NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Manuel sztem ezzel elhozza megint a back up posztot. Cook meg mehet amerre lát...

Warren azért visszatért a földre, de ezzel együtt jó lehet keretre...

Roberts rosteren lesze Gruden nyilatkozata alapján. Sztem Hatcher nem tudja kinyomni Atemant, így csak akkor maradhat, ha 6 WR-t viszünk, bár Harris-t be kéne előzni KR poszton is, erre pedig nem utalt semmi eddig. Sztem nem lesz 53 Hatcher

OL depth is kérdéses lesz, eléggé nehéz megjósolni ki kerül rosterre

Edwards-nak kinéz a cut sztem, így, hogy a rookiek lenyomták és Carradine és Brown is jobban festett talán és Hester is hozta azt amit Ő...és ugye Ő keresné a legtöbbet...

LB depth is érdekes lesz...

CB poszton DRC állítólag Melvin elé került ennyi idő alatt...Worley kapcsán Gannon 4 meccses eltiltást mondott be közvetítés alatt, aztán mindenki visszatáncolt, h várható csak...jó eséllyel nem lesz nyitó rosteren eltiltás miatt...

S poszton még teljes a felfordulás sztem...csak tippelni lehet ki kezd, ki rotál stb...

Townsend kurva gyenge eddig...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Hatchernek vajon sikerült most bejátszania magát? Ha igen, kit rakunk ki? Roberts nálam erősen létszámon felülinek tűnik, hiába nem éri meg kitenni.

Szerkesztette: Levi
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 493
Hiába előszezon azért jó érzés hogy behuztuk a csoportot 😉

Nem tudom hogy végül hozzunk e kívülről backup qb-t s ha igen kit? De ha marad a jelenlegi kettő akkor asszem ki lehet jelenteni hogy E J elnyerte a #2 spotot



több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Majd írjatok
Én most csak vigyorgok 💪😎
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nem tudom hányan leszünk holnap hajnalban a TV-k előtt, de furcsán fogjuk magunkat érezni. Jano SEA mezben otthon OAK-ban.
Surda
Ő érezheti magát furcsán esetleg. Csak nehogy rossz kispadhoz menjen rúgás után.
bmg
Meg én, SEA volt a meccs 🤔
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Nem tudom hányan leszünk holnap hajnalban a TV-k előtt, de furcsán fogjuk magunkat érezni. Jano SEA mezben otthon OAK-ban.
Surda
Ő érezheti magát furcsán esetleg. Csak nehogy rossz kispadhoz menjen rúgás után.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nem tudom hányan leszünk holnap hajnalban a TV-k előtt, de furcsán fogjuk magunkat érezni. Jano SEA mezben otthon OAK-ban.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704

Al (RIP) után RM kinevezésével eltűntek a wtf igazolásokTST
 a.espncdn.com/media/motion/2015/0831/dm_150831_Trent_Richardson_cut_by_Raiders/dm_150831_Trent_Richardson_cut_by_Raiders.jpg

| bocs nem hagyhattam ki |
deyell
nem is élte túl az off-seasont!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643

Al (RIP) után RM kinevezésével eltűntek a wtf igazolásokTST


| bocs nem hagyhattam ki |

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Mangini on that Chris Carter/ Nick Wright show said that Gruden called "Mack/Mack Agent" a couple times and no one answered or returned his call.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem Wyatt amit leírtál éveket nekünk volt a legnehezebb elviselni. Én sem felejtettem elhiheted.

Al (RIP) után RM kinevezésével eltűntek a wtf igazolások és szépen lassan elkezdődött a csapat rendbe tétele.
2015 (7-9) majd 2016 (12-4) azért azt mutatja, hogy elindultak itt a dolgok amit TD tavaly tönkre vágott azzal, hogy lehúzatta a komplett támadósort a retyón szakmaiatlanságával.
Ezek után az amúgy sem túl hatékony védelem - az O nyerte rendre a meccseket a védelem egyedül a "momentumoknál" tudta felszívni magát egy tűrhető szintre - KJr-el az élen ment a támadósor után.
JDR meg szakmailag hát...
2-2-ig volt életben a csapat (Bruce már akkor is mondta, hogy itt valami nincs rendben a játék képe alapján). Utána már lehetett érezni, hogy ennek bezony annyi...

Tehetség alapján véleményem szerint ez a csapat rendben van. Gruden első évében Old School futballal vagy anélkül én 7-9-nél többre számítok és az már nem a hullaszar, futottak még kategória.

Szerkesztette: TST
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Egy csapatot lekezelni azért mert egy 12-4-es szezon után volt 1 rossz éve (az OC szakképzettségének teljes hiányát tapasztalhattuk meg Todd Downing személyében - ennek köszönhető, hogy Carr annyira rosszul játszott, hogy nem éri meg azt a pénzt.
És ezután a rossz év után elkönyvelni, hogy ez 1 rossz csapat (ugyanaz a keret minimális fluktuációval 12-4-el repesztet egy évvel korábban!) amikor edzői hiba volt az egész tavalyi év!!! TST
Mondjuk ha már a fluktuáció szóba jött. Azért felvetődik a kérdés, hogy ez egy erős csapat, amelynél reális és alapelvárás a rájátszás, vagy egy nem rosszra felhúzott gárda, amelynek 2016-ban összejöttek a dolgok, de tavaly visszakerült a helyére.

Az elmúlt 15 évet tekintve nem a 2017-es tűnik a kiugrónak, és őszintén szólva a tavalyi teljesítmény után nálam inkább abba a kategóriába estek, hogy oké, szép volt a 2016, de inkább az előtte és utána lévők alapján lőném most be a csapatot, nem a 12–4-hez viszonyítanék (ahogyan a Jaguarsnál sem lepne meg egy ilyen visszaesés)

2003 3rd 4 12
2004 4th 5 11
2005 4th 4 12
2006 4th 2 14
2007 4th 4 12
2008 3rd 5 11
2009 3rd 5 11
2010 3rd 8 8
2011 3rd 8 8
2012 3rd 4 12
2013 4th 4 12
2014 4th 3 13
2015 3rd 7 9
2016 2nd 12 4
2017 3rd 6 10
Wyatt
Azért azt ne felejtsd, hogy hosszú évek óta most van először fqbk.
És tavaly sérült háttal játszott. Hiba volt úgy játszatni. A sok drop is ennek volt köszönhető, a gyors pasdzoknak.
És a stáb enyhén szólva is kaka vt.
Az évtizedes vergődés után most van mindenünk remélem élünk is vele. Pozitív szezonra sxámítok, rájátszási reményekkel.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy csapatot lekezelni azért mert egy 12-4-es szezon után volt 1 rossz éve (az OC szakképzettségének teljes hiányát tapasztalhattuk meg Todd Downing személyében - ennek köszönhető, hogy Carr annyira rosszul játszott, hogy nem éri meg azt a pénzt.
És ezután a rossz év után elkönyvelni, hogy ez 1 rossz csapat (ugyanaz a keret minimális fluktuációval 12-4-el repesztet egy évvel korábban!) amikor edzői hiba volt az egész tavalyi év!!! TST
Mondjuk ha már a fluktuáció szóba jött. Azért felvetődik a kérdés, hogy ez egy erős csapat, amelynél reális és alapelvárás a rájátszás, vagy egy nem rosszra felhúzott gárda, amelynek 2016-ban összejöttek a dolgok, de tavaly visszakerült a helyére.

Az elmúlt 15 évet tekintve nem a 2017-es tűnik a kiugrónak, és őszintén szólva a tavalyi teljesítmény után nálam inkább abba a kategóriába estek, hogy oké, szép volt a 2016, de inkább az előtte és utána lévők alapján lőném most be a csapatot, nem a 12–4-hez viszonyítanék (ahogyan a Jaguarsnál sem lepne meg egy ilyen visszaesés)

2003 3rd 4 12
2004 4th 5 11
2005 4th 4 12
2006 4th 2 14
2007 4th 4 12
2008 3rd 5 11
2009 3rd 5 11
2010 3rd 8 8
2011 3rd 8 8
2012 3rd 4 12
2013 4th 4 12
2014 4th 3 13
2015 3rd 7 9
2016 2nd 12 4
2017 3rd 6 10

több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Olvastam egy érdekes cikket, amiben azt fejtegeti Tim Kawakami, hogy nincs olyan sikeres csapat az NFL-ben aki két játékosára akkora hányadát költené a sapkának, mint tennénk mi, ha Mack is 20+M-s szerződést kapna. Ráadásul hosszútávon kéne ezt tennünk...

Van abban azért igazság, hogy igen necces a keretépítés, ha ennyi elmegy 2 emberre, még akkor is, ha elit playák, a két legfontosabb poszton...

Lehet emiatt játszik a csapat hardball-t éppen...azt mondják, h van élő szerződése majd 14M-ért és utána simán rádobják még 2-szer a franchise tag-et is, ha akarják és nincs hosszútávú igen költséges elköteleződés...

Ha meg mondjuk a franchise tag után márciusban beérkezik egy őrülten jó multiple első körös ajánlat valahonnan, lehet lecsapnak rá és igyekeznek majd draftról épteni tovább a keretet...főleg, ha a sémák mindkét oldalon jól vizsgáznak '18-ban, Carr visszatér a TOP QB szintre és a fiatal D emberek is bíztatóan mozogtak...
Rolni
Carr szerződése amúgy, hogy épül fel? Pusztán elméleti síkon, ha mondjuk nem hozza az elvárható szintet és felmerülne, hogy megválunk tőle a szezon végén, akkor meg lehetne oldani, hogy Mack megkapja az ő pénzét és ne maradjon rengeteg dead money?
Levi
A mostani szezon után post-June cuttal 20 millát lehetne spórolni Carron.
Mondjuk én Carrt választanám Mack helyett egy vagy-vagy játékban, a QB-nál nincs fontosabb poszt.
empty taxi
Ez érthető is, én se szeretném ha rossz lenne Carr. De ha ne adj' isten Mack tol egy dpoy évet, Carr meg full homály, akkor az érdekes szitu lenne.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Olvastam egy érdekes cikket, amiben azt fejtegeti Tim Kawakami, hogy nincs olyan sikeres csapat az NFL-ben aki két játékosára akkora hányadát költené a sapkának, mint tennénk mi, ha Mack is 20+M-s szerződést kapna. Ráadásul hosszútávon kéne ezt tennünk...

Van abban azért igazság, hogy igen necces a keretépítés, ha ennyi elmegy 2 emberre, még akkor is, ha elit playák, a két legfontosabb poszton...

Lehet emiatt játszik a csapat hardball-t éppen...azt mondják, h van élő szerződése majd 14M-ért és utána simán rádobják még 2-szer a franchise tag-et is, ha akarják és nincs hosszútávú igen költséges elköteleződés...

Ha meg mondjuk a franchise tag után márciusban beérkezik egy őrülten jó multiple első körös ajánlat valahonnan, lehet lecsapnak rá és igyekeznek majd draftról épteni tovább a keretet...főleg, ha a sémák mindkét oldalon jól vizsgáznak '18-ban, Carr visszatér a TOP QB szintre és a fiatal D emberek is bíztatóan mozogtak...
Rolni
Carr szerződése amúgy, hogy épül fel? Pusztán elméleti síkon, ha mondjuk nem hozza az elvárható szintet és felmerülne, hogy megválunk tőle a szezon végén, akkor meg lehetne oldani, hogy Mack megkapja az ő pénzét és ne maradjon rengeteg dead money?
Levi
A mostani szezon után post-June cuttal 20 millát lehetne spórolni Carron.
Mondjuk én Carrt választanám Mack helyett egy vagy-vagy játékban, a QB-nál nincs fontosabb poszt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Olvastam egy érdekes cikket, amiben azt fejtegeti Tim Kawakami, hogy nincs olyan sikeres csapat az NFL-ben aki két játékosára akkora hányadát költené a sapkának, mint tennénk mi, ha Mack is 20+M-s szerződést kapna. Ráadásul hosszútávon kéne ezt tennünk...

Van abban azért igazság, hogy igen necces a keretépítés, ha ennyi elmegy 2 emberre, még akkor is, ha elit playák, a két legfontosabb poszton...

Lehet emiatt játszik a csapat hardball-t éppen...azt mondják, h van élő szerződése majd 14M-ért és utána simán rádobják még 2-szer a franchise tag-et is, ha akarják és nincs hosszútávú igen költséges elköteleződés...

Ha meg mondjuk a franchise tag után márciusban beérkezik egy őrülten jó multiple első körös ajánlat valahonnan, lehet lecsapnak rá és igyekeznek majd draftról épteni tovább a keretet...főleg, ha a sémák mindkét oldalon jól vizsgáznak '18-ban, Carr visszatér a TOP QB szintre és a fiatal D emberek is bíztatóan mozogtak...
Rolni
Carr szerződése amúgy, hogy épül fel? Pusztán elméleti síkon, ha mondjuk nem hozza az elvárható szintet és felmerülne, hogy megválunk tőle a szezon végén, akkor meg lehetne oldani, hogy Mack megkapja az ő pénzét és ne maradjon rengeteg dead money?
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ki az a Kun Zsolt?
Amadeus
egy új(?) megmondó ember a sportTVn
Black_Adder
Ha már ott van, akkor nézzen focit is.
Amadeus
Megnéztem... A szakértelem magasiskolája.
TST
To be honest, én csak kérdeztem. 😊
Maka
Ha már az őszinteségnél tartunk. Nekem nem tetszik ez a fajta lekezelés. Ettől szerintem nem lesz nívósabb a műsorotok.

Egy csapatot lekezelni azért mert egy 12-4-es szezon után volt 1 rossz éve (az OC szakképzettségének teljes hiányát tapasztalhattuk meg Todd Downing személyében - ennek köszönhető, hogy Carr annyira rosszul játszott, hogy nem éri meg azt a pénzt.
És ezután a rossz év után elkönyvelni, hogy ez 1 rossz csapat (ugyanaz a keret minimális fluktuációval 12-4-el repesztet egy évvel korábban!) amikor edzői hiba volt az egész tavalyi év!!!

Ennek hatására kicserélték a teljes edzői gárdát...
Ezeknek az edzőknek akik most a csapatnál vannak egyenként van annyi szakértelme mint a tavalyi egész brancsnak. Sztem még PG is jobb playbookot rakott volna össze mint TD.

Mindenki mondja, hogy lehet, hogy jó lesz a Raiders lehet, hogy nem. De attól, hogy lehet, hogy nem lesz jó már könyveljük el rossznak?! Aztán ha marha jók lesznek akkor meg "végül is ezt is megmondtuk"... Olyan ez mint az időjárás jelentés.
Azért mert kirúgtak olyan meghatározó pozícióról játékosokat mint egy K meg P? Most komolyan?
Nem azért írom mert Raiders szurkoló vagyok, ha bármely más csapatról lenne szó ugyan ez lenne a véleményem csak más csapatról nincs véleményem mert nem követem őket. Itt megjegyezném, hogy: GO RAIDERS! 😊

Nem tudom milyen mélységben követed a csapatokat de attól, hogy nem egyezik a véleményed a döntésekkel attól még lehet benne logika. Nekem eddig Grudennel semmi bajom. Nem tudom miért baj az, hogy abból az attitűdből akar meríteni a játékosok számára amikor ennek a csapatnak a fénykora volt.
Nagyon várom, hogy kezdődjön a szezon és bebizonyítsák a srácok, hogy ez egy jó csapat és nincs bukásra ítélve ahogy ezt a kollégád állítja! 😊
TST
Szerintem picit túl van misztifikálva, hogy mit mondtunk és nem mondtunk a videóban. Az meggyőződésem, hogy egyetlen csapat rajongója sem szereti hallani, hogyha a csapatának nem jósolnak jó szezont (függetlenül attól, hogy mennyire optimista vagy pesszimista beállítottságú az illető).

Mint lejjebb is írtam, lehet, hogy visszatértek a két évvel ezelőtti sikerekhez, lehet, hogy nem - összességében szerintem kijelenthető, hogy nem csak a mi, de a világ összes beharangozója/előrejelzése/tippje oltári nagyokat szokott tévedni néhány helyen, amikor okosfejjel visszatekintünk a szezon végén. Ez ilyen, ha valamit jósolsz, az nem mindig jön be.

Ettől függetlenül még nem kell a fejemet leharapni (nem feltétlenül neked, volt egy-két kevésbé kulturált megnyilvánulás), mert a nap végén azt rakok fel a saját youtube csatornámra, amit akarok. Sőt, még a Trash Talkban is azt mondok, amit akarok. És szerintem ezzel nincsen semmi gond, hogy más véleményen vagyunk.

Mint mondtam, a csapatonként 4-5 percben nem lehet a csapat összes dolgára kitérni - én nálatok pár negatívabb bullet pointot ragadtam ki és tettem fel kérdésként, mert ezeket a dolgokat tartottam érdekesnek.
Maka
Nincs túl misztifikálva... Nyilván csak azt lehet bírálni aki csinál is valamit de hát Ti mondtátok a videóban. Némítsam le?
Remélem, hogy sikeres lesz a csapat és az a pár gondolat amit felvetettem bejön. Aztán remélhetőleg lesz egy jó szezon.
Ez csak egy reakció tőlem neked/nektek. Amm jó vitatkozni "külsőssel"(tényleg!).
Nem fogom leharapni a fejed, nem is tudnám, nem is akarom.
Csináljátok a videjókat és legyen nagy nézettség!
Peace!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ki az a Kun Zsolt?
Amadeus
egy új(?) megmondó ember a sportTVn
Black_Adder
Ha már ott van, akkor nézzen focit is.
Amadeus
Megnéztem... A szakértelem magasiskolája.
TST
To be honest, én csak kérdeztem. 😊
Maka
Ha már az őszinteségnél tartunk. Nekem nem tetszik ez a fajta lekezelés. Ettől szerintem nem lesz nívósabb a műsorotok.

Egy csapatot lekezelni azért mert egy 12-4-es szezon után volt 1 rossz éve (az OC szakképzettségének teljes hiányát tapasztalhattuk meg Todd Downing személyében - ennek köszönhető, hogy Carr annyira rosszul játszott, hogy nem éri meg azt a pénzt.
És ezután a rossz év után elkönyvelni, hogy ez 1 rossz csapat (ugyanaz a keret minimális fluktuációval 12-4-el repesztet egy évvel korábban!) amikor edzői hiba volt az egész tavalyi év!!!

Ennek hatására kicserélték a teljes edzői gárdát...
Ezeknek az edzőknek akik most a csapatnál vannak egyenként van annyi szakértelme mint a tavalyi egész brancsnak. Sztem még PG is jobb playbookot rakott volna össze mint TD.

Mindenki mondja, hogy lehet, hogy jó lesz a Raiders lehet, hogy nem. De attól, hogy lehet, hogy nem lesz jó már könyveljük el rossznak?! Aztán ha marha jók lesznek akkor meg "végül is ezt is megmondtuk"... Olyan ez mint az időjárás jelentés.
Azért mert kirúgtak olyan meghatározó pozícióról játékosokat mint egy K meg P? Most komolyan?
Nem azért írom mert Raiders szurkoló vagyok, ha bármely más csapatról lenne szó ugyan ez lenne a véleményem csak más csapatról nincs véleményem mert nem követem őket. Itt megjegyezném, hogy: GO RAIDERS! 😊

Nem tudom milyen mélységben követed a csapatokat de attól, hogy nem egyezik a véleményed a döntésekkel attól még lehet benne logika. Nekem eddig Grudennel semmi bajom. Nem tudom miért baj az, hogy abból az attitűdből akar meríteni a játékosok számára amikor ennek a csapatnak a fénykora volt.
Nagyon várom, hogy kezdődjön a szezon és bebizonyítsák a srácok, hogy ez egy jó csapat és nincs bukásra ítélve ahogy ezt a kollégád állítja! 😊
TST
Szerintem picit túl van misztifikálva, hogy mit mondtunk és nem mondtunk a videóban. Az meggyőződésem, hogy egyetlen csapat rajongója sem szereti hallani, hogyha a csapatának nem jósolnak jó szezont (függetlenül attól, hogy mennyire optimista vagy pesszimista beállítottságú az illető).

Mint lejjebb is írtam, lehet, hogy visszatértek a két évvel ezelőtti sikerekhez, lehet, hogy nem - összességében szerintem kijelenthető, hogy nem csak a mi, de a világ összes beharangozója/előrejelzése/tippje oltári nagyokat szokott tévedni néhány helyen, amikor okosfejjel visszatekintünk a szezon végén. Ez ilyen, ha valamit jósolsz, az nem mindig jön be.

Ettől függetlenül még nem kell a fejemet leharapni (nem feltétlenül neked, volt egy-két kevésbé kulturált megnyilvánulás), mert a nap végén azt rakok fel a saját youtube csatornámra, amit akarok. Sőt, még a Trash Talkban is azt mondok, amit akarok. És szerintem ezzel nincsen semmi gond, hogy más véleményen vagyunk.

Mint mondtam, a csapatonként 4-5 percben nem lehet a csapat összes dolgára kitérni - én nálatok pár negatívabb bullet pointot ragadtam ki és tettem fel kérdésként, mert ezeket a dolgokat tartottam érdekesnek.
Maka
Madonnának igaza volt!
😆
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Ki az a Kun Zsolt?
Amadeus
egy új(?) megmondó ember a sportTVn
Black_Adder
Ha már ott van, akkor nézzen focit is.
Amadeus
Megnéztem... A szakértelem magasiskolája.
TST
To be honest, én csak kérdeztem. 😊
Maka
Ha már az őszinteségnél tartunk. Nekem nem tetszik ez a fajta lekezelés. Ettől szerintem nem lesz nívósabb a műsorotok.

Egy csapatot lekezelni azért mert egy 12-4-es szezon után volt 1 rossz éve (az OC szakképzettségének teljes hiányát tapasztalhattuk meg Todd Downing személyében - ennek köszönhető, hogy Carr annyira rosszul játszott, hogy nem éri meg azt a pénzt.
És ezután a rossz év után elkönyvelni, hogy ez 1 rossz csapat (ugyanaz a keret minimális fluktuációval 12-4-el repesztet egy évvel korábban!) amikor edzői hiba volt az egész tavalyi év!!!

Ennek hatására kicserélték a teljes edzői gárdát...
Ezeknek az edzőknek akik most a csapatnál vannak egyenként van annyi szakértelme mint a tavalyi egész brancsnak. Sztem még PG is jobb playbookot rakott volna össze mint TD.

Mindenki mondja, hogy lehet, hogy jó lesz a Raiders lehet, hogy nem. De attól, hogy lehet, hogy nem lesz jó már könyveljük el rossznak?! Aztán ha marha jók lesznek akkor meg "végül is ezt is megmondtuk"... Olyan ez mint az időjárás jelentés.
Azért mert kirúgtak olyan meghatározó pozícióról játékosokat mint egy K meg P? Most komolyan?
Nem azért írom mert Raiders szurkoló vagyok, ha bármely más csapatról lenne szó ugyan ez lenne a véleményem csak más csapatról nincs véleményem mert nem követem őket. Itt megjegyezném, hogy: GO RAIDERS! 😊

Nem tudom milyen mélységben követed a csapatokat de attól, hogy nem egyezik a véleményed a döntésekkel attól még lehet benne logika. Nekem eddig Grudennel semmi bajom. Nem tudom miért baj az, hogy abból az attitűdből akar meríteni a játékosok számára amikor ennek a csapatnak a fénykora volt.
Nagyon várom, hogy kezdődjön a szezon és bebizonyítsák a srácok, hogy ez egy jó csapat és nincs bukásra ítélve ahogy ezt a kollégád állítja! 😊
TST
Szerintem picit túl van misztifikálva, hogy mit mondtunk és nem mondtunk a videóban. Az meggyőződésem, hogy egyetlen csapat rajongója sem szereti hallani, hogyha a csapatának nem jósolnak jó szezont (függetlenül attól, hogy mennyire optimista vagy pesszimista beállítottságú az illető).

Mint lejjebb is írtam, lehet, hogy visszatértek a két évvel ezelőtti sikerekhez, lehet, hogy nem - összességében szerintem kijelenthető, hogy nem csak a mi, de a világ összes beharangozója/előrejelzése/tippje oltári nagyokat szokott tévedni néhány helyen, amikor okosfejjel visszatekintünk a szezon végén. Ez ilyen, ha valamit jósolsz, az nem mindig jön be.

Ettől függetlenül még nem kell a fejemet leharapni (nem feltétlenül neked, volt egy-két kevésbé kulturált megnyilvánulás), mert a nap végén azt rakok fel a saját youtube csatornámra, amit akarok. Sőt, még a Trash Talkban is azt mondok, amit akarok. És szerintem ezzel nincsen semmi gond, hogy más véleményen vagyunk.

Mint mondtam, a csapatonként 4-5 percben nem lehet a csapat összes dolgára kitérni - én nálatok pár negatívabb bullet pointot ragadtam ki és tettem fel kérdésként, mert ezeket a dolgokat tartottam érdekesnek.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ki az a Kun Zsolt?
Amadeus
egy új(?) megmondó ember a sportTVn
Black_Adder
Ha már ott van, akkor nézzen focit is.
Amadeus
Megnéztem... A szakértelem magasiskolája.
TST
To be honest, én csak kérdeztem. 😊
Maka
Ha már az őszinteségnél tartunk. Nekem nem tetszik ez a fajta lekezelés. Ettől szerintem nem lesz nívósabb a műsorotok.

Egy csapatot lekezelni azért mert egy 12-4-es szezon után volt 1 rossz éve (az OC szakképzettségének teljes hiányát tapasztalhattuk meg Todd Downing személyében - ennek köszönhető, hogy Carr annyira rosszul játszott, hogy nem éri meg azt a pénzt.
És ezután a rossz év után elkönyvelni, hogy ez 1 rossz csapat (ugyanaz a keret minimális fluktuációval 12-4-el repesztet egy évvel korábban!) amikor edzői hiba volt az egész tavalyi év!!!

Ennek hatására kicserélték a teljes edzői gárdát...
Ezeknek az edzőknek akik most a csapatnál vannak egyenként van annyi szakértelme mint a tavalyi egész brancsnak. Sztem még PG is jobb playbookot rakott volna össze mint TD.

Mindenki mondja, hogy lehet, hogy jó lesz a Raiders lehet, hogy nem. De attól, hogy lehet, hogy nem lesz jó már könyveljük el rossznak?! Aztán ha marha jók lesznek akkor meg "végül is ezt is megmondtuk"... Olyan ez mint az időjárás jelentés.
Azért mert kirúgtak olyan meghatározó pozícióról játékosokat mint egy K meg P? Most komolyan?
Nem azért írom mert Raiders szurkoló vagyok, ha bármely más csapatról lenne szó ugyan ez lenne a véleményem csak más csapatról nincs véleményem mert nem követem őket. Itt megjegyezném, hogy: GO RAIDERS! 😊

Nem tudom milyen mélységben követed a csapatokat de attól, hogy nem egyezik a véleményed a döntésekkel attól még lehet benne logika. Nekem eddig Grudennel semmi bajom. Nem tudom miért baj az, hogy abból az attitűdből akar meríteni a játékosok számára amikor ennek a csapatnak a fénykora volt.
Nagyon várom, hogy kezdődjön a szezon és bebizonyítsák a srácok, hogy ez egy jó csapat és nincs bukásra ítélve ahogy ezt a kollégád állítja! 😊

Láttam amit írtál. Szólni fogunk ha fikázod a csapatot! 😀 😘 Nincs bennem rosszindulat becs szó.
A legjobbakat!

Szerkesztette: TST
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kun Zsolték jól lehúztak minket. 😉
Emlékszem egy Maddenel készült ESPN interjúra, hogy Al mindig játszotta a béna gyenge kicsi csapat formát.....
Akkor ezt a műsort nagyon imádná.
Mindenesetre LV-ben sem látják a bukik fényesen a helyzetünket.
💪😆
Én bizakodóbb vagyok.
Mack marad és a szamarakat oda-vissza 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😇
Surda
Ez csak a mi véleményünk. Lehet így lesz, lehet nem, semmiféle ellenszurkolásom nincs felétek.

Ez nem “szakértelem” (ahogy a kolléga írta alattam), hanem egy villámbeharangozó a saját véleményeinket bújtatva. Minden csapatot nem tudunk kihozni Super Bowl győztesnek.

A megmondóember

Ps: Az első heti meccseteket én közvetítem, ha ott is azt halljátok, hogy lehúzom a csapatotokat, akkor írhattok nyugodtan. Köszi.
Maka
Ebből két dolog jön le.
1.Más véleményenvagyunk
2. Nézem a műsorod.
Sztm mind a kettő pozitív.
DE ha elénk helyezed bármely csoport riválisunkat azt nehezen viseljük/lem. Ez így van most és így vot a 3/13-nál is. (végül is lehúztatok főleg Grudent, és ez egy Raiders topic) de nincs harag remélem.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Kun Zsolték jól lehúztak minket. 😉
Emlékszem egy Maddenel készült ESPN interjúra, hogy Al mindig játszotta a béna gyenge kicsi csapat formát.....
Akkor ezt a műsort nagyon imádná.
Mindenesetre LV-ben sem látják a bukik fényesen a helyzetünket.
💪😆
Én bizakodóbb vagyok.
Mack marad és a szamarakat oda-vissza 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😇
Surda
Ez csak a mi véleményünk. Lehet így lesz, lehet nem, semmiféle ellenszurkolásom nincs felétek.

Ez nem “szakértelem” (ahogy a kolléga írta alattam), hanem egy villámbeharangozó a saját véleményeinket bújtatva. Minden csapatot nem tudunk kihozni Super Bowl győztesnek.

A megmondóember
Maka
Valóban nem az.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Kun Zsolték jól lehúztak minket. 😉
Emlékszem egy Maddenel készült ESPN interjúra, hogy Al mindig játszotta a béna gyenge kicsi csapat formát.....
Akkor ezt a műsort nagyon imádná.
Mindenesetre LV-ben sem látják a bukik fényesen a helyzetünket.
💪😆
Én bizakodóbb vagyok.
Mack marad és a szamarakat oda-vissza 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😇
Surda
Ez csak a mi véleményünk. Lehet így lesz, lehet nem, semmiféle ellenszurkolásom nincs felétek.

Ez nem “szakértelem” (ahogy a kolléga írta alattam), hanem egy villámbeharangozó a saját véleményeinket bújtatva. Minden csapatot nem tudunk kihozni Super Bowl győztesnek.

A megmondóember

Ps: Az első heti meccseteket én közvetítem, ha ott is azt halljátok, hogy lehúzom a csapatotokat, akkor írhattok nyugodtan. Köszi.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Ki az a Kun Zsolt?
Amadeus
egy új(?) megmondó ember a sportTVn
Black_Adder
Ha már ott van, akkor nézzen focit is.
Amadeus
Megnéztem... A szakértelem magasiskolája.
TST
To be honest, én csak kérdeztem. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Sziasztok!
Navorro Bowmanről van valami info? Nem találtam csak annyit, hogy nincs szerződése, de tervezik visszahozni.
Kájzerszóze
Kizárt.

criminal lawyer or criminal lawyer?