Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Igen én is írtam, hogy a korai QB pick lehet, amivel nem tank a köv szezon is (meg persze ha Carr marad és feléled). A gond, hogy az idei QB class igen soványnak tűnik, aztán ha Herbert se jön (akit az okosok a legjobbnak mondanak egy jól látható különbséggel) akkor meg végképp necces a sztori. Csak azért 1/1-re QB-t húzni pedig, hogy QB legyen faszság és öngyilkosság lenne. Olyan QB kell, aki beválik jó eséllyel a rendszerbe, ha ez nincs meg, akkor maradjon Carr és várjunk még egy évet. Főleg azért, mert ahogy írod Te is olyan gyenge a keret, hogy nem lesz olyan rookie QB, aki ezt megfordítaná egymaga. Rendes roster építés kell és ebbe a mostani nulla szint miatt belefér, hogy csak 2020-ban jön a QB, addig pedig jöhet máshova 3 első kör és a többi...
Rolni
Az mekkora trollkodás lenne már, hogy nyomnátok a QB mantrát, Herbert meg inkább maradna egy évet az egyetemen, mintsemhogy ide jöjjön.
Aztán a drafton inkább moneyballoznátok az 1/1-el, hogy egy évvel később - egy kiadós feltankolás után - mégis ide jöjjön 😀

Komolyra terelve a szót, a legjobb forgatókönyvet számotokra, én is a 2020-as Tua draftban látom.
Az idei drafton fullba lehetne tolni a moneyballt, és betömni a lyukakat (főleg a falakban), hogy aztán ne a mélyvízben kelljen kapálózni az újdonsült fr.QB-nek.

Ezzel a legnagyobb baj az lehet, hogy most is sokan ugranak le a süllyedő hajóról, hát még ha kiderül, hogy jövőre is tankolás következik.
De annak se látom sok értelmét, hogy Herbert távolmaradása esetén mindenáron rámenjetek egy QBra, aki nem is annyira tetszik, nem is system fit, nem is ér 1/1-et, lehet hogy középszer lesz hosszútávon, de mégis behúzzátok, mert muszáj...
akdestroyer
Én nem húznám Herbertet 1/1-en. Egyszerűen ugyanazt érzem vele kapcsolatban, mint anno Geno Smithnél, hogy ő a vakok között a félszemű. 1/1 QB nálam Newton, RG3, Luck, Baker, Mariota szintű prospect, akiben van valami special. Trubisky is agyrém volt, Höri régi szófordulatát használva "ideális világban 3. körös pick lenne".

Tua balkezes, off nálam.
Amadeus
Mondjuk ha egy belevaló tökös gyereket akarsz QB-nak, akkor Will Grier az embered jövőre...

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fheadshots%2Fnfl%2Fplayers%2Ffull%2F3115252.png
Will Grier - Philadelphia Eagles Quarterback - ESPN
View the profile of Philadelphia Eagles Quarterback Will Grier on ESPN. Get the latest news, live stats and game highlights.


Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Az 1998-2001 közötti Raiders draftok:

 www.pro-football-reference.com/teams/rai/draft.htm

Charles Woodson (DB - 18 év a ligában, 65 INT, 983 TCK, CAV: 108), Mo Collins (G - 6 év a ligában, 5 év kezdőként, 71 meccs), CAV: 30), Eric Barton (LB- 12 év a ligában, 160 meccs, 632 TCK, CAV: 51), Roderick Coleman (DT - 9 év a ligában, 4 évet kezdő az 5. éve és az utsó OAK évében, aztán irány ATL, 109 meccs, 218 TCK, 71 TFL, 58 sack, CAV: 37), Sebastian Janikowski (K - 1/17en!, 18. éve a ligában, 277 meccs, 529-ből 424 FG, CAV: 40), Jerry Porter (WR - 9 év a ligában, 115 meccs, 31 TD, 4120 yard, CAV: 34), Shane Lechler (P -5/142 pick !, 18. éve a ligában, 286 meccs, 47.6 career Y/P, CAV: 44), a többiek vicc kategória kb.

4 év alatt egy ALL TIME Pro, egy solid és 2 ST player...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mark Davis sends unintended message to all players and agents: If you play hardball with the Raiders, you can win...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Gruden és Bruce Allen (korábbi Raiders GM) közös draftjai Tampában: 2002-2008

 www.pro-football-reference.com/teams/tam/draft.htm

Én nagyjából itt kezdtem el NFL-t követni, de nem sok ember rémlik: Michael Clayton (WR - 5 évig volt kezdő, 8 évig a ligában, 10 db career TD, Career Approximate Value az oldal szerint: 22/100), Will Allen (CB - 11 év a ligában, 1 év kezdő, INT, 408 TCK, CAV: 24), Barrett Ruud (LB - 5 évig kezdő, 7 évig a ligában, 116 meccs, CAV: 45), Cadillac Williams (RB, 4 évig kezdett, 7 évig a ligában, összesen 21 TD, CAV: 26), Davin Joseph (G - 8 év kezdő, 9 év a ligában, 112 meccs, CAV: 45), Jeremy Trueblood (T - 6 év, 94 kezdő meccs, CAV: 36), Gaines Adams (DE - 2 évig volt a ligában, CAV: 17), Tanard Jackson (CB - 4 év kezdő, 7 év a ligában, 10 INT, 212 TCK, CAV: 24), Aqib Talib (CB, 11. éve a ligában, 138 meccs, 34 INT, CAV: 63), Jeremy Zuttah (G - 9 kezdő év a ligában, 131 meccs, CAV: 47.).

A többiek ilyen jöttmentek vagy egy meccsen sem játszottak. 7 év alatt 5-6 használható ember?

Az összehasonlítás kedvéért Lavonte David CAV-ja jelenleg: 52, Gerald McCoy-é 61.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
fun fact adalék a LV-ba költözéshez: annyival drágábbak a megélhetési - elsősorban lakhatási - költségek a Bay Areaban, hogy Mo Hurst júliusban még lakást keresett, mert semmit sem tudott megfizetni.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Igen én is írtam, hogy a korai QB pick lehet, amivel nem tank a köv szezon is (meg persze ha Carr marad és feléled). A gond, hogy az idei QB class igen soványnak tűnik, aztán ha Herbert se jön (akit az okosok a legjobbnak mondanak egy jól látható különbséggel) akkor meg végképp necces a sztori. Csak azért 1/1-re QB-t húzni pedig, hogy QB legyen faszság és öngyilkosság lenne. Olyan QB kell, aki beválik jó eséllyel a rendszerbe, ha ez nincs meg, akkor maradjon Carr és várjunk még egy évet. Főleg azért, mert ahogy írod Te is olyan gyenge a keret, hogy nem lesz olyan rookie QB, aki ezt megfordítaná egymaga. Rendes roster építés kell és ebbe a mostani nulla szint miatt belefér, hogy csak 2020-ban jön a QB, addig pedig jöhet máshova 3 első kör és a többi...
Rolni
Az mekkora trollkodás lenne már, hogy nyomnátok a QB mantrát, Herbert meg inkább maradna egy évet az egyetemen, mintsemhogy ide jöjjön.
Aztán a drafton inkább moneyballoznátok az 1/1-el, hogy egy évvel később - egy kiadós feltankolás után - mégis ide jöjjön 😀

Komolyra terelve a szót, a legjobb forgatókönyvet számotokra, én is a 2020-as Tua draftban látom.
Az idei drafton fullba lehetne tolni a moneyballt, és betömni a lyukakat (főleg a falakban), hogy aztán ne a mélyvízben kelljen kapálózni az újdonsült fr.QB-nek.

Ezzel a legnagyobb baj az lehet, hogy most is sokan ugranak le a süllyedő hajóról, hát még ha kiderül, hogy jövőre is tankolás következik.
De annak se látom sok értelmét, hogy Herbert távolmaradása esetén mindenáron rámenjetek egy QBra, aki nem is annyira tetszik, nem is system fit, nem is ér 1/1-et, lehet hogy középszer lesz hosszútávon, de mégis behúzzátok, mert muszáj...
akdestroyer
Én nem húznám Herbertet 1/1-en. Egyszerűen ugyanazt érzem vele kapcsolatban, mint anno Geno Smithnél, hogy ő a vakok között a félszemű. 1/1 QB nálam Newton, RG3, Luck, Baker, Mariota szintű prospect, akiben van valami special. Trubisky is agyrém volt, Höri régi szófordulatát használva "ideális világban 3. körös pick lenne".

Tua balkezes, off nálam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
QB fronton Mahomes es McVay (vagy ahol csak egyre emelkedik az RPO, Air Raid aranya) sikerei utan valtozni fog a kep. Az eddig negativumok koze sorolt keoesseg, a "spread offense QB" mar nem lesz negativan megitelve.
Mar amelyik OC valt, es miert nem hozhatnanak olyat? Marmint barmelyik csapat, akinek nincs ertekelheto tamadojateka. Es akkor lehet egy ev alatt is felhuzni egy offenset. Nem mondom, hogy most azonnal meglepik a csapatok, de szvsz lesz OC aki meghuzza ezt. Mert mukodik. Ez ilyen liga. A West Coast, vagy barmitn mondhatnek, ami bevalt, elterjedt. Nem egy ev alatt, de ami jo az jo. Oke, ezek a QBk nem fognak lehet kibirni 15 szezont, de kit erdekel? Nem sok HC, GM tervez 15 evre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 708
Igen én is írtam, hogy a korai QB pick lehet, amivel nem tank a köv szezon is (meg persze ha Carr marad és feléled). A gond, hogy az idei QB class igen soványnak tűnik, aztán ha Herbert se jön (akit az okosok a legjobbnak mondanak egy jól látható különbséggel) akkor meg végképp necces a sztori. Csak azért 1/1-re QB-t húzni pedig, hogy QB legyen faszság és öngyilkosság lenne. Olyan QB kell, aki beválik jó eséllyel a rendszerbe, ha ez nincs meg, akkor maradjon Carr és várjunk még egy évet. Főleg azért, mert ahogy írod Te is olyan gyenge a keret, hogy nem lesz olyan rookie QB, aki ezt megfordítaná egymaga. Rendes roster építés kell és ebbe a mostani nulla szint miatt belefér, hogy csak 2020-ban jön a QB, addig pedig jöhet máshova 3 első kör és a többi...
Rolni
Az mekkora trollkodás lenne már, hogy nyomnátok a QB mantrát, Herbert meg inkább maradna egy évet az egyetemen, mintsemhogy ide jöjjön.
Aztán a drafton inkább moneyballoznátok az 1/1-el, hogy egy évvel később - egy kiadós feltankolás után - mégis ide jöjjön 😀

Komolyra terelve a szót, a legjobb forgatókönyvet számotokra, én is a 2020-as Tua draftban látom.
Az idei drafton fullba lehetne tolni a moneyballt, és betömni a lyukakat (főleg a falakban), hogy aztán ne a mélyvízben kelljen kapálózni az újdonsült fr.QB-nek.

Ezzel a legnagyobb baj az lehet, hogy most is sokan ugranak le a süllyedő hajóról, hát még ha kiderül, hogy jövőre is tankolás következik.
De annak se látom sok értelmét, hogy Herbert távolmaradása esetén mindenáron rámenjetek egy QBra, aki nem is annyira tetszik, nem is system fit, nem is ér 1/1-et, lehet hogy középszer lesz hosszútávon, de mégis behúzzátok, mert muszáj...

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A Giants feltradeel Herbertért az idei és a jövő évi 1. körükkel, mi behúzzuk Bosat a második helyen, aztán tank for Tua.
Levi
 www.raiders.com/news/raiders-dt-eddie-vanderdoes-will-remain-on-reserve-pup

Persze nemrég nyilatkozta Gruden, hogy remélik hamarosan beáll és megnézhetjük...hazudik non stop vagy teljesen hülye...nem tudom melyik a rosszabb...

Jared Cook kapcsán pletykálják még, hogy szezon végén tuti lelép, már kvázi kijelentette...jól áll az öltöző 😀
Rolni
Ediet nincs értelme erőltetni 1/1 szezonnál, Cook meg 32 lesz már.
Amadeus
Honnan tudod, hogy használható jövőre Eddie, ha nem nézed meg élesben? Megint kidobunk egy korábbi draft picket és kész...


Stez jól írja amúgy!
Komoly FA nem vagy csak méregdrágán fog jönni...

A Carr menesztéssel a gondom, hogy nem lesz jobb opció és a teljes öltözőt lehet utána kitakarítani szerintem. Egy Rodney Hudson szerintem kurvára ki lesz akadva, ha elküldik Carr-t és ilyen Fitzpatrick, McCown, Taylor, McCarron jellegű embernek kell adogatia. Egy Carr trade/cut után előre bedobjuk az egész 2019-et is. Az egyetlen remény az lenne, hogy Carr fejlődik egy nagyot a rendszerben. Nem mondom, hogy fog vagy tud, de ez az egyetlen remény jelenleg egy nem fos 2019-es szezonra. Ha ezt bevállalja, akkor kb kinyírja lelkileg az edzői stábot, a mostani rookiekat, kb mindenkit 2020-ra sztem. Ezt persze egy 1/1 QB orvosolhatná esetleg, de Te kijönnél draftra, ha Herbert vagy? Imádod a sulidat, most jön a bratyód, akinek dobálhatnál, nyerésre van esélyed, nem a gettóból jössz és nem anyád első házáért kell teperned...másik oldalon egy egomán faszkalap (média kép jelenleg igazságtól függetlenül) vár egy romhalmaz rosterrel és lehet a liga legrosszabb OL edzője egy nyers, gyenge OL-el.

Nem egy nehéz döntés sztem. Maradok vagy felbérlem Segal-t ügynöknek és nem választ a Raiders emiatt...
Rolni
Nem dobjatok be, ha koran huztok iranyitot. Ha ez az illeto azert erezni fogja Gruden elkepzeleseit, stilusat es rendszeret, akkor azert latjuk/tudjuk, mire kepes egy megfelelo kube.

Az elsodleges gond itt az, hogy nincs mire es kire felepiteni jelenleg ezt a keretet, szo szerint a teljesen nullarol kell kezdeni. Azert mondom, hogy itt nagyon kelleni fog egy 1/1-et megero kubetehetseg, akiben lesz annyi plusz, hogy megadja a kezdo lenditest a hintanak. Mert ha Mack ehhez nem volt eleg, akkor szvsz Bosa vagy mas rusher sem lesz az. Ugyhogy vagy kube, vagy semmi.

Csak hat realisan nezve is, ha meglesz a normalis kube mar jovore, akkor is egy ilyen szintu ujjaepites 3-4 ev, nezd meg a Coltsot, ahol adott volt a liga egyik legjobb iranyitoja, es igy, hogy o ennyire zsenialisan jatszik, igy sem hengerel azert a csapat. Mondjuk teny, hogy egy meccsen kivul az osszes nyerheto lett volna, csak egyeni, ujonc meg tapasztalatlansagbol szarmazo hibak miatt kaptunk ki. De akkor is, erezhetoen kell meg legalabb 1-2 ev. Mindezt ugy, hogy brutalis draftunk volt.
Stez
Igen én is írtam, hogy a korai QB pick lehet, amivel nem tank a köv szezon is (meg persze ha Carr marad és feléled). A gond, hogy az idei QB class igen soványnak tűnik, aztán ha Herbert se jön (akit az okosok a legjobbnak mondanak egy jól látható különbséggel) akkor meg végképp necces a sztori. Csak azért 1/1-re QB-t húzni pedig, hogy QB legyen faszság és öngyilkosság lenne. Olyan QB kell, aki beválik jó eséllyel a rendszerbe, ha ez nincs meg, akkor maradjon Carr és várjunk még egy évet. Főleg azért, mert ahogy írod Te is olyan gyenge a keret, hogy nem lesz olyan rookie QB, aki ezt megfordítaná egymaga. Rendes roster építés kell és ebbe a mostani nulla szint miatt belefér, hogy csak 2020-ban jön a QB, addig pedig jöhet máshova 3 első kör és a többi...
Rolni
Az a baj, hogy nekem úgy tűnik több lyuk van a rosteren, mint amennyit orvosolni tudunk a jelenlegi helyzetben és minden egyes visszavonulással növekszik az orvosolandó posztok száma.
Véleményem szerint, ha Carr marad és elfogadható teljesítményt nyújt, akkor is alaphangon két év alatt lehet olyan a csapat, hogy már nem ver szarrá minket akárki.
Ha Carr nem marad, akkor ez 3-4 év is lesz.

Bárhogyan is lesz, nagyon nehéz helyzetbe kerültünk és félő, hogy megint jönni fog egy dead money-s korszak a csapat életében, a csak nagy pénzért idejövő FA-k miatt hosszabb távon.

Sajnos én nem látom a jövőnket fényesen, sőt nagyon sötét időszakra számítok. Lehet hogy ebbe sok mindenki bele fog bukni (Davis is)
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.raiders.com/news/raiders-dt-eddie-vanderdoes-will-remain-on-reserve-pup

Persze nemrég nyilatkozta Gruden, hogy remélik hamarosan beáll és megnézhetjük...hazudik non stop vagy teljesen hülye...nem tudom melyik a rosszabb...

Jared Cook kapcsán pletykálják még, hogy szezon végén tuti lelép, már kvázi kijelentette...jól áll az öltöző 😀
Rolni
Ediet nincs értelme erőltetni 1/1 szezonnál, Cook meg 32 lesz már.
Amadeus
Honnan tudod, hogy használható jövőre Eddie, ha nem nézed meg élesben? Megint kidobunk egy korábbi draft picket és kész...


Stez jól írja amúgy!
Komoly FA nem vagy csak méregdrágán fog jönni...

A Carr menesztéssel a gondom, hogy nem lesz jobb opció és a teljes öltözőt lehet utána kitakarítani szerintem. Egy Rodney Hudson szerintem kurvára ki lesz akadva, ha elküldik Carr-t és ilyen Fitzpatrick, McCown, Taylor, McCarron jellegű embernek kell adogatia. Egy Carr trade/cut után előre bedobjuk az egész 2019-et is. Az egyetlen remény az lenne, hogy Carr fejlődik egy nagyot a rendszerben. Nem mondom, hogy fog vagy tud, de ez az egyetlen remény jelenleg egy nem fos 2019-es szezonra. Ha ezt bevállalja, akkor kb kinyírja lelkileg az edzői stábot, a mostani rookiekat, kb mindenkit 2020-ra sztem. Ezt persze egy 1/1 QB orvosolhatná esetleg, de Te kijönnél draftra, ha Herbert vagy? Imádod a sulidat, most jön a bratyód, akinek dobálhatnál, nyerésre van esélyed, nem a gettóból jössz és nem anyád első házáért kell teperned...másik oldalon egy egomán faszkalap (média kép jelenleg igazságtól függetlenül) vár egy romhalmaz rosterrel és lehet a liga legrosszabb OL edzője egy nyers, gyenge OL-el.

Nem egy nehéz döntés sztem. Maradok vagy felbérlem Segal-t ügynöknek és nem választ a Raiders emiatt...
Rolni
Nem dobjatok be, ha koran huztok iranyitot. Ha ez az illeto azert erezni fogja Gruden elkepzeleseit, stilusat es rendszeret, akkor azert latjuk/tudjuk, mire kepes egy megfelelo kube.

Az elsodleges gond itt az, hogy nincs mire es kire felepiteni jelenleg ezt a keretet, szo szerint a teljesen nullarol kell kezdeni. Azert mondom, hogy itt nagyon kelleni fog egy 1/1-et megero kubetehetseg, akiben lesz annyi plusz, hogy megadja a kezdo lenditest a hintanak. Mert ha Mack ehhez nem volt eleg, akkor szvsz Bosa vagy mas rusher sem lesz az. Ugyhogy vagy kube, vagy semmi.

Csak hat realisan nezve is, ha meglesz a normalis kube mar jovore, akkor is egy ilyen szintu ujjaepites 3-4 ev, nezd meg a Coltsot, ahol adott volt a liga egyik legjobb iranyitoja, es igy, hogy o ennyire zsenialisan jatszik, igy sem hengerel azert a csapat. Mondjuk teny, hogy egy meccsen kivul az osszes nyerheto lett volna, csak egyeni, ujonc meg tapasztalatlansagbol szarmazo hibak miatt kaptunk ki. De akkor is, erezhetoen kell meg legalabb 1-2 ev. Mindezt ugy, hogy brutalis draftunk volt.
Stez
Igen én is írtam, hogy a korai QB pick lehet, amivel nem tank a köv szezon is (meg persze ha Carr marad és feléled). A gond, hogy az idei QB class igen soványnak tűnik, aztán ha Herbert se jön (akit az okosok a legjobbnak mondanak egy jól látható különbséggel) akkor meg végképp necces a sztori. Csak azért 1/1-re QB-t húzni pedig, hogy QB legyen faszság és öngyilkosság lenne. Olyan QB kell, aki beválik jó eséllyel a rendszerbe, ha ez nincs meg, akkor maradjon Carr és várjunk még egy évet. Főleg azért, mert ahogy írod Te is olyan gyenge a keret, hogy nem lesz olyan rookie QB, aki ezt megfordítaná egymaga. Rendes roster építés kell és ebbe a mostani nulla szint miatt belefér, hogy csak 2020-ban jön a QB, addig pedig jöhet máshova 3 első kör és a többi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
A Giants feltradeel Herbertért az idei és a jövő évi 1. körükkel, mi behúzzuk Bosat a második helyen, aztán tank for Tua.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.raiders.com/news/raiders-dt-eddie-vanderdoes-will-remain-on-reserve-pup

Persze nemrég nyilatkozta Gruden, hogy remélik hamarosan beáll és megnézhetjük...hazudik non stop vagy teljesen hülye...nem tudom melyik a rosszabb...

Jared Cook kapcsán pletykálják még, hogy szezon végén tuti lelép, már kvázi kijelentette...jól áll az öltöző 😀
Rolni
Ediet nincs értelme erőltetni 1/1 szezonnál, Cook meg 32 lesz már.
Amadeus
Honnan tudod, hogy használható jövőre Eddie, ha nem nézed meg élesben? Megint kidobunk egy korábbi draft picket és kész...


Stez jól írja amúgy!
Komoly FA nem vagy csak méregdrágán fog jönni...

A Carr menesztéssel a gondom, hogy nem lesz jobb opció és a teljes öltözőt lehet utána kitakarítani szerintem. Egy Rodney Hudson szerintem kurvára ki lesz akadva, ha elküldik Carr-t és ilyen Fitzpatrick, McCown, Taylor, McCarron jellegű embernek kell adogatia. Egy Carr trade/cut után előre bedobjuk az egész 2019-et is. Az egyetlen remény az lenne, hogy Carr fejlődik egy nagyot a rendszerben. Nem mondom, hogy fog vagy tud, de ez az egyetlen remény jelenleg egy nem fos 2019-es szezonra. Ha ezt bevállalja, akkor kb kinyírja lelkileg az edzői stábot, a mostani rookiekat, kb mindenkit 2020-ra sztem. Ezt persze egy 1/1 QB orvosolhatná esetleg, de Te kijönnél draftra, ha Herbert vagy? Imádod a sulidat, most jön a bratyód, akinek dobálhatnál, nyerésre van esélyed, nem a gettóból jössz és nem anyád első házáért kell teperned...másik oldalon egy egomán faszkalap (média kép jelenleg igazságtól függetlenül) vár egy romhalmaz rosterrel és lehet a liga legrosszabb OL edzője egy nyers, gyenge OL-el.

Nem egy nehéz döntés sztem. Maradok vagy felbérlem Segal-t ügynöknek és nem választ a Raiders emiatt...
Rolni
Nem dobjatok be, ha koran huztok iranyitot. Ha ez az illeto azert erezni fogja Gruden elkepzeleseit, stilusat es rendszeret, akkor azert latjuk/tudjuk, mire kepes egy megfelelo kube.

Az elsodleges gond itt az, hogy nincs mire es kire felepiteni jelenleg ezt a keretet, szo szerint a teljesen nullarol kell kezdeni. Azert mondom, hogy itt nagyon kelleni fog egy 1/1-et megero kubetehetseg, akiben lesz annyi plusz, hogy megadja a kezdo lenditest a hintanak. Mert ha Mack ehhez nem volt eleg, akkor szvsz Bosa vagy mas rusher sem lesz az. Ugyhogy vagy kube, vagy semmi.

Csak hat realisan nezve is, ha meglesz a normalis kube mar jovore, akkor is egy ilyen szintu ujjaepites 3-4 ev, nezd meg a Coltsot, ahol adott volt a liga egyik legjobb iranyitoja, es igy, hogy o ennyire zsenialisan jatszik, igy sem hengerel azert a csapat. Mondjuk teny, hogy egy meccsen kivul az osszes nyerheto lett volna, csak egyeni, ujonc meg tapasztalatlansagbol szarmazo hibak miatt kaptunk ki. De akkor is, erezhetoen kell meg legalabb 1-2 ev. Mindezt ugy, hogy brutalis draftunk volt.

több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szar se lesz itt jövőre sem... Carr-el egy fokkal jobb lehet az esélyünk, nélküle gyakorlatilag semmi, maximum akkor ha érte is kapunk két első kört, ami kizárt...
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
same old story, mint pre 2014-15, mindenkitől azt várjuk, hogy fejlődjön és majd jövőre jobb lesz, meg beletanul, de talán Autry-n kívűl ez senkinek nem jött össze, ami azért beszédes
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Arról az apróságrol már nem is beszélve hogy egyenlőre Gruden első (fél) draftja jobban muzsikál mint RM draftjai...
Cubehead
Biztos vagy ebben?

Kolton Miller...
Rolni
nagyon alul van mérve mióta sérült. Abszolút nem rossz prospect, melózni kell vele és egészségesnek kell lennie. Őt nem írnám még le. Hall-tól többet vártam én is.
Amadeus
Egyedül a Colts ellen volt 65 fölött a ratingje. Sérülés előtt se kapott jó értékelést, akkor is megvolt a false step és a gyengesége, de most jól hangzik, hogy a sérülés miatt gyenge. Simán egy necces prospect, akit rábíztak a liga legrosszabb OL edzőjére...mi mehet mellé kérdem én?
Rolni
fasz tudja. Hudson az egyetlen az egész falban, aki még Kábelt is átvészelte. Mindenki más szarul teljesít.

Bwt, amit én csinálnék, 2019 off-season: Cable, Olson fire. OC-nek interjúztatnám Callahant, bevállalva egy kis rántott hús dobálást a vasárnapi családi dzsemborin. Aztán valami hangzatos titulussal, mint "passing game coordinator" vagy "senior offense assistant" elhoznám Trestmant, aki jelenleg FA. Callahan vihetné a falat, az O playcall amúgy is Gruden. Trestman meg besegítene, ahol kell, esetleg valami lábmunkát tudna ragasztani Carr-ra talán. Mindkettő edző dolgozott sikeresen Gruden alatt nálunk, "knows the system".

Defensben meg engedném 1 évet még dolgozni Guenthert és a DB coachot Alabamaból, akár mind3 első körös picket belepumpálva a D-be. (DE, MLB, S sorrendben).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Arról az apróságrol már nem is beszélve hogy egyenlőre Gruden első (fél) draftja jobban muzsikál mint RM draftjai...
Cubehead
Biztos vagy ebben?

Kolton Miller...
Rolni
nagyon alul van mérve mióta sérült. Abszolút nem rossz prospect, melózni kell vele és egészségesnek kell lennie. Őt nem írnám még le. Hall-tól többet vártam én is.
Amadeus
Egyedül a Colts ellen volt 65 fölött a ratingje. Sérülés előtt se kapott jó értékelést, akkor is megvolt a false step és a gyengesége, de most jól hangzik, hogy a sérülés miatt gyenge. Simán egy necces prospect, akit rábíztak a liga legrosszabb OL edzőjére...mi mehet mellé kérdem én?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.raiders.com/news/raiders-dt-eddie-vanderdoes-will-remain-on-reserve-pup

Persze nemrég nyilatkozta Gruden, hogy remélik hamarosan beáll és megnézhetjük...hazudik non stop vagy teljesen hülye...nem tudom melyik a rosszabb...

Jared Cook kapcsán pletykálják még, hogy szezon végén tuti lelép, már kvázi kijelentette...jól áll az öltöző 😀
Rolni
Ediet nincs értelme erőltetni 1/1 szezonnál, Cook meg 32 lesz már.
Amadeus
Honnan tudod, hogy használható jövőre Eddie, ha nem nézed meg élesben? Megint kidobunk egy korábbi draft picket és kész...


Stez jól írja amúgy!
Komoly FA nem vagy csak méregdrágán fog jönni...

A Carr menesztéssel a gondom, hogy nem lesz jobb opció és a teljes öltözőt lehet utána kitakarítani szerintem. Egy Rodney Hudson szerintem kurvára ki lesz akadva, ha elküldik Carr-t és ilyen Fitzpatrick, McCown, Taylor, McCarron jellegű embernek kell adogatia. Egy Carr trade/cut után előre bedobjuk az egész 2019-et is. Az egyetlen remény az lenne, hogy Carr fejlődik egy nagyot a rendszerben. Nem mondom, hogy fog vagy tud, de ez az egyetlen remény jelenleg egy nem fos 2019-es szezonra. Ha ezt bevállalja, akkor kb kinyírja lelkileg az edzői stábot, a mostani rookiekat, kb mindenkit 2020-ra sztem. Ezt persze egy 1/1 QB orvosolhatná esetleg, de Te kijönnél draftra, ha Herbert vagy? Imádod a sulidat, most jön a bratyód, akinek dobálhatnál, nyerésre van esélyed, nem a gettóból jössz és nem anyád első házáért kell teperned...másik oldalon egy egomán faszkalap (média kép jelenleg igazságtól függetlenül) vár egy romhalmaz rosterrel és lehet a liga legrosszabb OL edzője egy nyers, gyenge OL-el.

Nem egy nehéz döntés sztem. Maradok vagy felbérlem Segal-t ügynöknek és nem választ a Raiders emiatt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Arról az apróságrol már nem is beszélve hogy egyenlőre Gruden első (fél) draftja jobban muzsikál mint RM draftjai...
Cubehead
Biztos vagy ebben?

Kolton Miller...
Rolni
nagyon alul van mérve mióta sérült. Abszolút nem rossz prospect, melózni kell vele és egészségesnek kell lennie. Őt nem írnám még le. Hall-tól többet vártam én is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Arról az apróságrol már nem is beszélve hogy egyenlőre Gruden első (fél) draftja jobban muzsikál mint RM draftjai...
Cubehead
Biztos vagy ebben?

Kolton Miller szemre borzalom gyenge és továbbra is vannak technikai gondjai, amik nem igen javulnak. PFF szerint 54,2-es ratingje van, amivel a liga 67. legrosszabb OT-je 76-ból. Pass block és run block terén egységesen gyenge eddig.

PJ Hall, aki a 106.-ként jegyzett DT a PFF-nél és hát valljuk be szemre is harmatos eddig. Persze biztos jót tesz majd neki egy NFL offseason, de nem látom miért volt pl jó letradelni, ahelyett, hogy mondjuk kihúztuk volna Landry-t mi...#túlokos

Brandon Parker szemre még rosszabb, mint Miller, ami türöződik a PFF-nél is, ahol 47,7-es overall értékkel a 72. legrosszabb OT idén. Ő is egységesen rossz futás és passz blokkolása terén. Itt se volt értelme cserélgetni...

Arden Key persze többet játszik, mint tervezték és ugye inkább pass rush specialist lett volna alapból Mack és Irvin mögött 😀. 57,6-os ratinggel a 88. legrosszabb EDGE ember a ligában és vicces, de pont a pass rush területen a gyengébb. Egyszerűen nem tudja sebességből és azzal az egy spin mve-al megverni az NFL falembereket és semmi más nincs a tarsolyában egyenlőre.

Nick Nelson eddig alig látott pályát, nem ítélkeznék.

Maurice Hurst az egyetlen rookie eddig, akire azt lehet mondani objektíven, hogy bíztató, ígéretes, jól fest. 74,2-es értékkel a 32. legjobb DT a ligában a PFF szerint. Futás ellen ítélik hatékonyabbnak, ami mérete miatt meglepő és bíztató. Rookie létére sok double team-et kap, mert nincs más a DL-ben akire figyelni kéne, max Hankins futáskor. Nála azért sajnos a szív kérdés minden offseasonban kérdés lesz.

Johnny Townsend minden bizonnyal a liga legrosszabb puntere és mi draftoltuk a srácot az 5. körben!

Azeem Victor nincs már a csapatnál.

Marcell Ateman eddig nem látta a pályát, majd most megmutathatja.


Ha leveszitek a Gruden rózsaszín napszemüvegeteket (amiért amúgy irigyellek Titeket) ez a draft egyáltalán nem nézki jól. Első 3 pick komoly reachnek fest továbbra is és a második felét is csak a Hurst pick menti meg a totál nullától eddig. Több snapet töltenek pályán, mint a korábbi draftjaink, de nem jobbak egyenlőre sajnos semmivel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen!

A kérdés pedig az, hogy Carr egy jobb fal mögött és jobb célpontokkal tud-e nagyot előre lépni?! Szerintem igen, elég megnézni a Colts meccs jelentős részét vagy a korai meccsek egy-egy félidejét.

Én azt mondom, hogy Carr a legjobb esélyünk a sikerre jövőre és Ő a legjobb esélyünk egy roster építésére is, mert legalább a QB poszton lehetne folytonosság.
Egy rookie QB vagy egy stop gap veterán QB elé is ennél jobb fal és jobb elkapó gárda kéne, viszont neki nem lesz system ismerete annyi (illetve lehet NFL ismerete sem), mint Carr-nak. Ráadásul ultra gyenge lesz a FA és a draft class is idén.
Rolni
De figy, azert tenyleg, nagyon de nagyon ne a Colts-meccsbol indulj ki. Az a vedelem egy kalap fos, de viccen kivul. Ahhoz nem kell megitelesem szerint tudas, hogy megdobd es eltalald azokat a celpontokat, akiknek a 6 yardos kozeleben vedo sincs. Nezd meg ott a jatekokat, az elkapasokat, a vedelemtol az elvaltasokat, a hibakat.

Es akkor nezd meg, hogy Carron mekkora nyomas volt a teljesen nulla vedofaltol. De az NFL-ben azert nem ez az alap, nem lehet erre epitkezni, hogy akkor emberunk fos, ha odaernek hozza, tehat akkor vedjuk meg 86 ezer emberrel. A ligaban az iranyitoknal az egyik legfontosabb tulajdonsag, hogy hogyan mozognak a zsebben, a zsebbol kifele, mennyire erzik a nyomast, illetve hogy nyomas alatt milyen donteseket hoznak, mennyire pontosak, hogy passzolnak.

Illetve az intelligencia. Es most frankon, hogy lehet valaki annyira segghulye, hogy meghuzza ezt a foldre valo ledobast a negyedik negyedben. Ez egyebkent milyen uzenetet sugaroz a tarsak fele, hogy ez a csoka mennyire akar nyerni, mennyire erdekli az egesz? Itt most szerintem lenyegtelen, hogy a meccs igazabol mar elment, mert teny, hogy sok esely nem volt, de lattunk mar eleg beteg forditasokat es balfaszkodasokat, foleg ebben a csoportban.

Az a jatek tokeletesen jellemezte Carrt a szezonban: o egy punci. Hogy korababn az volt-e vagy sem, az szerintem mindegy, ha egyszer azza valt, akkor valahogy en nem hiszem, hogy valaha is rendesen visszanyeri az onbizalmat. Lehet 1-2 jo szezonja, de ra nem lehet alapozni, es akarmikor a jovoben kifog gyengebb falakat vagy brutal frontheteket, allva fogja osszepisalni magat a palya kozepen.

Hetrol hetre egyre nagyobbakat csalodom Carrban, nem gondoltam, hogy van lejjebb, de amit ismet alkotott...
Stez
szerinted hogyan tovább?
Amadeus
Hat nezd, mivel Gruden tulajdonkeppen sok valasztasi lehetoseget nem adott maganak es masnak sem, igy elegge egyertelmu, hogy a drafton vagy FA-n valaki jon majd, Carrnak pedig reszeltek a Raidersnel. Nem tudom elkepzelni, hogy Gruden megturje ezt a csavot, o nagyon ki van hegyezve az ilyen balherekre, ezt egyebkent meg is irtam.

Az is eleg egyertelmunek tunik, hogy a stab itt fu alatt mar tankol. A problema egyebkent nem megoldhatatlan, nalatok azt erzekelem, hogy baromira nincsen tehetseg sem – ha megnezed a tavalyi Indianapolist, akkor szinte pontosan ugyanez volt. Na most Ballard mondjuk mocsok jol draftolt, egy-egy FA-igazolasba is beletalalt (Ebron), persze nyilvan itt Luck a legfobb tenyezo, de a tamadofal (Nelson, Smith) es a vedelem huzojatekosai (Leonard, Adams, Hooker) azert nem egy meccset nyertek nekunk.

Nyilvan minden attol fugg, hogy sikerule-e megtalalni Carr helyetteset. Az FA-zas egyebkent kurva nehez lesz, mert abban biztos vagyok, hogy az egyebkent allandoan nyugodt Nelson kifakadasa utan nagyitoval kell majd keresni es fossa fizetni a szabadugynokoket, hogy valaki az Oaklandet valassza.

En latom Grudennel az elkepzelest es a tudatossagot, ellentetben peldaul evekig a Brownsnal, ami ment, de azert nagyon konnyen oda juthat ez a csapat, ahol a Cleveland volt. Birom Grudent, birtam mindig is, de most mar az egoja es a stilusa ranyomja a belyeget a tarsasagra.

Egy draft csodakra kepes, ketto vegkepp, nyilvan a kovetkezo ketto lesz a kulcs ebbol a szempontbol. Szamomra meg az lesz kerdes, hogy az 1/1-es Herbert – akivel kapcsolatban mar korabban is pletykaltak, hogy maradhat az egyetemen – bevallalja-e ezt, mert egyaltalan nem lepne meg, hogyha azt mondana, hogy o akkor meg eldobalgat az Oregonon.

Ez a Raiders perpillanat semmilyen szempontbol sem csabito.

Arra meg nagyon kivancsi leszek, hogy Gruden mit kap majd Carrert, szerintem ott meg egy eros picket latni fog a csapat belole. Grudennek pedig takaritania kell majd meg egy kort, mert aki nem utalta meg ot Mackek elpasszolasa utan, azok kozul tobben is az elmult hetekben hisztiznek mar, oket meg nem lehet hagyni, Gruden nem is fogja, o tudastol fuggetlenul elkuld barkit, ha ugy gondolja, hogy a moralt rombolja vagy a hozaallasa nem a megfelelo.

Hat passz. Annyi szerencsetek legalabb lesz, hogy az 1/1-gyel ti valogathattok, ki jojjon. Mondjuk ha Bosa lesz a top pick, az szamomra mar nehezen emesztheto lesz, egyreszt mert en nem latom ot akkora szornyetegnek, masreszt mert egy szornyeteg helyere jonne, tehat legjobb esetben is Macket sikerul potolni, de akkor meg mindig ugye kubehianyos a keret. Azert meg vagy kipengeted a fel franchise-t, ha normalisat akarsz trade-bol, vagy hozol valami Tyrod Taylor-fele kozepszart, akivel tulajdonkeppen semmivel sem vagy elorebb. Annak ertelmet en nem latom.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 www.raiders.com/news/raiders-dt-eddie-vanderdoes-will-remain-on-reserve-pup

Persze nemrég nyilatkozta Gruden, hogy remélik hamarosan beáll és megnézhetjük...hazudik non stop vagy teljesen hülye...nem tudom melyik a rosszabb...

Jared Cook kapcsán pletykálják még, hogy szezon végén tuti lelép, már kvázi kijelentette...jól áll az öltöző 😀
Rolni
Ediet nincs értelme erőltetni 1/1 szezonnál, Cook meg 32 lesz már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
 www.raiders.com/news/raiders-dt-eddie-vanderdoes-will-remain-on-reserve-pup

Persze nemrég nyilatkozta Gruden, hogy remélik hamarosan beáll és megnézhetjük...hazudik non stop vagy teljesen hülye...nem tudom melyik a rosszabb...

Jared Cook kapcsán pletykálják még, hogy szezon végén tuti lelép, már kvázi kijelentette...jól áll az öltöző 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Igen!

A kérdés pedig az, hogy Carr egy jobb fal mögött és jobb célpontokkal tud-e nagyot előre lépni?! Szerintem igen, elég megnézni a Colts meccs jelentős részét vagy a korai meccsek egy-egy félidejét.

Én azt mondom, hogy Carr a legjobb esélyünk a sikerre jövőre és Ő a legjobb esélyünk egy roster építésére is, mert legalább a QB poszton lehetne folytonosság.
Egy rookie QB vagy egy stop gap veterán QB elé is ennél jobb fal és jobb elkapó gárda kéne, viszont neki nem lesz system ismerete annyi (illetve lehet NFL ismerete sem), mint Carr-nak. Ráadásul ultra gyenge lesz a FA és a draft class is idén.
Rolni
De figy, azert tenyleg, nagyon de nagyon ne a Colts-meccsbol indulj ki. Az a vedelem egy kalap fos, de viccen kivul. Ahhoz nem kell megitelesem szerint tudas, hogy megdobd es eltalald azokat a celpontokat, akiknek a 6 yardos kozeleben vedo sincs. Nezd meg ott a jatekokat, az elkapasokat, a vedelemtol az elvaltasokat, a hibakat.

Es akkor nezd meg, hogy Carron mekkora nyomas volt a teljesen nulla vedofaltol. De az NFL-ben azert nem ez az alap, nem lehet erre epitkezni, hogy akkor emberunk fos, ha odaernek hozza, tehat akkor vedjuk meg 86 ezer emberrel. A ligaban az iranyitoknal az egyik legfontosabb tulajdonsag, hogy hogyan mozognak a zsebben, a zsebbol kifele, mennyire erzik a nyomast, illetve hogy nyomas alatt milyen donteseket hoznak, mennyire pontosak, hogy passzolnak.

Illetve az intelligencia. Es most frankon, hogy lehet valaki annyira segghulye, hogy meghuzza ezt a foldre valo ledobast a negyedik negyedben. Ez egyebkent milyen uzenetet sugaroz a tarsak fele, hogy ez a csoka mennyire akar nyerni, mennyire erdekli az egesz? Itt most szerintem lenyegtelen, hogy a meccs igazabol mar elment, mert teny, hogy sok esely nem volt, de lattunk mar eleg beteg forditasokat es balfaszkodasokat, foleg ebben a csoportban.

Az a jatek tokeletesen jellemezte Carrt a szezonban: o egy punci. Hogy korababn az volt-e vagy sem, az szerintem mindegy, ha egyszer azza valt, akkor valahogy en nem hiszem, hogy valaha is rendesen visszanyeri az onbizalmat. Lehet 1-2 jo szezonja, de ra nem lehet alapozni, es akarmikor a jovoben kifog gyengebb falakat vagy brutal frontheteket, allva fogja osszepisalni magat a palya kozepen.

Hetrol hetre egyre nagyobbakat csalodom Carrban, nem gondoltam, hogy van lejjebb, de amit ismet alkotott...
Stez
szerinted hogyan tovább?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 299
Írtam már többször, hogy szeretem a Raiders feelinget, a csapat már L.A.-ben is szimpatikus volt, de ezt a Gruden királyságot nem értem és szkeptikus vagyok.

Miért lehet azt várni, hogy Gruden szarból épít várat, ha a legelejétől megkérdőjelezhető személyi döntéseket hoz? Az öltözőkezelés sem tűnik az erősségének, erőből ezt nem lehet (BB-ről legenda amúgy, hogy genyó, hanem ő kemény, de emberséges, persze okkal tud példát statuálni.) Nem is tudom hol esett szét ennyire egy közösség - Jim H hattyúdala, meg az acid Seahawks légkör a véleményvez÷rek miatt.

Nem látott elég Seahawks meccset és nem látta, hogy Cable hova vezette az ottani támadósort? Hová lett a rettegett, jó képességű emberekből álló támadófalatok?

Nem látta/nem érezte, hogy Carr, de kevés kivétellel - aki pl pont Wilson volt - minden irányítónak komfortosságot kell adni. És durva szóval ennek megoldását egy bukott kókler kezébe teszi?

Másrészt a védelmi koord választást sem értem, mert az ő felfogásához konkrétan semmitek nem volt.

Mindkét oldalt felépíteni rohadt hosszú idő lesz, ezt majd BB után egy Pats tábornak v. Steelersnél a sikerek miatt el lehet adni, de csóri Raiders fanok már szívtak eleget.

Ez a nulláról való hosszú építkezés a Bay túloldalán is akadozik, pedig ott a legtehetségesebb GM-ek egyike és az egyik leginnovatívabb offensive mind irányítja. Csak ők előtte jártak magasan...

Számomra kérdéses amúgy, hogy Gruden hogyan draftol, eddig nem vmi lenyűgöző.
Fast Willie
Csak egy pár gondolat:
Nem szarbol épít (az eddig volt). Most a cél egy minőségi keret kialakítása ami rendszer fitt majd BB mondjara ebben a rendszerben cserelgetni az elemeket.

Miért ez a D séma? Mert ez egy jó séma. Az hogy sajnos kevés system fitt emberünk volt az egy ilyen epitkezesnel nem mérvadó. Sajnálatos de csak egyszer kell kialakítani.

Arról az apróságrol már nem is beszélve hogy egyenlőre Gruden első (fél) draftja jobban muzsikál mint RM draftjai. De ajánlom figyelmedbe Surda által linkelt egyik friss cikket ami pont ezt fejtegeti 😉
Cubehead
Csak egy kérdésem van (komolyan, nem trollkodásból): Billen kívül sikerült valakinek ezt a csereszavatos rendszert felhúznia?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen!

A kérdés pedig az, hogy Carr egy jobb fal mögött és jobb célpontokkal tud-e nagyot előre lépni?! Szerintem igen, elég megnézni a Colts meccs jelentős részét vagy a korai meccsek egy-egy félidejét.

Én azt mondom, hogy Carr a legjobb esélyünk a sikerre jövőre és Ő a legjobb esélyünk egy roster építésére is, mert legalább a QB poszton lehetne folytonosság.
Egy rookie QB vagy egy stop gap veterán QB elé is ennél jobb fal és jobb elkapó gárda kéne, viszont neki nem lesz system ismerete annyi (illetve lehet NFL ismerete sem), mint Carr-nak. Ráadásul ultra gyenge lesz a FA és a draft class is idén.
Rolni
De figy, azert tenyleg, nagyon de nagyon ne a Colts-meccsbol indulj ki. Az a vedelem egy kalap fos, de viccen kivul. Ahhoz nem kell megitelesem szerint tudas, hogy megdobd es eltalald azokat a celpontokat, akiknek a 6 yardos kozeleben vedo sincs. Nezd meg ott a jatekokat, az elkapasokat, a vedelemtol az elvaltasokat, a hibakat.

Es akkor nezd meg, hogy Carron mekkora nyomas volt a teljesen nulla vedofaltol. De az NFL-ben azert nem ez az alap, nem lehet erre epitkezni, hogy akkor emberunk fos, ha odaernek hozza, tehat akkor vedjuk meg 86 ezer emberrel. A ligaban az iranyitoknal az egyik legfontosabb tulajdonsag, hogy hogyan mozognak a zsebben, a zsebbol kifele, mennyire erzik a nyomast, illetve hogy nyomas alatt milyen donteseket hoznak, mennyire pontosak, hogy passzolnak.

Illetve az intelligencia. Es most frankon, hogy lehet valaki annyira segghulye, hogy meghuzza ezt a foldre valo ledobast a negyedik negyedben. Ez egyebkent milyen uzenetet sugaroz a tarsak fele, hogy ez a csoka mennyire akar nyerni, mennyire erdekli az egesz? Itt most szerintem lenyegtelen, hogy a meccs igazabol mar elment, mert teny, hogy sok esely nem volt, de lattunk mar eleg beteg forditasokat es balfaszkodasokat, foleg ebben a csoportban.

Az a jatek tokeletesen jellemezte Carrt a szezonban: o egy punci. Hogy korababn az volt-e vagy sem, az szerintem mindegy, ha egyszer azza valt, akkor valahogy en nem hiszem, hogy valaha is rendesen visszanyeri az onbizalmat. Lehet 1-2 jo szezonja, de ra nem lehet alapozni, es akarmikor a jovoben kifog gyengebb falakat vagy brutal frontheteket, allva fogja osszepisalni magat a palya kozepen.

Hetrol hetre egyre nagyobbakat csalodom Carrban, nem gondoltam, hogy van lejjebb, de amit ismet alkotott...

Szerkesztette: Stez