Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Hát én most főleg arra leszek kiváncsi mekkora változás lesz sémában, agresszivitásban stb.
Ha nincs akkor JDR futtatja a show-t és akkor viszont mennie kell sztem...
Ha Pagano villant, akkor OK, akkor "csak" OC kell új...kompetns OC megszerzéséhez kötném a melóját...
Rolni
Egy a gondolat menet 😉



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Hát én most főleg arra leszek kiváncsi mekkora változás lesz sémában, agresszivitásban stb.
Ha nincs akkor JDR futtatja a show-t és akkor viszont mennie kell sztem...
Ha Pagano villant, akkor OK, akkor "csak" OC kell új...kompetns OC megszerzéséhez kötném a melóját...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Amúgy épp azon gondolkodtam mióta olvastam S. Smith tweet-jet hogy igaz amit írt. Már mint hogy nem Norton rendszere volt.
Arra gondolok hogy 15ben került hozzánk ugye Norton es bő másfél szezonon keresztül próbálta implementálni a seattle-ből hozott rendszerét nem túl sikeresen. Majd váltottunk. Ezt a részét Rolni anno szépen ki is elemezte ha jól emlékszem. Azt simán eltudom képzelni hogy ez a váltás JDR ráhatás volt a sikertelenség végett. Az már más kérdés hogy ez is egy nagy rakás sz*r volt. Ellenben ha ugy nézzük alap hogy egy váltani es működő sémát ismétlem a mi keretünkkel működő sémát (mert északon azért elég jó,ezt láthatjuk pár éve) összerakni képtelen dc-től megváll a csapat.
Ha a fentiekből indulunk ki akkor elv Paganonak szabad keze lesz/van amíg működő dolgot tesz le.



több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Irvin és Mack hamarabb távoztak az edzésről. Pontos okát nem tudni de több újságíró szerint is Norton kirúgása végett.
Cubehead
Konkrétan csak a nyújtáson vettek részt, aztán "non-injury" reason miatt távoztak. A hivatalos kommunikáció szerint pihenőt kaptak, csak érdekes az egybeesés, hogy idén mindketten akkor kaptak először pihenőt, amikor távozott a DC, aminek nem örülnek.
 sports.yahoo.com/news/bruce-irvin-khalil-mack-dont-practice-day-raiders-defensive-coordinator-fired-004913475.html

Ellenünk mondjuk nem számítana a hiányuk, ha a szitu eszkalálódna, ha nagyon számít egy high school csapat is képes shotoutolni minket, de Mackéknek hiányozna az 5 ingyen sack a sack versenyben
Black_Adder
Biztosan nagyon színvonalas találkozót láthatunk vasárnap! 😊
Bruce
Nekem vhol hiányoznak azok a régi jó klasszik flúgos futam AFC West csoportmeccsek, a nyitófordulóbeli DEN-LAC hozott ilyen nosztalgiát, sztem ez a meccs is hasonló lesz 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Irvin és Mack hamarabb távoztak az edzésről. Pontos okát nem tudni de több újságíró szerint is Norton kirúgása végett.
Cubehead
Konkrétan csak a nyújtáson vettek részt, aztán "non-injury" reason miatt távoztak. A hivatalos kommunikáció szerint pihenőt kaptak, csak érdekes az egybeesés, hogy idén mindketten akkor kaptak először pihenőt, amikor távozott a DC, aminek nem örülnek.
 sports.yahoo.com/news/bruce-irvin-khalil-mack-dont-practice-day-raiders-defensive-coordinator-fired-004913475.html

Ellenünk mondjuk nem számítana a hiányuk, ha a szitu eszkalálódna, ha nagyon számít egy high school csapat is képes shotoutolni minket, de Mackéknek hiányozna az 5 ingyen sack a sack versenyben
Black_Adder
Biztosan nagyon színvonalas találkozót láthatunk vasárnap! 😊
Bruce
Denver OC/ ex Raiders OC ja jó lesz 😀
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ki tudja... Az ilyenekből szoktak nagyon frankó meccsek kisülni. Két egyformán szar csapat... 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Irvin és Mack hamarabb távoztak az edzésről. Pontos okát nem tudni de több újságíró szerint is Norton kirúgása végett.
Cubehead
Konkrétan csak a nyújtáson vettek részt, aztán "non-injury" reason miatt távoztak. A hivatalos kommunikáció szerint pihenőt kaptak, csak érdekes az egybeesés, hogy idén mindketten akkor kaptak először pihenőt, amikor távozott a DC, aminek nem örülnek.
 sports.yahoo.com/news/bruce-irvin-khalil-mack-dont-practice-day-raiders-defensive-coordinator-fired-004913475.html

Ellenünk mondjuk nem számítana a hiányuk, ha a szitu eszkalálódna, ha nagyon számít egy high school csapat is képes shotoutolni minket, de Mackéknek hiányozna az 5 ingyen sack a sack versenyben
Black_Adder
Biztosan nagyon színvonalas találkozót láthatunk vasárnap! 😊
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Irvin és Mack hamarabb távoztak az edzésről. Pontos okát nem tudni de több újságíró szerint is Norton kirúgása végett.
Cubehead
Konkrétan csak a nyújtáson vettek részt, aztán "non-injury" reason miatt távoztak. A hivatalos kommunikáció szerint pihenőt kaptak, csak érdekes az egybeesés, hogy idén mindketten akkor kaptak először pihenőt, amikor távozott a DC, aminek nem örülnek.
 sports.yahoo.com/news/bruce-irvin-khalil-mack-dont-practice-day-raiders-defensive-coordinator-fired-004913475.html

Ellenünk mondjuk nem számítana a hiányuk, ha a szitu eszkalálódna, ha nagyon számít egy high school csapat is képes shotoutolni minket, de Mackéknek hiányozna az 5 ingyen sack a sack versenyben

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ez mindenhogyan gáz. Gáz ha Norton rendszere nem működött és az is gáz ha JDR ráerőlteti a sémáját a koordinátorokra ami nem működik és ennyi idő után nincs annyi önkritikája, hogy hagyja dolgozni azt a szakembert akit azért vettek fel, hogy a munkáját végezhesse.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát ebből úgy látszik, hogy megint szarul fog kijönni a csapat...
Nem baj, majd akkor ez a szezon rámegy teljesen erre a szarságra

Offense oldalon van egy szinte teljesen kész csapat. Mondjuk egy slot WR még kellene, meg egy fiatalabb Lynch szerű futó és akkor azt mondhatnánk, hogy TOP 5 offense-ünk van emberanyag tekintetében, de talán a jelenlegi állapotban is mondhatjuk ezt.

A defenseben is nevek alapján azt mondhatjuk, hogy vannak tehetséges embereink, persze nyilván itt könnyen lehetne találni olyan posztokat, ahol erősíthetnénk. Ennek ellenére szerintem egy NFL átlag körüli védelmet kellene látnunk.

A valóság ezzel szemben az, hogy van egy közép szintű offense-ünk és egy legalja védelmünk. Elfecséreljük a legtehetségesebb játékosaink legerősebb éveit ilyen hülyeségekkel amit pletykálnak. JDR sémáját használjuk, ahelyett, hogy szabad kezet kapna a mindenkori defkoordinátor, a működő offensünk élére egy zöldfülűt teszünk, aki teljesen lerombolta a tavaly felépített dolgokat (lehet ebben is JDR keze van?)

Számomra ez a hihetetlen, hogy egy évekig nem működő franchise-nál amikor mindegy volt hogy ki az edző, mert szar volt minden, akkor amikor végre elkezdünk kilábalni a fostengerből, akkor ilyen ezdői szarságok miatt ugyanott tartunk ahol tartottunk 5 éve is. Szánalmas
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Irvin és Mack hamarabb távoztak az edzésről. Pontos okát nem tudni de több újságíró szerint is Norton kirúgása végett. Amúgy Irvin több Seattle-i játékossal egyetemben nyíltan nehezményezte Norton kirúgását. Sőt az immáron visszavonult önjelölt gerilla twitter riporter S. Smith belső infókra hivatkozva azt állítja hogy azért is gáz Norton kirúgása mert a látott védelem JDR munkája. Norton nem.jatszhatatta a saját sémáját.

Félre értés ne essék habár szimpatikus volt Norton tapes bevonulása de örülök hogy elküldtük végre. Sőt én már holtszezonban kivágtam volna. A fentieket inkább csak olaj a tűzre alapon, vita inditonak osztottam meg.

Amugy nyilván érthető olyan játékosok kifakadása akik játszottak alatta. S hogy a távozásban mi volt pontosan nem tudjuk meg így a többi nem más mint tálalgatás csak ugy mint Smith tweetje.
Ellenben nagyon remélem hogy nem ez volt a háttérben. Már csak azért is mert melyik másik sikeres franchisnal lehet ilyet megtenni ha igaz...? Értelemszerűen sehol mert a játékos játékos az edző meg edző és itt is van egy vezetői lánc. Ill kellene hogy legyen..



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Több helyről szivárog ki a Norton fire kapcsán anti-JDR insider gyanús cucc...

Birnam ha Mark a turelme utan a toket is megvillantana...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Én meg Pagano leszereplésére számítok.
Remélem nem lesz igazam.
gaben
Ennél szarabb már nehezen lehet a D!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Én meg Pagano leszereplésére számítok.
Remélem nem lesz igazam.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
végre valami jó hír

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
De miért kellett ezzel 11 hetet várni?
Persze bye week előtt hülyeség lett volna, mert akkor Pagano két hétig készülhetett volna, jobb így hét közepén váltani...

Bár az offense visszaesésén ez nem fog segíteni, ami jóval látványosabb, mint a defense terméketlensége, ami többnyire csak a labdaszerzések hiányában mutatkozik meg, amúgy ugyanolyan szar, mint tavaly.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Reméljük tényleg jön a blitz eső Lynch ellen, ahogy Hardwick is várja:
 raiderswire.usatoday.com/2017/11/21/ex-chargers-hardwick-on-raiders-vs-broncos-expect-pagano-to-come-out-firing-with-blitzes/

Hazai pályán egy szinte rookie ellen, aki rosszul kezeli a blitzet egy nem túl acélos OL mögött...
The QB must go down...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Sokat nem várok a lépéstől, de legalabb kitettuk Nortont. Mindenki szamara tok egyertelmu volt mar tavaly ilyenkor (legkesobb), h a csavo alkalmatlan.

Remelem Pagano el a lehetoseggel, remelem JDR hagyja edzeni es atalakitani a rendszert.
Jojjon Pagano 3-4 alapja, jojjenek a blitzek, jojjon Obi, Luani egyre tobbet.
Rosszabb nem lehet.

Cube vagom amit OC es playbook tekinteteben irsz, de szerintem akkora a baj TD-vel, h siman cserelnek. McCoy eleg rutinos, h lassan valtson, de meg ha a mostani playbookot hasznalja is jo esellyel jobbak lennenk. Csak sikerulnie keszulnie az ellenfelbol, vmj koncepciot kialakitani meccs elott es az alapjan hivni a playeket...
Na mindegy ez valoszinuleg tenyleg nem kovetkezik be...
Amugy az is megfelelne, ha idehoznank vmi segito szerepben, aztan ev vegen lehet hazon belul olcsojanos modjara cserelni...
Rolni
Igen en is pont ezen gondolkodtam hogy pl offense quality coachnak simán fellehetne venni s egyenlőre kisegítené TD-t ahogy írtad. (felkészülés,play calling stb). S utána holt szezonban le játszani hogy, milyen felállásban lenne a legjobb. Már mint nem szerintünk mert mi egyértelműen leváltanánk TD-t de kiindulva Norton példájából egész más forgatókönyveket is el tudok képzelni csak nem tudom sirjak vagy nevessek.



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Sokat nem várok a lépéstől, de legalabb kitettuk Nortont. Mindenki szamara tok egyertelmu volt mar tavaly ilyenkor (legkesobb), h a csavo alkalmatlan.

Remelem Pagano el a lehetoseggel, remelem JDR hagyja edzeni es atalakitani a rendszert.
Jojjon Pagano 3-4 alapja, jojjenek a blitzek, jojjon Obi, Luani egyre tobbet.
Rosszabb nem lehet.

Cube vagom amit OC es playbook tekinteteben irsz, de szerintem akkora a baj TD-vel, h siman cserelnek. McCoy eleg rutinos, h lassan valtson, de meg ha a mostani playbookot hasznalja is jo esellyel jobbak lennenk. Csak sikerulnie keszulnie az ellenfelbol, vmj koncepciot kialakitani meccs elott es az alapjan hivni a playeket...
Na mindegy ez valoszinuleg tenyleg nem kovetkezik be...
Amugy az is megfelelne, ha idehoznank vmi segito szerepben, aztan ev vegen lehet hazon belul olcsojanos modjara cserelni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem ehhez Mustár kinevezése is kellett. Így nem tud annyira felkészülni belőlünk.

Szerkesztette: TST
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát kivi leszek... Változik e a védelem játéka... Kár, hogy a focit pontra játsszák. Remélem 8 pontnál többre futja a Denver ellen.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Remélem Pagano kicsit korlátozza Nelson playszámát, mert durva, hogy minden meccset végig tol és nagyon nem tesz hozzá semmit a dolgokhoz...
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Végre történt valami! Kár, hogy nem az előszezonban tettük ezt meg, amikor még értelme is lett volna. Ezzel csak az időt húztuk, mert Pagano már az offseasonban itt volt.

A védelem rosszabb biztos nem lesz, de véleményem szerint sokkal jobb sem... talán majd jövőre
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Wow!

Rolni jövök egy sorry bro-val. JDR megtalálta a tökét....
Jobb későn mont soha!
De McCoy akkor is kizárt most max jövőre. (csak halkan jegyzem.meg a világ legnagyobb poenja lenne ha újra leírnám es erre megtörténne ez is) 😁



több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
A rutintalan Lynch ellen ülhetnek Pagano blitzei.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...