Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Las Vegas Raiders

40 feliratkozó

4 hónapja
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
szóval az van, hogy Webb, Daboll offos, a Rams OC frontrunner Arizonában. Szóval vagy Kubiak vagy lófasz lesz itt esti fénnyel.

Túl sok tökölés van. Várok egy meglepetés Kliff interjút.
resistance is futile
szerintem megvan a deal kubiakkal csak várjátok a sb végét. annó quinnel ugyanígy volt nálunk
peach
Nem akarom ezt de en sztem is Kubiak a ti emberetek.
4 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
szóval az van, hogy Webb, Daboll offos, a Rams OC frontrunner Arizonában. Szóval vagy Kubiak vagy lófasz lesz itt esti fénnyel.

Túl sok tökölés van. Várok egy meglepetés Kliff interjút.
resistance is futile
szerintem megvan a deal kubiakkal csak várjátok a sb végét. annó quinnel ugyanígy volt nálunk



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
4 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
szóval az van, hogy Webb, Daboll offos, a Rams OC frontrunner Arizonában. Szóval vagy Kubiak vagy lófasz lesz itt esti fénnyel.

Túl sok tökölés van. Várok egy meglepetés Kliff interjút.
resistance is futile
Amiatt írod, mert a Denver kivágta Lombardit és várhatóan Webb lesz az OC náluk?

Kubiak lesz ez!

Ha nem akkor meg elképzelésem sincs, de mindegy is lesz már 😊
Evero lesz a HC és Matt Nagy az OC 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
szóval az van, hogy Webb, Daboll offos, a Rams OC frontrunner Arizonában. Szóval vagy Kubiak vagy lófasz lesz itt esti fénnyel.

Túl sok tökölés van. Várok egy meglepetés Kliff interjút.
4 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Daboll titans oc lesz, ha itt nem nevezik ki hc-nak
resistance is futile
Márpedig nem fogják!

(fingers crossed)

Ez inkább az ügynöke lehet, aki több fizut akar neki 😉


Szerintem ez all in Kubiak-ért ahol Webb a fall back option

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Daboll titans oc lesz, ha itt nem nevezik ki hc-nak
4 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Joe Brady Bills
resistance is futile
Kurva jó!!


Akkor vagy Klint Kubiak vagy Davis Webb a házban 😉

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Joe Brady Bills
4 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Ezért mondtam én azt, hogy várjuk már meg ki a faszom lesz az edző...

Utána még ráérünk eldönteni, hogy tönkre verjük e Mendozát.
Bruce
Mendózát ígyis úgyis kihúzzuk. A kérdés, hogy tönkre veretjük vagy esélyt adunk neki 😀


Közben X-en van ilyen is:
Obi@3THWENT
99% sure Klint Kubiak will be the Raiders’ next head coach. #IYKYK #RaiderNation

A figura a múltban több olyan dolgot is lehozott X-en, ami aztán beigazolódott. Van a csapathoz valamilyen linkje elvileg. Erre a commentre is azt írja alatta, hogy csak továbbított egy üzenetet, amit kapott...

Akkor smoke van itt...csak fura, hogy miért...tuti, hogy továbbra is egy diszfunkcionális katyvasz vagyunk, mert egyébként ezek azért nem jönnének...ahol füst van, ugye...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Ezért mondtam én azt, hogy várjuk már meg ki a faszom lesz az edző...

Utána még ráérünk eldönteni, hogy tönkre verjük e Mendozát.
Bruce
hát amúgy, ha ekkora shitshow van, akkor Daboll. Ő már legalább megtanulta ezt kezelni a Billsnél és a Giantsnél.
4 hónapja
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Ezért mondtam én azt, hogy várjuk már meg ki a faszom lesz az edző...

Utána még ráérünk eldönteni, hogy tönkre verjük e Mendozát.
4 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Remek:

@TomPelissero
on the #Raiders head coaching search (on Rich Eisen show):

“People come out of those interviews going ‘who exactly is running the building… what am I looking at here. Tom (Brady) lives in Miami, how is he co-running the football operations from two thousand miles away.”

Akkor lehet Kubiak simán visszavonta a nevét és Schefter azért nem említette döntősnek tegnap...

Ha ez igaz, akkor változatlanul ott ülünk a mocsárban a Browns mellett...
Rolni
kurva jó
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Pelissero egybk mióta lett ekkora bennfentes? Az esszé dolgot nálunk is ő hozta le...
Joey Tribbiani
hosszú évek óta vezető insider schefter és rapsheet mellett, az elmúlt 3 évben szerintem övé a legtöbb breaking is, bár mostanában schefter újra formába került
Cruyffista
Igen, nálam kb Rapapa, Schefter, Pelissero meg Garofolo a top4 általános hírharang.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Pelissero egybk mióta lett ekkora bennfentes? Az esszé dolgot nálunk is ő hozta le...
Joey Tribbiani
hosszú évek óta vezető insider schefter és rapsheet mellett, az elmúlt 3 évben szerintem övé a legtöbb breaking is, bár mostanában schefter újra formába került
4 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Remek:

@TomPelissero
on the #Raiders head coaching search (on Rich Eisen show):

“People come out of those interviews going ‘who exactly is running the building… what am I looking at here. Tom (Brady) lives in Miami, how is he co-running the football operations from two thousand miles away.”

Akkor lehet Kubiak simán visszavonta a nevét és Schefter azért nem említette döntősnek tegnap...

Ha ez igaz, akkor változatlanul ott ülünk a mocsárban a Browns mellett...
Rolni
Pelissero egybk mióta lett ekkora bennfentes? Az esszé dolgot nálunk is ő hozta le...
Joey Tribbiani
Nem tudom, de azért pár éve szerintem ilyen megmondó Jr. már...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Ha a korábbi Tom Pelissero komment igaz, akkor kvázi annak kell drukkolni, hogy legalább Webb elvállalja és nem mondjuk Daboll-t kell kinevezni...
Webb kapcsán legalább kicsit lehetne bizakodni, tervezgetni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Remek:

@TomPelissero
on the #Raiders head coaching search (on Rich Eisen show):

“People come out of those interviews going ‘who exactly is running the building… what am I looking at here. Tom (Brady) lives in Miami, how is he co-running the football operations from two thousand miles away.”

Akkor lehet Kubiak simán visszavonta a nevét és Schefter azért nem említette döntősnek tegnap...

Ha ez igaz, akkor változatlanul ott ülünk a mocsárban a Browns mellett...
Rolni
Pelissero egybk mióta lett ekkora bennfentes? Az esszé dolgot nálunk is ő hozta le...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
4 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Remek:

@TomPelissero
on the #Raiders head coaching search (on Rich Eisen show):

“People come out of those interviews going ‘who exactly is running the building… what am I looking at here. Tom (Brady) lives in Miami, how is he co-running the football operations from two thousand miles away.”

Akkor lehet Kubiak simán visszavonta a nevét és Schefter azért nem említette döntősnek tegnap...

Ha ez igaz, akkor változatlanul ott ülünk a mocsárban a Browns mellett...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
ez a Webb egybk mit tud? értem hogy fiatal, jól dolgozott Nix-szel, de összesen van 3 év edzői tapasztalata.
Joey Tribbiani
Broncosnál nagyon sokra tartják de nehéz megmondani mire fel vagy hogy pontosan miben mennyi szerepe volt. Ha SP-nek ki kell hagynia egy meccset jó eséllyel ő hívta volna a játékokat nem Lombardi, legalábbis az egyik PS meccset megkapta.

De egyetlen helyen mindössze pár évet. Nem is feltétlen látja hogy mi az amit mi szuboptimálisan csináltunk, mert nincs összehasonlítási alapja. Én elhiszem, hogy ő a legélesebb kés a fiókban, de még nagyon zöld.
...
Ha az a kiválasztási szempont, hogy ki hogy nevelte fiatal QB-ját, Daboll tűnik a legbiztosabb választásnak. Hogy milyen HC volt, hogyan hibázott, képes-e tanulni a hibáiból, azokat nem tudom. Webbnek még nem volt igazán lehetősége hibázni, ezért az se tudni berlátja-e a hibáit és hajlandó-e változtatni, ha valami nem megy.
Black_Adder
Én most azokból a morzsákból, amit össze lehet szedni azt gondolom, hogy Webb azt tudja:
-fiatal up and coming offensive mind
-eltöltött 6 évet az NFL-ben, mint back up QB 3 csapatnál
-a story szerint már a Cal-nál is kvázi játékos edző is volt, a legendák szerint volt, hogy Ő vitt egy-egy O/QB meetinget
-NFL-ben is Bills és második Giants állomásnál kvázi játékos edző is volt
-Daboll elvileg azért vitte a Giants-hoz, hogy segítsen Jones-nak installálni a rendszert
-SP nagyra tartja és ezért is kapta a pass game coordinator titulus a 25-ös szezon előtt
-amellett, hogy nagyon jó munkát végzett Nix-el, egyre nagyobb mértékben folyt bele az offense kialakításában és idén az új titulus is azt mutatja, hogy aktív részese a tervezésnek
-előszezonban hívott egy meccset, ami elvileg kimondottan jól nézett ki
-Kingsbury és Daboll kapcsán van kimondottan prominens OC és (HC mentor) jelölt mellé
-várhatóan akár a fentebb említett emberek, akár a Denveri stáb miatt van jó esélye erős edzői stáb összeállítására
-született vezető alkat, amit ugye QB-ként is fejlesztett, gyakorolt
-kimondottan jó people skillekkel rendelkezik
-inkább akarunk mi vagy akár a Bills is egy-két évvel korábban nekilódulni, mint kihagyni és látni majd pár év múlva máshol berobbanni

Ezzel együtt nagyon komoly rizikó lenne és én sokkal nyugodtabb lennék Kubiakkal.
Webb kinevezéssel akkor tudnék jól együtt élni, ha valóban érkezik mellé egy komoly OC és DC, illetve legalább egyiknek van korábbról HC múltja.
Amennyiben Webb mellé le lehet igazolni Kingsbury-t vagy Daboll-t assistant HC-nak és OC-nek nyugodt leszek.
Daboll tudná hozni Carmen Bricillo-t is OL embernek és akkor azt mondom, hogy igen jó kis edzői köznyezete lenne Mendozának...
Ha még emellé el tudja hozni Jim Leonhard-ot DC-nek, akkor nagyon jó kis stábunk lehetne. VJ úgy fest mgése húzza be a Cards HC pozit, így lehet esély Leonard elhozására...


Nézzük meg, hogy a következő napokban milyen hírek jönnek Kubiak kapcsán, mert szerintem Ő a befutó.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 763
Art Stapleton reports that Raiders defensive coordinator Patrick Graham’s name has surfaced as a potential DC candidate for new Steelers HC Mike McCarthy. ☠️



4 hónapja
Black_Adder Denver Broncos 9 479
akkor ez Webb vagy Kubiak
resistance is futile
ez a Webb egybk mit tud? értem hogy fiatal, jól dolgozott Nix-szel, de összesen van 3 év edzői tapasztalata.
Joey Tribbiani
Broncosnál nagyon sokra tartják de nehéz megmondani mire fel vagy hogy pontosan miben mennyi szerepe volt. Ha SP-nek ki kell hagynia egy meccset jó eséllyel ő hívta volna a játékokat nem Lombardi, legalábbis az egyik PS meccset megkapta.

De egyetlen helyen mindössze pár évet. Nem is feltétlen látja hogy mi az amit mi szuboptimálisan csináltunk, mert nincs összehasonlítási alapja. Én elhiszem, hogy ő a legélesebb kés a fiókban, de még nagyon zöld.

De úgy tűnik ez az új kor hajnala. Phillip Rivers HC interjún anélkül hogy NFLben edzősködött volna. Pár napja még a pályán dobált a Coltsban, nem valószínű de nem kizárt, hogy pár hét múlva HC. Ehhez képest Webb ha nem is járta végig a szamárlétrát legalább nekitámaszkodott...

Az lehet mögötte hogy vidd el inkább korán, minthogy aztán más vigye helyetted.
Cserébe kiment a divatból, hogy 3 év jár minden kóklernek és érzésre megszaporodtak az első év utáni menesztések. Ilyen szempontból kisebbet kockáztatsz. Mayo a next big thing? Talán, ha mégse azonnal kirúgjuk és jön helyette Vrabel.

Én mondjuk tuti nem kockáztatnék vele, de valahol több ráció van benne mint McCarthey-ban. Biztos sokkal mélyebben a padlója, de megértem azt is, ha a plafont nézik...

Ha az a kiválasztási szempont, hogy ki hogy nevelte fiatal QB-ját, Daboll tűnik a legbiztosabb választásnak. Hogy milyen HC volt, hogyan hibázott, képes-e tanulni a hibáiból, azokat nem tudom. Webbnek még nem volt igazán lehetősége hibázni, ezért az se tudni berlátja-e a hibáit és hajlandó-e változtatni, ha valami nem megy.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
4 hónapja
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Joe Brady is 2.körön ma. Schefter szerint ő, Webb és Daboll van versenyben
resistance is futile
Hová tűnt Damon Hill? Akarom mondani Klint Kubiak?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
4 hónapja
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
akkor ez Webb vagy Kubiak
resistance is futile
ez a Webb egybk mit tud? értem hogy fiatal, jól dolgozott Nix-szel, de összesen van 3 év edzői tapasztalata.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
4 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
Joe Brady is 2.körön ma. Schefter szerint ő, Webb és Daboll van versenyben
4 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 815
akkor ez Webb vagy Kubiak