Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
BMarsh újra itt, Will Compton is célkeresztben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Én nem várok last minute trade-et már.

O oldalon szerintem is megvagyunk, majd az offseasonban kell még tovább dolgozni szerintem a WR poszton, kéne egy jó kezű, gyors ember és akkor rendben lehetünk. Incognitot sztem érdemes lenne megtartani és így az OL-t egyben tartani. RB poszton szerintem a Washington/Richard vonalat el fogja engedni Gruden, max egyik marad és hoznak majd vmi nagyobb darab csonttörőt.

Védelemben vannak bajok.
Kéne egy brutál impact DE, de nagyon. Ha ilyet tudnánk szerezni, akkor a Ferrell-Crosby-Key 3-as már megfelelő lehet, de mondjuk nálam Mayowa simán előrébb lenne, mint Key...vagy nagy FA igazolás vagy első körös pick kéne DE posztra.
DT poszt nagyjából rendben van, de classtól függően érkezhet vmi középső körös erősítés vagy egy low key FA igazolás.
LB poszton nem tragédia ez a Whitehead-Morrow páros, de azért elférne az upgrade. Whitehead rendre lemarad a zóna határról, egyszerűen nem tudja bejátszani a területet, amit PG kér tőle. Őt nem biztos, hogy van értelme megtartani jövőre azzal a fizuval, ha tudunk jobbat szerezni, de maradhat is, lesz hely a cap alatt és kéne már vmi állandó, erős LB egység.
CB poszton Conley kiesése nem volt igazán érezhető, de need azért továbbra is van sztem...év végéig Mullen és Johnson remélhetőleg játszik annyit, hogy legyen a stábnak (és nekünk) némi elképzelése arról mire elegek. Lawson és Joyner nálam cserélendő elemek eddigiek alapján. Worley kapcsán se vagyok lenyűgözve sajnos. Lehet csak az idei rookiekat tartanám meg és a veteránok helyett hoznék újakat és drafton is lőnék megint CB-re.
S poszton se vagyunk fényesek, a gond, hogy Abram kapcsán nem leszünk igazán okosak már idén, de vele szerintem jövőre is fix kezdőként kalkulál majd Gruden is. Joseph ha nem kér sokat maradhat, de könnyen cserélhető is lehet szerintem. Ha sikerül upgradet igazolni, lehet draft pick se kell, mert Harris vezetésével depth rendben lesz...ha marad Karl, sztem kéne egy draft pick is azért.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Hogyan tovább novemberben?

Hudson sérülése miatt kicsit még képlékenyek a dolgok, de mondjuk ha egész héten készül a Andre James, akkor olyan nagy baj csak nem lehet C poszton.

A támadó oldalon viszonylag rendben vannak a dolgok. Ami fix az az RB, FB, QB, TE és a fal (Hudson kivételével). A WR poszt is nagyjából stabilnak mondható most, hogy visszatért Williams valamint érkezett Zay Jones, mélységnek még ott van Doss és Ateman is ha baj lenne. Igaz, hogy nincs egy kiemelkedő elkapó, de jó kis iparoscsapat jött össze elkapóposzton. Szóval a támadókra nem kell további szót pazarolni.

A védelem már kicsit több szót érdemel. A falnál az az érzésem, ami a WR sornál is van, hogy iparosokból áll, akik konzisztensen nagyobb pluszt nem tudnak hozzátenni. Ide nagyon kellene egy sztár, az is leginkább DE posztra. Mert enélkül rotációval kell megoldani a dolgokat és úgy gondolom, hogy nem minden esetben jó a rotáció, főként most nem működött igazán, mert Mauro is kiesett hamar és így 4-en kellett megoldani a DE posztot úgy, hogy Ferrell volt benn DT-ben is többször. Crosby-nak sok még ez a playmennyiség. A DT posztokon is 3 emberünk van összesen (Hurst, Hall és Hankins) + Ferrell. Mauro helyett tehát nyugodtan jöhente egy jó DE, akár egy első körös választásért is.

Az LB sor megint vékonyodott, mivel Justin Phillips megsérült. Így 4-en maradtak Whitehead, Morrow végig is játszották a mérkőzést és mellettük mindig egy sec játékos volt fönt, de ez már nem újdonság, mert egész évben ezt terveztük és csináltuk is, hogy 2 LB-vel játszunk. Ettől függetlenül itt sem ártana, ha lenne még legalább egy olyan játékos, aki bevethető rotációs jelleggel.

A secondary sorban véleményem szerint nem lehetett sok visszalépést felfedezni Conley távozásával, így itt talán jók vagyunk, bár egy jobb játékos itt is kellene.

Kíváncsian várom, hogy a védelembe sikerül e még a trade deadline lezárulta előtt szerezni valakit.

A következő meccsünk a Lions ellen lesz, akik meglepően jók idén és akár egy jó sorozattal még odaérhetnek a PO közelébe is akár, tehát kiemelten fontos lesz mindkét csapatnak ez a meccs. Mi végre otthon játszhatunk, ami akár egy kis plusz motivációt hozzátehet a dolgokhoz. A bírók nem tudom mit fognak csinálni, mert úgy tudom, hogy a Lions is általában a rosszabb végét fogja meg a bírók faszának. Mindenesetre jó lenne, ha nem ők akarnák megint a főszerepet játszani.

Utána a rövidke hét és a csoportrangadó miatt megtippelhetetlen hogy mi lesz a kimenetele a mérkőzésnek

A Bengals meccs már messzebb van, de ők most éppen az 1/1-ért vannak harcba. Most bye weekeznek és lesz egy meccsük a Ravens ellen, aztán jövünk mi. Meglátjuk

A Jets elleni meccs már idegenben lesz, akik szintén nincsenek topon idén, de most egy olyan sorozatuk jön, ahol akár 3 meccset is megnyerhetnek zsinórban. @Dolphins, vs Giants, @Redskins és ezután jövünk mi. 4-6-os mérleggel is állhatnak akkorra.

Nekünk így a Texans meccs miatt novemberben 4-0 vagy 3-1-es sorozat kellene, hogy bármi keresnivalónk maradjon decemberben. Piszok nehéz meccsek lesznek ezek számunkra, de meg kell próbálni amit csak tudunk.

Ti hogyan látjátok? Fogunk cserélni? Novbemberi meccsek alakulása? Bármi észrevétel?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/RapSheet/status/1188848376902770688?s=09
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Hudsonról van valami hír? Nem nagyon volt időm keresgélni.
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
az basz fel, hogy ez a Texans nem volt most jobb és nagyon kevésen múlt, és azt a keveset nem ők rakták bele, hanem a bírók. Nyilván nagyobb különbségnél lófaszt sem számítana, de ilyen kicentizett helyzetben elég, hogy eldőljön a meccs sorsa.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Amúgy a leghihetetlenebb számomra, hogy az elmúlt három meccsen mindössze két QBhitet voltak képesek felmutatni az ellenfelek, pedig nem a legrosszabb DL/LB egységekkel volt dolgunk.
Lehet, hogy Cable egy meg nem értett zseni? 😀
bmg
Az sem semmi, hogy egy UDFA center, hidegen beszállva, szerintem elég jól lehozta a meccset. Ennek ellenére remélem, hogy Hudson sérülése nem túl komoly.
Egyébként kb idén az O falunkra nem nagyon lehet panasz. Talán csak Parker volt a fekete bárány, amikor játszott. De előző meccsen Sharpe is jól tette a dolgát. Good és Devey is jól nyomták. Most meg Andre James szállt be jól.
Bruce
Cable csak összerakta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Amúgy a leghihetetlenebb számomra, hogy az elmúlt három meccsen mindössze két QBhitet voltak képesek felmutatni az ellenfelek, pedig nem a legrosszabb DL/LB egységekkel volt dolgunk.
Lehet, hogy Cable egy meg nem értett zseni? 😀
bmg
Az sem semmi, hogy egy UDFA center, hidegen beszállva, szerintem elég jól lehozta a meccset. Ennek ellenére remélem, hogy Hudson sérülése nem túl komoly.
Egyébként kb idén az O falunkra nem nagyon lehet panasz. Talán csak Parker volt a fekete bárány, amikor játszott. De előző meccsen Sharpe is jól tette a dolgát. Good és Devey is jól nyomták. Most meg Andre James szállt be jól.
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Egy elit WR-re vagyunk szerintem a csoportelsőségért folytatott harctól. Kellene valaki, akire fókuszál a védelem, ami lehetőséget adna a többieknek és nem abban kell reménykedni, hogy Williams végig kontrollálni tudja-e a labdát az elkapás során. Nagy kár, hogy AB idióta...

A másik lehetőség a sokkal komolyabb passrush, akkor a jelenlegi támadóegységgel is hozni lehetne az ilyen meccseket. Én hajlandó lennék a két első körösünkkel, meg némi apróval feltradelni Chase Youngért.

Amúgy a leghihetetlenebb számomra, hogy az elmúlt három meccsen mindössze két QBhitet voltak képesek felmutatni az ellenfelek, pedig nem a legrosszabb DL/LB egységekkel volt dolgunk.
Lehet, hogy Cable egy meg nem értett zseni? 😀
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
 mobile.twitter.com/JoshDubowAP/status/1188696853446983680?s=20

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
A Texans Lions duóból kellene hozni egy meccset. A Texanst kellett volna megfogni mert a Lions keményebb ellenfél véleményem szerint, ráadásul egy Lions vereség után nagyobb eséllyel hoztuk volna a Chargers, Bengals és Jets meccset.
Amúgy ez is elb@szott egy meccs volt különben...

Az a lényeg, hogy a következő 4 meccsből 3-at meg kell nyerni ha akarunk valamit...
TST
Mind a 4 hozható, de a védelemnek össze kell állnia

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
A Texans Lions duóból kellene hozni egy meccset. A Texanst kellett volna megfogni mert a Lions keményebb ellenfél véleményem szerint, ráadásul egy Lions vereség után nagyobb eséllyel hoztuk volna a Chargers, Bengals és Jets meccset.
Amúgy ez is elb@szott egy meccs volt különben...

Az a lényeg, hogy a következő 4 meccsből 3-at meg kell nyerni ha akarunk valamit...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Watt nélkül és kb 1 darab kezdővel s secondaryban játszottak az egész második félidőben és sikerült kikapni...ez nem csak a védelmen ment el szerintem...
Rolni
Volt két minimum 9-10 perces drivejuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Watt nélkül és kb 1 darab kezdővel s secondaryban játszottak az egész második félidőben és sikerült kikapni...ez nem csak a védelmen ment el szerintem...
Rolni
Úgyvan, hanem a bírókon. 😊

Egyébként valóban most lehetett volna megfogni őket. De valahogy a második félidőre elfogyott az erő a védelemből és csak lassítani tudtuk őket, de megállítani nem.

Az offense esetében meg tényleg volt egy két érdekes ítélet, ami miatt nem folytathattuk a támadást. Ezek a DPI-nem DPI dolgok teljesen esetlegesek.

A másik fajta bünti amivel baj van, az a roughing the passer, mert ezek annyira túlzóak néha, hogy nem lehet szó nélkül elmenni mellette.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Watt nélkül és kb 1 darab kezdővel s secondaryban játszottak az egész második félidőben és sikerült kikapni...ez nem csak a védelmen ment el szerintem...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Gruden: “It’s hard to win when you have 100 yards in penalties and give up 30 first downs.”

Lehet, hogy jövő héten már más próbálkozik vmit kihozni a védelemből?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
we just miss the playoffs because the texans got the tiebreaker over us for the wild card

if the colts win the division, we will miss the playoffs

hát, akkor go bárki, csak ne a Colts.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Ez nyerhető meccs volt. De ilyen ellenszélben.....
Baszódjanak meg ezek a bírók (is)
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
Elloptak egy w-t.
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
undorító féreg bíráskodás.
Amadeus
Hát, most papíron sem voltunk hazai pályán, na de majd a jövő héten!
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
undorító féreg bíráskodás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Odabaszunk, érzem!
Amadeus
Te mindig ezt érzed az utóbbi időben, eddig egyszer bejött, egyszer nem... 😊
Bruce
ha tartom a sormintát, akkor megint bejön

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Odabaszunk, érzem!
Amadeus
Te mindig ezt érzed az utóbbi időben, eddig egyszer bejött, egyszer nem... 😊
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Odabaszunk, érzem!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 292
AB és a nagy hátra-arc 😵
Vissza akar jönni.
 www.nbcsports.com/bayarea/raiders/antonio-brown-apologizes-raiders-fans-during-strange-twitter-spree
Surda
Csak a pénz számít nála. Gerinctelen alak. Most épp bocsánatot kér. Csak már nem érdekel senkit.
ulpianus
Nem kért bocsánatot 😀 A mondat lehet, hogy sorryval kezdődik, de a második felében lényegében leszarozza a csapatot.
Levi
Tényleg nem. Kretén köcsög 😵😵
 www.foxnews.com/sports/antonio-brown-accuses-oakland-raiders-of-using-him-for-financial-gain-got-me-for-ratings-then-rip-my-guarantees