Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Pár gondolat a csapattal kapcsolatban...

- Jack megpróbált momentumokat szerezni amik nem jöttek be. Ezek erőltetettek voltak nagyon mert mostanában nincs meg az az "erő" a csapatban. Ezekért a próbálkozásokért nem hibáztatom mert megpróbálja valahogy ezen a holtponton így továbblendíteni a csapatot csak ugye nem megy. Nagyon nagy mentális problémák lehetnek itt a színfalak mögött amit viszont a csapatnak kollektíve kell megoldani.

- Ken Nortont most nem hibáztatnám. Az első negyedben felrakott a Denver 10 pontot de utána 2 FG-t engedtünk. Okké a Manus kihagyta az 1iket.
Alapvetően szerintem a D jól tartott. 16 engedett pontnak jócskán elégnek kellene lennie bárki ellen!!!

- Az O-val nagyon nagy problémák vannak. Ami nagyon érdekes, hogy azok a rövid passzos gyors play-ek amikben kurva jók vagyunk nincsenek. A fal az botrány. -2-nél megfogják rendszerint a futásainkat? Okké, hogy a Denver ebben ligaelit/első de akkor is... Nem ülnek a rövid passzos játékok amik a futásokra nyitna ami pedig a hosszú passzoknak készítene elő. Amm az nagyon kemény, hogy Lynch-ben mekkora erő van baszki. Csak azokat a harcokat amiket ő vív -2-n +3,4,5 yardnál kellene vívnia amiben véleményem szerint nem Ő a hibás hanem a fal!!!!! (Az első két meccsen nem is volt ilyen probléma.)

- Ami viszont feltűnt, hogy mikor bejött E. J. vele jöttek ezek a rövid passzok. Carr-al előtte miért nem? Ez mi miatt lehet? Derek játéka változott meg vagy gyengébb lett a fal vagy az elkapók kávéznak elszakadás helyett? Amikor meg elszakadnak akkor droppolnak... Cook 2-t is ami nagyon fontos elkapás lett volna (1ik TD).
Manuel az előszezonban is nagyon jól tolta de a Red Zone-ban elfogyott. Most is. De beugróként jól játszott.

- Cooper nem tűnik olyan WR-nek akiből valaha is első számú elkapó lesz. Crabs hiányzott és nem tud szintet lépni. Eddig egyszer sem tette. Okké fiatal még de fejben sztem gyenge és nagyon puhány... Az első évében szerintem megtörték lelkileg nagyon (pl. amikor egyszer Pacman lehúzta Coop sisakját és a fejét próbálta beépíteni a sisakba - plusz még a hasonló mentális/fizikai esetek amiket nem látunk).
 www.youtube.com/watch?v=4uClHy9gs5A
Crabs-nek leszakíthatják a fukszát ilyen Talib-ok de Ő kőkeményen beleáll az elkapásokba és próbál "büntetni". Coop nem. Reméljük idővel nem lesz ilyen lekvár. Kemény szakma ez de hát nekik ez a munkájuk/életük.

- Downing nagyon rosszul hívta a playeket... 3. és hosszúra rendszerint olyan játékokat hívott ahol esélyünk sem volt megcsinálni a 1st downt... Agyrém. Rajta is hatalmas a nyomás főleg most, ez nagyon jól látszódott a 99 yardos driveunk után. (Akkor azt hittem kiszakad a gólzsák és 30 pontig meg sem állunk - hát nem, nagyon nem.)

- A meccs elején ha 4-re nem megyünk neki és FG és most a végén megint akkor egál. Nem ez lett.

Nem játszott jól a Denver de mi még szarabbak voltunk. Zsinórban a második meccs ami a támadósoron megy el. Nem is csodálom, hogy Carr lesérült mert valahogy kizökkentek abból a ritmusból ami idáig jellemző volt. Manuel hozta azt a játékot amit Dereknek kellene ezért kíváncsi lennék, hogy vajon csak a támadófal a hibás ebben? Carr? Edzői bakik sorozata? (Valószínűleg mind.)

Vajon mikor szerzi vissza a csapat a lendületét, akarását, tökösségét? Jó kérdés de ha ez így megy tovább b@szhatjuk a PO-t.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 506
Del Rio optimistán nyilatkozott Carr állapotáról elv hamar vissza fog térni



több mint 7 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Kikaptunk ettől a fos Denvertől.
Surda
 i.imgflip.com/1wvrcx.jpg

no offense 😊
JC6
Híg fos

Szerkesztette: Levi
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Kikaptunk ettől a fos Denvertől.
Surda


no offense 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Be-t tanultam, nem néztem. Mi volt?
Amadeus
Már ez sem segít?
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Be-t tanultam, nem néztem. Mi volt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Van bajunk nem is kevés
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
nem tudom, hogy vagytok vele, de igazán nem bánnám, ha Del Rio távozna a szezon után a mekkmester koordinátoraival együtt. remélem Carrnak nincs komoly baja, mert a rémálmom lenne az, ha a szar szezont ráfognák a sérülésére, és nézhetnénk jövőre is a Downing - Norton párost, vagy bármelyiket kettejük közül.

choose life
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kikaptunk ettől a fos Denvertől.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
 twitter.com/RAIDERS_PR/status/914283722593116161
deyell
Nem játszik elvileg.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
 twitter.com/RAIDERS_PR/status/914283722593116161

choose life
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Az az érzésem, hogy simán behúzzuk a meccset.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Sok mindenről szól majd ez a meccs:
-divizóban tartjuk-e a lépést
-tanulunk-e a hibáinkból
-fel tudunk-e állni
-átlépünk-e a saját árnyékunkon
én abban hiszek hogy igen, IGEN

 www.youtube.com/watch?v=AlV6V6rkaLI


 www.youtube.com/watch?v=T3Bv4jWFENk&t=56s


 www.youtube.com/watch?v=8NoAMc-ALVE

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Nagyon fázok ettől a meccstől...

Védelmünk:
-Marquel Lee eddig egész jól dolgozik futás ellen, PFF szerint a 12. legjobb LB, 82.1-es ratinggel...úgy fest a 2 down ILB szerepben működőképes a srác.
-váltótársa Nicholas Morrow pedig szépen dolgozik coverage-ban...17. legjobb a PFF-nél 82.3-as ratinggel...szolid nickel cover LB-nek tűnik.
-ez a páros lehet korrekt megoldás az egyik LB posztra kvázi.
-Cory James meglepően eddig futás ellen jeleskedik inkább (79.2 VS 43.6), emiatt elmondható, h továbbra is sebezhető a védelem közepe passzal. TE és RB passz playek továbbra is ülnek ellenünk, ahogy ezt a Washington be is mutatta. Igencsak hiányzik egy jó formában lévő Melifonwu...
-a CB és a LB poszton vagyunk továbbra is meglőve, de első 3 meccs alapján jobban állunk, mint a pre-season után gondoltuk
-Carrie jó munkás ember, de nem jó kezdő CB, Smith kb megszűnik lassan, Amerson baromi inkonzisztens és Conley eddig nem bír egészséges maradni, illetve 1 jó, 1 gyenge meccse van. Nem rózsás a helyzet.
-cserébe legalább S poszton eléggé rendben vagyunk. Karl aprít és Nelson sztem jobban dolgozik, mint tavaly tette
-DL tekintetében van egy szép előre lépésünk tavalyról és ez bíztató
-Ellis jobb, mint az elmúlt két évben (érdekes ez a contract year mennyit számít ezeknél a nagydarab srácoknál...)
-Edwards úgy fest bírja a gyűrődést és hasznos mind futás, mind passz ellen
-Autry úgy fest lényegesen hatékonyabb a kézsérülése nélkül...Ő sokat javult futás ellen az elmúlt években
-Hester remek rookie meglepetés eddig és Vanderdoes is hasznos tagja a rotációnak. Tőle mondjuk hosszútávon majd több kell futás ellen sztem.
-Ward a kakukk tojás, neki úgy fest nem sikerül idén sem berobbanni, bár sérült is volt, lehet most se 100%-os még...
-Latham teljes mellőzése számomra meglepi
-Ha Conley végre maga mögé tenné a sérülést és tudna folyamatosan fejlődve játszani, valamint a fiatal LB-k további tapasztalattal szintén fejlődnének, egész korrekt védelem lehet ez a szezon második felére...addigra Obi is befuthat, ami tovább segítheti a szituációs játékunkat.

Támadó oldal:
-Addig megyünk, amíg Carr visz...ezt tudtuk eddig is, de most már méginkább tudjuk azt is, hogy ehhez kell a jó OL munka. Beszélgettünk róla, h kell-e ilyen drága fal Carr elé, meg hogy mennyire Carr érdeme az, h ennyire jónak tűnik a fal...Washington megmutatta, hogy ha vki szétszedi a falunkat hiába gyors Carr szétesünk. Carr a liga egyik legpontosabb QB-ja, ha megvédik és remekül dolgozik a blitzek ellen is, de a "sima" nyomást igen rosszul kezeli. Ez volt draft előtt is a legnagyobb baj vele kapcsolatban és úgy fest ez továbbra is gond. Kell a jó falmunka!
-remélem összekapja magát az OL, mert ez az idei Broncos DL erősebb, mint a tavalyi volt, nehezebb lesz futni rajtuk és pass rush terén életveszélyesek. Kell egy rendes megindulás KO-tól és bandájától...
-Cooper rajtja borzalmas idén, nem értem miért van ennyi droppja, tavaly úgy tűnt megoldotta már ezt...
-a No Fly Zone ellen kevés lesz Crabs egyedül, nagyon kéne Coopertől is végre valami.
-TE játékkal és RB passzokkal kellene erősen operálnunk szerintem, remélem Downing összekapja magát
-Cook mellett Walfordot is elő kellene venni szerintem
-Olawale remélhetőleg kicsit segít megindítani majd a futójátékot, Washington ellen nagyon szenvedtünk

Bills megcsapta a Broncos-t, nem verhetetlen brigád, de nagyon erős játék kellene.
Nagy nyomást kell helyezni Siemian-ra és fogni kell a futásnál a nagy playeket.
Támadó oldalon pedig kell egy erős futójáték, amivel az időt is futtatjuk és amire építhet a play action, amivel mehet a sok TE passz play.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Találd meg a hibát a képen:
 pbs.twimg.com/media/DKxPsmBUEAAgDtk.jpg:large
Pari
a prérifarkashoz kengyelfutó jár, de minek vannak kipányvázva? főlökik a libák?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Találd meg a hibát a képen:
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
A harmadik negyedben amikor Amerson mellett kapták el a labdát és lett TD, ott ha Amerson nem arra megy, hogy INT-et szerezzen, hanem csak leütötte volna a labdát, akkor nem lett volna TD.

Ez is egy olyan momentum volt, mint az elején a Carr INT.

A negyedik negyedben volt egy labdaszerzésünk a 11 yardos vonalukon. Utána egy DPI és a 4 yardos vonalról jöttünk. Eddig ugye ha ilyen volt a meccseken, akkor passzjátékot választottunk és nem futottunk. Most talán megpróbáltam volna futni. Sok idő volt még hátra és ha 4 kísérletből bevisszük, akkor 10 pontos a hátrányunk, ami nem ledolgozhatatlan és talán fel is pörgette volna a csapatot.
De ehelyett jöttek a passzjátékok és most nem jött be. Aztán meg FG, amivel nem szereztünk momentumot a meccs ezen szakaszában.

Még azok tűntek fel, hogy többször dadogott a shotgun playeknél a labda feladás után illetve, hogy az elkapók olyan labdát amit máskor vígan elkapnak, most elejtették.

Az lehet, tehát, ami már itt korábban is hangoztatva volt, hogy több embernek egyszerre volt szar napja. Meg hát Trump felhívása a néger játékosainkat (az összes falember afroamerikai) összezavarta és nem voltak 100%-ban ott fejben. (Önérzetes hegyomlások...)

Könnyen lehetett volna ez a meccs akár fordítva is akár, úgyhogy tényleg fölösleges kongatni a vészharangokat még.

Meg mondjuk jó tudni, hogy azért még nem gépek játsszák ezt a sportot, hanem hús-vér emberek, akiket egy-egy közéleti téma is érzékenyen érinthet.
Bruce
csak egy gondolat zárójelben: Washington Redskins-nél is akad egy-két afro. De legyen igazad és bszuk meg a Denvert szárazon.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A harmadik negyedben amikor Amerson mellett kapták el a labdát és lett TD, ott ha Amerson nem arra megy, hogy INT-et szerezzen, hanem csak leütötte volna a labdát, akkor nem lett volna TD.

Ez is egy olyan momentum volt, mint az elején a Carr INT.

A negyedik negyedben volt egy labdaszerzésünk a 11 yardos vonalukon. Utána egy DPI és a 4 yardos vonalról jöttünk. Eddig ugye ha ilyen volt a meccseken, akkor passzjátékot választottunk és nem futottunk. Most talán megpróbáltam volna futni. Sok idő volt még hátra és ha 4 kísérletből bevisszük, akkor 10 pontos a hátrányunk, ami nem ledolgozhatatlan és talán fel is pörgette volna a csapatot.
De ehelyett jöttek a passzjátékok és most nem jött be. Aztán meg FG, amivel nem szereztünk momentumot a meccs ezen szakaszában.

Még azok tűntek fel, hogy többször dadogott a shotgun playeknél a labda feladás után illetve, hogy az elkapók olyan labdát amit máskor vígan elkapnak, most elejtették.

Az lehet, tehát, ami már itt korábban is hangoztatva volt, hogy több embernek egyszerre volt szar napja. Meg hát Trump felhívása a néger játékosainkat (az összes falember afroamerikai) összezavarta és nem voltak 100%-ban ott fejben. (Önérzetes hegyomlások...)

Könnyen lehetett volna ez a meccs akár fordítva is akár, úgyhogy tényleg fölösleges kongatni a vészharangokat még.

Meg mondjuk jó tudni, hogy azért még nem gépek játsszák ezt a sportot, hanem hús-vér emberek, akiket egy-egy közéleti téma is érzékenyen érinthet.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Elkezdtem nézni a meccs vágott verzióját.
A második playben amikor dobta Carr a hosszú passzt és INT lett, azt nem varrnám Carr nyakába, mint hiba, mert szépen volt dobva csak hát a védő szépen kiszámította. Véleményem szerint az egész meccs képét meghatározta ez a mozzanat.
A későbbiekben pedig a Redskinsnek jöttek be olyan playek, amikor már Cousins nyakán voltak, eldobta a labdát és 7-10 yardos elkapás lett belőle. Máskor ezek a playek sem jönnek be az ellenfélnek.

Eddig az első negyedet néztem meg, meg az első playt a második negyedből. A negyed legvégén volt egy Cooper elkapás, amivel first down lett volna, de egy Roberts holding miatt annulálták, majd a második negyed első play-ében elejti Cooper az elkapható labdát.

Nagyon kicsi nüanszokon múlt ez a negyed.
Mondjuk a két sack egymás után az nem volt szép, de ott nagyon benne lehetett Carr-ben az első passzból dobott INT és így nem akart kockáztatni, aminek ez lett az eredménye.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
azt nem tudom tudjátok-e, hogy volt támadókoordinátorunk, Bill Musgrave a következő ellenfelünk, a Broncos QB edzője. nagyjából mindent tudhat a támadóegységünkről. valahogy ilyenkor a Bucs elleni Super Bowl jut eszembe, sok jóra nem számítok.
deyell
Nyerni fogunk!
Pari
Úgy látszik csak az offense falon fog múlni. Ha ők jók lesznek és dominálják a denveri DL-t és a pass rusht, akkor nyerünk. Ha nem, akkor szerintem megint az impotens Raiders-t fogjuk látni.
A védelemnek meg a futás ellen kell kicsit jobban védekeznie, passz ellen úgysem tudunk 😀
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
azt nem tudom tudjátok-e, hogy volt támadókoordinátorunk, Bill Musgrave a következő ellenfelünk, a Broncos QB edzője. nagyjából mindent tudhat a támadóegységünkről. valahogy ilyenkor a Bucs elleni Super Bowl jut eszembe, sok jóra nem számítok.
deyell
Nyerni fogunk!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
azt nem tudom tudjátok-e, hogy volt támadókoordinátorunk, Bill Musgrave a következő ellenfelünk, a Broncos QB edzője. nagyjából mindent tudhat a támadóegységünkről. valahogy ilyenkor a Bucs elleni Super Bowl jut eszembe, sok jóra nem számítok.

choose life
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
A szomoru, hogy Carr engedi el a regvoidebb ido alatt a paszt, mindossze 2 secig kellene kitartaniuk...
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen! Másfél, 2 évente belefér 1 szar meccs... 😀 Felszívják magukat és vasárnap aprítás lesz!
Legalább a tökéletes szezon már nem nyomja a vállakat! XD
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Nézzünk még meg 1-2 meccset a vészharangok kongatása előtt srácok...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!