NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
En egyetertek mindekivel, aki kirugna az ilyen toxikus emberkeket. En csak 7 embert vezetgetek, de aki barmi hasonlot tesz, en ott helyben szoktam visszakuldeni az "alap" reszlegbe (mienk egy kiemelt reszleg).
Ellenben nem vagyunk egyformak. Nekem aztan johetne egy Lynch vagy barki nagypofaju, ugy helyre szoktam tenni oket, hogy pislognak. Tudjak is rolam. Azt akarom mondani, hogy aki nem hagyja magat, annak pofazhatsz hulyeseget, meg tehetsz a hata mogott is barmit. Duplan kapod vissza, hogy fejed leesik. Vannak akikkel nem lehet szorakozni. Csak nem mindenki ilyen, es ez nem az o hibajuk.
Csak Carr nem ilyen, es masok sem. Nekik az arcukra masznak a bunkok. Ez pedig az edzok felelossege is. De Gruden alatt ilyen nem lesz. Biztos vagyok benne. Mert ugy gondolkodik, ahogy en. O a fonok, nincs itt semmi, de semmi kerdes. Ha van, az baj. Tehat nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Mehet az összes problémás és stem menni is fog Gruden alatt!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most hogy mi igaz és mi nem azt már szerintem hivatalos forrásból nem fogjuk megtudni, de én a szezon elején írtam is, hogy valami nincs igazán rendben az offense körül (a defense tavaly is szar volt, ott nem éreztem visszalépést! 😊 ). És most így visszagondolva, JDR tehetetlen feje egyes mérkőzéseken is azt sugallja, hogy nem volt ráhatása a dolgokra. A himnuszos sztori, meg még sok minden is azt mutatja, hogy baj volt.

Mondjuk ez most akkor az egyik alapfeladat lesz, hogy a hangadó, zúgolódó játékosokat meg kell találni és el kell távolítani a csapatból. Ez érzékeny veszteségekkel is járhat rövidtávon.
Bruce
a negatív elemek között volt Lynch, Crabtree mellett Jared Cook is Greg Papa szerint...

“I don’t know if [Del Rio] lost the locker room, I think the locker room just changed. I think Marshawn Lynch changed it and I think Marshawn, being around him for a year, I think it’s time he either retires or moves on to a different team… I just don’t see Marshawn Lynch and Jon Gruden co-existing.”

“I think the culture of the locker room was different this year and when I point to it, I think that bringing in Marshawn Lynch and Jared Cook, and more so Marshawn, but also Cook to a lesser extent.”

deyell
A Hawks topicban is pont felmerült most ez a téma, és ott is írtam, hogy habár meg nem erősített a Petersonos sztori, de abszolút illene Lynchre. Anno pl amikor Harvint (aki összeverekedett Golden Tate-el a SB előtt, és tele volt a thug mentalitással, meg a dámáskodással) elcseréltük év közben, mert annyira széthúzta ő is a locker roomot, Lynch nem akart felszállni a csapatbuszra 😀 lol... Illetve sokat emlegetett eset, de amikor Lynch nálunk volt, meg nem erősített pletykák szerint "egyesek" aláásták RW tekintélyét, mondván "nem elég fekete"... Ennek az embernek nem lenne szabad nfl locker roomban ülnie. Korábban pályafutása elején is csak a $ kapcsán lehetett megfegyelmezni, most, hogy már 10 milliók vannak a számláján, saját ruhamárka és egyéb brandek, így már aztán pont nem érdekli, hogy ki mit mond neki. És akármennyire is P.C. akarok lenni, a legtöbb játékos úgy szocializálódik, hogy a brotha meg a gang mentality fontosabb, mint bármilyen szervezeti autoritás. Az meg külön vicces, hogy a játékosok munkaidőben politikai statementeket tesznek, de Del Riot meg azért public enemy no.1-á teszik, mert lájkolt egy republikánus tweetet.

És itt jön be Tice lent idézett nyilatkozata is. Ha egyszer ez a mentalitás átveszi az öltözőt, akkor vége. Az meg egy kis adalék, hogy az Irvin-Lynch kettős nfl szocializációja főleg seattleben történt Pete Carroll alatt, ahol teljhatalmat kaptak bizonyos játékosok, és ugyanolyan tüneteket produkál az öltözőnk, mint a tiétek. Maradjunk annyiban, hogy egy Patriotsnál ilyet nem látsz 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Most hogy mi igaz és mi nem azt már szerintem hivatalos forrásból nem fogjuk megtudni, de én a szezon elején írtam is, hogy valami nincs igazán rendben az offense körül (a defense tavaly is szar volt, ott nem éreztem visszalépést! 😊 ). És most így visszagondolva, JDR tehetetlen feje egyes mérkőzéseken is azt sugallja, hogy nem volt ráhatása a dolgokra. A himnuszos sztori, meg még sok minden is azt mutatja, hogy baj volt.

Mondjuk ez most akkor az egyik alapfeladat lesz, hogy a hangadó, zúgolódó játékosokat meg kell találni és el kell távolítani a csapatból. Ez érzékeny veszteségekkel is járhat rövidtávon.
Bruce
a negatív elemek között volt Lynch, Crabtree mellett Jared Cook is Greg Papa szerint...

“I don’t know if [Del Rio] lost the locker room, I think the locker room just changed. I think Marshawn Lynch changed it and I think Marshawn, being around him for a year, I think it’s time he either retires or moves on to a different team… I just don’t see Marshawn Lynch and Jon Gruden co-existing.”

“I think the culture of the locker room was different this year and when I point to it, I think that bringing in Marshawn Lynch and Jared Cook, and more so Marshawn, but also Cook to a lesser extent.”

choose life
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most hogy mi igaz és mi nem azt már szerintem hivatalos forrásból nem fogjuk megtudni, de én a szezon elején írtam is, hogy valami nincs igazán rendben az offense körül (a defense tavaly is szar volt, ott nem éreztem visszalépést! 😊 ). És most így visszagondolva, JDR tehetetlen feje egyes mérkőzéseken is azt sugallja, hogy nem volt ráhatása a dolgokra. A himnuszos sztori, meg még sok minden is azt mutatja, hogy baj volt.

Mondjuk ez most akkor az egyik alapfeladat lesz, hogy a hangadó, zúgolódó játékosokat meg kell találni és el kell távolítani a csapatból. Ez érzékeny veszteségekkel is járhat rövidtávon.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
After 35 years as NFL player, assistant coach and head coach, Mike Tice, 59, tells us he thinks he is ready to call it a career. Says players no longer want to be coached.

érdekes dolgok mehettek a csapatnál tavaly...
deyell
Még a végén csak igaz lesz, amit írt az a nonane blogger.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
After 35 years as NFL player, assistant coach and head coach, Mike Tice, 59, tells us he thinks he is ready to call it a career. Says players no longer want to be coached.

érdekes dolgok mehettek a csapatnál tavaly...
deyell
Majd Cable rendet csap 😉

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
After 35 years as NFL player, assistant coach and head coach, Mike Tice, 59, tells us he thinks he is ready to call it a career. Says players no longer want to be coached.

érdekes dolgok mehettek a csapatnál tavaly...

choose life
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Steve Corkran@CorkOnTheNFL
As mentioned in earlier posts on @RaidersSnakePit, the only wide receiver assured a roster spot on the 2018 #Raiders roster is Amari Cooper and the only cornerback assured a roster spot is @_gconley8. Jon Gruden is going to overhaul this roster.

Rendben is van. Az olcsó arcok maradhatnak TCig...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
fontos dátumok
Márc. 16 - Penn szerződésével kapcsolatban
Márc. 18 - Lynch szerződésével kapcsolatban

Nincs dátumhoz kötve semmilyen roster bonus:
- Crabtree (7,7 mio)
- Smith (8,5 mio)
- Irvin (8,25 mio)
- J. Cook (5,3 mio)
- Roberts (4,45 mio)
- Patterson (3,25 mio)
- Olawale (1,83 mio)
- Newhouse (1,75 mio)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Amerson cut
Amadeus
felkészül Sean Smith.

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Amerson cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én a lehető legtöbb játékosunkat megtartanám. Aztán ha az új edzők sem hoznak ki belőlük semmit, akkor mehet a levesbe.

A pénzügyi rész lesz úgyis a döntő, aki FA lesz és csak drágán lehet visszahozni azt úgyis elengedik és majd drafton vagy FA-ból hozunk olyat, ami az új rendszerbe illik.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sok a kérdés a DL tekintetében...
-visszatér Jelly és/vagy Autry?
-játékra alkalmas lesz vanderdoes az újabb térdsérülés után?
-hol lesz a helye Edwards-nak vagy mondjuk Ward-nak ebben az új 1 gap rendszerben?
-FA piacon lesz megfelelő ember számunkra?
-drafton mennyire korán hozunk DL embert?

Sok kérdés, sok ismeretlen...
Ha draft akkor is sok a kérdés...pl, hogy van-e TOP10-et érő DT idén a classban?
PFF szerint (még ha ezt konkrétan nem is írták le a cikkben) van.
 www.profootballfocus.com/news/draft-michigans-maurice-hurst-the-next-gerald-mccoy

Maurice Hurst náluk Gerald McCoy hasonlítást kapott, de természetesen megemlítik a cikkben azt a 3 embert is, akire az egyszerű kanapé szurkoló is egyből gondolna már a méretei miatt: Grady Jarrett, Geno Atkins, Aaron Donald...nem rossz névsor...

Hurst 6'2 280, jelenlegi listákon, lehet combine-ra azért megcélozza a Donald féle 285-öt legalább...

Geno Atkins neve ugye amiatt is érdekes lehet, mert Paul Guenther védelmének volt eddig meghatározó játékosa...Hurst papíron remek fit lehet PG rendszerébe, mint 3T DT...persze ha pont nála igazolódik majd be, hogy túl kicsi az NFL-hez az meg szopás lenne 😊

Edwards megítélése valamint Eddie sérülése és megítélése kulcs lehet szerintem a szituációban. Ha Edwardsban vagy Eddieben látja PG a megfelelő DT-t, akkor vszeg nem kerül szóba egy Mo pick, de ha Edwards inkább LDE szerepkört kap és Eddie sérülése/rookie éve miatt nem bíznak majd benne eléggé, könnyen lehet Hurst a pick...évek óta necces és megoldatlan a DT posztunk és az interior pass rush helyzetünk...pedig Mack-nek is azzal lehetne a legnagyobbat segíteni, ha a QB-k nem tudnának rendszeresen fellépni előle a zsebbe...

Ki mit gondol a DT/3T posztunkról?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Chris Long bajnok lett, ismét... azt hiszem itt az ideje, hogy leigazoljuk! 😀
peterbadbone
Ugyanerre gondoltam. Fater helyében ráírnék, hogy ideje kicsit játszani nálunk is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Chris Long bajnok lett, ismét... azt hiszem itt az ideje, hogy leigazoljuk! 😀

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
David Amersonnal kapcsolatban érdemes lesz a február 7-i határidőt figyelni. Február 7-én ugyanis a teljes 2018-as fizetése (5,5M) garantálttá válik.

Ebbe az tud mg belerondítani, ha nem egészséges Amerson, ugyanis akkor nem lehet cutolni, ha jól tudom és garantálttá válik a '18-as fizuja...
A week 17-es összecsapásról lehet ezért tartották amúgy vissza, hogy nehogy rásérüljön a lábára és ez gondot okozhasson itt február elején.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
@Rolni kicsit felhúzott ez a sok video, mert azt jelzi, hogy nem tehetségtelen a defense, hanem masszívan uncoached volt az elmúlt években.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nézzetek némi secondary videót 😊

Conley:
 www.youtube.com/watch?v=ZkNPixJzXfs
 www.youtube.com/watch?v=R-69b12lYyw

Obi:
 www.youtube.com/watch?v=JNEjSnrKmeo

Karl:
 www.youtube.com/watch?v=gw8GjRzmu8o
 www.youtube.com/watch?v=vfumvxczd1Q

Smith:
 www.youtube.com/watch?v=62egnxwhtp8

Luani VS Nelson
 www.youtube.com/watch?v=mxjABqfcIy0

Kicsi a mintavétel, de:
Conley remek fit PG rendszerében...továbbra is megvan benne a #1 CB potenciál...
Obi jónak tűnik a TE őrző S szerepére...megfelelő lehet az Iloka szerepre...
Karl remek munkát végez futás ellen és meg tudja adni egy-egy meccs hangulatát RB-k és WR-ek számára, de coverben fejleszteni kell...a 2 high safety felfogás sztem jobban fog neki feküdni, mint egy single high feküdne...ide PG rendszerében megfelelő lesz FS-nek sztem...remélem használják majd S blitzekkel is
Lehet Sean Smith-t érdemes lenne megtartani, ha a jogi ügye megoldódik...feküdne neki a PG féle press man séma...
Nelsonnak kéne odaadni Luani sebességét 😊
Nelson túl lassú már, de lehet vmi limitált szerepkörben visszahozzák PG rendszerének ismerete, illetve Obi kvázi rookie mivolta miatt. Luani egyenlőre ST embernek tűnik inkább, de lehet belőle jó depth Karl mögött rendes edzői munkával sztem...

Egy Bowman-James review a Bills meccsről...nyugi a címben csak arról a hétre gondol
 www.youtube.com/watch?v=im5C-jYbcU0
Bowman sztem visszatér, James pedig remélhetőleg végre egészséges tud maradni...

Irvin jó?
 www.youtube.com/watch?v=GXcR0O7AcpU
Rendes DC-vel igen! Szerintem PG rendszerében full time RDE-nek is meg lehet próbálni, de a base SLB, nickel DE is működhet...

Kis offense:
 www.youtube.com/watch?v=o78TnmjGMVs
Rengeteg drop, mi volt KO-val?...meg kell nézni mit tud Cable és Gruden alatt, de a 17-es éve valóban nem ér 10+M-t...
Kelleni fog Gruden, Olson és Callahan, mert Carr valóban visszalépett 17ben sajnos...
Carr bizamát vissza kell építeni az OL-ba és az elkapókba is...WR poszton belefér sztem egy alapos felforgatás, míg az OL terén max a T posztokon jöhet változás...

 www.youtube.com/watch?v=1EgeQA942Ro
Egy formációból is mennyi mindent ki lehet hozni...ezt várom Grudentől!!

Kis Gruden elemzés a végére:
 www.youtube.com/watch?v=Pua9LMrTTLQ
 www.youtube.com/watch?v=Ueow7ZNo7tU

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Érdekes infó Lynch kapcsán:
 247sports.com/nfl/oakland-raiders/Bolt/Marshawn-Lynch-faced-most-stacked-boxes-in-NFL-in-2017-with-Raiders-114519834/

Egész NFL-ben ellene tették fel a legtöbb tömött box-ot...futásainak 21,3%-ban 8 vagy több ember állt a boxban D oldalon...
Így hozta a 891 yardot 4,3-as átlaggal 14,25 meccs alatt...
Lehet megvan a futónk még 2018-ra csak kicsit el kell vele Grudennek és Cablenek beszélgetnie a filmes stábjáról és a hozzáállásáról?

Mondjuk a 6M még mindig nem kevés...ebből 1,7M roster bónusz, ami 2018.03.18-án lép életbe...legkésőbb akkor szerintem megtudjuk, hogy marad vagy megy...ha lehívják ezt a bónuszt utána már nem rakják ki nagy valószínűséggel...

Van ráció abban is amúgy, hogy tartjuk Lynchet és a 2.-4. körök valamelyikében draftoljuk az utódját, a 2 törpét pedig összeugrasztjuk a 3rd down/change of pace RB szerepkörért...Sony Michael, Nick Chubb, Ronald Jones, Rashaad Penny, Royce Freeman...

Ha Lynch sétál kérdés, hogy pénz vagy a distraction factor miatt...Isaiah Crowell vagy Carlos Hyde lehet esetleg olyan FA, aki érkezhet lead backnek, de olcsóbb nem lesz egyik se sztem igazán...
Alfred Morris lehet érdekes veterán célpont, mert neki fekszik a ZBS, nem rossz futó és vszeg nem lesz drága se...
Jeremy Hill lehet szerintem még egy érdekes WildCard jelölt prove it deallel...Jó méretű, fiatal futó, akinek nem indult rosszul a karrierje, de éppen válságban van. PG miatt van belső infónk azzal kapcsolatban, h a fejével/hozzáállásával van-e gond vagy csak nem jött ki a lépés és környezetváltozás kell neki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Na legalább Mehhhikóba nem kell elmenni!
♉gaben♉
valóban nem, helyette Londonba kell, ami 8 időzónányi különbséget jelent. az jobb?
deyell
igen
mert megyek én is, mondjuk nekem csak 1 időzóna 😀
de nem is vagyok profi 😉
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Akkor Coopert le kell szedni a szteroidokrol...
Rolni
Ne félj kicsi Gruden ért hozzá, megoldja majd.
Cubehead
Hát mondjuk ahogy néztem a srácot Ő inkább a szteroid felhasználásához ért 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Akkor Coopert le kell szedni a szteroidokrol...
Rolni
Ne félj kicsi Gruden ért hozzá, megoldja majd.



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Akkor Coopert le kell szedni a szteroidokrol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az európai ember számára jobb.