A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Egyetemi edzőkről mit tudunk?
Én nem sokat, de olvastam vhol egy kommentet, hogy az Ohio State DB coach-a elég jó munkát végez.
Pari
Azok is túl vannak fizetve, meg gyakran megégnek.
Amúgy még megnyerhető a csoport, csak szólok!
gaben
igazat adnék, most még szurkoljunk, temetni meg forgatókönyveket gyártsunk később, ha elúszik a PO lesz rá idő/kedv. Eliot nélküli Dallast meg kell verjük.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Mustárt nem lehetne visszahozni?TST
Attól függ h mennyire volt békés a válás közte és JDR között legutóbb.
empty taxi
az idő sok mindent megszépít, Musgrave sem volt annyira jó OC anno, sokat szidtuk őt is, túl konzervatív volt gyakran, és néha semmi ritmusa nem volt az offense-nek. inkább egy közepes OC-nek tartom, aki csak a mekkmester Downinghoz képest tűnik most megváltásnak.

choose life
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Egyetemi edzőkről mit tudunk?
Én nem sokat, de olvastam vhol egy kommentet, hogy az Ohio State DB coach-a elég jó munkát végez.
Pari
Azok is túl vannak fizetve, meg gyakran megégnek.
Amúgy még megnyerhető a csoport, csak szólok!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Egyetemi edzőkről mit tudunk?
Én nem sokat, de olvastam vhol egy kommentet, hogy az Ohio State DB coach-a elég jó munkát végez.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Pagano kétség kívül jobb, mint volt Norton...nekem persze megint az ugrik be erről, hogy Jack *ucking Del Rio ezt mi a francért nem vette észre előbb, miért nem lépte meg előbb...stb...

2 "cikk" a Jax menesztés utánról:
 profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/29/report-del-rio-lost-his-drive-after-big-contract/

 profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/01/fred-taylor-jack-del-rio-is-not-a-head-coach/

Mostanra pedig a great defensive coach rész is szertefoszlott már...

Én egyre inkább azt mondom, hogy küldjük el Jack-et...kicsit abban bízom, hogy a játékosok megbuktatják ezen az utolsó pár meccsen...

Cory James is sajnos úgy fest, mint egy tipikus Raider story az elmúlt évtizedből...van egy fiatal, tehetséges srác, akinek kell egy kis idő, de jó lesz majd Ő azon a hiányposzton ahol játszik...javulgat is, meg nem is, sérült is meg nem is...unom ezt a story-t is már rendesen...kell ide egy új HC, egy rendes roster shake down/up és előre kivont karddal mehetünk tovább...
Rolni
...hmmm pedig én anno ezeket nem is olvastam róla.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Mustárt nem lehetne visszahozni?TST
Attól függ h mennyire volt békés a válás közte és JDR között legutóbb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Anno Tarver milyen klassz kis DC volt. Én nagyon sajnáltam, hogy kirúgtuk. Elég életképes D volt hulladék emberekből.

Itt már az offseason során megváltozott valami. Sztem nem lesz gond ha találunk egy normál OC-t. Mustárt nem lehetne visszahozni? Mondjuk lehet elég fura lenne de Ő rakta össze ezt a gépezetet úgy, hogy működjön.
Paganonál tetszett, hogy 3-ra rendszerint blitzeltünk mint az állat! Sokszor nem jött be de legalább már akarta irányítani a meccset és az ellenfelet ami a vanília D-hez képest már előre lépés.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Ian Rapoport‏@RapSheet
Asked #Raiders owner Mark Davis to discuss his team’s season: “After we beat the #Cowboys we can talk.” ... He walked away and yelled back, “That’s our goal.”

Kawakami cikke:
 theathletic.com/182206/2017/12/13/kawakami-mark-davis-and-the-big-raiders-decisions-looming-yes-maybe-even-including-jon-gruden/

1. Keep Del Rio and McKenzie together for another year
2. Fire Del Rio, keep McKenzie, hire an offensive-minded coach
3. Fire McKenzie, keep Del Rio, and hire a GM of Del Rio's choosing
4. Fire Del Rio and McKenzie and hire a power coach to redo everything

Kawakami szerint ezek az opciók vannak.
Az első anyagi szempontból a legvalószínűbb szerinte. Egyértelmű.

A második szerinte könnyen előfordulhat, mert egy kiürülőfélben lévő Coliseum 2-3 évig nagyobb teher, mint "két" HC bérezése.

A harmadikat nem látja reálisnak, de ugye elvileg benne lehetne a pakliban. Szerintem is teljesen kizárt, csak logikai lehetőségként létezik.

Ez a negyedik opció szerinte kvázi a Jon Gruden opció. Ha Gruden visszatér valóban, akkor tényleg lehet opció, de nem hiszek ebben.

Az 1. és a 2. a reális opció szerintem. Ha mondjuk égünk a Boys ellen és végig kiszopunk simán a 2. a reálisabb szerintem. Ha mondjuk a Boys-t és/vagy a Chargers-t sikerül vernünk (Eagles Wentz nélkül nem akkora Trófea...Jerry Jones, illetve AFC West miatt a másik kettő a kulcs meccs sztem) és tesszük ezt mondjuk jó védekező játékkal, akkor simán lehet, hogy Pagano kvázi megmenti JDR állását és mindent rákennek Downing-ra és JDR megkapja az esélyt arra, hogy hozzon egy új OC-t és rendbe tegye a dolgokat.
Rolni
Én évekig szurkoltam, Chucky visszatérésének, de mostanában nem lennék oda az ötlettől. Igaz, hogy a tűzet, azt fixen visszahozná, de nem tudom, hogy szakmailag hol lehet.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én biztos, hogy a vörös niggert nem rúgnám ki. A többi az mehet amerre lát, sírni nem fog utánuk senki.
Csak mondjuk ha kirúgjuk JDR-t és TD-t, akkor szerintem Paganonak is mennie kell, mert az új HC-hoz kell keresni koordinátorokat és Pagano személye gond lehet a kiválasztásnál.
Szerintem egyébként JDR marad és TD megy, aztán kell keresni egy olyan OC-t aki önjáró.
Egyébként meg a fasz sem tudja, hogy mit gondolnak az FO-ban, nekem a lényeg az, hogy élvezetes meccseket játszunk már végre újra.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Ian Rapoport‏@RapSheet
Asked #Raiders owner Mark Davis to discuss his team’s season: “After we beat the #Cowboys we can talk.” ... He walked away and yelled back, “That’s our goal.”

Kawakami cikke:
 theathletic.com/182206/2017/12/13/kawakami-mark-davis-and-the-big-raiders-decisions-looming-yes-maybe-even-including-jon-gruden/

1. Keep Del Rio and McKenzie together for another year
2. Fire Del Rio, keep McKenzie, hire an offensive-minded coach
3. Fire McKenzie, keep Del Rio, and hire a GM of Del Rio's choosing
4. Fire Del Rio and McKenzie and hire a power coach to redo everything

Kawakami szerint ezek az opciók vannak.
Az első anyagi szempontból a legvalószínűbb szerinte. Egyértelmű.

A második szerinte könnyen előfordulhat, mert egy kiürülőfélben lévő Coliseum 2-3 évig nagyobb teher, mint "két" HC bérezése.

A harmadikat nem látja reálisnak, de ugye elvileg benne lehetne a pakliban. Szerintem is teljesen kizárt, csak logikai lehetőségként létezik.

Ez a negyedik opció szerinte kvázi a Jon Gruden opció. Ha Gruden visszatér valóban, akkor tényleg lehet opció, de nem hiszek ebben.

Az 1. és a 2. a reális opció szerintem. Ha mondjuk égünk a Boys ellen és végig kiszopunk simán a 2. a reálisabb szerintem. Ha mondjuk a Boys-t és/vagy a Chargers-t sikerül vernünk (Eagles Wentz nélkül nem akkora Trófea...Jerry Jones, illetve AFC West miatt a másik kettő a kulcs meccs sztem) és tesszük ezt mondjuk jó védekező játékkal, akkor simán lehet, hogy Pagano kvázi megmenti JDR állását és mindent rákennek Downing-ra és JDR megkapja az esélyt arra, hogy hozzon egy új OC-t és rendbe tegye a dolgokat.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Pagano kétség kívül jobb, mint volt Norton...nekem persze megint az ugrik be erről, hogy Jack *ucking Del Rio ezt mi a francért nem vette észre előbb, miért nem lépte meg előbb...stb...

2 "cikk" a Jax menesztés utánról:
 profootballtalk.nbcsports.com/2011/11/29/report-del-rio-lost-his-drive-after-big-contract/

 profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/01/fred-taylor-jack-del-rio-is-not-a-head-coach/

Mostanra pedig a great defensive coach rész is szertefoszlott már...

Én egyre inkább azt mondom, hogy küldjük el Jack-et...kicsit abban bízom, hogy a játékosok megbuktatják ezen az utolsó pár meccsen...

Cory James is sajnos úgy fest, mint egy tipikus Raider story az elmúlt évtizedből...van egy fiatal, tehetséges srác, akinek kell egy kis idő, de jó lesz majd Ő azon a hiányposzton ahol játszik...javulgat is, meg nem is, sérült is meg nem is...unom ezt a story-t is már rendesen...kell ide egy új HC, egy rendes roster shake down/up és előre kivont karddal mehetünk tovább...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Cory James IR-re került, Darius Latham került vissza az aktív keretbe és Joby Saint Fleur érkezett a PS-be.

több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
azért nézzük a pozitívumokat is.

Raiders sack totals this season

In 10 games with Norton as DC: 14
In three games with Pagano: 12

deyell
És volt INT is. Mármint rendes nem pedig olyan mint az első.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
azért nézzük a pozitívumokat is.

Raiders sack totals this season

In 10 games with Norton as DC: 14
In three games with Pagano: 12

choose life
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
URBÁN FLÓRIT IDE!
TST
Komolyan! Ezt csak így idelököd, anélkül, hogy az ISTEN PINYŐT, megemlítenéd!?!?!? Há nooormális Kend!?! 😊
Pari
Wéber Nagyúr

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
URBÁN FLÓRIT IDE!
TST
Komolyan! Ezt csak így idelököd, anélkül, hogy az ISTEN PINYŐT, megemlítenéd!?!?!? Há nooormális Kend!?! 😊
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
URBÁN FLÓRIT IDE!
TST
Együtt ihatna Aldonnal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
URBÁN FLÓRIT IDE!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
5. Matt Nagy, aki lehet amugy jo jelolt, de kene meg nezegetni par meccset ahol O hivja a playeket.


Rolni
Reméljük magyar edzőként megy neki a tolódás

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
na és kinek volt a szobatársa? Robert Salehnek

valakik mán nyüzsögnek:..
 sportsmockery.com/2017/11/matt-lafleur-name-must-top-bears-coaching-search/
 cover32.com/2017/10/11/coaching-carousel-spotlight-matt-lafleur/


sőt van egy öcsikéje Mike is még Shanny hónalja alatt.......


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
1 év OC tapasztalattal a csodagyerek Sean alól...ez lenne a legrizikósabb húzás szerintem mindközül...


Rolni
LaFleur egyébként kis Shanny tanítványa, Ryan MVP szezonjában szvsz komoly szerepe volt mint QB coach.
empty taxi
Na hát, ha ennyien mondjátok, legyen 😊
Felveszem őt is a fiatal high risk, high reward listámra!
Komoly, nagy presztizsű lista ez...
Rolni
és vissza tudja hozni Carr kezdőidényes nevelőedzőjét, itt az is lényeges lenne


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
1 év OC tapasztalattal a csodagyerek Sean alól...ez lenne a legrizikósabb húzás szerintem mindközül...


Rolni
LaFleur egyébként kis Shanny tanítványa, Ryan MVP szezonjában szvsz komoly szerepe volt mint QB coach.
empty taxi
Na hát, ha ennyien mondjátok, legyen 😊
Felveszem őt is a fiatal high risk, high reward listámra!
Komoly, nagy presztizsű lista ez...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
1 év OC tapasztalattal a csodagyerek Sean alól...ez lenne a legrizikósabb húzás szerintem mindközül...


Rolni
LaFleur egyébként kis Shanny tanítványa, Ryan MVP szezonjában szvsz komoly szerepe volt mint QB coach.
empty taxi
Megelőztél 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
1 év OC tapasztalattal a csodagyerek Sean alól...ez lenne a legrizikósabb húzás szerintem mindközül...


Rolni
LaFleur egyébként kis Shanny tanítványa, Ryan MVP szezonjában szvsz komoly szerepe volt mint QB coach.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
1 év OC tapasztalattal a csodagyerek Sean alól...ez lenne a legrizikósabb húzás szerintem mindközül...

Amúgy ránéztem John DeFilippo szerződése lejár a szezon végén a Philly-nél. Ettől még nem lesz könnyű megszerezni OC-nek, mert vihetik mások HC-nek, illetve, ha valaki elviszi Frank Reich-et HC-nek, akkor Phillyben is megkapná az OC munkát gondolom...
Ideális esetben Reich marad Philly OC, DeFilippo nem kap HC ajánlatot és Carr-t/minket választja az OC ajánlatok közül. Itt azért egy könnyű fordítás benne lehetne a pakliban neki, illetve egy HC in the waiting státusz is akár...

Kurva frusztráló amúgy, hogy megint itt tartunk 2 "nyugodt" év után, hogy a szezon vége előtt már edzőkről, játékosokról, lassan draftról lehet beszélni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!