the Raiders’ next head coach. #IYKYK #RaiderNation
A figura a múltban több olyan dolgot is lehozott X-en, ami aztán beigazolódott. Van a csapathoz valamilyen linkje elvileg. Erre a commentre is azt írja alatta, hogy csak továbbított egy üzenetet, amit kapott...
Akkor smoke van itt...csak fura, hogy miért...tuti, hogy továbbra is egy diszfunkcionális katyvasz vagyunk, mert egyébként ezek azért nem jönnének...ahol füst van, ugye...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Ezért mondtam én azt, hogy várjuk már meg ki a faszom lesz az edző...hát amúgy, ha ekkora shitshow van, akkor Daboll. Ő már legalább megtanulta ezt kezelni a Billsnél és a Giantsnél.
Utána még ráérünk eldönteni, hogy tönkre verjük e Mendozát.
Bruce
4 hónapja
Ezért mondtam én azt, hogy várjuk már meg ki a faszom lesz az edző...Utána még ráérünk eldönteni, hogy tönkre verjük e Mendozát.
4 hónapja
Remek:kurva jó
@TomPelissero
on the #Raiders head coaching search (on Rich Eisen show):
“People come out of those interviews going ‘who exactly is running the building… what am I looking at here. Tom (Brady) lives in Miami, how is he co-running the football operations from two thousand miles away.”
Akkor lehet Kubiak simán visszavonta a nevét és Schefter azért nem említette döntősnek tegnap...
Ha ez igaz, akkor változatlanul ott ülünk a mocsárban a Browns mellett...
Rolni
4 hónapja
Igen, nálam kb Rapapa, Schefter, Pelissero meg Garofolo a top4 általános hírharang.Pelissero egybk mióta lett ekkora bennfentes? Az esszé dolgot nálunk is ő hozta le...hosszú évek óta vezető insider schefter és rapsheet mellett, az elmúlt 3 évben szerintem övé a legtöbb breaking is, bár mostanában schefter újra formába került
Joey Tribbiani
Cruyffista

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Pelissero egybk mióta lett ekkora bennfentes? Az esszé dolgot nálunk is ő hozta le...hosszú évek óta vezető insider schefter és rapsheet mellett, az elmúlt 3 évben szerintem övé a legtöbb breaking is, bár mostanában schefter újra formába került
Joey Tribbiani
4 hónapja
Nem tudom, de azért pár éve szerintem ilyen megmondó Jr. már...Remek:Pelissero egybk mióta lett ekkora bennfentes? Az esszé dolgot nálunk is ő hozta le...
@TomPelissero
on the #Raiders head coaching search (on Rich Eisen show):
“People come out of those interviews going ‘who exactly is running the building… what am I looking at here. Tom (Brady) lives in Miami, how is he co-running the football operations from two thousand miles away.”
Akkor lehet Kubiak simán visszavonta a nevét és Schefter azért nem említette döntősnek tegnap...
Ha ez igaz, akkor változatlanul ott ülünk a mocsárban a Browns mellett...
Rolni
Joey Tribbiani
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Ha a korábbi Tom Pelissero komment igaz, akkor kvázi annak kell drukkolni, hogy legalább Webb elvállalja és nem mondjuk Daboll-t kell kinevezni...Webb kapcsán legalább kicsit lehetne bizakodni, tervezgetni...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Remek:Pelissero egybk mióta lett ekkora bennfentes? Az esszé dolgot nálunk is ő hozta le...
@TomPelissero
on the #Raiders head coaching search (on Rich Eisen show):
“People come out of those interviews going ‘who exactly is running the building… what am I looking at here. Tom (Brady) lives in Miami, how is he co-running the football operations from two thousand miles away.”
Akkor lehet Kubiak simán visszavonta a nevét és Schefter azért nem említette döntősnek tegnap...
Ha ez igaz, akkor változatlanul ott ülünk a mocsárban a Browns mellett...
Rolni
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
4 hónapja
Remek:@TomPelissero
on the #Raiders head coaching search (on Rich Eisen show):
“People come out of those interviews going ‘who exactly is running the building… what am I looking at here. Tom (Brady) lives in Miami, how is he co-running the football operations from two thousand miles away.”
Akkor lehet Kubiak simán visszavonta a nevét és Schefter azért nem említette döntősnek tegnap...
Ha ez igaz, akkor változatlanul ott ülünk a mocsárban a Browns mellett...
Szerkesztette: Rolni
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Én most azokból a morzsákból, amit össze lehet szedni azt gondolom, hogy Webb azt tudja:ez a Webb egybk mit tud? értem hogy fiatal, jól dolgozott Nix-szel, de összesen van 3 év edzői tapasztalata.Broncosnál nagyon sokra tartják de nehéz megmondani mire fel vagy hogy pontosan miben mennyi szerepe volt. Ha SP-nek ki kell hagynia egy meccset jó eséllyel ő hívta volna a játékokat nem Lombardi, legalábbis az egyik PS meccset megkapta.
Joey Tribbiani
De egyetlen helyen mindössze pár évet. Nem is feltétlen látja hogy mi az amit mi szuboptimálisan csináltunk, mert nincs összehasonlítási alapja. Én elhiszem, hogy ő a legélesebb kés a fiókban, de még nagyon zöld.
...
Ha az a kiválasztási szempont, hogy ki hogy nevelte fiatal QB-ját, Daboll tűnik a legbiztosabb választásnak. Hogy milyen HC volt, hogyan hibázott, képes-e tanulni a hibáiból, azokat nem tudom. Webbnek még nem volt igazán lehetősége hibázni, ezért az se tudni berlátja-e a hibáit és hajlandó-e változtatni, ha valami nem megy.
Black_Adder
-fiatal up and coming offensive mind
-eltöltött 6 évet az NFL-ben, mint back up QB 3 csapatnál
-a story szerint már a Cal-nál is kvázi játékos edző is volt, a legendák szerint volt, hogy Ő vitt egy-egy O/QB meetinget
-NFL-ben is Bills és második Giants állomásnál kvázi játékos edző is volt
-Daboll elvileg azért vitte a Giants-hoz, hogy segítsen Jones-nak installálni a rendszert
-SP nagyra tartja és ezért is kapta a pass game coordinator titulus a 25-ös szezon előtt
-amellett, hogy nagyon jó munkát végzett Nix-el, egyre nagyobb mértékben folyt bele az offense kialakításában és idén az új titulus is azt mutatja, hogy aktív részese a tervezésnek
-előszezonban hívott egy meccset, ami elvileg kimondottan jól nézett ki
-Kingsbury és Daboll kapcsán van kimondottan prominens OC és (HC mentor) jelölt mellé
-várhatóan akár a fentebb említett emberek, akár a Denveri stáb miatt van jó esélye erős edzői stáb összeállítására
-született vezető alkat, amit ugye QB-ként is fejlesztett, gyakorolt
-kimondottan jó people skillekkel rendelkezik
-inkább akarunk mi vagy akár a Bills is egy-két évvel korábban nekilódulni, mint kihagyni és látni majd pár év múlva máshol berobbanni
Ezzel együtt nagyon komoly rizikó lenne és én sokkal nyugodtabb lennék Kubiakkal.
Webb kinevezéssel akkor tudnék jól együtt élni, ha valóban érkezik mellé egy komoly OC és DC, illetve legalább egyiknek van korábbról HC múltja.
Amennyiben Webb mellé le lehet igazolni Kingsbury-t vagy Daboll-t assistant HC-nak és OC-nek nyugodt leszek.
Daboll tudná hozni Carmen Bricillo-t is OL embernek és akkor azt mondom, hogy igen jó kis edzői köznyezete lenne Mendozának...
Ha még emellé el tudja hozni Jim Leonhard-ot DC-nek, akkor nagyon jó kis stábunk lehetne. VJ úgy fest mgése húzza be a Cards HC pozit, így lehet esély Leonard elhozására...
Nézzük meg, hogy a következő napokban milyen hírek jönnek Kubiak kapcsán, mert szerintem Ő a befutó.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Art Stapleton reports that Raiders defensive coordinator Patrick Graham’s name has surfaced as a potential DC candidate for new Steelers HC Mike McCarthy. ☠️

4 hónapja
Broncosnál nagyon sokra tartják de nehéz megmondani mire fel vagy hogy pontosan miben mennyi szerepe volt. Ha SP-nek ki kell hagynia egy meccset jó eséllyel ő hívta volna a játékokat nem Lombardi, legalábbis az egyik PS meccset megkapta.akkor ez Webb vagy Kubiakez a Webb egybk mit tud? értem hogy fiatal, jól dolgozott Nix-szel, de összesen van 3 év edzői tapasztalata.
resistance is futile
Joey Tribbiani
De egyetlen helyen mindössze pár évet. Nem is feltétlen látja hogy mi az amit mi szuboptimálisan csináltunk, mert nincs összehasonlítási alapja. Én elhiszem, hogy ő a legélesebb kés a fiókban, de még nagyon zöld.
De úgy tűnik ez az új kor hajnala. Phillip Rivers HC interjún anélkül hogy NFLben edzősködött volna. Pár napja még a pályán dobált a Coltsban, nem valószínű de nem kizárt, hogy pár hét múlva HC. Ehhez képest Webb ha nem is járta végig a szamárlétrát legalább nekitámaszkodott...
Az lehet mögötte hogy vidd el inkább korán, minthogy aztán más vigye helyetted.
Cserébe kiment a divatból, hogy 3 év jár minden kóklernek és érzésre megszaporodtak az első év utáni menesztések. Ilyen szempontból kisebbet kockáztatsz. Mayo a next big thing? Talán, ha mégse azonnal kirúgjuk és jön helyette Vrabel.
Én mondjuk tuti nem kockáztatnék vele, de valahol több ráció van benne mint McCarthey-ban. Biztos sokkal mélyebben a padlója, de megértem azt is, ha a plafont nézik...
Ha az a kiválasztási szempont, hogy ki hogy nevelte fiatal QB-ját, Daboll tűnik a legbiztosabb választásnak. Hogy milyen HC volt, hogyan hibázott, képes-e tanulni a hibáiból, azokat nem tudom. Webbnek még nem volt igazán lehetősége hibázni, ezért az se tudni berlátja-e a hibáit és hajlandó-e változtatni, ha valami nem megy.
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
4 hónapja
Joe Brady is 2.körön ma. Schefter szerint ő, Webb és Daboll van versenybenHová tűnt Damon Hill? Akarom mondani Klint Kubiak?
resistance is futile
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
akkor ez Webb vagy Kubiakez a Webb egybk mit tud? értem hogy fiatal, jól dolgozott Nix-szel, de összesen van 3 év edzői tapasztalata.
resistance is futile
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
4 hónapja
Joe Brady is 2.körön ma. Schefter szerint ő, Webb és Daboll van versenyben
4 hónapja
akkor ez Webb vagy Kubiak