Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Azért Brady a régi iskolaban nőtt fel. Mahomi mar szét reklomalta vna a bírót..., de így sem kell
 youtu.be/M4OTH0pddv4
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó, a korrektség jegyében legyen ez is mellé
 www.youtube.com/watch?v=XX3rmFE4LxI

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na urak itt eldobtam az agyam. Mennyi retardált forgatókönyv jön még. Mennek ezek a picba.

 raiderswire.usatoday.com/2020/02/17/nfl-com-suggests-raiders-could-sign-qb-philip-rivers-in-free-agency/
Surda
Kell Brady mögé egy csereirányító is
Black_Adder
Rivers lesz a kezdő, eltolja 58 percig a meccset, csak az utolsó két percre, amikor fordítani kell, akkor inkább kiszedik, ne legyen interception.
Wyatt
Ultimate RPO:
Rivers, Brady egymás mellett a backfielden, Hudson képzett cenya, nem gond neki slégen snappelni. Snap után meg aki megkapta labdát az dönthet h passzol vagy fut, a másik QB-ből meg fullback lesz. 😀
empty taxi
 www.youtube.com/watch?v=cNA8gWRM16E

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Na urak itt eldobtam az agyam. Mennyi retardált forgatókönyv jön még. Mennek ezek a picba.

 raiderswire.usatoday.com/2020/02/17/nfl-com-suggests-raiders-could-sign-qb-philip-rivers-in-free-agency/
Surda
Kell Brady mögé egy csereirányító is
Black_Adder
Rivers lesz a kezdő, eltolja 58 percig a meccset, csak az utolsó két percre, amikor fordítani kell, akkor inkább kiszedik, ne legyen interception.
Wyatt
Ultimate RPO:
Rivers, Brady egymás mellett a backfielden, Hudson képzett cenya, nem gond neki slégen snappelni. Snap után meg aki megkapta labdát az dönthet h passzol vagy fut, a másik QB-ből meg fullback lesz. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na urak itt eldobtam az agyam. Mennyi retardált forgatókönyv jön még. Mennek ezek a picba.

 raiderswire.usatoday.com/2020/02/17/nfl-com-suggests-raiders-could-sign-qb-philip-rivers-in-free-agency/
Surda
Kell Brady mögé egy csereirányító is
Black_Adder
Rivers lesz a kezdő, eltolja 58 percig a meccset, csak az utolsó két percre, amikor fordítani kell, akkor inkább kiszedik, ne legyen interception.

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Na urak itt eldobtam az agyam. Mennyi retardált forgatókönyv jön még. Mennek ezek a picba.

 raiderswire.usatoday.com/2020/02/17/nfl-com-suggests-raiders-could-sign-qb-philip-rivers-in-free-agency/
Surda
Kell Brady mögé egy csereirányító is

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Na urak itt eldobtam az agyam. Mennyi retardált forgatókönyv jön még. Mennek ezek a picba.

 raiderswire.usatoday.com/2020/02/17/nfl-com-suggests-raiders-could-sign-qb-philip-rivers-in-free-agency/
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
Easont hagyjuk, fejben nem alkalmas arra, hogy franchise QB legyen. azt meg nem tudom, miből gondolja, hogy Gladney bent lesz 3/91-nél, mert eléggé irreálisnak tűnik.

choose life
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Jó lenne tudni, hogy mi a valóság Carr vonatkozásában, mert idegesítő ez az egész.

Bruce
Hetekkel ezelőtt megmondtam, csak nem hitted el.
Amadeus
Most sem hiszem el, hogy te pontosan tudod, hogy mi a helyzet. A véleményedet viszont ismerem. 😁
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Jó lenne tudni, hogy mi a valóság Carr vonatkozásában, mert idegesítő ez az egész.

Bruce
Hetekkel ezelőtt megmondtam, csak nem hitted el.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Jó lenne tudni, hogy mi a valóság Carr vonatkozásában, mert idegesítő ez az egész.

Én azt gondolom hogy nem Carr a legnagyobb gondunk jelenleg, hanem a védelem egésze, ami egy kicsit komplexebb probléma mint az irányító kérdés.
Egy jó védelemmel és a jelenleg rendelkezésre álló támadójátékosokkal (+ mondjuk egy TOP WR-rel, amit annyira várnak minden fronton hozzánk) egy Carr szintű irányítóval is el kellene tudnunk érni pluszos szezont, sőt akár a 10+ győzelmet is.

Az első 5 pickből 4-et a védelembe kell tenni, esetleg a 3-dik körben egy O fal embert tudok elképzelni.

Számomra a védelem a top prioritás idén, és ha teljes csődöt mondd Carr, akkor jövőre lehet menni a QB-ra.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 323
Easton 1\12-re??? Huhh, hát nem kezdtem el még nézegetni a draft class-t, de ez eddigi ismereteim alapján nagyon nagyon meredek lenne...
Rolni
Nagyjából egy éve amikor még úgy volt hogy Herbert jelentkezik a draftra, akkor Tua 1/1-e után Fromm top10, és Eason top 12 pickjét mockolták szinte mindenhol. Ez persze nem jelent sokat önmagában, de ő speciel azért csúszott sokat a QB-rankingokon, mert Burrow és Jordan Love berobbant, és Herbert is úgy döntött, hogy vár egy évet.

Ettől függetlenül nem gondolom, hogy kihúzzátok, mert ha QB-t akartok, akkor megvannak az assetjeitek az előrecseréhez. Persze ez nem zárja ki, hogy tényleg ő tetszik meg Grudenéknek

Jones abból a szempontból jó példa, hogy tavaly nagyon hamar kiment, míg ebben a classban simán lehet, hogy kicsúszna az első körből, mint ahogy Eason esetében is ezt várják.
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Nem is rossz alapvetően. Ki mit gondol?

 justblogbaby.com/2020/02/15/las-vegas-raiders-2020-mock-draft-raiders-make-surprise-pick/5/
Cubehead
Easton 1\12-re??? Huhh, hát nem kezdtem el még nézegetni a draft class-t, de ez eddigi ismereteim alapján nagyon nagyon meredek lenne...
Rolni
Maguknak a prospekteknek még én se tudtam utána nézni. S igaz nem feltétlen 1/12-re de az elv/gondolat menet hogy hozzunk valakit akit kinevel és átveszi Carr helyét az tetszik. Carr remek játékos, és rendben lenne mind fejben mind fizikálisan Gruden rendszeréhez de fejben megtört. Ugyan javult a helyzet de így is ég és föld a sérülés előtti Carr tökösége és a mostani között. Szóval ígéret marad/maradt.
Cubehead
Daniel Jones, akit a cikk is említ párhuzamként jobb irányító volt egyetemen.
Easonnak nem igazán kellett a hátára venni a csapatot, a folyamatos előrehaladást is inkább a futók biztosították, valamint a korábbi éveknél gyengébb védelem azért még mindig meccsben tartotta a Huskies-t, ha szükség volt rá.
Ha már mindenképp hülyeséget akarunk csinálni, szerintem lesz jobb QB is 1/12-re...
több mint 4 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 486
Nem is rossz alapvetően. Ki mit gondol?

 justblogbaby.com/2020/02/15/las-vegas-raiders-2020-mock-draft-raiders-make-surprise-pick/5/
Cubehead
Easton 1\12-re??? Huhh, hát nem kezdtem el még nézegetni a draft class-t, de ez eddigi ismereteim alapján nagyon nagyon meredek lenne...
Rolni
Maguknak a prospekteknek még én se tudtam utána nézni. S igaz nem feltétlen 1/12-re de az elv/gondolat menet hogy hozzunk valakit akit kinevel és átveszi Carr helyét az tetszik. Carr remek játékos, és rendben lenne mind fejben mind fizikálisan Gruden rendszeréhez de fejben megtört. Ugyan javult a helyzet de így is ég és föld a sérülés előtti Carr tökösége és a mostani között. Szóval ígéret marad/maradt.



több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Nem is rossz alapvetően. Ki mit gondol?

 justblogbaby.com/2020/02/15/las-vegas-raiders-2020-mock-draft-raiders-make-surprise-pick/5/
Cubehead
Easton 1\12-re??? Huhh, hát nem kezdtem el még nézegetni a draft class-t, de ez eddigi ismereteim alapján nagyon nagyon meredek lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 486
Nem is rossz alapvetően. Ki mit gondol?

 justblogbaby.com/2020/02/15/las-vegas-raiders-2020-mock-draft-raiders-make-surprise-pick/5/



több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 522 — !SuPeR6BoWL!
AB&TB
Raiders???
Visszavonukok!
Surda
Hogy mi?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az egesz csak idohuzas, ugy is alair majd FA elott a Patshez meg 1-2 evre. Kell a hirveres.
Stez
Ne rontsd már el a játékot

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
2 év 60 millió ajánlatot teszünk Bradynek.
Amadeus
nem azt mondta, hogy olyan csapathoz akar menni, ahol jó elkapók vannak?
mert azok itt nincsenek. | kivéve Renfro |
d3Y
Majd húztok az 1. kör közepén egyet
Wyatt
Áhh, reunion Brownnal

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
AB&TB
Raiders???
Visszavonukok!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egesz csak idohuzas, ugy is alair majd FA elott a Patshez meg 1-2 evre. Kell a hirveres.

több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Hú baszki Brady???
Remeteségbe vonulok az tuti. Mi a faszt akarunk már tőle????
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2 év 60 millió ajánlatot teszünk Bradynek.
Amadeus
nem azt mondta, hogy olyan csapathoz akar menni, ahol jó elkapók vannak?
mert azok itt nincsenek. | kivéve Renfro |
d3Y
Majd húztok az 1. kör közepén egyet

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
2 év 60 millió ajánlatot teszünk Bradynek.
Amadeus
nem azt mondta, hogy olyan csapathoz akar menni, ahol jó elkapók vannak?
mert azok itt nincsenek. | kivéve Renfro |

choose life
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 522 — !SuPeR6BoWL!
2 év 60 millió ajánlatot teszünk Bradynek.
Amadeus
😥 vagy 😂 vagy 🤔

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018