A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Na egy DC-t és most már egy HC-t is megbuktatott a csapat 😀
Jöhet év végén még egy OC és HC buktatás...de itt már legyen saját a HC aki bukik, ha lehet kérnem...
Rolni
És mégis ki lenne jobb?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
csak legyen is forró a segge alatt:
 raiderramble.com/2017/12/05/downing-on-the-hot-seat/
Pari
Mondjuk, ha repul TD aze az szopas szegny Carr-nak is - 5 év alatt 4 OC,/4 playbook...szinte semmi konzisztencia
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
csak legyen is forró a segge alatt:
 raiderramble.com/2017/12/05/downing-on-the-hot-seat/
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amilyen sz@rok vagyunk még sikerülhet is.
Valahogy én most az hazai KC meccs fordítottját várom. Jó játék helyett nagyon béna játékot mindkét csapattól de reméljük, hogy a közös nevező a W lesz.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ha a hétvégén nyerünk, akkor lehet esélyünk a PO-ra továbbra is. Vereséggel viszont már tuti bukó az idei playoff.
Mondjuk elég nagy változásra van szükség, ha nyerni akarunk. Főként az offense oldalán kell erősödni, amire van sansz, mert legalább Crabtree visszatér és talán már nem lesz olyan visszafogott Cook sem, az pedig hab lenne a tortán, ha Cooper is tudna játszani.

Azt hiszem 4 éve nem nyertünk a Chiefs otthonában. Jó lenne lezárni ezt a sorozatot.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Na egy DC-t és most már egy HC-t is megbuktatott a csapat 😀
Jöhet év végén még egy OC és HC buktatás...de itt már legyen saját a HC aki bukik, ha lehet kérnem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Támadó oldalon azt gondolom, hogy a legnagyobb probléma továbbra is Downing. Ha év végén nem küldik el geci mérges leszek.
Nem tud felépíteni egy gameplan-t, gyakorlatilag drive-ot is nagyon ritkán.
Hülye volt, hogy a PBS blokkolásról elment az ZBS felé ezzel a fallal, mondjuk itt megkérdezném JDR-t és Tice-t főleg, h ezt hogy a fenébe engedték neki...
Egyszerűen olyan faék egyszerűségű playeket és route koncepciókat használ, hogy tegnap is sokszor volt, h Carr egyszerűen nem tudott hova passzolni...van egy-egy szépen felrajzolt play, ami rögtön ül is...ebből kéne több, de nem megy neki.
Kell egy új OC, vissza kell térni az OLel a PBS-re és szerintem hozni kell 1-2 olyan WR-t, akik megforgathatják a depth chartot...biztos kezű WR-re kell fókuszálni.

Védelmi oldalon tetszik, hogy Pagano kreatívabb, jobban mozgatja a front-ban az embereket. Mack mellé Irvin kezd felzárkózni végre, talán eddig neki és Autrynak fekszik leginkább a váltás...persze két elég szar OL ellen dolgoztak eddig. Edwards valóban csalódás, tőle sokkal többet vártam, sajnos nincs meg továbbra sem az a belső nyomás, ami segítené a Mack-Irvin tandemet. LB poszt sztem egész korrektül beállt, bár a TE cover továbbra sem megy. A Bowman-Lee és a James-Morrow párosok megoldhatják a MLB, WLB vagy LILB, RILB posztokat. Karl Joseph nekem szintén komoly csalódás...az idei játéka alapján nem látom benne már a megoldást FS poszton...de Obi esetleg a méretével, sebességével lehet még ott hasznos, de kellene már látni pályán...Nelson biztos zsarolja valamivel JDR-t 😊
Sean Smith kuka, D.McDonald talán fejlődik, lehet belőle hasznos 4. számú CB jövőre esetleg. Amerson jó lenne ha visszatérne, mert kéne látni Pagano alatt tud-e javulni. Én per pill ott tartok, hogy Sean rögtön kuka, Amerson meg marad legalább draftig (ugyanis FA class nem igen lesz), de TCben komolyan meg kell dolgoznia a roster helyért. Persze ha kell a 6M-ja mondjuk Bowman-ra, akkor mehet rögtön is. Carrie-t visszahoznám kvázi Sean pénzén és akkor ugye Conley mellé kell egy külső CB megoldás.
Safety posztra lehet kéne azért egy veterán Nelson "helyére" biztosítéknak, mert ha idén nem látjuk a Joseph-Obi párost, elég nagy lutri lenne vakon velük és Luani-val nekifutni a témának, ugyanakkor egy első és egy második (meg egy 7.) körös pick után megint draftolni S-t kicsit luxus lenne sztem...

Bár még sok múlik a következő meccseken, de ha marad JDR lehet Pagano a legjobb opciónk DC-nek...nem látom, h komoly DC jönne JDR alá dolgozni...
A védelembe a legfontosabb szerintem egy komoly káosz generátor DL emberke lenne korán a draftról...olyan 3-4DE/4-3DT, aki base és nickel csomagokban is aprít, aki ki tudja használni a Mack nyújtotta sok 1-1 lehetőséget. Christian Wilkins, Da'Ron Payne, Derrick Nnadi, Maurice Hurst jöhet esetleg szóba, bár még nem kezdtem el nézegetni prospecteket.
Kell még egy CB is viszonylag korán sztem, lesznek is ilyen Raiders féle nagyobb CB bőven idén...

Vanderdoes és Hester erős rotációs megoldások lennének Edwards és a korai pick mögött, mellett, végre működhetne Seymour és Kelly óta először az interior pressure...Ha ez lenne üzembiztosan sokkal könnyebb dolga lenne a LB és S egységnek a pálya közepi védekezéssel is és persze a CB-knek is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Én meglátásaim.
Borzasztóak vagyunk a labda mindkét oldalán, de
Carr számai egyáltalán nem vészesek, sőt kifejezetten szépek, de az is igaz, hogy ettől tud ő sokkal többet is.
Most már legalább egy félidős védelmünk van, eddig nem volt az se.
Richard a qva anyád!
Az, meg hogy 6-6-al versenyben vagyunk nem érdekel, jobban zavarna, ha 11-5 kizúgnánk, miközben más bejutt 8-8-al, meg 7-9-el.

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Továbbra is azt gondolom, hogy hatalmas problémák vannak a csapatban.

Az offense továbbra is szenved, néha kijön egy-egy jó játék, de konzisztensen nem tudunk előre haladni, úgy ahogy tavaly megszokhattuk. Jó-jó, értem, hogy nem volt a két legjobb elkapónk plusz Cook is limitáltan szerepelt, de akkor is.
Mondjuk az jelzés értékű volt, amikor Penn lement pár play erejéig és Sharpe állt a helyére, akkor minden playben megverték, szóval lehet szarozni Penn-t de jelenleg mérföldekkel jobb mint bárki más.
A futójáték gyalázatos, leszámítva a nagy Lynch futást, összesen 3 yardos átlagot értek el.
Carr is ilyen félfasz megoldásokat nyújt egész évben, nem is értem mi történt vele, TOP 5 irányítóként emlegették, aztán most úgy fest mint egy átlagos game manager QB, aki néha tud meglepően jól játszani, de nem az a jellemző rá.

A védelem jól mutatott az elején, de ez inkább köszönhető Geno Smith gyengeségének, mint a mi védelmünk megtáltosodásának. Aztán ahogy felvette a ritmust Smith, úgy lett egyre gyengébb a védelmünk is. Ami tetszett, hogy Irvin elég jó formába kezd lendülni, de sajnos kevés társa akad. Eszembe jutott meccs közben, hogy ME Jr-ral mi van, szinte nem is lehet hallani a nevét, bár egyszer láttam, de teljesen súlytalan lett az utóbbi időben. Továbbra is érthetetlen számomra, Nelson szerepeltetése és Obi mellőzése. Véleményem szerint egy Nelson - Joseph csere és Joseph megüresedett helyén Obi szerepeltetése nem vetné vissza a védelemt, sőt! Nelson kurva lassú már és ezen hátrányát még a legtöbb esetben megfejeli azzal, hogy szerelni sem tud már és még a helyezkedése sem teljesen okés. Nem tudom mi kell hozzá, hogy kirakják a kezdőből vagy esetleg lehozzák a pályáról pár play erejéig.

Ahogy Amadeus is írja, ez a szégyen, hogy ilyen játékkal versenyben vagyunk a PO-ért. Mondjuk ez nem minket kellene hogy zavarjon, de akkor is tény. Ami inkább zavar engem, hogy nem élvezem a meccsek nézését, nem okoz örömöt, úgy mint régebben, bár ez lehet hogy inkább az én hibám, de valahogy akkor is nyögvenyelősnek érzem az egész csapatot.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
Kifosott a KC
Yesss
Surda
kezünkben a ....
sorsunk
Pari
Ha ezzel a teljesítménnyel po-ba lehet menni, akkor elmegy az afc a picsába

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Kifosott a KC
Yesss
Surda
A Chargersre kell figyelni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Kifosott a KC
Yesss
Surda
kezünkben a ....
sorsunk
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kifosott a KC
Yesss
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Treyvon Hester vs. Eddie Vanderdoes:

T. Hester: 7 run stops & 8 pressures on 286 total defensive snaps (75.4 Overall Grade)
E. Vanderdoes: 7 run stops & 9 pressures on 326 total defensive snaps (46.8 Overall Grade)

deyell
Szerintetek hosszútávon mennyire lehet Hester meghatározó játékos a csapatban?

Bazzani
Én az eddig látottak alapján egy nagyon hasznos rotációs játékost látok benne heti 20-30 defensive snappel.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Treyvon Hester vs. Eddie Vanderdoes:

T. Hester: 7 run stops & 8 pressures on 286 total defensive snaps (75.4 Overall Grade)
E. Vanderdoes: 7 run stops & 9 pressures on 326 total defensive snaps (46.8 Overall Grade)

deyell
Szerintetek hosszútávon mennyire lehet Hester meghatározó játékos a csapatban?

@PFF_Oakland: #Raiders Treyvon Hester is PFF's fourth highest graded rookie interior defender this season #RaiderNation  twitter.com/PFF_Oakland/status/936640699797295108/photo/1
Bazzani
Nehéz ügy, mert Vanderdoes-t tartani kell, mivel csak 3. körös volt. Hester jobb nála, tehát ő is kell, de mellettük meg kellene erősíteni is, mert egyikük sem kezdő szint véleményem szerint. De mindkettőben van potenciál, talán Hesterben több.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Treyvon Hester vs. Eddie Vanderdoes:

T. Hester: 7 run stops & 8 pressures on 286 total defensive snaps (75.4 Overall Grade)
E. Vanderdoes: 7 run stops & 9 pressures on 326 total defensive snaps (46.8 Overall Grade)

deyell
Szerintetek hosszútávon mennyire lehet Hester meghatározó játékos a csapatban?

@PFF_Oakland: #Raiders Treyvon Hester is PFF's fourth highest graded rookie interior defender this season #RaiderNation  twitter.com/PFF_Oakland/status/936640699797295108/photo/1

több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 youtu.be/SQkMM0f5JYc
😎😎💪
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Amm a hétvégi esetről ez jutott eszembe... Itt azért Andre nem szórakozott! 😊
 www.youtube.com/watch?v=8ZOEH44HHtI
TST
Schaubbal az oldaladon te is kemény lennél 😀
Surda
Tényleg az a gyökér!
gaben
a legdrágább holderünk 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én meg most láttam Maurice Jones-Drew esélylatolgatását a PO-nk tekintetében és szerinte 4-1-gyel zárunk decemberben és akkor akár a csoport megnyerése is sikerülhet.

Én ennyire nem vagyok derűlátó, mert ok, hogy a Giants ellen esélyesebbek vagyunk, de a Chiefs ellen én maximum 50% esélyt látok a győzelemre, persze az oké, hogy ha nem nyerünk akkor baszhatjuk, de ugyanez igaz a Chiefsre is és ők vannak otthon.
Aztán jön egy Cowboys, akik szintén nem gyenge csapat kategória, bár szerintem nekik is csoda kellene a PO-hoz (első lépésként meg kell verniük a Redskinst ma).
Az Eagles meccset vette Jones-Drew L-re, ami sanszos is.
Az uccsó fordulóban pedig a Chargers ellen játszunk LA-ben, ami nekünk hazai pálya lesz, de ahogy pörög mostanában a Chargers, nem nekünk áll a zászló.

Nem látom a négy győzelmet sehogyan sem.

Mindegy most hétvégén kell nyerni, aztán mindig a következő lépésre koncentrálni.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Giants amellett, hogy a padra ültette Eli-t, IR-re tette Janoris Jenkinst.

A Giants OL igen gyenge egység, elviekben kellene tudnia őket dominálnia a Mack vezette frontunknak. Meglássuk mit tud Geno Smith, de Shepard és Engram kivételével nem igen van komoly fegyvere és remélhetőleg nagyon kevés ideje lesz dobni, dönteni. Futójátékot szintén kéne tudni tartani ez a gyenge OL mögött...

A Giants DL továbbra is az egyik legerősebb, de nekem azért komoly kérdés lesz, hogy mennyire pörögnek itt a Manning pad/szezon hivatalos bedobása után...A secondary JJ kiesése után sem gyenge szerintem, szóval Carr és csapata meg kell, hogy dolgozzon majd a sikerért. Nem is baj! Komoly előrelépés kell TD-től, ha maradni akar szezon vége után...

Alapvetően otthon, a PO harcban, JDR és TD kvázi az állásáért is harcban ütni kellene ezt a csapatot, akiknek a HC-GM párosa elég gusztustalan módon bedobta a szezont és kvázi sztem deadman-ként sétálgatnak még pár hetet, de ugye amilyen hullámzó teljesítményt produkálunk eddig idén, bármi előfordulhat...

Pagano és a D számára azért jó, hogy megint tudnak egy kicsit javítani az önbizalmukon, tudnak finomhangolni és állítani a rendszeren egy nem TOP irányító és O ellen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Amm a hétvégi esetről ez jutott eszembe... Itt azért Andre nem szórakozott! 😊
 www.youtube.com/watch?v=8ZOEH44HHtI
TST
Schaubbal az oldaladon te is kemény lennél 😀
Surda
Tényleg az a gyökér!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Javasolnék vasárnapra Las Vegas-ba egy Talib-Cabtree boxmeccset, amit az HBO közvetíthetne is akár. A két delikvens úgyis ráér vasárnap. Mindenki jól járna és lerendezhetnék egymás között a dolgot végérvényesen.
Bruce
Nyakláncban vagy anélkül?
Black_Adder
Az a bajnoki öv helyett lesz majd 😂



több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Javasolnék vasárnapra Las Vegas-ba egy Talib-Cabtree boxmeccset, amit az HBO közvetíthetne is akár. A két delikvens úgyis ráér vasárnap. Mindenki jól járna és lerendezhetnék egymás között a dolgot végérvényesen.
Bruce
Nyakláncban vagy anélkül?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Javasolnék vasárnapra Las Vegas-ba egy Talib-Cabtree boxmeccset, amit az HBO közvetíthetne is akár. A két delikvens úgyis ráér vasárnap. Mindenki jól járna és lerendezhetnék egymás között a dolgot végérvényesen.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Crab és Cooper kiesésével elv felhozzuk ps-ből Isaac W-t 6"2 magas speedster wr-t