NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Na legalább Mehhhikóba nem kell elmenni!
♉gaben♉
valóban nem, helyette Londonba kell, ami 8 időzónányi különbséget jelent. az jobb?
deyell
az egy vicc még mindig

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Na legalább Mehhhikóba nem kell elmenni!
♉gaben♉
valóban nem, helyette Londonba kell, ami 8 időzónányi különbséget jelent. az jobb?

choose life
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 112 — Deion Sanders for president!
Na legalább Mehhhikóba nem kell elmenni!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
Reggie Wayne says the bulk Raiders WR Amari Cooper added last offseason led to some struggles: "That can slow you down and make you a little stiff. I don't think he ran his routes the same. He used to run great routes. This year he seemed like he was more of an 18-wheeler".

choose life
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
ha ez igaz, az húú b@zze.
szerintetek?

 www.theraidersdaily.com/2018/01/lets-air-out-dirty-raiders-laundry-and.html?m=1
Surda
a legjobb rész:

Downing's schemes were so erratic and dumbfounding that other coordinators in the NFL would laugh at them in the film room.

nem tudom, hogy igaz-e, de legalább megnevettetett.
deyell
ez olyan sírva-nevetős-kínos
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Amúgy Hudson a PFF-nél az év pass blocker-e:
 www.profootballfocus.com/news/pro-oaklands-rodney-hudson-is-stalwart-named-pffs-best-pass-blocker
Hudson allowed a total of three pressures – one sack, one hit and one hurry – all season

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
nem tartom valószínűnek, hogy az egész igaz. lehet benne igazság, és az valóban ijesztő, de ha megnézed a szöveget, tele van helyesírási hibákkal, puttó honlapon van, és aki írta, annak csak 5 ezer követője van twitteren. honnan tud ez a fickó ennyi mindent, például azt, hogy mik zajlottak a csapat meetingjein? de biztos van benne igazság, egy részét leírták a beat writerek is (a Lynch-sztori) az meg látható volt, hogy Del Rio kedvelgeti Trump tweetjeit (a felesége meg a Trump-elleneseket, vicces) és ez kihúzhatta a gyufát néhány játékosnál. de hogy Penn lenne a negatív figura, azt nehezen tudom elhinni, nekem mindig normálisnak tűnt. Lynchnél meg ez Crabtree-nél simán elhihető, nekik megvan az előéletük ehhez.
deyell
+1
Én is azt gondolom, hogy az emberünk némi ismert infó birtokában írt egy jól hangzó, klikk hajhász "cikket". A negatív hír az igazi ugyebár, szóval a napvilágot látott negatív dolgokat megtoldotta pár jó felháborító agymenéssel.
Ez a Carr-JDR-Downing hitgyülekezet nekem például baromi túlzó...kizárt, hogy ez ne derült volna ki...meg, hogy Mack kikerült a belső körből...kb minden alkalommal elmondják DC-vel, hogy legjobb barátok...

Ez az iromány, illetve azon része, amit korábban beatwriterek itt ott megírtak jól bemutatják, hogy komoly baj volt a tavalyi csapattal. Kezdve az edzői stáb legtetején...ugyanakkor azt gondolom, hogy ez a múlt, ezzel nem kell már foglalkozni.

Itt van Gruden, itt van egy igen tetszetős edzői stáb és továbbra is itt van egy alapvetően jó GM és front office szerintem. Nagyon kíváncsi leszek mi derül ki az elmúlt évek korai draft pickjeiről a következő szezonban, akikről jelenleg leginkább azt gondoljuk, hogy gyengék vagy rossz választások voltak...

Baromi kíváncsi leszek, hogy PG és Trgovac mit hoz ki egy Edwards-ból, egy Ward-ból, de akár egy Calhounból. Lehet, hogy nem is a keret ennyire gyenge csak nem volt megfelelő coaching staff a fejlesztésükhöz, illetve a megfelelő használatukhoz. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy egy csapásra mind all pro lesz, de azt gondolom több van bennük, mint ami az elmúlt 2 évben kijött...
Ugyanígy Karl Joseph is többre hivatott szerintem...mellé lehet tenni Conley-t, illetve Obi-t és ha ezek a srácok beválnak már rögtön jövőre komoly előrelépés érezhető lehet...
TJ Carrie eddig jó munkás ember volt...lehet belőle megbízható kezdő akár?
A nagy LB suttogó JDR-Norton páros sokat nem hozott ki James-ből, Morrow-ból vagy Lee-ből...lehet bennük több? PG és Lippincott mit kezd velük? Lehet egy Bowman resign esetén megvan oldva az MLB-WLB poszt kezdővel, cserével együtt? Lehet akár rosteren van a teljes LB sorunk? Irvin szerepe is kérdés ugye...
Irvin-Bowman-James/Morrow elméleti síkon lehet base felállás...mögöttük még Lee és egy középső körös draft pick lehet teljesen megfelelő egységet ad...

Mack az előző években tényleg egyszemélyes hadsereg volt sokszor...láttuk Pagano egy kis mozgatással, némi kreativitással hogy felhozta mellé legalább Irvint...képes ennél többre PG? Ha igen, akkor egy ilyen fegyverre akár első évben lehet már egy közepes védelmet felépíteni jó esetben...


Carr személyében én továbbra is azt gondolom, hogy megvan a franchise QB-nk...nehezen hittem el, de most már ehhez tartom magam. Gruden, Olson és Callahan mennyit fog fejleszteni rajta? Egy Musgrave-Downing párossal mekkorát tudott fejlődni '15-ben és '16-ban...Képes lehet '18-ban arra, hogy újra MVP beszéd tárgya legyen és TOP5-ben kezdjék emlegetni a QB-k között?
Connor Cook abszolút félre lett tolva draftolása óta...ennyire béna vagy ennyire nem tudtak, akartak vele foglalkozni? Neki leginkább a vezetői képességeit vonták kétségbe draft környékén és nem technikával, karral, olvasással...lehet van egy remek back up QB-nk is...

Lynch szerintem továbbra is inkább elküldés gyanús, de ha marad, akkor megszűnnek a privilégiumai és "jó munkás embernek" marad. Ha így lesz nincs vele gondom, bár én inkább spórolnék a poszton egy ilyen erős RB classal...Mit tudnak a törpék? Richard kimondottan veszélyes fegyver volt rookie évében és Washington is sokszor jobban festett, mint LM...második évükben mind a ketten kuka gyanúsan játszottak...azt gondolom, hogy Richard egy jól használható játékos és Washingtonban is megvan a lehetőség. Az már jobb kérdés, hogy kell-e nekünk 2 ennyire hasonló futó...én azt gondolom, hogy Lynch vagy egy veterán bruiser kéne a kicsik mellé és drafton kéne hozni 1 lehetőleg all around RB-t, aztán TC-ben lebulizzák melyik 3 kerül keretre...

Crabtree jó eséllyel el lesz küldve, de Cooper személyében van egy remek képességű, de "megszerelésre" váró potenciális #1 elkapónk. Roberts lehet marad, mint blokkoló/depth WR, mert nem igen éri meg kivágni és CP is maradhat sztem, mint visszahordó és gadget player. 3 ember megvan kb az 5 posztra. Én szívesen látnék egy FA elkapót Crabs helyére és egy draftolt emberkét is. TC-ben pedig a Holton-Whitney stb arcok teperhetnek a rosterre kerülésért...

A TE csapat nálam akkor is megfelelő, ha Lee lelép...Cook és Walford nálam egy erős O stáb kezei alatt több, mint megfelelő...Brown mellé persze lehet hozni még fiatal versenyzőt...

OL komoly kérdés és talán itt lehet a legtöbb varia, de itt is csak a széleken. Newhouse marad? Penn marad? Sharpe, Alexander vagy Ware marad OT project, opció? Drafton is érkezhet könnyedén OT, akkor is, ha marad Penn és akár Newhouse is. Kapkodni nem kell, nézze meg Gruden és Cable mi a helyzet...azt gondolom, hogy ezzel az interior 3-assal és Carr gyors release-ével egy átlag feletti passz blokkoló falat tudnunk kell pályára küldeni, a run blocking pedig a tavalyinál nem igen tud rosszabb lenni talán...itt azért meg kell jegyezni, hogy a Cable-Tice csere szerintem az egyetlen kb ahol nincs egyértelmű előrelépés, sőt ez azért elsülhet rosszul is...

Ezzel együtt azt gondolom, hogy összességében egy sokkal erősebb edzői gárdánk van, akik rendes irányokat fognak a scouting részlegnek megadni, így jobban lehet majd sémába draftolni pl. Nagy kérdés lesz számomra, hogy a meglévő tehetségekből mit tudnak kihozni és emellett fontos lesz nagyon a FA és főleg a draft a sikerhez. Nem várom, hogy hirtelen mi leszünk az SB favoritok, de azt igen, hogy végre mindkét oldalon, jól működő, friss rendszerek legyenek a helyükön és a csapat mentálisan megint legyen rendbe rakva, mint akár a 2016-os szezonban...

AFC West gyengébb nem lesz, komoly feladat lesz a csoportban jól szerepelni, de azt gondolom Gruden elég biztos a dolgában, emiatt nekünk is egy csoport 1 vagy 2. hely és PO kell, hogy az elvárásunk legyen...gondolom ez MD elvárása is...

Számomra baromi izgalmas lesz, hogy kiket tartunk, meg, kikre megyünk rá FA-ben...jobb elképzelésünk lehet majd arról milyen posztok kiadók, erősítendők igazán a draft előtt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
ha ez igaz, az húú b@zze.
szerintetek?

 www.theraidersdaily.com/2018/01/lets-air-out-dirty-raiders-laundry-and.html?m=1
Surda
a legjobb rész:

Downing's schemes were so erratic and dumbfounding that other coordinators in the NFL would laugh at them in the film room.

nem tudom, hogy igaz-e, de legalább megnevettetett.
deyell
szerintem rémisztő az egész, amit ide leírtak. Ha igaz, akkor túl sokat vártak JDR, Lynch és Penn kirúgásával.
Amadeus
nem tartom valószínűnek, hogy az egész igaz. lehet benne igazság, és az valóban ijesztő, de ha megnézed a szöveget, tele van helyesírási hibákkal, puttó honlapon van, és aki írta, annak csak 5 ezer követője van twitteren. honnan tud ez a fickó ennyi mindent, például azt, hogy mik zajlottak a csapat meetingjein? de biztos van benne igazság, egy részét leírták a beat writerek is (a Lynch-sztori) az meg látható volt, hogy Del Rio kedvelgeti Trump tweetjeit (a felesége meg a Trump-elleneseket, vicces) és ez kihúzhatta a gyufát néhány játékosnál. de hogy Penn lenne a negatív figura, azt nehezen tudom elhinni, nekem mindig normálisnak tűnt. Lynchnél meg ez Crabtree-nél simán elhihető, nekik megvan az előéletük ehhez.

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
ha ez igaz, az húú b@zze.
szerintetek?

 www.theraidersdaily.com/2018/01/lets-air-out-dirty-raiders-laundry-and.html?m=1
Surda
a legjobb rész:

Downing's schemes were so erratic and dumbfounding that other coordinators in the NFL would laugh at them in the film room.

nem tudom, hogy igaz-e, de legalább megnevettetett.
deyell
szerintem rémisztő az egész, amit ide leírtak. Ha igaz, akkor túl sokat vártak JDR, Lynch és Penn kirúgásával.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 647
ha ez igaz, az húú b@zze.
szerintetek?

 www.theraidersdaily.com/2018/01/lets-air-out-dirty-raiders-laundry-and.html?m=1
Surda
a legjobb rész:

Downing's schemes were so erratic and dumbfounding that other coordinators in the NFL would laugh at them in the film room.

nem tudom, hogy igaz-e, de legalább megnevettetett.

choose life
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig a Steelers(és egyéb)-topic miatt már azt hittem 😊

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
ha ez igaz, az húú b@zze.
szerintetek?

 www.theraidersdaily.com/2018/01/lets-air-out-dirty-raiders-laundry-and.html?m=1
Surda
Remélem világos az öltözőben mindenkinek, hogy Chucky jön isten után a második helyen a franchisenál. Ami azt jelenti, hogy bárki kibaszható, aki nem teszi a dolgát, meg imádkozik, meg ilyenek. DC is, Lynch is, Staff is. MD gyakorlatilag a 10 éves szerződéssel bebetonozta Grudent, ezzel páratlan hatalmat adva neki. Őt meg ismerjük, ugye Larry Brown.. 😊
Amadeus
Így is van! Most majd megtanulják a rendet! Nyugalom van az erő sötét oldalán! 😊
TST
Az nem a Patriots? 😊
Wyatt
Nem, ti az ügyeskedők vagytok. 😊 Olyan, mintha a zsebtolvajt hasonlítanád Darth Vaderhez. Antagonista mindkettő, de na. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😕

több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
ha ez igaz, az húú b@zze.
szerintetek?

 www.theraidersdaily.com/2018/01/lets-air-out-dirty-raiders-laundry-and.html?m=1
Surda
Remélem világos az öltözőben mindenkinek, hogy Chucky jön isten után a második helyen a franchisenál. Ami azt jelenti, hogy bárki kibaszható, aki nem teszi a dolgát, meg imádkozik, meg ilyenek. DC is, Lynch is, Staff is. MD gyakorlatilag a 10 éves szerződéssel bebetonozta Grudent, ezzel páratlan hatalmat adva neki. Őt meg ismerjük, ugye Larry Brown.. 😊
Amadeus
Így is van! Most majd megtanulják a rendet! Nyugalom van az erő sötét oldalán! 😊
TST
Az nem a Patriots? 😊
Wyatt
Nem.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha ez igaz, az húú b@zze.
szerintetek?

 www.theraidersdaily.com/2018/01/lets-air-out-dirty-raiders-laundry-and.html?m=1
Surda
Remélem világos az öltözőben mindenkinek, hogy Chucky jön isten után a második helyen a franchisenál. Ami azt jelenti, hogy bárki kibaszható, aki nem teszi a dolgát, meg imádkozik, meg ilyenek. DC is, Lynch is, Staff is. MD gyakorlatilag a 10 éves szerződéssel bebetonozta Grudent, ezzel páratlan hatalmat adva neki. Őt meg ismerjük, ugye Larry Brown.. 😊
Amadeus
Így is van! Most majd megtanulják a rendet! Nyugalom van az erő sötét oldalán! 😊
TST
Az nem a Patriots? 😊

több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
ha ez igaz, az húú b@zze.
szerintetek?

 www.theraidersdaily.com/2018/01/lets-air-out-dirty-raiders-laundry-and.html?m=1
Surda
Remélem világos az öltözőben mindenkinek, hogy Chucky jön isten után a második helyen a franchisenál. Ami azt jelenti, hogy bárki kibaszható, aki nem teszi a dolgát, meg imádkozik, meg ilyenek. DC is, Lynch is, Staff is. MD gyakorlatilag a 10 éves szerződéssel bebetonozta Grudent, ezzel páratlan hatalmat adva neki. Őt meg ismerjük, ugye Larry Brown.. 😊
Amadeus
Így is van! Most majd megtanulják a rendet! Nyugalom van az erő sötét oldalán! 😊
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
ha ez igaz, az húú b@zze.
szerintetek?

 www.theraidersdaily.com/2018/01/lets-air-out-dirty-raiders-laundry-and.html?m=1
Surda
Remélem világos az öltözőben mindenkinek, hogy Chucky jön isten után a második helyen a franchisenál. Ami azt jelenti, hogy bárki kibaszható, aki nem teszi a dolgát, meg imádkozik, meg ilyenek. DC is, Lynch is, Staff is. MD gyakorlatilag a 10 éves szerződéssel bebetonozta Grudent, ezzel páratlan hatalmat adva neki. Őt meg ismerjük, ugye Larry Brown.. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
ha ez igaz, az húú b@zze.
szerintetek?

 www.theraidersdaily.com/2018/01/lets-air-out-dirty-raiders-laundry-and.html?m=1
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ted szerint Callahan ezt jelenti:

If his time with the Lions is any indication of his focus with the Raiders, Callahan will be focused on improving Carr's fundamentals, which could use a tuneup. Callahan helped sharpen Stafford's fundamentals. During his two years (2016 and 2017) with Stafford, the QB's interception rate dropped and he had his highest yards per pass of his career in 2017 (7.9 ypa). Stafford's accuracy has been sporadic throughout his career, but he completed over 65 percent of his passes in his two years with Callahan.

Ted szerint play action, pocket manuever, leading receivers better on in-breaking routes from the right lehet 3 fő fókusz terület.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Lincoln Kennedy:  www.raidersbeat.com/lincoln-kennedy-says-raiders-need-to-find-a-vocal-team-leader/

-nem új WR kell a drafton korán, hanem linebacker...Roquan Smith-t említette

-szerinte Karl át kéne, hogy menjen FS posztra

-Carr túl sokat gondolkodott tavaly

-Gruden rendszere biztosítja majd, h Carr a snap előtt tudja hova "mehet" a labdával, nem neki kell majd play közben kreatívkodnia, túlgondolnia...ez persze alap lenne minden offense esetében, hogy 1-2-3 readdel megoldható legyen a dolog, de tavaly sokszor nem működött...Carr elég gyorsan tudja végig olvasni a readjeit és szerintem sokszor megpróbálják majd úgy felrajzolni a playt és snap előtti motionnal úgy "beállítani", hogy az első read megjátszható legyen rögtön, gyorsan...

-ami szerinte nagyon hiányzik az öltözőből az egy "vocal leader", aki ha kell beáll az emberek arcába...Carr, Mack, Cooper mind inkább a jó példával előálló vezető típus...

-érdekes lesz, hogy érkezik-e új vezér FA-ról mondjuk vagy Gruden próbálja majd Carr és Mack-et kicsit fejleszteni, alakítani etekintetben (is)


Amúgy a korai WR pick szerintem se kell, de én örülnék, ha erősen megráznánk a WR állományt. Crabs helyére kéne egy fizikális szélső és RZ target és kéne egy speedster elkapó is, de olyan aki nem droppol folyton. Én abban bízom, hogy Cooper-t szépen visszaállítják a megfelelő pályára és hoznak 2 új, biztos kezű elkapót mellé, így kreálva egy veszélyes triót. Roberts maradhat 4., 5. blokkoló WR egyenlőre, mert a cut nem hoz komoly megtakarítást most még, illetve CP maradhat returner és gadget player szintén 4., 5. poszton.
A nagyobb darab emberke jöhet drafton vhol középen, a speedster meg mondjuk P.Richardson személyében érkezhet a Seahawkstól esetleg...


LB pick adja magát még Bowman visszahozatala után, főleg, ha Irvin full time DE vagy kuka lesz...
R.Smith lehet remek pick, de nekem amúgy inkább WLB egyenlőre NFL szinten (lásd T.Smith, L.David), ami működhet Bowman mellett, de a WLB poszt jobban fest James és Morrow kapcsán, mint a másik oldal...
Emiatt lehet komoly opció egy Tremain Edmunds pick, aki simán felveheti az Anthony Barr szerepkört sztem.

Persze továbbra is adja egy DL pick és később egy LB pick. Leighton Vander Esch, Jerome Baker, Josey Jewell, Micah Kiser, Darius Leonard mind lehet opció 2-4 körben mondjuk...

Karl szerintem is jobb lenne FS szerepben, bár ugye arról is beszéltünk már, h PG rendszerében inkább 2 S van, mintsem SS és FS. A kulcs a TE védekezés kiosztása lesz, mert az Karl achilles-ínja...

Hát, hogy az öltözőből mennyire hiányzik vocal leader nem tudom, simán lehet, hogy hiányzik. Tuck és CWood leköszönésekor volt ugye ez téma, hogy ki veszi át a stafétát...lehet kell új ember, lehet elég, ha az edzők mást kérnek, máshogy közelítik meg Carr-t, Mack-et...lehet elég az is mondjuk, ha Bowman egy egész offseasont végig tol majd és első pillanattól ott lesz, mint vezér...meglássuk

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
-draft lutri, mert az egyetemi játékosok nincsenek annyira készen, mint régebben...kevesebbet fociznak, mire az NFL-be jutnak és séma szempontjából is nagyobb a különbség
-emiatt nagyon fontos, hogy az edzői stáb képes legyen fejleszteni a fiatal tehetségeit
Rolni
na még pont jó, hogy erről írtam Cable-vel kapcsolatban, akkor ezek szerint csak Raiders HC lett megint


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
 mobile.twitter.com/NFL/status/957742796072304646/video/1



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gruden interjúból számomra a lényeg:
-erős az edzői stábunk
-draft lutri, mert az egyetemi játékosok nincsenek annyira készen, mint régebben...kevesebbet fociznak, mire az NFL-be jutnak és séma szempontjából is nagyobb a különbség
-emiatt nagyon fontos, hogy az edzői stáb képes legyen fejleszteni a fiatal tehetségeit
-a folytonosság edzői poszton sokat segít a fiatalok fejlesztésében és általában a scoutok munkáján, mert rendszerek lesznek helyben mindkét oldalon
-kiemelte Carr-t, Mack-et és az interior OL-t, mint a csapat alapkövei
-Conley, Obi kapcsán komoly belső fejlődési lehetőségünk van a köv szezonra

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Pont azt írom, hogy birkózókat választottak az OL-be, mondván hogy elég lesz az oda. Tehát nem azzal volt gond, hogy nem ismerte fel a tehetséges játékosokat, hanem direkt tehetségtelenebb játékosokra utazott. Csak ez az út nem jött be.
Bruce
ezt pont fordítva kell pedig megfogalmazni: Cable fixa ideája, hogy az egyetemeken nincs normális OL-képzés az elterjedő spread offense-ek miatt, így ő tényleg csak a "raw talent"-et keresi, hogy majd abból a nagy szakértelmével farag normális profikat

ergo magára fogadott, csak eddig nem nyert, de kétlem, hogy erről letenne a továbbiakban
viszont a mock draftban is írtam, hogy Gruden szeret OL-t draftolni korai körökben, így Orlando Brown Jr. vagy Chukwuma Okorafor érkezésére nagy összegben fogadnék
baggio 🏈
OBjr-t adnám nagyon.

criminal lawyer or criminal lawyer?