Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Egy vegasi kezdéshez kétfajta sztori passzol:
- vagy a legjobb, a legnagyobb, minden idők irányítógigásza,
- vagy egy új sztár, aki itt kezd, és ad alapot a franchisenak.
Carr egyik se, én így vele nem kalkulálnék.
Brady rizikós, de teljesen vállalható, de szerintem a tuti megoldás Burrow lenne az 1/1-el, kerül amibe kerül.
Carr, egy rakás pick, ingyenlakosztály a Mirageban, lényegtelen, meg kell adni bármit, szerintem kell a Raidersnek az az 1/1.
Sobri Jóska
És az Old School Raiders fanok órákat utaznak, h lássák TB (17 éve Raiders közutálat egyik főszereplőjét) ezüst&feketében! Ja nem. Annyit beszélnek TB pozitív marketing hozamáról, de mélyen halgatnak (média) a negatív hatásokról. Szerintem Gruden aki egy old school arc ezer szállal kötődve a Raiders History-hoz ezt kalkulálja. TB nem lesz fosztogató!
(legalább is nagyon remélem!!)
Surda
Akkor szerinted is rámentek az 1/1-re.
Én is így érzem.
Sobri Jóska
Szerintem, nem. Öntünk vért a D-be és Carrnak célpontokat és Főnixmadárként hamvainkból feltámadunk meg van a nagy story, és a folytonosság. SZERINTEM 😉
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Egy vegasi kezdéshez kétfajta sztori passzol:
- vagy a legjobb, a legnagyobb, minden idők irányítógigásza,
- vagy egy új sztár, aki itt kezd, és ad alapot a franchisenak.
Carr egyik se, én így vele nem kalkulálnék.
Brady rizikós, de teljesen vállalható, de szerintem a tuti megoldás Burrow lenne az 1/1-el, kerül amibe kerül.
Carr, egy rakás pick, ingyenlakosztály a Mirageban, lényegtelen, meg kell adni bármit, szerintem kell a Raidersnek az az 1/1.
Sobri Jóska
És az Old School Raiders fanok órákat utaznak, h lássák TB (17 éve Raiders közutálat egyik főszereplőjét) ezüst&feketében! Ja nem. Annyit beszélnek TB pozitív marketing hozamáról, de mélyen halgatnak (média) a negatív hatásokról. Szerintem Gruden aki egy old school arc ezer szállal kötődve a Raiders History-hoz ezt kalkulálja. TB nem lesz fosztogató!
(legalább is nagyon remélem!!)
Surda
Akkor szerinted is rámentek az 1/1-re.
Én is így érzem.

több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Mondjuk akik most Vegasban varjak a csapatot es mar iden mezben lofraltak meccsnapokon es eddig csapat nelkul voltak, kevesbe erdeklodnek majd egy 17 eves story irant,mint a GOAT vezette egyseg irant vasarnap..

Hihetetlen szeretet es varakozas van a csapat erkezese fele..olyanok is mennek majd meccsre, akik eddig eletukben nem voltak nfl meccsen es ehhez a storyhoz passzol a kecske..
topin
A folytonosság miatt nem! Csak nézd meg a LV Raiders hype videókat, nem new team-ról szólnak. Hanem a conteunitásról. Pont hogy nem kellene. És bocs de ő egy patrióta ikon, pa hype kell neki otthon vagy a Titansban teljesedne ki. Gondold csak végig.
Surda
ha az a kérdés, hogy ki visz be a stadionba több nézőt, Brady vagy Carr, akkor ez egy elég egyértelmű történet.
Amadeus
De nem ez a kérdés 😉
Telt ház garantált kezdetben, utána meg az eredmények. TB (szrtm) nem kell nekünk.
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Mondjuk akik most Vegasban varjak a csapatot es mar iden mezben lofraltak meccsnapokon es eddig csapat nelkul voltak, kevesbe erdeklodnek majd egy 17 eves story irant,mint a GOAT vezette egyseg irant vasarnap..

Hihetetlen szeretet es varakozas van a csapat erkezese fele..olyanok is mennek majd meccsre, akik eddig eletukben nem voltak nfl meccsen es ehhez a storyhoz passzol a kecske..
topin
A folytonosság miatt nem! Csak nézd meg a LV Raiders hype videókat, nem new team-ról szólnak. Hanem a conteunitásról. Pont hogy nem kellene. És bocs de ő egy patrióta ikon, pa hype kell neki otthon vagy a Titansban teljesedne ki. Gondold csak végig.
Surda
A hype videó az egy nagyon jó dolog, de az emberek akik Vegasban élnek az meg egy másik dolog. Hihetetlen lelkesedéssel várják a csapatot, már 4 store volt tavaly, aztán még a közelben sincs a csapat. A Town Square-n is külön épület..Ehhez képest pl Boston elbújhat, ahol nincs a belvárosban kifejezetten patriots store. Sport boltok vannak, ahol lehet kapni major sportos dolgokat, de ennyi. Én sem gondoltam volna, hogy enyit jelent egy város lakosságának egy csapat érkezése, de láttam..az már tavaly a Vegas-i emberek csapata volt. És ők eddig vagy nem kötődtek sehova, vagy nem is nagyon mozgatta ez őket vasárnaponként. Ellenben majd most..teljesen más a felfogás odakint ilyen téren. És az eddig ezer szállal Raidershez kötődő szurkolóknak lehet nem fér bele TB, eltudom ezt fogadni. De a Vegas-i piacot tekintve nekik meg tök mindegy, csak legyen valami szupersztár..és TB az óceán azon felén megkérdőjelezhetetlenül az az utca emberének. És ez egyből dob a költözésen felül is a csapat iránti érdeklődésen.

Neked annyi a változás, hogy más a csapat vezetékneve. Ugyanúgy Raider leszel, a csapat múltjával együtt. Nevadában viszont új fejezet kezdődik, teljesen nulláról, a helyi fanbase életében. És ezt fogják szem előtt tartani a költözés után..persze ez nem jelenti azt, hogy TB feltétlenül kellene. Csak ott senkit nem fog érdekelni mi volt tizenx éve..Az fogja érdekelni őket, ki van a csapatban. A fanbase többsége nem fog elmélyedni a játék rejtelmeibe a csapat múltjába. A nézőtéri beszélgetésekből ez teljesen átjön, az egy hétvégi kikapcsolódás, ahova menő dolog járni.

Egy nagyon kedves barátom Tampában él, az ő csapata az összes major csapat, ha találkozunk mindig úgy beszél róluk, hogy lelkes és érezni az tényleg fontos neki..aztán belemegyünk mélyebben is kiderül fogalma sincs hogy áll fel a 2.sor a Lightningnál, vagy a Buccaneersnél ki a 22 kezdő játékos a védelem és támadó oldalt egybevetve. Ismer pár húzónevet aztán ennyi. Kimegy a meccsre rendszeresen és örül ha nyernek, puffog ha kikapnak..Ilyen mélységekben a meccsre járók nagy többsége nem foglalkozik a csapattal és körülötte lévő dolgokkal odakint, mint mi itt a fórumon.
topin
Nekem unikahug szinten van kapcsolatom LV-al. Valóban nagy a várakozás a városban, de ők Raiders szurkolók akarnak lenni. Fontos gazgasági fellellendülés az érkezés. (ők pl. egy motelt üzemeltetnek kb 15 km-re az új stadiontól, naponta pózol előtte és küldi a képeket) Két éve nyomatják h jön a Raiders ill. LV a Raiders új otthona. (most két szinész óriás is nyilatkozott ez ügyben, Tom Hanks és Dustin Hoffmann). Lehet nem fogják napra pontosan vágni h ki-kicsoda, de a nagy emblematikus pillanatokat hidd el nyomatják. És a tuck rule az az. És van két másik szempont is Mr. TB-vel szemben.
1. Senki, de senki nem tudja hogy milyen B, BB nélkül. Mit is tud ő, nélküle. 18 év színbiózis egy edzővel.
2. A sokat emlegetett Gruden ego.
- akar-e kísérletezni egy ismeretlen, de öregedő QB-val. Manning más volt, kisebb eredmények, Denver előtt.
- mit mondasz neki? Tom csináld így v úgy mert ez vezet eredményre? 8 SB részvétel / 6 SBW győztesnek magyarázni? És pont Gruden? Hát nem is tudom.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Mondjuk akik most Vegasban varjak a csapatot es mar iden mezben lofraltak meccsnapokon es eddig csapat nelkul voltak, kevesbe erdeklodnek majd egy 17 eves story irant,mint a GOAT vezette egyseg irant vasarnap..

Hihetetlen szeretet es varakozas van a csapat erkezese fele..olyanok is mennek majd meccsre, akik eddig eletukben nem voltak nfl meccsen es ehhez a storyhoz passzol a kecske..
topin
A folytonosság miatt nem! Csak nézd meg a LV Raiders hype videókat, nem new team-ról szólnak. Hanem a conteunitásról. Pont hogy nem kellene. És bocs de ő egy patrióta ikon, pa hype kell neki otthon vagy a Titansban teljesedne ki. Gondold csak végig.
Surda
A hype videó az egy nagyon jó dolog, de az emberek akik Vegasban élnek az meg egy másik dolog. Hihetetlen lelkesedéssel várják a csapatot, már 4 store volt tavaly, aztán még a közelben sincs a csapat. A Town Square-n is külön épület..Ehhez képest pl Boston elbújhat, ahol nincs a belvárosban kifejezetten patriots store. Sport boltok vannak, ahol lehet kapni major sportos dolgokat, de ennyi. Én sem gondoltam volna, hogy enyit jelent egy város lakosságának egy csapat érkezése, de láttam..az már tavaly a Vegas-i emberek csapata volt. És ők eddig vagy nem kötődtek sehova, vagy nem is nagyon mozgatta ez őket vasárnaponként. Ellenben majd most..teljesen más a felfogás odakint ilyen téren. És az eddig ezer szállal Raidershez kötődő szurkolóknak lehet nem fér bele TB, eltudom ezt fogadni. De a Vegas-i piacot tekintve nekik meg tök mindegy, csak legyen valami szupersztár..és TB az óceán azon felén megkérdőjelezhetetlenül az az utca emberének. És ez egyből dob a költözésen felül is a csapat iránti érdeklődésen.

Neked annyi a változás, hogy más a csapat vezetékneve. Ugyanúgy Raider leszel, a csapat múltjával együtt. Nevadában viszont új fejezet kezdődik, teljesen nulláról, a helyi fanbase életében. És ezt fogják szem előtt tartani a költözés után..persze ez nem jelenti azt, hogy TB feltétlenül kellene. Csak ott senkit nem fog érdekelni mi volt tizenx éve..Az fogja érdekelni őket, ki van a csapatban. A fanbase többsége nem fog elmélyedni a játék rejtelmeibe a csapat múltjába. A nézőtéri beszélgetésekből ez teljesen átjön, az egy hétvégi kikapcsolódás, ahova menő dolog járni.

Egy nagyon kedves barátom Tampában él, az ő csapata az összes major csapat, ha találkozunk mindig úgy beszél róluk, hogy lelkes és érezni az tényleg fontos neki..aztán belemegyünk mélyebben is kiderül fogalma sincs hogy áll fel a 2.sor a Lightningnál, vagy a Buccaneersnél ki a 22 kezdő játékos a védelem és támadó oldalt egybevetve. Ismer pár húzónevet aztán ennyi. Kimegy a meccsre rendszeresen és örül ha nyernek, puffog ha kikapnak..Ilyen mélységekben a meccsre járók nagy többsége nem foglalkozik a csapattal és körülötte lévő dolgokkal odakint, mint mi itt a fórumon.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 691
Mondjuk akik most Vegasban varjak a csapatot es mar iden mezben lofraltak meccsnapokon es eddig csapat nelkul voltak, kevesbe erdeklodnek majd egy 17 eves story irant,mint a GOAT vezette egyseg irant vasarnap..

Hihetetlen szeretet es varakozas van a csapat erkezese fele..olyanok is mennek majd meccsre, akik eddig eletukben nem voltak nfl meccsen es ehhez a storyhoz passzol a kecske..
topin
A folytonosság miatt nem! Csak nézd meg a LV Raiders hype videókat, nem new team-ról szólnak. Hanem a conteunitásról. Pont hogy nem kellene. És bocs de ő egy patrióta ikon, pa hype kell neki otthon vagy a Titansban teljesedne ki. Gondold csak végig.
Surda
ha az a kérdés, hogy ki visz be a stadionba több nézőt, Brady vagy Carr, akkor ez egy elég egyértelmű történet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Mondjuk akik most Vegasban varjak a csapatot es mar iden mezben lofraltak meccsnapokon es eddig csapat nelkul voltak, kevesbe erdeklodnek majd egy 17 eves story irant,mint a GOAT vezette egyseg irant vasarnap..

Hihetetlen szeretet es varakozas van a csapat erkezese fele..olyanok is mennek majd meccsre, akik eddig eletukben nem voltak nfl meccsen es ehhez a storyhoz passzol a kecske..
topin
A folytonosság miatt nem! Csak nézd meg a LV Raiders hype videókat, nem new team-ról szólnak. Hanem a conteunitásról. Pont hogy nem kellene. És bocs de ő egy patrióta ikon, pa hype kell neki otthon vagy a Titansban teljesedne ki. Gondold csak végig.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 691
Nekünk Simmons kellene inkább mint Brady.
Bruce
akkor remélem őt célozzuk meg FA-n.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Nekünk Simmons kellene inkább mint Brady.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 002
Mondjuk akik most Vegasban varjak a csapatot es mar iden mezben lofraltak meccsnapokon es eddig csapat nelkul voltak, kevesbe erdeklodnek majd egy 17 eves story irant,mint a GOAT vezette egyseg irant vasarnap..

Hihetetlen szeretet es varakozas van a csapat erkezese fele..olyanok is mennek majd meccsre, akik eddig eletukben nem voltak nfl meccsen es ehhez a storyhoz passzol a kecske..
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Egy vegasi kezdéshez kétfajta sztori passzol:
- vagy a legjobb, a legnagyobb, minden idők irányítógigásza,
- vagy egy új sztár, aki itt kezd, és ad alapot a franchisenak.
Carr egyik se, én így vele nem kalkulálnék.
Brady rizikós, de teljesen vállalható, de szerintem a tuti megoldás Burrow lenne az 1/1-el, kerül amibe kerül.
Carr, egy rakás pick, ingyenlakosztály a Mirageban, lényegtelen, meg kell adni bármit, szerintem kell a Raidersnek az az 1/1.
Sobri Jóska
És az Old School Raiders fanok órákat utaznak, h lássák TB (17 éve Raiders közutálat egyik főszereplőjét) ezüst&feketében! Ja nem. Annyit beszélnek TB pozitív marketing hozamáról, de mélyen halgatnak (média) a negatív hatásokról. Szerintem Gruden aki egy old school arc ezer szállal kötődve a Raiders History-hoz ezt kalkulálja. TB nem lesz fosztogató!
(legalább is nagyon remélem!!)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Egy vegasi kezdéshez kétfajta sztori passzol:
- vagy a legjobb, a legnagyobb, minden idők irányítógigásza,
- vagy egy új sztár, aki itt kezd, és ad alapot a franchisenak.
Carr egyik se, én így vele nem kalkulálnék.
Brady rizikós, de teljesen vállalható, de szerintem a tuti megoldás Burrow lenne az 1/1-el, kerül amibe kerül.
Carr, egy rakás pick, ingyenlakosztály a Mirageban, lényegtelen, meg kell adni bármit, szerintem kell a Raidersnek az az 1/1.

több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Tárgyaltunk Brady ügynökével a kombájn alatt. A Chargers és a Colts tett még ugyanígy.
Amadeus
Ha Brady lesz szeptembertől a QB-tek eret vágtok?
ThundersNFL
Én személy szerint nem örülnék Brady leigazolásának, de öngyi nem lennék! 😊
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 522 — !SuPeR6BoWL!
Tárgyaltunk Brady ügynökével a kombájn alatt. A Chargers és a Colts tett még ugyanígy.
Amadeus
Ha Brady lesz szeptembertől a QB-tek eret vágtok?
ThundersNFL
Rajtad?
Surda
🐎C=3&🌃💡

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 691
Tárgyaltunk Brady ügynökével a kombájn alatt. A Chargers és a Colts tett még ugyanígy.
Amadeus
Ha Brady lesz szeptembertől a QB-tek eret vágtok?
ThundersNFL
Nem

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Tárgyaltunk Brady ügynökével a kombájn alatt. A Chargers és a Colts tett még ugyanígy.
Amadeus
Ha Brady lesz szeptembertől a QB-tek eret vágtok?
ThundersNFL
Rajtad?
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 522 — !SuPeR6BoWL!
Tárgyaltunk Brady ügynökével a kombájn alatt. A Chargers és a Colts tett még ugyanígy.
Amadeus
Ha Brady lesz szeptembertől a QB-tek eret vágtok?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
B.Jones nagyon úgy fest piacra lép...elvileg nagyon érdeklődünk és Marinelli miatt van kvázi kiskapunk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 691
Tárgyaltunk Brady ügynökével a kombájn alatt. A Chargers és a Colts tett még ugyanígy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/Borsilli/status/1232789332601266179?s=09
Bruce
túl sok ahhoz, hogy ne legyen alapja.
Amadeus
Vagy éppen túl sok, hogy igaz legyen.
Daniel és Moore, az örök cserék, komolyan?
bmg
mikor mindennap kapcsolatba hoznak a liga kb összes elérhető irányítójával te pedig kiállsz és lenyilatkozod, hogy Carr a mi irányítónk, (Mayock) na az elég hitelessé tesz egy FO-t...
gordon
Köszönjük a véleményedet! 😊

Egyébként szerintem inkább az újságírást illesd hitelességgel, mintsem a Raiders FO-t, mert itt inkább ők kavarják itt a szart! Amikor valaki kiáll a Raidersből nyilatkozni a sajtónak, akkor mindig az van hogy Carr a mi irányítónk!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
 twitter.com/Borsilli/status/1232789332601266179?s=09
Bruce
túl sok ahhoz, hogy ne legyen alapja.
Amadeus
Vagy éppen túl sok, hogy igaz legyen.
Daniel és Moore, az örök cserék, komolyan?
bmg
Vagy ez "a fasz se tudja mi lesz, írjunk valamit" tipikus esete
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
 twitter.com/Borsilli/status/1232789332601266179?s=09
Bruce
túl sok ahhoz, hogy ne legyen alapja.
Amadeus
Vagy éppen túl sok, hogy igaz legyen.
Daniel és Moore, az örök cserék, komolyan?
bmg
mikor mindennap kapcsolatba hoznak a liga kb összes elérhető irányítójával te pedig kiállsz és lenyilatkozod, hogy Carr a mi irányítónk, (Mayock) na az elég hitelessé tesz egy FO-t...
gordon
Vagy csak bemutatja, hogy működik a média...

Nem tudjuk ezt innen...tavaly is azt mondta mindenki, h Gruden tuti lecseréli Carr-t...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
 twitter.com/Borsilli/status/1232789332601266179?s=09
Bruce
túl sok ahhoz, hogy ne legyen alapja.
Amadeus
Vagy éppen túl sok, hogy igaz legyen.
Daniel és Moore, az örök cserék, komolyan?
bmg
mikor mindennap kapcsolatba hoznak a liga kb összes elérhető irányítójával te pedig kiállsz és lenyilatkozod, hogy Carr a mi irányítónk, (Mayock) na az elég hitelessé tesz egy FO-t...

Szerkesztette: gordon
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 878 — Circus Maximus
Moore eleve 35 vagy mennyi. Azert ugrott be tavaly mert mindket QB serult volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
 twitter.com/Borsilli/status/1232789332601266179?s=09
Bruce
túl sok ahhoz, hogy ne legyen alapja.
Amadeus
Vagy éppen túl sok, hogy igaz legyen.
Daniel és Moore, az örök cserék, komolyan?