Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Jack Del Rio said Derek Carr has a fracture in his back and is out 2-6 weeks.
tenorx
azért várjunk még, Romo és Newton is csak 1 meccset hagyott ki hasonló sérüléssel.

 www.sandiegouniontribune.com/sports/profootballdoc/sd-sp-david-carr-back-transverse-process-fracture-1002-story.html

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jack Del Rio said Derek Carr has a fracture in his back and is out 2-6 weeks.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Kingről most itt nem esett szó, pedig úgy érzem, kellene. ideje lenne, ha valaki megfegyelmezné végre. érthetetlen, hogy sztárnak képzelni magát, miközben csak egy punter. az ünneplései is visszatetszőek, amikor épp ég a csapat, de a lényeg a personal fouljain van.
deyell
Ettől lesz igazi Raider. 😊
gaben
Céltalan, saját szórakoztatására csinált dolgokkal, amivel a csapatának hátrányt okoz... ez inkább hülyeség.
bmg
a céltalan stimmel, de amit tegnap csinált, az inkább hiszti volt.

choose life
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Kingről most itt nem esett szó, pedig úgy érzem, kellene. ideje lenne, ha valaki megfegyelmezné végre. érthetetlen, hogy sztárnak képzelni magát, miközben csak egy punter. az ünneplései is visszatetszőek, amikor épp ég a csapat, de a lényeg a personal fouljain van.
deyell
Ettől lesz igazi Raider. 😊
gaben
Céltalan, saját szórakoztatására csinált dolgokkal, amivel a csapatának hátrányt okoz... ez inkább hülyeség.
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Carr nyilatkozat:

 www.facebook.com/OakIandRaiders/videos/1903459596648256/?hc_ref=ARSYQGi74lkZtepVMlNjKB0o5aAosMt5JxmT9bxBpqpl4cUTPNeBCsTm9iRtG3f2sl8
Surda
Röviden összefoglalva mit mond? Sajnos nem jó az angolom. 😕
skat
Sajnos nem túl sokat. Kb elmondta hogy nem boldog mert L a vége. Hogy több vizsgalaton esett át de nem mondtak semmit. Fáj a hata. Próbált dobálni de nem tudott vissza állni. Ellenben optimista és úgy véli a kövin újra pályára lep. Kapott egy provokatív kérdést higy mar második meccse nem megy a futás mit szól ehez. Kb standard választ adott hogy mint minden cspatba vannak dolgok amiket fikszalniuk kell es ok. Szóval nagyon lényegi részt a jatekrol vagy a háttérben zajló dolgokról nem mondott. Annyit csak hogy vannak fixálandó aprosqgok amiből több nagy játék.is lett volna de ugye nem.lett mint tudjuk hol ezért hol azért.

Ha valaki kitudja egészíteni ért elsiklottam felette csak nyugodtan elég zajos környezetben tudtam végig hallgatni zavaró környezetben
Cubehead
Csak annyi még, hogy mit gondolt Manuelről, tetszett neki, jól húzta, bevállalta a dolgokat, meg hogy tudta-e nézni a meccset stb. és annyit mondott rá hogy random tv-ken nézte miközben sétálgatott és próbálgatta, hogy milyen a háta. Nagyjából ennyi maradt ki talán. 😊
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Kingről most itt nem esett szó, pedig úgy érzem, kellene. ideje lenne, ha valaki megfegyelmezné végre. érthetetlen, hogy sztárnak képzelni magát, miközben csak egy punter. az ünneplései is visszatetszőek, amikor épp ég a csapat, de a lényeg a personal fouljain van.
deyell
Ettől lesz igazi Raider. 😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Marquette King has 4 personal fouls the past 2 years for Raiders. Every other punter in the league has combined for 0.


Kingről most itt nem esett szó, pedig úgy érzem, kellene. ideje lenne, ha valaki megfegyelmezné végre. érthetetlen, hogy sztárnak képzelni magát, miközben csak egy punter. az ünneplései is visszatetszőek, amikor épp ég a csapat, de a lényeg a personal fouljain van.

choose life
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 506
Carr nyilatkozat:

 www.facebook.com/OakIandRaiders/videos/1903459596648256/?hc_ref=ARSYQGi74lkZtepVMlNjKB0o5aAosMt5JxmT9bxBpqpl4cUTPNeBCsTm9iRtG3f2sl8
Surda
Röviden összefoglalva mit mond? Sajnos nem jó az angolom. 😕
skat
Sajnos nem túl sokat. Kb elmondta hogy nem boldog mert L a vége. Hogy több vizsgalaton esett át de nem mondtak semmit. Fáj a hata. Próbált dobálni de nem tudott vissza állni. Ellenben optimista és úgy véli a kövin újra pályára lep. Kapott egy provokatív kérdést higy mar második meccse nem megy a futás mit szól ehez. Kb standard választ adott hogy mint minden cspatba vannak dolgok amiket fikszalniuk kell es ok. Szóval nagyon lényegi részt a jatekrol vagy a háttérben zajló dolgokról nem mondott. Annyit csak hogy vannak fixálandó aprosqgok amiből több nagy játék.is lett volna de ugye nem.lett mint tudjuk hol ezért hol azért.

Ha valaki kitudja egészíteni ért elsiklottam felette csak nyugodtan elég zajos környezetben tudtam végig hallgatni zavaró környezetben



több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Carr nyilatkozat:

 www.facebook.com/OakIandRaiders/videos/1903459596648256/?hc_ref=ARSYQGi74lkZtepVMlNjKB0o5aAosMt5JxmT9bxBpqpl4cUTPNeBCsTm9iRtG3f2sl8
Surda
Röviden összefoglalva mit mond? Sajnos nem jó az angolom. 😕
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
5 hasznos tanács amin változtatni kell támadásban, nekem lenne még egy két ötletem 😉 :

 oak.247sports.com/Gallery/Oakland-Raiders-Derek-Carr-Amari-Cooper-five-ways-to-fix-offensi-108308045/GallerySlides/708149
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
na ezekről beszéltem Carr-t basztatja a média rendesen:

"Wow....Derek Carr is a pussy.
I'm willing to bet he wasn't even hurt, just couldn't take the pressure of playing with a team that gave up on him.
Lol @ Mario Edwards Jr "everybody on the sideline just had the wind knocked out of him"
Ok...."

 profootballtalk.nbcsports.com/2017/10/02/derek-carr-hopes-everyones-right-that-his-back-is-ok/

a sok kis buzi blogger, hihetettlen.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Carr nyilatkozat:

 www.facebook.com/OakIandRaiders/videos/1903459596648256/?hc_ref=ARSYQGi74lkZtepVMlNjKB0o5aAosMt5JxmT9bxBpqpl4cUTPNeBCsTm9iRtG3f2sl8
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
JDR mint O Cordinátor???? Nem D coach volt világ életében?
dande
de LB ként is játszott
viszont min főnökként gondolom h neki kell rendet baszni
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
De legalabb Manuel jol jatszott. Pedig aztan en azota szidom, hogy barki elso koros prospectnek merte nevezni. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
JDR mint O Cordinátor???? Nem D coach volt világ életében?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igen, az gáz, hogy ha a fal orrol Carr-re és emiatt nem figyelnek 100%-osan. De egyébként nem hiszek abba, hogy ilyen van, mert ha nem 100%-osan megy fel valaki a pályára, akkor ledarálják, inkább én azt érzem problémának, hogy megkapta a nagy pénzt Gabe Jackson is, Hudsonnak és Osemelének is kurva nagy pénze van, ráadásnak Penn is megkapta az emelést. Jól laktak, nem kell nekik pluszt nyújtani és ez van belőle.

Egyébként a safety blitzekkel az a bajom, hogy míg a Jets ellen majdnem mindig jókor jött a blitz (tehát passzplayek során), most is és a Redskins ellen is azt láttam, hogy több futójáték során hívtuk a blitzet, ami rendszerint a másik irányba indult, így nulla értelme volt. Amikor meg passzplay-nél jött a blitz, akkor szépen kihasználták és az üres területre tudták passzolni a labdát, ami szívás.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
megnéztem még egyszer, jó ez a Denver D na ez tény.
- Pozitívum: éled a védelmünk, blitzek hívása üdítő ha az ellenfélnél nincs TE akkor pofásnak is mondhatnánk..., de van. Ezt orvosolni kel qrvq gyorsan ha PO reményeink vannak.
- Negatívum: az O + az Ofal ami nem tudom miért, de sokkal szarabb mint egy éve. blokkolási sémák, más behívás, Carr mozgása, nem tudom de ez gáz. Hudson, Osemele, a sztrájkos Penn es Jackson na + Newhaus szóval hogy a nagy storyt idézzem, "fiúk ez így nem fog menni". Lynch brusztol de valóban ezt nem 0 yardon kellene, hanem 3-5 yardnál. Carral hogy mi van, nem tudom de cikkeztek a héten, hogy miért nem ül/áll/térdel/hasal/fekszik de ez biztos hogy valami gubancról szól, de rakják rendbe az agyakat, JDR!
O kordinátor, hogy is mondjam, mint ha nagy lenne neki ez a kabát. Vannak sziporkázó villanások, most is voltak, de folyamat haladni kell és nem kiismerhetőnek lenni, mert könnyen olvasnak minket, főleg egy ilyer jó D, mint a denveri. Cooper? hogy mi a fszt csinál, nem értem, nagyon kétarcú, mondjuk ha Cab a pályán van kevesebb figyelem kíséri, de 100%-ot elejteni szóval gáz.
Csak durrogtam egy sort, ez az emésztés folyamata 😉
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én már a második meccs után írtam itt, hogy nem tetszik az offense, de akkor a két győzelem fényében ez elsikkadt.
Most már látszik, hogy valami baj van. Egyszerűen ha elején nem kapják el a fonalat, akkor szenvedés folyik végig a pályán. Sajnos olyan, mintha futás nélkül nem tudnánk passzolni és passzjáték nélkül futni. 22-es csapdája, ami csak akkor oldódik fel, ha az első 3-4 játék bejön. Ha nem, akkor vége.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kikaptunk ettől a fos Denvertől.
Surda
 i.imgflip.com/1wvrcx.jpg

no offense 😊
JC6
Híg fos
Levi
Az elmúlt 10 év tükrében, ez a Denver önmagukhoz képest, fos. Szerencsére!! Nem szeretnék ezen rugózni, de (simán?) nyerhettünk volna, hogy miért nem? na erről szól majd ez a pár nap.
Egy évvel ezelőtti Oak. nyert volna, most -most van és kikaptunk.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
A meccsről nem akarok sokat beszélni...úgy érzem, mintha visszamentünk volna pár évet az időben...

Támadó oldalon nem tudom mit csinálnak...kezdem én is azt gondolni, hogy Downing a ludas és ha ez így van, illetve nem tudja felvenni a ritmust akkor JDR kurva nagy baklövést követett el, amikor Musgrave-et lecserélte...azért furcsa ez amúgy, mert Downingről mindenki nagyon elismerően nyilatkozott, tényleg úgy festett rendbe lesz minden...jól is indult a szezon, de most ami van az nagyon halvány...Tice is remélhetőleg kicsit összekapja az OL-t, mert nélkülük úgy fest nem megyünk sehova...Carr az utóbbi két meccsen rosszabb, mint rookie évében volt...

Cserébe a védelem kezd tetszeni!
Edwards nagyon komolyan tolja, Mack állat, James alakul és Karl nagyon jó kezd lenni. Carrie eddig a legjobb CB-nk, ha így folytatja maradni fog még pár évet...
Norton vagy Pagano vagy együtt...nem tudom, de jobbak vagyunk végre, mint az elmúlt 2 évben...
Persze a TE védekezés még mindig kritikán aluli sokszor...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Pár gondolat a csapattal kapcsolatban...

- Jack megpróbált momentumokat szerezni amik nem jöttek be. Ezek erőltetettek voltak nagyon mert mostanában nincs meg az az "erő" a csapatban. Ezekért a próbálkozásokért nem hibáztatom mert megpróbálja valahogy ezen a holtponton így továbblendíteni a csapatot csak ugye nem megy. Nagyon nagy mentális problémák lehetnek itt a színfalak mögött amit viszont a csapatnak kollektíve kell megoldani.

- Ken Nortont most nem hibáztatnám. Az első negyedben felrakott a Denver 10 pontot de utána 2 FG-t engedtünk. Okké a Manus kihagyta az 1iket.
Alapvetően szerintem a D jól tartott. 16 engedett pontnak jócskán elégnek kellene lennie bárki ellen!!!

- Az O-val nagyon nagy problémák vannak. Ami nagyon érdekes, hogy azok a rövid passzos gyors play-ek amikben kurva jók vagyunk nincsenek. A fal az botrány. -2-nél megfogják rendszerint a futásainkat? Okké, hogy a Denver ebben ligaelit/első de akkor is... Nem ülnek a rövid passzos játékok amik a futásokra nyitna ami pedig a hosszú passzoknak készítene elő. Amm az nagyon kemény, hogy Lynch-ben mekkora erő van baszki. Csak azokat a harcokat amiket ő vív -2-n +3,4,5 yardnál kellene vívnia amiben véleményem szerint nem Ő a hibás hanem a fal!!!!! (Az első két meccsen nem is volt ilyen probléma.)

- Ami viszont feltűnt, hogy mikor bejött E. J. vele jöttek ezek a rövid passzok. Carr-al előtte miért nem? Ez mi miatt lehet? Derek játéka változott meg vagy gyengébb lett a fal vagy az elkapók kávéznak elszakadás helyett? Amikor meg elszakadnak akkor droppolnak... Cook 2-t is ami nagyon fontos elkapás lett volna (1ik TD).
Manuel az előszezonban is nagyon jól tolta de a Red Zone-ban elfogyott. Most is. De beugróként jól játszott.

- Cooper nem tűnik olyan WR-nek akiből valaha is első számú elkapó lesz. Crabs hiányzott és nem tud szintet lépni. Eddig egyszer sem tette. Okké fiatal még de fejben sztem gyenge és nagyon puhány... Az első évében szerintem megtörték lelkileg nagyon (pl. amikor egyszer Pacman lehúzta Coop sisakját és a fejét próbálta beépíteni a sisakba - plusz még a hasonló mentális/fizikai esetek amiket nem látunk).
 www.youtube.com/watch?v=4uClHy9gs5A
Crabs-nek leszakíthatják a fukszát ilyen Talib-ok de Ő kőkeményen beleáll az elkapásokba és próbál "büntetni". Coop nem. Reméljük idővel nem lesz ilyen lekvár. Kemény szakma ez de hát nekik ez a munkájuk/életük.

- Downing nagyon rosszul hívta a playeket... 3. és hosszúra rendszerint olyan játékokat hívott ahol esélyünk sem volt megcsinálni a 1st downt... Agyrém. Rajta is hatalmas a nyomás főleg most, ez nagyon jól látszódott a 99 yardos driveunk után. (Akkor azt hittem kiszakad a gólzsák és 30 pontig meg sem állunk - hát nem, nagyon nem.)

- A meccs elején ha 4-re nem megyünk neki és FG és most a végén megint akkor egál. Nem ez lett.

Nem játszott jól a Denver de mi még szarabbak voltunk. Zsinórban a második meccs ami a támadósoron megy el. Nem is csodálom, hogy Carr lesérült mert valahogy kizökkentek abból a ritmusból ami idáig jellemző volt. Manuel hozta azt a játékot amit Dereknek kellene ezért kíváncsi lennék, hogy vajon csak a támadófal a hibás ebben? Carr? Edzői bakik sorozata? (Valószínűleg mind.)

Vajon mikor szerzi vissza a csapat a lendületét, akarását, tökösségét? Jó kérdés de ha ez így megy tovább b@szhatjuk a PO-t.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 506
Del Rio optimistán nyilatkozott Carr állapotáról elv hamar vissza fog térni



több mint 7 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Kikaptunk ettől a fos Denvertől.
Surda
 i.imgflip.com/1wvrcx.jpg

no offense 😊
JC6
Híg fos

Szerkesztette: Levi
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Kikaptunk ettől a fos Denvertől.
Surda


no offense 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Be-t tanultam, nem néztem. Mi volt?
Amadeus
Már ez sem segít?