A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
OAK menü: Steratore BBQ. és ez NEM PC .
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Mondjuk a papírlapos méricskélés nagyon gáz és ha ott nem ez a döntés+ Carr hibás döntése+ Telveccio kihagyott fgja. Minden esélyünk meg volt h nyerjün nem éltünk vele.
Surda
De az elkapás, amit megítéltek Nektek az rendben volt, ugye?
Kérdezzétek meg Dezt vagy épp most a Steelers szurkolókat erről.
Ha azt - szerintem teljesen jogosan elveszik - vége a drive-otoknak és nincs TD a végén...
tamas424
Mi itt megkérdőjelezünk egy furcsa bírói megoldást, ami végül nem befolyásolta a meccs kimenetelét, te pedig a múltbéli fájdalmakon rágódva, egy vállalható elkapáson problémázol, mert a Cowboys nem nyert elég nagy különbséggel?!
Rendben...
bmg
Egyrészt nem múltbéli fájdalmakon rágódom, ezen a meccsen volt egy döntés egy elkapásról, ami a jelenlegi szabály (mellesleg rossz szabály) szerint nem volt elkapás. És csak arra reagáltam, “ha ott mem ez a döntés”. De úgy látszik, nem egy dologról beszélünk...
tamas424
Én meg erre reagáltam, hogy én is gyakran járok az aktuális ellenfél topic-jába a végeredmény szempontjából lényegtelen bírói döntéseken vitázni, mert bár nyert a csapatom, azért az 6 pont már mégis csak túlzás volt az ellenfél részéről, mert a múltkor nekünk ezt nem adták meg.
De lehet, hogy tényleg nem ugyanarról beszélünk...
bmg
Mélyen tisztelt csillagos barátaink.
Szeretném halkan megjegyezni, hogy egy olyan bírói megmozdulásra jeleztük, hogy nem tetszik, amilyet a nagy tesó több tíz éves meccsemlékezete sem látott. Igen ez gáz. Igen, ez nem tetszik. És igen, hangot adunk a nemtetszésünknek, itt a saját pályánkon, magunk között. Köszi, hogy véleményeztétek és hidd el ha Carr megüti a labdával a bolyát, nem is foglalkoznánk vele. De nem érte el és így magunk között megdumáljunk. Az hogy mozog-e a labda, végig vitte a mozdulatot, birtokolta-e 100%- ban nem olyan kirívó, (értsd: szokatlan), mint egy x mm vastag papírlappal hajlítgatva, bizonyítani azt hogy megvolt, majd bejelenteni úgy a döntést, hogy közben elröhögöd magad, kis-híján. Szóval ez gáz. És ha veletek történne meg akkor is gáz lenne és te is pufognál egy két sort a topikodban, csak mondjuk én nem oltanálak le ott téged.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Na komoly meglepi nem ért...

Downing tuti séta sztem...
Első félidőben megint amit produkált az O...aztán utána Carr végre kicsit elkezdett mozogni, futni, jobban dobálni...hihetetlen mennyire nem használja Downing a QB roll outokat, pedig Carr baromi veszélyes vele...persze Murphy, h a végén Ő és a nyerni akarása miatt nem volt esély 😊
Megint volt drop bőven...új OC, remélem hoz új WR edzőt is...meg bőven lehet új WR-t hozni a Cooper-Crabs páros mögé...CP sztem maradjon, mint returner és gadget player, de Roberts csak remek TC után maradjon, Holton és a többi fiatal, meg remélhetőleg kirotálódik...Holtontól és a folyamatos ST büntijeitől amúgy is agyfaszt kapok...
Szinte minden kickoff visszahordásunkat visszafújják vmi bünti miatt...cseréljék le a ST edzőt vagy a sok agyatlan ST játékost...ez is nonsense...

Védelem bár produkált néhány WTF megmozdulást, megint jobb volt, mint a Norton féle egység bármikor...bár a futást úgy nyeltük az elején, mint Norton hívta volna a playeket...Mario Edwards azért sokat számít run D-ben...
Pagano nálam összehozta a következő szezonját DC-ként...csak akkor tudom elfogadni a lecserélését, ha JDR sétál...
Mack zsinórban 5. meccsén hozza a sacket...futás ellen is aprított megint...Beast
Morrow többször feltűnt, ebből a srácból még a végén lesz vmi...
Sean Smith jól játszott és amúgy halkan mondom, h mióta Pagano a DC Sean elég jó...lehet egy kis szerződés alakítás után tartható, ha Pagano is marad...
Bowman azért maradandót nem nyújt...nem biztos, h kell Ő vissza...jobb lenne végre drafton korán húzni egy MLB-t Morrow, Lee és James mellé...
Ward pályára került Mario hiányában és nem volt szerintem úgy dominálva, lemosva a pályáról, mint amikor legutóbb láttuk, pedig ez a Boys OL volt...lehet mégse teljesen veszett fejsze nyele Ő se?? Latham se mozgott szerintem rosszul...
Autry csendesebb volt, lehet Ő nem lesz visszaigazolva...Vanderdoes, Hester, Ward és Mario papíron elég kellene, hogy legyen...persze ehhez kell a 2 rookie-tól a fejlődés és kell Ward-tól, h a bust státuszból előre lépjen...
Carrie megint jó volt, Őt szívesen látnám viszont...Sean vagy Amerson sztem tuti cut és a másik pénzén lehetne Carrie-t tartani...A Sean-Conley-Carrie kezdő hármas jövőre Pagano alatt lehetne életképes...főleg, ha a S posztot rendbe tesszük és felgyorsítjuk...arra meg papíron adott Karl, Obi és Luani...

King-nek sérült a lába amúgy? Vmi hamstring ügye volt, de azt hittem már 100%-os...nem úgy tűnt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 393
Mondjuk a papírlapos méricskélés nagyon gáz és ha ott nem ez a döntés+ Carr hibás döntése+ Telveccio kihagyott fgja. Minden esélyünk meg volt h nyerjün nem éltünk vele.
Surda
De az elkapás, amit megítéltek Nektek az rendben volt, ugye?
Kérdezzétek meg Dezt vagy épp most a Steelers szurkolókat erről.
Ha azt - szerintem teljesen jogosan elveszik - vége a drive-otoknak és nincs TD a végén...
tamas424
Mi itt megkérdőjelezünk egy furcsa bírói megoldást, ami végül nem befolyásolta a meccs kimenetelét, te pedig a múltbéli fájdalmakon rágódva, egy vállalható elkapáson problémázol, mert a Cowboys nem nyert elég nagy különbséggel?!
Rendben...
bmg
Egyrészt nem múltbéli fájdalmakon rágódom, ezen a meccsen volt egy döntés egy elkapásról, ami a jelenlegi szabály (mellesleg rossz szabály) szerint nem volt elkapás. És csak arra reagáltam, “ha ott mem ez a döntés”. De úgy látszik, nem egy dologról beszélünk...
tamas424
Én meg erre reagáltam, hogy én is gyakran járok az aktuális ellenfél topic-jába a végeredmény szempontjából lényegtelen bírói döntéseken vitázni, mert bár nyert a csapatom, azért az 6 pont már mégis csak túlzás volt az ellenfél részéről, mert a múltkor nekünk ezt nem adták meg.
De lehet, hogy tényleg nem ugyanarról beszélünk...
bmg
Sziasztok !
Szerintem ezen vitázni tök felesleges. Ha nem adták volna meg a first down-t az legalább ennyire vitatott ítélet lett volna csak a másik oldalról. Amíg az NFL ragaszkodik ehhez a láncos módszerhez addig ez mindig szubjektív marad, csakúgy mint a legtöbb szabálytalanság megítélése. Lehetne akkor azon is vitatkozni vajon jó helyre tették-e le a labdát, vagy a lánc másik végét mennyire pontosan szúrták be mert néhány centis játékot ott is el tudok képzelni ami már egy ilyen play-t érdemben befolyásol.
Szerintem arról kellene az NFL-nek is beszélni hogy bevezessenek egy olyan technológiát amivel pontosan lehetne mérni/látni a labda helyzetét. Valamiért az NFL ragaszkodik a tradíciókhoz, amivel nekem végül is nincs bajom mert nem biztos hogy tetszene egy olyan NFL ahol real time-ben látom a labda mozgását. Vagy lehetne olyan köztes megoldás mint a teniszben, hogy csak challange esetében játsszák vissza.
Minden esetre legalább próba szintjén ki kellene próbálni valami ilyesmi technológiát.
A szezon meg se nektek, se nekünk nem ezen a meccsen ment el ( mert meggyőződésem hogy mi se jutunk tovább mert annyi külső körülménynek kellene teljesülni hogy esélytelen a play off ).
Addig is fogjuk fel humorral mint Jerry bácsi tette, aki azt javasolta hogy küldjék el Cantonba a papírlapot. 😊 Persze nyilván ha kikapunk neki se biztos hogy ekkora kedve lett volna. 😕
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként teljesen mindegy, a lényeg az, hogy a végén volt egy sanszunk a győzelemre, amivel nem éltünk, illetve valóban kihagytunk egy FG kísérletet.

A többi bírói döntés lényegtelen, mert egy meccsen biztos van legalább 4-5 olyan fújás vagy nem fújás (gondolok itt a holdingok be nem fújására), ami befolyásolhatná a mérkőzést érdemben.
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Mondjuk a papírlapos méricskélés nagyon gáz és ha ott nem ez a döntés+ Carr hibás döntése+ Telveccio kihagyott fgja. Minden esélyünk meg volt h nyerjün nem éltünk vele.
Surda
De az elkapás, amit megítéltek Nektek az rendben volt, ugye?
Kérdezzétek meg Dezt vagy épp most a Steelers szurkolókat erről.
Ha azt - szerintem teljesen jogosan elveszik - vége a drive-otoknak és nincs TD a végén...
tamas424
Mi itt megkérdőjelezünk egy furcsa bírói megoldást, ami végül nem befolyásolta a meccs kimenetelét, te pedig a múltbéli fájdalmakon rágódva, egy vállalható elkapáson problémázol, mert a Cowboys nem nyert elég nagy különbséggel?!
Rendben...
bmg
Egyrészt nem múltbéli fájdalmakon rágódom, ezen a meccsen volt egy döntés egy elkapásról, ami a jelenlegi szabály (mellesleg rossz szabály) szerint nem volt elkapás. És csak arra reagáltam, “ha ott mem ez a döntés”. De úgy látszik, nem egy dologról beszélünk...
tamas424
Én meg erre reagáltam, hogy én is gyakran járok az aktuális ellenfél topic-jába a végeredmény szempontjából lényegtelen bírói döntéseken vitázni, mert bár nyert a csapatom, azért az 6 pont már mégis csak túlzás volt az ellenfél részéről, mert a múltkor nekünk ezt nem adták meg.
De lehet, hogy tényleg nem ugyanarról beszélünk...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk a papírlapos méricskélés nagyon gáz és ha ott nem ez a döntés+ Carr hibás döntése+ Telveccio kihagyott fgja. Minden esélyünk meg volt h nyerjün nem éltünk vele.
Surda
Teljesen megértem JDR-t, mikor kérdezték róla a meccs után. " Nem szeretném, ha megbüntetnének..."
 www.nfl.com/videos/nfl-gameday-prime/0ap3000000895060/Jack-Del-Rio-on-index-card-ruling-I-don-t-want-to-get-fined-OK
Láttam idén pár jags meccsen, hogy mekkora "észkombájn" Steratore, de most alulmúlta önmagát azzal a papírlapos méricskéléssel. .
iktriad
alig bírta visszafogni a kuncogást
gedam
Kiszaladt volna egy pár F bomba, ha nem fogja vissza magát.
több mint 6 éve
gedam 5 802
Mondjuk a papírlapos méricskélés nagyon gáz és ha ott nem ez a döntés+ Carr hibás döntése+ Telveccio kihagyott fgja. Minden esélyünk meg volt h nyerjün nem éltünk vele.
Surda
Teljesen megértem JDR-t, mikor kérdezték róla a meccs után. " Nem szeretném, ha megbüntetnének..."
 www.nfl.com/videos/nfl-gameday-prime/0ap3000000895060/Jack-Del-Rio-on-index-card-ruling-I-don-t-want-to-get-fined-OK
Láttam idén pár jags meccsen, hogy mekkora "észkombájn" Steratore, de most alulmúlta önmagát azzal a papírlapos méricskéléssel. .
iktriad
alig bírta visszafogni a kuncogást
több mint 6 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 744
Mondjuk a papírlapos méricskélés nagyon gáz és ha ott nem ez a döntés+ Carr hibás döntése+ Telveccio kihagyott fgja. Minden esélyünk meg volt h nyerjün nem éltünk vele.
Surda
De az elkapás, amit megítéltek Nektek az rendben volt, ugye?
Kérdezzétek meg Dezt vagy épp most a Steelers szurkolókat erről.
Ha azt - szerintem teljesen jogosan elveszik - vége a drive-otoknak és nincs TD a végén...
tamas424
Mi itt megkérdőjelezünk egy furcsa bírói megoldást, ami végül nem befolyásolta a meccs kimenetelét, te pedig a múltbéli fájdalmakon rágódva, egy vállalható elkapáson problémázol, mert a Cowboys nem nyert elég nagy különbséggel?!
Rendben...
bmg
Egyrészt nem múltbéli fájdalmakon rágódom, ezen a meccsen volt egy döntés egy elkapásról, ami a jelenlegi szabály (mellesleg rossz szabály) szerint nem volt elkapás. És csak arra reagáltam, “ha ott mem ez a döntés”. De úgy látszik, nem egy dologról beszélünk...
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Mondjuk a papírlapos méricskélés nagyon gáz és ha ott nem ez a döntés+ Carr hibás döntése+ Telveccio kihagyott fgja. Minden esélyünk meg volt h nyerjün nem éltünk vele.
Surda
De az elkapás, amit megítéltek Nektek az rendben volt, ugye?
Kérdezzétek meg Dezt vagy épp most a Steelers szurkolókat erről.
Ha azt - szerintem teljesen jogosan elveszik - vége a drive-otoknak és nincs TD a végén...
tamas424
Mi itt megkérdőjelezünk egy furcsa bírói megoldást, ami végül nem befolyásolta a meccs kimenetelét, te pedig a múltbéli fájdalmakon rágódva, egy vállalható elkapáson problémázol, mert a Cowboys nem nyert elég nagy különbséggel?!
Rendben...
több mint 6 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 744
Mondjuk a papírlapos méricskélés nagyon gáz és ha ott nem ez a döntés+ Carr hibás döntése+ Telveccio kihagyott fgja. Minden esélyünk meg volt h nyerjün nem éltünk vele.
Surda
De az elkapás, amit megítéltek Nektek az rendben volt, ugye?
Kérdezzétek meg Dezt vagy épp most a Steelers szurkolókat erről.
Ha azt - szerintem teljesen jogosan elveszik - vége a drive-otoknak és nincs TD a végén...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk a papírlapos méricskélés nagyon gáz és ha ott nem ez a döntés+ Carr hibás döntése+ Telveccio kihagyott fgja. Minden esélyünk meg volt h nyerjün nem éltünk vele.
Surda
Teljesen megértem JDR-t, mikor kérdezték róla a meccs után. " Nem szeretném, ha megbüntetnének..."
 www.nfl.com/videos/nfl-gameday-prime/0ap3000000895060/Jack-Del-Rio-on-index-card-ruling-I-don-t-want-to-get-fined-OK
Láttam idén pár jags meccsen, hogy mekkora "észkombájn" Steratore, de most alulmúlta önmagát azzal a papírlapos méricskéléssel. .

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A rájátszás elment.

Ami jó, hogy nem játszottunk alárendelt szerepet, csak a mérkőzés elején, utána már egyenrangúak voltunk és valóban a végén megnyerhettük volna a meccset is, ha Carr nem akar egyből TD-t. Tavaly ez sikerült volna neki, most meg ez lett belőle.

Smith a két INT-tel talán megmentette magát, bár azért nagyon sokat fog keresni jövőre és nem biztos hogy maradhat, de lehet egy évet még megérhet, viszont akkor Amersonnak mennie kell.
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Mondjuk a papírlapos méricskélés nagyon gáz és ha ott nem ez a döntés+ Carr hibás döntése+ Telveccio kihagyott fgja. Minden esélyünk meg volt h nyerjün nem éltünk vele.

Szerkesztette: Surda
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Hát kiaptunk.
Ca rr hibásdöntése ... Carr volt 3rte
D legalább mutatott valamit
TD nek mennie kell, nem maradhat ez világos
JDR is szarban van, de lehet TD beálldozásával megússza, pedig repülnie kellene. Szezon ennyi volt, mindenki yugodjon le a picsába. HaCarr máshogy dönt, még élne valamilyen rem3ny, de erre az évre ennyi jutott, de legalább nem feltartott kézzel estünk ki. Meg kell tisztítani a vezetést a balfaszoktól, és várni a szeptembert. 😲

Szerkesztette: Surda
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Reménykedjünk!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kicsit megint csökkentek az esélyeinek a PO-ra. Már csak wild card-on juthatunk be, a csoport győzelem elérhetetlen.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hülyék gyülekezete ez a csapatvezetés. Amikor gondokkal küszködnek a sec terén, akkor hagyjuk leigazolni a Bills által az egyik pre season menő CB-nket, Breon Borders-t.

No comment.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Tiszta kórház a város szélén vagyunk



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mario, Amari és Walford sem játszhat a Cowboys ellen.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Obi-t IR-re tettük, idén már másodszor. Tegnap megműtötték a csípősérülését.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Ha érkezik új HC, én egy fiatal O gurunak örülnék és komolyan megmozgatnék mindent, hogy Vic Fangio, akinek lejár a szerződése a Bearsnél jöjjön alá DC-nek. Ilyen Rams modell...fiatal támadó zseni a fiatal QB mellé és egy rutinos önjáró komoly DC a másik oldalra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Mindhárom meccsünket meg kell nyerni és még akkor is kell hogy szerencsésen alakuljanak a többi mérkőzések. 10% sansz
Bruce
Se...itt csak matematikai esély van, de az is kevés...
Chiefs és a Chargers is lépés előnybe van velünk szemben és könnyebb meccsek várnak rájuk, mint ránk.

A Dallas kaparni fog, mert nekik is van még PO esélyük matematikailag...Elliott nélkül is tele vannak olyan fegyverekkel, akik ellen nincs megoldásunk.
Bryant, Williams, Beasley, Switzer, Witten...
Az az OL komoly feladat lesz Mack-éknek és Prescott nem rossz QB...
Demarcus Lawrence megeszi a fal szélét, ha nem figyelünk...

A Chiefs meccsre is milyen faszán felpörgött a csapat ugye? Ja nem...mitől lenne ez másképp most...

Philly Foles-al is kitöm bennünket...ahogy idén megy az offensünk Schwartz fiai beszántják velünk a pályát...

Chargerstől meg csak akkor nem néz ki egy alázós zakó, ha addigra tutira AFC west 1. helyen vannak és pihentetnek...

Ne álmodozzunk srácok!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
oke.
ha 10 akkor 10.
de még harcban állunk. évekkel ezelőtt mit nem adtunk volna ilyen decemberi állásért. nem érdekel JDT, TD meg a többi agyasfasz. Csak játsszuk le becsülettel nem béna kacsa módjára és amire elég lesz annyink lesz. ez az év ilyen. csak ne tartsuk fel előre a kezünket. aztán majd úgy is eldől.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mindhárom meccsünket meg kell nyerni és még akkor is kell hogy szerencsésen alakuljanak a többi mérkőzések. 10% sansz