Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Hát Bruce az a baj, hogy annyira kilátástalan a csapat játéka idén pár negyedet leszámítva, h én ezt már elengedtem...ha nyerünk még párat a vége fele leginkább annyit érünk el, h JDR és ez a szedett vedett brigádja megússza a szezont...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jelenleg azt gondolom, hogy JDR-nek csak akkor szavaznék még egy évet, ha egy erősebb stábot tud felbérelni. A gond, hogy úgy fest JDR nem igen rendelkezik az ehhez szükséges kapcsolati hálóval...

Fejből egyedül a Koetter, Smith páros ugrik be, mint szolid befutó OC-DC párosnak, de ehhez ugye kéne egy stáb robbantás Tampában és azért ők sem lennének túl flashy igazolások. Dirk még inkább, de Smith pl nem sokat tett le az utóbbi időben...

De Norton ugye tuti lefőtt, Pagano pedig hiába van itt mégse javul a védelem igazából, emiatt nem tudom mennyire lenne jó lépés őt DC-nek megtenni...

Akik még szegről végről kapcsolhatók hozzá és aktívak:
-Matt Cavanaugh, jelenlegi Washington OC, de őt azonos poziba nem igen lehetne áthozni
-Mike Nolan jelenlegi Saints LB coach, de ez egy baromi gyenge DC hire lenne vszeg, akkor már inkább Pagano házon belülről
-Gregg Williams jelenlegi Browns DC, de ott is kéne egy edzői stáb robbantás, mint Tampában...

Nem túl veretes névsor ez...
És bassza meg a ló, h megint ott tartunk, h a szezon fele magasságában edzőkről és lassan draft needekről és prospectekről kell beszélgetnünk...utálom
Rolni
Lehet erről beszélni, de ha vasárnap megint nyerünk, akkor ismét közeledünk ahhoz a ponthoz, hogy ismét lehet a PO esélyekről is beszélni. Olyan sűrű a mezőny, hogy egy jó szezonzárással még a WC is elérhető. Igaz ehhez a jobbik arcunkat kell mutatnunk.

Dolphins verhető
Patriots idén nem tűnik verhetetlennek, persze minket elpicsáznak, de esély van.
Broncost mindenképpen verni kell
Giants verhető
Chiefs biztos nagyon fognak iparkodni ellenünk, de egyszer már sikerült legyőzni őket
Cowboys sem olyan acélos, mint amilyennek vártam a szezon előtt őket.
Eagles az nagyon erős, de ők már ekkorra akár pihenhetnek is...
Chargersnek vissza kell vágni

Egy 6-2-es sorozattal a wild card elérhető. Persze nem hiszek benne, de tényleg sűrű a mezőny és ha tudunk jól játszani és ezt állandósítani, akkor még meglepetés is lehet a végére.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Jelenleg azt gondolom, hogy JDR-nek csak akkor szavaznék még egy évet, ha egy erősebb stábot tud felbérelni. A gond, hogy úgy fest JDR nem igen rendelkezik az ehhez szükséges kapcsolati hálóval...

Fejből egyedül a Koetter, Smith páros ugrik be, mint szolid befutó OC-DC párosnak, de ehhez ugye kéne egy stáb robbantás Tampában és azért ők sem lennének túl flashy igazolások. Dirk még inkább, de Smith pl nem sokat tett le az utóbbi időben...

De Norton ugye tuti lefőtt, Pagano pedig hiába van itt mégse javul a védelem igazából, emiatt nem tudom mennyire lenne jó lépés őt DC-nek megtenni...

Akik még szegről végről kapcsolhatók hozzá és aktívak:
-Matt Cavanaugh, jelenlegi Washington OC, de őt azonos poziba nem igen lehetne áthozni
-Mike Nolan jelenlegi Saints LB coach, de ez egy baromi gyenge DC hire lenne vszeg, akkor már inkább Pagano házon belülről
-Gregg Williams jelenlegi Browns DC, de ott is kéne egy edzői stáb robbantás, mint Tampában...

Nem túl veretes névsor ez...
És bassza meg a ló, h megint ott tartunk, h a szezon fele magasságában edzőkről és lassan draft needekről és prospectekről kell beszélgetnünk...utálom

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Brownsos Gordont engedik játszani. A mi Aldonunkat meg szivatják állandóan :/
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
TY Hiltonnal emlegettek minket...
Pari
Még az kéne

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
TY Hiltonnal emlegettek minket...
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Felettébb aktív a FA piac, kíváncsi vagyok, hogy megszabadulunk-e valakitől, vagy esetleg hozunk valakit tűzoltás gyanánt

több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
JDR a célkeresztben:

 www.blackholebanter.com/jack-del-rio-not-taking-enough-responsibility-raiders-season/
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintetek Amerson, Smith és a többiek tényleg ilyen bénák vagy a séma és a coaching miatt van?
Kezdek mindent az edzők rovására írni...
Nem az a baj, hogy igy jatszunk mert a jatekosok is emberek csak azt nem látom, hogy az edzői gárda képes lenne ezen a helyzeten érdemben változtatni (pozitív irányba).
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Ez most az elmúlt két bíztató szezon után rosszabbul érint, mint előtte bármikor...akkor tudtuk, h gyenge a keret és ennek ellenére bizakodtunk. Most a keret már nem gyenge, de ennek ellenére megint szarok vagyunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Olyan, mintha az edzői gárda már nem szeretne Las Vegas-ban dolgozni...
Régebben, mikor szarul játszottunk, akkor tudtuk, hogy azért van, mert szar a csapat. Most egy jó csapat (legalább támadó oldalon kiemelkedő) játszik szarul, úgyhogy tényleg csak az edzők maradnak, mint hibalehetőség.
Kár, hogy nem csináltam képet, de JDR arckifejezése a 4. negyed közepén elszomorító volt, mint aki szarik az egészbe, mert úgysem lehet már mit tenni...
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Komolyan nem értem. A játékosok béréhez képest az edzők fizetése nem tétel akkor mi a toszért nem hajlandóak normális edzőket ide hozni?!
TST
A tétel különbség onnan ered, hogy a játékosok bére a Liga költsége (a klub "csak" elosztja a cap-et), az edzőket a klub(tulaj) fizeti.
tomi-tomi
Igen értem és én is tudom de vicc... Ez olyan perpillanat, hogy veszek egy maseratit de elviszem az LPG-hez, hogy csinálják meg gázüzeműre. Kóklereket vesznek fel amikor itt egy kész csapat!
TST
Egy kész csapat ami hőbörgésre, vitatkozásra, rinyálásra használja az energiáját!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.facebook.com/RaiderNationAgainstTheNFL/photos/a.1428264074052842.1073741829.1428004340745482/1978843808994863/?type=3&theater
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Komolyan nem értem. A játékosok béréhez képest az edzők fizetése nem tétel akkor mi a toszért nem hajlandóak normális edzőket ide hozni?!
TST
A tétel különbség onnan ered, hogy a játékosok bére a Liga költsége (a klub "csak" elosztja a cap-et), az edzőket a klub(tulaj) fizeti.
tomi-tomi
Igen értem és én is tudom de vicc... Ez olyan perpillanat, hogy veszek egy maseratit de elviszem az LPG-hez, hogy csinálják meg gázüzeműre. Kóklereket vesznek fel amikor itt egy kész csapat!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
azt írtam volna, hogy elkaptuk a fonalat???
bele is gabalyodtunk rendesen, lehet át kellene vágni valakivel
olyan a csapat mint a potemix
a lenyugvó napnak is van néha ereje
ez megint egy giga balfaszkodás volt. pedig volt esélyünk
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Komolyan nem értem. A játékosok béréhez képest az edzők fizetése nem tétel akkor mi a toszért nem hajlandóak normális edzőket ide hozni?!
TST
A tétel különbség onnan ered, hogy a játékosok bére a Liga költsége (a klub "csak" elosztja a cap-et), az edzőket a klub(tulaj) fizeti.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Komolyan nem értem. A játékosok béréhez képest az edzők fizetése nem tétel akkor mi a toszért nem hajlandóak normális edzőket ide hozni?!
A múltkori meccs után még én hülye mondtam, hogy Downing megfelelő lehet a posztra mert jól hívta a play-eket. Ahogy látom ez csak minden 4. meccsen sikerül neki.
Milyen play hívások voltak ezek? B@ssza meg ez a gyökér. Olyan hívások jöttek megint, hogy esélyünk sem volt a 1st downra... Szégyenteljes és elkeserítő. Ki kell vágni a francba! Egy SB esélyes csapatból egy rakás szart csinálnak!
Fogyatékosok!

Nem is tudom ki írta asszem deyell... mekk mesterek!

Szerkesztette: TST
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kíváncsian várom a reakciókat!
Mennyit fordult a közvélemény a csapatról, edzőkről?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Carr said Bills took away deep stuff. “You have to throw underneath or you’re throwing into double coverage.”


ez érdekes. ha felállunk 4-5 elkapóval, akkor hogy duplázhatnak mindenkit?

choose life
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sajnos Joseph is kihagyja a mai meccset...

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Joseph doubtful a Bills ellen. Luani time!

Conley, Amerson out.

choose life
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
FK fordítás Carr-ról:
 fuzovelkifele.com/2017/10/derek-carr-kulonleges-kepessegei/
Nekem ez a mondat tetszett különösen bratyótól:

Simán zsákol egyet a kisfiam feje felett kosarazáskor. Egy szemernyi bűntudata sincs. Imád ő lenni a point guard (irányítójátékos). Azokért a pillanatokért él, amikor az utolsó másodpercekben fordítja meg a mérkőzést. A különbség közte és a többiek között, hogy míg mások azt érzik, hogy letámadja őket a védelem, Derek elhiszi, hogy ő diktálja a ritmust, és előle menekülnek a védők.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Szerintem elkaptuk a fonalat.
Én a W-re voksolok.
Mi másra?? 😀
Surda
Csak ne Lee Smitheljük el a meccset!
TST
ne verjünk meg senkit?
Amadeus
Hát a múltkori blokkja FG-nál az valami gyönyörű volt.
TST
Végre nem impotenciát láttam. Messze vagyunk még attól amilyenek lehetnénk, de megint volt vér a f@ba
persze sokat és sok helyen kell javulnunk, ahogy a többiek le is írják, de történt valami és nem a szarakodás ment. JDR továbbra sem a szívem csücske, de most ő van vele kell haladni, meg a többivel 😀
jó a Bills, de fogadoka győzelmünkre.
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem elkaptuk a fonalat.
Én a W-re voksolok.
Mi másra?? 😀
Surda
Csak ne Lee Smitheljük el a meccset!
TST
ne verjünk meg senkit?
Amadeus
Hát a múltkori blokkja FG-nál az valami gyönyörű volt.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Szerintem elkaptuk a fonalat.
Én a W-re voksolok.
Mi másra?? 😀
Surda
Csak ne Lee Smitheljük el a meccset!
TST
ne verjünk meg senkit?

criminal lawyer or criminal lawyer?