Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Pari a kibeszélőshow! 😀
Hádde Pariiiii-iiii-i! JDR-el nincs nagy gond more! HC-nak jó vót tavaj is meg most is meg jövőre is jó lesz tesvírem. Nem vele van itt a legnagyobb gond szvsz.

Néha az az érzésem mintha 1-2 ütemmel később hoznának döntéseket a front office-ban ami sokaknak nem tetszhet (Amadeus kolléga pölö) de sztem ezek ilyen sz@rrágó szakemberek lehetnek. Mármint RM meg JDR. Minden lehetőséget 28 oldalról megközelítenek és csak utána döntenek ha addig nem bizonytalanodnak el. 😀 Mark meg lesz@rja. Alapvetően szakemberek dolgoznak alatta és hagyja őket dolgozni. Tőle nagy meló volt összehozni az LV projektet. Ez is ugye morális kérdéseket vet fel de alapvetően ez egy tökös húzás volt!

Itt valami megbomolódott az öltözőben. Helyre kell rakni a fejeket az kész. Emberanyag/tehetség megvan. Tavaly jól ki is jött. Okkés volt sokszor szerencsénk de én úgy állok hozzá, hogy bíztak magukban az edzők/játékosok és megcsinálták azokat a helyzeteket. Idén ez a tökösség és az akkor is szanaszét szívatom a védelmet hozzáállás veszett el. Jobban kellene koncentrálni, mélyebbre helyezni azt a kurva súlypontot és hajlítani a lábakat! Tudom-tudom fáj de attól még csinálni kell! Küldök egy kis Norbi lisztet meg protein szeletet postán... 😡
Olyan jó lenne tudni, hogy mitől ilyen fosok fejben... Downing azt pofázta, hogy minek változtasson ami jól megy dehát el van baszva! Tavalyi játék a kanyarban sincs!
Penn is mit arcoskodik! Ha ezt Magyarskyba csinálná szétkapnák az ultrák!

Jah amúgy sanszos, hogy benne van amit Rolni ír, hogy mindenki megkapta a lóvét azt ez van... Leordítanám az egész O line haját (akinek van). PFF szerint jók de a játék képe alapján egy nagy nullák! Al - az Isten nyugosztalja - olyan balhét rendezett volna... A főhadiszállás előtti szökőkútba úgy repültek volna a bőröndök mint a csuda!

Bocsánat a káromkodásért csak nagyon mérges vagyok! 😀

Szerkesztette: TST
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Jövő héten a draftról elmélkedünk majd😊
Azt követően pedig az FA igazolásokról😊
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Nem veszem kritikának, inkább unaloműző theorycraft ez részemről.

Új HC-ra több csoport jöhet szóba (ha nem számolom a college focit, mert nem értek hozzá)
- házon belül (ez itt nem opció)
- lejáró szerződésű közép sikeres HC (nem tudok ilyet)
- év végén kirúgott HC (itt majd lesz sok jelentkező, de ebből a csoportból nem szívesen hoznék)
- sikeres csapat(rész) DC/OC-ja (én erre tenném a voksom)
- sikeres college HC/DC/OC aki váltani akar (nagy rizikó)


Új OC/DC lehetne úgy szintén
- házon beül (szerintem ez sem opció nekünk)
- kirúgott HC (attól függ)
- lejáró szerződésű HC/OC/DC (nem hinném, hogy nagy merítés lenne)
- sikeres pozíciós edző (nem reménytelen)
-sikeres college DC/OC aki váltani akar

- és a jolly joker - Chucky 😊 (isten óvjon meg minket tőle)
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy mindkét coordinátorunk inkább pozíciós edző, mint coordinátor, de valahol meg kell tanulni ezt a szakmát. Az idei szezon szerintem OC fronton erre fog rámenni, mert őt nem fogják mozdítani.
Nortonnal van inkább gond, de ha már nem mozdították el a szezon előtt, akkor miért tennék meg most. Pagano érkezésével lett is volna rá indok, de mégsem.

Lehet hogy türelmesnek kell lenni. Bár én azt gondolom, hogy nem a játékosok lettek gyengébbek, hanem az edzőkkel van gond itt. Aztán hogy ott hogy látják, azt nem tudom, de majd kiderül.

Addig lehet bosszankodni a meccseinken 😊
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Vasárnapig úgysincs semmi jó téma, beszéljük meg ki lenne alkalmas új HC-nak, OC-nak és DC-nek.

HC-nak el tudnám képzelin: Rams/Phi/Den/Min/Wsh/Pats DC
OC: KC rb coach
DC: KC db coach
Pari
Hát ez lehetetlen task sztem innen ezen agyalni...
Wade túl öreg, Schwartz nem HC matéria, Woods első szezonja DC-ként és def HC alatt tolja, Edwards az egyik legjobb def szaki HC alatt dolgozik, Manusky a Coltsnál gyakorlatilag tragédiát tett a pályára, nem hiszem, h akarnám DC-nek. Patricia eléggé szenved idén és az egyik legnagyobb HC koponya alatt dolgozik.
Nem piszkálni akarlak félre ne értsd csak gondoltam gyorsan megmutatom miért értelmetlen ezen nekünk sztem rugózni.

Defensive HC alá még egy rookie OC nem kéne

Thomas többször lenyilatkozta már azt hiszem, h nem hagyja ott a munkáját. Ő DB edző szeret lenni KC-ben.

Amúgy én nem hiszem, h JDR repülne a friss hosszabbítás után. A lényeg az lenne, hogy a stábban tegyen rendet. DC szerepkörre Pagano sztem lehet megoldás, mert neki azért van sikeres DC múltja és elvileg érti a játékot. Itt mondjuk fura, h miért nem kap nagyobb teret már most...Norton egyértelműen nem jó.

OC poszt betöltése nehéz lesz, mert JDR-nek nem igen van erre az oldalra kapcsolati hálója sztem.

Wildcard megoldás lehetne egy D.Koetter OC és M.Smith DC páros, ha Tampában esetleg robbantanak szezon végén, de ez egyenlőre bazi nagy WildCard...Azért is, mert lett volna első körben is lehetősége itt nálunk ezt a párost elvileg összehozni, mégse tette...meg persze azért is, mert 2-2-vel áll a Tampa még bármi lehet a szezonjukból és lehet gyengébb év után is kap még egy lehetőséget, csak 2. éve ez HC-ként Koetternek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Vasárnapig úgysincs semmi jó téma, beszéljük meg ki lenne alkalmas új HC-nak, OC-nak és DC-nek.

HC-nak el tudnám képzelin: Rams/Phi/Den/Min/Wsh/Pats DC
OC: KC rb coach
DC: KC db coach
Pari
Az a baj, hogy a legjobb pozíciós edzők nem szeretnének/nem tudnak OC/DC/HC lenni, mert az egy teljesen másik szakma, ebből a szempontból szerintem ez biztosan egy rossz irány (másrészt azért is ők a legjobbak mert ezzel foglalkoznak 10+ éve az nfl-ben)

Akiben lehet a listából fantázia az Schwartz, mint második próbálkozás, de nem sok különbség lenne közte és Del Rio között szvsz, szóval minek?
Wade Phillips pedig már túl öreg ehhez a kihíváshoz, Joe Woods-ot nem nagyon tudom, a többieket pedig semmiképpen sem kérném fel interjúra sem.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Jaj de siettek, azért ennyire nem gáz a helyzet....

Amúgy Schwartzot ne akarjátok,megmutatta Detroitban, mit tud HCként.
dande
Ellenben DC-nt állat lenne



több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Jaj de siettek, azért ennyire nem gáz a helyzet....

Amúgy Schwartzot ne akarjátok,megmutatta Detroitban, mit tud HCként.
dande
de tanult belőle😊
nem sietünk, de valamivel el kell ütni az időt vasárnapig a munkahelyen
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jaj de siettek, azért ennyire nem gáz a helyzet....

Amúgy Schwartzot ne akarjátok,megmutatta Detroitban, mit tud HCként.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Vasárnapig úgysincs semmi jó téma, beszéljük meg ki lenne alkalmas új HC-nak, OC-nak és DC-nek.

HC-nak el tudnám képzelin: Rams/Phi/Den/Min/Wsh/Pats DC
OC: KC rb coach
DC: KC db coach
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Valahogy azt érzem, hogy bizonyos szempontból a tavalyi siker levét isszuk idén...

A játékosok egója az egekbe szállt. Ez a felkészülésre rányomhatta a bélyegét.
JDR edzői stábjának hiányosságai elkendőzésre kerültek és előrelépés helyett visszaléptünk, ami most visszaüt.
FA igazolások eddig szokatlanul rosszul sülnek el és azok, amik tavaly sem voltak jók mégjobban kiütköznek.
Ehhez jön, h a draft class sérült vagy padozik többnyire.

JDR-nek csak úgy van esélye hosszútávon sztem, ha egy-egy jó X's and O's koordinátort tesz maga alá. Ezt D oldalon eddig nem tudta megtenni és idén O oldalon is kicsúszott a talaj alóla.
Downing lehet nagyon jó QB coach és szép jövője lehet, de úgy fest nagyon korai volt ez a kinevezés és nincs házon belül aki tudna neki segíteni. Mélyvíz és most süllyedünk.
Lynch sajnos nem villog és lehet mégsincs jó hatással az öltözőre nem tudjuk...az biztos, h szenved a pályán.
Cook gyengébb a vártnál.
Smith és Nelson továbbra is szar igazolásnak tűnik és gondolom főleg Smith nem sokat segít az öltözőben sem.
Amerson nem ér annyit, túl hamar kapott nagy pénzt.
Penn eddig nem szolgál rá a hosszabbítására ezekkel a kocsiból kiszálok fan-t fenyegetni húzásokkal...ezek gondolom remekül fekszenek mondjuk Carr-nál...
Gabe is bezsebelte a nagy zsét és eltűnt...baromi rosszul fest...Jon Feliciano jobban tolta PFF szerint a helyén, mint Ő egész évben...persze lehet sérült az eleje óta...
Még KO az állat is takarékon ég csak...fura
Coopert egyáltalán nem értem...
Ilyen gyengén rajtoló draft class azért blama és ha hozzátesszük, h Ward és Calhoun mit tett eddig le, akkor azért RM is megérett egy fürdetésre.
Ehhez jön még ez a Trump szar és a Vegas szitu...

Dől a kártyavár!

Mark Davis egyszer megmutatta már, hogy tud türelmes lenni, amikor kell. Ha a szezon úgy alakul, ahogy most várjuk remélem azt is megmutatja, hogy nem tolerálunk mindent és RM-el rendet vágnak az edzői székekben és a veteránok között.
JDR csak akkor maradhatna, ha kompetens stábot tud összerakni. Ha nincs megfelelő terve akkor repülhet hosszabbítás ide vagy oda.
A nagypénzes veteránok mindegyikét át kell nézni, le kell szondáztatni az új edzőkkel és csak azt megtartani aki tényleg itt akar lenni és passzol a sémákba.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Downing rendesen vakon van sztem is, de Carr visszatérését 1000 % h megvárják ha utána is diszfunkcionális az O, akkor nem kizárt h kivágják és előléptetnek vkit OC-nek, gyanítom Tice-ot.
empty taxi
azért az durva lenne 😊, ha Tice-ot nevezik ki

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Elhangzott már a varázsszó a .....respect ?
Ha igen, akkor kúrva nagy bajban vagytok.

Nekünk egy könnyű 2 évbe került....

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Legalább tavaly volt rájátszás meccsünk. Nekem egyértelmű, hogy a játékosok hozzáállásával van gond. Pénzre hajtottak vagy elszálltak maguktól nem tudom, de a Penn féléket el kellett volna zavarni a halál faszába. Egy tűrhető szezon után nehogy a markát tartsa már mindenki, vagy ha tartja utána bizonyítson. Kellene egy tökösebb Davis a hajó kormányához.
gaben
én mondtam, hogy Pennt elküldeném a kurva anyjába...
Amadeus
Aztán a piacon simán megkapta volna azt amit itt kért ti meg itt állnátok LT nélkül. Aha jó döntés lett volna.
Mentálisan nincs egyben a csapat ez pedig coaching probléma szerintem.
gordon
azért nem egy franchise player, hogy minden pofázást toleráljon a franchise. Penn öregkorára elszállt magától, ez a helyzet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Downing rendesen vakon van sztem is, de Carr visszatérését 1000 % h megvárják ha utána is diszfunkcionális az O, akkor nem kizárt h kivágják és előléptetnek vkit OC-nek, gyanítom Tice-ot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Legalább tavaly volt rájátszás meccsünk. Nekem egyértelmű, hogy a játékosok hozzáállásával van gond. Pénzre hajtottak vagy elszálltak maguktól nem tudom, de a Penn féléket el kellett volna zavarni a halál faszába. Egy tűrhető szezon után nehogy a markát tartsa már mindenki, vagy ha tartja utána bizonyítson. Kellene egy tökösebb Davis a hajó kormányához.
gaben
én mondtam, hogy Pennt elküldeném a kurva anyjába...
Amadeus
Aztán a piacon simán megkapta volna azt amit itt kért ti meg itt állnátok LT nélkül. Aha jó döntés lett volna.
Mentálisan nincs egyben a csapat ez pedig coaching probléma szerintem.
gordon
Nyilván csak mi a tosz lehet a háttérben?
A védelmen meg a spec teamen nem látszik semmi... Sőt a védelemnek vannak pillanatai amikor nem hót szarok!
Vajon mi lehet az ami az O-t ennyire enerválja?! Ha Downing az akkor ki kell rúgni a picsába ha nem akkor meg nem tudom. De valamit lépjenek mielőtt kuka lesz a szezon.
TST
Ha tippelnem kellene én Lynch et mondanám.
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Legalább tavaly volt rájátszás meccsünk. Nekem egyértelmű, hogy a játékosok hozzáállásával van gond. Pénzre hajtottak vagy elszálltak maguktól nem tudom, de a Penn féléket el kellett volna zavarni a halál faszába. Egy tűrhető szezon után nehogy a markát tartsa már mindenki, vagy ha tartja utána bizonyítson. Kellene egy tökösebb Davis a hajó kormányához.
gaben
én mondtam, hogy Pennt elküldeném a kurva anyjába...
Amadeus
Aztán a piacon simán megkapta volna azt amit itt kért ti meg itt állnátok LT nélkül. Aha jó döntés lett volna.
Mentálisan nincs egyben a csapat ez pedig coaching probléma szerintem.
gordon
Nyilván csak mi a tosz lehet a háttérben?
A védelmen meg a spec teamen nem látszik semmi... Sőt a védelemnek vannak pillanatai amikor nem hót szarok!
Vajon mi lehet az ami az O-t ennyire enerválja?! Ha Downing az akkor ki kell rúgni a picsába ha nem akkor meg nem tudom. De valamit lépjenek mielőtt kuka lesz a szezon.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Legalább tavaly volt rájátszás meccsünk. Nekem egyértelmű, hogy a játékosok hozzáállásával van gond. Pénzre hajtottak vagy elszálltak maguktól nem tudom, de a Penn féléket el kellett volna zavarni a halál faszába. Egy tűrhető szezon után nehogy a markát tartsa már mindenki, vagy ha tartja utána bizonyítson. Kellene egy tökösebb Davis a hajó kormányához.
gaben
én mondtam, hogy Pennt elküldeném a kurva anyjába...
Amadeus
Aztán a piacon simán megkapta volna azt amit itt kért ti meg itt állnátok LT nélkül. Aha jó döntés lett volna.
Mentálisan nincs egyben a csapat ez pedig coaching probléma szerintem.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Legalább tavaly volt rájátszás meccsünk. Nekem egyértelmű, hogy a játékosok hozzáállásával van gond. Pénzre hajtottak vagy elszálltak maguktól nem tudom, de a Penn féléket el kellett volna zavarni a halál faszába. Egy tűrhető szezon után nehogy a markát tartsa már mindenki, vagy ha tartja utána bizonyítson. Kellene egy tökösebb Davis a hajó kormányához.
gaben
én mondtam, hogy Pennt elküldeném a kurva anyjába...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Legalább tavaly volt rájátszás meccsünk. Nekem egyértelmű, hogy a játékosok hozzáállásával van gond. Pénzre hajtottak vagy elszálltak maguktól nem tudom, de a Penn féléket el kellett volna zavarni a halál faszába. Egy tűrhető szezon után nehogy a markát tartsa már mindenki, vagy ha tartja utána bizonyítson. Kellene egy tökösebb Davis a hajó kormányához.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
FIRE DOWNING, FIRE NORTON

Egy-két pofont nekik is ki lehetne osztani amúgy, nem csak a játékosoknak. Leleketlenek...

Az hogy ebben mennyire van szerepe Trump felhívásának. A vegasba költözésnek meg hasonló dolgoknak azt nem tudom, de nem is kell hogy érdekeljen. Egy sportembert, aki elit szinten űzi a dolgokat, az ilyenek, nem szabad hogy befolyásolják. Ha igen, akkor nem való az NFL-be, mivel itt csak elit emberek szerepelhetnek.

Remélem a következő meccsen már kiviszik a töküket is a játékosok.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Bárcsak tudnék valami okosat írni, de nem megy. Én kezdetektől egy 8-10 win-es szezont vártam (tavaly nagyon mákosak voltunk). Féltem Musgrave távozásától is, mert bár voltak homály meccseink (2-3 ha jól emlékszem) de mégis hétről hétre olyan playbookot rakott össze, mely az ellenfél mismatch-eire alapozott, hogy hol szinte csak futottunk, hol csak passzoltunk, de sokszor domináltunk (persze a D felhozta az ellenfelet, hogy izgalmas legyen, de az más tészta).
Idén viszont semmi kreativitást nem látok az O oldalán, számomra Downing egyértelműen downgrade.
Lynch és az O fal (a faszom Trump miatt) erősségünkből distraction-é vált. JDR és Mark pedig képtelen megbirkózni a helyzettel. Biztos az sem segít, hogy Carr minden évében új OC van, de ez akkor sem magyarázat. Cooper-el valami baj van fejében, és Carr meg jobban túltolja a vallási cécót lassan, mint Tebow.

Nem írom még le magunkat, de előbb még padlót kell fognunk (az angol kifejezés jobb: hit rock bottom), hogy aztán felállhassunk. Továbbra is hiszem, hogy a 8-8 lazán meglehet.
ps. faszom a rookie-ainkba.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Greg Papa szerint esélyes, hogy Conley már nem játszik idén.
deyell
Le is igazoltuk Demetrius McCray-t, aki a Jaguarsban játszott korábban. A 2013-as draft hetedik körében került kiválasztásra és 46 meccset játszott a Jaguarsban, amiből 16-on volt kezdő, de 2016-ban a szezon előtti keretszűkítést már nem élte meg. Majd a szezont követően legiazolta a Seahawks reserve/future contract keretében, ahonnan szintén a szezon előtt került eltávolításra, így szabadon igazolható volt.
A világot nem fogja megváltani, de mint depth kell nekünk, mert a múltkori meccsen 3 bevethető CB votl a kereten, mivel Conley és Amerson inaktív volt és Hamilton-t pedig a nyitó kickoff során ütötték ki.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Közben Ted rakott fel klippeket és Cooper tényleg többször teljesen üresre játszotta magát, de Manuel nem is nézett arra...playhívás és Cooper rendben volt...érdekes dolog ez, hogy gyakorlatilag ami elsőre sokszor úgy tűnik, h szar playcall az később kitisztul és kiderül, h mondjuk a QB sara az egész.
Nem manuel-t akarom lehúzni sztem back up-ként jól dolgozott...

Mekkora különbség lenne, ha végre Coopert be tudnánk indítani...Cooper és Crabs újra veszélyes lenne a széleken, Cook és Roberts\CP tudna középen veszélyeztetni és kicsit kinyílna a futás előtt is a box. Valamit mondjuk tenni kellene az OL-el, mert nagyon nem tudnak utat nyitni...
Rolni
Itt akkor nyitottak utoljára lyukakat a futóknak amikor Langston Walker, Carlisle és hasonlók játszottak... Aztán átálltak zónára és onnantól kezdve olyanok a futásaink a mai napig, hogy majd lesz valahogy.
TST
Gallery, Carlisle, Kalifa.....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Greg Papa szerint esélyes, hogy Conley már nem játszik idén.
deyell
China doll