Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Őt ha jól rémlik, már kipróbáltátok ott. Utána rúgták ki a védelmi koordinátort.

 www.youtube.com/watch?v=3iZTiSEvHcc
Wyatt
azé' most normális DC van a csapatnál

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Őt ha jól rémlik, már kipróbáltátok ott. Utána rúgták ki a védelmi koordinátort.

 www.youtube.com/watch?v=3iZTiSEvHcc

több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az érthető lenne, hogy nem teljes a bizalom, mert Obi eddig nem volt sokat a pályán és mivel Nelson már nincs, kell egy rutinos arc a Safety "sorba".

Illetve az nem lehet, hogy Obi-t kipróbálják CB-ként? A draft előtt is mondogatták, hogy egy press CB szerepre el tudnák képzelni és PG rendszerében lehet jól érezné magát a szélen.

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Joe Arrigo@joearrigo
A name that I heard from NFL sources that is linked to the #Raiders is Packers safety Morgan Burnett

Ez a srác a Gruden és utána a stáb témában elég pontos infókkal rendelkezett. Lehet érdemes most is figyelni rá. Burnett jó safety, de érdekes lenne, mert Ő kezdőnek érkezne...mondjuk minden szezonban kiesik egy pár meccsre és lassan 30 éves, lehet ilyen stop gap, átmeneti megoldás, de akkor azért a Karl-Obi duo felé nem 100% a bizalom...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Mo Wilkerson jöhet vizitre. Nagyon adtam volna ezt pár éve.
Amadeus
a kérdés:

 twitter.com/Jerrymcd/status/972638565669548032
deyell
Abszolút.
Amadeus
ez a tavalyi szezonjából nem tükröződött.

choose life
több mint 6 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 370 — Dolphins fan
Sziasztok! Van egy Raiders New Era sapim a XV. és XVIII. Super Bowl győzes csapatotok egyik játékosa által dedikálva #56 Jeff Barnes
 en.wikipedia.org/wiki/Jeff_Barnes
Ha valakit érdekel privátban keressen, tudok képeket is mellékelni.

Szerkesztette: DM13

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Mo Wilkerson jöhet vizitre. Nagyon adtam volna ezt pár éve.
Amadeus
a kérdés:

 twitter.com/Jerrymcd/status/972638565669548032
deyell
Abszolút.

Más: Sörmen elvitelével TruJo-ra nöhet az esélyünk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Mo Wilkerson jöhet vizitre. Nagyon adtam volna ezt pár éve.
Amadeus
a kérdés:

 twitter.com/Jerrymcd/status/972638565669548032

choose life
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
És mit tudtok Elijah Hoodról?
Mi a helyzet vele?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Mo Wilkerson jöhet vizitre. Nagyon adtam volna ezt pár éve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez inkább bold prediction szerintem peter egyenlőre...
Rolni
Mindenképpen!

Nagyjából egyet értek azzal amit írsz és csak azért nem várok ilyen korán draftot, mert Maurice Hurst-nél komoly kérdőjel jött elő. Én őt szívesen láttam volna.
peterbadbone
Igen Ő sajna komoly kérdőjel lett...letrade után vagy a 2. kör elején lehet azért pár potens DT elérhető lesz...meglássuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ez inkább bold prediction szerintem peter egyenlőre...
Rolni
Mindenképpen!

Nagyjából egyet értek azzal amit írsz és csak azért nem várok ilyen korán draftot, mert Maurice Hurst-nél komoly kérdőjel jött elő. Én őt szívesen láttam volna.

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ez inkább bold prediction szerintem peter egyenlőre...

NT posztra van egy rutinos Justin Ellis-ünk, aki tavaly a D snappek 44,4%-án volt fenn a pályán. Futás ellen tud hatékony lenni, remélhetőleg a pénz nem teszi lustává, tartja a tavalyi súlyát és jó szintet hoz futás ellen. Pass rush tekintetében Jelly súlytalan a 330 fontja ellenére és ezen nem hiszem, h Trgovac vagy PG sokat tud segíteni. Ettől még a 2 down run stuffer NT poszt pipa.
Kéne ide még egy rotációs ember azért...Darius Latham, aki tavaly eléggé eltűnt lehet ide esetleg befutó, de simán lehet, hogy áldozunk ide egy késői kört vagy egy priority UDFA-t hozunk.

DT posztra leginkább sok fiatal kérdőjelünk van csak sajnos, így simán lehet korai draft pick, trade vagy FA igazolás is még erre a posztra, főleg ha Eddie lassabban gyógyul, Edwards a szélen kap lehetőséget. Persze az is benne van, amit Te írsz és kap a sok fiatal egy évet az új sémában, új edzőkkel. Edwards, Ward végülis 2. körös, Eddie 3. körös pickek voltak, Hester pedig egész bíztatóan mozgott tavaly...

A gondom, hogy ez a 4 srác együtt hozott 4,5 sacket tavaly, Eddie ismét szétszakította a térdét, Ward eddig semmit nem mutatott 2 év alatt, Mario egy szezont se tolt végig és nem biztos, hogy alkalmas belülre a darálóba így, Hester pedig egy 7. körös depth emberke csak. Nem igazán hiszem el, hogy ők fogják akár rotációban megoldani a posztot olyan szinten, hogy Mack végre ne folyamatosan egyen duplázva és sokszor triplázva. Eddie éve jó eséllyel kuka ezzel az ACL-el amúgy is. Ward és Hester ideális esetben a rosterre kerülésért küzd majd nem kezdő posztért, így Edwards az egyetlen komolynak vehető opció szerintem. Benne megvan a fantázia, de rengeteg a kérdőjel.


Bedobok én is egy bold predictiont:
Geno Atkins szerződése 2018 végéig szól. A Bengals tulaja híresen szűkmarkú emberke, illetve a játékosai elvileg nagyon kedvelték PG-t. Azt mondom, hogy tradelünk G.Atkins-ért és hosszabbítunk vele, ezzel 3-5 évre megoldhatjuk az egyik legfontosabb DL posztunkat, felszabadítjuk Mack-et is kissé és hirtelen egy kimondottan jóképű védőfalat teszünk az LB-k elé.
Tegyük fel, hogy a második körös pickünket oda adjuk érte.
Visszaigazoljuk Bowman-t és Carriet.
Első körben elhozzuk R.Smith-t.
3. körben pedig hozunk még egy CB-t.

Base:

Edwards-Ellis-Atkins-Mack
Irvin-Bowman-Smith
Carrie-Obi-Karl-Conley

Nickel:

Mack-Edwards-Atkins-Irvin
Bowman/Nichlas-Smith
rookie-Carrie-Conley
Karl-Obi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én bírom Jelly-t és ez sztem korrekt deal. Remélhetőleg PG és Trgovac még kicsit javít is rajta...

Ezzel Vea kilőve 1\10-re?
Rolni
Szerintem igen... sőt az első 3 körben sem fog érkezni erre a posztra játékos. Itt van Ellis, Hester, Latham, Edwards, Ward és Vanderdoes, szerintem kapnak egy évet, hogy bizonyítsanak aztán meglátjuk...

Jelenleg nálam az első 3 körben CB, OT, LB a cél, a sorrend nem feltétlenül ez, meg persze az FA tevékenység bőven változtathat rajta (Trumaine Johnson).

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Én bírom Jelly-t és ez sztem korrekt deal. Remélhetőleg PG és Trgovac még kicsit javít is rajta...

Ezzel Vea kilőve 1\10-re?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Justin Ellis marad a csapatnál, 3 évre 15 millió dolláros szerződéssel kínáltuk meg, amiből legalább 6 millió garantált. Ezek szerint komolyan számolunk vele! Remélem meghálálja a bizalmat.

Doug Martin oaklandi srác ha jól emlékszem és Gruden jó véleménnyel van róla, de ha Lynch marad, akkor én nem látom a helyét a keretben, mert a törpéknek kijárna a lehetőség, hogy bizonyítsanak.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Doug Martin a legújabb pletyka.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Janikowski mellett egy másik veterán sem lesz már a csapat tagja idén. Jon Condo sem kap új szerződést. A helyére két fiatal játékos pályázhat: Andrew East és Bradley Northnagel.
peterbadbone
Ezt maximum akkor King szívhatja meg, hogy szoknia kell az új LS-t. Egyébként East felesége olimpiai bajnok és többszörös világbajnok tornász Shawn Johnson, aki a dancing with the stars egyik évadát megnyerte! 😊

Blikk off
Bruce
East-tel van már némi rutinja, lehet ez számít majd vmennyit...

Condo remek fickónak tűnik innen nekem, szép hosszú ST karrierje volt, sok sikert neki is a továbbiakhoz, ahogy Janinak is!
Ezzel az utolsó Al Davis alatt érkezett játékosok is elhagyták a fedélzetet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Janikowski mellett egy másik veterán sem lesz már a csapat tagja idén. Jon Condo sem kap új szerződést. A helyére két fiatal játékos pályázhat: Andrew East és Bradley Northnagel.
peterbadbone
Ezt maximum akkor King szívhatja meg, hogy szoknia kell az új LS-t. Egyébként East felesége olimpiai bajnok és többszörös világbajnok tornász Shawn Johnson, aki a dancing with the stars egyik évadát megnyerte! 😊

Blikk off
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Janikowski mellett egy másik veterán sem lesz már a csapat tagja idén. Jon Condo sem kap új szerződést. A helyére két fiatal játékos pályázhat: Andrew East és Bradley Northnagel.

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
McCoy nem is FA...na mindegy, tényleg írnak mindent összevissza...a minap Vic Tafur, akit én amúgy bírok írta le egy cikkbe, hogy Dennard D. jöhet akár CB-nek a PG kapcsolat miatt...Ő azért képbe szokott lenni, de nem vette a fáradtságot, hogy rendesen utána nézzen egy tényszerű dolognak...be is írtam alulra commentbe, hogy baromira nem UFA a srác 😊
Ha Ő is csinál ilyet, akkor mit lehet várni a blogger okoskáktól találgatások terén...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
ne beágyazd, a hivatkozást másold:
 twitter.com/BWilliamsonNFL/status/970843222430818305
Black_Adder
Majd a Bengals drukkerek kijavítanak, de neki nem volt még szezonja amibe le ne sérült volna!?
Pari
Hát nem volt...
5 év alatt 2 értékelhető szezon, azok sem 16 meccsesek...'17ben 2 meccs, '16ban 8...
1500 yard az 5 év alatt...
Én nem látom miért lenne jó megszerezni, hacsak nem vet min környéke...
Rolni
Szerintem ezek most ilyen újságírói agymenések/találgatások. Én olvastam pl McCoyt is hozzánk mint FA 3tech. Az a baj, hogy most aztán tényleg nem tudni mik az elképzelések ill,hogy Grudenék azokat,hogyan akarják megvalósítani. S mennek az ilyen találgatások hol alappal mert pl "hiány posztra" jövő játékost írnak hozzánk mint a Rams CB-je vagy McCoy vagy alaptalanul ám "jól hangzó" neveket mint Eifert.
A draft boardunkat is majd akkor lehet igazán véglegesíteni találgatni ha már lezajlott az FA és láttuk mi történik a saját FA-kel meg látjuk kibe investáltunk merre mozdult el a csapat O vagy D irányba.



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
ne beágyazd, a hivatkozást másold:
 twitter.com/BWilliamsonNFL/status/970843222430818305
Black_Adder
Majd a Bengals drukkerek kijavítanak, de neki nem volt még szezonja amibe le ne sérült volna!?
Pari
Hát nem volt...
5 év alatt 2 értékelhető szezon, azok sem 16 meccsesek...'17ben 2 meccs, '16ban 8...
1500 yard az 5 év alatt...
Én nem látom miért lenne jó megszerezni, hacsak nem vet min környéke...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 634 — Rise My Nation!
ne beágyazd, a hivatkozást másold:
 twitter.com/BWilliamsonNFL/status/970843222430818305
Black_Adder
Majd a Bengals drukkerek kijavítanak, de neki nem volt még szezonja amibe le ne sérült volna!?
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 931 — we almost always almost win




előznézetben működött még.
Amadeus
ne beágyazd, a hivatkozást másold:
 twitter.com/BWilliamsonNFL/status/970843222430818305

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear