Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 694
Guenther helyére egy 3-4 DC, és valami agresszív scheme. Gruden offensehez kell egy agresszív, a driveokat lezárni képes védelem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Nem a GB ellen kell nyernünk jelenleg.
A Lions és Texans duóból kellene valamelyiket elkapni mert utána ha a Chargers, Bengals és Jets triót elkapjuk akkor elég jól állhatnának a dolgok még ezzel a védelemmel is.
TST
Hát azért elvárható lett volna bye week-ről visszatérve, hogy egy gyakorlatilag rövid hetét töltő csapat ellen, aki tele van sérültekkel, egy kicsit nagyobb ellenállást fejtsünk ki. Nem a vereséggel van a baj, hanem megint a milyenségével. Azt gondolom, hogy ha mindhárom kihagyott lehetőségünkkel élünk és TD-re váltjuk is, akkor sem nyertünk volna, mivel a védelmünkkel úgy játszadozott a GB, ahogy csak akart. Ha nagyon kellett volna, még 1-2 TD-t biztosan tudott volna szerezni a Packers. Kb ilyen 56-45 lett volna az eredmény.
több mint 4 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nem a GB ellen kell nyernünk jelenleg.
A Lions és Texans duóból kellene valamelyiket elkapni mert utána ha a Chargers, Bengals és Jets triót elkapjuk akkor elég jól állhatnának a dolgok még ezzel a védelemmel is.
több mint 4 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Nekem azért PG is kezd komolyan kérdésessé válni, mint DC...idén a run D javult, de összességében nagyon kevés amit látunk. Persze az állomány nem az igazi, de nem tudom érdemes-e a következő évet is PG-nek adni majd...

Lehet jobb emberekből ő is jobbat hozna ki, mint idén eddig Cable...wow nem hittem, h ezt leírom egyszer 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk az hogy a 7. fordulóban nem negatív mérleggel állunk, az azért nem rossz.

A támadó oldalon is jó dolgokat lehet látni azért, bár Carr továbbra is elég fura. Néha teljesen vakon van, néha meg olyan dolgokat csinál, hogy csak csettinteni lehet. A WR sorunkra ráférne egy kis frissítés, de nekem tetszett tegnap Doss is, Renfrow is, de ők egyelőre 3rd WR matériák maximum. Egy első számú receiver kellene mindenképpen.

A többi poszt rendben van.

A védelem meg ahogy már leírtuk itt korábban, teljes katasztrófa.

Sajnos jövő héten a Texans ellen ezzel a védelemmel nem fogunk tudni mit tenni, de ha a Bears elleni formát veszik elő, akkor esetleg lehet keresnivalónk...

Szerencsénkre a Chargers is kikapott.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 694
Mondjuk szerintem nem egy LB-nyire vagy egy DE-nyire vagyunk a közepes védelemtől, hanem elég sok minden hibádzik. Mondjuk ha ez a két poszt összejönne, biztosan jobbak lennénk, de azért még kellene egy jó CB is. Abram meg majd jövőre megoldja az S gondokat is talán.
Bruce
rendszer szinten kellene újragondolni a védelmet. gyakorlatilag a védekezés minden elemében gyenge ez a csapatrész, egyedül a run d értékelhető. pass rush nincs, cover nincs, turnoverek nincsenek. Nem értelmezhető a védelmünk jelenleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk szerintem nem egy LB-nyire vagy egy DE-nyire vagyunk a közepes védelemtől, hanem elég sok minden hibádzik. Mondjuk ha ez a két poszt összejönne, biztosan jobbak lennénk, de azért még kellene egy jó CB is. Abram meg majd jövőre megoldja az S gondokat is talán.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 694
Engem legjobban az zavar, hogy Ferrell nevét egyszer sem hallottam, bár nem néztem végig hanggal az egészet. Crosby jobb nála.
Bruce
Játszott egyáltalán? Mayowát meg Crosbyt láttam csak kb.
Levi
Elvileg játszott
Bruce
játszott, de nem csinált semmit. Crosby és Mayowa ketten viszik a passrusht. Ez a védelem kinyírja az idei évünket. Nagyon ki kell rá találni valamit.
Amadeus
Idén nem tudsz már semmit csinálni. A két első kört a védelembe kell beletenni, meg kell egy-két jobb játékos FA-ról is a védelembe. Mondjuk azért egy nr1 WR sem ártana.
Bruce
Lehet, hogy még idén beletesszük a két elsőt a védelembe.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1185957916915970054?s=19
Levi
megvesszük Macket, vagy ki a faszt akarunk most leakasztani?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Azért várható volt a vereség, Rodgers még mindig elit irányító és nyomás nélkül bármilyen elkapókkal szétpasszol bárkit.
A fumble-ig jók voltunk, de ott sikerült ellépniük és már semmi nem jött össze...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 694
Engem legjobban az zavar, hogy Ferrell nevét egyszer sem hallottam, bár nem néztem végig hanggal az egészet. Crosby jobb nála.
Bruce
Játszott egyáltalán? Mayowát meg Crosbyt láttam csak kb.
Levi
Elvileg játszott
Bruce
játszott, de nem csinált semmit. Crosby és Mayowa ketten viszik a passrusht. Ez a védelem kinyírja az idei évünket. Nagyon ki kell rá találni valamit.
Amadeus
Idén nem tudsz már semmit csinálni. A két első kört a védelembe kell beletenni, meg kell egy-két jobb játékos FA-ról is a védelembe. Mondjuk azért egy nr1 WR sem ártana.
Bruce
az offense így is elvinné a csapatot a PO-ba, ha lenne egy középszar védelmünk. mennyit puntolt ma a green bay? egyet? Nagyon át kéne gondolni ezt a 4-3 dolgot is. Évek óta szenvedünk vele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Engem legjobban az zavar, hogy Ferrell nevét egyszer sem hallottam, bár nem néztem végig hanggal az egészet. Crosby jobb nála.
Bruce
Játszott egyáltalán? Mayowát meg Crosbyt láttam csak kb.
Levi
Elvileg játszott
Bruce
játszott, de nem csinált semmit. Crosby és Mayowa ketten viszik a passrusht. Ez a védelem kinyírja az idei évünket. Nagyon ki kell rá találni valamit.
Amadeus
Idén nem tudsz már semmit csinálni. A két első kört a védelembe kell beletenni, meg kell egy-két jobb játékos FA-ról is a védelembe. Mondjuk azért egy nr1 WR sem ártana.
Bruce
Lehet, hogy még idén beletesszük a két elsőt a védelembe.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1185957916915970054?s=19
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Amúgy Hursttel mi újság? Tavaly nem volt rossz.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Engem legjobban az zavar, hogy Ferrell nevét egyszer sem hallottam, bár nem néztem végig hanggal az egészet. Crosby jobb nála.
Bruce
Játszott egyáltalán? Mayowát meg Crosbyt láttam csak kb.
Levi
Elvileg játszott
Bruce
játszott, de nem csinált semmit. Crosby és Mayowa ketten viszik a passrusht. Ez a védelem kinyírja az idei évünket. Nagyon ki kell rá találni valamit.
Amadeus
Idén nem tudsz már semmit csinálni. A két első kört a védelembe kell beletenni, meg kell egy-két jobb játékos FA-ról is a védelembe. Mondjuk azért egy nr1 WR sem ártana.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 694
Engem legjobban az zavar, hogy Ferrell nevét egyszer sem hallottam, bár nem néztem végig hanggal az egészet. Crosby jobb nála.
Bruce
Játszott egyáltalán? Mayowát meg Crosbyt láttam csak kb.
Levi
Elvileg játszott
Bruce
játszott, de nem csinált semmit. Crosby és Mayowa ketten viszik a passrusht. Ez a védelem kinyírja az idei évünket. Nagyon ki kell rá találni valamit.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Engem legjobban az zavar, hogy Ferrell nevét egyszer sem hallottam, bár nem néztem végig hanggal az egészet. Crosby jobb nála.
Bruce
Játszott egyáltalán? Mayowát meg Crosbyt láttam csak kb.
Levi
Elvileg játszott
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Engem legjobban az zavar, hogy Ferrell nevét egyszer sem hallottam, bár nem néztem végig hanggal az egészet. Crosby jobb nála.
Bruce
Játszott egyáltalán? Mayowát meg Crosbyt láttam csak kb.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Az a baj, hogy Watson se sokkal szarabb. Reméljük abból a shootoutból jobban jövünk ki.
Levi
Watson gyengebb, viszont vannak elkapoi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Engem legjobban az zavar, hogy Ferrell nevét egyszer sem hallottam, bár nem néztem végig hanggal az egészet. Crosby jobb nála.
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Valamit kezdeni kell a d-vel. Bár tartok tőle, hogy ebből már csak jövőre lesz bármi.
Levi
Ez most kimagaslóan szánalmas volt!
🤘gaben🤘
Az a baj, hogy Watson se sokkal szarabb. Reméljük abból a shootoutból jobban jövünk ki.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 101 — Deion Sanders for president!
Valamit kezdeni kell a d-vel. Bár tartok tőle, hogy ebből már csak jövőre lesz bármi.
Levi
Ez most kimagaslóan szánalmas volt!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Valamit kezdeni kell a d-vel. Bár tartok tőle, hogy ebből már csak jövőre lesz bármi.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 694
"Ha már AB, Chris Mortensen azt írja, hogy előtúrtak SMS-eket, amelyekben az elkapó a Raiders tulajának, Mark Davisnek írja, hogy vágják ki, ez pedig azt jelentheti, hogy sokkal nehezebb lesz visszaszereznie a pénzét az elkapónak, amiért kereseteket nyújtott be."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Trent Brown nem játszik ma! ☹️
Parker vagy Sharpe lesz a jobb oldali Tackle...

Véleményem szerint nagyot romlottak az esélyeink.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
A legjobb támadók
 www.pff.com/news/nfl-offense-rankings-week-6-2019

A legjobb védelmek:
 www.pff.com/news/nfl-defense-rankings-through-week-6

Van még javulni valónk.
több mint 4 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 488 — Sic semper tyrannis!
Egy érdekes stat:
 twitter.com/Pat_Thorman/status/1184792517440626694?s=09