Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
DT Justin Ellis has been designated to return. #RaiderNation
Rolni
Azért ha azt nézzük egy Hankins/Ellis, Mo/Hall belső négyes nem olyan rossz pláne hogy elég fiatalok...



több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
DT Justin Ellis has been designated to return. #RaiderNation

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Jól van na csak viccnek szántam na. Erre úgy kapom a savat mintha megöltek volna valakit...Nem kenyerem a trollkodàs álltalában...,Nehogy már emiatt akadjon a torkotokon a pulyka 😊
Tomcsik
Ne itt humorizálj.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Ami meg Coopert illeti szép lett statisztikailag de én láttam a meccset és iszonyat mákja volt nem egy esetben (elcsúszó védő....) S baromira nem volt most sem domináns a játéka szimplán csak jó statjai lettek. Ez volt nálunk is és ugye a baj ugyanaz. Amikor kifog egy komolyabb védőt egyből leveszik a pályáról,mert ahogy írtam hiába tehetséges nem elég domináns,nem egy Julio vagy Dez vagy Green és lehetne bőven sorolni
Cubehead
Távol álljon tőlem hogy megmondóemberkedjek, nem is azért jöttem ne értsd félre,
de szerinted mi nem volt domináns a játékában?
Az első 3 elkapása konkrétan mindegyik 3rd downos, first downt érő elkapás volt, ami azért nem elhanyagolható, utána még jött rá egy first down, majd két hosszú TD. Kis túlzással ő nyerte meg a meccset egyedül, persze a második TDnél ordas nagy mákja volt, hogy a safetyk elbalfaszkodták, de Dakból úgy csinált sztárt űrszámokkal, hogy egy hosszú labdát sem kapott.

Amióta odament 4/4 a mutatójuk, úgy hogy gyakorlatilag minden O mutatóban javultak. És Dallasban még dropolni is elfelejtett, amivel azért mindig volt gondja rendesen, ezt nektek nem kell bemutatni.

Szerintem amúgy nem feltétlen jártatok rosszul, mert itt már nem volt benne több, nem tudott volna megújulni.
Tipikus win-win story az Amari trade, ahogy a Mack is. Ha Mack maradt volna, akkor sem lenne itt PO idén.
eaglesmcnabb
Az utolsó mondatoddal teljes mértékben egyetértek, a többivel is, de most igazából az utolsót emelem ki. A mi szemszögünkből így kell értékelni.
Nálunk nem szerepelt Cooper ilyen fényesen mint most a Dallasban (bár volt ilyen meccse nálunk is), de tartósan nem tudta tartani ezt a szintet. Ha a Cowboysnál sikerül ezt a lépcsőt megugrania, akkor a Dallas jól járt a cserével, ha nem és csak néha lép főszerepbe, akkor is rá lehet fogni, hogy jól jártak a cserével. Szóval az ő szemszögükből nézve is jó a csere. Win-win
Mack-nél meg a Bell ügyet kell nézni. Ugyanaz lett volna a helyzet, hogy nem játszik nálunk és annál már mindenképpen többet kihoztunk a cserével. A Bears számára pedig az eddig mutatott játékával szolgált rá arra, hogy jól járjanak.
Bruce
Eaglesmcnabb pont arra akartam célozni amit Bruce leírt. Hogy volt nálunk is ilyen meccse. Sőt ugye többször hangsúlyoztam is hogy tehetséges ergo bármikor benne lehet egy egy ilyen teljesítmény. Amire én összességében celoztam vagy célozni akartam a domináns jelzővel illetve annak vitatasaval az az,hogy nem egy Megatron. Pl rá bármikor ralehetett dobni akár 2-3 védő között is és kb akkor is tudtad hogy elkapja. Cooper tehetséges és képes hasonló dolgokra de nem konzisztens. Egyik meccsen állat a másikon kb epizod szereplő vagy még annyi se. Legalább is az évek alatt nálunk ezt produkálta. Na már most ez egy #2 elkapotol okés teljesítmény de mi #1nak draftoltuk. Arról nem beszélve hogy amikor telibe kapott egy Pacman szerű eszlenyt vagy Talibot akkor nem hogy eltűnt sokszot hanem kb mentálisan megrezzent és sokszor ezért is droppolt.

Ne értsd félre engem nem zavar ha ez megváltozik Dallasban. S a sikerei sem zavarnak. Ahogy írtad ez egy win win szitu alapvetően. Szóval ha kitudja ezt nőni és kiteljesedni hajrá. Mivel megfelelő ellenértéket kaptunk abszolút nem bánom. Ha nem tud akkor pláne jól jártunk. A lényeg hogy van esélyünk egy igazán, bármikor állat wr-t húzni helyette.Márha arra használják majd fel a picket.



több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Jól van na csak viccnek szántam na. Erre úgy kapom a savat mintha megöltek volna valakit...Nem kenyerem a trollkodàs álltalában...,Nehogy már emiatt akadjon a torkotokon a pulyka 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Ami meg Coopert illeti szép lett statisztikailag de én láttam a meccset és iszonyat mákja volt nem egy esetben (elcsúszó védő....) S baromira nem volt most sem domináns a játéka szimplán csak jó statjai lettek. Ez volt nálunk is és ugye a baj ugyanaz. Amikor kifog egy komolyabb védőt egyből leveszik a pályáról,mert ahogy írtam hiába tehetséges nem elég domináns,nem egy Julio vagy Dez vagy Green és lehetne bőven sorolni
Cubehead
Távol álljon tőlem hogy megmondóemberkedjek, nem is azért jöttem ne értsd félre,
de szerinted mi nem volt domináns a játékában?
Az első 3 elkapása konkrétan mindegyik 3rd downos, first downt érő elkapás volt, ami azért nem elhanyagolható, utána még jött rá egy first down, majd két hosszú TD. Kis túlzással ő nyerte meg a meccset egyedül, persze a második TDnél ordas nagy mákja volt, hogy a safetyk elbalfaszkodták, de Dakból úgy csinált sztárt űrszámokkal, hogy egy hosszú labdát sem kapott.

Amióta odament 4/4 a mutatójuk, úgy hogy gyakorlatilag minden O mutatóban javultak. És Dallasban még dropolni is elfelejtett, amivel azért mindig volt gondja rendesen, ezt nektek nem kell bemutatni.

Szerintem amúgy nem feltétlen jártatok rosszul, mert itt már nem volt benne több, nem tudott volna megújulni.
Tipikus win-win story az Amari trade, ahogy a Mack is. Ha Mack maradt volna, akkor sem lenne itt PO idén.
eaglesmcnabb
Az utolsó mondatoddal teljes mértékben egyetértek, a többivel is, de most igazából az utolsót emelem ki. A mi szemszögünkből így kell értékelni.
Nálunk nem szerepelt Cooper ilyen fényesen mint most a Dallasban (bár volt ilyen meccse nálunk is), de tartósan nem tudta tartani ezt a szintet. Ha a Cowboysnál sikerül ezt a lépcsőt megugrania, akkor a Dallas jól járt a cserével, ha nem és csak néha lép főszerepbe, akkor is rá lehet fogni, hogy jól jártak a cserével. Szóval az ő szemszögükből nézve is jó a csere. Win-win
Mack-nél meg a Bell ügyet kell nézni. Ugyanaz lett volna a helyzet, hogy nem játszik nálunk és annál már mindenképpen többet kihoztunk a cserével. A Bears számára pedig az eddig mutatott játékával szolgált rá arra, hogy jól járjanak.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
gondolkodtam azon az érzésen amit Mack, Coop okozhat nekünk.
Egy régi story jutott eszembe.
KB 25 éve nagyon akartam egy Mercedest. 123/ 300D (pszt. akkor jó volt)
megszereztem, megszerettem. Voltak vele gondok, de csíptem azt a kocsit, de az életem úgy hozta, hogy el kellett adjam.Elvitték és hiányzott, irigyeltem a vevőmet, hogy most ő cirkál vele és hiányzott az élmény amit adott. Akárhányszor találkoztam vele a városba megnéztem......
Aztán vettem egy másikat, azzal kevesebb volt a gond (vagy csak megszépült az emlék), új élményeket adott és jobban megfelelt az akkori életemnek.
a 123-s pedig, volt egy ilyen autóm is, emlék lett.
szóval Mackot nézni macikén most szar, de megkaptuk az árát és hogy mit veszünk belőle csak rajtunk múlik.

Szerkesztette: Surda
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ami meg Coopert illeti szép lett statisztikailag de én láttam a meccset és iszonyat mákja volt nem egy esetben (elcsúszó védő....) S baromira nem volt most sem domináns a játéka szimplán csak jó statjai lettek. Ez volt nálunk is és ugye a baj ugyanaz. Amikor kifog egy komolyabb védőt egyből leveszik a pályáról,mert ahogy írtam hiába tehetséges nem elég domináns,nem egy Julio vagy Dez vagy Green és lehetne bőven sorolni
Cubehead
Távol álljon tőlem hogy megmondóemberkedjek, nem is azért jöttem ne értsd félre,
de szerinted mi nem volt domináns a játékában?
Az első 3 elkapása konkrétan mindegyik 3rd downos, first downt érő elkapás volt, ami azért nem elhanyagolható, utána még jött rá egy first down, majd két hosszú TD. Kis túlzással ő nyerte meg a meccset egyedül, persze a második TDnél ordas nagy mákja volt, hogy a safetyk elbalfaszkodták, de Dakból úgy csinált sztárt űrszámokkal, hogy egy hosszú labdát sem kapott.

Amióta odament 4/4 a mutatójuk, úgy hogy gyakorlatilag minden O mutatóban javultak. És Dallasban még dropolni is elfelejtett, amivel azért mindig volt gondja rendesen, ezt nektek nem kell bemutatni.

Szerintem amúgy nem feltétlen jártatok rosszul, mert itt már nem volt benne több, nem tudott volna megújulni.
Tipikus win-win story az Amari trade, ahogy a Mack is. Ha Mack maradt volna, akkor sem lenne itt PO idén.

 www.profootballfocus.com/news/pro-amari-cooper-isnt-playing-better-in-dallas-hes-getting-used-better

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Így Thanksgiving alkalmával szeretnék köszönetet mondani John Grudennek hogy volt olyan kedves hogy oda adja nekünk Macket. Valszeg a Dallas szimpatizánsok hasonlóan hálásak Cooper miatt . Ti miért vagytok hálásak? 😊
Tomcsik
egyébként nem oda adta, eladta.
megfizettétek az árát!
ha érted a különbséget.
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
En azért vagyok hálás, mert az ilyen JóFejTrollok mindig összeráznak minket.
Köszi maci-laci. Örülj Macknak, a csapatodnak ,csak akkor azt nem értem ha macilandon ekkora a happy mi a faszért az tesz boldoggá, ha itt trollkodsz?
nyilván költői a kérdés.
Jövőtök dala, meg Viritsd a lóvét.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egyébként én nem bánom, hogy jól teljesít mind Mack, mind Cooper, hiszen tehetséges emberek és itt is sok örömöt okoztak nekünk. Cooper igaz, hogy néha eltűnt, de mindig benne volt a nagy játék.

Nekem inkább azzal van bajom, hogy ide jönnek direkt szurkálódni, mintha olyan sok közünk lenne ahhoz, hogy a csapat elcserélte ezen két játékosát, mintha mi tehetnénk róla, hogy Gruden ilyen vagy olyan döntéseket hoz.
Mert akkor megérteném az ilyen rosszindulatú hozzászólásokat, ha maga a felelős is itt fórumozna közöttünk. Persze természetesen továbbra is tartom, hogy írjon ide mindenki amit akar, csak ha verbálisan szájba lesz baszva, akkor ne sértődjön meg.

Úgyhogy Tomcsik baszódjál meg! 😊
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Ami meg Coopert illeti szép lett statisztikailag de én láttam a meccset és iszonyat mákja volt nem egy esetben (elcsúszó védő....) S baromira nem volt most sem domináns a játéka szimplán csak jó statjai lettek. Ez volt nálunk is és ugye a baj ugyanaz. Amikor kifog egy komolyabb védőt egyből leveszik a pályáról,mert ahogy írtam hiába tehetséges nem elég domináns,nem egy Julio vagy Dez vagy Green és lehetne bőven sorolni

Szerkesztette: Cubehead



több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Így Thanksgiving alkalmával szeretnék köszönetet mondani John Grudennek hogy volt olyan kedves hogy oda adja nekünk Macket. Valszeg a Dallas szimpatizánsok hasonlóan hálásak Cooper miatt . Ti miért vagytok hálásak? 😊
Tomcsik
Mi azért lennének hálásak, ha nem írkálnának ide mindenféle hitvány hozzászólást ezzel kapcsolatosan a cserepartnereink szurkolói. Sajnos elrontottad a hálaadásunkat azzal hogy ezt a bejegyzést ide vésted. Köszönjük...
Bruce
Nyugi Bruce majd amikor drafton csak csorog a nyáluk vagy amikot megkell fizetni Trubinski-t es a fizetési sapkajuk felét 2 játékos pénze emeszti fel és bajban lesznek majd akkor átnézünk egy 😂 mi van posztal



több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Így Thanksgiving alkalmával szeretnék köszönetet mondani John Grudennek hogy volt olyan kedves hogy oda adja nekünk Macket. Valszeg a Dallas szimpatizánsok hasonlóan hálásak Cooper miatt . Ti miért vagytok hálásak? 😊
Tomcsik
Mi azért lennének hálásak, ha nem írkálnának ide mindenféle hitvány hozzászólást ezzel kapcsolatosan a cserepartnereink szurkolói. Sajnos elrontottad a hálaadásunkat azzal hogy ezt a bejegyzést ide vésted. Köszönjük...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Így Thanksgiving alkalmával szeretnék köszönetet mondani John Grudennek hogy volt olyan kedves hogy oda adja nekünk Macket. Valszeg a Dallas szimpatizánsok hasonlóan hálásak Cooper miatt . Ti miért vagytok hálásak? 😊

több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Bell 😠
Én nem akarom!
Surda
Én sem. Bohócok nem kellenek.
Amadeus
Még viccnek is rossz lenne...
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Bell 😠
Én nem akarom!
Surda
Én sem. Bohócok nem kellenek.
Amadeus
Meg önjelölt sztárok
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Bell 😠
Én nem akarom!
Surda
Én sem. Bohócok nem kellenek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Bell 😠
Én nem akarom!
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Hurst hozza egyelőre Mack rookie számait.
Amadeus
Amennyiben ez a tendencia marad
Chucky egy év múlva megdicsőül.
Surda
alig várom, hogy akkor is belinkeljék majd a 2005-ös tampa bay draft classt, hogy deszarvolt.
Amadeus
Nem lesz olyan
Viszont sok sok tuti Raiders fan az lesz.... 🤩
Surda
Most is volt de úgy legyen vagy max megint szar arc leszek 😂😂

Szerkesztette: Cubehead



több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Hurst hozza egyelőre Mack rookie számait.
Amadeus
Amennyiben ez a tendencia marad
Chucky egy év múlva megdicsőül.
Surda
alig várom, hogy akkor is belinkeljék majd a 2005-ös tampa bay draft classt, hogy deszarvolt.
Amadeus
Nem lesz olyan
Viszont sok sok tuti Raiders fan az lesz.... 🤩
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Hurst hozza egyelőre Mack rookie számait.
Amadeus
Amennyiben ez a tendencia marad
Chucky egy év múlva megdicsőül.
Surda
alig várom, hogy akkor is belinkeljék majd a 2005-ös tampa bay draft classt, hogy deszarvolt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Hurst hozza egyelőre Mack rookie számait.
Amadeus
Amennyiben ez a tendencia marad
Chucky egy év múlva megdicsőül.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Hurst hozza egyelőre Mack rookie számait.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Néztem jó pár felvételt a meccsről.
Nagyon sok Silver&Black mez volt a lelátókon meg a parkolókban.
Saccra 40% azért az nem rossz.
Lehet csak itt van (néha) világvégehangult 😉
Surda
Vagy a Cardinalsra még magasabbról tesznek a "drukkerek". Biztos volt vagy 20$ egy jegy.
 www4.pictures.zimbio.com/gi/Snoop+Dogg+Wild+Card+Round+Atlanta+Falcons+g02rbzyJAX9l.jpg
♉gaben♉
ha tesznek is nem vesznek fel Raiders mezt 😀
szar eredmények ellenére a Raiders fanok kitartanak.
20-nál biztos több volt, de oda is kellett utazni+ ellátmány 😀 szóval hisztiből nem válal senki kiadást meg időpocsékolást.
mi akkor is nyerünk, ha veszítünk 😉