Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Jött egy ilyen stat meccs közben, hogy passzolt Yds/G-ben utolsó a Pats védelme. Utánanéztem és más vonatkozó adatokban is a hátsó felében vannak a ligának, ehhez képest Carrnak sikerült 237 yard és 1 TD... arról nem is beszéve, hogy egész jól ment a futás is...
Downing egy fasz.
bmg
Az a baj, hogy mindenki az engedett yardok alapján ítéli meg a védelmek erősségét és nem az engedett pontok alapján.BB és Patricia filózófiája is az, hogy a védelem ne engedjen nagy játékokat, viszonylag haladhatnak is ellenünk, de a RZ-ban próbáljuk legúzni a rolót és max FG-t engedni az ellennek..Az elmúlt években erre törekedtek nálunk.Tavaly a legkevesebb pontot kapó D# volt a mienk. Idén nem indult jól az év, de a 4. forduló óta, 6 meccs alatt a legkevesebb pontot a NE védelme engedte a ligában..S bármennyire is fura, egy védelem legfontosabb értékmérője, hogy hány pontot enged az ellennek. Mi igazából örülünk, ha ennyire lenézik a védelmünket, mert általában visszanyal a fagyi..😉
kyobalu
Szerintem Raiders oldalról csak az idióták néznek le benneteket. Most olvasom Bili papa és Brady könyvét, mert megvettem és érdekel ez a hihetetlen történet, ha Bili OAK-ba jön őt választja Al, Ha Woodson féle tuck rule, Seymour története.... 1000 metszéspont, szóval nincs lenézés!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Lynch leigazolása egyik oldalról "politikai" döntés volt, a szurkolók így jobban viselik az egyre fogyó OAK időt, Vegasi költözés előtt. Adtak a népnek, a nép gyermekét 😀
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Így utólag a Lynch igazolás is hiba volt. Hatalmas distraction, minden 2. kérdés a játékosoknak és a stábnak az anthem protesttel kapcsolatos, és cserébe azért annyit nyújt, viszont az O# oldalán valami megváltozott, és lehet, hogy egy kicsi részben a Lynch jelentette stratégiai lehetőségek menti playbook átalakítás/felkészülés is közre játszhat. Eléggé leolvadt az O#, pedig a skill cap nagyon magas.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Én végig néztem
JDR egy kalap szar, mint ahogy már annyiszor elmondtam, ugyan az a tehetetlenség mint anno a JAX-nél.
Norton híg fos, pont ezért osztottam meg Hayden megmozdulását. Ezek a játékosok nem rosszak, a rendszer szar aki így akarja használni őket, majd máshol menni fog nekik, Murry is jól tolja viking földön.
És az új szuper-balfasz Dw. Hogy a bánatos picsába lehet egy top #O-t így lezülleszteni. Beszariság netovábbja, mint ha Olsont látnám miközben keresi a farkát a seggében. Ez így működésképtelen. Kell egy restart, és egy nagytakarítás. új DC favoritom: Dick LeBeau vagy valami hasonló személyiség.
JDR is kuka és Dw is. Szét basz az ideg, nem a vereségtől, láttam már eleget de ez a puhapöcs hozzáállás kiakaszt, Holton legalább odabaszott egyet, olyan Raideresen.
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Jött egy ilyen stat meccs közben, hogy passzolt Yds/G-ben utolsó a Pats védelme. Utánanéztem és más vonatkozó adatokban is a hátsó felében vannak a ligának, ehhez képest Carrnak sikerült 237 yard és 1 TD... arról nem is beszéve, hogy egész jól ment a futás is...
Downing egy fasz.
bmg
Az a baj, hogy mindenki az engedett yardok alapján ítéli meg a védelmek erősségét és nem az engedett pontok alapján.BB és Patricia filózófiája is az, hogy a védelem ne engedjen nagy játékokat, viszonylag haladhatnak is ellenünk, de a RZ-ban próbáljuk legúzni a rolót és max FG-t engedni az ellennek..Az elmúlt években erre törekedtek nálunk.Tavaly a legkevesebb pontot kapó D# volt a mienk. Idén nem indult jól az év, de a 4. forduló óta, 6 meccs alatt a legkevesebb pontot a NE védelme engedte a ligában..S bármennyire is fura, egy védelem legfontosabb értékmérője, hogy hány pontot enged az ellennek. Mi igazából örülünk, ha ennyire lenézik a védelmünket, mert általában visszanyal a fagyi..😉
kyobalu
Részemről nem volt lenézés, inkább meglepődtem a számokon.
Kiemeltem a lényeget, a baj, hogy nekünk a haladás sem nagyon ment kb. két drive-ot kivéve....
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jött egy ilyen stat meccs közben, hogy passzolt Yds/G-ben utolsó a Pats védelme. Utánanéztem és más vonatkozó adatokban is a hátsó felében vannak a ligának, ehhez képest Carrnak sikerült 237 yard és 1 TD... arról nem is beszéve, hogy egész jól ment a futás is...
Downing egy fasz.
bmg
Az a baj, hogy mindenki az engedett yardok alapján ítéli meg a védelmek erősségét és nem az engedett pontok alapján.BB és Patricia filózófiája is az, hogy a védelem ne engedjen nagy játékokat, viszonylag haladhatnak is ellenünk, de a RZ-ban próbáljuk legúzni a rolót és max FG-t engedni az ellennek..Az elmúlt években erre törekedtek nálunk.Tavaly a legkevesebb pontot kapó D# volt a mienk. Idén nem indult jól az év, de a 4. forduló óta, 6 meccs alatt a legkevesebb pontot a NE védelme engedte a ligában..S bármennyire is fura, egy védelem legfontosabb értékmérője, hogy hány pontot enged az ellennek. Mi igazából örülünk, ha ennyire lenézik a védelmünket, mert általában visszanyal a fagyi..😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Jött egy ilyen stat meccs közben, hogy passzolt Yds/G-ben utolsó a Pats védelme. Utánanéztem és más vonatkozó adatokban is a hátsó felében vannak a ligának, ehhez képest Carrnak sikerült 237 yard és 1 TD... arról nem is beszéve, hogy egész jól ment a futás is...
Downing egy fasz.
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Az első félidőt szenvedtem csak végig...

Ennyi telik a 100 milkás irányítónktól? Az agyonfizetett faltól? A mekkmesterektől? 8 pont? Már megint a nagy lebőgés... Hagyjuk már. Robertset mikor felejtjük már el? A védelem okké trágya... De 0 ponttal lehozni 1 félidőt? Így nem lehet meccset nyerni. Mindenki olyan balfasz volt megint, hogy szánalom. Már a meccs előtt feladták!
Szánalmas az egész banda! Vérlázító!
JDR megint milyen kuka fejet vágott. Azt se tudja mit csináljon se ő se az egész edzői stáb... de ez nem az ő hibájuk! Ők ennyit tudnak. RM meg Mark sz@rrágósága!
Komolyan... Ilyen kilátástalan játékot... Csak a játékosok tehetségének köszönhetjük ezt a 4 győzelmet.
Nem az a baj, hogy kikaptunk hanem, hogy megint így.
Tojok az egészre.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem néztem a meccset végig, de amit láttam az elég volt... Igazából nem számítottam jobbra, de azért jó lett volna ha sikerül egy kicsit szorosabbá tenni a meccset.

1 sack és más semmi.

Amit láttam, hogy sokat cseréltünk a védelemben, ami arra utalhat, hogy nem igazán bírták szuflával a srácok, így szerintem hiba volt, hogy nem magaslaton készültünk mi is.

Roberts meg jól elbaszta a meccs elejét nekünk a hülyeségeivel...

Majd megnéztem az összevágott meccset valamikor, aztán talán okosabb leszek...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/GehlkenNFL/status/932349891162013696


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Hayden most szerzett 1 TD-t 🙌
Lehet h meg sincs vakon 😀
Surda
Csak jókor volt jó helyen. Fumble return td volt.

De tény és való, hogy a lions d sémájában nincs vakon
Cubehead
Egy CB-nél nem hátrány a jó helyezkedés 😉
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Hayden most szerzett 1 TD-t 🙌
Lehet h meg sincs vakon 😀
Surda
Csak jókor volt jó helyen. Fumble return td volt.

De tény és való, hogy a lions d sémájában nincs vakon



több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Hayden most szerzett 1 TD-t 🙌
Lehet h meg sincs vakon 😀
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Szoros meccsen húzzuk be!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Marcus Cannon, David Andrews, Matt Slater and Chris Hogan are OUT for the Patriots vs. the Raiders

a fél támadófaluk out, ha most nem tudunk nyomást helyezni rájuk, akkor sosem. bár Nortont ahogy ismerem majd prevent defense lesz végig
deyell
Tudod, mindig a váratlant kell húzni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Marcus Cannon, David Andrews, Matt Slater and Chris Hogan are OUT for the Patriots vs. the Raiders

a fél támadófaluk out, ha most nem tudunk nyomást helyezni rájuk, akkor sosem. bár Nortont ahogy ismerem majd prevent defense lesz végig

choose life
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Hazai pálya lesz 😎😎
Szetintem is behúzzuk
Fogadtam is a W-re........ Jól fizetne 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szinte minden mellettünk szól...szinte
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Elvileg a cikkben az egyik expert azt taglalja, hogy mindket modszernek van ertelme. A legrosszabb amit tehet egy csapat ha 2-4 nappal a talalkozo elott erkezik a helyszinre.

“There are two schools of thought,” said Jared Berg, an exercise physiologist at the CU Sports Medicine and Performance Center in Boulder, Colo. “And they’re both correct.”

Adjusting to high elevations can affect sleeping patterns, appetite and breathing rates given a relative lack of oxygen. The worst thing an athlete can do, Berg said, is arrive two to four days before a competition, giving those effects just enough time to manifest themselves.

The Patriots played Sunday in Denver and will have spent eight nights in Colorado by the time they travel to Mexico City, giving them extra time to get used to the thin air. The Raiders, as they do for games in Denver, are hoping to get in and out before the altitude can affect them.

Meglatjuk...mert azt is irja, hogy aki nem szokik hozza, az max 15 perceket birja, lassabb lesz a sprintje, erotlenebb lesz...stb.

Mi mas hianyzik a mi amugy is furge csapatunknak egy speedsterekkel telituzdelt pats O ellen...hogy meg lassabbak legyenek.

Ettol fuggetlenul nyerni fogunk, nem vitas.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Még ez is:
 www.sfgate.com/raiders/article/Raiders-Patriots-take-different-approaches-to-12364306.php
A Pats 8 napja Coloradoban készül, hogy akklimatizálódjon a Mexikóvárosi körülményekhez. Mi odahaza készülünk - szájmaszkokkal - és csak szombaton indulunk oda.
Érdekes lesz nézni ki szedi jobban a seggén a levegőt.
Szerintem a secondarynk, úgy meg lesz alázva, hogy....hogy....hogy...nagyon.
Pari
Mondjuk ez hiba, nem magslatra menni, levegő után fogunk kapkodni, mint ponty a szatyorban. Ennek(is)lesz jelentősége
Surda
Mexikóba jó ómen elmenni rendes alapozás nélkül, ahogy azt tudjuk ....
Amadeus
Csak mákostészta legyen 😉
Surda
| nemdopping |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Még ez is:
 www.sfgate.com/raiders/article/Raiders-Patriots-take-different-approaches-to-12364306.php
A Pats 8 napja Coloradoban készül, hogy akklimatizálódjon a Mexikóvárosi körülményekhez. Mi odahaza készülünk - szájmaszkokkal - és csak szombaton indulunk oda.
Érdekes lesz nézni ki szedi jobban a seggén a levegőt.
Szerintem a secondarynk, úgy meg lesz alázva, hogy....hogy....hogy...nagyon.
Pari
Mondjuk ez hiba, nem magslatra menni, levegő után fogunk kapkodni, mint ponty a szatyorban. Ennek(is)lesz jelentősége
Surda
Mexikóba jó ómen elmenni rendes alapozás nélkül, ahogy azt tudjuk ....
Amadeus
Csak mákostészta legyen 😉
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Még ez is:
 www.sfgate.com/raiders/article/Raiders-Patriots-take-different-approaches-to-12364306.php
A Pats 8 napja Coloradoban készül, hogy akklimatizálódjon a Mexikóvárosi körülményekhez. Mi odahaza készülünk - szájmaszkokkal - és csak szombaton indulunk oda.
Érdekes lesz nézni ki szedi jobban a seggén a levegőt.
Szerintem a secondarynk, úgy meg lesz alázva, hogy....hogy....hogy...nagyon.
Pari
Mondjuk ez hiba, nem magslatra menni, levegő után fogunk kapkodni, mint ponty a szatyorban. Ennek(is)lesz jelentősége
Surda
Mexikóba jó ómen elmenni rendes alapozás nélkül, ahogy azt tudjuk ....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Még ez is:
 www.sfgate.com/raiders/article/Raiders-Patriots-take-different-approaches-to-12364306.php
A Pats 8 napja Coloradoban készül, hogy akklimatizálódjon a Mexikóvárosi körülményekhez. Mi odahaza készülünk - szájmaszkokkal - és csak szombaton indulunk oda.
Érdekes lesz nézni ki szedi jobban a seggén a levegőt.
Szerintem a secondarynk, úgy meg lesz alázva, hogy....hogy....hogy...nagyon.
Pari
Mondjuk ez hiba, nem magslatra menni, levegő után fogunk kapkodni, mint ponty a szatyorban. Ennek(is)lesz jelentősége

Szerkesztette: Surda
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Még ez is:
 www.sfgate.com/raiders/article/Raiders-Patriots-take-different-approaches-to-12364306.php
A Pats 8 napja Coloradoban készül, hogy akklimatizálódjon a Mexikóvárosi körülményekhez. Mi odahaza készülünk - szájmaszkokkal - és csak szombaton indulunk oda.
Érdekes lesz nézni ki szedi jobban a seggén a levegőt.
Szerintem a secondarynk, úgy meg lesz alázva, hogy....hogy....hogy...nagyon.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Egyetlen eesélyünknek azt látom, ha az Offense dominálja a Pats védelmét és nagyon hosszú driveokat vezetünk és félidő lezárásoknál ezzel ki tudjuk zárni Brady-éket idővel a válaszból...
Rolni
Vagy az első tàmadàsnàl agyonütik Tomit, erre Bill infarktust kap.
Amúgy van màr szerzett interception?
gaben
Hova gondolsz...