Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Gondolkoztam, hogy Shaquem Griffint jó lenne behúzni, mondjuk egy 3-4. körben, de mivel sztem más is gondolkozik így, lehet hogy egy második kört is beáldoz érte valaki.

Vélemény?
Bruce
Mindenki meg van vadulva a srác miatt. Sherman konkrétan követeli a draftolását...
és mint tudjuk Sherman könnyei gyógyítják a gyógyíthatatlan betegségeket...kár hogy Richard soha sem sír.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Gondolkoztam, hogy Shaquem Griffint jó lenne behúzni, mondjuk egy 3-4. körben, de mivel sztem más is gondolkozik így, lehet hogy egy második kört is beáldoz érte valaki.

Vélemény?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most már akkor tényleg vége?
 twitter.com/TedRameyMedia/status/970316491550699520?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.silverandblackpride.com%2F2018%2F3%2F4%2F17078298%2Faldon-smith-reportedly-involved-in-domestic-incident
Matthew99
Akkor úgy tűnik hogy igen. Még ha nem is volt részese a dolognak, akkor is ha már csak felmerül a neve valami balhénál, abból ő nem jön ki jól!
Story is over!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Most már akkor tényleg vége?
 twitter.com/TedRameyMedia/status/970316491550699520?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.silverandblackpride.com%2F2018%2F3%2F4%2F17078298%2Faldon-smith-reportedly-involved-in-domestic-incident


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Én biztos h BPA LB-t húznék, évek óta issue a védelemben.
Amadeus
A BPA egy LB lesz 😊
Tomcsik
és ha safety (Derwin James)?

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
Vita Vea volt velünk meetingen
Amadeus
Nem tudom ér-e top 10-es picket...lehet Ő is trade back esetén opció, bár aztán a fene tudja...ezt a reach, meg kit hol érdemes húzni dolgot kezdem kicsit fölösnek tartani...attól, h vkit a média hátrébb vár, még lehet impact playa, mint pl várhatóan Vita is.
Érdekes opció lenne, mert ugye egyfelől mérete és ereje alapján simán megoldja a NT posztunkat, viszont olvastam vele kapcsolatban olyan vélekedést is, hogy van annyira atletikus és erős, h fenn maradhat pass ellen is, mert be tudja tolni a zsebet és duplázást igényel akkor is. Ha ez igaz jöhet felőlem 1\10-re is, mert ha lenne belül végre egy ember akit kettőzni kéne akkor Mack dolga sokkal egyszerűbbé válna. Vea érkezése segíthetne a többi fiatalnak, akik a 3 tech DT posztért fognak küzdeni...
Rolni
Én biztos h BPA LB-t húznék, évek óta issue a védelemben.
Amadeus
Na most BPA vagy LB? 😊
Rolni
BLBA...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Vita Vea volt velünk meetingen
Amadeus
Nem tudom ér-e top 10-es picket...lehet Ő is trade back esetén opció, bár aztán a fene tudja...ezt a reach, meg kit hol érdemes húzni dolgot kezdem kicsit fölösnek tartani...attól, h vkit a média hátrébb vár, még lehet impact playa, mint pl várhatóan Vita is.
Érdekes opció lenne, mert ugye egyfelől mérete és ereje alapján simán megoldja a NT posztunkat, viszont olvastam vele kapcsolatban olyan vélekedést is, hogy van annyira atletikus és erős, h fenn maradhat pass ellen is, mert be tudja tolni a zsebet és duplázást igényel akkor is. Ha ez igaz jöhet felőlem 1\10-re is, mert ha lenne belül végre egy ember akit kettőzni kéne akkor Mack dolga sokkal egyszerűbbé válna. Vea érkezése segíthetne a többi fiatalnak, akik a 3 tech DT posztért fognak küzdeni...
Rolni
Én biztos h BPA LB-t húznék, évek óta issue a védelemben.
Amadeus
A BPA egy LB lesz 😊

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Vita Vea volt velünk meetingen
Amadeus
Nem tudom ér-e top 10-es picket...lehet Ő is trade back esetén opció, bár aztán a fene tudja...ezt a reach, meg kit hol érdemes húzni dolgot kezdem kicsit fölösnek tartani...attól, h vkit a média hátrébb vár, még lehet impact playa, mint pl várhatóan Vita is.
Érdekes opció lenne, mert ugye egyfelől mérete és ereje alapján simán megoldja a NT posztunkat, viszont olvastam vele kapcsolatban olyan vélekedést is, hogy van annyira atletikus és erős, h fenn maradhat pass ellen is, mert be tudja tolni a zsebet és duplázást igényel akkor is. Ha ez igaz jöhet felőlem 1\10-re is, mert ha lenne belül végre egy ember akit kettőzni kéne akkor Mack dolga sokkal egyszerűbbé válna. Vea érkezése segíthetne a többi fiatalnak, akik a 3 tech DT posztért fognak küzdeni...
Rolni
Én biztos h BPA LB-t húznék, évek óta issue a védelemben.
Amadeus
Na most BPA vagy LB? 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
Vita Vea volt velünk meetingen
Amadeus
Nem tudom ér-e top 10-es picket...lehet Ő is trade back esetén opció, bár aztán a fene tudja...ezt a reach, meg kit hol érdemes húzni dolgot kezdem kicsit fölösnek tartani...attól, h vkit a média hátrébb vár, még lehet impact playa, mint pl várhatóan Vita is.
Érdekes opció lenne, mert ugye egyfelől mérete és ereje alapján simán megoldja a NT posztunkat, viszont olvastam vele kapcsolatban olyan vélekedést is, hogy van annyira atletikus és erős, h fenn maradhat pass ellen is, mert be tudja tolni a zsebet és duplázást igényel akkor is. Ha ez igaz jöhet felőlem 1\10-re is, mert ha lenne belül végre egy ember akit kettőzni kéne akkor Mack dolga sokkal egyszerűbbé válna. Vea érkezése segíthetne a többi fiatalnak, akik a 3 tech DT posztért fognak küzdeni...
Rolni
Én biztos h BPA LB-t húznék, évek óta issue a védelemben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Vita Vea volt velünk meetingen
Amadeus
Nem tudom ér-e top 10-es picket...lehet Ő is trade back esetén opció, bár aztán a fene tudja...ezt a reach, meg kit hol érdemes húzni dolgot kezdem kicsit fölösnek tartani...attól, h vkit a média hátrébb vár, még lehet impact playa, mint pl várhatóan Vita is.
Érdekes opció lenne, mert ugye egyfelől mérete és ereje alapján simán megoldja a NT posztunkat, viszont olvastam vele kapcsolatban olyan vélekedést is, hogy van annyira atletikus és erős, h fenn maradhat pass ellen is, mert be tudja tolni a zsebet és duplázást igényel akkor is. Ha ez igaz jöhet felőlem 1\10-re is, mert ha lenne belül végre egy ember akit kettőzni kéne akkor Mack dolga sokkal egyszerűbbé válna. Vea érkezése segíthetne a többi fiatalnak, akik a 3 tech DT posztért fognak küzdeni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
Vita Vea volt velünk meetingen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
Velük beszélgetett a csapat a Combine-on:

WR Christian Kirk
OG Quenton Nelson
OT Geron Christian
OT Mike McGlinchey

Közben Baby Reggie ismét ténykedik, most épp Muhammad Wilkerson-t próbálja puhítani.
peterbadbone
Orlando Brown is elvileg beszélgetett velünk...
Vic Tafur szerint jó esély van OT pickre, főleg ha sikerül hátrébb mozognunk.
Nelson (OG) érdekes, mert Ő LG, ahol ugye van egy KO-nk is. Persze rögtön olvastam kinti fórumon, hogy draftoljuk Nelson-t és tegyük KO-t át OT-nak...első körben nem tartom jó megoldásnak. KO egy AllPro OG, de OT-nek egyáltalán nem biztos megoldás és ha be is válik sztem max egy átlagos OT lesz, így összességében tudom mekkora nyereség lenne ez a mozgatás...persze, ha mondjuk KO-t jobb OT-nek gondolják, mint egy elérhető rookie-t, akkor akár lehet megoldás is...
Rolni
A Brown pick ülne 1/10-re is.
Amadeus
Rohadtul nem. Olvasd el mit produkalt a combineon!

Rolni
hűűűha, most nézem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Velük beszélgetett a csapat a Combine-on:

WR Christian Kirk
OG Quenton Nelson
OT Geron Christian
OT Mike McGlinchey

Közben Baby Reggie ismét ténykedik, most épp Muhammad Wilkerson-t próbálja puhítani.
peterbadbone
Orlando Brown is elvileg beszélgetett velünk...
Vic Tafur szerint jó esély van OT pickre, főleg ha sikerül hátrébb mozognunk.
Nelson (OG) érdekes, mert Ő LG, ahol ugye van egy KO-nk is. Persze rögtön olvastam kinti fórumon, hogy draftoljuk Nelson-t és tegyük KO-t át OT-nak...első körben nem tartom jó megoldásnak. KO egy AllPro OG, de OT-nek egyáltalán nem biztos megoldás és ha be is válik sztem max egy átlagos OT lesz, így összességében tudom mekkora nyereség lenne ez a mozgatás...persze, ha mondjuk KO-t jobb OT-nek gondolják, mint egy elérhető rookie-t, akkor akár lehet megoldás is...
Rolni
A Brown pick ülne 1/10-re is.
Amadeus
Rohadtul nem. Olvasd el mit produkalt a combineon!

Vicces ez a media. Most mondta Gruden es Reggie is h szeretnek oket vissza erre vki rogton leirja h lehet mennek...esely persze van ra...

Coinflip szivas de ez van...Rod Woodson bena volt 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A 49ers nyerte a pénzfeldobást, így ők választanak a 9. helyen, mi pedig a 10-en.

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/03/01/report-raiders-may-cut-michael-crabtree-marshawn-lynch/

Report: Raiders may cut Michael Crabtree, Marshawn Lynch

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
Velük beszélgetett a csapat a Combine-on:

WR Christian Kirk
OG Quenton Nelson
OT Geron Christian
OT Mike McGlinchey

Közben Baby Reggie ismét ténykedik, most épp Muhammad Wilkerson-t próbálja puhítani.
peterbadbone
Orlando Brown is elvileg beszélgetett velünk...
Vic Tafur szerint jó esély van OT pickre, főleg ha sikerül hátrébb mozognunk.
Nelson (OG) érdekes, mert Ő LG, ahol ugye van egy KO-nk is. Persze rögtön olvastam kinti fórumon, hogy draftoljuk Nelson-t és tegyük KO-t át OT-nak...első körben nem tartom jó megoldásnak. KO egy AllPro OG, de OT-nek egyáltalán nem biztos megoldás és ha be is válik sztem max egy átlagos OT lesz, így összességében tudom mekkora nyereség lenne ez a mozgatás...persze, ha mondjuk KO-t jobb OT-nek gondolják, mint egy elérhető rookie-t, akkor akár lehet megoldás is...
Rolni
A Brown pick ülne 1/10-re is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Velük beszélgetett a csapat a Combine-on:

WR Christian Kirk
OG Quenton Nelson
OT Geron Christian
OT Mike McGlinchey

Közben Baby Reggie ismét ténykedik, most épp Muhammad Wilkerson-t próbálja puhítani.
peterbadbone
Orlando Brown is elvileg beszélgetett velünk...
Vic Tafur szerint jó esély van OT pickre, főleg ha sikerül hátrébb mozognunk.
Nelson (OG) érdekes, mert Ő LG, ahol ugye van egy KO-nk is. Persze rögtön olvastam kinti fórumon, hogy draftoljuk Nelson-t és tegyük KO-t át OT-nak...első körben nem tartom jó megoldásnak. KO egy AllPro OG, de OT-nek egyáltalán nem biztos megoldás és ha be is válik sztem max egy átlagos OT lesz, így összességében tudom mekkora nyereség lenne ez a mozgatás...persze, ha mondjuk KO-t jobb OT-nek gondolják, mint egy elérhető rookie-t, akkor akár lehet megoldás is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
A fizetési mateknál ne feledjük, hogy aki olyan ajánlatot kap ami átnyúlik LVra, ott máshogy lehet számolni az adók miatt. Californiaban a legmagasabb, míg Nevadában jóval alacsonyabb. Ha Mack-ot át ütemezi, kevesebből kaphat többet. Pl
Avanti könyvelési osztály, Forza pénzügy 😀
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Velük beszélgetett a csapat a Combine-on:

WR Christian Kirk
OG Quenton Nelson
OT Geron Christian
OT Mike McGlinchey

Közben Baby Reggie ismét ténykedik, most épp Muhammad Wilkerson-t próbálja puhítani.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
A cap szerintem nincs elbaszva. A nagy szerződésekből ki tudunk lépni cap büntetések nélkül. Ez nem az a cap helyzet, mint ami Reggie érkezésekor volt, amikor azért nem tudtunk igazolni, mert dead money foglalta a helyet.

Crabs, Irvin vagy az OL embereink gond nélkül máshol is megkapták volna nagyjából azt amit tőlünk...Carr dettó, Mack szintén...

A kérdés itt most az, hogy most érnek-e ennyit a nagyobb pénzzel rendelkező játékosok. Jól látszik, hogy Amerson elküldése megfelelő döntés volt, mert bár rögtön lett új csapata, de közel sem annyiért, amennyit itt kapott volna. Rossz döntés volt DA szerződtetése anno? Szerintem nem, bár kétségtelenül kissé túlfizettük, ha így utólag visszanézünk a teljesítményére. Az első Raiders szezonja után nagyjából rendben volt az összeg és ésszel lett megkötve, emiatt tudtuk most dead money nélkül elküldeni.

Crabs megér ennyit? Ha hozza a 2016-os szezonját igen. Gruden képes ezt kihozni belőle? Erre fogadunk most amikor megtartjuk. Ergó azt gondoljuk, h ennyi pénzért nem tudunk jobb embert hozni Carr számára. Jó döntés? Majd kiderül szezon során, én azt mondom Gruden jobban ért ehhez, mint én, szóval egyenlőre azt mondom bízom a döntésben.

Irvin megér ennyit? Ha hozza amit a szezon második felében akkor gond nélkül. PG és Gruden kvázi ezt várja ezek szerint tőle. Nincs ezzel gondom.

Sean Smith szerintem megkapja az utilaput. Gondja van legális téren is és a játéka se hozta a szintet, amit a fizetése mutatna. Azért a szerződésért senki nem fog tradelni TST, erről kár ábrándozni (Nelson meg UFA). Ha nincs legális szempontból elkaszálva akkor lehet még egy komoly paycuttal futi egy kört, de én nem látom ezt, sztem cut lesz. Aztán lehet meglepi és maradhat végül, ha PG azt gondolja, h kezdő CB szintet ki tud hozni belőle...

Ha Crabs, Lynch, Bruce a pénzének megfelelő szinten játszik nincs gond a pénzükkel. Akkor természetes és OK, hogy más posztra kevesebb pénz jut, máshol mondjuk rookie vagy rookie szerződése alatt játszó playa jut szóhoz. Akkor van gond, ha nem teljesítenek és felveszik a nagy pénzt. Meg akkor, ha a Calhoun-ok, Ward-ok nem bevethetőek a saját posztukon, ahol ugye kéne teljesíteniük, mert azokat a posztokat nem drága FA-vel akarjuk megoldani. Ha ez az egyensúly felborul akkor van a gond.

Mack megkapja a 20M/évet nemsokára nem kérdés. 2018-ban most is 13M-val benne van a capben. Lehet ezt így hagyni, lehet ezt mondjuk megnövelni már idénre is, mint tették Carr esetében. Kérdés, hogy mennyi cap space jut erre pl idén.

A 2019-es cap space per pillanat remekül fest. Sean Smith-el, Donald Penn-el és Irvinnel együtt van 69M a sapi alatt és még a sapka is nőni fog. Ebbe gond nélkül belefér a Mack deal és az idei FA-k, rookie-k, meg a köv offseason is. Nem látok én gondot igazán cap szinten.

Most is lehetne nagytakarítással baromi sok helyet felszabadítani, ha úgy ítélnék meg, hogy erre van szükség, nem vagyunk sarokba szorítva...és szerintem ez a lényeg
Rolni
yep, Mack tender alatt játszik, valszeg az új szerződés első évét is ki tudjátok hozni még ez alatt is. Kábé 10-15 misi mozgási lehetőség van mozdulatlan kerettel, ebbe egy jó, vagy két közepes playa fér bele meg egy jó draft.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
A cap szerintem nincs elbaszva. A nagy szerződésekből ki tudunk lépni cap büntetések nélkül. Ez nem az a cap helyzet, mint ami Reggie érkezésekor volt, amikor azért nem tudtunk igazolni, mert dead money foglalta a helyet.

Crabs, Irvin vagy az OL embereink gond nélkül máshol is megkapták volna nagyjából azt amit tőlünk...Carr dettó, Mack szintén...

A kérdés itt most az, hogy most érnek-e ennyit a nagyobb pénzzel rendelkező játékosok. Jól látszik, hogy Amerson elküldése megfelelő döntés volt, mert bár rögtön lett új csapata, de közel sem annyiért, amennyit itt kapott volna. Rossz döntés volt DA szerződtetése anno? Szerintem nem, bár kétségtelenül kissé túlfizettük, ha így utólag visszanézünk a teljesítményére. Az első Raiders szezonja után nagyjából rendben volt az összeg és ésszel lett megkötve, emiatt tudtuk most dead money nélkül elküldeni.

Crabs megér ennyit? Ha hozza a 2016-os szezonját igen. Gruden képes ezt kihozni belőle? Erre fogadunk most amikor megtartjuk. Ergó azt gondoljuk, h ennyi pénzért nem tudunk jobb embert hozni Carr számára. Jó döntés? Majd kiderül szezon során, én azt mondom Gruden jobban ért ehhez, mint én, szóval egyenlőre azt mondom bízom a döntésben.

Irvin megér ennyit? Ha hozza amit a szezon második felében akkor gond nélkül. PG és Gruden kvázi ezt várja ezek szerint tőle. Nincs ezzel gondom.

Sean Smith szerintem megkapja az utilaput. Gondja van legális téren is és a játéka se hozta a szintet, amit a fizetése mutatna. Azért a szerződésért senki nem fog tradelni TST, erről kár ábrándozni (Nelson meg UFA). Ha nincs legális szempontból elkaszálva akkor lehet még egy komoly paycuttal futi egy kört, de én nem látom ezt, sztem cut lesz. Aztán lehet meglepi és maradhat végül, ha PG azt gondolja, h kezdő CB szintet ki tud hozni belőle...

Ha Crabs, Lynch, Bruce a pénzének megfelelő szinten játszik nincs gond a pénzükkel. Akkor természetes és OK, hogy más posztra kevesebb pénz jut, máshol mondjuk rookie vagy rookie szerződése alatt játszó playa jut szóhoz. Akkor van gond, ha nem teljesítenek és felveszik a nagy pénzt. Meg akkor, ha a Calhoun-ok, Ward-ok nem bevethetőek a saját posztukon, ahol ugye kéne teljesíteniük, mert azokat a posztokat nem drága FA-vel akarjuk megoldani. Ha ez az egyensúly felborul akkor van a gond.

Mack megkapja a 20M/évet nemsokára nem kérdés. 2018-ban most is 13M-val benne van a capben. Lehet ezt így hagyni, lehet ezt mondjuk megnövelni már idénre is, mint tették Carr esetében. Kérdés, hogy mennyi cap space jut erre pl idén.

A 2019-es cap space per pillanat remekül fest. Sean Smith-el, Donald Penn-el és Irvinnel együtt van 69M a sapi alatt és még a sapka is nőni fog. Ebbe gond nélkül belefér a Mack deal és az idei FA-k, rookie-k, meg a köv offseason is. Nem látok én gondot igazán cap szinten.

Most is lehetne nagytakarítással baromi sok helyet felszabadítani, ha úgy ítélnék meg, hogy erre van szükség, nem vagyunk sarokba szorítva...és szerintem ez a lényeg

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ahogy nő a cap és nézem a szerződéseket még jókor szerződtették le a csapat magját. Mondjuk ez egy megérzés - számaim nincsenek - de a fizetések és elsősorban a QB fizetések (de a többi is) nem nőnek arányban a cap növekedésével...
Nem lehet mindenhol all-star játékosokat játszatni ezért nagyon fontos, hogy PG és Gruden jól csinálja a munkáját. Ha most hosszabbítanak Mack-el akkor köbö kifújt a lovetta...

Talán ha Bowman még aláírna bagóért az klassz lenne de ha nem akk ez van.
Drafton pedig elsőben LB-t másodikban CB-t harmadikban meg egy telített zsírsavat húznék védőfalba és reménykednék, hogy a fiatalok az amúgy is fiatal védelemben hamar elkapják a fonalat.

Pattersonnak szeretem a játékát de 3. számú elkapónak drága.

Crabs egy nagyon jó WR. Én örülnék ha maradna. Tavalyi számaiért nem ő felel elsősorban (szerintem). Lynch meg kitudja. Ajánlom, hogy Gruden helyre rakja mert ha nem, szezon közben megéghetünk vele.

Smith-t nem lehetne elcserélni bagóért? Meg Nelsont? Legalább kapjunk valamit érte cserébe.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Reggie azt nyilatkozta, hogy minden FA játékost szeretnénk visszahozni. Bowman-t is és a többieket is. Persze ez unreal, de hamarosan kiderül ki az akit piacra se engednek...

Amúgy ránéztem a cap helyzetünkre így, hogy Bruce, Crabs és Lynch is marad elvileg...
Spotrac szerint ha a draft classt is előre belevesszük kb 12M helyünk van jelenleg. Ehhez ugye Sean Smith 8,5M-ja elvileg még könnyen hozzájöhet, amivel 20,5M lenne a hely. Ebbe nem igen fér bele Trumaine és több saját FA emberke is...
Rolni
azért faszán sikerült elbaszni a cap-t túlfizetésekkel. Ezek közül Crab teljesített egyedül azon a szinten, amin fizetve van.
Amadeus
Muszáj volt túlfizetni a nagy nevű FA-kat, akkor már nem kukáztunk és egy éves szerződéseket adtunk, hanem hoztuk a nagyobb neveket, volt hely a cap-ben és agresszívak voltunk. Azt gondolom, hogy inkább amiatt szűkült a CAP helyzetünk, hogy a draftokon választott emberek beváltak és őket is meg kellett kínálni nagyobb összegekkel. (egyelőre még Carr és Gabe Jackson, de majd Mack és Cooper is következnek)

Meg persze Hudson is és Osemele is bevált azért Crabs mellett és ők is iszonyat pénzt emésztenek fel. Penn is sokat kap a korához képest és azt gondolom, hogy ő nem érte meg a tavalyi szezont látva. Ezt a teljesítményt Sharpe-al is elértük volna és akkor már lenne egy év tapasztalata és látnánk, hogy ő bevállt-e, de ez utólagos okoskodás. Csak úgy mint a többi része az írásomnak.

Akkor amikor ezeket a döntéseket meghozták mindenki örült, legalábbis Osmele és Hudson kapcsán nem volt fanyalgás, Sean Smith-nek is örült itt mindenki. Crabtree már megosztóbb volt, de bizonyított. Irvin is bizonyított.

Sajnos nem lehet mindenkit megfizetni. Áldozatok nélkül nem fogjuk tudni Mack-et is és Cooper-t is megtartani ezt be kell látni. Kérdés az, hogy ez az áldozat mi lesz. Vagy Mack-et áldozzuk be vagy mondjuk az offensive falat szóval érdekes kérdés lesz ez.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
Reggie azt nyilatkozta, hogy minden FA játékost szeretnénk visszahozni. Bowman-t is és a többieket is. Persze ez unreal, de hamarosan kiderül ki az akit piacra se engednek...

Amúgy ránéztem a cap helyzetünkre így, hogy Bruce, Crabs és Lynch is marad elvileg...
Spotrac szerint ha a draft classt is előre belevesszük kb 12M helyünk van jelenleg. Ehhez ugye Sean Smith 8,5M-ja elvileg még könnyen hozzájöhet, amivel 20,5M lenne a hely. Ebbe nem igen fér bele Trumaine és több saját FA emberke is...
Rolni
azért faszán sikerült elbaszni a cap-t túlfizetésekkel. Ezek közül Crab teljesített egyedül azon a szinten, amin fizetve van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Reggie azt nyilatkozta, hogy minden FA játékost szeretnénk visszahozni. Bowman-t is és a többieket is. Persze ez unreal, de hamarosan kiderül ki az akit piacra se engednek...

Amúgy ránéztem a cap helyzetünkre így, hogy Bruce, Crabs és Lynch is marad elvileg...
Spotrac szerint ha a draft classt is előre belevesszük kb 12M helyünk van jelenleg. Ehhez ugye Sean Smith 8,5M-ja elvileg még könnyen hozzájöhet, amivel 20,5M lenne a hely. Ebbe nem igen fér bele Trumaine és több saját FA emberke is...
Rolni
Nem beszélve arról, hogy Mack-nek is kellene adni egy giga szerződést (20 millió évente)