A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Ez honnan jön, hogy Davis hire volt? Én azt hittem, hogy RM annyira önállóan viszi a dolgokat, mint nálunk Elway... Ki volt a többi jelölt?
Amúgy JDR akkor racionális választás volt. Volt már HC, voltak sikerei is HCként és épp jó munkát végzett DC-ként

Pár éve belinkelte valaki valahova a tulajok vagyonát. Davis 0,9 milliárddal a legszegényebb. Bowlen 1.1 milliárddal nem sokkal előtte. 2011-ben kapott fizetést Shanny, JMD és Fox... Inkább az a kérdés, hogy mekkora előrelépést várnak egy új HC-tól. Ehhez azt is tudni kell, JDR mennyire folyik bele azokba a dolgokba, amikbe nem kéne. Lehet egyszerű OC váltásról remélik az előrelépést.

A New England sikere BB és TB. Ennyi. A többiek csak beülnek a működő gépezetbe, nem tudják hogy mitől működik és hogy hogy működik. A kapcsolókat lehet nyomkodják rajta, de az egy olyan gép, ami bármilyen beállítással mindenkinél jobb, nem tudod elrontani. Aztán ahogy elmennek óriásit égnek. Edzők, GM-ek még a játékosok többsége is. Hozzáteszem JMD inkább GM-ként végzett nagyobb pusztítást, mint edzőként, de a csávó elküldte Nolant miután bottom 1 védelemből top 10-est csinált, kb féltékenységből, ZBSre optimalizált fallal próbált PBS-t, mert a ZBS nem az ő érdeme lett volna, kit érdekel, hogy top5ből bottom 5 lett. Nem sorolom tovább. Most meg azt mondja, hogy tanult belőle csak oda ír alá, ahol megfelelőek a körülmények. Tehát egy 8-8as csapat megoldottnak hitt QB kérdéssel top fallal és jó elkapókkal nem megfelelő helyzet és ő mindet jól csinált csak a körülmények nem tették lehetővé a sikert. Na ez alapján pont ugyanakkora arrogáns pöcs, aki nem tanult a hibáiból, mert szerinte neki nincsenek is olyanjai...

De szerintem egyik név se sexybb, mint JDR volt 2014-ben, és ha DA megkapta a 3. évet én esélyt se látok arra, hogy JDR-től máris elköszöntök a piszkos anyagiaktól függetlenül... Ha mégis, egy D# gurunak talán vonzóbb célpont vagytok megoldott QB helyzettel és egy a játékosállományhoz képest alulteljesítő D#zel. Az alapanyag megvan, csak hozzá kell tennie a saját részét és máris sokkal jobb, Carr meg majd megoldja a támadásokat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
És akkor a játékosok ekézését se hagyjuk ki.
Aki nekem nagyon baxa a csőrömet az:
Carr, Crabtreen kívül az összes WR, Mack, és a komplett secondary.

Carr a sérülése, vagy a térdelős faszság óta mentálisan teljesen megzuhant. Elvesztette minden önbizalmát, lelkesedését. Régen mosolygott rendszeresen és mint egy kisgyerek, úgy örült minden 1st down-nak, nagy játéknak, TD-nek. Magával ragadta a többieket, úgy tüzelte őket, mintha nem lenne holnap. Élvezet volt minden drive és ahogy azt egyszer a tesója írta róla, Derek nem tudja elképzelni sem, hogy ne tudjon egy 2 min drill-ben fordítani! Ez idén teljesen eltűnt belőle, igaz nem üvöltözik, nem veszekszik, de a tűz is kihunyt.

KELL EGY ZSENIÁLIS SPORT PSZICHOLÓGUS A CSAPAT MELLÉ , mert Cooper is mentálisan leblokkol, nem küzd, nem hergeli magát, érzelemmentesen tolja, mintha csak muszáj lenne. Nem látszik rajta, hogy élvezné a játékot (mintha a Pacman affér megtörte volna).

Lynch lehetett volna igazi húzóembere és motivátora ennek a kettőnek a pályán, mert ő odateszi magát 110%-ba és nem fél semmitől, nem tisztel semmit, ha elhangzik a sípszó. De valamiért inkább distraction-ként hat egyesekre, mintsem tüzeli őket!

Roberts, Holton...practice squad MAX!

Az agyon fizetett OL - bár szépek a grade-jeik, de leginkább attól is, hogy a tököm Carr 1 sec alatt szabadul a labdától. És hogy mér passzol ilyen gyorsan Carr, mert vagy fél a contactól és a sérüléstől, vagy már nem bízik a Carr Insurance-ban. Futás blokkolásban is lenne hova fejlődni.

Mack-en azt látom egész évben, ha van kedve akkor brutál jól játszik, odateszi magát, rúg, harap, karmol, de Ő is olyan hangulatember, hogy csak na. Ha látja, hogy az O szar és a hajó elúszni látszik, akkor a motivációja a béka segge alá kúszik és csak a minimumot adja. Igazi vezérként neki kéne tüzelnie mindenkit a D-ben, ha már Carr nem teszi, de sokszor csak teng leng. Bár KNJR távozása óta, Mack és Irvin is magára találni látszik, de előtte sokszor látszott rajta elege van abból, hogy egyedül próbálja húzni a szekeret.

A D fal olyan amilyen, szar. Mario nem lépett előre, Vanderdose sem az igazi, Autry viszont üde színfolt és talán még Hester is lehet ideális ember rotációba.

LB-kre kár szót vesztegetni, mindenki tudja, hogy a legnagyobb hiányposztunk, amit RM-nek nem sikerült betömnie, bár Bowmann érkezésével sokat javult a helyzet, de nem érzem végleges megoldásnak, de kezdetnek jó.

A secondary a totál homály. Az a TJ Carrie lett az egyik legmegbízhatóbb CB-nk, aki jó eséllyel máshol rotációs ember lenne. Mindent elfelejtettek, amit valaha máshol tanultak, amért idehoztuk őket. Az öreg Woodson nagyobb ballhawk volt utolsó éveiben is, mint ezek együtt összesen. Persze van remény, hogy Conley és Obi,-ból esetleg Luaniból egyszer lesz valami, de elképesztő mit produkálnak egy egy kritikusabb helyzetben. Szerintem nekik sem a tudással van a bajuk, hanem a fejekben van valami irtó katyvasz.

Esküszöm egy jó coaching staff mellé, csak egy zseniális pszichológus hiányzik nekünk, hogy konzisztens contenderek lehessünk, mert ennek a csapatnak nincs "arca", eltűnt a tűz az öltözőből és a fejekből.
King-en és Crabtreen (talán KJ-n, nagyon talán Lynch-n) kívül nem igen látok senkit, aki élvezné a játékot és küzd, hajt, kapar.

Hiányzik
- az igazi old school raiders-es pimaszság,
- kivagyiság,
- az akkor is letoljuk a labdát a torkodon,
- és akkor is akkorát verünk rád amekkorát nem szégyellünk, még ha 30 ponttal is mentek!
- a trash talk
- és az igazi RIVALIZÁLÁS!
- egyszóval a TŰZ!
(nagyon pici jött ebből vissza a Denver elleni meccsen, azt öröm volt nézni😊)

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
@Pari
Jack Del Rio egyértelműen Mark Davis hire volt! RM-nek nem igazán volt köze hozzá...

Sok mindent kell meggondolnia Mark-nak és Reggie-nek, mert szerintem Reggie maradása egyenlőre nem lehet kérdőjeles.

Sajnos Mark Davis anyagi helyzete miatt az egyik legnagyobb lépés, hogy belefér-e az, hogy elküldik JDR-t és hoznak egy új HC-t?! Ha nem fér bele, akkor kényszerpályán vagyunk és a lehető legjobb OC-t kell próbálni megtalálni Downing helyére.
Ha belefér, mert pl. sikerült úgy megkötni azt a JDR hosszabbítást, hogy kedvezően ki lehessen lépni, akkor lehet ideálisan mérlegelni.

Én nagyon örülnék egy HC váltásnak, mert JDR alatt eddig egy dolog működött, mégpedig a 2016-os offense, amihez semmi köze nem volt. Úgy fest már az öltöző se megy érte tűzbe, Ő is baromi enerváltnak tűnik...

Ha marad JDR, akkor kell alá egy rutinos önjáró OC...Mike McCoy vagy Koetter neve ugrik be hirtelen, de lesz itt szétrobbanó NFL stáb bőven év végén...

Ha marad JDR, akkor szerintem fölösleges új DC-t hozni...nem hiszem, hogy Pagano-nál jobb DC jönne Jack alá dolgozni...amúgy meg nekem koncepció szinten tetszik amit Pagano csinált eddig a védelemmel...Conley, Obi, Luani és további friss szerzemények sokat számíthatnak jövőre majd...meg Pagano is azért másképp tud készülni majd egy egész offseason alatt...itt abban bízom azért, h RM kap akkora hatalmat JDR fölött, hogy utasíthatja arra, hogy pl Pagano munkájába ne pofázzon bele...


Ha Mark beleáll a témába és meneszti Jack-et, akkor szerintem meg kellene adnia az esélyt Reggie-nek, hogy kiválassza a HC-t. Azzal az üzenettel természetesen, hogy ezt a választást a saját jövője miatt is el kell találnia!

Ha új HC érkezik, fontos lenne szerintem, hogy támadó felfogású ember érkezzen, aki rendbe szedi Carr-t és a támadó alakulatot.
Akiket így elsőre el tudnék gondolkodás szintjén képzelni:
-Jim Bob Cooter Lions OC, aki sokak szerint lehet a Sean McVay 2.0
-Pat Shurmur Vikings OC, aki elég pofás munkát végez Vikingfalván és van elég jó tapasztalata, kapcsolati rendszere
-Josh McDaniels nevét be kell dobni, mert bár Denverben nagyot égett, attól még az egyik legjobb aktív OC, persze ott van neki Brady...
-Todd Haley Steelers OC nevét is érdemes lehet bedobni egy ilyen kalapba, mert bár Ő is nagyot égett a Chiefs élén, elég jó munkát végez a Pittsburg támadó egységével, persze ott van neki BigBen, Antonio és Bell is...

Egyetemi szintről szokás emlegetni:
-Jim Harbaugh Michigan HC
-David Shaw Stanford HC


McDaniels nem hiszem, hogy lelép NE-ből, Haley pedig nem hiszem, hogy kap új lehetőséget egyenlőre. Az egyetemi nevek, jó eséllyel maradnak az egyetemi szinten...
Shurmur lehet talán egy biztonságosabb megoldás, de Cooter meg talán a nagyobb potenciált tartogatja...mindkét jelöltnél nagy kérdés lenne a D staff...Shurmur jobb eséllyel tudna egy szolid stábot összerakni, bár, ha a Lions stáb robban ahogy van, még kis szerencsével Cooter is tud egy erős stábot összerakni...Austin ha esetleg nem kap HC állást stb....

Reggie nem tudom mennyire mer a fiatal HC útra mégegyszer rálépni Dennis Allen után, persze JDR meg a második lehetőséget kapó jelölteket lőhetné ki ennyi erővel...

Fontos lenne egy olyan HC-t találni, aki komplett stábot tud és akar összerakni, főleg a szakterületével átellenes oldalra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Én adnék Jack- nek egy évet viszont Downing-ot azonnal el kellene zavarni. Al legalàbb lement volna az öltözőbe egy fasza kis beszéddel.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Épp akartam kérdezni, hogy mennyire él itt a bizalom JD-rel kapcsolatban, hát ahogy nézem sehogy.
Pari nagyon jól foglalata össze, milyen HC Jack. Ő egy remek DC, de vezetőedzőnek hosszabb távon nem ajánlom senkinek. Ugyanazt produkálja itt is, mint nálunk, azzal a különbséggel, hogy itt biztos QB helyzetet kapott kézhez...

Mondjuk Carr idei szezonja is eléggé fejcsóválós egy külső szemlélő szemével nézve, főleg ha azt nézzük, hogy ezt mennyi pénzért teszi....
iktriad
Coughlin-t nyúljuk le😊
Nem szeretem, de a játékosaihoz nagyon ért.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Épp akartam kérdezni, hogy mennyire él itt a bizalom JD-rel kapcsolatban, hát ahogy nézem sehogy.
Pari nagyon jól foglalata össze, milyen HC Jack. Ő egy remek DC, de vezetőedzőnek hosszabb távon nem ajánlom senkinek. Ugyanazt produkálja itt is, mint nálunk, azzal a különbséggel, hogy itt biztos QB helyzetet kapott kézhez...

Mondjuk Carr idei szezonja is eléggé fejcsóválós egy külső szemlélő szemével nézve, főleg ha azt nézzük, hogy ezt mennyi pénzért teszi....
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Hát Urak!
Szörnyen csalódott vagyok.
Nem feltétlenül az eredménytelenség miatt, mert Raiders szurkolóként tudom milyen vonatra szálltam, hanem a játékosok miatt. Elvesztegettünk egy évet a legszebb éveikből, amit semmi nem ad már vissza nekik és nekünk.

Kezdem Reggie-vel, akit nagyon tisztelek, mert kivezette a csapatot a cap hell-ből és a reménytelenségből. Következetes, jól átgondolt szerződéseket kötött azokkal akik,
- hajlandóak voltak szóba állni velünk,
- akiket papíron jónak véltünk
A drafton papíron jókat húzott, az hogy ezekből és az FA-kból ki vált be és ki nem végül, nehéz megítélni, hogy kinek a sara.
Első körös draftjainkat (papíron) nem baszta el, ami nálunk nagy szó, de későbbi körökben nem igazán talált kiugró tehetségeket. Nem tett fel mindent egy lapra és nem játszotta el a következő éveket. Összességében jó GM, de JDR az Ő sara.

Mark Davis - egy csóringer, szarevő nem hajlandó megfizetni az edzőket, kálvária a költözéssel, az edzőkkel...nem csípem.

JDR - középszerű, következetlen edző, aki mellett a játékosok nem fejlődnek, csak szinten tartanak, vagy romlanak. Tavaly, mikor tököseket húzott az átmenetileg bejött, de ebből mára nem maradt semmi. Half time adjustment...pff azt se tudja miaz. Tavalyi sikerünk abból állt, hogy első félidőbe elhúzatunk 3 labdabirtoklással és a második félidőben próbáltuk nem szabotálni magunkat

TD - no comment. Nem barátkozni kell a QB-val bazd meg, hanem fejleszteni. És nem csak QB van a keretben, hanem RB,FB is, és nem kell 1 sec alatt szabadulni a kurva labdától, hanem van ám play action is! ÉS NÉZZ MÁR MEG EGY KURVA GAMETAPE-t az aktuális ellenfelünkről, mielőtt összeállítod a gameplant b+! Fital kora ellenére 0 kreativitás, konzervatívabb, mint Trumpó, de legalább olyan okos.

KNJR - ha valóban JDR nyúlt át felette és csak egy báb volt, akkor is hibás, de Reggie is és Mark is, hogy ezt az "eredménytelenséget" tragikomédiát tétlenül nézték.

A staffal az a legnagyobb bajom, hogy a játékosaink egyáltalán nem fejlődnek, jönnek papíron a tehetségek, de nincs előrelépés egyik évben sem. Minden offseasonben várjuk a papíron top tehetségektől, hogy na majd most előrelépnek, mert együtt edzettek egész offseasnbe, de sosem jön el. Vagy nem az erősségeikre építünk, vagy nem illenek a rendszerbe, így vagy úgy, de ez mindenképp a gm és a coaching staff sara.
Nem szeretem a Hox módszerét a mindenek feletti folyamatos szabályok nélküli versengést, de ott legalább van fejlődés. A pats, vikings, eagles (mondhatnék még pár jó példát, de asszem mindenki érti) tehetséggondozása sokkal szimpatikusabb. Kemény munka. Sok videózás és elemzés. Személyre szabott gameplan a missmatchekre építve.

Jöjjön egy következetes, jó D beállítottságú HC és egy kreatív OC - kár, hogy egy csábítható név se ugrik be igazán. De mindeképp valaki olyan, akinél a játékosok évről évre tudnak fejlődni, vagy nem rest a systemen változtatni, a rendelkezésre álló emberanyag erősségeire alapozva.

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Fire Jack Del Rio!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Kicsit lenyugodtam.
JDR fejét is vegyék!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
és most hogy a 49ers megint nyert, egyre aktuálisabb Romanowski meglátása, amit a hét közepén mondott.

“I’m just going to put it bluntly, I wish I could see the Raiders play with that sense of urgency that the Niners play with right now,” Romanowski said. “That’s what I think is frustrating me is the Niners have half the talent — if that — but they’re out there flying around, playing at a higher level than the Oakland Raiders.”

choose life
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Del Rio csak akkor maradjon, ha hajlandó végre olyan koordinátorokat hozni (és megtűrni), akik nem bábok, és legalább annyi eszük van, mint neki - ami mondjuk nem éppen lehetetlen dolog - majd szabad kezet adni nekik. Musgrave nem volt hülye, báb sem volt, nem is maradt sokáig.

de inkább rúgjuk ki Del Riót a gecibe, és jöjjön végre Jim Harbaugh | (sweet dreams) | .

choose life
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Most nézem a sajtótájékoztatót... JDR teljesen tanácstalan. Mint kábé az egész szezonban. Nagyon nyúzottnak is tűnik. A nyomás egyre nagyobb és ezt érzi Ő is sztem. Ilyen játékkal elveszíti az egész csapatot, lehet már meg is történt.
Remélem Downing most már tényleg kuka.
Jack sztem csak akkor maradhat ha végre kib@sszák TD-t és valami életjeleket mutató O képét látjuk az utolsó 3 meccsen. Ha nem amire elég nagy a valószínűség akkor repül itt mindenki.

Szánalmas és értéktelen szemét volt a mai produktum. Gratulálok az egész csapatnak!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ez szánalmas.
Nem tudok mit mondani.
O és TD kritikán aluli. Fájdalmas ezt látni ettől a csapattól, nincsbocsánat az elherdált időért. TD a fejedet akarom. 🙅
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha ez a meccs után sem lesz semmi változás az edzői gárdában én nem nézem a meccseinket amíg ilyen kóklerek vezetik a csapatot.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Fire JDR

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Mitch Morse and Eric Murray have been ruled out for Sunday vs. Raiders.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Downing Mekkmester figyelmébe:

Raiders RBs are averaging 8.00 yards per carry (!!) on power runs this season (16 carries for 128 yards). And even without Marshawn Lynch's 51-yarder against NYG, OAK is averaging 5.13 YPC on power runs.

choose life
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Cory James térdét elvileg műtötték, nem hinném, h játszik, de Morrow elég jó volt legutóbb is...
Amerson és Autry fontos volna valóban...egyiket látni kéne végre, másik jó formában van...
Coop elvileg bokája miatt nem edz, lehet nem jön rendben vasárnapig...nem erőltetném...
CP kéne, főleg ha Coop nincs...
Olawale szintén kéne, mert végre talán elkezdi TD használni a power futást, a FB lead blockos I és strong felállásokat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kicsit csúnya a sérültlistánk, bár azért ebből négy fő (Mack, Irvin, Bowman és Nelson) csak pihent.
Coopernél végetért az agyrázkódás protokoll, így várhatóan holnap már edzeni fog.
Amerson mellett, Patterson és Autry kellene hogy tudjon játszani a fentieken túl és akkor nem lenne olyan nagyobb hiányzónk. Mondjuk Olawale is jó ha ott van, Feliciano az OL depth miatt fontos, James pedig az LB sorba tud frisseséget hozni, ha tud játszani.
 image.prntscr.com/image/iNT5hspXSbiIi9UnXZMOXw.png
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért ehhez a Penn dologhoz tegyük hozzá gyorsan, amit már korábban is írtam, hogy 3 playt volt fenn Sharpe, amikor Penn megsérült és az összes playben onnan jött nyomás Carr-re... Szóval azért az öreg még mindig jól teszi a dolgát, holdout ide, holdout oda.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Romanowski kifejtette véleményét ismét.

“Carr has got to be better,” Romanowski said Monday during one of his weekly appearances on 95.7 The Game. “I don’t care what anybody says. This season, how I see it more and more, is on him. He has been erratic, he has not been consistent, and he has digressed.”

deyell
Van ebben is valami. A sérülése tavaly és az idei együtt lehet kicsit megviselték...ehhez jön, h az OL a Penn holdout és a Gabe sérülés miatt nem működött jól, ami miatt a futás is döcögött...és továbbra is azt mondom, h Downing is alátett...
Meglássuk mit tudunk a Chiefs ellen Crabs-el és talán Cooperrel úgy, h ők meg Peters nélkül lesznek...illene Carrnak egy erős meccset hoznia. Ha emellé a védelem is hoz vmi pozitívat még nyerhetünk is...

Romo azt is lenyilatkozta, h Pagano alatt végre nem látszik snap előtt mit csinál a D 😀


Amúgy a szerencsére nem panaszkodhatunk idén sem:
Miami meccsrn már nem volt Ayaji
Denver meccs nagyjá Lynch játszotta
Giants meccset Geno-Eli téma árnyékolta
Chiefs ellen nem lesz a top CB-jük pályán
Dallas ellen még pont nem lesz Elliot

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Romanowski kifejtette véleményét ismét.

“Carr has got to be better,” Romanowski said Monday during one of his weekly appearances on 95.7 The Game. “I don’t care what anybody says. This season, how I see it more and more, is on him. He has been erratic, he has not been consistent, and he has digressed.”

choose life
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Peters-t eltiltottak, nem játszik ellenünk. Elv Carrnak így duplán jó napjának kell,hogy legyen majd.



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Chiefs ellen könnyen fordulhat az elmúlt két meccsen felpislákoló remény teljes kilátástalanságba szerintem 😊

Az offensünk végre egy hajszállal jobban muzsikál, ezt még talán tudjuk is tartani a Chiefs ellen is, de nem hiszem, hogy sikerül megint annyi pontot felpakolnunk nekik. Nem lesz ott Cooper egy villantós nappal, gondolom kicsit jobban felkészülnek Suttonék Cook ellen...ettől függetlenül ha megy a futás, lehetünk még jók 20+ pontra.

A védelem oldalán viszont nem igen látom, hogy tartjuk fenn azt a kis momentumot, ami elindult a DC váltás óta. Most azért nem Lynch vagy Smith fog dobálni...illetve Smith csak egy kicsit jobb 😊
Hill és Kelce ellen továbbra se hiszem, hogy lenne megoldásunk...persze megint meg kell próbálni, hogy Kelce-t erősen ütközi Irvin vagy akár Mack a LOS-nál, de azért Reid vszeg kitalál valamit erre...
Hill ellen Carrie se lesz egyedül elég, a safety help meg igencsak gyengén muzsikál...
Hunt meglassult az utóbbi hetekben, jó lenne, ha a run D erősen nyitna.
Kelcét folyamatosan jammelni kell és LB, S duplázás alatt tartani...jó lenne, ha Obi megkapná a lehetőséget, hogy utazzon Kelcével és neki segítene be James vagy Morrow.
Carrie és Joseph pedig folyamatosan őrizze Hill-t.
Aztán ha valaki más meg tud verni minket, hát legyen, de nagyon tudnám díjjazni, ha nem az előre ismert fegyverek vernének tönkre, mint általában...ebben szeretném látni, h Pagano előrelépés Nortonhoz képest.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Na egy DC-t és most már egy HC-t is megbuktatott a csapat 😀
Jöhet év végén még egy OC és HC buktatás...de itt már legyen saját a HC aki bukik, ha lehet kérnem...
Rolni
És mégis ki lenne jobb?
gaben
Az idén látottak alapján nagyon sokan 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!