Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
és még egy dolog az O falról
DPenn elmehet a picsába a sztrájkjával, fizuemelésével, neki kellne legjobban melózni és motiválni húzni
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
#21 SS lassan lefő neki a kávé, hogy stílusos legyek:

 www.silverandblackpride.com/2017/9/25/16364140/jack-del-rio-confirms-sean-smith-pulled-after-giving-up-two-big-catches-in-three-plays
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 506
Biztos hogy készültek rank és volt is két komplett meccsnyi videojuk de ennyi fegyverrel opcióval rendelkező csapatott ennyire kielemezni ennyi idő alatt nem lehet szvsz. Szerintem inkább minden össze jött plusz a keleti idő plusz Trumpi nyilatkozata plusz kielemzes plusz f*sztudja 😂
Cubehead
elég annyit tenniük, hogy a támadófalat dominálják, onnantól fogva már teljesen mindegy, mennyi fegyverünk van. ha nincs futójáték, nem jó a passzblokkolás, akkor Carr sem tud mit csinálni. ezt tudni lehetett előre, az viszont számomra teljesen meglepő volt, hogy Donald Pennt hogy dominálta Preston Smith, Osemele pedig aki az egyik legjobb guard a ligában, két sacket engedet... egyelőre nehezen érthető, hogy mi miért történt itt, de szerintem néhány meccs múlva megkapjuk a választ.

de ami még aggasztó volt, hogy oké, hogy a Redskins tökéletes gameplannel készült ellenünk, és mondjuk az első félidőben megölték a játékunkat. de utána? halftime adjustment nem létezik? ezért hibáztatom Downingot elsősorban.
deyell
Igen ez fakadhat bőven a tapasztalatlansagabol. Nincs mit tenni csak bízni az O sokszínűségében és hogy egy egy ilyen szituban rákapni az ellen gyengéjére meg időben ebben az esetben. Aztán meg vagy bele rázódik vagy idővel lehet cserélni megint koordinátort



több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Tegnap olvastam valami cikk kommentjében, hogy azért voltunk ilyen szarok, mert az OL berágott Carr-ra, amiért az állt a himnusz alatt és imádkozott. Nem semmi...
Pari
Aktiváljuk JaMarcus Russell-t. Probléma megoldva.
Levi
hülye vagy? 😀
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
3 közvetlenül megnevezett felelős.... kemény
JDR! és ugyan az amit én többször elmondtam
 thegruelingtruth.net/football/nfl/three-raiders-carry-blame-blowout-loss-washington/
Surda
Unlike the first two opponents for Oakland, Washington had two full games of tape on Downing’s scheme and that, apparently, was enough for them to put together a perfect game plan.


ez a lényeg, és ez az, ami igazán aggasztó. nálam a fő felelős Downing, és most válik el igazán, hogy mennyit is tud, mint OC.
deyell
.............annó írtam, hogy JDR meg csak áll lehetetlenül és nem "határoz" semmit.
és nem először mondom (és nem azért mert "én megmondtan") JAX nál is így emlékezem rá.
mindegy könyörgöm ne legyen igazam.
nyilván ez csak egy meccs!! de történelmi szar meccs
mérközés követőben írtam, hogy nekem teljesen olyan min a TB vs Oak sb, mint ha tudtak volna mindent, ha Gruden most is bekavart elmegy a picsába már 😉
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
Biztos hogy készültek rank és volt is két komplett meccsnyi videojuk de ennyi fegyverrel opcióval rendelkező csapatott ennyire kielemezni ennyi idő alatt nem lehet szvsz. Szerintem inkább minden össze jött plusz a keleti idő plusz Trumpi nyilatkozata plusz kielemzes plusz f*sztudja 😂
Cubehead
elég annyit tenniük, hogy a támadófalat dominálják, onnantól fogva már teljesen mindegy, mennyi fegyverünk van. ha nincs futójáték, nem jó a passzblokkolás, akkor Carr sem tud mit csinálni. ezt tudni lehetett előre, az viszont számomra teljesen meglepő volt, hogy Donald Pennt hogy dominálta Preston Smith, Osemele pedig aki az egyik legjobb guard a ligában, két sacket engedet... egyelőre nehezen érthető, hogy mi miért történt itt, de szerintem néhány meccs múlva megkapjuk a választ.

de ami még aggasztó volt, hogy oké, hogy a Redskins tökéletes gameplannel készült ellenünk, és mondjuk az első félidőben megölték a játékunkat. de utána? halftime adjustment nem létezik? ezért hibáztatom Downingot elsősorban.

choose life
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 506
Biztos hogy készültek rank és volt is két komplett meccsnyi videojuk de ennyi fegyverrel opcióval rendelkező csapatott ennyire kielemezni ennyi idő alatt nem lehet szvsz. Szerintem inkább minden össze jött plusz a keleti idő plusz Trumpi nyilatkozata plusz kielemzes plusz f*sztudja 😂



több mint 7 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Tegnap olvastam valami cikk kommentjében, hogy azért voltunk ilyen szarok, mert az OL berágott Carr-ra, amiért az állt a himnusz alatt és imádkozott. Nem semmi...
Pari
Aktiváljuk JaMarcus Russell-t. Probléma megoldva.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Tegnap olvastam valami cikk kommentjében, hogy azért voltunk ilyen szarok, mert az OL berágott Carr-ra, amiért az állt a himnusz alatt és imádkozott. Nem semmi...
Pari
Hogy a klasszikust idezzem:"Qrva politika!"


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Snap Count:
OFFENSE
Quarterback – Derek Carr 51
Running back – Marshawn Lynch 16, DeAndre Washington 16, Jamize Olawale 7, Jalen Richard 6
Wide receiver – Seth Roberts 45, Amari Cooper 44, Michael Crabtree 31, Cordarelle Patterson 26, Johnny Holton 7
Tight end – Jared Cook 41, Lee Smith 12, Clive Walford 4
Offensive line – Gabe Jackson 51, Kelechi Osemele 51, Rodney Hudson 51, Donald Penn 51, Marshall Newhouse 51, Jon Feliciano 1

DEFENSE
Defensive line – Khalil Mack 51, Mario Edwards 43, Denico Autry 39, Eddie Vanderdoes 39, Treyvon Hester 26, Justin Ellis 26 James Cowser 16
Linebacker – Cory James 68, Bruce Irvin 54, Nicholas Morrow 42, Marquel Lee 23
Cornerback – TJ Carrie 68, David Amerson 66, Gareon Conley 46, Sean Smith 3, Antonio Hamilton
Safety – Karl Jospeh 68, Reggie Nelson 68

SPECIAL TEAMS
Shalom Luani 27, Keith McGill 27, Tyrell Adams 27, James Cowser 21, Jamize Olawale 19, Antonio Hamilton 14, Johnny Holton 13, Cordarrelle Patterson 13, Xavier Woodson-Luster 12, Nicholas Morrow 10, Jon Condo 9, Marquette King 9, Marquel Lee 9, DeAndre Washington 8, Lee Smith 8, Jalen Richard 8, Khalil Mack, Mario Edwards 8, Denico Autry 8, Jon Feliciano 8, Treyvon Hester 8, Eddie Vanderdoes 7, Bruce Irvin 6, Giorgio Tavecchio 5, Karl Joseph 3, Gareon Conley 3, Justin Ellis 3 Gabe Jackson 2, Marshall Newhouse 2, Kelechi Osemele 2, Clive Walford 2, Vadal Alexander 2
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tegnap olvastam valami cikk kommentjében, hogy azért voltunk ilyen szarok, mert az OL berágott Carr-ra, amiért az állt a himnusz alatt és imádkozott. Nem semmi...
Pari
más kommentek szerint meg azért kaptunk ki, mert keleti parton volt a meccs este. csak az a gond, hogy lesz még pár meccse a csapatnak keleten. egész pontosan a Bills, Dolphins, Eagles elleni.
deyell
Szerintem minden összejött.
Egyébként már szerintem pénteken utazott a csapat, szóval volt idő átállni.
Ha meg az OL ilyen disznóságra képes, akkor nincs is nagyon miről beszélni.

 www.instagram.com/p/BZebPmpAFYg/?taken-by=k.o.seven0
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
3 közvetlenül megnevezett felelős.... kemény
JDR! és ugyan az amit én többször elmondtam
 thegruelingtruth.net/football/nfl/three-raiders-carry-blame-blowout-loss-washington/
Surda
Unlike the first two opponents for Oakland, Washington had two full games of tape on Downing’s scheme and that, apparently, was enough for them to put together a perfect game plan.


ez a lényeg, és ez az, ami igazán aggasztó. nálam a fő felelős Downing, és most válik el igazán, hogy mennyit is tud, mint OC.
deyell
Nekem is pont az jutott az eszembe, hogy teljesen lenullázták az offense-t, olyan mintha tudták volna hogy mi a gameplan... Ha azért tudták, mert kiismerhető és ezekre készültek, akkor nagy a baj, mert ezek szerint a későbbiekben sem számíthatunk túl sok jóra.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
Tegnap olvastam valami cikk kommentjében, hogy azért voltunk ilyen szarok, mert az OL berágott Carr-ra, amiért az állt a himnusz alatt és imádkozott. Nem semmi...
Pari
más kommentek szerint meg azért kaptunk ki, mert keleti parton volt a meccs este. csak az a gond, hogy lesz még pár meccse a csapatnak keleten. egész pontosan a Bills, Dolphins, Eagles elleni.

choose life
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
3 közvetlenül megnevezett felelős.... kemény
JDR! és ugyan az amit én többször elmondtam
 thegruelingtruth.net/football/nfl/three-raiders-carry-blame-blowout-loss-washington/
Surda
Unlike the first two opponents for Oakland, Washington had two full games of tape on Downing’s scheme and that, apparently, was enough for them to put together a perfect game plan.


ez a lényeg, és ez az, ami igazán aggasztó. nálam a fő felelős Downing, és most válik el igazán, hogy mennyit is tud, mint OC.

choose life
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Tegnap olvastam valami cikk kommentjében, hogy azért voltunk ilyen szarok, mert az OL berágott Carr-ra, amiért az állt a himnusz alatt és imádkozott. Nem semmi...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jól van, azért azt gondolom, hogy még egyszer ilyen szarul nem fog játszani egyszerre mindenki.

Persze Carr ha szarul játszik, akkor az többekre kihatással van, de most rajta kívül a fal sem volt toppon és az elkapók is bénáztak. A futókat meg nem igazán lehet okolni, mert ha nem jó a fal, akkor úgysem tudnak futni, de nyilván náluk is volt baj.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
3 közvetlenül megnevezett felelős.... kemény
JDR! és ugyan az amit én többször elmondtam
 thegruelingtruth.net/football/nfl/three-raiders-carry-blame-blowout-loss-washington/
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
történelmi szar teljesítmény volt ez.

Most yards Raiders outgained in history:
383 vs Hou in 1961
376 vs Atl in 2008
359 vs NYG in 2009
358 vs NO in 1991
344 vs Was tonight

choose life
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 506
Én felkeltem és végig is szenvedtem sajnos ezt a meccset s hát fej fogósan fájó volt kb minden perce.

Egyet értek Bruce-l hogy az egyetlen dicsérhető része a csapatnak a sokat szidott Defense volt. Abból is kikell emelni MEjr illetve a falat ugy egészében. Összességében jól játszottak egy dolgot leszámítva es ezt nem is tudom meg emészteni. S ez nem más mint (rb) Thomson ficánkolása. Az az egy ember úgy verte agyon passzból futásból egyaránt az egész D-t mint annak a rendje. Egyszerűen agyf*sz volt nézni.

Az offense viszont még ezt is fokozta. Teljes homály volt mindegy hogy melyik részét nézzük.
A falat általában 3-4 ember verte meg rendre. Egy meccsen több sacket kaptak ill értek oda negatívba a futóinkhoz mint tavaly összesen.
Kb Carr is olyan arccal ment fel mint aki ott sincs!! Vagy ha nagy nehezen elkapta a fonalat mert épp megvédte a fal akkor meg az elkapok droppoltak mindegy melyiket nézzük (crab,coop,roberts,te). Ezt még Downing is megfejelte a tőle még nem.látott szar play callingal pl 3&3 spread formation. Olawale volt a Z elkapó,vele szemben Norman 6-7yard mélyen. Neki dobjuk a screent? Nem!! Hanem Sethnek aki egy fuvalattol is lemegy nem hogy egy lendületből érkező lb-tol.

Szóval röviden -fájt az egész!! Simán hozható lett volna...
Egyetlen egy dologban bízok hogy ez mint wake up call megteszi a hatását és mindenki elkezd melózni



több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Amennyit láttam a meccsből, az alapján az ami tetszett az:

MEJr nyomáshelyezése az irányítóra és
Mack sack-je.

A támadó alakzat úgy volt szar, ahogy volt. Főként Carr volt indiszponált + ha jó dolgokat csinált vagy pontos passzt adott, akkor elejtették a labdáit. A futójáték sem működött. Szóval azt gondolom hogy a fal volt a ludas a meccsen, illetve Carr. (ezért is írtam, hogy kurva politika - úgy látszik megzavarta itt a fejeket Trump nyilatkozata)

A védelemben a CB-ink nagyon gyengék voltak, sajnos Conley-t is megégették párszor ahogy láttam, de a többiek sem voltak jobbak.

A Denver elleni meccsen, ha vereséget szenvedünk akkor bajban lehetünk a végelszámolásánál, igaz messze még a vége, de akkor is.
Bruce
a tight endek és a passzjátékban használatos RB-k ellen a linebackereink teljesen tehetetlenek. most a Redskins csere tight endje is szopatta őket, képzeljük akkor el, ha Jordan Reed játszott volna, mi lett volna. Chris Thompson levédekezése szintén megoldhatatlan feladat volt. az előzetesen tudható hibái a védelemnek most tökéletesen kijöttek. Amerson bizonyította a Redskinsnek, hogy jogosan vágták ki, az eddig semmit sem mutató Doctson szopatta, de a vicc az, hogy még így is az egyik legjobb volt a back sevenben. apropó, Bruce Irvin most már zsinórban a harmadik meccsen játszik láthatatlan embert....

most a védelmet kritizáltam, de valójában ők még mindig jobbak voltak, mint az offense. a támadófalat megették reggelire, Newhouse-t hátratolták többször egészen Carrig, aki nyomás alatt továbbra sem tud játszani, Cooper folytatta a szokásos droppolását, most csatlakozott hozzá Crabtree is. remélem itt csak arról van szó, hogy "rookie" támadókoordinátorunk van, aki még tapasztalatlan, és ebből tanul. mert az O# egyelőre szarabb mint tavaly, ami az igazolásokat (Lynch, Cook) elnézve nagy bravúr. ilyen akkor volt az offense, amikor Andrew Walter irányított. komolyan az lesz ebből, hogy visszasírjuk Musgrave-et?
deyell
lehet abból lesz bajunk, hogy Carr nem tud rossz fal mögött játszani, mert eddig nem is kellett neki?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 649
Amennyit láttam a meccsből, az alapján az ami tetszett az:

MEJr nyomáshelyezése az irányítóra és
Mack sack-je.

A támadó alakzat úgy volt szar, ahogy volt. Főként Carr volt indiszponált + ha jó dolgokat csinált vagy pontos passzt adott, akkor elejtették a labdáit. A futójáték sem működött. Szóval azt gondolom hogy a fal volt a ludas a meccsen, illetve Carr. (ezért is írtam, hogy kurva politika - úgy látszik megzavarta itt a fejeket Trump nyilatkozata)

A védelemben a CB-ink nagyon gyengék voltak, sajnos Conley-t is megégették párszor ahogy láttam, de a többiek sem voltak jobbak.

A Denver elleni meccsen, ha vereséget szenvedünk akkor bajban lehetünk a végelszámolásánál, igaz messze még a vége, de akkor is.
Bruce
a tight endek és a passzjátékban használatos RB-k ellen a linebackereink teljesen tehetetlenek. most a Redskins csere tight endje is szopatta őket, képzeljük akkor el, ha Jordan Reed játszott volna, mi lett volna. Chris Thompson levédekezése szintén megoldhatatlan feladat volt. az előzetesen tudható hibái a védelemnek most tökéletesen kijöttek. Amerson bizonyította a Redskinsnek, hogy jogosan vágták ki, az eddig semmit sem mutató Doctson szopatta, de a vicc az, hogy még így is az egyik legjobb volt a back sevenben. apropó, Bruce Irvin most már zsinórban a harmadik meccsen játszik láthatatlan embert ha pass rushról van szó....

most a védelmet kritizáltam, de valójában ők még mindig jobbak voltak, mint az offense. a támadófalat megették reggelire, Newhouse-t hátratolták többször egészen Carrig, aki nyomás alatt továbbra sem tud játszani, Cooper folytatta a szokásos droppolását, most csatlakozott hozzá Crabtree is. remélem itt csak arról van szó, hogy "rookie" támadókoordinátorunk van, aki még tapasztalatlan, és ebből tanul. mert az O# egyelőre szarabb mint tavaly, ami az igazolásokat (Lynch, Cook) elnézve nagy bravúr. ilyen akkor volt az offense, amikor Andrew Walter irányított. komolyan az lesz ebből, hogy visszasírjuk Musgrave-et?

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
TOP 5 GRADES:
EDGE Khalil Mack, 85.0 overall grade

T Donald Penn, 84.6 overall grade

DI Treyvon Hester, 80.9 overall grade

CB David Amerson, 78.7 overall grade

DI Justin Ellis, 77.4 overall grade

PERFORMANCES OF NOTE:
QB DEREK CARR, 39.8 OVERALL GRADE
The entire offense had a bad night, but Derek Carr had his fair share of struggles. He forced the ball into coverage a handful of times, with two of those throws ending up as interceptions and he nearly had a third in the end zone late in the game. He completed just one of eight passes targeted 10-plus yards downfield, although his receivers did drop three passes on the night. He only had one pass thrown 20-plus yards down field, which he did not complete.

WR AMARI COOPER, 41.0 OVERALL GRADE
Cooper’s struggles with drops continued Sunday night as he dropped one of his four targets. His six drops on the season are twice as many as the next wide receiver, and his drop rate currently sits at 37.5 percent for the season. Cooper’s one catch against Washington went for just six yards.

EDGE KHALIL MACK, 85.0 OVERALL GRADE
Mack was able to record a sack and a hit but was held quiet for most of the game, however he still managed to make his presence known in the run game. The Washington tight ends in particular struggled to hold up to the strength and quickness of Mack. Mack recorded 4 stops in the run game on just 22 run snaps.

CB DAVID AMERSON, 78.7 OVERALL GRADE
Since being discarded by Washington in 2015, Amerson has turned his career around in Oakland, going from a very poor 2014 campaign to being a much better player recently. In his return to Fed Ex field, Amerson did allow Josh Doctson to get the better of him on a jump ball down the sideline for a touchdown. However outside of that play, Amerson only allowed 28 yards on 3 receptions (on 7 targets) and knocked down 3 of the 4 incomplete passes to end the night with 80 yards allowed.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amennyit láttam a meccsből, az alapján az ami tetszett az:

MEJr nyomáshelyezése az irányítóra és
Mack sack-je.

A támadó alakzat úgy volt szar, ahogy volt. Főként Carr volt indiszponált + ha jó dolgokat csinált vagy pontos passzt adott, akkor elejtették a labdáit. A futójáték sem működött. Szóval azt gondolom hogy a fal volt a ludas a meccsen, illetve Carr. (ezért is írtam, hogy kurva politika - úgy látszik megzavarta itt a fejeket Trump nyilatkozata)

A védelemben a CB-ink nagyon gyengék voltak, sajnos Conley-t is megégették párszor ahogy láttam, de a többiek sem voltak jobbak.

A Denver elleni meccsen, ha vereséget szenvedünk akkor bajban lehetünk a végelszámolásánál, igaz messze még a vége, de akkor is.
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Reméljük időben jött ez a pofon...
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
...nem biztos, hogy meg akarom én ezt a szenvedést nézni...
Bruce
A scoreboard-ot látva nekem is ez volt az első reakcióm, aztán a statokat megnézve "biztos, hogy ezt meg se nézem"-re változott.
A számok a "legszebb" 2006-07-es meccseket idézik:
Kemény 7 first down, 0% third down efficiency...

Legalább King még nagyot rúg és Tavecchio 100%-os.