Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Conley kapcsán nem tudom mi ment félre...Úgy tűnt remek fit ebbe a védelembe, de valahogy nem sikerült megbízhatóan, jól játszania...már rookie évében is pedzegették, hogy túl szívesen volt a lábadozóba Obi-val, mostanra az új stábnál is kilőtte magát...talán majd Houstonban összejön neki...legalább látjuk majd a 2 rookiet bőven idén...

Érdekes lesz, hogy sikerül-e hozni is valakit...most van 2db első körünk és 3db harmadik körünk, viszont nincs második kör...impact, fiatal játékos felőlem jöhetne a védelembe az egyik első körért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
két pletyka: Vic Beasley egy középsőért és az egyik 1. menne Ngakoue-ért a Jaxhez.
Amadeus
Az egyik gyenge játékos, olyanunk nekünk is van. A másik meg drága
Bruce
Drága? Top 5 4-3 DE, premium passrusher és drága?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
RIP Mr.Willie Brown 😕

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 927 — SuperBowl Champions 2013/2014
két pletyka: Vic Beasley egy középsőért és az egyik 1. menne Ngakoue-ért a Jaxhez.
Amadeus
Az egyik gyenge játékos, olyanunk nekünk is van. A másik meg drága
Bruce
Siman meger egy 1. kort.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
R.I.P. Old Man Willie 🙁

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
két pletyka: Vic Beasley egy középsőért és az egyik 1. menne Ngakoue-ért a Jaxhez.
Amadeus
Az egyik gyenge játékos, olyanunk nekünk is van. A másik meg drága
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
két pletyka: Vic Beasley egy középsőért és az egyik 1. menne Ngakoue-ért a Jaxhez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Gareon Conley nekem nagy kedvencem volt, persze a szerethetőség nem egyenlő az eredményességgel. (lásd: DJHaydn, Huff, Moore, stb. ..) Én még hiszek Gruden&PG eredményességében. Bears elleni meccs sok mindent jóváírt nálam! GB-vel nem vagyunk még egy szinten, de van 3 W-nk, és még életben vagyunk! és harcolunk. Azt én sem értem, hogy +1 hét után miért nem tudtunk nagyobb ellenállást kifejteni, tudom AR jobb mint Traubi de azért na. Carr flyQBfootball play sokat vitt, majd a kivédekezett futás 4re. Megvoltak azok a sarokpontok ahol elvesztegettük a lehetőségeinket, de előrébb vagyunk mint egy éve 3-3 nyáron simán elfogattam volna.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 097 — Deion Sanders for president!
3. körrel mire mennek???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Egyébként valóban mindegy, hogy ki játszik nálunk, mert nagyon nem tudnak a védők mit csinálni az ellenféllel. De a draftjogok sem igazán számítanak, mert draftolni sem tudunk.
Ebből mikor lesz védelem?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
CJ Anderson megint

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Mullen kezd Houstonban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Dowling/Obi/Luani KoJo

Hayden/Carrie McGill/Conley

Stupar/Ball/Lee Burris/James Sio Moore/Heeny

Crawford/Mack/Valles/Jihad Bilukidi/Jelly/Hester McGee/Eddie/Hester Bass/Shelby/MEjr/Calhoun


2018nál untam meg. Egy komplett védelmet draftoltunk 2012 óta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 627
most már megállapíthatjuk, hogy a 2017-es draftunk is el lett baszva.

choose life
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Ezt most miért?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Breaking: #Raiders traded CB Gareon Conley to the #Texans for a 3rd round pick, sources said. - Vic Tafur
Beki
Kínos repülőút lesz 😀
Levi
én nem bánom, jó nagy lófasz volt. A kintiek követelték, hogy küldjük Cooper után.

Btw azt a 3. kört küldeném Beasleyért.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Breaking: #Raiders traded CB Gareon Conley to the #Texans for a 3rd round pick, sources said. - Vic Tafur
Beki
Kínos repülőút lesz 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Breaking: #Raiders traded CB Gareon Conley to the #Texans for a 3rd round pick, sources said. - Vic Tafur
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 213 — én ezt meguntam
Guenther helyére egy 3-4 DC, és valami agresszív scheme. Gruden offensehez kell egy agresszív, a driveokat lezárni képes védelem.
Amadeus
Ezzel az a baj, hogy ha megint egy új rendszert kellene meghonosítani, akkor azért pár játékosnak búcsút mondhatnánk, ami nem biztos, hogy a költözés közben túl jó ötlet lenne.

Én inkább ide draftolnék az első körben két játékost, illetve FA-n aktívkodnék. Ha ezzel sem tud élni Guenther, akkor utána mehet.
Bruce
Mit vesztenénk?
Amadeus
10 évet!
Van 6-1, meg 5-2 mind a kettő 4-3 transzformáció.
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amm értem, hogy csak 6 meccs ment le de Ferrell játéka csalódás mert egyszerűen semmit nem látok az emberből... Volt talán 1 sackje? Pff... Ergya.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Guenther helyére egy 3-4 DC, és valami agresszív scheme. Gruden offensehez kell egy agresszív, a driveokat lezárni képes védelem.
Amadeus
Ezzel az a baj, hogy ha megint egy új rendszert kellene meghonosítani, akkor azért pár játékosnak búcsút mondhatnánk, ami nem biztos, hogy a költözés közben túl jó ötlet lenne.

Én inkább ide draftolnék az első körben két játékost, illetve FA-n aktívkodnék. Ha ezzel sem tud élni Guenther, akkor utána mehet.
Bruce
Mit vesztenénk?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Guenther helyére egy 3-4 DC, és valami agresszív scheme. Gruden offensehez kell egy agresszív, a driveokat lezárni képes védelem.
Amadeus
Ezzel az a baj, hogy ha megint egy új rendszert kellene meghonosítani, akkor azért pár játékosnak búcsút mondhatnánk, ami nem biztos, hogy a költözés közben túl jó ötlet lenne.

Én inkább ide draftolnék az első körben két játékost, illetve FA-n aktívkodnék. Ha ezzel sem tud élni Guenther, akkor utána mehet.
Bruce
Én is erre hajlok inkább, bár jó lenne vmit látni PG-től még idén!

Ferrell pl nem igen 3-4 fit csak, hogy az 1/4el kezdjük a gondolkodást...

Jövőre elő szerződése lesz:
DT: Hankins, Hall, Hurst
DE: Ferrell, Crosby, Key
LB: Whitehead, Morrow, Lee, Allen, Phillips
CB: Conley, Mullen, Johnson, Nixon
S: Abram, Joyner, Harris

Közülük sztem Joyner tuti cut az eddigiek alapján. Kell minden posztra 1 meghatározó ember és depth. Ha azzal sem megy PG-nek, akkor kuka. Persze nem lesz egyszerű 5 komoly játékost szerezni, de korai draft picket és pénzt sem szabad sajnálni majd...másik oldalra kb csak WR kellene...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Guenther helyére egy 3-4 DC, és valami agresszív scheme. Gruden offensehez kell egy agresszív, a driveokat lezárni képes védelem.
Amadeus
Ezzel az a baj, hogy ha megint egy új rendszert kellene meghonosítani, akkor azért pár játékosnak búcsút mondhatnánk, ami nem biztos, hogy a költözés közben túl jó ötlet lenne.

Én inkább ide draftolnék az első körben két játékost, illetve FA-n aktívkodnék. Ha ezzel sem tud élni Guenther, akkor utána mehet.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Guenther helyére egy 3-4 DC, és valami agresszív scheme. Gruden offensehez kell egy agresszív, a driveokat lezárni képes védelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Nem a GB ellen kell nyernünk jelenleg.
A Lions és Texans duóból kellene valamelyiket elkapni mert utána ha a Chargers, Bengals és Jets triót elkapjuk akkor elég jól állhatnának a dolgok még ezzel a védelemmel is.
TST
Hát azért elvárható lett volna bye week-ről visszatérve, hogy egy gyakorlatilag rövid hetét töltő csapat ellen, aki tele van sérültekkel, egy kicsit nagyobb ellenállást fejtsünk ki. Nem a vereséggel van a baj, hanem megint a milyenségével. Azt gondolom, hogy ha mindhárom kihagyott lehetőségünkkel élünk és TD-re váltjuk is, akkor sem nyertünk volna, mivel a védelmünkkel úgy játszadozott a GB, ahogy csak akart. Ha nagyon kellett volna, még 1-2 TD-t biztosan tudott volna szerezni a Packers. Kb ilyen 56-45 lett volna az eredmény.