Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Louis Riddick a támadóegységről:

Don’t know what I hate more... that Amari Cooper is struggling with drops, or how simplistic / predictable their pass game/route concepts are. Never seen so many hitches, curls, fades, and clear / out’s out of standard 2x2/3x2 sets that have no variation / pre-snap movement.

deyell
Ebben a legszomorúbb, hogy tavaly pedig az egyik legegzotikusabb O playbook-unk volt...nem kellett volna Downingnak sok mindent tennie csak kicsit finomítania azon...ehelyett csinált egy újat, ami szar...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nyilván én sem magunkat tartom esélyesnek mert ez a Chiefs baromi jó csapat mi meg mostanában pont nem de ha most nem kezd el a csapat életjeleket adni (ez jelentsen jelen esetben egy akármilyen Kansas elleni W-t) akkor csókolom. Kár optimistának lenni mert 2-5ről... be se fejezem a mondatot.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Louis Riddick a támadóegységről:

Don’t know what I hate more... that Amari Cooper is struggling with drops, or how simplistic / predictable their pass game/route concepts are. Never seen so many hitches, curls, fades, and clear / out’s out of standard 2x2/3x2 sets that have no variation / pre-snap movement.

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Én jó játékra számítok. Ez az utolsó utáni lehetőség arra, hogy összekapják magukat!
Ha ezt a meccset nem húzzuk be akkor ennek a szezonnak reszeltek. Sztem felszívják magukat a srácok. Remélhetőleg Boman jelenléte is segíteni fogja mentálisan átlendíteni a csapatot ezen a marha nagy holtponton.
TST
Nem tudom mivel segítené Bowman a csapatot. Ha Irvin és Mack tudna nagyobb nyomást generálni szélről, akkor maximum a futások ellen tudna hasznosan játszani, bár kérdés, hogy mennyire sikerült a playbook-ot átvennie. Szerintem limitált szerepet fog csak kapni emiatt.
Aki nagyon élhet az Edwards Jr, mivel idén egész jó formát mutat, most pedig két kezdő szintű játékos esik ki a fal közepéről.

De ezzel továbbra sincs megoldva a TE elleni védekezés és a futók elleni passzjáték során is vakon vagyunk. Hill meg a gyorsaságával bármelyik DB-nk ellen jó lesz. Ez három olyan kulcs, ami megoldhatatlan feladatot fog nekünk jelenteni.
A másik, hogy valószínűleg nem most fogjuk elkezdeni az INT-ek fogását sem, hiszen Alex Smith idén még nem dobott egyet sem, mi meg nem fogtunk egyet sem.

A támadószekcióban meg ha nem lesz nagy pálfordulás (jó futásblokkolás -> futójáték -> play-action -> mélységi passzok), akkor gyakorlatilag le leszünk nullázva.

Érdekes egyébként hogy csak 3 pontos favorit a fogadóirodáknál a Chiefs, annak ellenére, hogy 2014 óta nem nyertünk ellenük.
Bruce
ha tudja olvasni a játékot középen, akkor már előrébb vagyunk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
...
TST
...
Bruce
A védelem hiányosságait soroltad fel Bruce... De nem miattuk kap ki a csapat zsinórban 1 hónapja. Az O fejben szétesett. Ez az utolsó pont a szezonban ahonnan még van esély visszajönni. Ha most sem rázódik vissza a támadósor akkor kuka a szezon. Ha sikerül felrakni 25+ pontot akkor sztem meg tudjuk nyerni a meccset.
TST
Sajnos az a baj, hogy hiányosságokat tudok csak felsorolni, mind az offense, mind a defense oldalán, pedig mindkét csapatrészből akár egy átlagos koordinátor is TOP 10 körüli alakulatot kellene hogy kihozzon. Természetesen lehetnek olyan emberi tényezők, amikre nincs befolyással a gameplan, de az is az edző felelőssége, ha nincs rend a fejekben. Azokat a játékosokat kicsit mellőzni kell és a helyükre berakni mást, aztán vagy észbe kap vagy nem. De hagyni zülleni a csapatot, az a legnagyobb hiba.

De természetesen én fogok a legjobban örülni, ha ez alatt a rövid hét alatt rendet tesznek az offense környékén és újra száguldani fog a csapat. Csak úgy gondolom, hogy ez nem így megy.
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
...
TST
...
Bruce
A védelem hiányosságait soroltad fel Bruce... De nem miattuk kap ki a csapat zsinórban 1 hónapja. Az O fejben szétesett. Ez az utolsó pont a szezonban ahonnan még van esély visszajönni. Ha most sem rázódik vissza a támadósor akkor kuka a szezon. Ha sikerül felrakni 25+ pontot akkor sztem meg tudjuk nyerni a meccset.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én jó játékra számítok. Ez az utolsó utáni lehetőség arra, hogy összekapják magukat!
Ha ezt a meccset nem húzzuk be akkor ennek a szezonnak reszeltek. Sztem felszívják magukat a srácok. Remélhetőleg Boman jelenléte is segíteni fogja mentálisan átlendíteni a csapatot ezen a marha nagy holtponton.
TST
Nem tudom mivel segítené Bowman a csapatot. Ha Irvin és Mack tudna nagyobb nyomást generálni szélről, akkor maximum a futások ellen tudna hasznosan játszani, bár kérdés, hogy mennyire sikerült a playbook-ot átvennie. Szerintem limitált szerepet fog csak kapni emiatt.
Aki nagyon élhet az Edwards Jr, mivel idén egész jó formát mutat, most pedig két kezdő szintű játékos esik ki a fal közepéről.

De ezzel továbbra sincs megoldva a TE elleni védekezés és a futók elleni passzjáték során is vakon vagyunk. Hill meg a gyorsaságával bármelyik DB-nk ellen jó lesz. Ez három olyan kulcs, ami megoldhatatlan feladatot fog nekünk jelenteni.
A másik, hogy valószínűleg nem most fogjuk elkezdeni az INT-ek fogását sem, hiszen Alex Smith idén még nem dobott egyet sem, mi meg nem fogtunk egyet sem.

A támadószekcióban meg ha nem lesz nagy pálfordulás (jó futásblokkolás -> futójáték -> play-action -> mélységi passzok), akkor gyakorlatilag le leszünk nullázva.

Érdekes egyébként hogy csak 3 pontos favorit a fogadóirodáknál a Chiefs, annak ellenére, hogy 2014 óta nem nyertünk ellenük.
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én jó játékra számítok. Ez az utolsó utáni lehetőség arra, hogy összekapják magukat!
Ha ezt a meccset nem húzzuk be akkor ennek a szezonnak reszeltek. Sztem felszívják magukat a srácok. Remélhetőleg Boman jelenléte is segíteni fogja mentálisan átlendíteni a csapatot ezen a marha nagy holtponton.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kissé javíthatja az esélyeinket talán, hogy Mitch Morse C és Laurent Duvernay-Tardif G is hiányozni fog a Chiefs oldaláról. Ha így se tudjuk fogni a futást és zavarni Alex-et akkor semmi esélyünk...
Rolni
Szerintem semmi esélyünk így sem! 😊

Ami egy kicsit felénk billenti a mérleg nyelvét, hogy a rövid héten nem kell utazással bajlódnunk. Otthon játszottunk vasárnap is, úgyhogy ezzel nincs baj. A Chiefs-nek pedig repülőzni kellett majd 4 órát, ami azért nem kevés.
Mondjuk a késő esti meccs ellen már felemelték a szavukat a Raidersnél, de hát az is csak kifogás volt.

Mindenesetre én egy csúfosabb vereségre számítok, továbbra is impotens támadójátékkal (2-3 eladott labdával) valamint egy időnként kihagyó védelemmel. 10-31-es végeredmény.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Kissé javíthatja az esélyeinket talán, hogy Mitch Morse C és Laurent Duvernay-Tardif G is hiányozni fog a Chiefs oldaláról. Ha így se tudjuk fogni a futást és zavarni Alex-et akkor semmi esélyünk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Newhouse out
Conley out

Newhouse helyett Vadal Alexander fog játszani.

Lee, James, Morrow - questionable státuszt kapott Olawale szintén. Szerintem Morrow és Cory James játszani fog. Lee-nél nem kell siettetni a visszatérést, mert Bowman már játszani is fog a Chiefs ellen.
Bruce
Houstonnak nagy estéje lesz...
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Newhouse out
Conley out

Newhouse helyett Vadal Alexander fog játszani.

Lee, James, Morrow - questionable státuszt kapott Olawale szintén. Szerintem Morrow és Cory James játszani fog. Lee-nél nem kell siettetni a visszatérést, mert Bowman már játszani is fog a Chiefs ellen.
több mint 6 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Norton on lack of interceptions: “It’s just a matter of teams are trying hard now not to give the ball up.”


 pbs.twimg.com/media/DMYPw5iWAAAwbt-.jpg
deyell
Ilyet hogy a f*szomba mondhat komolyan? Eddig arra mentek a csapatok, hogy minél több labdát adjanak el?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
szegény Jacoby Fordért még mindig fáj a szívem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Norton on lack of interceptions: “It’s just a matter of teams are trying hard now not to give the ball up.”


 pbs.twimg.com/media/DMYPw5iWAAAwbt-.jpg

choose life
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
nos hát itt tartunk.

 pbs.twimg.com/media/DMSOT47UQAAcF_x.jpg
deyell
Egyébként visszaolvasva Cooper az OC-váltás után egyből lenyilatkozta hogy nagyon sajnálja hogy elengedték Musgrave-et.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
play action eddig volt vagy 6?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Sokat segítene, ha kicsit megindulna a futás és utána Downing végre kivenné a fejét a seggéből és tolnánk pár play action játékot mély utakkal...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
 www.espn.com/blog/oakland-raiders/post/_/id/19830/o-c-todd-downing-raiders-derek-carr-close-to-breaking-through-on-offense

Vélemény?
Surda
Mind reméljük, hogy valóban közel az áttörés 😊
A Chiefs D nyeli a yardokat idén is, szóval legalább némi ritmus kialakítására látok esélyt...ha pedig meglenne egy kis ritmus, elkapná pár emberke a fonalat, lehet kijönne egy jó teljesítmény...a gond, h Reid és a KC tavaly a remek évet futó támadó egységnek is rendre gondot jelentett, így ez a mostani döcögő gépezet se valószínű, h most találja meg a pontzuhatagot...

 www.raiders.com/news/article-1/Linebacker-NaVorro-Bowman-I-Still-Have-A-Lot-Of-Juice-Left/2b2cdcb6-b143-4265-b349-6441fc525f14?sf122742465=1&utm_source=t.co&utm_medium=referral
Bowman szerint Mack és Irvin a széleken lehetőséget ad majd neki, hogy középen gyorsan játszon, mert ők visszairányítják a futásokat belülre.
Jó volna, ha legalább a run D stabilizálódna...Hill és Kelce úgyis lubickolni fog...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kellene egy ilyen "momentum":
 www.youtube.com/watch?v=iAcYr_5c4HI
vagy egy ilyen:
 www.youtube.com/watch?v=vhlPxmGpqWk
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1017%2Fr275420_1296x729_16-9.jpg
O-coordinator Todd Downing: Raiders, Derek Carr 'close' to breaking through
Amid criticism and a meager 53 points over four losses, Raiders offensive coordinator Todd Downing says the team is close to turning the corner.


Vélemény?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
nos hát itt tartunk.


choose life
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Na megérkezett az általam hőn áhított veterán erősítés (jobb később mint soha...) Kíváncsian várom mit tud még Bowman. Van egy olyan érzésem, hogy azzal a térdel már csak a rutinjával tud segíteni... :/
TST
Én örülök neki, ha lesz 1-2 jó meccse már megérte.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
ezek szerint Marquel Lee IR?
deyell
Nem hiszem.
Egyenlore Tyrell Adams cut.
Lee meg felepul es tanul Bowman-tol.
Kb ennyi ertelmet latom, mert komoly valtozast nem hiszem, h tud hozni Bowman.


Rolni
"Amugy Z.Brown ennel kevesebbert jatszik Washingtonban...lehet megerte volna leigazolni megiscsak?
Nana, h igen."
Ezt más is feszegeti
 sports.yahoo.com/raising-doubt-raiders-gm-mckenzie-102052815.html
Surda
Olvastam én is, de ez egy elég klikk vadász gagyi cikk sztem.

Sean Smith esete sztem elsősorban nem rajta múlott, hanem edzőkön és sémán. Smith egy remek CB volt a Chiefsnél.
Draft lutri, összességében sztem még mindig korrektül draftol.
MLB posztot tényleg évek óta furán kezeli...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
ezek szerint Marquel Lee IR?
deyell
Nem hiszem.
Egyenlore Tyrell Adams cut.
Lee meg felepul es tanul Bowman-tol.
Kb ennyi ertelmet latom, mert komoly valtozast nem hiszem, h tud hozni Bowman.


Rolni
"Amugy Z.Brown ennel kevesebbert jatszik Washingtonban...lehet megerte volna leigazolni megiscsak?
Nana, h igen."
Ezt más is feszegeti
 sports.yahoo.com/raising-doubt-raiders-gm-mckenzie-102052815.html

Szerkesztette: Surda