Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Néztem jó pár felvételt a meccsről.
Nagyon sok Silver&Black mez volt a lelátókon meg a parkolókban.
Saccra 40% azért az nem rossz.
Lehet csak itt van (néha) világvégehangult 😉
Surda
Vagy a Cardinalsra még magasabbról tesznek a "drukkerek". Biztos volt vagy 20$ egy jegy.
 www4.pictures.zimbio.com/gi/Snoop+Dogg+Wild+Card+Round+Atlanta+Falcons+g02rbzyJAX9l.jpg

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Néztem jó pár felvételt a meccsről.
Nagyon sok Silver&Black mez volt a lelátókon meg a parkolókban.
Saccra 40% azért az nem rossz.
Lehet csak itt van (néha) világvégehangult 😉
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Amúgy nektek ezek az interakciók,ahogy beszélgetnek mit mond? Mármint, nyilván nem szájról olvasásra gondolok,hanem jó amit látunk,vagy pont az, hogy totál nincs meg az összhang? Aki jól olvassa az ilyeneket nektek mit sugall ez a videó?
 youtu.be/krqHa5ZayHM
skat
Gruden-en látszik, hogy nem sokba nézi Carr-t (gondolom másokat se). Az meg csak magyarázkodik lógó vállal. Tragikomédia az egész.
Amúgy menjenek az anyjukba, hogy még a meccseket sem tudják leadni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Amúgy nem értem, miért csodálkozik mindenki, hogy Whitehead ennyire szar. Ilyen sisakráccsal csoda, hogy egyáltalán lát bármit is.

bmg
fantasyban elég jól hozza a pontokat legalább😊
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Amúgy nem értem, miért csodálkozik mindenki, hogy Whitehead ennyire szar. Ilyen sisakráccsal csoda, hogy egyáltalán lát bármit is.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
What to do listám ma:
Maradjon Carr
Jöjjön vissza 1 évre Lynch vagy Martin, dobjuk be Warrent ismét a versenybe
Hozzunk egy új veterán TE-t Cook helyett, szerintem Ő fejben már elköszönt...Jesse James pl
Hozzunk két veterán elkapót...Funchess, Williams, Brown, Grant, Cobb, Tate, LaFell
Maradjon Penn biztonságnak és mentornak
Menjen KO vmerre, hozzunk helyére OG-t...Saffold, Foster, Turner, Person, Feliciano
Hozzunk egy kezdő DE-t...Graham, Golden, Flowers, Smith
Hozzuk vissza Hankinst
Csapjuk ki Whiteheadet és hozzunk egy veteránt...Hicks, Alexander, Brown
Hozzunk veterán CB-t is...Darby, Dennard, Callahan, Roby, Melvin (ha mégis megnyeri a stáb év végéig)
Hozzunk veterán S-t, akár 2-t, miután Gilchrist és Nelson jó messzire került...Collins, Amos, Mathieu, Phillips, Boston, Reid, Geathers, Joyner, Vaccaro, Exum, Iloka, Thomas

Utána BPA draft.
Rolni
Csak erre reagálnék! A múlt héten még az volt, hogy ide nagyon nehéz lesz hozni FA-kat jövőre, mivel kilátástalan a csapat, tehát ha hozunk is valakit, az meglehetősen túl lesz fizetve avagy egy egyéves dealt fog kapni, amit annyira nem szeretnek, ergó a hulladék játékosokat tudjuk csak ilyen módon felszedni, ami nem segít rajtunk (természetesen ezekből az egyéves szerződésekből is lehet jó dolgokat kihozni, de azért nem ez a jellemző)

Én futó poszton jövőre megpróbálkoznék Warren-nel nekimenni a szezonnak és Lynch-et már nem hoznám vissza. Martinhoz sem ragaszkodnék. Richard és Washington lenne még, azt kapa.

TE poszton nem tudom mit kellene tenni, mert ha Cook nem lesz, akkor ott bajok lesznek.

Elkapó poszton mindenképpen kellene hozni egy nagyobb nevű veteránt, akár nagyobb pénzért is, mert egyszerűen kell.

A falnál talán csak azt a buzi Kábelt kellene kirúgni és akkor működne minden Osemele-vel együtt is (bár ő elég sokba kerül nekünk, de ez igaz Hudson-ra is és Jacksonra is.)

A védelmet a draftról kell turbózni, holott mivel az állítólagos rendszerünk nem egyszerű, lehet hogy ez nem látszana meg, de mivel az évek óta tátongó lyukakat nem tudjuk betömni (MLB), így oda kell tehetséges játékosokat húzni vagy legalábbis megpróbálni. Persze ha sikerül bármelyik posztra hozni FA-ról egy olyan nevet, aki erősítést jelent, akkor nem szabad habozni, de én a draftot most a védelemre lőném el és csak ezen a szinten BPA-znék.

Annak szurkolok, hogy a mutatott játék alapján ne ez a világvége hangulat uralkodjék mint az elmúlt hetekben, mert az a jövőre nézve nagyon rontja a renoménkat és ha csapatépítést akarunk véghez vinni, akkor fontos, hogy ne merüljön fel olyan, hogy egy játékos nem akar a Raidersbe jönni játszani, mert akkor elkúrtuk! Nem kicsit, nagyon!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nekem bizonyos szempontból nem tetszett a Carr-Gruden interakció, bizonyos szempontból viszont igen.

Nem kéne ezt ennyire kiteregetni, ennyire nyíltan összekiabálni szerintem, de ugye ez Grudennek a sajátja volt mindig is, eddig gondolom tartotta magát kicsit, hogy ne veszítse el jobban az öltözőt vagy esetleg Carr-t. Lehet mostanra jutott el oda frusztrációban vagy jobb esetben kapcsolatban Carr-ral, hogy kiengedte ezt. Tud ez működni, mert pl Gannon is ezektől függetlenül tűzbe ment volna érte és szerette. Reméljük Carr is így van ezzel, meg persze a többiek is.

Ami miatt tetszett az, hogy Carr végre kilépett a jó fiús jelmezből. Vitatkozott, kiabált Grudennel kicsit, kiosztotta Richardot és vmelyik WR-t is egyszer. Kell tőle, hogy ossza és tüzelje a srácokat. Nem elég, ha csak megforgatjuk a szemünket egy hiba után és azt mondjuk, hogy semmi baj, majd legközelebb jobb lesz gyere pajti...remélem ez a vezérré válásának egy lépése. Ezzel a WR egységgel azért nem volt egyszerű dolga Carr-nak, bár volt megint pár rossz megoldása. Összességében vigyázott a labdára és volt pár igen szép megmozdulása.
Meglepően jól ment a futás Martinnak és Richardnak is, Washington helyzete nem volt azért egyszerű, mert mire Ő egyre több lehetőséget kapott addigra kiesett már LaFell és elég egyértelműen futottunk. Nem tudom, hogy a Cards run D-je ennyire gyenge vagy ez a futójáték tényleg működget...
Pass protection ettől függetlenül gyatra, KO megint elég szarul játszott és még fejben se volt rendben a GL büntetés igazi WTF move volt pl. Lassan azt mondom Ő menjen és Gabe maradjon. Feliciano nem volt észrevehetően gyengébb szemre a helyén...
LaFell sérülése sajnálatos, mert vele érezte Carr a ritmust szerintem. Ateman jónak tűnt, persze eddig nem volt még róla film, szóval lehet szépen leveszik majd, főleg úgy, hogy Ő lesz a legveszélyesebb WR lassan és jó CB fogja őrizni majd rendre.
Cook villant is, meg megint droppolt is, na Ő fejben nincs már itt teljesen, neki sztem ez az utolsó éve velünk.

Védelem jobb volt, mint szokott, de ebből azért ne vonjunk le komoly követeztetést, mert a liga egyik leggyengébb támadó egysége ellen dolgoztak.
Mo Hurst szerintem jó lesz, kezdő DT matéria. Hall kapcsán már nem vagyok ennyire pozitív. Kis suli miatt lehet több beszokási idő kell neki és néha szépet robbant, de összességében nem győzött meg eddig, inkább rotációs elemnek tűnik, de az is kell végülis...
Key csalódás nekem...egy 7. körös rookie LT-t kellett volna megverni tegnap és megint súlytalan volt...eddig kb azt hozza, mint Calhoun vagy Brown...lehetnek megbízható mélységi opciók jövőre, de többet nem látok bennük. Kell 2 kezdő szintű DE.
Még több snapet Cabinda-nak és Morrow-nak. Kéne végre a Lee-Cabinda-Morrow trió és Whitehead nyomja a padok környékén a bénázását...
Conley megint up and down volt, jó lenne ha lassan a gyenge dolgait elhagyná 😊
Karl Joseph a legjobb safetink, ami persze nem jelent sokat, de játszon Ő legtöbbször, ne az öregek. Ő legalább gyorsan odaér a tett helyszínére és ütközik rendeseket.

Townsend kezd talán magára találni és bíztató Carlson is. Alakul ez a fiatal ST részleg talán...


What to do listám ma:
Maradjon Carr
Jöjjön vissza 1 évre Lynch vagy Martin, dobjuk be Warrent ismét a versenybe
Hozzunk egy új veterán TE-t Cook helyett, szerintem Ő fejben már elköszönt...Jesse James pl
Hozzunk két veterán elkapót...Funchess, Williams, Brown, Grant, Cobb, Tate, LaFell
Maradjon Penn biztonságnak és mentornak
Menjen KO vmerre, hozzunk helyére OG-t...Saffold, Foster, Turner, Person, Feliciano
Hozzunk egy kezdő DE-t...Graham, Golden, Flowers, Smith
Hozzuk vissza Hankinst
Csapjuk ki Whiteheadet és hozzunk egy veteránt...Hicks, Alexander, Brown
Hozzunk veterán CB-t is...Darby, Dennard, Callahan, Roby, Melvin (ha mégis megnyeri a stáb év végéig)
Hozzunk veterán S-t, akár 2-t, miután Gilchrist és Nelson jó messzire került...Collins, Amos, Mathieu, Phillips, Boston, Reid, Geathers, Joyner, Vaccaro, Exum, Iloka, Thomas

Utána BPA draft.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A legfeltűnőbb dolgok a tegnapi meccsről:
- Gilchrist nevetséges, rendszeresen a labdás játékos mögé fut, egyáltalán nem tud szöget választani;
- PJ Hall rohadtul meg tud indulni, ha egyértelműen passz lesz 😀
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
LaFell out for season. Sajnálom őt nagyon.
Amadeus
Baker.... 😕



több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
LaFell out for season. Sajnálom őt nagyon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Amúgy nektek ezek az interakciók,ahogy beszélgetnek mit mond? Mármint, nyilván nem szájról olvasásra gondolok,hanem jó amit látunk,vagy pont az, hogy totál nincs meg az összhang? Aki jól olvassa az ilyeneket nektek mit sugall ez a videó?
 youtu.be/krqHa5ZayHM
skat
Grudennél nincs változás Gannonal is így volt, Carrnak volt ez furcsa ill most is az. Nincs tyutyukázás 😲
Surda
Lehet,de nekem kicsit úgy tűnik,hogy Carr ez a ,,jó van hagyjál már" feeling van éd menekül Chuky elől... Pedig pont azt gondolnám, hogy aki nem állt be mögé azt elzavarta,és hisznek benne a játékosok... De nekem úgy tűnik,mintha egy külön világban élne Chuky...
skat
Minden zseni különc.
Amadeus
de nem minden különc zseni 😀 csak Chuky 😉
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Amúgy nektek ezek az interakciók,ahogy beszélgetnek mit mond? Mármint, nyilván nem szájról olvasásra gondolok,hanem jó amit látunk,vagy pont az, hogy totál nincs meg az összhang? Aki jól olvassa az ilyeneket nektek mit sugall ez a videó?
 youtu.be/krqHa5ZayHM
skat
Grudennél nincs változás Gannonal is így volt, Carrnak volt ez furcsa ill most is az. Nincs tyutyukázás 😲
Surda
Lehet,de nekem kicsit úgy tűnik,hogy Carr ez a ,,jó van hagyjál már" feeling van éd menekül Chuky elől... Pedig pont azt gondolnám, hogy aki nem állt be mögé azt elzavarta,és hisznek benne a játékosok... De nekem úgy tűnik,mintha egy külön világban élne Chuky...
skat
Minden zseni különc.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 491
Amúgy nektek ezek az interakciók,ahogy beszélgetnek mit mond? Mármint, nyilván nem szájról olvasásra gondolok,hanem jó amit látunk,vagy pont az, hogy totál nincs meg az összhang? Aki jól olvassa az ilyeneket nektek mit sugall ez a videó?
 youtu.be/krqHa5ZayHM
skat
Grudennél nincs változás Gannonal is így volt, Carrnak volt ez furcsa ill most is az. Nincs tyutyukázás 😲
Surda
Lehet,de nekem kicsit úgy tűnik,hogy Carr ez a ,,jó van hagyjál már" feeling van éd menekül Chuky elől... Pedig pont azt gondolnám, hogy aki nem állt be mögé azt elzavarta,és hisznek benne a játékosok... De nekem úgy tűnik,mintha egy külön világban élne Chuky...
skat
Vagy caak szimplán konfliktus kerülő típus Carr s amikor tudta hogy elkurta és jön Gruden hogy megmondja hülye volt a maga szofisztikált higgadt stílusában akkor Carr menekülőre fogta...



több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Amúgy nektek ezek az interakciók,ahogy beszélgetnek mit mond? Mármint, nyilván nem szájról olvasásra gondolok,hanem jó amit látunk,vagy pont az, hogy totál nincs meg az összhang? Aki jól olvassa az ilyeneket nektek mit sugall ez a videó?
 youtu.be/krqHa5ZayHM
skat
Grudennél nincs változás Gannonal is így volt, Carrnak volt ez furcsa ill most is az. Nincs tyutyukázás 😲
Surda
Lehet,de nekem kicsit úgy tűnik,hogy Carr ez a ,,jó van hagyjál már" feeling van éd menekül Chuky elől... Pedig pont azt gondolnám, hogy aki nem állt be mögé azt elzavarta,és hisznek benne a játékosok... De nekem úgy tűnik,mintha egy külön világban élne Chuky...
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A draft szempontjából nem a legjobban alakul a forgatókönyv.

A Chicago már szinte biztos PO résztvevő és csoportgyőztes, tehát a tőlük kapott Pick a legjobb esetben is 24. lesz.
A Dallas 2 meccset nyert zsinórban és harcban van a WC helyért, ha bejutnak, akkor az a pick is 20 feletti lesz...
Az hogy mi nyertünk az már csak hab a tortán, mert így jelenleg már nem vagyunk elsők a drafton...
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Amúgy nektek ezek az interakciók,ahogy beszélgetnek mit mond? Mármint, nyilván nem szájról olvasásra gondolok,hanem jó amit látunk,vagy pont az, hogy totál nincs meg az összhang? Aki jól olvassa az ilyeneket nektek mit sugall ez a videó?
 youtu.be/krqHa5ZayHM
skat
Grudennél nincs változás Gannonal is így volt, Carrnak volt ez furcsa ill most is az. Nincs tyutyukázás 😲
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ma reggeli W eufórias mondatom
a győzelemhez nem kell erős csapat, csak gyengébb ellenfél.
😆
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Carlson kurva nagy pick up volt Grudentől. Az idei class legjobb rugója, akit túl hamar leírtak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Amúgy nektek ezek az interakciók,ahogy beszélgetnek mit mond? Mármint, nyilván nem szájról olvasásra gondolok,hanem jó amit látunk,vagy pont az, hogy totál nincs meg az összhang? Aki jól olvassa az ilyeneket nektek mit sugall ez a videó?
 youtu.be/krqHa5ZayHM
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Chukyt elnöknek,most!!!!!
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
W az W
főleg ha kevés van belőle 😊
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ezt a védelmet szeretném nézegetni a hátralévő meccseken legtöbbet:


Brown-Hankins-Hurst-Key
Lee-Cabinda-Morrow
Conley-Joseph-Harris-Worley

Lee helyett N.Nelson nickel csomagban.

Jelly, Hall, Calhoun erős rotációban a DL-ben.

Hátulra Gilchrist és Hall rotálhat, ha kell.

A Reggie, Tahir duóból láttam épp eleget...Frostee és McDonald se lesz fiatalabb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Az 1998-2001 közötti Raiders draftok:

 www.pro-football-reference.com/teams/rai/draft.htm

Charles Woodson (DB - 18 év a ligában, 65 INT, 983 TCK, CAV: 108), Mo Collins (G - 6 év a ligában, 5 év kezdőként, 71 meccs), CAV: 30), Eric Barton (LB- 12 év a ligában, 160 meccs, 632 TCK, CAV: 51), Roderick Coleman (DT - 9 év a ligában, 4 évet kezdő az 5. éve és az utsó OAK évében, aztán irány ATL, 109 meccs, 218 TCK, 71 TFL, 58 sack, CAV: 37), Sebastian Janikowski (K - 1/17en!, 18. éve a ligában, 277 meccs, 529-ből 424 FG, CAV: 40), Jerry Porter (WR - 9 év a ligában, 115 meccs, 31 TD, 4120 yard, CAV: 34), Shane Lechler (P -5/142 pick !, 18. éve a ligában, 286 meccs, 47.6 career Y/P, CAV: 44), a többiek vicc kategória kb.

4 év alatt egy ALL TIME Pro, egy solid és 2 ST player...
Fast Willie
Ebben az időszakban Al Davis draftolt, nem hiszem, hogy Grudennek sok beleszólása lett volta.
bmg
Persze, csak a teljes HC időszakát szerettem volna levetíteni. Én szkeptikus vagyok, hogy mennyire látja jól pl a QB prospecteket, ha egy Carr-t ennyire benézett, persze szart se számít, hogy én mit gondolok!😁 Meg nem is jelenti azt, hogy nem fog jókat húzni v ne tanulna, de eddig a "scouting" rész nem egy sikertörténet a pályájában.
Fast Willie
Mit kellett volna Carr-ral tenni? Kirúgni januárban? Komolyan kezdünk a van rajta sapka, nincs rajta sapka irányba menni. Mi lesz a következő? Ha elkezd esni a blahán az eső, akkor MD adja el a csapatot?
Amadeus
Mondjuk nem a béka segge alá letörni az önbizalmát. Szerinted Gruden jól kezeli ezt a helyzetet? Vagy hajtani Cable-t - ha már kinevezték - hogy igenis dolgozzon már a fallal. Mit tudomén...

Nem mondom egy szóval sem, hogy Gruden mindent rosszul csinál (a Mack trade szerintem igenis Mark Davis csórósága miatt volt; Olson OC-vá nevezését én elhittem, azt sem kifogásolom különösebben, hogy ebben a helyzetben Coopert értékké váltotta), de vannak óriási visszásságai a faszinak és szerintem ez nagyobb kár JELENLEG, mint amennyi a haszna (Carr tönkrebaszása az egyik, mert semmi nem garantálja, hogy az ő maximumához akárcsak közelálló teljesítményű irányítót talál, szkeptikus vagyok a személyzeti döntéseit illetően, ReggieMac ekézése sem stílusos tőle, hanem akkor már dobassa ki Davissel, etc.) ami az öltöző széteséséhez vezetett.

Egy szar öltözői hangulatot JÖVŐRE mennyire lesz egyszerű kezelni/visszafordítani, ha maradnak a veteránok, vagy ez milyen üzenet a draft prospectek és FA-k felé? Ki akar ilyen mentalitás mellett Chuckyval együtt dolgozni? (néha úgy érzem, hogy - a rengeteg ideje ellenére - nem veszi a fáradságot semminek a kezelésére, hanem erőből elvágja a szálat, aztán kész.)

A fentiek miatt abban a nagy vízióban sem hiszek, hogy itt rendszereket fog felépíteni (de nyilván cáfolja meg). McVay-éknél például látszik, hogy mit akarnak, van koncepció, ott te tudsz egyetlen hibát mondani személyügyileg? (Marcus Peters teljesítménye, ami nagyrészt pont azért van, mert basztak neki hosszútávút adni, majd jól beleszart volna a nagy pénzével a lecsóba, mert belőle pont kinézem. Amúgy nálunk Bellből is.)

Pedig a Rams jóval mélyebbről indult véleményem szerint, mint ti: egy fejben szétesett, félrekezelt, tapasztalatlan QB-val, küszködő Gurleyvel, OL nélkül, egyszem Donalddal és néhány kétséges védővel, akiktől megszabadultak (T. Johnson, Ogletree). Jeff Fisher: minden idők egyik legszarabb edzője után!

Vagy nézd meg a Bay túloldalát: ott volt koncepció Jimmy Garoppolo-val, a DL draftról való turbózásával, kockáztatásokkal, innovatív edzőkkel. Más kérdés, hogy a sérülések miatt besült, de ott van fejlődésre remény.

Ha Gruden a fiatalokat (Conley, Joseph, Obi, Cooper etc) kibaszkodja, mert a sémába nem illenek, (nem tudja használni őket vagy feledzeni?) és veteránokhoz nyúl, akkor most mit épít pontosan? A veterán meg problémás, mert tartja a markát, de annak kéréseit sem teljesítem, mehet ahová akar (Mack, J. Nelson, Cook, KO). Végülis akkor hogyan akar csapatot?

Pete Carroll csapatépítését (majd annak leépítését) és a mostani rebuildjét is megnézheted, pedig szerintem Wilson összességében nem jobb képességű QB, mint Carr, csak más típusú. Nézd meg, hogy a fiatal játékosokat milyen szinten építi fel türelemmel, alázattal, apáskodva.

Lehet, hogy Bill a példa, DE! Ő sosem draftról építkezik, hanem a lepattanóból, a tömegből építkezik, veteránokból, diszkonttal. (Btw. szerintem egy egész pofás védelmet kapott eredetileg, és az évezred mázlija Brady). Ő már megteheti. Egyrészt ő maga zseni, másrészt a stábtagjai és Caserio egytől-egyig magukban zsenik (elbaszott egy bagázs, milyen bulik lehetnek ott??) Gruden embereit hasonlítsd már össze: Caserio vs Reggie, JMD vs Olson, Flores (Patricia mögül) vs Guenther. A DC poszt visszaesése meg is látszik. Mégegy szempont: Las Vegas miatt ti nem fogtok diszkontot kapni, hanem - főleg a fentiek mellett - túlárazva hozhattok igazán jó játékosokat a piacról.

Ezeket nem kötözködésből írom, félre ne értsd, de első blikkre ez egy fejetlen kapkodás. Ami az esetek nagyon-nagy százalékában nem szokott jól elsülni, másrészt ha Gruden most ilyen, akkor joggal számíthattok arra, hogy a valóban beváló embereitekkel ugyanezeket a köröket lefutja majd a jövőben. Vagy szereted a cirkuszt? 😊
Fast Willie
Te láttad Carr-t tavaly?
Amadeus
Láttam. Tudom, hogy beszari, és akkor őt miért nem cserélte el? Nem ismerte fel, hogy mihez kell nyúlni vele kapcsolatban vagy észre sem vette, hogy baj van vele? Vagy megpróbálja bizonyítani a későbbi partnereknek, hogy a csávó tényleg egy rakás szarhalmaz és - emberileg szerintem kifogásolható módon - a vezérét kiteszi egy köpködéshadjáratnak azzal, hogy még meg is alázza?

Mindegyik eshetőség aggasztó: mert akkor mi a garancia, hogy egy QB-t majd "jól" scoutolnak? Vagy mindenki cserélhető, de ő mégsem volt az, vagy csak már akkor cserélhető, amikor már totál a padlóra került és - számomra - nem sokat ér pickben mérve.

Én Carr kapcsán sem látok tudatosságot, türelmet, koncepciót, csak azt, hogy szart azt kész, nem bajlódunk vele. Ha Gruden valóban vezér (legalábbis a nyilatkozatai alapján), akkor ő miért nem küszködik.

Igen, az szerencsés szokott lenni egy franchise életében ha 1/1-ig vagy 1/2-ig viszi és telejsen szétesik minden: a Colts, Giants, Browns is évekig szopott, mert a nyerő kultúrának az írmagja sem volt meg. (Mondjuk Indyben Ballardig és Reichig, a Brownsnál meg Dorsey-ig). Oaklandben nem kell ezt magyarázni, de Chuckyban benne van hogy ezt meghozza, csak így kurva mélyről indul majd és arra számítottam, hogy vmi alapot azért talál majd.
Fast Willie
Csak a részemről gáz és fárasztó hogy jobban picsogsz mint itt a legnegativabb törzs szurkoló? Holott nem is ide való vagy 😂🤣
Attól hogy nem látod a lényeget még nem kell hisztizni....
Sokkal inkább lehetne azt fejtegetni ennyierovel hogy hogyan buktatók egy top rb csere értékét. S isteni szerencse hogy talaltatok egy fiatalabb helyettest. De kérdem én ha nem lenne és a csere se ugyan ugy mint most akkor?? Vagy mi lesz ha Ben már nem bírja,van valid utód? Szerintem nincs rosteren pedig nálatok minden fasza,Tomlin mióta is regnal és ennyit nem tudot megoldani...
Lehet Grudent nem szeretni,szkeptikisnak lenni de mindenki söprögessen meg aggódjon már a saját háza táján.
S ez nem.offense mert nem ismerlek és nincs bajom.Veled de a picsogasod már sok picit 😂
De nyugodtan jelezzetek ha egyedül vagyok ezzel.
Cubehead
Szóval kívülállók ne írjanak. Konstruktív hozzáállás. Miben picsogtam amúgy, ha szabad megtudnom?

Neked is van véleményed a csapatom egyik tagjáról, szóval azt húzd ki már, légyszi! A Raiderses like-okat is visszaadom!


Fast Willie
Egy szóval nem írtam hogy külsős nem írhat. Nincs is ilyenhez jogom.
S tény hogy ugyan úgy megvan a saját véleményem a te vezetésedről vagy egy egy játékosról de nem járok át x napja sírni. Elsőre is értettük hogy nem érted vagy nem szimpatizálsz a Gruden statement-jével. Ezzel nincs is baj. De az hogy kb x napja mást sem olvasók holott ahogy írtam legnegativabb törzs szurkoló sem sír ennyit itt... Pedig a mutatott jelenlegi játék alapján lenne min/lehetne..
Írtál kaptál választ de nem.volt elég jöttél a draft felsorolassal. Arra is kaptál választ hogy Al volt de csak nyomod. Na erre írom hogy picsogsz
Cubehead
Nem annak szántam. Nézd meg az első hsz-em felütését: bírom a Raiderst.

PEACE
Fast Willie
Én már többször nekiültem leírni ugyanezeket a gondolatokat, de pár bekezdés után elmegy a kedvem az egésztől és inkább hagyom a picsába... pedig elég pozitív voltam, elég sokáig.
Szóval írd csak le nyugodtan a véleményed, legalább nekem nem kell.
bmg
Én is sokszor belekezdek egy írásba, aztán írás közben meggondolom magam és nem írom le, úgyhogy én is azt gondolom, hogy ha valakinek affinitása van, hogy leírja a helyzetet, akár külső szemlélőként is, hát írja. Az hogy a fórumlakók hogy reagálnak, az már más dolog, de én mindent elolvasok, ha meg olyan, néha reagálok is rá, mondjuk egyre ritkábban van időm, kedvem reagálni. 😊

Hajrá-hajrá! 😊
Bruce
Dettó. Írhatunk itt 1000 oldalt a helyzet úgysem változik.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Az 1998-2001 közötti Raiders draftok:

 www.pro-football-reference.com/teams/rai/draft.htm

Charles Woodson (DB - 18 év a ligában, 65 INT, 983 TCK, CAV: 108), Mo Collins (G - 6 év a ligában, 5 év kezdőként, 71 meccs), CAV: 30), Eric Barton (LB- 12 év a ligában, 160 meccs, 632 TCK, CAV: 51), Roderick Coleman (DT - 9 év a ligában, 4 évet kezdő az 5. éve és az utsó OAK évében, aztán irány ATL, 109 meccs, 218 TCK, 71 TFL, 58 sack, CAV: 37), Sebastian Janikowski (K - 1/17en!, 18. éve a ligában, 277 meccs, 529-ből 424 FG, CAV: 40), Jerry Porter (WR - 9 év a ligában, 115 meccs, 31 TD, 4120 yard, CAV: 34), Shane Lechler (P -5/142 pick !, 18. éve a ligában, 286 meccs, 47.6 career Y/P, CAV: 44), a többiek vicc kategória kb.

4 év alatt egy ALL TIME Pro, egy solid és 2 ST player...
Fast Willie
Ebben az időszakban Al Davis draftolt, nem hiszem, hogy Grudennek sok beleszólása lett volta.
bmg
Persze, csak a teljes HC időszakát szerettem volna levetíteni. Én szkeptikus vagyok, hogy mennyire látja jól pl a QB prospecteket, ha egy Carr-t ennyire benézett, persze szart se számít, hogy én mit gondolok!😁 Meg nem is jelenti azt, hogy nem fog jókat húzni v ne tanulna, de eddig a "scouting" rész nem egy sikertörténet a pályájában.
Fast Willie
Mit kellett volna Carr-ral tenni? Kirúgni januárban? Komolyan kezdünk a van rajta sapka, nincs rajta sapka irányba menni. Mi lesz a következő? Ha elkezd esni a blahán az eső, akkor MD adja el a csapatot?
Amadeus
Mondjuk nem a béka segge alá letörni az önbizalmát. Szerinted Gruden jól kezeli ezt a helyzetet? Vagy hajtani Cable-t - ha már kinevezték - hogy igenis dolgozzon már a fallal. Mit tudomén...

Nem mondom egy szóval sem, hogy Gruden mindent rosszul csinál (a Mack trade szerintem igenis Mark Davis csórósága miatt volt; Olson OC-vá nevezését én elhittem, azt sem kifogásolom különösebben, hogy ebben a helyzetben Coopert értékké váltotta), de vannak óriási visszásságai a faszinak és szerintem ez nagyobb kár JELENLEG, mint amennyi a haszna (Carr tönkrebaszása az egyik, mert semmi nem garantálja, hogy az ő maximumához akárcsak közelálló teljesítményű irányítót talál, szkeptikus vagyok a személyzeti döntéseit illetően, ReggieMac ekézése sem stílusos tőle, hanem akkor már dobassa ki Davissel, etc.) ami az öltöző széteséséhez vezetett.

Egy szar öltözői hangulatot JÖVŐRE mennyire lesz egyszerű kezelni/visszafordítani, ha maradnak a veteránok, vagy ez milyen üzenet a draft prospectek és FA-k felé? Ki akar ilyen mentalitás mellett Chuckyval együtt dolgozni? (néha úgy érzem, hogy - a rengeteg ideje ellenére - nem veszi a fáradságot semminek a kezelésére, hanem erőből elvágja a szálat, aztán kész.)

A fentiek miatt abban a nagy vízióban sem hiszek, hogy itt rendszereket fog felépíteni (de nyilván cáfolja meg). McVay-éknél például látszik, hogy mit akarnak, van koncepció, ott te tudsz egyetlen hibát mondani személyügyileg? (Marcus Peters teljesítménye, ami nagyrészt pont azért van, mert basztak neki hosszútávút adni, majd jól beleszart volna a nagy pénzével a lecsóba, mert belőle pont kinézem. Amúgy nálunk Bellből is.)

Pedig a Rams jóval mélyebbről indult véleményem szerint, mint ti: egy fejben szétesett, félrekezelt, tapasztalatlan QB-val, küszködő Gurleyvel, OL nélkül, egyszem Donalddal és néhány kétséges védővel, akiktől megszabadultak (T. Johnson, Ogletree). Jeff Fisher: minden idők egyik legszarabb edzője után!

Vagy nézd meg a Bay túloldalát: ott volt koncepció Jimmy Garoppolo-val, a DL draftról való turbózásával, kockáztatásokkal, innovatív edzőkkel. Más kérdés, hogy a sérülések miatt besült, de ott van fejlődésre remény.

Ha Gruden a fiatalokat (Conley, Joseph, Obi, Cooper etc) kibaszkodja, mert a sémába nem illenek, (nem tudja használni őket vagy feledzeni?) és veteránokhoz nyúl, akkor most mit épít pontosan? A veterán meg problémás, mert tartja a markát, de annak kéréseit sem teljesítem, mehet ahová akar (Mack, J. Nelson, Cook, KO). Végülis akkor hogyan akar csapatot?

Pete Carroll csapatépítését (majd annak leépítését) és a mostani rebuildjét is megnézheted, pedig szerintem Wilson összességében nem jobb képességű QB, mint Carr, csak más típusú. Nézd meg, hogy a fiatal játékosokat milyen szinten építi fel türelemmel, alázattal, apáskodva.

Lehet, hogy Bill a példa, DE! Ő sosem draftról építkezik, hanem a lepattanóból, a tömegből építkezik, veteránokból, diszkonttal. (Btw. szerintem egy egész pofás védelmet kapott eredetileg, és az évezred mázlija Brady). Ő már megteheti. Egyrészt ő maga zseni, másrészt a stábtagjai és Caserio egytől-egyig magukban zsenik (elbaszott egy bagázs, milyen bulik lehetnek ott??) Gruden embereit hasonlítsd már össze: Caserio vs Reggie, JMD vs Olson, Flores (Patricia mögül) vs Guenther. A DC poszt visszaesése meg is látszik. Mégegy szempont: Las Vegas miatt ti nem fogtok diszkontot kapni, hanem - főleg a fentiek mellett - túlárazva hozhattok igazán jó játékosokat a piacról.

Ezeket nem kötözködésből írom, félre ne értsd, de első blikkre ez egy fejetlen kapkodás. Ami az esetek nagyon-nagy százalékában nem szokott jól elsülni, másrészt ha Gruden most ilyen, akkor joggal számíthattok arra, hogy a valóban beváló embereitekkel ugyanezeket a köröket lefutja majd a jövőben. Vagy szereted a cirkuszt? 😊
Fast Willie
Te láttad Carr-t tavaly?
Amadeus
Láttam. Tudom, hogy beszari, és akkor őt miért nem cserélte el? Nem ismerte fel, hogy mihez kell nyúlni vele kapcsolatban vagy észre sem vette, hogy baj van vele? Vagy megpróbálja bizonyítani a későbbi partnereknek, hogy a csávó tényleg egy rakás szarhalmaz és - emberileg szerintem kifogásolható módon - a vezérét kiteszi egy köpködéshadjáratnak azzal, hogy még meg is alázza?

Mindegyik eshetőség aggasztó: mert akkor mi a garancia, hogy egy QB-t majd "jól" scoutolnak? Vagy mindenki cserélhető, de ő mégsem volt az, vagy csak már akkor cserélhető, amikor már totál a padlóra került és - számomra - nem sokat ér pickben mérve.

Én Carr kapcsán sem látok tudatosságot, türelmet, koncepciót, csak azt, hogy szart azt kész, nem bajlódunk vele. Ha Gruden valóban vezér (legalábbis a nyilatkozatai alapján), akkor ő miért nem küszködik.

Igen, az szerencsés szokott lenni egy franchise életében ha 1/1-ig vagy 1/2-ig viszi és telejsen szétesik minden: a Colts, Giants, Browns is évekig szopott, mert a nyerő kultúrának az írmagja sem volt meg. (Mondjuk Indyben Ballardig és Reichig, a Brownsnál meg Dorsey-ig). Oaklandben nem kell ezt magyarázni, de Chuckyban benne van hogy ezt meghozza, csak így kurva mélyről indul majd és arra számítottam, hogy vmi alapot azért talál majd.
Fast Willie
Csak a részemről gáz és fárasztó hogy jobban picsogsz mint itt a legnegativabb törzs szurkoló? Holott nem is ide való vagy 😂🤣
Attól hogy nem látod a lényeget még nem kell hisztizni....
Sokkal inkább lehetne azt fejtegetni ennyierovel hogy hogyan buktatók egy top rb csere értékét. S isteni szerencse hogy talaltatok egy fiatalabb helyettest. De kérdem én ha nem lenne és a csere se ugyan ugy mint most akkor?? Vagy mi lesz ha Ben már nem bírja,van valid utód? Szerintem nincs rosteren pedig nálatok minden fasza,Tomlin mióta is regnal és ennyit nem tudot megoldani...
Lehet Grudent nem szeretni,szkeptikisnak lenni de mindenki söprögessen meg aggódjon már a saját háza táján.
S ez nem.offense mert nem ismerlek és nincs bajom.Veled de a picsogasod már sok picit 😂
De nyugodtan jelezzetek ha egyedül vagyok ezzel.
Cubehead
Szóval kívülállók ne írjanak. Konstruktív hozzáállás. Miben picsogtam amúgy, ha szabad megtudnom?

Neked is van véleményed a csapatom egyik tagjáról, szóval azt húzd ki már, légyszi! A Raiderses like-okat is visszaadom!


Fast Willie
Egy szóval nem írtam hogy külsős nem írhat. Nincs is ilyenhez jogom.
S tény hogy ugyan úgy megvan a saját véleményem a te vezetésedről vagy egy egy játékosról de nem járok át x napja sírni. Elsőre is értettük hogy nem érted vagy nem szimpatizálsz a Gruden statement-jével. Ezzel nincs is baj. De az hogy kb x napja mást sem olvasók holott ahogy írtam legnegativabb törzs szurkoló sem sír ennyit itt... Pedig a mutatott jelenlegi játék alapján lenne min/lehetne..
Írtál kaptál választ de nem.volt elég jöttél a draft felsorolassal. Arra is kaptál választ hogy Al volt de csak nyomod. Na erre írom hogy picsogsz
Cubehead
Nem annak szántam. Nézd meg az első hsz-em felütését: bírom a Raiderst.

PEACE
Fast Willie
Én már többször nekiültem leírni ugyanezeket a gondolatokat, de pár bekezdés után elmegy a kedvem az egésztől és inkább hagyom a picsába... pedig elég pozitív voltam, elég sokáig.
Szóval írd csak le nyugodtan a véleményed, legalább nekem nem kell.
bmg
Én is sokszor belekezdek egy írásba, aztán írás közben meggondolom magam és nem írom le, úgyhogy én is azt gondolom, hogy ha valakinek affinitása van, hogy leírja a helyzetet, akár külső szemlélőként is, hát írja. Az hogy a fórumlakók hogy reagálnak, az már más dolog, de én mindent elolvasok, ha meg olyan, néha reagálok is rá, mondjuk egyre ritkábban van időm, kedvem reagálni. 😊

Hajrá-hajrá! 😊
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Az 1998-2001 közötti Raiders draftok:

 www.pro-football-reference.com/teams/rai/draft.htm

Charles Woodson (DB - 18 év a ligában, 65 INT, 983 TCK, CAV: 108), Mo Collins (G - 6 év a ligában, 5 év kezdőként, 71 meccs), CAV: 30), Eric Barton (LB- 12 év a ligában, 160 meccs, 632 TCK, CAV: 51), Roderick Coleman (DT - 9 év a ligában, 4 évet kezdő az 5. éve és az utsó OAK évében, aztán irány ATL, 109 meccs, 218 TCK, 71 TFL, 58 sack, CAV: 37), Sebastian Janikowski (K - 1/17en!, 18. éve a ligában, 277 meccs, 529-ből 424 FG, CAV: 40), Jerry Porter (WR - 9 év a ligában, 115 meccs, 31 TD, 4120 yard, CAV: 34), Shane Lechler (P -5/142 pick !, 18. éve a ligában, 286 meccs, 47.6 career Y/P, CAV: 44), a többiek vicc kategória kb.

4 év alatt egy ALL TIME Pro, egy solid és 2 ST player...
Fast Willie
Ebben az időszakban Al Davis draftolt, nem hiszem, hogy Grudennek sok beleszólása lett volta.
bmg
Persze, csak a teljes HC időszakát szerettem volna levetíteni. Én szkeptikus vagyok, hogy mennyire látja jól pl a QB prospecteket, ha egy Carr-t ennyire benézett, persze szart se számít, hogy én mit gondolok!😁 Meg nem is jelenti azt, hogy nem fog jókat húzni v ne tanulna, de eddig a "scouting" rész nem egy sikertörténet a pályájában.
Fast Willie
Mit kellett volna Carr-ral tenni? Kirúgni januárban? Komolyan kezdünk a van rajta sapka, nincs rajta sapka irányba menni. Mi lesz a következő? Ha elkezd esni a blahán az eső, akkor MD adja el a csapatot?
Amadeus
Mondjuk nem a béka segge alá letörni az önbizalmát. Szerinted Gruden jól kezeli ezt a helyzetet? Vagy hajtani Cable-t - ha már kinevezték - hogy igenis dolgozzon már a fallal. Mit tudomén...

Nem mondom egy szóval sem, hogy Gruden mindent rosszul csinál (a Mack trade szerintem igenis Mark Davis csórósága miatt volt; Olson OC-vá nevezését én elhittem, azt sem kifogásolom különösebben, hogy ebben a helyzetben Coopert értékké váltotta), de vannak óriási visszásságai a faszinak és szerintem ez nagyobb kár JELENLEG, mint amennyi a haszna (Carr tönkrebaszása az egyik, mert semmi nem garantálja, hogy az ő maximumához akárcsak közelálló teljesítményű irányítót talál, szkeptikus vagyok a személyzeti döntéseit illetően, ReggieMac ekézése sem stílusos tőle, hanem akkor már dobassa ki Davissel, etc.) ami az öltöző széteséséhez vezetett.

Egy szar öltözői hangulatot JÖVŐRE mennyire lesz egyszerű kezelni/visszafordítani, ha maradnak a veteránok, vagy ez milyen üzenet a draft prospectek és FA-k felé? Ki akar ilyen mentalitás mellett Chuckyval együtt dolgozni? (néha úgy érzem, hogy - a rengeteg ideje ellenére - nem veszi a fáradságot semminek a kezelésére, hanem erőből elvágja a szálat, aztán kész.)

A fentiek miatt abban a nagy vízióban sem hiszek, hogy itt rendszereket fog felépíteni (de nyilván cáfolja meg). McVay-éknél például látszik, hogy mit akarnak, van koncepció, ott te tudsz egyetlen hibát mondani személyügyileg? (Marcus Peters teljesítménye, ami nagyrészt pont azért van, mert basztak neki hosszútávút adni, majd jól beleszart volna a nagy pénzével a lecsóba, mert belőle pont kinézem. Amúgy nálunk Bellből is.)

Pedig a Rams jóval mélyebbről indult véleményem szerint, mint ti: egy fejben szétesett, félrekezelt, tapasztalatlan QB-val, küszködő Gurleyvel, OL nélkül, egyszem Donalddal és néhány kétséges védővel, akiktől megszabadultak (T. Johnson, Ogletree). Jeff Fisher: minden idők egyik legszarabb edzője után!

Vagy nézd meg a Bay túloldalát: ott volt koncepció Jimmy Garoppolo-val, a DL draftról való turbózásával, kockáztatásokkal, innovatív edzőkkel. Más kérdés, hogy a sérülések miatt besült, de ott van fejlődésre remény.

Ha Gruden a fiatalokat (Conley, Joseph, Obi, Cooper etc) kibaszkodja, mert a sémába nem illenek, (nem tudja használni őket vagy feledzeni?) és veteránokhoz nyúl, akkor most mit épít pontosan? A veterán meg problémás, mert tartja a markát, de annak kéréseit sem teljesítem, mehet ahová akar (Mack, J. Nelson, Cook, KO). Végülis akkor hogyan akar csapatot?

Pete Carroll csapatépítését (majd annak leépítését) és a mostani rebuildjét is megnézheted, pedig szerintem Wilson összességében nem jobb képességű QB, mint Carr, csak más típusú. Nézd meg, hogy a fiatal játékosokat milyen szinten építi fel türelemmel, alázattal, apáskodva.

Lehet, hogy Bill a példa, DE! Ő sosem draftról építkezik, hanem a lepattanóból, a tömegből építkezik, veteránokból, diszkonttal. (Btw. szerintem egy egész pofás védelmet kapott eredetileg, és az évezred mázlija Brady). Ő már megteheti. Egyrészt ő maga zseni, másrészt a stábtagjai és Caserio egytől-egyig magukban zsenik (elbaszott egy bagázs, milyen bulik lehetnek ott??) Gruden embereit hasonlítsd már össze: Caserio vs Reggie, JMD vs Olson, Flores (Patricia mögül) vs Guenther. A DC poszt visszaesése meg is látszik. Mégegy szempont: Las Vegas miatt ti nem fogtok diszkontot kapni, hanem - főleg a fentiek mellett - túlárazva hozhattok igazán jó játékosokat a piacról.

Ezeket nem kötözködésből írom, félre ne értsd, de első blikkre ez egy fejetlen kapkodás. Ami az esetek nagyon-nagy százalékában nem szokott jól elsülni, másrészt ha Gruden most ilyen, akkor joggal számíthattok arra, hogy a valóban beváló embereitekkel ugyanezeket a köröket lefutja majd a jövőben. Vagy szereted a cirkuszt? 😊
Fast Willie
Te láttad Carr-t tavaly?
Amadeus
Láttam. Tudom, hogy beszari, és akkor őt miért nem cserélte el? Nem ismerte fel, hogy mihez kell nyúlni vele kapcsolatban vagy észre sem vette, hogy baj van vele? Vagy megpróbálja bizonyítani a későbbi partnereknek, hogy a csávó tényleg egy rakás szarhalmaz és - emberileg szerintem kifogásolható módon - a vezérét kiteszi egy köpködéshadjáratnak azzal, hogy még meg is alázza?

Mindegyik eshetőség aggasztó: mert akkor mi a garancia, hogy egy QB-t majd "jól" scoutolnak? Vagy mindenki cserélhető, de ő mégsem volt az, vagy csak már akkor cserélhető, amikor már totál a padlóra került és - számomra - nem sokat ér pickben mérve.

Én Carr kapcsán sem látok tudatosságot, türelmet, koncepciót, csak azt, hogy szart azt kész, nem bajlódunk vele. Ha Gruden valóban vezér (legalábbis a nyilatkozatai alapján), akkor ő miért nem küszködik.

Igen, az szerencsés szokott lenni egy franchise életében ha 1/1-ig vagy 1/2-ig viszi és telejsen szétesik minden: a Colts, Giants, Browns is évekig szopott, mert a nyerő kultúrának az írmagja sem volt meg. (Mondjuk Indyben Ballardig és Reichig, a Brownsnál meg Dorsey-ig). Oaklandben nem kell ezt magyarázni, de Chuckyban benne van hogy ezt meghozza, csak így kurva mélyről indul majd és arra számítottam, hogy vmi alapot azért talál majd.
Fast Willie
Csak a részemről gáz és fárasztó hogy jobban picsogsz mint itt a legnegativabb törzs szurkoló? Holott nem is ide való vagy 😂🤣
Attól hogy nem látod a lényeget még nem kell hisztizni....
Sokkal inkább lehetne azt fejtegetni ennyierovel hogy hogyan buktatók egy top rb csere értékét. S isteni szerencse hogy talaltatok egy fiatalabb helyettest. De kérdem én ha nem lenne és a csere se ugyan ugy mint most akkor?? Vagy mi lesz ha Ben már nem bírja,van valid utód? Szerintem nincs rosteren pedig nálatok minden fasza,Tomlin mióta is regnal és ennyit nem tudot megoldani...
Lehet Grudent nem szeretni,szkeptikisnak lenni de mindenki söprögessen meg aggódjon már a saját háza táján.
S ez nem.offense mert nem ismerlek és nincs bajom.Veled de a picsogasod már sok picit 😂
De nyugodtan jelezzetek ha egyedül vagyok ezzel.
Cubehead
Szóval kívülállók ne írjanak. Konstruktív hozzáállás. Miben picsogtam amúgy, ha szabad megtudnom?

Neked is van véleményed a csapatom egyik tagjáról, szóval azt húzd ki már, légyszi! A Raiderses like-okat is visszaadom!


Fast Willie
Egy szóval nem írtam hogy külsős nem írhat. Nincs is ilyenhez jogom.
S tény hogy ugyan úgy megvan a saját véleményem a te vezetésedről vagy egy egy játékosról de nem járok át x napja sírni. Elsőre is értettük hogy nem érted vagy nem szimpatizálsz a Gruden statement-jével. Ezzel nincs is baj. De az hogy kb x napja mást sem olvasók holott ahogy írtam legnegativabb törzs szurkoló sem sír ennyit itt... Pedig a mutatott jelenlegi játék alapján lenne min/lehetne..
Írtál kaptál választ de nem.volt elég jöttél a draft felsorolassal. Arra is kaptál választ hogy Al volt de csak nyomod. Na erre írom hogy picsogsz
Cubehead
Nem annak szántam. Nézd meg az első hsz-em felütését: bírom a Raiderst.

PEACE
Fast Willie
Én már többször nekiültem leírni ugyanezeket a gondolatokat, de pár bekezdés után elmegy a kedvem az egésztől és inkább hagyom a picsába... pedig elég pozitív voltam, elég sokáig.
Szóval írd csak le nyugodtan a véleményed, legalább nekem nem kell.

Szerkesztette: bmg