Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
A rutintalan Lynch ellen ülhetnek Pagano blitzei.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Norton kirúgva.
Beki
Mondjuk, védelmi oldalról illő tisztelettel töltetném ki az IQ tesztet azzal a barommal, aki szegény Obit állította fel egy-egyezni Cooks-szal.
tomi-tomi
Hopp, másnak is eszébe jutott.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
John Pagano veszi át a helyét elvileg.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Norton kirúgva.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Nyugi pàr év és jön B.B. levezetni.
Vagy Chucky! | Csak nehogy!! |

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Rolni

Swartz-l én is max, mint dc szimpatizálok. JDR leváltása az általad is írt hosszabbítás, a marketing (helyi arc, volt játékos,stb) és a folytonosság miatt sem hiszem, hogy bekövetkezne. ( Valahol amúgy nem is bánom)
Kíváncsi lennék az általad írt kettősre de sok esélyt nem látok rá. JDR-nek eddig is meg(van) lett volna a lehetősége hogy le váltsa Nortont de még se tette. A másik oldalra pláne nem látok reális esélyt. Habár kíváncsi lennék rá ahogy írtam is. De év közben új külső koordinátor új playbook. Kizárt. De ezt tudod te is szvsz. Jövőre már más kérdés ugy már lehet reális.
Részemről amúgy meg mindegy hogy Swartz vagy Pagano vagy más ha végre nem test idegen a személyi állományra nem passzoló semat akar erőltetni. Valamint ha végre egy tökös agresszív stílust honosit meg az új dc.



több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amm milyen vicces már, hogy a mi csoportunkat tartották a legkeményebbnek aztán sehol nincs senki... 2 meccsre vagyunk a KC-tól. Még nincs veszve a PO. Najó de. 😀
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Fire Downing, hire McCoy ASAP
Rolni
Szezon után meg ajánljunk egy szépet és D oldalra szerezzük meg J. Swartz-t
Cubehead
Csupán DC-nek nem hiszem, hogy eljön, legalábbis remélem 😛
dande
Van az a pénz 😁
Persze tudom hogy bilibe lóg a kezem de baromira kíváncsi lennék mit művelne a mi player keretünkkel. Szerintem az ő def stílusa nagyon passzolna hozzánk
Cubehead
Nem pénz kérdése, mert laterális igazolást megfúrhat a jelenlegi csapata...
Fekete Úr ide max akkor érkezik, ha robbantjuk JDR-t és stábját és HC-nek hozzuk, de ennek meg nem biztos, hogy igazán örülni lehetne...remek DC, de nem vagyok meggyőzve a HC alkalmasságáról.

Én Mark és RM helyében kényszerítenék JDR-től vmi változtatást még idén, h eldöntsem adok-e neki még eg évet.

Ez a Downing-McCoy és a Norton-Pagano csere nekem adná magát, innen a kanapéról...nézzük meg tud-e egy ilyen koordinátor csere hozni vmit. Ha nem akkor már csak akkor tartanám meg JDR-t, ha rögtön a szezonunk végén előáll egy életképes és reális OC-DC páros tervével. És ezt is csak azért írom le, mert tavaly kapott hosszabbítást, nagyobb pénzzel és feltehetőleg Mark nehéz szívvel dobná ki, hogy duplán fizessen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Fire Downing, hire McCoy ASAP
Rolni
Szezon után meg ajánljunk egy szépet és D oldalra szerezzük meg J. Swartz-t
Cubehead
Csupán DC-nek nem hiszem, hogy eljön, legalábbis remélem 😛
dande
Van az a pénz 😁
Persze tudom hogy bilibe lóg a kezem de baromira kíváncsi lennék mit művelne a mi player keretünkkel. Szerintem az ő def stílusa nagyon passzolna hozzánk



több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 098 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fire Downing, hire McCoy ASAP
Rolni
Szezon után meg ajánljunk egy szépet és D oldalra szerezzük meg J. Swartz-t
Cubehead
Csupán DC-nek nem hiszem, hogy eljön, legalábbis remélem 😛
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 505
Fire Downing, hire McCoy ASAP
Rolni
Szezon után meg ajánljunk egy szépet és D oldalra szerezzük meg J. Swartz-t



több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.12up.com/posts/5826511-this-stat-proves-derek-carr-is-the-problem-in-oakland?a_aid=42270
mondjatok véleményt
szerintem van abban valami, hogy Carr a nagy $$ után görcsös, kiszámítható, puhány lett
Surda
Fire Downing, hire McCoy ASAP
Rolni
Mondjuk, védelmi oldalról illő tisztelettel töltetném ki az IQ tesztet azzal a barommal, aki szegény Obit állította fel egy-egyezni Cooks-szal.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Fire Downing, hire McCoy ASAP

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 247sports.com/nfl/oakland-raiders/Bolt/Report-that-Oakland-Raiders-reunion-with-Jon-Gruden-could-be-possibility-110621415

És újra és újra és újra
Jó lenne???
Surda
Már idén is csak tízszer mondta el, hogy neki jó az MNF és kész 😉
dande
azért járja ő a pávatáncot nálunk is meg Tampában egyaránt sztm. Nem árt az a kis hírverés a beárazásnál 😉
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 098 — Így remélem megfelelek nektek.....
 247sports.com/nfl/oakland-raiders/Bolt/Report-that-Oakland-Raiders-reunion-with-Jon-Gruden-could-be-possibility-110621415

És újra és újra és újra
Jó lenne???
Surda
Már idén is csak tízszer mondta el, hogy neki jó az MNF és kész 😉
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 247sports.com/nfl/oakland-raiders/Bolt/Report-that-Oakland-Raiders-reunion-with-Jon-Gruden-could-be-possibility-110621415

És újra és újra és újra
Jó lenne???
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.12up.com/posts/5826511-this-stat-proves-derek-carr-is-the-problem-in-oakland?a_aid=42270
mondjatok véleményt
szerintem van abban valami, hogy Carr a nagy $$ után görcsös, kiszámítható, puhány lett
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.raiders.com/news/article-1/Jack-Del-Rio-And-Derek-Carr-Recap-Week-11-Loss/4b53dbf7-ef52-414b-adf2-17c447ce0cd1?sf173785625=1&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Jött egy ilyen stat meccs közben, hogy passzolt Yds/G-ben utolsó a Pats védelme. Utánanéztem és más vonatkozó adatokban is a hátsó felében vannak a ligának, ehhez képest Carrnak sikerült 237 yard és 1 TD... arról nem is beszéve, hogy egész jól ment a futás is...
Downing egy fasz.
bmg
Az a baj, hogy mindenki az engedett yardok alapján ítéli meg a védelmek erősségét és nem az engedett pontok alapján.BB és Patricia filózófiája is az, hogy a védelem ne engedjen nagy játékokat, viszonylag haladhatnak is ellenünk, de a RZ-ban próbáljuk legúzni a rolót és max FG-t engedni az ellennek..Az elmúlt években erre törekedtek nálunk.Tavaly a legkevesebb pontot kapó D# volt a mienk. Idén nem indult jól az év, de a 4. forduló óta, 6 meccs alatt a legkevesebb pontot a NE védelme engedte a ligában..S bármennyire is fura, egy védelem legfontosabb értékmérője, hogy hány pontot enged az ellennek. Mi igazából örülünk, ha ennyire lenézik a védelmünket, mert általában visszanyal a fagyi..😉
kyobalu
Szerintem Raiders oldalról csak az idióták néznek le benneteket. Most olvasom Bili papa és Brady könyvét, mert megvettem és érdekel ez a hihetetlen történet, ha Bili OAK-ba jön őt választja Al, Ha Woodson féle tuck rule, Seymour története.... 1000 metszéspont, szóval nincs lenézés!
Surda
Bocsi! Nem is direktbe nektek szólt..Csak unom már, hogy hetek óta ezt hallom, halljuk kinti sajtóban, meg itthon is, hogy a NE D# milyen szar, meg tökutolsók, ecetera..
Tegnap Sanyiék is élőben a meccsen csak ezt szajkózták, meg az engedett yardokat és az első 4 meccsen kapott pontokat, meg a szar secondaryt, D-line-t..DE senki sem említi, hogy a Carolina meccs után mekkora változás állt be a D#-ben és az elmúlt hat meccsen hogy szerepelnek, és hány pontot engednek..Kezd összeállni a gépezet, nagyon hasonlít a tavalyi melóra.Pedig tényleg kulcsemberek hagyták abba, vagy dőltek ki..
A könyvet pedig most olvasom én is..Jókat mosolygok közben. És hálát adok, hogy két ilyen zseni, fenomén nálunk van..Mert BB és Brady is UFO nem ember.. 😉
A csapatotok pedig többre lenne érdemes..Ennek a Raiders O#-nek minimum TOP3ban kellene végeznie a tudása alapján..Kár, hogy az edzői stáb lehúzza a brigádot..
kyobalu
Ez üzlet
mennyire lenne az izgalmas, ha folyamat a NE fényezése lenne és pl. mi úgy vásárolnánk jegyet, game pass hozzáférést stb. ha azt erősítenék non-stop, hogy a NE a csúcs és nektek már akkor lefőtt a kávé, mikor még fel sem rakták. Kell a tűz szítás, hogy legyen mit eladni.
Persze aki figyeli hétről hétre hosszú évek óta a csapatokat, láthatja hogy ami nálatok történik az korszakos jelenség és nem is tudom, ha egyszer véget ér, lesz-e v mikor lesz újra ilyen siker széria, ilyen eredményekkel, ilyen hosszú-hosszú ideig. Én azt gondolom, hogy ez olyan magasság amit iszonyat nehéz lesz csak megközelíteni nem hogy túlszárnyalni. 2001-től NE és Brady, Brownsnál mennyi irányító is volt ezalatt az idő alatt. 😀
Surda
+ némi hátszél, pár csalás meg 1 B. B.
gaben
Nem volt ott semmi csalás, csak félreértelmezte a szabályokat:

 youtu.be/HPtbyOOdMcQ

Szerkesztette: bmg
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Jött egy ilyen stat meccs közben, hogy passzolt Yds/G-ben utolsó a Pats védelme. Utánanéztem és más vonatkozó adatokban is a hátsó felében vannak a ligának, ehhez képest Carrnak sikerült 237 yard és 1 TD... arról nem is beszéve, hogy egész jól ment a futás is...
Downing egy fasz.
bmg
Az a baj, hogy mindenki az engedett yardok alapján ítéli meg a védelmek erősségét és nem az engedett pontok alapján.BB és Patricia filózófiája is az, hogy a védelem ne engedjen nagy játékokat, viszonylag haladhatnak is ellenünk, de a RZ-ban próbáljuk legúzni a rolót és max FG-t engedni az ellennek..Az elmúlt években erre törekedtek nálunk.Tavaly a legkevesebb pontot kapó D# volt a mienk. Idén nem indult jól az év, de a 4. forduló óta, 6 meccs alatt a legkevesebb pontot a NE védelme engedte a ligában..S bármennyire is fura, egy védelem legfontosabb értékmérője, hogy hány pontot enged az ellennek. Mi igazából örülünk, ha ennyire lenézik a védelmünket, mert általában visszanyal a fagyi..😉
kyobalu
Szerintem Raiders oldalról csak az idióták néznek le benneteket. Most olvasom Bili papa és Brady könyvét, mert megvettem és érdekel ez a hihetetlen történet, ha Bili OAK-ba jön őt választja Al, Ha Woodson féle tuck rule, Seymour története.... 1000 metszéspont, szóval nincs lenézés!
Surda
Bocsi! Nem is direktbe nektek szólt..Csak unom már, hogy hetek óta ezt hallom, halljuk kinti sajtóban, meg itthon is, hogy a NE D# milyen szar, meg tökutolsók, ecetera..
Tegnap Sanyiék is élőben a meccsen csak ezt szajkózták, meg az engedett yardokat és az első 4 meccsen kapott pontokat, meg a szar secondaryt, D-line-t..DE senki sem említi, hogy a Carolina meccs után mekkora változás állt be a D#-ben és az elmúlt hat meccsen hogy szerepelnek, és hány pontot engednek..Kezd összeállni a gépezet, nagyon hasonlít a tavalyi melóra.Pedig tényleg kulcsemberek hagyták abba, vagy dőltek ki..
A könyvet pedig most olvasom én is..Jókat mosolygok közben. És hálát adok, hogy két ilyen zseni, fenomén nálunk van..Mert BB és Brady is UFO nem ember.. 😉
A csapatotok pedig többre lenne érdemes..Ennek a Raiders O#-nek minimum TOP3ban kellene végeznie a tudása alapján..Kár, hogy az edzői stáb lehúzza a brigádot..
kyobalu
Ez üzlet
mennyire lenne az izgalmas, ha folyamat a NE fényezése lenne és pl. mi úgy vásárolnánk jegyet, game pass hozzáférést stb. ha azt erősítenék non-stop, hogy a NE a csúcs és nektek már akkor lefőtt a kávé, mikor még fel sem rakták. Kell a tűz szítás, hogy legyen mit eladni.
Persze aki figyeli hétről hétre hosszú évek óta a csapatokat, láthatja hogy ami nálatok történik az korszakos jelenség és nem is tudom, ha egyszer véget ér, lesz-e v mikor lesz újra ilyen siker széria, ilyen eredményekkel, ilyen hosszú-hosszú ideig. Én azt gondolom, hogy ez olyan magasság amit iszonyat nehéz lesz csak megközelíteni nem hogy túlszárnyalni. 2001-től NE és Brady, Brownsnál mennyi irányító is volt ezalatt az idő alatt. 😀
Surda
+ némi hátszél, pár csalás meg 1 B. B.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Musgrave közben OC lett a szamaraknál...
Amadeus
ja és ellenünk mutatkozhat be...ohh irony
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Musgrave közben OC lett a szamaraknál...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Fire Jack Del Rio!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Jött egy ilyen stat meccs közben, hogy passzolt Yds/G-ben utolsó a Pats védelme. Utánanéztem és más vonatkozó adatokban is a hátsó felében vannak a ligának, ehhez képest Carrnak sikerült 237 yard és 1 TD... arról nem is beszéve, hogy egész jól ment a futás is...
Downing egy fasz.
bmg
Az a baj, hogy mindenki az engedett yardok alapján ítéli meg a védelmek erősségét és nem az engedett pontok alapján.BB és Patricia filózófiája is az, hogy a védelem ne engedjen nagy játékokat, viszonylag haladhatnak is ellenünk, de a RZ-ban próbáljuk legúzni a rolót és max FG-t engedni az ellennek..Az elmúlt években erre törekedtek nálunk.Tavaly a legkevesebb pontot kapó D# volt a mienk. Idén nem indult jól az év, de a 4. forduló óta, 6 meccs alatt a legkevesebb pontot a NE védelme engedte a ligában..S bármennyire is fura, egy védelem legfontosabb értékmérője, hogy hány pontot enged az ellennek. Mi igazából örülünk, ha ennyire lenézik a védelmünket, mert általában visszanyal a fagyi..😉
kyobalu
Szerintem Raiders oldalról csak az idióták néznek le benneteket. Most olvasom Bili papa és Brady könyvét, mert megvettem és érdekel ez a hihetetlen történet, ha Bili OAK-ba jön őt választja Al, Ha Woodson féle tuck rule, Seymour története.... 1000 metszéspont, szóval nincs lenézés!
Surda
Bocsi! Nem is direktbe nektek szólt..Csak unom már, hogy hetek óta ezt hallom, halljuk kinti sajtóban, meg itthon is, hogy a NE D# milyen szar, meg tökutolsók, ecetera..
Tegnap Sanyiék is élőben a meccsen csak ezt szajkózták, meg az engedett yardokat és az első 4 meccsen kapott pontokat, meg a szar secondaryt, D-line-t..DE senki sem említi, hogy a Carolina meccs után mekkora változás állt be a D#-ben és az elmúlt hat meccsen hogy szerepelnek, és hány pontot engednek..Kezd összeállni a gépezet, nagyon hasonlít a tavalyi melóra.Pedig tényleg kulcsemberek hagyták abba, vagy dőltek ki..
A könyvet pedig most olvasom én is..Jókat mosolygok közben. És hálát adok, hogy két ilyen zseni, fenomén nálunk van..Mert BB és Brady is UFO nem ember.. 😉
A csapatotok pedig többre lenne érdemes..Ennek a Raiders O#-nek minimum TOP3ban kellene végeznie a tudása alapján..Kár, hogy az edzői stáb lehúzza a brigádot..
kyobalu
Ez üzlet
mennyire lenne az izgalmas, ha folyamat a NE fényezése lenne és pl. mi úgy vásárolnánk jegyet, game pass hozzáférést stb. ha azt erősítenék non-stop, hogy a NE a csúcs és nektek már akkor lefőtt a kávé, mikor még fel sem rakták. Kell a tűz szítás, hogy legyen mit eladni.
Persze aki figyeli hétről hétre hosszú évek óta a csapatokat, láthatja hogy ami nálatok történik az korszakos jelenség és nem is tudom, ha egyszer véget ér, lesz-e v mikor lesz újra ilyen siker széria, ilyen eredményekkel, ilyen hosszú-hosszú ideig. Én azt gondolom, hogy ez olyan magasság amit iszonyat nehéz lesz csak megközelíteni nem hogy túlszárnyalni. 2001-től NE és Brady, Brownsnál mennyi irányító is volt ezalatt az idő alatt. 😀
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jött egy ilyen stat meccs közben, hogy passzolt Yds/G-ben utolsó a Pats védelme. Utánanéztem és más vonatkozó adatokban is a hátsó felében vannak a ligának, ehhez képest Carrnak sikerült 237 yard és 1 TD... arról nem is beszéve, hogy egész jól ment a futás is...
Downing egy fasz.
bmg
Az a baj, hogy mindenki az engedett yardok alapján ítéli meg a védelmek erősségét és nem az engedett pontok alapján.BB és Patricia filózófiája is az, hogy a védelem ne engedjen nagy játékokat, viszonylag haladhatnak is ellenünk, de a RZ-ban próbáljuk legúzni a rolót és max FG-t engedni az ellennek..Az elmúlt években erre törekedtek nálunk.Tavaly a legkevesebb pontot kapó D# volt a mienk. Idén nem indult jól az év, de a 4. forduló óta, 6 meccs alatt a legkevesebb pontot a NE védelme engedte a ligában..S bármennyire is fura, egy védelem legfontosabb értékmérője, hogy hány pontot enged az ellennek. Mi igazából örülünk, ha ennyire lenézik a védelmünket, mert általában visszanyal a fagyi..😉
kyobalu
Szerintem Raiders oldalról csak az idióták néznek le benneteket. Most olvasom Bili papa és Brady könyvét, mert megvettem és érdekel ez a hihetetlen történet, ha Bili OAK-ba jön őt választja Al, Ha Woodson féle tuck rule, Seymour története.... 1000 metszéspont, szóval nincs lenézés!
Surda
Bocsi! Nem is direktbe nektek szólt..Csak unom már, hogy hetek óta ezt hallom, halljuk kinti sajtóban, meg itthon is, hogy a NE D# milyen szar, meg tökutolsók, ecetera..
Tegnap Sanyiék is élőben a meccsen csak ezt szajkózták, meg az engedett yardokat és az első 4 meccsen kapott pontokat, meg a szar secondaryt, D-line-t..DE senki sem említi, hogy a Carolina meccs után mekkora változás állt be a D#-ben és az elmúlt hat meccsen hogy szerepelnek, és hány pontot engednek..Kezd összeállni a gépezet, nagyon hasonlít a tavalyi melóra.Pedig tényleg kulcsemberek hagyták abba, vagy dőltek ki..
A könyvet pedig most olvasom én is..Jókat mosolygok közben. És hálát adok, hogy két ilyen zseni, fenomén nálunk van..Mert BB és Brady is UFO nem ember.. 😉
A csapatotok pedig többre lenne érdemes..Ennek a Raiders O#-nek minimum TOP3ban kellene végeznie a tudása alapján..Kár, hogy az edzői stáb lehúzza a brigádot..

Ward egy paraszt.. 😉