NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ki az a Kun Zsolt?
Amadeus
egy új(?) megmondó ember a sportTVn
Black_Adder
Ha már ott van, akkor nézzen focit is.
Amadeus
Megnéztem... A szakértelem magasiskolája.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 249 — playoffs???
Sziasztok!
Navorro Bowmanről van valami info? Nem találtam csak annyit, hogy nincs szerződése, de tervezik visszahozni.



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Olvastam egy érdekes cikket, amiben azt fejtegeti Tim Kawakami, hogy nincs olyan sikeres csapat az NFL-ben aki két játékosára akkora hányadát költené a sapkának, mint tennénk mi, ha Mack is 20+M-s szerződést kapna. Ráadásul hosszútávon kéne ezt tennünk...

Van abban azért igazság, hogy igen necces a keretépítés, ha ennyi elmegy 2 emberre, még akkor is, ha elit playák, a két legfontosabb poszton...

Lehet emiatt játszik a csapat hardball-t éppen...azt mondják, h van élő szerződése majd 14M-ért és utána simán rádobják még 2-szer a franchise tag-et is, ha akarják és nincs hosszútávú igen költséges elköteleződés...

Ha meg mondjuk a franchise tag után márciusban beérkezik egy őrülten jó multiple első körös ajánlat valahonnan, lehet lecsapnak rá és igyekeznek majd draftról épteni tovább a keretet...főleg, ha a sémák mindkét oldalon jól vizsgáznak '18-ban, Carr visszatér a TOP QB szintre és a fiatal D emberek is bíztatóan mozogtak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk lehet hogy én magamból indulok ki és emiatt az egész feltételezés rossz, de én biztos, hogy lojális lennék a jelenlegi kenyéradómhoz és biztos, hogy az lenne a célom, hogy maradjak és kapjak egy hosszú távú szerződést és viszonzásképpen a legtöbbet hozzam ki magamból, mind az edzéseken, mind a meccseken. Ez utóbbi miatt nem tudom Mack-et megérteni. Továbbra is hangsúlyozva azt, hogy gőzöm sincs ki kivel mit tárgyalt, kinek milyen a hozzáállása a dolgokhoz és ki a hunyó. A jelenlegi tudásom alapján én úgy érzem, hogy Mack (és az ügynöke) a hunyó és a csapat jól jár el ebben az ügyben eddig.
Bruce
A munkában a cégnél te vagy a legjobb. Úgy viszed sikerre a projektjeidet, hogy nem csak a cégnél hanem szélesebb körben elismernek.
Bemész a főnöködhöz fizetésemelést kérni, hisz még mindig azért az összegért dolgozol, amiért felvett mielőtt bizonyítottál volna, tudod, hogy más jobban keres nálad, aki kevésbé tolja a cég szekerét és tudod, hogy aki hozzád foghatót tesz le az asztalhoz, azt a rivális cégeknél sokkal jobban megfizetik.
szóval beszélsz a főnököddel, ő meg azt mondja hogy nem. Nem kezd el alkudozni, hogy emel rajta, de csak kevesebbet, hanem úgy ahogy van elhajt.
Mit csinálsz?

Én elmegyek interjúzni máshova, legfeljebb utána mondom, hogy mi az az összeg amit matchelni kéne.

Tudom, hogy ez kicsit máshogy működik az NFLben és hogy amúgy is egy rakás lóvét keres, de képmutató lennék, ha elítélnék egy fizetésemelésért küzdő játékost.
Black_Adder
Annyiban nem jó a példád, hogy olyan nincs, hogy azt mondja csupán hogy nem. Ha ezt mondja, akkor azt akarja hogy menj el a cégtől és te el fogsz menni.
De nem hiszek ebben, hogy valaki annyit mondd, hogy nem és nem tesz le mellé egy indoklást és nem hallgatja meg a másik fél érveit.

A fizetésemelésért küzdő játékos és a holdoutoló játékos között az a különbség, hogy az előbbi az tesz azért hogy kiérdemelje a fizetésemelést a folyamatosan nyújtott jó teljesítésért cserébe, a másik meg azt gondolja, hogy ha ő most innentől távol marad a csapattól, akkor majd szépen megdobják egy giga-mega szerződéssel. Az ilyen emberek szerintem károsak a csapat szempontjából.
Értem, hogy minél több pénzt akar, mert kevés ideje van tőkét felhalmozni és bármikor megsérülhet, de ha végig tolja a felkészülést és az első pár meccsen tovább folytatja a jó teljesítményét, akkor jövő évre biztos hogy megkapta volna a nagy lóvét a Raidersnél, de így akkor majd lehet hogy máshol fogja megkapni, ami őt ezek szerint nagyon nem izgatja, ő csak a nagy pénzt tartja szem előtt és nem azokat az értékeket, hogy lojalitás, a játék szeretete stb. Egy rideg üzletember aki csak a saját érdekét nézi, nem hiszem, hogy ilyen emberekre van szüksége Grudennek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ki az a Kun Zsolt?
Amadeus
Maka


Mondjuk lehet hogy én magamból indulok ki és emiatt az egész feltételezés rossz, de én biztos, hogy lojális lennék a jelenlegi kenyéradómhoz és biztos, hogy az lenne a célom, hogy maradjak és kapjak egy hosszú távú szerződést és viszonzásképpen a legtöbbet hozzam ki magamból, mind az edzéseken, mind a meccseken. Ez utóbbi miatt nem tudom Mack-et megérteni. Továbbra is hangsúlyozva azt, hogy gőzöm sincs ki kivel mit tárgyalt, kinek milyen a hozzáállása a dolgokhoz és ki a hunyó. A jelenlegi tudásom alapján én úgy érzem, hogy Mack (és az ügynöke) a hunyó és a csapat jól jár el ebben az ügyben eddig.
Bruce
A munkában a cégnél te vagy a legjobb. Úgy viszed sikerre a projektjeidet, hogy nem csak a cégnél hanem szélesebb körben elismernek.
Bemész a főnöködhöz fizetésemelést kérni, hisz még mindig azért az összegért dolgozol, amiért felvett mielőtt bizonyítottál volna, tudod, hogy más jobban keres nálad, aki kevésbé tolja a cég szekerét és tudod, hogy aki hozzád foghatót tesz le az asztalhoz, azt a rivális cégeknél sokkal jobban megfizetik.
szóval beszélsz a főnököddel, ő meg azt mondja hogy nem. Nem kezd el alkudozni, hogy emel rajta, de csak kevesebbet, hanem úgy ahogy van elhajt.
Mit csinálsz?

Én elmegyek interjúzni máshova, legfeljebb utána mondom, hogy mi az az összeg amit matchelni kéne.

Tudom, hogy ez kicsit máshogy működik az NFLben és hogy amúgy is egy rakás lóvét keres, de képmutató lennék, ha elítélnék egy fizetésemelésért küzdő játékost.
Black_Adder
Hát azért ez picit más talán egy határozatlan idejű szerződésnél, mint amikor még lókukit sem csináltál, mégis hozzádvágnak egy négyéves kontraktot, amelyben rögzítitek, hogy ha beszarsz is joga van a munkáltatónak egy ötödik éves opciót lehívni, viszont cserébe rohadt sokat keresel az ötödik évben.

Az, hogy a csapatok egyes játékosoknál már inkább a 3. év után kötnek egy hosszú távút, hogy leláncolják az emberüket, attól ez még nem kötelező. Persze, egyértelmű, hogy Mack szeretne már inkább most szerződést, de kicsit megint úgy van beállítva ez a 13 misi, mintha sajnálni kéne, hogy éhbéren tartja a munkáltatója. A sztori vége mondjuk úgy is az lesz, hogy kap egy nagyon sok pénzes szerződést, aztán csókolom, a holdoutot is értem (bár asszem ha megsérül, akkor az egész idei összeg garantálttá válik számára, tehát nagy kockázatot nem vállalt volna, ha edzeget kicsit – ebben meg lehet cáfolni, ha ez még sincs így, és csak a ligaév előtti dátumig igaz!)

De mondok én neked egy nevet, Alfred Morris. Na, ha egy embert kell sajnálnom az NFL-ből anyagilag, az ő lenne.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ki az a Kun Zsolt?
Amadeus
egy új(?) megmondó ember a sportTVn
Black_Adder
Ha már ott van, akkor nézzen focit is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Ki az a Kun Zsolt?
Amadeus
egy új(?) megmondó ember a sportTVn

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ki az a Kun Zsolt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Mondjuk lehet hogy én magamból indulok ki és emiatt az egész feltételezés rossz, de én biztos, hogy lojális lennék a jelenlegi kenyéradómhoz és biztos, hogy az lenne a célom, hogy maradjak és kapjak egy hosszú távú szerződést és viszonzásképpen a legtöbbet hozzam ki magamból, mind az edzéseken, mind a meccseken. Ez utóbbi miatt nem tudom Mack-et megérteni. Továbbra is hangsúlyozva azt, hogy gőzöm sincs ki kivel mit tárgyalt, kinek milyen a hozzáállása a dolgokhoz és ki a hunyó. A jelenlegi tudásom alapján én úgy érzem, hogy Mack (és az ügynöke) a hunyó és a csapat jól jár el ebben az ügyben eddig.
Bruce
A munkában a cégnél te vagy a legjobb. Úgy viszed sikerre a projektjeidet, hogy nem csak a cégnél hanem szélesebb körben elismernek.
Bemész a főnöködhöz fizetésemelést kérni, hisz még mindig azért az összegért dolgozol, amiért felvett mielőtt bizonyítottál volna, tudod, hogy más jobban keres nálad, aki kevésbé tolja a cég szekerét és tudod, hogy aki hozzád foghatót tesz le az asztalhoz, azt a rivális cégeknél sokkal jobban megfizetik.
szóval beszélsz a főnököddel, ő meg azt mondja hogy nem. Nem kezd el alkudozni, hogy emel rajta, de csak kevesebbet, hanem úgy ahogy van elhajt.
Mit csinálsz?

Én elmegyek interjúzni máshova, legfeljebb utána mondom, hogy mi az az összeg amit matchelni kéne.

Tudom, hogy ez kicsit máshogy működik az NFLben és hogy amúgy is egy rakás lóvét keres, de képmutató lennék, ha elítélnék egy fizetésemelésért küzdő játékost.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én továbbra is amellett vagyok, hogy cseréljük el Mack-et ha már így alakult a dolog.

Egy idei és egy jövő évi 1 körös draftjogért cserébe, aztán abból már tudnánk mit főzni a következő draftokon. Felépíthetné két draft alatt szinte a teljes csapatát Gruden, aztán meglátjuk mit tud. Ha nem sikerülne így sem, akkor kiderülne legalább hogy nem elég az ő tudása már az NFL-be és mehetne vissza kommentátorkodni. Ha meg bejönnének a dolgok, akkor örülhetünk.
A lényeg a Raiders és nem egy-egy játékos szerintem, bár nagyon sajnálnám, de a jelenlegi helyzet se neki, se a csapatnak nem jó. Tehát le kell zárni az ügyet valahogy. De az, hogy nem játszik, az egy nagy szar. Meg már így is nagy szar, hogy kihagyta az egész felkészülést, aztán ha mégis úgy gondolja hogy nem holdout-ol tovább, akkor majd egyből ő lesz a kezdő. Az meg aki végig robotolta az egész felkészülési szezont, az meg majd ücsöröghet a padon, természetesen 10-ed annyi lóvéért, mint Mack. Szerintem nagyon káros a csapatmorálra nézve, úgyhogy rontsa máshol az ügynökével együtt a levegőt, de mi meg kapjuk meg érte a megfelelő ellenértéket.

De mondjuk ha abból indulok ki, amilyen cseréket végrehajtottunk eddig, hát nem nagyon hiszem, hogy a megfelelő ellenértéket ki tudjuk harcolni. Kinézem belőlünk, hogy egy szerencsétlen második körért elpasszoljuk valami jó csapatba, aztán leshetünk, hogy SB-t nyer Mack, mi meg egy így szinte egy harmadik körös draftjogot kaptunk ellenértékként.

Szóval csere csak akkor, ha kapunk két első kört, Mr Gruden! Minden más esetben, inkább maradjon nálunk, még ha nem is játszik, mert ha nálunk van, akkor másnál nincs és akkor nem erősít senkit.
Bruce
Nem vagyok a Mack trade ellenlábasa, de azért a prioritás ne az legyen hogy majd a drafton meg majd az azt követőn építsünk csapatot a Mackért kapott pickekből. Ha már trade, akkor az az idei szezont segítse, Szerintem Chucky nem azért van hogy az elkövetkező években vezesse győzelemre a csapatot, hanem most! Jó ez a csapat, csak kell a győzni akarás mentalitása és ki kell hozni belőllük a maximumot.
FinoDaLungovillagio
Ez természetesen igaz, mindig a jelenlegi szezon a legfontosabb a szurkoló szemében. De Gruden 10 évre írt alá, neki lehet hogy nem a most a fontos, hanem az hogy stabil csapatot állítson össze a saját maga által eldöntött húzásokból, persze hülye lenne a jelenlegi értékeket elherdálni, de úgy látszik, hogy ő nem enged a negyvennyolcból, amiből hosszú távon ő jöhet ki jól, persze most elveszítheti a legjobb játékosát emiatt.
Véleményem szerint a lehetséges megoldások hasznosságát tekintve elég elől szerepel az, hogy elcseréljük megfelelő ellenérték ellenében Mack-et.
Ha folytatódik a holdout, az a csapatnak nem jó. Macknek sem jó, mert elesik egy csomó dohánytól.
Ha Mack visszatér a szezonra, akkor az a csapat részéről egyrészt jó, másrészt nem, mert egy kicsit rontja az öltözői hangulatot, de Macknek sem 100%-ban jó, mert hát nem ezért holdoutolt eddig, hogy most ezért az összegért játsszon.
Ha megkapja Mack a gigapénzt, amit akar, akkor a többi játékos is gondolhatja azt, aki egy kicsit is jobb, hogy holdouttal elérheti azt, hogy magasabb fizetést kapjon, ami megint csak káros a csapatra nézve.
Így vagy úgy, a legjobb opció (nem ismerve a teljes történetet), az ha elcseréljük és ezzel kijelentjük, hogy nem tárgyalunk olyan játékossal, aki nem teszi a dolgát, hanem követelődzik (Bár gondolom, hogy Mack alapvetően csak egy árucikk a történetben és gondolom a menedzsere utasítására cselekszik úgy ahogy cselekszik)

Az egészben az a baj, hogy a menedzserének olyan mindegy, hogy hol fog játszani a játékosa a nagy pénzért, a lényeg számára a nagy pénz. Mack meg kihagyott egy offseasont, lehet hogy nem is fog játszani a szezonban, aztán ha taggeljük, akkor még egy szezont lesz kénytelen kihagyni, már ha nem akarja szembe köpni magát, aztán így tovább. Elvesztegeti a legjobb éveit és utána már majd a kutyának sem kell.

Mondjuk lehet hogy én magamból indulok ki és emiatt az egész feltételezés rossz, de én biztos, hogy lojális lennék a jelenlegi kenyéradómhoz és biztos, hogy az lenne a célom, hogy maradjak és kapjak egy hosszú távú szerződést és viszonzásképpen a legtöbbet hozzam ki magamból, mind az edzéseken, mind a meccseken. Ez utóbbi miatt nem tudom Mack-et megérteni. Továbbra is hangsúlyozva azt, hogy gőzöm sincs ki kivel mit tárgyalt, kinek milyen a hozzáállása a dolgokhoz és ki a hunyó. A jelenlegi tudásom alapján én úgy érzem, hogy Mack (és az ügynöke) a hunyó és a csapat jól jár el ebben az ügyben eddig.
több mint 6 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Én továbbra is amellett vagyok, hogy cseréljük el Mack-et ha már így alakult a dolog.

Egy idei és egy jövő évi 1 körös draftjogért cserébe, aztán abból már tudnánk mit főzni a következő draftokon. Felépíthetné két draft alatt szinte a teljes csapatát Gruden, aztán meglátjuk mit tud. Ha nem sikerülne így sem, akkor kiderülne legalább hogy nem elég az ő tudása már az NFL-be és mehetne vissza kommentátorkodni. Ha meg bejönnének a dolgok, akkor örülhetünk.
A lényeg a Raiders és nem egy-egy játékos szerintem, bár nagyon sajnálnám, de a jelenlegi helyzet se neki, se a csapatnak nem jó. Tehát le kell zárni az ügyet valahogy. De az, hogy nem játszik, az egy nagy szar. Meg már így is nagy szar, hogy kihagyta az egész felkészülést, aztán ha mégis úgy gondolja hogy nem holdout-ol tovább, akkor majd egyből ő lesz a kezdő. Az meg aki végig robotolta az egész felkészülési szezont, az meg majd ücsöröghet a padon, természetesen 10-ed annyi lóvéért, mint Mack. Szerintem nagyon káros a csapatmorálra nézve, úgyhogy rontsa máshol az ügynökével együtt a levegőt, de mi meg kapjuk meg érte a megfelelő ellenértéket.

De mondjuk ha abból indulok ki, amilyen cseréket végrehajtottunk eddig, hát nem nagyon hiszem, hogy a megfelelő ellenértéket ki tudjuk harcolni. Kinézem belőlünk, hogy egy szerencsétlen második körért elpasszoljuk valami jó csapatba, aztán leshetünk, hogy SB-t nyer Mack, mi meg egy így szinte egy harmadik körös draftjogot kaptunk ellenértékként.

Szóval csere csak akkor, ha kapunk két első kört, Mr Gruden! Minden más esetben, inkább maradjon nálunk, még ha nem is játszik, mert ha nálunk van, akkor másnál nincs és akkor nem erősít senkit.
Bruce
Nem vagyok a Mack trade ellenlábasa, de azért a prioritás ne az legyen hogy majd a drafton meg majd az azt követőn építsünk csapatot a Mackért kapott pickekből. Ha már trade, akkor az az idei szezont segítse, Szerintem Chucky nem azért van hogy az elkövetkező években vezesse győzelemre a csapatot, hanem most! Jó ez a csapat, csak kell a győzni akarás mentalitása és ki kell hozni belőllük a maximumot.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kun Zsolték jól lehúztak minket. 😉

Surda
Értem én, hogy nem lehet minden csapatot 100%-osan követni, de legalább a felhozott példáknak nézzünk már utána...Mack nem akar a Raiders játékosa lenni? Gruden nem beszélt Mackkel? Kinget is nyilván csak random kibasztuk, mert miért ne...
Levi
Biztos nem vagyunk elég trendik, hogy utána olvassanak.
De ez legyen az ő gondjuk.
💪😎
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Kun Zsolték jól lehúztak minket. 😉

Surda
Értem én, hogy nem lehet minden csapatot 100%-osan követni, de legalább a felhozott példáknak nézzünk már utána...Mack nem akar a Raiders játékosa lenni? Gruden nem beszélt Mackkel? Kinget is nyilván csak random kibasztuk, mert miért ne...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kun Zsolték jól lehúztak minket. 😉
Emlékszem egy Maddenel készült ESPN interjúra, hogy Al mindig játszotta a béna gyenge kicsi csapat formát.....
Akkor ezt a műsort nagyon imádná.
Mindenesetre LV-ben sem látják a bukik fényesen a helyzetünket.
💪😆
Én bizakodóbb vagyok.
Mack marad és a szamarakat oda-vissza 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😇
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én továbbra is amellett vagyok, hogy cseréljük el Mack-et ha már így alakult a dolog.

Egy idei és egy jövő évi 1 körös draftjogért cserébe, aztán abból már tudnánk mit főzni a következő draftokon. Felépíthetné két draft alatt szinte a teljes csapatát Gruden, aztán meglátjuk mit tud. Ha nem sikerülne így sem, akkor kiderülne legalább hogy nem elég az ő tudása már az NFL-be és mehetne vissza kommentátorkodni. Ha meg bejönnének a dolgok, akkor örülhetünk.
A lényeg a Raiders és nem egy-egy játékos szerintem, bár nagyon sajnálnám, de a jelenlegi helyzet se neki, se a csapatnak nem jó. Tehát le kell zárni az ügyet valahogy. De az, hogy nem játszik, az egy nagy szar. Meg már így is nagy szar, hogy kihagyta az egész felkészülést, aztán ha mégis úgy gondolja hogy nem holdout-ol tovább, akkor majd egyből ő lesz a kezdő. Az meg aki végig robotolta az egész felkészülési szezont, az meg majd ücsöröghet a padon, természetesen 10-ed annyi lóvéért, mint Mack. Szerintem nagyon káros a csapatmorálra nézve, úgyhogy rontsa máshol az ügynökével együtt a levegőt, de mi meg kapjuk meg érte a megfelelő ellenértéket.

De mondjuk ha abból indulok ki, amilyen cseréket végrehajtottunk eddig, hát nem nagyon hiszem, hogy a megfelelő ellenértéket ki tudjuk harcolni. Kinézem belőlünk, hogy egy szerencsétlen második körért elpasszoljuk valami jó csapatba, aztán leshetünk, hogy SB-t nyer Mack, mi meg egy így szinte egy harmadik körös draftjogot kaptunk ellenértékként.

Szóval csere csak akkor, ha kapunk két első kört, Mr Gruden! Minden más esetben, inkább maradjon nálunk, még ha nem is játszik, mert ha nálunk van, akkor másnál nincs és akkor nem erősít senkit.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 pbs.twimg.com/media/DltQGa8U4AAnIxu.jpg

Fadol Brownnak nem vékonyak kicsit a karjai ahhoz képest hogy defensive end, ráadásul 282 fontos? tudom égető kérdés ez így most a Mack holdout alatt.
deyell
Fadol a kígyó (2) 😜
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 643


Fadol Brownnak nem vékonyak kicsit a karjai ahhoz képest hogy defensive end, ráadásul 282 fontos? tudom égető kérdés ez így most a Mack holdout alatt.

choose life
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
Szerintem Gruden presztizskérdést csinál ebből a deal-ből és BB-nek parázza magát...
Érthetetlen draft, érthetetlen tradek, legjobb játékos meg nem fizetése...nagyon hajaz
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A tagnél biztosan nem futhat ki, ha nem játszik az adott évben, akkor tolódik a szerződése egy évvel és megint tag alatt lesz. Szerintem az élő szerződésnél is tolódik ez
Wyatt
akkor a csapat kezében jobb lapok vannak...
Black_Adder
Én legalábbis eddig mindenhol így láttam a tag esetén 😊

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
A tagnél biztosan nem futhat ki, ha nem játszik az adott évben, akkor tolódik a szerződése egy évvel és megint tag alatt lesz. Szerintem az élő szerződésnél is tolódik ez
Wyatt
akkor a csapat kezében jobb lapok vannak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A tagnél biztosan nem futhat ki, ha nem játszik az adott évben, akkor tolódik a szerződése egy évvel és megint tag alatt lesz. Szerintem az élő szerződésnél is tolódik ez

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
 sports.yahoo.com/heres-raiders-khalil-mack-contract-stalemate-no-end-sight-053506892.html?guccounter=1
nem túl biztató
Yahoo Sports' Charles Robinson reports holdout DE Khalil Mack is "likely" to miss regular-season games.
empty taxi
Black_Adder
van erre valami szabály, hogy ha egy játékos holdoutol egész szezonban akkor hosszabbodik a szerződés, vagy lényegében így le lehet futtatni egy szerződést?

Szia Rolni!
Amadeus
Nem tudom. De ha ki is fut így az opciós év, akkor is ott a franchise tag a csapat kezében. Ha azt akarja a Raiders 3 évig nem szabadul semmi esetre se. Mondjuk úgy jó sokat fizetnének a semmiért, de akkor is Mack szívná meg jobban. fr.tag jövedelmezőbb, de ezek után szerintem fr.tag alatt se lesz hajlandó játszani Mack. Hozzáteszem Von Miller is holdoutolt a tag alatt, amíg nem kapott szerződést, ami olyan lett, hogy egy QB is elfogadta volna...

Ja idén is legalább 8 milliót hagyna bent Mack, ha nem játszana egyáltalán, az azért nagyon tökös húzás lenne tőle...

Most ha nem a cap jelenti a gondot a Raiders részéről és tényleg egyáltalán nem adtak neki ajánlatot hosszabbításra és nem McKenzie kezében vannak a szálak (aki draftolta, amúgy jó kérdés, hogy most akkor miért is van McKenzie, ha Gruden one man show van), akkor eddig semmi előrelépés nem törént március óta.
És akkor szerintem szeptemberig nem is fog.

A trade dolgot egyelőre ignorálom is, mert az nagyon elbonyolítja a lehetséges forgatókönyveket. Vár nyáron azt modntam, hogy egy potenciális future HOF játékosnál nem fogjátok elbaszni a dolgokat, most nagyon úgy néz ki, hogy belecsúszik a holdout a szezonba.
Ellenben ha nincs trade, akkor valószínűbb, hogy pár meccs és rájön a Raiders mennyire hiányzik Mack és rájön Mack mennyire hiányzik a gameday money.
Bosa 4-et hagyott ki tavaly. szerintem az ő ügye se állt sokkal jobban ilyenkor.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
 sports.yahoo.com/heres-raiders-khalil-mack-contract-stalemate-no-end-sight-053506892.html?guccounter=1
nem túl biztató
Yahoo Sports' Charles Robinson reports holdout DE Khalil Mack is "likely" to miss regular-season games.
empty taxi
Black_Adder
van erre valami szabály, hogy ha egy játékos holdoutol egész szezonban akkor hosszabbodik a szerződés, vagy lényegében így le lehet futtatni egy szerződést?

Szia Rolni!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Yahoo Sports' Charles Robinson reports holdout DE Khalil Mack is "likely" to miss regular-season games.
empty taxi
 sports.yahoo.com/heres-raiders-khalil-mack-contract-stalemate-no-end-sight-053506892.html?guccounter=1
nem túl biztató

-Raiders declining to offer Mack a contract extension and with Mack seeking a long-term deal
-the deal is not entirely in the hands of general manager Reggie McKenzie
-Funding a long-term deal for Mack is not an issue for the Raiders’ Davis. Sources said Davis has the necessary financial liquidity to put Mack’s fully guaranteed funds into escrow, per the league’s collective-bargaining agreement
-the Raiders will pick up the phone for potential trade offers

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Yahoo Sports' Charles Robinson reports holdout DE Khalil Mack is "likely" to miss regular-season games.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...