A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
1 meccsre mérsékelték az eltiltásokat.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Amm a hétvégi esetről ez jutott eszembe... Itt azért Andre nem szórakozott! 😊
 www.youtube.com/watch?v=8ZOEH44HHtI
TST
Schaubbal az oldaladon te is kemény lennél 😀
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 890
+ tegyük hozzà, cicaharc volt nem verekedés
Én azt nem értem, hogy miért nincs minden csapatnak egy sokadrangú falembere aki az ilyen talib féléket lerendezné a meccs elején.
gaben
Volt ott azért két olyan egyenes amibe nem néztem volna bele, de egyik se talált. 😀
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amm a hétvégi esetről ez jutott eszembe... Itt azért Andre nem szórakozott! 😊
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Szégyen!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Geno Smith kezd ellenunk Eli Manning helyett!!!
Rolni
beszékeltem.

choose life
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Geno Smith kezd ellenunk Eli Manning helyett!!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
+ tegyük hozzà, cicaharc volt nem verekedés
Én azt nem értem, hogy miért nincs minden csapatnak egy sokadrangú falembere aki az ilyen talib féléket lerendezné a meccs elején.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Amúgy Beastmode is puhapöccs lett,azt hittem elsőnek megy oda,ha balhé van 😀
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Crab mez + 20 % értékesítés növekedés 😀
Na de viccet félre, ha van egy párharc, az nyer aki a másikat dominálja, fölé kerül, ez nem megy máshogy. Coopot (is)imádom (mint mindegyik s&b játékos, még ha töketlennek is látjuk, látják, lásd: Sio, Hayden nálam), de szerintem sokszor azért tűnik el, mert technikailag tuti, de el lehet nyomni és azok a dörzsölt CB-k, S-k könnyebben dominálják. És nem láttam még olyan védőt aki megcsinálja a szerelést/ütközést és csak megfordul keresve a pozícióját. Hatás ellenhatás. Nem tudom elítélni Crab megmozdulását és hülyének sem gondolom. És Crabot domináld úgy vissza tol dumában v fizikálisan mint az állat.

Szerkesztette: Surda
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért azt is tegyük hozzá, hogy Coop puhány (szerintem). És nem csak azért tűnik el hosszú hosszú meccseken keresztül mert nem dobnak felé labdát. Crabs egy ösztönös állat aki nem szarik be egy Talibtól. Fordítva igen.
Crabtree-t elítélni azért mert odavágott... Talibról tudjuk, hogy aljas és én örülök neki, hogy a játékosaink többsége nem hagyja magát... különben felőrlődnének. Nem tudom mi lehetett a verbális előzménye de gondolom valami kiváltotta a verekedést. És van egy érzésem, hogy ebben Talib "nagyobb" rohadék mint Crabs...
TST
Nem mondom hogy amiket leírtál abban nincs igazságalap. de...

Crabs lehet hogy egy ösztönös állat, és tény hogy ez a mentalitás hiányzik Cooperből (Talán túlságosan is jófiú ő ehhez, bár nekem éppen ezért szimpatikus).
De kétségtelenül több tehetség szorult bele mint társába, és ahogy a tények mutatják észből is több jutott neki. Mert lehet hogy faszagyerek vagy, de ha 2 meccsre eltiltanak egy ilyen gyökérség miatt annak a levét nem csak te iszod meg hanem a csapatod is. Pláne így hogy lehet hogy Amari is kiesett. Persze ez csak az én véleméynem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Amúgy meg mi a tanulság? Oaklandben ne kérd ki a panaszkönyvet 😀 😀



több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Crabs lehet hülyeséget csinált de mint egyik kedvenc játékosom "büszke" vagyok rá 😀 Sisak nélkül Denver oldalán belemenni ebbe tökös dolog, nem egy letépem a nyakláncot és futok szintű csicskaság. Több meccset csak nem kap érte?
JayB
én meg büszke vagyok hogy Amari a kedvencem, akinek iylen fiatalon is több esze van mint Crabsnek lesz valaha. no offense

ettől függetlenül a 2 meccs az vicc, mondujuk az 1 is az lenne szerintem
eaglesmcnabb
Azért azt is tegyük hozzá, hogy Coop puhány (szerintem). És nem csak azért tűnik el hosszú hosszú meccseken keresztül mert nem dobnak felé labdát. Crabs egy ösztönös állat aki nem szarik be egy Talibtól. Fordítva igen.
Crabtree-t elítélni azért mert odavágott... Talibról tudjuk, hogy aljas és én örülök neki, hogy a játékosaink többsége nem hagyja magát... különben felőrlődnének. Nem tudom mi lehetett a verbális előzménye de gondolom valami kiváltotta a verekedést. És van egy érzésem, hogy ebben Talib "nagyobb" rohadék mint Crabs...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Crabs lehet hülyeséget csinált de mint egyik kedvenc játékosom "büszke" vagyok rá 😀 Sisak nélkül Denver oldalán belemenni ebbe tökös dolog, nem egy letépem a nyakláncot és futok szintű csicskaság. Több meccset csak nem kap érte?
JayB
én meg büszke vagyok hogy Amari a kedvencem, akinek iylen fiatalon is több esze van mint Crabsnek lesz valaha. no offense
eaglesmcnabb
magasra tetted a lécet. 😛 no broncos offense

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Crabs lehet hülyeséget csinált de mint egyik kedvenc játékosom "büszke" vagyok rá 😀 Sisak nélkül Denver oldalán belemenni ebbe tökös dolog, nem egy letépem a nyakláncot és futok szintű csicskaság. Több meccset csak nem kap érte?
JayB
én meg büszke vagyok hogy Amari a kedvencem, akinek iylen fiatalon is több esze van mint Crabsnek lesz valaha. no offense

ettől függetlenül a 2 meccs az vicc, mondujuk az 1 is az lenne szerintem
eaglesmcnabb
No offense de inkább a Green vs Ramsey 0 meccs eltiltás a vicc.



több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Crabs lehet hülyeséget csinált de mint egyik kedvenc játékosom "büszke" vagyok rá 😀 Sisak nélkül Denver oldalán belemenni ebbe tökös dolog, nem egy letépem a nyakláncot és futok szintű csicskaság. Több meccset csak nem kap érte?
JayB
én meg büszke vagyok hogy Amari a kedvencem, akinek iylen fiatalon is több esze van mint Crabsnek lesz valaha. no offense

ettől függetlenül a 2 meccs az vicc, mondujuk az 1 is az lenne szerintem

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Sisak nélkül izomból/idegből.
Hogy nem oda való? Szerintem meg OAK-ban nem is tehetett volna mást.
A vér feltódult az agyba, pulzusszám már úgy is megvolt, nem lehet ilyen helyzetben mérlegelni.Oda állsz és kész. Így utólag mindenki olyan qrva okos, abban a helyzetben azért ez más.Nekem ezzel ilyen formában semmi bajom. Sőt talán még dobott is nálam +ba.
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 890
Ez amit Crabs csinált sokkal tökösebb dolog mint megverni valami nőt, vagy részegen fegyverrel hadonászni. Ettől még lehet példakép sportoló, előbbiektől nem.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
"Raidersnek jól áll része a renitensség."
Na pont ezért lennék szigorúbb, senki se szetetné ha a Raiders nem lenne menő.

A ti csapatotakat nem zavarja ha problémás a játékos. Szereztek pár zsenit, de néha ez az ára. Talibnál nem nehéz okosabbnak lenni Crabnek ez most nem sikerült.
Turóczi Szabolcs
Na ez egy baromi.nagy öngól most a részedről. Nyugodtan keress rá hány letartóztatás volt a csapatunknál es mennyi mas csapátoknál. Mióta Reggie a GM nálunk pont hogy nincsenek renitens játékosaink es balhek a csapat körül. Liga szinten az egyik legkevesebb ilyen ügyünk van az utóbbi években.
A renitenseget pedig a rég múlt miatt írtam. Arra utalva hogy ha különbséget teszel verekedés es verekedés között akkor pont hogy nálunk férne bele mondván ez ugy is balhés csapat ha nezed a tortenelmet!De és ezt hangsúlyoztam az előbb is hogy nem lehet(ne) különbséget tenni. Mindkettő eset nem pályára való es kész!



több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Crabtree 2 meccsre eltiltva... Ha a Giants ellen nem játszhat Cooper sem, akkor bajban lehetünk elkapó fronton.
Bruce
Denver ellen se hiányoztak...kimondottan kíváncsi vagyok Carr játékára nélkülük...nincs kinek erőltesse a labdát, lehet végre újra jobban körülnéz a pályán...
Ettől függetlenül persze remélem Coopernek nincs komoly baja és hamar visszatér, illetve nevetségesnek tartom Crabs eltiltását a Ramsey-Green 0 meccs után...
Rolni
Úgy hogy Crab-é csak reakció volt,
Surda
Csak reakció.... ez az "eltiltanak 2 meccsre akkor is megmutatom reakció". Nem lesz attól nevetséges mert egy másik cica harcért nem volt eltiltás. Ezeket igen is megkell fogni ha reakció, ha nem. Egy ilyen reakcióba egyszer mondjuk megsérül egy sima segitő akkor is "csak reakció" igen is átkell gondolnia" hogy ez a buta paraszt Talib gyomorba vágott meg tavaly leszakitotta a nyakláncomat, belemegyek a buliba elkezd 20-30 100-140 kilos sportoló dulakodni agyontaposnak egy 21 éves törolközős srácot akkor mi lesz. Green Ramsey azért más kategória mert pályán belül volt az egy szabálytalanság, ez meg veszélyeztetés volt.
Turóczi Szabolcs
Hàt ha a vizes8 előrébb lenne mit a csapatom, ez a sport qrva nagy gagyi lenne. Crab beleállt mert bele kellett állni ezért csípem őket. A liga meg kinyalhatja. Just Win Baby a többi csak rinya.

Szerkesztette: Surda
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
"Raidersnek jól áll része a renitensség."
Na pont ezért lennék szigorúbb, senki se szetetné ha a Raiders nem lenne menő.

A ti csapatotakat nem zavarja ha problémás a játékos. Szereztek pár zsenit, de néha ez az ára. Talibnál nem nehéz okosabbnak lenni Crabnek ez most nem sikerült.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Crabtree 2 meccsre eltiltva... Ha a Giants ellen nem játszhat Cooper sem, akkor bajban lehetünk elkapó fronton.
Bruce
Denver ellen se hiányoztak...kimondottan kíváncsi vagyok Carr játékára nélkülük...nincs kinek erőltesse a labdát, lehet végre újra jobban körülnéz a pályán...
Ettől függetlenül persze remélem Coopernek nincs komoly baja és hamar visszatér, illetve nevetségesnek tartom Crabs eltiltását a Ramsey-Green 0 meccs után...
Rolni
Úgy hogy Crab-é csak reakció volt,
Surda
Csak reakció.... ez az "eltiltanak 2 meccsre akkor is megmutatom reakció". Nem lesz attól nevetséges mert egy másik cica harcért nem volt eltiltás. Ezeket igen is megkell fogni ha reakció, ha nem. Egy ilyen reakcióba egyszer mondjuk megsérül egy sima segitő akkor is "csak reakció" igen is átkell gondolnia" hogy ez a buta paraszt Talib gyomorba vágott meg tavaly leszakitotta a nyakláncomat, belemegyek a buliba elkezd 20-30 100-140 kilos sportoló dulakodni agyontaposnak egy 21 éves törolközős srácot akkor mi lesz. Green Ramsey azért más kategória mert pályán belül volt az egy szabálytalanság, ez meg veszélyeztetés volt.
Turóczi Szabolcs
Egyetértek hogy megkell fogni egyfelől mások épsége miatt másfelől mert épp elég fizikalis a sport nem kell keverni harc művészettel. Mondom ezt ugy higy en is bármikor od állok ha egy csapattarsam basztatjak vagy mondom ezt ugy hogy a raidersnek jol all mar mar része a renitensseg.

ELLENBEN!! Nem ertek veled egyet mert Green-k esete semmivel se különb. Ez is pályán belül volt csak félúton kisiklott de a pályán folytatódott. De komolyra fordítva a szót vagy megfogunk akkor minden ilyet mondván nem méltó a profi sportoloi magatartáshoz stb stb vagy hagyjuk mint a hokiban de akkor mindet ne csak az egyiket!!!
K*rvara unom es duhito hogy ha mas csapatban van vetseg gyakorlatilag elintézik egy dádá lesz beszolassal nálunk meg fellebezes nélküli eltiltás. S meg mielőtt kernel példát Josh Gordon vs Aldon. Green vs Crab és nyilván tálalnék még ha keresnék....



több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
a hivatalos indoklás
"The series of flagrant violations for which you are being disciplined began with 12:31 remaining in the first quarter -- less than three minutes into the game. First, you punched a Broncos opponent Chris Harris in the midsection, resulting in him being removed from the game. Then, on the subsequent play, you blocked a different Broncos opponent (Aqib Talib) into the sidelines beyond the yellow media border, well after the play was over. Your actions triggered a melee and endangered various sideline and league personnel, including one of our game officials who was injured trying to maintain control of the situation. Finally, during the ensuing altercation, you grabbed and twisted that same opponent's facemask and threw a punch at him ... Such actions have no place in this game, engender ill will between teams, and lead to further confrontations."NFL Vice President of Football Operations Jon Runyan

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 730
Crabtree 2 meccsre eltiltva... Ha a Giants ellen nem játszhat Cooper sem, akkor bajban lehetünk elkapó fronton.
Bruce
Denver ellen se hiányoztak...kimondottan kíváncsi vagyok Carr játékára nélkülük...nincs kinek erőltesse a labdát, lehet végre újra jobban körülnéz a pályán...
Ettől függetlenül persze remélem Coopernek nincs komoly baja és hamar visszatér, illetve nevetségesnek tartom Crabs eltiltását a Ramsey-Green 0 meccs után...
Rolni
Úgy hogy Crab-é csak reakció volt,
Surda
Csak reakció.... ez az "eltiltanak 2 meccsre akkor is megmutatom reakció". Nem lesz attól nevetséges mert egy másik cica harcért nem volt eltiltás. Ezeket igen is megkell fogni ha reakció, ha nem. Egy ilyen reakcióba egyszer mondjuk megsérül egy sima segitő akkor is "csak reakció" igen is átkell gondolnia" hogy ez a buta paraszt Talib gyomorba vágott meg tavaly leszakitotta a nyakláncomat, belemegyek a buliba elkezd 20-30 100-140 kilos sportoló dulakodni agyontaposnak egy 21 éves törolközős srácot akkor mi lesz. Green Ramsey azért más kategória mert pályán belül volt az egy szabálytalanság, ez meg veszélyeztetés volt.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Crabtree 2 meccsre eltiltva... Ha a Giants ellen nem játszhat Cooper sem, akkor bajban lehetünk elkapó fronton.
Bruce
Denver ellen se hiányoztak...kimondottan kíváncsi vagyok Carr játékára nélkülük...nincs kinek erőltesse a labdát, lehet végre újra jobban körülnéz a pályán...
Ettől függetlenül persze remélem Coopernek nincs komoly baja és hamar visszatér, illetve nevetségesnek tartom Crabs eltiltását a Ramsey-Green 0 meccs után...
Rolni
Úgy hogy Crab-é csak reakció volt,