Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Ez a beszéd!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Azt a büdös kurva anyját

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
alakul az a Bears pick. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Na elég a kölcsönös felszopásból! 😁
Hosszú idő után, újra Oaklandban
Just Win Baby! ☠️ 🖤
J
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Sajnos ez lesz a vesztünk:

 twitter.com/Jerrymcd/status/1190407839598047232?s=09
Bruce
A futóállományunk a Lenge Ligában is mosolyt csalna az arcokra. Ha nem passzolunk a playek nagy százalékában akkor nagy gondban leszünk.
Szerintem sima Raiders W, a must win meccseket általában elbukjuk.
Bazzani
Nem ismersz még minket

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Sajnos ez lesz a vesztünk:

 twitter.com/Jerrymcd/status/1190407839598047232?s=09
Bruce
A futóállományunk a Lenge Ligában is mosolyt csalna az arcokra. Ha nem passzolunk a playek nagy százalékában akkor nagy gondban leszünk.
Szerintem sima Raiders W, a must win meccseket általában elbukjuk.
Bazzani
Pont az a baj, hogy passzolnotok kell mert a futásra nincs ember. Szétszeditek a védelmünket az elején, aztán már a futás is menni fog. Ha a támadóink hibáznak (márpedig szoktak), akkor nem fogjuk tudni tartani a lépést.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos ez lesz a vesztünk:

 twitter.com/Jerrymcd/status/1190407839598047232?s=09
Bruce
A futóállományunk a Lenge Ligában is mosolyt csalna az arcokra. Ha nem passzolunk a playek nagy százalékában akkor nagy gondban leszünk.
Szerintem sima Raiders W, a must win meccseket általában elbukjuk.

több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Sajnos ez lesz a vesztünk:

 twitter.com/Jerrymcd/status/1190407839598047232?s=09
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Oakland's schedule over the first eight weeks ranks as the third-toughest per DVOA. Their remaining schedule, on the other hand, ranks as the 26th-toughest. In just about every way imaginable, Oakland's season got a heck of a lot easier the moment they returned home from their road game in Houston.
Rolni
Bízzunk benne, hogy az eredmények is tükrözni fogják ezt.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Oakland's schedule over the first eight weeks ranks as the third-toughest per DVOA. Their remaining schedule, on the other hand, ranks as the 26th-toughest. In just about every way imaginable, Oakland's season got a heck of a lot easier the moment they returned home from their road game in Houston.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Utolsó nap edzett Hudson is és James is, így van esély, hogy pályára tudnak lépni.

Harris betegség miatt az utolsó két edzésen nem volt teljes edzésen, de lehet hogy játszani fog ő is.
Bruce
Hudson egy állat, mondjuk az sem normális, hogy ez a random James gyerek lehozott a semmiből egy ilyen meccset. Kurva jó a falunk idén, utána néztem a héten, passzblokkban is top10, futásblokkban is top10. Tom fucking Cable 4 prez.
Amadeus
Erre sem volt kicsi az odds az indulásnál.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Utolsó nap edzett Hudson is és James is, így van esély, hogy pályára tudnak lépni.

Harris betegség miatt az utolsó két edzésen nem volt teljes edzésen, de lehet hogy játszani fog ő is.
Bruce
Hudson egy állat, mondjuk az sem normális, hogy ez a random James gyerek lehozott a semmiből egy ilyen meccset. Kurva jó a falunk idén, utána néztem a héten, passzblokkban is top10, futásblokkban is top10. Tom fucking Cable 4 prez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Utolsó nap edzett Hudson is és James is, így van esély, hogy pályára tudnak lépni.

Harris betegség miatt az utolsó két edzésen nem volt teljes edzésen, de lehet hogy játszani fog ő is.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Lehet hogy Incognito fog C-ként játszani a hétvégén. 😁

Josh Jacobs lett október hónap legjobb rookie támadó játékosa.
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem vagyok túl magabiztos a Lions meccs kapcsán...végre otthon játszunk, de a védelmet Stafford szét fogja kapni és OC gondokkal nem tudom tudjuk-e tartani a lépést, illetve tudjuk-e a Lions O-t elegendő időt a padon tartani majd...
Rolni
Hasonlóképpen látom én is, bár a C poszt még azért változhat addig.
Inkább a védelem az ami problémás lehet.
Bruce
Egy kicsit is passzolni tudó QB ellen esélye sincs ennek a védelemnek.
Akik ellen nyertünk: Flacco, Brissett, Daniel
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Nem vagyok túl magabiztos a Lions meccs kapcsán...végre otthon játszunk, de a védelmet Stafford szét fogja kapni és OC gondokkal nem tudom tudjuk-e tartani a lépést, illetve tudjuk-e a Lions O-t elegendő időt a padon tartani majd...
Rolni
Hasonlóképpen látom én is, bár a C poszt még azért változhat addig.
Inkább a védelem az ami problémás lehet.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Nem vagyok túl magabiztos a Lions meccs kapcsán...végre otthon játszunk, de a védelmet Stafford szét fogja kapni és OC gondokkal nem tudom tudjuk-e tartani a lépést, illetve tudjuk-e a Lions O-t elegendő időt a padon tartani majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
 www.youtube.com/watch?v=OtOOmr5b7QE

a tökéletes Raiders Qb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Napi rossz hír:
 twitter.com/VicTafur/status/1189615009388793857?s=09
Bruce
az szép.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Napi rossz hír:
 twitter.com/VicTafur/status/1189615009388793857?s=09
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
A védelem faramuci. Mayowa és Crosby hozzák magukat eddig, ők jelentik a passrusht, illetve Hurst. Hankins top5 nose idén a PFF-nél, ami meg is látszik a futás elleni védekezésben. Ferrell súlytalan, a LB corp katasztrófa. A legnagyobb probléma mégis a scheme. Sehol a double a gap, sehol az agresszív védekezés, kb vanilla coverage, amit tol a defense, így mindenki szétpasszol minket. Ezen ment el a Houston elleni is most. Én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy kellene egy új DC, lehetőleg 3-4, hogy Key ne menjen a kukába, és egy jóval agresszívabb sémát felépíteni. Joyner nálam keeper, csak nem nickelben, hanem FS-ként. Ezt a nickel projectet nála el kellene engedni. Joseph rotációs embernek oké futás ellen, minden másra gyenge. Riley kuka. Burfict nem tudom lesz-e még, de azzal számolok, hogy neki ennyi volt. Whitehead max 2. számú ILB-nek maradna nálam. Corner poszton legalább kinézünk valahogy.
Amadeus
Viszont ha te azt gondolod, hogy maga a fal közepe nem rossz, akkor mégsem a sémát kellene módosítani, hanem szerezni egy jó rusher-t és maradhatna a védelem. Igaz ez már idénre nem fog összejönni, mivel lemaradtunk Ngakoue-ról, aki talán jó lett volna erre a szerepre.
Valamiért azt gondolom, hogy Ferrell év végére jobb lesz. Most a betegsége miatt volt egy kis súlyvesztesége és amíg azt visszadolgozza, addig várnunk kell. Az év elején meg lassabban vette fel a ritmust, szóval egy kis türelem kell. Az sem segíti, hogy sokat kell bemennie DT-be, így lassabb a fejlődése. Tudom, hogy 1/4-et nem ért, de azért konszenzusos 1. körös volt a draft előtt szinte mindenkinél, tehát ha előjön belőle ez a tehetség, akkor jó lesz az.
A legjobb LB-t viszont el kell vinnünk a drafton az tuti, mostmár ez nem várhat. Bár mindig rizikós a draft, hogy mennyi idő kell egy játékosnak, hogy felvegye az nfl ritmusát, de az egyik picket biztos hogy erre költeném. Illetve nem lenne baj, ha jönne a fal közepére is egy erősítés, depth mélyítés.

Szóval én hagynám a jelenlegi sémát és foltoznám a lyukakat.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Válaszolva itt a felvetésekre: Az offense szerintem rendben van. Egy smashmouth run heavy csapat lettünk, amivel nincsen gond, hiszen éppen reneszánszát éli a futójáték az NFL-ben, lásd a Vikes és a 49ers esetét. Carr pedig szépen tanul bele ebbe a precíziós játékba, érezhetően jobban játszik, mint tavaly. A falat Cable összerakta Rolni legnagyobb meglepődésére, amennyire jól emlékszem, jeleneg a 6. legjobb az offense futásban, valószínűleg a falunk is a top5-top10 környékén blokkol idén, ami impresszív, főleg annak fényében, hogy bottom 5 falat várt mindenki Cabletől. TE poszton az egyik legjobb csapat a ligában, FB dettó, WR kellene talán egy igazi playmaker, de a 49ers pont idén mutatja meg, hogy túlfizetett elkapó nélkül is van offense.

A védelem faramuci. Mayowa és Crosby hozzák magukat eddig, ők jelentik a passrusht, illetve Hurst. Hankins top5 nose idén a PFF-nél, ami meg is látszik a futás elleni védekezésben. Ferrell súlytalan, a LB corp katasztrófa. A legnagyobb probléma mégis a scheme. Sehol a double a gap, sehol az agresszív védekezés, kb vanilla coverage, amit tol a defense, így mindenki szétpasszol minket. Ezen ment el a Houston elleni is most. Én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy kellene egy új DC, lehetőleg 3-4, hogy Key ne menjen a kukába, és egy jóval agresszívabb sémát felépíteni. Joyner nálam keeper, csak nem nickelben, hanem FS-ként. Ezt a nickel projectet nála el kellene engedni. Joseph rotációs embernek oké futás ellen, minden másra gyenge. Riley kuka. Burfict nem tudom lesz-e még, de azzal számolok, hogy neki ennyi volt. Whitehead max 2. számú ILB-nek maradna nálam. Corner poszton legalább kinézünk valahogy.

Special Team rendben van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Jött Erik Magnuson is a Bills gyakorló csapatából. A posztja C...

Sajnos Hudson sérülése miatt kell valaki, mert 2-3 hét biztos kimarad neki. ☹️
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
BMarsh újra itt, Will Compton is célkeresztben.
Amadeus
Remélem Marshall tud mutatni valamit most már. Hajrá
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
BMarsh újra itt, Will Compton is célkeresztben.

criminal lawyer or criminal lawyer?