NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Mack elit játékos, de nem vezér. ez az egyetlen negatívum vele kapcsolatban. ha az lenne, akkor nem lenne kérdés, hogy megkapja azt a pénzt, amit Donald.
deyell
Mack sztem tipikusan lead by example figura és elég rossz az üzenete annak, ha nem fizetik meg. Persze ez csak az én véleményem, a vezetők biztos okosabbak.
Levi
a lead by example önmagában kevés ahhoz, hogy egy öltözőt rendben tartson, lásd a tavalyi szezont.

choose life
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Annó gruden pepitában ugyanezt megjátszotta a székfoglalója után az akkori sztár kornerrel, most meg mindenki csodálkozik, hogy a történelem ismétliönmagát...?
peach
az más helyzet volt. az a cornerback (Larry Brown) jól keresett, nem a pénz volt a problémája. hanem az, hogy utasítgatta Grudent, mert azt hitte, hogy újonc HC-nak parancsolgathat.
deyell
Oke, de most egy olyan karakterrol beszelunk, aki a draftolasa ota hulyere alazza a ligat, kussban, szo nelkul, plusz vezer a palyan es soha eleteben nem rombolta az oltozot, nem szologatott be senkinek, sosem arcoskodott, sem a tarsaival, sem az edzoivel.

Es faj vagy sem, Mack az, aki megerdemli, ha azt keri, amit peldaul Donald. Senkinek sem lehetne hozza egy szava sem, ha kihagyna alapszakasz-meccseket is.
Stez
Mack elit játékos, de nem vezér. ez az egyetlen negatívum vele kapcsolatban. ha az lenne, akkor nem lenne kérdés, hogy megkapja azt a pénzt, amit Donald.
deyell
Mack sztem tipikusan lead by example figura és elég rossz az üzenete annak, ha nem fizetik meg. Persze ez csak az én véleményem, a vezetők biztos okosabbak.
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Mehet Bell és egy kis apró Mack-ért és mindenki boldog lesz😊
pfefe8
Jah mert Macknrk nem adják meg amit kér, de Bellnek majd kifizetik az elit WR lóvét amit futóként akar... Sanszos 😊 Amúgy a vasasok így el vannak engedve cappel ? 😊
Tomcsik
Bell már legyen az ő gondjuk akkor😊. Ebben a mai Nfl-ben ahol elszálltak a fizetések nem sok játékos van aki ténylegesen megéri azt a pénzt amit fizetnek neki. Véleményem szerint Mack az egyik közülük aki meg éri(meg fogja annak aki majd szerződést ad neki) a pénzét.

Steelers fan
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Mehet Bell és egy kis apró Mack-ért és mindenki boldog lesz😊
pfefe8
Jah mert Macknrk nem adják meg amit kér, de Bellnek majd kifizetik az elit WR lóvét amit futóként akar... Sanszos 😊 Amúgy a vasasok így el vannak engedve cappel ? 😊

több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Mehet Bell és egy kis apró Mack-ért és mindenki boldog lesz😊

Steelers fan
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Annó gruden pepitában ugyanezt megjátszotta a székfoglalója után az akkori sztár kornerrel, most meg mindenki csodálkozik, hogy a történelem ismétliönmagát...?
peach
az más helyzet volt. az a cornerback (Larry Brown) jól keresett, nem a pénz volt a problémája. hanem az, hogy utasítgatta Grudent, mert azt hitte, hogy újonc HC-nak parancsolgathat.
deyell
Oke, de most egy olyan karakterrol beszelunk, aki a draftolasa ota hulyere alazza a ligat, kussban, szo nelkul, plusz vezer a palyan es soha eleteben nem rombolta az oltozot, nem szologatott be senkinek, sosem arcoskodott, sem a tarsaival, sem az edzoivel.

Es faj vagy sem, Mack az, aki megerdemli, ha azt keri, amit peldaul Donald. Senkinek sem lehetne hozza egy szava sem, ha kihagyna alapszakasz-meccseket is.
Stez
Mack elit játékos, de nem vezér. ez az egyetlen negatívum vele kapcsolatban. ha az lenne, akkor nem lenne kérdés, hogy megkapja azt a pénzt, amit Donald.

choose life
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Annó gruden pepitában ugyanezt megjátszotta a székfoglalója után az akkori sztár kornerrel, most meg mindenki csodálkozik, hogy a történelem ismétliönmagát...?
peach
az más helyzet volt. az a cornerback (Larry Brown) jól keresett, nem a pénz volt a problémája. hanem az, hogy utasítgatta Grudent, mert azt hitte, hogy újonc HC-nak parancsolgathat.
deyell
Oke, de most egy olyan karakterrol beszelunk, aki a draftolasa ota hulyere alazza a ligat, kussban, szo nelkul, plusz vezer a palyan es soha eleteben nem rombolta az oltozot, nem szologatott be senkinek, sosem arcoskodott, sem a tarsaival, sem az edzoivel.

Es faj vagy sem, Mack az, aki megerdemli, ha azt keri, amit peldaul Donald. Senkinek sem lehetne hozza egy szava sem, ha kihagyna alapszakasz-meccseket is.

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643
Annó gruden pepitában ugyanezt megjátszotta a székfoglalója után az akkori sztár kornerrel, most meg mindenki csodálkozik, hogy a történelem ismétliönmagát...?
peach
az más helyzet volt. az a cornerback (Larry Brown) jól keresett, nem a pénz volt a problémája. hanem az, hogy utasítgatta Grudent, mert azt hitte, hogy újonc HC-nak parancsolgathat.

choose life
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Annó gruden pepitában ugyanezt megjátszotta a székfoglalója után az akkori sztár kornerrel, most meg mindenki csodálkozik, hogy a történelem ismétliönmagát...?
peach
Én akkoriban még nem követtem a csapatot, szal ja, őszintén csodálkozom, hogy ekkora kretén.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Annó gruden pepitában ugyanezt megjátszotta a székfoglalója után az akkori sztár kornerrel, most meg mindenki csodálkozik, hogy a történelem ismétliönmagát...?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Az utóbbi órákban nagyon beindult a Mack trade téma. Kurvára remélem, hogy csak kamu...
Levi
Egyre tobb csapat erdeklodik iranta. Az biztos, hogy ket elsot egyik sem fog adni, de a Raiders is tudja, hogyha engednie kell az arbol. Az egyik felnek sem jo, ha huzzak az idot es Mack nem lep palyara.

Donald szerzodesere viszont pont az Oakland cseszett ra, mert sokkal durvabb, mint amit kb. mindenki vart, ez meg bearazta ugymond Macket is. Az alapszakasz hamarosan indul, az esemenyek fel fognak gyorsulni. Igazabol en szerintem el fogjatok cserelni Macket, es ha ez igy lesz, akkor nagyban lehet mutogatni Grudenre, esetunkben ugyanis ugy tunik, nagyban foszerepet jatszik az oriasi egoja is, emiatt fajult idaig a dolog. Szamomra igazabol az elfogadhatatlan, hogyha igaz, hogy Gruden a kinevezese utan honapokig nem is beszelt Mackkel es kb. le sem tojta.

Kivancsi leszek a folytatasra.

több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Az utóbbi órákban nagyon beindult a Mack trade téma. Kurvára remélem, hogy csak kamu...
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 twitter.com/AdamSchefter/status/1035559510679740416
Levi
Nevetséges

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1035559510679740416
Levi
Húzhatták volna még két hétig, hátha bedurcázik!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1035559510679740416
Levi
Ez kb. bearazta Mack-et is, aki gondolom szinten 22-23 korul akar kapni evente
Mack kozbe azt nyilatkozta, hogy hianyzik neki a foci
Pari
Ő választotta a holdout-ot, van szerződése, focizhatna...
Meg már hamarosan kezdődik a szezon, lehet nézni az éles mecseket is, nekem is hiányzik már az éccakázás.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1035559510679740416
Levi
Ez kb. bearazta Mack-et is, aki gondolom szinten 22-23 korul akar kapni evente
Mack kozbe azt nyilatkozta, hogy hianyzik neki a foci
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
MeJr a cut szélén
Amadeus
5. kört ha kapunk érte akkor már örülhetünk, de ha ingyen is felhuzhatja bárki, akkor minek cserélne érte...
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/AdamSchefter/status/1035559510679740416
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Keressük a trade partnereket Edwards-ert



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
MeJr a cut szélén

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Nálam így nézne ki a pre season után az 53

 image.ibb.co/jt6OUe/screenshot_mail_google_com_2018_08_31_16_03_45.png

Ha Mack jonne, akkor Cabina pl mehet TS, Stone-rol sem vagyok meggyozodva, hogy kell az 53-ba, vagy illetve nem tudom, hogy Wilbur, vagy Crowser jobb cserének, vagy hogy Pineiro IR-en kezd, Whalen-t is vissza várom.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
srácok, Doug Martin roster foghat?

Illetve mivan Pennel? Miért került a DC végére az ourlads szerint?
köszi

 www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/OAK
gordon
Sztem nem lesz Rosteren, de mivel keveset próbálgatták így lehet mégis rosteren lehet, de teljesítmény alapján erre nem szolgált rá.

Penn RT lesz

Ha csak teljesítmény alapján nézzük akkor a qb-knal sem jó a sorrend.
Szóval lehet, hogy nem 100%-os az oldal, de hát melyik az?
Bruce
Penn ha egészséges akkor top10 LT, oké, hogy Von Miller az erős oldalról támad de az évi két meccs..
Érdekes lesz ez, talán jobb lett volna ha Miller először a jobb oldalon szagol bele az nfl levegőjébe aztán jövőre mehetett volna át a balra.
gordon
Penn azért tavaly nem játszott TOP10 szinten már. Komoly sérülése volt, ami miatt az offseason jelentős részét ki kellett hagynia. Kolton Miller végig LT poszton dolgozott és mivel eléggé újra kellett húzni a lábmunkáját az egyetemi technikájáról nem akarták megkavarni még egy oldalváltással is. Saját elmondása szerint is meggyűlt a baja az oldalváltással egyetemen.

Egy ideig sztem az volt a terv, hogy padozik Penn mögött és Giacomini/Sharpe/Parker megoldja az RT posztot, de Giacomini szinte végig sérült volt, Parkeren nagyon látszott a szintugrás és se Sharpe, se Silberman nem hozott átütőt RT poszton, viszont Miller elég biztatóan mozgott LT-ben (pár baki persze akadt), ezért amikor Penn egészsége engedte már RT-be tették be. Ez a Miller-Penn páros valószínűleg nem lesz gyengébb, mintha Penn lenne az LT és Miller szenvedne a RT poszton az oldalváltással és az új technikával egyszerre és a jövő szempontjából meg ez a megfelelő felállás Miller számára. Aztán Parkernek kellene jövőre belenőnie az RT kezdő posztba.


Doug Martin edzéseken állítólag nagyon jól szerepelt, vélhetően ennek köszönhetően alig jutott szóhoz a preseason meccseken. Amikor szóhoz jutott nem volt meggyőző, ahogy Bruce is írja, legtöbb fan szívesebben nézné Warren-t, az idei UDFA "gyémántot" a helyén. Ebből amúgy lehet is valami, ha nem akarnak 4db futót rosterre tenni, mert Warren olcsóbb, fiatalabb és jobban nézett ki a pre meccseken és Lynch, valamint Richrd helye szerintem fix. Amennyire run heavy approachról beszélnek benne van a 4db RB és 1 FB keretre kerülése is amúgy, de persze annak lesz ára pl WR poszton szerintem, illetve emiatt lehet csak 2 QB-val vágunk neki majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
srácok, Doug Martin roster foghat?

Illetve mivan Pennel? Miért került a DC végére az ourlads szerint?
köszi

 www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/OAK
gordon
Sztem nem lesz Rosteren, de mivel keveset próbálgatták így lehet mégis rosteren lehet, de teljesítmény alapján erre nem szolgált rá.

Penn RT lesz

Ha csak teljesítmény alapján nézzük akkor a qb-knal sem jó a sorrend.
Szóval lehet, hogy nem 100%-os az oldal, de hát melyik az?
Bruce
Penn ha egészséges akkor top10 LT, oké, hogy Von Miller az erős oldalról támad de az évi két meccs..
Érdekes lesz ez, talán jobb lett volna ha Miller először a jobb oldalon szagol bele az nfl levegőjébe aztán jövőre mehetett volna át a balra.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
srácok, Doug Martin roster foghat?

Illetve mivan Pennel? Miért került a DC végére az ourlads szerint?
köszi

 www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/OAK
gordon
Sztem nem lesz Rosteren, de mivel keveset próbálgatták így lehet mégis rosteren lehet, de teljesítmény alapján erre nem szolgált rá.

Penn RT lesz

Ha csak teljesítmény alapján nézzük akkor a qb-knal sem jó a sorrend.
Szóval lehet, hogy nem 100%-os az oldal, de hát melyik az?
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
srácok, Doug Martin roster foghat?

Illetve mivan Pennel? Miért került a DC végére az ourlads szerint?
köszi

 www.ourlads.com/nfldepthcharts/depthchart/OAK

Szerkesztette: gordon