Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Bowman futás ellen lehet igazán hasznos, mert mióta Lee kiesett sokkal gyengébb lett a run D, főleg középen.

Ezen túl segíthet a játékok felismerésében, fiatalok irányításában is.

Meglássuk mekkora hatása lesz...

Amúgy érdekes, hogy míg az offense sokkal gyengébb, mint vártuk, addig a védelem annak ellenére jobb a vártnál, h vannak komoly személyi gondok több poszton.

Karl Joseph komolyat lépett előre, remek S, bár méretéből adódóan sose lesz remek TE védekezésben.
Nagyon kíváncsi leszek Obi-ra, elvileg Ő ideális párja lesz majd KJ-nek és megoldják a S feladatokat.
Luani és McGill megfelelő depthnek tűnik, végre el lehet engedni Nelson-t majd...

Carrie-t vissza kell hozni (Sean pénze úgyis felszabadul), mert nagyon jól dolgozik idén, főleg slotban. Conley kezdő lesz és neki kell egy párt keríteni szélre. Én Smith után küldeném Amerson-t is és abból a pénzből hoznék egy veteránt. Dexter mellé meg draftolnék egy középső körös rookie-t még depthnek.

LB sorban sok múlik még az éven, de Lee, James és Morrow is bíztatóan játszik. Biztosan hoznék melléjük egy veteránt legalább (aki akár Bowman is lehet), de alapvetően a jövő szempontjából lehet jól jön ez a szezon és a mélyvíz...
Irvin még egy évet megoldhat Mack párjaként, de Cowser és Calhoun mellé mindenképpen hoznék draftról speed rusher jelöltet.

DL kapcsán is sok minden alakul még szezon közben, de alapvetően elégedett vagyok a többséggel. Edwards, Autry és Jelly igen jól játszanak a veteránok közül, itt komoly kérdés lesz majd Autry és Jelly mit kér egy jó szezon után. Latham amikor pályára került jó volt, eltiltás után, ha erősen tud visszatérni lehet megoldja majd az egyikük pótlását.
Hester és Eddie is bíztató, szerintem jövőre is a rotáció hasznos tagjai lesznek.
Ward a kakukk tojás...Ő egyenlőre totál bustnak tűnik és jövőre TC-ben tuti, hogy az életéért kűzd majd...kell pár éhes fiatal a nyakára...

Alapvetően azt gondolom, hogy Norton távozása után Pagano vagy egy másik DC remélhetőleg még sémával is javít majd az egységen, de 1-2 játékossal és depth méllyítéssel rendben lehet ez a védelem...

Mivel támadó oldalon elsősorban edzői gondok vannak jövőre simán tolhatunk "visszapattanós" szezont majd.

Addig meg szeretnék még látni némi fellángolást főleg Carr-tól és Cooper-től, illetve a mega drága támadó falunktól!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Na megérkezett az általam hőn áhított veterán erősítés (jobb később mint soha...) Kíváncsian várom mit tud még Bowman. Van egy olyan érzésem, hogy azzal a térdel már csak a rutinjával tud segíteni... :/

Szerkesztette: TST
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
ezek szerint Marquel Lee IR?
deyell
Nem hiszem.
Egyenlore Tyrell Adams cut.
Lee meg felepul es tanul Bowman-tol.
Kb ennyi ertelmet latom, mert komoly valtozast nem hiszem, h tud hozni Bowman.

Amugy Z.Brown ennel kevesebbert jatszik Washingtonban...lehet megerte volna leigazolni megiscsak?
Nana, h igen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Bowman érkezik 1 évre.
Beki


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
ezek szerint Marquel Lee IR?

choose life
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Bowman érkezik 1 évre.
Beki
amilyen def playbook-unk lehet, csütörtökön már játszhat is😊
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
1 évre 3 misit kap Bowman és Friscotól is vmennyit.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Bowman érkezik 1 évre.
Beki
végre lesz egy kezdőszintű LB a rosteren.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Bowman érkezik 1 évre.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
- Raiders offense has used play action on only 12 drop backs this season, the fewest of any NFL team (Steelers next w/ 25)

- Derek Carr has the fewest completions(3) & attempts (10) on deep passes of any starting QB in the NFL

- Derek Carr's average distance for completions:
2014: 5.2 yards
2015: 6.3
2016: 6.0
2017: 4.6

- Amari Cooper has 1 catch on 12 targets 10+ yards downfield this season. He had 27 on 49 targets 10+ downfield last year

- 2016 Raiders through 6 games: 2,216 yds of offense, forced 10 turnovers on D
2017 Raiders through 6: 1,396 yds of offense, forced 4 TO's on D

- Del Rio said Chargers ran exact same plays they thought. Staff calling out passes to Henry before they happened

de hogy valami pozitív is legyen:

- Last time Raiders lost 4 straight was during 0-10 start in 2014. That ended vs KC on a Thursday.


 pbs.twimg.com/media/DMOO20zU8AE_hmB.jpg
deyell
Sio Moore for President!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Lecserélte az OC-ját egy alkalmatlan rookie-ra, gondolom én leginkább ego-ból.

Rolni
Ugye az volt buzz Downinggal kapcsolatban h vagy 4-5 csapatnál szóba került mint OC és akkora spanok Carr-ral h JDR ink beáldozta Musgrave-et.
empty taxi
Ez sztem csak a mi PR embereink munkaja volt, h jobban uljon a kinevezes...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lecserélte az OC-ját egy alkalmatlan rookie-ra, gondolom én leginkább ego-ból.

Rolni
Ugye az volt buzz Downinggal kapcsolatban h vagy 4-5 csapatnál szóba került mint OC és akkora spanok Carr-ral h JDR ink beáldozta Musgrave-et.
empty taxi
Be kell ismerni hogy hiba volt és akkor megbocsátható. Kell egy OC és maradhat Downing felőlem havernak Carr mellett...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Lecserélte az OC-ját egy alkalmatlan rookie-ra, gondolom én leginkább ego-ból.

Rolni
Ugye az volt buzz Downinggal kapcsolatban h vagy 4-5 csapatnál szóba került mint OC és akkora spanok Carr-ral h JDR ink beáldozta Musgrave-et.
empty taxi
lehetséges, hogy ez volt a valódi oka. de ez nem változtat azon, hogy rossz döntés volt.
deyell
Ebben egyetértünk, pusztán a beszélgetésből kimaradt a döntés motivációja, szal csak kiegészítésnek szántam, amit írtam 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Lecserélte az OC-ját egy alkalmatlan rookie-ra, gondolom én leginkább ego-ból.

Rolni
Ugye az volt buzz Downinggal kapcsolatban h vagy 4-5 csapatnál szóba került mint OC és akkora spanok Carr-ral h JDR ink beáldozta Musgrave-et.
empty taxi
lehetséges, hogy ez volt a valódi oka. de ez nem változtat azon, hogy rossz döntés volt.

choose life
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Lecserélte az OC-ját egy alkalmatlan rookie-ra, gondolom én leginkább ego-ból.

Rolni
Ugye az volt buzz Downinggal kapcsolatban h vagy 4-5 csapatnál szóba került mint OC és akkora spanok Carr-ral h JDR ink beáldozta Musgrave-et.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
- Raiders offense has used play action on only 12 drop backs this season, the fewest of any NFL team (Steelers next w/ 25)

- Derek Carr has the fewest completions(3) & attempts (10) on deep passes of any starting QB in the NFL

- Derek Carr's average distance for completions:
2014: 5.2 yards
2015: 6.3
2016: 6.0
2017: 4.6

- Amari Cooper has 1 catch on 12 targets 10+ yards downfield this season. He had 27 on 49 targets 10+ downfield last year

- 2016 Raiders through 6 games: 2,216 yds of offense, forced 10 turnovers on D
2017 Raiders through 6: 1,396 yds of offense, forced 4 TO's on D

- Del Rio said Chargers ran exact same plays they thought. Staff calling out passes to Henry before they happened

de hogy valami pozitív is legyen:

- Last time Raiders lost 4 straight was during 0-10 start in 2014. That ended vs KC on a Thursday.



choose life
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Védelem összességében vállalhatóan játszott, de ezek a RB screenek és TE passzok nem tudom meddig üldöznek még minket...

Morrow és James személyében ráadásul papíron van emberünk a RB screenek ellen...de Gordon megint rendszerint üres volt. Ez pedig coaching és séma.
Norton menjen a bús picsába, lépjen elő Pagano és nézzük meg Ő mit tud kihozni az egységből, mint DC.
TE-k ellen remélhetőleg Obi hoz majd megváltást (persze sok ezt egy rookie nyakába varrni, aki sérülésből tér vissza)...

Támadó oldalon vannak az igazi bajok. Downing alkalmatlan a feladatra és amúgy Tice is bazi nagy csalódás idén nekem. Pass protection terén rendben vagyunk többnyire, de ehhez kell Carr hiper gyors release-e is, futás esetén meg kabaré...330 fontos húshegyeket úgy tolnak félre/vissza noname DL emberek is, h rossz nézni...
De ezzel együtt is a sapka TD-é...olyan hívásai vannak, hogy szánalom...nem igen hiszek, abban, hogy tud akkorát fejlődni az év során, hogy ne követeljem a fejét decemberben is!

Ezek miatt összességében pedig nálam jelenleg betelt a pohár JDR kapcsán.
Kitartott egy olyan DC mellett, aki láthatóan hétről hétre nem tud jót produkálni.
Lecserélte az OC-ját egy alkalmatlan rookie-ra, gondolom én leginkább ego-ból.
Év vége felé volt, hogy odaszólt, hogy nem futunk eleget, ha jól emlékszem...gondolom ezen összezördültek és cserélt...de erre rámehet az állása is ahogy nézem.
Baromi tanácstalan az oldalvonal mellett és ebből a szarból ki se tud mászni, mert senki nincs az O stábba, aki érdemben át tudná venni TD feladatkörét vagy tudna neki segíteni.

Most 19-én megaláz a Chiefs itthon, utána a Bills átrohan rajtunk és jó eséllyel a Miami is bedarál majd.
2-7 vagy jobb esetben 3-6 lesz a mérlegünk a bye week előtt. Siralmas és az utolsó 7 meccsen is jó eséllyel többnyire agyonvernek...bukó szezon, de vajon hoz magával lényegi változást majd edző téren??
Ha már így alakul a dolog, remélem hoz, remélem Reggie és Mark az asztalra csap és elzavar mindenkit a picsába!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem volt ott gond Musgrave-el, hogy túl sokat akart és mivel csóró a csapat, azt gondolták, hogy házon belül megoldják a gondokat a cseréjével. Hát nem nagyon sikerült! Olcsó húsnak, híg a leve!
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Idáig Patterson az aki megérte, hogy leigazoltuk, őt jól használják. Amúgy a tegnapi meccs is a támadósortól annyit ért mint egy rakás sz@r. Most már én is azt mondom, hogy Downing egy pancser!
Kivi leszek, hogy ha Carr egyre egészségesebb fog e javulni itt valami... Az az érzésem, hogy nem.
Amm vicc...
Védelem béna de a def coord. marad.
Támadók jók de az o. coord. évről évre cserélődik...
Micsoda logika.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
XP-n elbukni egy meccset, csodálatos...
Nem értem miért kellett Carrt erőltetni, ezt EJ is hozta volna szerintem. Kezdem elhinni nektek, hogy Downing tényleg kevés OC-nak, a ponterősség már nem az erősségünk.

Az azért biztató, hogy 17 ponton tartottuk Rivers-t, de bárki tud haladni ellenünk, akinek van egy normális TE-je...
bmg
Reménykedhetünk benne, hogy Melifonwu ezt a TE levédekezést egy kicsit jobban fogja tudni művelni mint az alul méretezett KJ és ha így lesz, akkor Nelsont akár el is felejthetjük.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ahogy most állunk, még a nem-negatív szezon is utópiának tűnik.

A Chiefs meccset nem is fogom nézni szerintem, max ha felébredek éjszaka, akkor belenézek, de sima zakó lesz ott nekünk.

Pedig a védelem nem volt olyan nagyon rossz, sokszor sikerült megállítani a Chargers-t. Szerintem a fallal nincs nagy gond, az LB-k sem rosszak (két UDFA játszott szinte végig), de sok pass rush nem volt, így a sec sem tudott sokat hozzátenni. KJ sem volt jó a TE védekezésnél sajnos.

 www.profootballfocus.com/news/pro-refocused-los-angeles-chargers-17-oakland-raiders-16

A TOP 5-ben nem volt benne Mack, éreztem én a meccs alatt, hogy nem játszott jól, bár a futás ellen voltak jó megmozdulásai, de nem az igazi, ő sem.
A legjobb offense játékosunk pedig Gabe Jackson volt! 😊
Egyébként szerintem 4-5 holdingot nem fújtak be ellenünk és ebből nem egy volt olyan, amiből nagy play-t csinált a Chargers.

Mindegy valahogy töketlenek vagyunk és a hibák is most rosszkor jöttek (kihagyott extra, a Lynch féle beleütött INT), ha ezek nincsenek akkor nyerünk.

A play call, az nagyon gyenge az offense oldalán, sokkal többet ki lehetne hozni a csapatból okosabb hívásokkal. Mondjuk valahogy a futójátékunk nem akar összeállni és így nehéz értelmes play call-t összeállítani. A törpék nem igazán hozzák a tavalyi szintet (véleményem szerint a 3-as rotáció nem működik jól), Lynch meg nem az igazi, még ha vannak is felvillanásai néha.
Carr sem az igazi idén, mondjuk tegnap tuti, hogy a sérülése is közrejátszott, de amúgy valahogy nem megy neki olyan gördülékenyen a játék mint tavaly.

Mindenesetre én azt gondolom, hogy a legnagyobb kerékkötője a csapatnak Downing most, de az is lehet, hogy a kitömött bukszák, meg a beleszaromság állnak a háttérben...
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
XP-n elbukni egy meccset, csodálatos...
Nem értem miért kellett Carrt erőltetni, ezt EJ is hozta volna szerintem. Kezdem elhinni nektek, hogy Downing tényleg kevés OC-nak, a ponterősség már nem az erősségünk.

Az azért biztató, hogy 17 ponton tartottuk Rivers-t, de bárki tud haladni ellenünk, akinek van egy normális TE-je...
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Én nem láttam ennyire tragikusnak. Igaz, hogy az 1-4-es chargers volt az ellenfél, de alapvetően pont úgy játszottunk, mint 2 éve!😊
A győzelem is simán meglett volna, ha a 4. kísérleteket konzekvensen nem basszuk el. Ha előkerülnének a play action oldalak a playbookból, ha Carr nem rettegett volna, volna a rásérüléstől, és nem 1,5 sec alatt akart volna minden labdától szabadulni, ha a buzi zebrák nem csak ránk dobáltak volna minden zászlót. Elején jól ment Lynchnek, aztán hanyagoltuk, nem tom miért (elkapásban nagyon szar volt, lehet nincs meg a kémia).
D - KJ kivételével a secondary kuka (Carrie, Amerson csere matéria);
Mack kivételével a front 7 kuka (DT-k talán cserének jók)
Na mind1, a 12-4 még így is meglehet.
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Raiders join 2002 Bills, 1997 Titans as only teams without an INT through 6 games.


de ez még mindig eltörpül az offense hanyatlásához képest. Musgrave röhög a markába. ha meglátja mit produkál Downing.
deyell
2 dolgot nem értek:
- a védelem folyamatosan gyenge KNjr alatt, mit keres még itt?
- a tavalyi ligaelit offense hogy zuhant össze, mikor elvileg csak erősödött? Komolyan Mustár volt itt az ész?
Amadeus
Páran megkapták a nagy lét és szarnak bele,jobbat nem tudok.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Raiders join 2002 Bills, 1997 Titans as only teams without an INT through 6 games.


de ez még mindig eltörpül az offense hanyatlásához képest. Musgrave röhög a markába. ha meglátja mit produkál Downing.
deyell
2 dolgot nem értek:
- a védelem folyamatosan gyenge KNjr alatt, mit keres még itt?
- a tavalyi ligaelit offense hogy zuhant össze, mikor elvileg csak erősödött? Komolyan Mustár volt itt az ész?

criminal lawyer or criminal lawyer?